Karanlık

ERŞAN KUNERİ İnceleme, She-Hulk Fragmanı ve Playstation Plus Deluxe Ultra - YATAY BAKIŞ

Can Sungur ve Yakın Evren
görünümler 113 232
100% 4 700 0

---

Ana iletişim kanalımız budur! t.me/csnaber
Elceğizimle güncellediğim telegram mesaj kanalım. Yayına girerken, şuraya buraya giderken buradan doğrudan size mesaj atıyorum ki bir şeyler kaçırmayın diye.

Kanalı KATIL diyerek aylık bütçe ile desteklemek isterseniz: trvid.com/show-UC6q0...

Kanalda çoğu içerik playlistler halinde, bilhassa arşivlar. Can Sungur ve Yakın Evren kanalının bütün playlistlerini burada bulabilirsiniz: trvid.com/u-CanSungurve...
Oyun canlı yayınları Facebook'ta oluyor: fb.gg/csnaber
Yakın Evren subreddit'i var, arada bakıyoruz: reddit.com/r/veYakinEvren/

Oyun

katma

 

22 May 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 290
Firex
Firex Aylar önce
00:00 Yapıştırdım 01:06 Neşemiz yerimizde 02:30 Luna crash 03:09 Ünlü besteci Vangelis hayatını kaybetti 06:31 ve karşımızda Yiğitcan Erdoğan She-Hulk fragmanı, Moon Knight ve kırmızı ışık mahallesi 11:31 Disney Plus Marvel dizileri 19:38 Apple TV: Raised by Wolves, Severance 21:16 Stan Lee, MCU projelerine geri dönüyor? 32:17 Reklamlı Disney Plus 34:00 Ubisoft+ oyunları PlayStation Plus kütüphanesine ekleniyormuş Playstation Plus Extra ve Playstation Plus Deluxe 42:04 God of War Ragnarök accessibility 48:08 Erşan Kuneri'ye geçmeden önce 57:49 Erşan Kuneri 01:54:20 Anime içeriği yolda 01:54:46 Filmler haftaya kaldı Bone Tomahawk (2015) Train to Busan (2016) 01:59:16 fillmlerin yanına Obi-Wan Kenobi dizisi
Birkan BİRCAN
Birkan BİRCAN 25 gün önce
Şu çizelge olmasa videoya biraz bakar kapatırım kesin.Sana maaş verilmeli 👍🏻
Uğur Delen
Uğur Delen Aylar önce
Senden güzel akademik birey olur. Nitel, nicel araştırırsın bir şeyleri.
Semih Yalçınkaya
Semih Yalçınkaya Aylar önce
Can abi, bu yorumu açıklamaya copy paste yaparsan video bölümlere ayrılır, çok daha rahat izleriz. Bundan sonraki yatay bakışlarda da böyle yaparsan çok iyi olur.
Ingichia
Ingichia Aylar önce
On numara hizmet bu arada kesinlikle eline sağlık.
zey
zey Aylar önce
8
Selin Gülden
Selin Gülden Aylar önce
Ayak İşleri (Gain'de) de konuşsanız çok iyi olur. Caner Özyurtlu ve Volkan Öge yazıyor, Caner Özyurtlu yönetiyor, başrollerde de Çağlar Çorumlu ve Güven Murat Akpınar oynuyor. Ben çok başarılı buldum. Gibi ve Ayak İşleri'nin bir arada konuşacağınız bir bölüm olabilir mesela. Ne dersiniz?
Ayax
Ayax 28 gün önce
42:04 'te konuştuğunuz accessibility / erişilebilirlik mevzusuna değinmişken ben de şunu eklemek istiyorum; Tancan "renk körüyseniz bile oyunu çok iyi bir şekilde oynayabilirsiniz artık" diyerek gülünce bende de istemsiz bir gülümseme oldu çünkü bu ayarlar çok daha fazlasını vaadediyor. Benim eşim görme engelli (ışık hassasiyeti dışında görüşü yok) ve Can'ın bahsettiği Last of Us 2'yi tamamen tek başına oynayarak bitirdi. Görüşünü sonradan kaybeden ancak oyun merakını hiç kaybetmeyen biri olarak bunun değeri çok büyük. Özellikle Gow serisinin büyük hayranı olarak heycanla beklediğimiz God of War Ragnarök 'un açıklağı özellikler en az lastofus2 kadar iyi duruyor. Umarım oyun dünyasında bu çalışmalar hızla yaygınlaşmaya devam eder :)
Furkan Duran
Furkan Duran 25 gün önce
Bende de bu yorum istemsiz bir gülümseme oluşturdu . Hiç bu açıdan düşünmemiştim çok kar edilecek bir is gibi de değil şirketlerin böyle şeylere eğilmesi önem vermesi çok iyi olmuş umarım artar.
Furkan Erkan
Furkan Erkan Aylar önce
Absürt, zamanında gülünç gelen şeyler üzerinden yapılan mizahta aklıma Cahit Kaşıkçılar (Sarı Bıyık) geliyor. Abimiz özellikle sosyal medyaya girdiğinden beri habire Gerçek Kesit'teki o karakterleri yeniden canlandırıyor ama biz onlara daha öncesinde ve kasıtlı şekilde yapılmadığı için gülüyorduk. Güldürmek için yapılınca etkisini kaybediyor bence.
