Karanlık

Destan 27. Bölüm | Sezon Finali

Destan
Abone ol
görünümler 3 817 148
100% 43 000 0

Destan 27. Bölüm Sezon Finali izlemek için 🏹👇🏻
trvid.com/video/video-PKRVMXe6b8s.html

Destan 27. Bölüm (SEZON FİNALİ) :
AKKIZ VE BATUGA’NIN DÜĞÜN TOYU
Esrigün Kam tarafından bellerine kuşak bağlanarak birbirine müjdelenen Akkız ve Batuga, saraydaki çepir illeti yüzünden bu mutlu haberi bir süre gizlemişlerdi. Alpagu Han ve Teginlerin iyileşmesinin ardından ise Ulu Kam Arçuray, bu haberi Gök Saray’a duyurarak müjdeyi aşikar etmişti. Müjde, Alpagu Han ve saray tarafından heyecanla karşılanmıştı. Ancak aşıklar, Türk toprakları İtbarakların işgali altındayken düğün toyu kuramayacaklarını söylemişti. Destansı aşkın iki kahramanı olan Akkız ve Batuga için İtbaraklara karşı kazanılan zaferin ardından düğün toyu kurulur. Ateş çemberinde aşklarını yaşayan Akkız ve Batuga’yı düğün toyundan sonra neler beklemektedir?

GÖK HANLIĞI İTBARAKLARI TARİHTEN SİLEBİLECEK Mİ?
Gök Orda yakınlarında Türkler ile İtbaraklar’ın karşı karşıya gelmesinin ardından çıkan büyük savaşta, Türkler büyük bir zafer elde etmişti. Çatışma sırasında neftlerin sahte olduğunu fark eden Obar ve İtbaraklar hezimete uğrayıp çekilmek zorunda kalmışlardır. Henüz zaferin coşkusunu tam anlamıyla yaşayamadan Gök Hanlığı, İtbarakların akın akın Batı Gök Topraklarına geldiğinin haberini almışlardı. Türk Ordusu ile İtbarakların binlerce yıllık süre gelen savaşında son gülen kim olacak? Ya hep, ya hiç mücadelesinin sonunda Gök Hanlılar Batı Gök’ü kurtarabilecekler mi? İtbarakları tarihten silebilecekler mi? Yoksa Gök Orda’yı da mı kaybedecekler?

ULU ECE ULU YARGININ KARŞISINDA
Vera Ruslarla işbirliği yapmış ve Gök Orda’ya neft desteği yapılmasını sağlamıştı. Bu iş birliği ile Alpagu Han, Vera’dan hala şüphe duysa da sözünü tutarak ona tacını geri vermiş ve Vera yeniden Ulu Ece konumuna kavuşmuştu. Bu hamle ile şimdilik suçlarının üstünü örtmeye başaran Ulu Ece, kendisini bekleyen Ulu Yargı da üzerindeki suçlamalardan kalıcı olarak kurtulabilmek için hangi adımları atacak? Kimlerle ittifak edecek? Ulu Ece, Ulu Yargıda yaptıklarının bedelini ödeyip cezasını çekecek mi?

MEİ JİN’İN YENİ HAMLELERİ
Temur’un kendisini evdeşi olarak görmeyeceğinden emin olan Mei Jin, Gök Orda’ya karşı oyun kurarak, Obar’a neftlerin yerini haber vermişti. Mei Jin, Alpagu ve Temur’a karşı yaptığı ihaneti inkar etmesine rağmen inandırıcı olmadığı için, Zhao devreye girmiş ve Mei Jin’in hayatını kurtarmak için suçu kendi üzerine almıştı. Mei Jin, şimdilik zindana atılıp yargılanmaktan kurtulsa da, Alpagu ve Temur’un kendisine karşı devam eden şüpheleri karşısında nasıl hamle yapacak? Alpagu ve Temur’un gazabından kendisini kurtarabilecek mi? Temur’u ikna edip gönlünü kazanabilecek mi?

