Karanlık

DROPSHIPPING: A'DAN Z'YE TÜM SÜREÇLER

Tuger Akkaya
Abone ol
görünümler 48 078
100% 1 500 0

Amazon'da dropshipping iş modeli ile satış yapmak, para kazanmak ve pasif gelir iş modeli oluşturmak için A'dan Z'ye sürdürülebilir iş modelini canlı yayında konuşuyoruz.🛎️ UYARI: Videoda anlatılan, gösterilen uygulama ya da kişiler; bir yöntem ya da bir fikrin geliştirilmesi, uygulanabilmesi amacıyla oluşturulmuş içeriklerdir. Video içeriğinde geçen kişi ya da markalar, videoda aksi belirtilmediği sürece sponsorlu içerik değildir.

***********************************************

🔥Özel ipuçları ve diğer özel içerikler için Instagram'da Tuğer Akkaya instagram.com/tugerakkaya takip edebilirsiniz 🔥

***********************************************

❇️ Mastermind E-Ticaret (Amazon ve TR Pazaryerleri) Eğitimi: tuger.us/e-hizmetler

❇️ Udemy Amazon Başlangıç Eğitimi: bit.ly/udemyamazon

❇️Whatsapp Gruplarımız: bit.ly/whatsappgruplari

❇️E-posta Adresimiz: help@tuger.us

***********************************************

🏆HELIUM10’e yarı fiyatına sahip olmak için aşağıdaki linke tıklayıp kupon kodu kısmına TUGER50 yazın, fiyat yarıya düşsün. Sonraki aylarda ise %10 indirim almak için TUGER10 kupon kodunu kullanabilirsiniz.

🔥İndirim Linki: bit.ly/helium10tuger

***********************************************

🔥NESATILIR.COM'A İNDİRİMLİ ERİŞİM FIRSATI 🔥 Nesatılır.com yazılımına %15 indirimli sahip olmak için bit.ly/nesatilir-tuger bu linke tıklayın ve satın alma sayfasında TUGER15 kupon kodunu kullanın.

***********************************************

Sosyal medya hesaplarımız:
➡️TRvid: trvid.com/u-tugerakkaya
➡️Instagram: instagram.com/tugerakkaya
➡️Twitter: twitter.com/tugerakkaya
➡️Linkedin: www.linkedin.com/company/tuger...
➡️Facebook Grubumuz: facebook.com/groups/tuger

***********************************************

🔔Aşağıdaki linkten abone olun, tüm eğitim ve bildirimler ilk sizin e-posta adresinize gelsin:
bit.ly/abonetuger

***********************************************

katma

 