Ahmet Karaaslan
Ahmet Karaaslan Aylar önce
Aynen öyle sevdiğimden takip ediyorum ama gülmüyorum
Mohono Batbuyan
Mohono Batbuyan Aylar önce
Cem yılmaz daha kısa işlere geçmesi beni çok mutlu etti. Böylece içeriklere ulaşmamız için yıllar beklmemiz gerekmiyor. Öte yandanabimin konuşmak istediği konular var belli ki. Tüm bölümlerle ilgili değil ama zamanında uzun süre emniyete tercümanlık yaptığım için ve yıllarını taksimde geçirdiği için kötü mal da şakası yapılan herşeye güldüm. Çünkü çok "related " geldi bana. Özellikle tonlarla arka planda konteynerla gönderme falan hatta bu sedat pekerin açıkladıklarıyla çok güncel mizah olmuş. Öte yandan bağımlılık konusunu oyunculara da sanki bu çocuklar uyuşturucu bağımlısı ne abarttınız muhabbetiyle açar diye umut ettim. Arcade makinasının pay to win olması ve oyun bağımlılığı konusuna girecek sandım emniyete giydirmeli gerçek bağımlılık oldu. İşte yine de gene cs nin dediği gibi çok mesaj kaygısı var, ama bu adamı da twitter ile bu hale getirdik. Adam twitter ı kullanmadan önce bile (baya eski bir tarihten bahsediyorum ve çoğu kişi onu dinlemek için bile hesap açmış olabilir ama kanıtlayamam ) 750 bin takipçisi vardı. Adamın birşeyler demesini bekleyen ağzına bakan milyonlar on küsür yılda gelen yükle de toplumsal mesaj kaygısına girmiş olabilir. Bence ileride bu seriyi cem yılmazın bir nevi otobiyokrafisi işi gibi bakabiliriz devamı gelmezse. Çünkü ateşi dinince bizimkiler cem yılmaz işlerine dönmeyi seviyor. Hele böyle genelin güldüğü işleri. Hatta ilk çıktığında beğenilmeyen cem yılmaz işleri de çok kredilendi sonraki nesil "türk komedisii" sonrasında. Gene demini alıp bakınca aradaki mesajları birkaç izlemeden sonra varacağı yere varabilir. İşte o noktada mesajların aşırı net olmaması da ne bileyim işte. Kimin kafası normal ki
Kadir Aydoğan
Kadir Aydoğan Aylar önce
Çocukluğundan itibaren Cem Yılmaz filmleri ve mizahı ile büyümüş bir birey olarak izledim Erşan kuneri yi ve beğenen tarafta değilim. En başta şunu söylemek istiyorum ki : Cem Yılmaz önceden düşünce olarak ve mizah olarak gençti eleştiriyor, laf vuruyor, kızıyor ve hatta yeri geldiği zaman sebebiyle beraber neden böyle olduğunu kendi diliyle ve mizahın diliyle anlatıyordu, bize zeki olduğumuzu bilerek yaklaşıyor ve ona göre mizahını üretiyordu. Bizde her seferinde aynı zamanda kendi tabiriyle '' ulan adam bize her gün yaşadığımız şeyleri anlatıyor aslında haa'' diyorduk. Ama şimdi Cem Yılmaz artık yaşlı ve mizahı da yaşlı, bizim zeki değil kendisinin zeki olduğunu ve bizim anlayamayacağımızı ancak ve ancak kendisinin anlatabileceğini düşünüyor. Planlı bir iş olmazsa ya da kendi kibrimize ne kadar saplanırsak yaptığımız işte gerçekten kırma bir şey oluyor ama katır gibi kısır kalıyor. Bunun çok büyük örnekleri var hatta mangalardan bile. bleach, attack on titan vb. Filmlerden daha geçen konuştuğunuz alien. Öyle seriler, ben yarattım ve sadece bunun hakkında ben yazar ve hakkını da bir ben veririmcilik yüzünden heba oldu ki anlatamam. Bunlar tam olarak yaratıcının zulmü. Bazen yaratmak ve yaşamasına izin vermek gerekiyor. Çünkü yarattığınız şey bir çocuk gibi bırakın sizi gibi olmasın sizden farklı sizden daha üstün bir şey olsun. Acaba Erşan kuneri bu mizah ile büyümüş eli kalem tutan çok iyi bir yazarın elinde ne kadar kaliteli olurdu diye düşünmeden edemiyorum. Bunun en büyük örneği kendini ciddiye aldığı kadar mizahını ciddiye almıyor. Bence mizah dünyada en çok ciddiye alınması gereken ender şeylerden biri. Yahşi batıdan örnek verirsek Yılmaz köksalın oynadığı şerifin yanına jonny leşi getirdiklerinde pedere birader diyor, peder birader değil peder diyor. Halbuki pederi oynayan Can yılmaz, yani birader. Sen kaç katmanlı espri yapıyorsun be adam. Kardeşim 20 yaşında gora çıktığında daha 2 yaşındaydı yahşi batı çıktığında 8, sonradan bu filmleri izlettiğimde kendim ilk izlediğim gibi kardeşimde kahkalarla güldü. Arada hala açar arog ve yahşi batıdan sahne izler ve güleriz. Yani bu işin inanın nesil farkı ile alakası yok, eğer bir iş iyiyse her zaman iyi ama kötüyse 2 gün sonra bile aklımızda kalmıyor. Erşan kuneri yi izleyelim 1 hafta olmadı ama aklımda neredeyse kalmadı, kullan at döneminde yaşadığımız bu dönemde sosyal medya ve izleyici kitlesi bu sarı ve kullanılmış kondomu sizce ne kadar daha takar! Çarşamba kalp ameliyatına giriyorum seviyorum sizi iyiki varsınız.
dinledinle
dinledinle Aylar önce
@Kadir Aydoğan Çok sevindim dostum geçmiş olsun.
Figen Bakan
Figen Bakan Aylar önce
@Kadir Aydoğan ameliyatina neredeyse imdb puani verecekmissin gibi hissettim jdjf e iyi bari geçmis olsun ve bi daha olmasin 👍
Kadir Aydoğan
Kadir Aydoğan Aylar önce
İyi dilekler için herkese teşekkür ederim. Lokal anestezi ile ameliyat ettiler, ağzımda hortum elim götümde ve canlı canlı izleyerek oldum. Doktor gayet profesyonel bir şekilde ameliyat etti ve öğrencilerine anlattı, yaklaşık bir buçuk saat sürdü, hem anlatması hem izlemesi keyifliydi. İnanın Erşan kuneri den daha iyi ve amacı belli olan bir seyirdi. Tüm kalbimle bu topluluğun bir parçası olduğum için mutluyum.
Figen Bakan
Figen Bakan Aylar önce
Yorum cok iyi. Ameliyattan cikinca da durumunu gunceller misin, gecmis olsun.
Alperen Kuloğlu
Alperen Kuloğlu Aylar önce
Güzel yorum.