KAYA KENDİNİ AFFETİREBİLECEK Mİ?
Alpagu, İtbaraklara karşı savaşmak için tüm Türk beyliklerini birlik olmaya davet etmişti. Kaya, babası Alpagu’nun güvenini yeniden kazanabilmek için intikam hırsıyla dolu olan Türk Beylikleri ile görüşmeye gitmişti. Kaya hayatını tehlikeye atmış ve sonunda Günseli’nin babası Özmen Bey’in de yardımıyla beyliklerin desteğini almayı başarmıştı. Hem savaş esnasında Alpagu‘yı ölümden kurtaran, hem de beylerin desteğini sağlayarak savaşın kazanılmasında etkili olan Kaya’nın akıbeti ne olacak? Önceki suçlamalar mı, yoksa sonraki başarılar mı Kaya’nın akıbeti üzerinde etkili olacak?

Oyuncular:
Ebru Şahin (Akkız), Edip Tepeli (Batuga), Selim Bayraktar (Alpagu Han), Deniz Barut (Ulu Ece), Kanbolat Görkem Arslan (Saltuk Beg), İpek Karapınar (Çolpan Hatun), Burak Tozkoparan (Temur Tegin), Burak Berkay Akgül (Kaya Tegin), Ahmet Olgun Sünear (Yaman), Buse Meral (Sırma), Ecem Sena Bayır (Günseli Hatun), Esra Kılıç (Mei Jin), Osman Albayrak (Vargı Beg), Alper Düzen (Danış Ata), Meltem Pamirtan (Yibek Kadın), Evren Erler (Çalayır)

Destan TRvid kanalına abone olun: bit.ly/3FTB45s
Destan Instagram sayfası: instagram.com/destanatv
Destan Twitter sayfası: twitter.com/Destanatv
Destan Facebook sayfası: facebook.com/destanatv

Eğlence

katma

 