28 May 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 274
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
OneAmz dropshipping yazılımı formu dolduran ilk 1000 kişiye tamamen 1 ay ücretsiz. Çekiliş formu:
Ümit Özcan
tecrübelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyorum
Turgut Akgül
Turgut Akgül Yıl önce
Hocam öncelikle çok bilgilendirici bir yayın oldu emeğinize sağlık. Bir şeyi çok merak ediyorum; binlerce ürün, binlerce sipariş, binlerce geri dönüşle nasıl baş ediyorsunuz ?
serdar güncel
Bilginize sağlık çok teşekkürler hocam...
Anil
Anil Yıl önce
Emeğinize sağlık Tuğer Bey . Çok faydalı bir video olmuş 👍
Burak Kale
hocam ara depo kullanmak dropshipping için müşteriye göndermeden önce üründe bir sıkıntı varsa öncesinde bizim haberimiz olmasına yarıyor mu ? Yani müşteriye gitmeden, o ürünü aldığımız satıcıya iade edip başka bir satıcıdan alarak vs alıcıya ulaşmadan sorunu çözmemizi sağlıyor mu ? yoksa ara depoda sadece kendileri paketleyip gönderiyor mu
Muhammed Akif Akbulut
Tuger Bey Merhabalar, şirket konusunda aklıma takılan bir konu oldu. Kanada'da satış için Türkiye'de şirketimiz olması yeterli mi yoksa Kanada'da açmak zorunda mıyız acaba?
teoman
teoman Yıl önce
Dropshipingle ne kadar süre aralığın da ne kadar para aralığında net kar kazancımız olur ve en iyi yolu nedir?
ATU
ATU Yıl önce
Tuger hocam merhaba. Dropshipping yapıyorum, Amazon'dan zaman zaman kampanya ve kupon kullan mailleri geliyor. Bunlardan nasıl faydalanabiliriz, satışlara etkileri nasıldır? Bu konuda da bir video yapabilir mısınız? Mesela bugün "Promosyon tıklamalarında 700 AED kazan" diye bir mail gelmiş. Saygılar.
Burhan Kutbay
Burhan Kutbay Yıl önce
Türkiye'de müzisyenim ve şu anda bildiğiniz gibi durumumuz malum. Bu işe başlamak ve kendimi geliştirmek istiyorum fakat bu, Drop Shipping ile ilgili izlediğim ilk video. Sıfırdan başlayacak biri olarak, Nereden başlamamı ve hangi adımları takip etmemi önerirsiniz? Ayrıca bu konuda nereden sağlıklı eğitim alabilirim. Gerçekten bunu başarmayı çok istiyorum. Bana önerebileceğiniz her şeye açığım. Bilgi kirliliğine uğramadan yardımcı olacak herşeye ihtiyacım var. Şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılar sevgiler
Ziya Andırın
Merhabalar Tuger bey, hiç bir yerde bulamadığım bir sorun şu. Dropshipping yapıyoruz mesela. Amazon bir an hesabımızı kapattı ve bizden ürünlerin faturasını istedi. O an ne yapabiliriz fatura olayını ? Teşekkürler.
Seçkin Asal
Tuger bey dropshipping için pallstock mu ? oneamz mi ? Yoksa ikisini birden kontrollü bir şekilde kullanmak mı ? bu konuda ki değerlendirmeleriniz nedir ? Çok teşekkürler
CEPOLTECH
merhaba Tuger bey,sizi zevkle izliyoruz. bir sorum olacak cevap verirseniz sevinirim : acaba 13 marketplace seçersek açılışta ve usa fba ile çalışıyorsak 39 doların üyelikle 13 marketplace de satış olur mu acaba.....ikinci sorumda marka kendimizin acaba tek ürün olduğundan bireysel satıcı hesabına geçip aylık 39 dolar lık yükümlülüğükten kurtulsak naıl olur sizce ?
Huncalife Nermin
Anladığım kadarıyla bu işe başlamak ilk adımı atmakta bayağı maliyet gerektiriyor.
Akifdre
Tuğer Bey verdiğiniz bilgiler için teşekkürler fakat yeni üyelikte istenilen birkaç şey var bunlardan bir tanesi MERSİS numarası. Bu numaraya sahip olunması için müşavirimin söylediği üzere bir Esnaf Odası kaydı bulunması gerekiyor ve bunun da bedeli 1200 tl. Sizlerden ricam güncel bir video çekin. Sizden başkasının yardımcı olacağını düşünmüyorum
İbrahim YILMAZ
İbrahim YILMAZ Yıl önce
Hocam 1 yıllık elmas paketi satın aldıktan sonra eğitimin süresi bitince sizinle tekrar iletişimde yardımlaşmak, tekrar bir şeyler öğrenmek için iletişimde kalabiliyor muyuz?
meric akrep
selam hocam tüm videolarınızı 3 haftadır boş kalan tüm vaktimi harcıyorum ve dikkatle izliyorum. tüm videolarınızı izledikten sonra eğitiminizi satın almayı planlıyorum. merak ettiğim eğitimi aldıktan sonra satış sonrası desteğiniz varmı herhangi bir sorunda yanımızda oluyormusunuz arayıp yada mesaj atıp soru sorabiliyormuyuz. ve hesabımız kapanırsa yardımcı oluyormusunuz. hani tabiki herşeyi kurallarına uygun olarak sizin gibi yürütmeyi planlıyorum. fakat diyorsunuz ya ne yaparsanız yapın hesap kapanabilir açıyoruz diyorsunuz. hani tüm süreçlerde yanımızda oluyormusunuz hani en azından tam olarak öğrenene kadar ki öğrendikten sonra da vefalı biri olarak arada kapınızı çalıp çay içmek isterim. şimdieden teşekkürler
Emre Ceyhan
Emre Ceyhan Yıl önce
Hocam, ürünlerin kanada gümrüğünde kalmaması için bir satış faturası kesmemiz gerekir mi? gümrük vergisi limiti 10 CDA çünkü
Mehmet Ertekin
Mehmet Ertekin Yıl önce
Kapalı kategorileri nasıl açabiliriz? Kapalı kategoriler neler? Kategorilerle alakalı da bir video gelebilir mi?
Yunus Emre Çolak
Tuger bey Oneamz hediyeniz için çok teşekkür ederim. Allah yolunuzu açık etsin.
Sonraki
BATTIKTAN SONRA PAZARDA BOXER SATTIM!
33:23
NASIL BAŞARDIĞINI ANLATIYOR
1:02:29
görünümler 22 000
NE ZAMAN DÜKKAN AÇSAM BATIYORUM!
28:56
TRENDYOL'DA ÇOK SATMANIN SIRLARI
1:21:07