Hakan Kızılbel
Hakan Kızılbel Aylar önce
Erşan kuneri ile ilgili şuana kadar yapılmış en kibar en yapıcı en düzeyli en anlaşılır eleştiri videosuydu teşekkürler
Semih Şen
Semih Şen Aylar önce
Abi o kadar iyi cümleler söylüyorsun ki bazı durumları çok iyi tanımlıyor Kaliteli elestirilerine imza gibi Her komedyen bazı kaynaklardan besleniyor sen bu kaynakları çeşitli tutarsan dengeli beslenirsin. Sohbetinize sağlık krallar 💯
Serdar inal
Serdar inal Aylar önce
Erşan Kuneri bana çok ilginç geldi, akışı olan bir dizi ya da sitcom nezninin dışında, etkinlik gibi, kutu oyunu gibi bir aktivite malzemesi gibi. Hem eleştrienlere, hem yorumlara bakıyorum, herkes başka bir yanından tutmuş. Mesela Cs 'Kötü Mal' bölümünü hiç sevmemiş yorumlarda bir arkadaş da çok gülmüş. Bu bana çok ilginç geldi, çünkü diziden filmden ziyade büfe gibi, herkes için bir şeyler olan bi menü gibi.
A D
A D Aylar önce
Erşan kuneri hakkında yapılan yorumlar ve cem yılmaz ile ilgili tespitler çok yerinde. Ben goradaki erşan kuneriyi görürüm diye beklerken kafası karışık biraz depresif arada kalmış bir karakter gördüm. Dizi ilk bölümlerdeki erşanın gördüğü kabustaki gibi erşanın eski zorno kariyeri üzerinden gitseydi komik olabilirdi belki
Yağız B.
Yağız B. Aylar önce
Video youtube trentlerine girmiş çok sevindim. kürdistan, bi suriyelinin videosu ve arapça ne olduğunu anlamadığım bir videodan hemen sonra yer alması gurur verici. türkçe içeriklerin de trentlerde olması gerekli zaten. hep arap hep suri olmaz.
Cenk Şen
Cenk Şen Aylar önce
Katıldığım, karılmadığım görüşler var. Ancak en güzel başarı dediklerini kabul ettirmek değil insanın kafasında soru işareti oluşturmak katkıda bulunmak. CS ne demiş siye bir bakayım ihtiyacını bana hissettirdiğin için başarılı buluyorum seni. Sevgiler, selamlar, başarılar.
Karınca yiyen yiyen karınca
Yiğitcanı görmek bazılarımız için eminim ki çok duygu yüklü oluyor. Şu an üniversite sondayım lise 2de yiğitcanlı geekyapar izleyediğimi hatırlıyorum tam her şey kıvamındayken bir anda gitmişti. Damağımızda kalmış bir tat, bizden koparılmış ama bu hiç alıştırmadan yapılan bir eski sevgili gibi Yiğitcan. O günlere o7 Yiğitcan abiye sevgiler saygılar
Mohono Batbuyan
Mohono Batbuyan Aylar önce
Memleketteyken abone olamadığım için hep yayın tekrarını yıllarca izlerdim. Buraya geldim abone oldum ama tekrardan izlemek bağımlılık yapıyor. Cs için fark etmiyor tabii de :) yine de prime time da denk gelemiyoruz yoğunluktan. Eskiden saat farkından dı şimdi de istanbulun yoğunluğundan
mickey estribor
mickey estribor Aylar önce
Drama ekmektir ama sürekli ekmekle beslenmeyin -Can Sungur, 2022
VlaDimir
VlaDimir Aylar önce
Erşan karşı yorumları; Direk salatalık boyutunda değil, orantı olabilir. Sonraki bölümde de kestirmek isterken tamamını kestirmek istemiyor olabilir. Süreklilik sıkıntısı olmayabilir böyle düşünülürse. Her hafta değişmiyor olabilir. Filmlerin ne kadar sürede çekildiğine dair bilgi yok. Filmler bir haftada çekilemez, 6 ay veya 1 yılda çekildiğini düşünürsek de insan değişkenlik gösterebilir, çevresinden etkilenebilir. Hem de bir ruha girmeye bilerek çalışıyor olabilir, sonuçta bir konuda film çekmeye çalışıyor.
G Aktaş
G Aktaş Aylar önce
Anime içeriğine sevindim merakla bekliyoruz. İki bin yirmide sana attığım hikayemin üstüne katarak ve biçim değiştirerek çizgi romana çevirdim kısmetse benimki de kasım ayının sonuna doğru çıkıyor taslak yazısındaki kötü Türkçeye sizi maruz bıraktığım için özür babında zamanı geldiğinde hediye olarak göndermek isterim
Bik
Bik Aylar önce
Yiğitcan , can ahhh eski geekyapar günlerim...😇😇😇
Arise
Arise Aylar önce
Harika bir eleştiri olmuş gene, tebrik ederim. Ben de naçizane Erşan Kuneri'de ki en beğendiğim ve beğenmediğim şeyleri yazayım: En iyi bölüm: Kooperatif Kemal En kötü bölüm: Faqbadi En iyi şaka: Ebenin Avı'nda bağırsaklarını söküp kokoreç olarak eline vermesi ve Kooperatif Kemal'de "delisin melisin ama en akıllımız sensin"den sonra gelen "abartma a*k" En kötü şaka: Penis boyunu kısaltma isteği ve beraberindeki şakalar topluluğu Asla anlamlandıramadığım kısım: Alev'in ekibe büyü yapması ve üzerine dönen olaylar silsilesi
Ali Eren Güven
Ali Eren Güven 27 gün önce
Cem Yilmaz'i lise yillarimda standup sakalarini ezberden soyleyebilecek kadar severdim. Ayni seneler okulda cinsel yonelimim nedeniyle surekli zorbaliga da maruz kalirdim. Aradan 12 sene gecti, keyifli gunlerin hatrina dizisini izleyeyim diyorum, adam 12 sene onceki lise zorbalarimla ayni seviyede gey sakasi yapiyor. Insana artik dokunmuyor bile cunku 2000ler homofobisi mi kaldi artik ki mizahi kalsin allah askina... Utandim sadece izlerken.
nft nftoğlu
nft nftoğlu 29 gün önce
Abi bu feyyaz yiğiti överken "dilimize girdi" muhabbetini anlamıyorum çünkü verdiğin örnekler hep "çok bozdu" ve "kutu kola gibidir" başka bir lafı var mı abi bu adamın. Çok bozdu öleli zaten yıllar oldu. Kutu kola gibiye lafım yok o gerçekten dilimize geçti artık. Feyazzın hemen hemen her projesini arkadaşlarımın tavsiyeleriyle izledim fakat yine de katlanamıyorum bu adama bilemiyorum. Seviliyorsun
victor grey
victor grey Aylar önce
Hocam play station konuşurken bir Halo konusu geçirdiniz aklıma geldi. Bu halo dizisi hakkında tam bir yorumunuzu merak ediyorum. Ben dün izledim, ilk bölüm muhteşemdi, ama sonrasında tabi Marvel dizileri gibi biraz saldı kendini, finali de çok beğenmedim ama potansiyel vaad eden bir dizi aslında. Ben dizideki makee karakterine aşık oldum. Soğuk, uyumsuz ve kısa saçlı minyon kadın görünce benim bütün beyin fonksiyonları eror veriyor:))
Olcay OKUR
Olcay OKUR Aylar önce
Feyyaz Yiğit'e hangi tarz mizahı seversiniz diye sorulan bir programda Ricky Gervais'in Extras' ını çok sevdiğinden bahsetmişti. Ayrıca Cem Yılmaz'da Ricky abimize çok benzeyen bir abimiz sanki. Erşan Kuneri de aşırı Extras'a benzemiyor mu, neyi neye yorumlayacağımı bilmiyorum kafam çok karıştı arkadaşlar.