13 Haz 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 2 296
Destan
Destan 2 aylar önce
Destan kanalına abone olmak için 🔥👇🏻 bit.ly/3FTB45s
Dilnoza Ergasheva
Dilnoza Ergasheva 6 saatler önce
Bu devr Sultan Süleyman öncesimi
Ruslan Kerimov
Ruslan Kerimov 2 gün önce
@Strokes of Colors September or October
Jesús Alfazar Escudero Urrego
Favor en español para Colombia, mui buena la serie
Mais Zamanov
Mais Zamanov 11 gün önce
@moonstar 48 neden cikyorsuznki yani kendi fikriniz ama nebilyim cox guzel dizi yani 😊❤️
Mohamed Saminou
Mohamed Saminou 18 gün önce
Salut comment allez-vous jeudi s'il te plaît comment je vais trouver la suite j'ai regardé ça jusqu'à 27 comment je vais trouver la suite des 28
lal kayra Uluc
lal kayra Uluc 2 aylar önce
Şu Kaya ve Ulu ece nin yaptıklarının hala ortaya çıkmaması bayağılaştı iyice. Dizinin sevilme sebeplerinden birisi de gizli olayların çok uzatılmamasıydı. Saltuk ve Balamir gibi karaktelerin saçma sapan bir şekilde ölmesi ayrı olay. Senaryo zayıflamaya, eski heyecanı vermemeye başladı maalesef. Tek izlediğim dizi bu yoksa hiç tv izlemem. Sevdiğim ve verilen emeklerin farkında olduğum için yazıyorum. Umarım 2. sezon daha iyi olur. Sevgiler...
Sebuhi Pasayev
Sebuhi Pasayev Aylar önce
Rəsmən ağlımı oxudun. Məndə elə bunu yazacaqdim
Raphael Valeninto
Raphael Valeninto Aylar önce
bütün kalbimle katılıyorum
Təranə Hüseynova
bu muzikden başqa muzik yokmuydu 😅😅😅
lal kayra Uluc
lal kayra Uluc Aylar önce
@Yasemin Jasmin Hiçbirinin oyunculuğuna laf edemeyiz zaten. Eleştirilerimiz senaryo ve çekimlerin çok basitleşmesi üzerine.
Beyaz Geyik
Beyaz Geyik 2 aylar önce
Eski senaristleri geri getirin. ! Onların kalemi sayesinde dizi soluksuz ilerliyordu.
Queen Lily Lisa
Queen Lily Lisa Aylar önce
@Seho bende diziyi daha yeni öğrendim 6 günde 1. Bölümden 27. Bölüme kadar izledim son bölümlerde ilk heycanı bulamadım Meğer senarist değişmiş yeni öğrendim katılıyorum ki BİR DİZİYE KİM BAŞLADIYSA O BİTİRMELİ EGER BU DİZİNİN YENİ SEZONU OLURSA VE SARAYDAN ÖLEN OLURSA AŞIRI SAÇMA OLUR ÇOK SİNİRLİYİM EN SEVDİĞİM DİZİLER ARASINDA 1. SIRAYA GİRMİŞTİ BENCE EGER ESKİ SENARİST GELMEZSE DİZİ DEVAM ETMESİN !!!!!
Seho
Seho Aylar önce
Eğer senarist degistiyse katılıyorum kim basladiysa o devam ettirmeli...
Sabahat Akramova
Sabahat Akramova Aylar önce
Aynen
Yelena Kromm
Yelena Kromm Aylar önce
вы правы, теперь не очень интересно
Ayşenur kavlu
Ayşenur kavlu 2 aylar önce
Dizinin ilk fragmanını izlediğimde büyülenmiştim. Yuğ töreninde sanki ordaymışım, benim yakınım ölmüş gibi hissettim. Söylenilen ağıt günlerce dilimdeydi. Ama sonraki bölümler, sıradan tarihi filmlere döndü. Binlerce insandan bahsedilen savaşları üç beş kişiyle çekmeniz trajikomik gerçeklikten uzak. Konular vasatlaştı. Çekiciliğini kaybetti. Her bölümünü heyecanla beklediğim dizinin son yarım saatini seyretmeye tahammül edemedim... inşallah ikinci sezon düzelir...
yusuf hamidi
yusuf hamidi 16 gün önce
@Dilek Karaagac 🤪🤪🤪🤪🤪😂😂😂😂
Dilek Karaagac
Dilek Karaagac 16 gün önce
@yusuf hamidi istediyin oldu işte sevin eyer final olmasa inşallah olmaz o vakitte biz seviniriz sende yeni dizileri izlersin konu diyorsun hele daha işlenmemiş o kadar konu varki sadece dizinin seyir yönünü senaristler biraz bozdu o kadar