Tansu
Tansu Aylar önce
Senaryo doktoru konusunda çok haklısın. Kendisi bir röportajda demişti. Yazarken bazı diyalogları gruba atıyorum diye. Ezgi mola kendi repliklerine bir şeyler ekliyormuş vs. Senaryonun tümünde bir akıla ihtiyaç var. Mesela feyyaz yiğit çok yaratıcı bir adam. Ama düşünceleri çok dağınık. Feyyaz'ın başarıya ulaşmasındaki en büyük etkenlerden biri aziz kedi'yle çalışması. Aziz kedi kendi söylemişti, slogana dönen o yaratıcı cümlelerin çoğu feyyaz'ın işi diye. Şunları birleştirecez, şu zamana kadar şunları bitirecez diye de söylüyormuş feyyaz'a. Yani aziz'in toparlaması ile eli yüzü düzgün şeyler izliyoruz. Cem yılmaz da böyle farklı bir göze, zihne ihtiyacı olduğunu kabul etmeli.
Hira Kaboğlu
Hira Kaboğlu Aylar önce
Raised by wolves la ilgili beni en çok çeken şey mitraizimin baya yakınımızdan gelen bir din olması. Kürtler falan mitrakmış. Hoş yazılı belge olmadığından dinle ilgili pek bi bilgi edinemedim. Ama olan 1 efsanesi var onu da dizi paralel olarak işliyor. Din tanrı menteşe civata seven insanlar izleyebilir kesinlikle
Metehan Söylemez
Metehan Söylemez Aylar önce
Can Abi Erşan kuneri hakkında dediklerine katılıyorum sadece şunu merak ediyorum dedin ya senaryo yardımı alsın adamın böyle bir kaygısı yoksa ölene kadar canı ne isterse onu çekmek istiyorsa bu yorum biraz boşa kaçıyo aslında Ali baba ve yedi cüceler den sonra ben %100 emin oldum artık kendisi eğlenmek istiyo sonuç önemli değil giriş gelişme için bile film yapabilir çünkü bu işi severek yapıyo ama artık büyük bir isim olduğu için izlenme kaygısı yok ben böyle düşünüyorum
fallingman
fallingman Aylar önce
onlar ölüleri oynatıyor nasıl yarışalım diyeceklerine kendilerini aynı anda bir çok alanda geliştirip çok daha iyi işler yapabilir insanlar. 30 yıl öncesinin eğitimiyle, bugünün teknolojisiyle yarışamazsın tabii ki.
pungul
pungul Aylar önce
Nanemolla’nın kanalında da o dönemin sineması üzerinden detaylı bir muhabbet dönmüştü Yaltırık ile, Erşan Kuneri hakkında. Ona da bakabilir insanlar eğer o açıdan bir bakış da ilgilerini çekerse. trvid.com/video/video-tLxGSBu3Uzg.html
Alen Opsar
Alen Opsar Aylar önce
Faqbadi bolumunu biraz yanlis okumus olabilirsiniz, bence bu bolumun alt metni Rezza Zarrab ve Turkiye/Iran yakinlamasi ile alakaliydi. Bu bolumun ana temasi altin ve kacakcilik. Iranli bir yonetmen gelip Istanbulda bir 'film' cekiyor ama ayni zamanda onun birde doppelgangeri var kahvede takilan. Yani bu adamin aslinda gorundugu kisi olmadigina vurgu yapiliyor. Ve dedigim gibi muzeden tarihi eser kacirma senaryosu, ve 2. kisimdaki altin temasi benim gozumde %100 Reza Zarrab gondermesi. Bununla beraber en sondaki ''siz iran olmaya calisirken, gercek iranlilar gelip sizi sikip gittiler'' anlatisi guzeldi. Cunku bilindigi gibi Rezza, Turkiye ile olan iliskilerini ABD mahkemelerinde bir bir anlatti, yani donen 'film'leri. @Can Sungur ve Yakin Evren edit: aslinda Faqbadi ismi muazzam secilmis bir isim cunku aradaki duygusal olmayan, cikar amacli iliskiyi cok guzel anlatiyor, eklemeden gecmek istemedim. edit 2: dizideki iranli abi gotu guzel bir turk ile evleniyor, Rezza' da sesi guzel bir turk ile :)
Can Sungur ve Yakın Evren
zaten benim de eleştirim bir şeyleri gösterip bir yerlere bağlayamaması.
Fernweh
Fernweh Aylar önce
That seems like a longshot
Batuhan Yılmaz
Batuhan Yılmaz Aylar önce
Can abi ve Tancan abi, dizide konusu geçen gay mizahı hakkında ne düşündüğümü o kadar güzel dile getirmişsiniz ki, teşekkür ediyorum. Bir LGBTQiA+ bireyi olarak bir süre sonra bu mizahtan -aslında bir nevi homofobiden- rahatsız olup diziyi sonraya bıraktım. İlk bölümü açtım herkesin ağzında i-word, Cem Yılmaz komedilerinin neredeyse hepsinde karakterlerin ağzına pelesenk olmuş bir pejoratif kalıp, hem zaten dönem filmi o zamanda kullanılıyordur çok da takılmamak lazım diye düşündüm devam ettim. İkinci bölümü açtım izlemeye başladım homosex karakteri heteroları emcirmek isteyen tacizci olarak göstermişler. Dedim ki herhalde bu heteroların hepsinde olan bir narsizm çeşidi, çünkü bizim hiç öyle niyetlerimiz yok biz sadece sizin penislerinizi kes- neyse ufacık bir rage geçirdim kısacası. Dördüncü bölüme geldim başındaki "Abi ben i-word karakter oynatiyim mi" cümlesini duydum, dedm dönem filmi dönem filmi de bir yere kadar, bıraktım, belki sonra izlerim. Hem Can abi belki haklısındır, kötü niyetli yapmıyordur ama offensive mizahın da iyisi var kötüsü var, bu kötü olanı. Komik olsa bir şey demeyeceğim ama bu mizah benim lisemdeki homofobik cishet erkeklerin mizah seviyesine denk düşüyor. Not: Bu arada bu yorumu ikinci kez mi ne yazıyorum, belki TRvid politikasıdır, belki TRvid içerik üreticileri yorumlarda kelime kısıtlaması yapabiliyordur i-word'ün söylenememesi güzel bir hareket olmuş. Sen yaptıysan teşekkürler. Diyorum niye yorum gitmiyor i-word mizahı yazdığımdan ve kendim için i-word kullanmamdanmış.
Mehmet Can AVAROĞLU
Mehmet Can AVAROĞLU 24 gün önce
Yorum yapacak çok şey var, ama sungurun son kısımda dediği "başka komedileri izlemesi gerekiyor" kısmı çok önemli. Bence cem abi, globaldeki kaliteli işleri izlemiyor, izlese bile değerlendirmeye almıyor. Birkaç kere louis ck, ricky gervais konusu açıldığında sinirlendiğini görmüştüm. Bence cem abi, hem trde hem globalde iyi işleri değerlendirmesi gerektiğini düşünmüyor. Kendisinin yeteceğini düşünüyor. Daha açık fikirli ve daha araştırmacı olsa daha iyi olur diye düşünüyorum. Saygılar.
tedthexeopian
tedthexeopian Aylar önce
Ben erşan kuneri izleyeceğim sanmıştım, adam ilk bölümde ben artık erşan kuneri olmayacağım cüneyt arkın olacağım deyince ilk saniyeden ufak bir soğudum. Şaka niteliğindeki eğreti cümleler. Yeşil çam kisvesi altında ağdalı konuşmalar devam ederken pat alakasız bir küfür gelmesi falan cidden baydı beni. Modern american dizilerini yakalamaya çalışmış gibi geldi açıkçası desem o da olmamış. Bir takım fikirler bulunmuş kağıt üzerinde deneysel ama pratikte aynı etkiyi veremiyor diye düşünüyorum.
Fetin Ardıç
Fetin Ardıç Aylar önce
Can ve Tancan abi selamlar. Bugün Netflixe Ricky Gervais'in son gösterisi geldi. Adı Supernature. Sonraki programların birinde o showa da yer ayırırsanız çok iyi olur.
Noir
Noir Aylar önce
"ama..." dediğim noktalara değinmeden asla geçmiyor, biz tancan'dan razıyız
fulya
fulya Aylar önce
Tam Stan Lee, crossover vs konuşulur ve Cs Doctor Who demişken, Tancan Abi; David Tennant ve Catherine Tate Doctor Who'ya dönüyormuş diyecek mi diye bekledim. Aşırı iyi fırsattı. Ben yazayım bari buraya dedim, belki Can Abi bilmiyordur.
Dilan
Dilan Aylar önce
Bence ersan kuneri de cem yılmaz 'ın son bölümde yaptığı monolog gerçekten cem yılmazdı. Yani o konuşma bize yapıldı ve ersan kuneri karakteri tarafından değil bizzat cem yılmaz tarafından yapıldı. Ben izleyince direkt böyle düşündüm çünkü cem yılmaz son filmlerinde çok fazla eleştiri alınca ve gerçekten eleştiri kaldıramayan birsi olduğu için diziye böyle bi sekans eklemek istemiş gibi geldi bana
Todays's subject
Todays's subject Aylar önce
Erşan Kuneri'nin sadece bir bölümünü izledim ve dedim ki; İşte bir Türk dizisi...
Ciwan İrencin
Ciwan İrencin Aylar önce
Enola Holmes, aşırı kötü değildi aslında. Sadece kızın soy ismi Holmes olduğu için bir gizem, gerilim, zeka kırıntısı bekliyorsun. Hem dizide hem filmlerde Sherlock'un ne kadar zeki olduğunu gösterdikleri çok fazla sahne vardı. Bu filmde hiç bir zeka parıltısı yok. Kızın çözdüğü gizemi ben de çözerim. Aşırı kötü değil ama öylesine izlemelik
Ali ihsan
Ali ihsan Aylar önce
She hulku ilk kez çizgi romanlarda gördüğümde (12) ya bu ne abi hulk erkek olur abi diye sallamamıstim. Ama seriler ilerledikçe bu karakterin hiçbir şekilde bide kız karakter olsun diye ilistirilip altyapısı boş bırakılan bir karakter olmadığını farkettim. kendine ait hikayesi olan normal hulkun aksine bilince sahip kahramanlık ve hukuksal olarak adaleti arama ve bu olayların birbiriyle çatışması bana vay be dedirtti. Fragmanı görünce çok üzüldüm özellikle tinder sahnesinde mcu ya olan (dr strange 2 ne nwh un el birliğiyle yerle bir ettiği) ilgimi kırdı artık sadece eski cr leri okuyup okuyup unutturmaya çalışacağım bu rezaletleri kendime
Rationalism Pragmatism
29 yaşıma geldim, pek böyle oturup ciddi bir eleştiri videosu izlemedim. Çünkü bana biraz boş geldi hep. Can Süngür'ün kanalını da rastgele gördüm, 1-2 video izledim ısınamadım da. Ama bu eleştiri serisi gerçekten çok güzel. Can kendini çok iyi ifade ediyor, ben öyle değilim o yüzden anlatmak istediğimi anlatamayıp saçmalamam umarım bu yorumda. Sanırım gerçekten hayatımızda güzel, seviyeli, biraz ciddi, biraz samimi, biraz espirili bir eleştiri ortamı eksikmiş. Yani şurada oturdum, Can'ı dinledim, hak verdim, yok yav o kadar da değil dedim, güldüm vs. çok zevk aldım izlerken ya. O kadar hoşuma gitti ki bu eleştiriler, farklı bakış açıları, hepsinin bir saygı ve samimiyet çevresinde yapılması felan. Yani ben bir tane rastgele adamım internette ama bu adam bu seriyi çok beğendi. Elinize, dilinize sağlık.
Squba Saura
Squba Saura Aylar önce
Filmlerin konuşulmaması üzdü.