yusuf hamidi
yusuf hamidi 16 gün önce
@Dilek Karaagac ben isteyom final olmasını boş dizi bençe okunu yok çünkü
Dilek Karaagac
Dilek Karaagac 16 gün önce
Artık yorum yapacak bir destanimiz kalmadı herkese geçmiş olsun belki içinizde final olacak diye sevinen bile var ama benim tek izlediğim izlerken huzur bulduğum akbat sevdasına hayran kaldığım salı günü olacak diye heyecanlandığim bir dizim yok ve çok üzülüyorum herşeye rağmen Destan finali hakketmedi
yusuf hamidi
yusuf hamidi 19 gün önce
Final öldü dizi sadece bir çakileçekmis yeni sezon
FARM
FARM Aylar önce
Güzelim diziyi mahvettiniz.İlk haftalar muhteşem olan diziyi nasıl bu hale getirdiniz akıl alır gibi değil. Çok büyük yeteneksiniz inanın ✍️
Endy Morais
Endy Morais Aylar önce
Bom dia 😚
Cihan Altun
Cihan Altun Aylar önce
Diziyi atlaya atlaya 1 saat ancak izledim. Düğün törenini komple atladım zaten. Uzun ve gereksiz sahneleri hep atlayarak izledim. İlk bölümlerdeki heyecan ve gerilimden zerre eser kalmadı. Hele o son sahnede bir avuç itbarakın tünelden girmesi ve hanlığı havaya uçurması saçmalığı resmen başlı başına bir saçmalık.
Ebru
Ebru Aylar önce
Ama yani sürekli gerilim mi izleyelim bırakın da düğünleri yemekleri günlük hayatları nasılmış onları da izleyelim
Su Askar
Su Askar Aylar önce
@Sevinc Agayeva evet sanki hint düğünü😅
Sevinc Agayeva
Sevinc Agayeva Aylar önce
Sanki hint düğünü
Nazlı Acar
Nazlı Acar Aylar önce
İlk bölümler inanılmaz akıcı ve heyecanlı gidiyordu. Ama son bölümlerde sıkıcılaşmaya başladı ve artık eskisi gibi heyecan yok.Ayrıca dizide çok fazla diyalog görüyorum savaş görmeyi çok isterdim savaşlarda da adam sayısını arttırıp mahalle kavgası değilde gerçek bir savaş izleyebilsek çok güzel olurdu.
Kənan Kənan
Kənan Kənan Aylar önce
Eski senaristler olmayınca olacağı budur! Berbat. Emeği geçen herkese teşekkürler. Oyunculara da mükemmel. Tek eksik senaristler! Onları ikna etmeye bakın siz kaybediyorsunuz ekip.
Yusif Memmedli
Yusif Memmedli 2 aylar önce
Veranın haketdiğini bulmaması beni gerçekten çok üzüyor
Wes7ore
Wes7ore 2 aylar önce
Tek tesellim ilk günden beri hiç değişmeyen karakter Temur tegin oldu.Tutkunuda asla unutmadı.
Aizada Akmatova
Aizada Akmatova Aylar önce
Niye olacak başka diziye gittiler 🤣artik başka diziden görürsün
Fatıma Karagöz
Fatıma Karagöz Aylar önce
@unknown person nedennn
Fatıma Karagöz
Fatıma Karagöz Aylar önce
Meijine tavrı hoşuma gitmiyor kötü davranarak goksaraya daha da düşman ediyor halbuki temura sevgisinden dolayı onların tarafina geçmeye başlamıştı
NRTTN
NRTTN Aylar önce
@AZERIN oyuncu çıkmak isterse ne yapsın adamlar boş boş konuşma
Kadir
Kadir Aylar önce
@Ayse Krtl o magazin müdürü herseyi bilir ve dediği cikiyo
Gri_Eleştirmen🗣
Batuga zekasiyla on plandaydı şimdi bir askerden farksız, lütfen heyecanını kaybetmesine izin vermeyin, olayları artık tahmin edebiliyoruz, bize yaptığınız sürprizleri tekrar ikinci sezonda görmek dileğiyle.
Bahar Güneş
Bahar Güneş Aylar önce
Bir dizi nasıl mahfedilir gördük. Atlaya atlaya izledim zor bitirdim tahammül edemedim saçma sapan sahnelere.
امير الروسي
😘
Mumtaz Gemici
Mumtaz Gemici Aylar önce