Akif Masyaf
Akif Masyaf Aylar önce
Abi affedersiniz ama şu iş yabancı yapım olsa bir celsede çöp eder geçeriz. Cem Yılmaz'a bizlere verdiği yılların hatırına bir kıyak geçilirmişcesine şu dizinin ciddiye alınmasını anlayamıyorum. Anlıyorum ama kabullenemiyorum. Uzun zamandır yerli yapım yüzü görmemiştim -Eminim oralarda bazı iyi yapımlar vardır ve ben kaçırıyorumdur- Şu diziyle başımı kumdan bir kaldırayım dedim. O ney öyle ya? Batsın yerlisi de toprağı da. Üff! nasıl sıkıldım şu ülkeden. Aydını olacak kesimi de, batı yüzü görmüş sanatçısı da ayrı bir kötü. Höh! ne rezalet bir yapım öyle be. - Bir bölüm izleyip kapattım. Belki tekrar bir dönerim. -- Cem net homofobik bu arada. Ya da ortalama Türk insanına oynuyor. Which is the same thing for me.
Buğra Acar
Buğra Acar Aylar önce
Erşan kunerideki asıl sıkıntı o adam erşan kuneri değil.Cem yılmaz son 5 yapımında hep aynı oyunculuğu sergiliyor.Bir açın goradaki erşan kuneriyr bakın birde burda oynadığı erşan kuneriye.Burdaki erşan son 5 yapımdaki aynı adam.
Arda Akalper
Arda Akalper Aylar önce
Ölmüş insanları dizilerde, filmlerde oynatmaya “ölüsü iş yapar” metotu diyebilir miyiz?
Ozan BİLALOĞLU
Ozan BİLALOĞLU 9 gün önce
Erşan Kuneri'ye bu kadar zaman ayırmanızın tek sebebinin bu işi cmylmz ın yapmış olması diye düşünüyorum. Proje kendi başına düşünüldüğünde hayli başarısız. İlk bölümün yarısından sonra çalışırken yanda açmalık işe dönüştü. Ordan da bir "tık" düştü ve mutfağı toplarken ses olsun diye açmalığa dönüştü. Roland Emmerich ile toşpik geçen cmylmz, kendisi bir "emerik"e dönüştü bence. Hala büyük efsane, ama eskide kalması yakın. Üzücü. "Korkunç Tilbe" karikatürlü 22 yıllık kupamdan çayımı içeyim.
Ozan BİLALOĞLU
Ozan BİLALOĞLU 9 gün önce
Son kısmı izlememiştim bunu yazdığımda. Zaten ifade etmişsiniz. :)
Senior Chief_PO
Senior Chief_PO Aylar önce
Abi kardeş yaşınızda müsait aslında. 80-90larda Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlerde özellkle 3 film bir arada oynatılan sinema salonlarında bu tacizci gaylere rastlayan yada yaptıklarını duyan epey fazla insan vardır bu memlekette. Bunun şakasının dizide yer alması çok irite etmedi beni açıkçası. Bana göre dizi 80 lerde video kasetlerden izlediğimiz çıplak silah, air plane, top secret tarzı komediye çok benziyor. Yaptıkları dönem filminden çok film klişelerine ellemek olmuş.
Mustafa Bilge
Mustafa Bilge Aylar önce
Gibi ve Erşan Kuneri hakkında ikisi de bana hitap etmiyor, o yüzden dönen olaylara deli gibi gülüyorum.
Skywalker 47
Skywalker 47 Aylar önce
En üzüldüğüm şey Tatiana Maslany gibi efsane bir aktörü harcamaları.
Hypatia
Hypatia Aylar önce
Marvel esasında live action Shrek sitcom'u yapmasına rağmen 2020'lerle birlikte cross fitçiliğe başlayan Prenses Fiona'yı She-Hulk başlığı altında pazarlıyor. Ama zaten amaç bu. Daha fazlasını beklemiyorum.
gobuns
gobuns Aylar önce
bu benim yatay bakış filmlerini hafta hafta takip etmeye başlamam için bir işaret mi yoksa!?
Aişe Nur
Aişe Nur Aylar önce
cem yılmaz malesef erşan kuneri'yi de arif'i de gora'daki gibi oynamıyor. 216 da gora'daki gibi değildi. burada ciddi bir devamlılık hatası var.
Mühendis Hackeroğlu
Ersan kuneri incelemeleri marvel incelemeri gibi olmuş cem yılmaz bizi dövmesin diye boş yere ovuyorlar çok seviyorum bu programı iyiye iyi kötüye kötü diyen 2 izledigim kanaldan birisi( diğeri geekypar )
Malho Yüksel
Malho Yüksel Aylar önce
Erşan’a “vasat bir iş” diyip geçseydiniz keşke, hakkında konuşulacak pek birşey yok, Bone Tomahawk muhabbetini yedi yok yere. Eleştirdiği şeylerden daha az komik olup özgün, farklı, sanatsal vb lezzetli ve keyifli hiçbirşey sunmayan, boş mesajlarla döşenmiş, basit ve kötü ergen şakalarıyla köpürtülmüş yemek yerken göz ucuyla izlemelik bir yapım. Zafer abimize ise hiç yakıştıramadım, üzdü.
Gksun Geçin
Gksun Geçin Aylar önce
Ok
Malho Yüksel
Malho Yüksel Aylar önce
@Ingichia Tamam
Ingichia
Ingichia Aylar önce
Tamam
cemre
cemre Aylar önce
Dramadan beslenen jahoya da inceden çakmışsın kral. Seviliyorsun 👑
Abequs
Abequs Aylar önce
Almanca'da çok sevdiğim bir kelime var "fremdschamen" Başkası adına utanmak. Erşan Kuneri izlerken aynen böyle oldum. Abi o şakaları ben en son ortaokul ve lisede saçma sapan tiplerden duymuştum.
Berkay Aydın
Berkay Aydın Aylar önce
@ege cringe sanırım sadece utanç verici anlamına geliyor. Başkası adına utanmak anlamı yok sanırım
ege
ege Aylar önce
Cringe kelimesi de aynı anlama gelmiyor mu
Uğur Akın
Uğur Akın Aylar önce
Cem Yılmaz kendisiyle çekişmeye başladı. İlk stenduplarinda "ben çok komiğim ama insanlar espriyi anlamıyor" diyen kişilerle dalga geçerdi. Böyle bişey yok derdi. Şimdi kendisi aynı duruma düştü. Röportajlarında bile kendi espiri yapıyor, kendi gülüyor. (Adam ciddi bişey konuşsa, ona bile gülen tayfa hariç)
Alperen Kuloğlu
Alperen Kuloğlu Aylar önce
+
Cem Binboga
Cem Binboga Aylar önce
Raised by wolves’un iki sezonu da harika.
Mert Gökoğlu
Mert Gökoğlu Aylar önce
Stan Lee'nin 20 senelik sözleşmesini ve yaşlı süper kahraman başlıklarını birleştirmeye ne dersiniz? Günün birinde Marvel evrenine "one-above-all" olarak getirecekler ve bu sebepten uzun süreli bir anlaşma yapılmış olabilir mi? Olur mu olur.
Mert Gökoğlu
Mert Gökoğlu Aylar önce
Ayrıca 1963'te İstanbul'da geçen bir James Bond filmi yapılmış. Sean Connery'nin şöyle bir fotoğrafı da mevcut: pbs.twimg.com/media/DpdXoISW4AAclqv.jpg Skyfall ile From Russia With Love filmlerini birbirine geçirip üzerinden bir şaka üretilmiş. Bence okeydi.
Semih
Semih Aylar önce
Çok şükür bu hafta da MARVEL konuştuk. Dizi Film Marvel gündemi oldu artık . Westworld'un bile She Hulk kadar değeri kalmamış.
Mehmet Kırıcı
Mehmet Kırıcı Aylar önce
Disney+ rüzgarı azalana kadar bir süre böyle olacak.
the Man Of steel
the Man Of steel Aylar önce
Keşke daha uzun konuşsalarmış ya
Furkan Duran
Furkan Duran Aylar önce
Maalesef haklı bir eleştiri.
Mahmut Armutcu
Mahmut Armutcu Aylar önce
Abi, Morbius filmi malum sitelere bile düşmüş lakin hiç ağzınıza almıyorsunuz bile. Ama evet, ben izleme gafletinde bulundum. Tam Dikey Çakış'lık bir film. Bir Dikey Çakış'ı patlar mı be abim?
Wargtimmen
Wargtimmen Aylar önce
1:40:00'da bahsettiğiniz mevzuda bir mesaj yok aslında. Orada ödülü alan kadın oyuncu Meral Okay. İkinci Bahar vb gibi dizilerin senaristi sanırım. Meral Okay vefat ettiği için ona bir saygı duruşu olmuş olabilir. Erşan Kuneri'deki James Bond göndermesi çok büyük ihtimalle Sean Connery'li James Bond zamanı. İstanbul'da geçen bir filmi vardı ve Kapalıçarşı full fesli adamlarla doluydu :D Dediğiniz gibi çok fazla gönderme var ama bütün olarak çok oturmamış gibi.
No Spoil4r
No Spoil4r Aylar önce
Ersan kuneriyi izleyince kafam çok karışmıştı bene olsu şimdi diye sizi izleyince fikirlerim toparlandı biraz eyw
Sheva Ozy
Sheva Ozy Aylar önce
Nerede o yüce gönüllü insan? (MinuteMan)
Ata Kemal
Ata Kemal 29 gün önce
FAQBADİ'de aslında psikaytr hicvi var. Özgüven eksikliği, vizite gibi kelimeler kullanıldı. Ondan sonra hani ay şurada bi hoca,doktor varmış her şeyi, şu sıkıntıyı tedavi edermiş derler ya, işte onları da eleştirmiş. O yüzden en sevdiğim bölümdü.
Bayram Erdem
Bayram Erdem 26 gün önce
Erşan Kuneri'de senaryo danışmanı var. Sınav, Uzun Hikaye ve Ayla'nın senaristi Yiğit Güralp danışmanlık yaptı.
Ahmet Emre Saygılı
Erşan Kuneri dizisini Andy Sidaris biyografi parodisi olarak bekliyordum.Mesaj vermeye çalışan bir amca ile karşılaştım.
uygar görmez
uygar görmez Aylar önce
Can abi ne zaman Doctor who'dan bahsetse duygulanıyorum 🥲
Batman
Batman Aylar önce
Ahh bee 3 yıllık seri
Utku İşbilir
Utku İşbilir Aylar önce
Erşan Kuneri dizisini sadece Kooperatif Kemal bölümüyle hatırlamak istiyorum, çok iyi bölümdü bence, gerisi meh işte.
Ramazan Mert
Ramazan Mert 25 gün önce
Yaklaşık 15 farklı, Tancan'lı video sonunda Tancan'a demek istediğim şey şu: Yeter be abicim :(
Urfan Aliyev
Urfan Aliyev Aylar önce
Vangelis'in öldüğü duyduğum zaman çok üzüldüm. R.I.P
Moku Yoobi
Moku Yoobi Aylar önce
Stan lee olayına şu açıdan bakabilirsiniz bence hocam. Bir animasyonda Stan lee gözüktüğünde sizi rahatsız etmiyor ama cgi ile koyduklarında ediyor. Halbuki ikisi de 3 boyut teknolojisiyle yapılmış animasyon diğerinin tek farkı realistik olması sanırım.ikisi de animasyondur gerisi teferruattır.
Can Sungur ve Yakın Evren
canım o şekilde bakarsan filmler de arka arkaya 24 karenin hızla oynaması ile canlanan fotoğraflar. gözümüzün bize ışık ile yaptığı bir oyun.
archer
archer Aylar önce
Live action ve animasyon aynı şeydeğil ölmüş birini para için geri döndürmek ahlaki açıdan çok yanlıştır
Mustafa Akbulut
Mustafa Akbulut 24 gün önce
Biz Erşan Kuneri’yi GORA’daki 5-6 dakikalık sahneyle sevdik ve hep dedik ya bu adamın filmini çekse diye. Sonunda çekildi ama bu aynı Erşan değil bence ya da bana geçmedi bilemem. Son kaç filmdir aynı tiple oynuyor bu yüzden aynı şeyleri izliyor gibi oluyoruz
enes erol
enes erol Aylar önce
İzlerken rahatsız olup açıklayamadığım kısımları burada duymak iyi oldu
Muhammed Çiçek
Muhammed Çiçek Aylar önce
Bi ricam olacak Can hocam. Mümkünse yayınlarda Tancan'ın sesini bi tık kısman veya kendi sesini bi tık yükseltmen mümkün mü? Özellikle bu videonun içeriğinden dolayı buna bayağı ihtiyaç duydum :) Ağzınıza sağlık.