Bu filmi izleyince umarım halkımız ve gençlerimizin milli şuuru uyanırda vatanına ve milletine sahip olur gerçek atalarının kim olduğunu görürler ve atalarımıza övünürler.Hedef kızıl ELMA
Qinick fly
Qinick fly Aylar önce
Enya lah meh tereh
Mehtap Kartal
Mehtap Kartal 2 aylar önce
Son bölümlere doğru siradanlasti destan , eski heyecanı hareketi yok, son 7,8 bölüm hariç diğer bölümlerinde hem heyecanlıydı hem sürekli bizi sasirtiyordu ne olacağını kestiremiyorduk süprizlerle doluydu herşey çok sürükleyici ve olaylar birbiriyle baglantilidi şimdi ise yine izliyorum fakat eski tadı vermiyor
Allah'ın Kulu
Allah'ın Kulu 2 aylar önce
Ya Hu arkadaş! O tünelden gelen girdi giden geçti bir ben geçmedim. Yani hiç birinin aklına gelmez mi tünelin içine gizli askerler yerleştirmek. Gerçekten de dizi iyice sarpa sardı. Sezon finali bile öyle yavan ki. İyi ki sezon finali yaptı. Umarım 2. Sezon ilk bölümlerinin heyecanıyla devam eder böyle giderse akıl oyunlarının yerini entrikalar alacak. Ve izleyiciler oldukça azalacak.
MəhəmmədValeh Haciyev
Gök saray yox karvan saraydır - kim istəyir girir. kim istəyir çıxır
Kрик тишины
Kрик тишины 2 aylar önce
Qaliba o zamanlar insanların aklı o kadar da gelişmemiş.....bir de şımdi Vera hepsini inandıracaq guya suçsuz olmasına
Nigar Meherremova
Nigar Meherremova Aylar önce
Diziler tarihden çekilmiş. Ne olursa olsun yinede tarihe uyuyor.Bazen oyuncular diziden çıkınca yerlerine yenisini getiriyorlar.Çok güzel dizi ellerinize sağlık
Syrupchichi
Syrupchichi 2 aylar önce
Felicitaciones a todos los actores , produccion y el resto del equipo de la exitosa serie DESTAN. Akkis y Batuga, son excelentes y muy profesionales y cada uno demuestra su entrega en la interpretacion de su personaje haci como los demas actores, macnificos. A mi me gusta las fotos o rodaje de las camaras detras de las pantallas dentro del set de Destan y puedo apresiar la familiaridad, amistad y respeto que hay con los actores y el resto del equipo que eso contribuye a que haya una buena atmosfera eso es. TEAM WORK. Con eso, todos los acores y el personal hacen un buen trabajo. La union hace la fueza. Que tengan unas felices vacaciones, esperando con ancias la segunda temporada? Buen viaje.
Maria Gramajo
Maria Gramajo 2 aylar önce
Para sacarse el sombrero , excelente 👏👏👏 Lo mejor de lo mejor que voy viendo de las novelas y series turcas.!!! Mis felicitaciones .Saludos grandes desde Santiago del Estero Rep.Argentina 🇦🇷.Espero pronto la temporada 2
Millennium Arredamenti
Yo tambien te saludo desde Italia ....mi familia vive una parte en Quimili y otra en la Banda ( Santiago )
Erva Altıntaş
Erva Altıntaş Aylar önce
Bölüm sonuna kadar diken üstünde izledim. Şaşırdım, neden bu kadar güzel gidiyor her şey.. Saltuk’un ölümünü bile unutmuştum, gülüyordum resmen, rüyada gibiydim her an uyanacağım..Ve uyandımmm..:/
Şeyma Korkmaz
Şeyma Korkmaz 2 aylar önce
İlk bölümleri nefessiz izlediğim, yeni bölümü iple çektiğim dizim. 18.bölümden sonra eski heyecanını yitirdi. Diğer tarih dizilerinden başka diyordum hep. Hele son bölümleri hiç izlemedim bile. Akkız Batuga bir davaya sahiptiler, batuganın eksikken zehir zekası vardı, alpagunun tılsıma olan aşkını masumiyetini öğrendikten sonra göremedim. Daha yazacak çok şey var. Çevreme öve öve bitiremezdim ama güzelim diziyi mahvettiniz. Ölümlerle mahvettiniz, eski bölümlerle alakasız devam etmesiyle mahvettiniz. Hele alpagu ulu eceye hak ettiği cezayı veremeden ölürse gerçekten çok komik olur.