Talha
Talha Aylar önce
Program olur diye filmleri hemen izlemiştim ya :(((((
SÜLEYMAN KAYIŞ
SÜLEYMAN KAYIŞ Aylar önce
Erşan Kuneride Cem Yılmazın değinmemiş olduğu şeyleri eleştirmeniz bana garip geldi. Hıyar muhabbeti ve türevlerinde ikinizin anladıklarından daha farklı algılamışım ben sahneleri. Eleştiriler genel olarak güzel ama eleştirilerinizin eleştirilebilecek yanları var.
Can Korkmaz
Can Korkmaz 26 gün önce
Abi gibi dizisini de yorumlar mısınız düşüncelerinizi merak ediyorum saygılar iyi forumlar
Semih sarıtaş
Semih sarıtaş Aylar önce
tancan fildişi kulenizde filan değilsiniz, veya bir takım insan bizde oradayız. gülmedik maalesef, ve gerçekten cem yılmaz güldürsün istediğim bir gerçektir. erşan kuneriyle bu olmadıysa durum vahimdir (aslında tahmin etmiştim, garip açıklama yapmıştı)
KüpeliGargamel
KüpeliGargamel 27 gün önce
Algoritmaya tokat niteliğinde bir yorum, ağzınıza sağlık.
Mr. Mirror
Mr. Mirror Aylar önce
Can keşke She Hulk origine baksaydin ya.She Hulk(Jennifer Walters) geçirdiği kaza yüzünden kan kaybediyor Bruce ona kan vermek zorunda kalınca böyle oluyor.Bu dizidede öyle olacak.
Ertekin Ozcelik
Ertekin Ozcelik Aylar önce
Raised by Wolves 2. sezon ilk sezona göre çok daha başarılı bence
Angel eye
Angel eye Aylar önce
Tancan abiye zafer algoz ve can yılmaz konusunda katılmıyorum çünkü yaptıkları programı baz alarak böyle bir genelleme yapması doğru değil. Burda olan burda kalır programını sevmeyebilirsin bundan bir sakınca yok fakat cem yılmazın son zamanlarda yaptığı filmlerinin sorunları çevresindeki dostları değil neden mi çünkü bu adamlar gora dan ersan kuneri ye kadar tüm yapımların içinde var özellikle can yılmaz çoğu filmde defalarca açıp her defasında tebessüm ettiren efsanelesmis sahnelerin içinde olan birisi bunu cem yılmaz da söylüyor.
burak arık
burak arık Aylar önce
Can Bey konuları ayırabilirseniz dakikasına göre harika olur.
Şahap Köse
Şahap Köse Aylar önce
Stanley deyince aklıma ilk Stanley Kubrick geldi. Marvel ne alaka Kubrick dedim. Kimse bizim sinema bilgimizi sorgulayamaz :)
Faruk Holmes
Faruk Holmes 27 gün önce
Uzun zamandan sonra izleyebildigim bir yatay bakış
dinledinle
dinledinle Aylar önce
Erşan Kuneri iyi hoş da ben hâlâ dünyada yaşamaya çalışan bir Logar dizisi bekliyorum.
dinledinle
dinledinle Aylar önce
@Batman Haklısın benim hatam
Batman
Batman Aylar önce
"Komutan Logar"
Ilkim Erbudak
Ilkim Erbudak Aylar önce
James Bond örneğini bir tık yanlış biliyor Tancan, çünkü daha önce de İstanbulda James Bond çekildi diye hatırlıyorum.
aşkın biz
aşkın biz Aylar önce
Sarmaşık ve abluka da konuşmuştuk abi :) bu arada emin alper filmlerine de tekrar girsek güzel olur
Zelenar
Zelenar Aylar önce
18:17 55. kere Star Trek TNG döneceğime yeni bir dizi açıyorum, kendimi birkaç seneye gördüğüm nokta burası dkfjhdjkf
Furkan KARA
Furkan KARA 27 gün önce
Erşan kuneride de diğer filmlerde de hakikaten gey erkekler sapık gibi gösteriliyor, siz dediniz diye şimdi dikkatimi çekti çok utandım bunu önceden düşünemediğim için. Teşekkürler Sevgiler ❤️
neppiders
neppiders Aylar önce
oha abi trendlere girmişsin hayırlı olsun
Akgun Tulukas
Akgun Tulukas Aylar önce
ERŞEN KUNERİ PEK FASLA İYİ OLMAMIŞ ÇEM YILMASIN ESKİ GÜNLERİ KALMAMIŞ İZLEDİMDE SIKIÇI GELDİ YARISINI İSLEMEDİM BİRAS FASLA KÜFÜRLÜ OLMUŞ KUSURA BAKMA ÇEM YILMAZ BEY ESKİ PARADÜLERİNİ İSLİYORUM DAĞ İYİ GELİYOR BENÇE ..
dilara sever
dilara sever Aylar önce
Hoş geldin trend bebek. 👏 Listede Panda'yı da gördüm mutlu oldum.
Mesut Yardımcı
Mesut Yardımcı Aylar önce
Marvel filmleri sinemayı bildiğin Netflix platformuna çevirdi . Sürekli aynı ve ucuz şeyler izliyor insanlar .
Something Like That
Açıklamalara Tancanın kanalı vs. de koysanıza daha güzel olur. Ayrıca Tancan Okan Bayülgenin yaptığı talk showlar şu an eskisinden daha güzel :)
melike
melike Aylar önce
efendim, yaptığınız videoları inceledim ve harika olduğunu düşünüyorum, sizinle işbirliği hakkında konuşmak isterim, vaktiniz varsa cevaplar mısınız? teşekkürler
swindler slayer
swindler slayer Aylar önce
Muazzam bir sohbet.
Utku Kartal
Utku Kartal Aylar önce
Abi ilk defa filmleri söylediğiniz anda izledim 2 haftadır sarkıyor 😅
Batuhan Çelikoğlu
Batuhan Çelikoğlu 28 gün önce
Can Sungur 56:00 da söylediklerinden kesinlikle Coşkun Aralı izlediğini iddia ediyorum :)
Ahmet Can
Ahmet Can Aylar önce
güzel bir eleştiri olmuş teşekkür ederim.
Sonraki
Most Dangerous Stunts Ever!
8:54
görünümler 6 698 029
Şimşek Ceren ile STEAM Kütüphanesi
3:15:21
maalesef
5:55
görünümler 1 657 277