Neculae Mihalache
Neculae Mihalache 26 gün önce
Tritreazainromina
tamari mamanishvili
tamari mamanishvili 29 gün önce
Katiliorum
Kral Hüseyn
Kral Hüseyn 29 gün önce
Sağol
Atalay Gümüş
Atalay Gümüş Aylar önce
Ee mehmet bozdağ dan ne bekliyordynuz ki? Kuruluş Osman ı mahveden adam, bu diziyi mi düzgün yapacak? 😄
Şeyma Korkmaz
Şeyma Korkmaz Aylar önce
@Serkan Kılıc bu benim yorumum, bana göre mahvettiler.
Zafer Meral
Zafer Meral Aylar önce
Böyle bir final bekliyordum doğrusu. Bakalım bizi nasıl merakta bırakacaklar diye düşünüyordum. Gelecek bölümde mantıklı bir açıklaması olacaktır mutlaka. Özenerek seçilmiş oyuncular, kostümler, diyaloglar. Her şey çok güzeldi. Elinize sağlık. İyi ki varsınız.
Lucia Bonilla
Lucia Bonilla 2 aylar önce
The best series of the season, congratulations to the whole team, I look forward to the second season with great enthusiasm. 👸❤
Bulut Aslan
Bulut Aslan Aylar önce
Bu kadar güzel başlayan bir dizi anca bu kadar kütü bitebilir filim değil çizgi filme dönüştü adeta.
Nicéia Simon
Nicéia Simon Aylar önce
Os Itbarats se multiplicam rápido e ainda devemos ver grandes momentos de batalha! Akkiz e Batuga estiveram lindos em suas bodas! Kaya sempre traidor. Espero que os Itbarats levem a princesa Vera por engano! Destan voltará melhor ainda! 🇧🇷
IthinkImbright
IthinkImbright 2 aylar önce
Zekası ile nam salmış Batuga'nın yargı kurulana kadar Ulu Ece'nin bir şey yapacağını tahmin etmemesi kadar daha tuhaf bir şey yoktur sanırsam. .
Turan Garaev
Turan Garaev Aylar önce
Düğünde bunu düşünmedi.Bide BATI GÖĞÜ alıyorlardır.
Karaaa Cannn
Karaaa Cannn Aylar önce
Bravo sırf bu yüzden izlemeyi bıraktım 😂😂
Nigar Meherremova
Nigar Meherremova Aylar önce
İnsansır işte. Her insanda olur öyle şeyler.
MZ0709
MZ0709 Aylar önce
Aynen
Lucia Bonilla
Lucia Bonilla 2 aylar önce
The best series of the season, congratulations to the whole team, I look forward to the second season with great enthusiasm. 👸❤🏹🐺⚔🐎💪👫👏🔥🌎
Lidia De Llanos
Lidia De Llanos 2 aylar önce
Felicidades!!! Un saludo a todos los actores, hermosa serie, deseando ver la segunda temporada, espero qué que no muera ninguno de los buenos qué siempre están al lado de Batuga y akizz♥️♥️♥️😍😍
Ana claudia Veloso dos Santos
Nossa ,que espetáculo de final ,estou esperando a próxima temporada dessa série, pois adorei
angela Rocha de Assis
angela Rocha de Assis 2 aylar önce
Sensacional série! Parabéns para todos os envolvidos e bom descanso. Esperando segunda temporada ansiosa. 👏👏🇧🇷
Ebubekir Türk
Ebubekir Türk 2 aylar önce
Gök sarayıda o kadar bisitleştirdiler ki gelenin gidenin girip çıktıgı yer oldu. Bi İtsoylular girmemişti onlarda girdiler. Bakalım yönetmen daha kimleri sokacak göksaraya......asdasdad
Lucia Bonilla
Lucia Bonilla 2 aylar önce
The best series of the season, congratulations to the whole team, I look forward to the second season with great enthusiasm. 👸❤🏹🐺
Elaine Moura
Elaine Moura 18 gün önce
A melhor série que já assistir, os atores são de uma excelência espetacular, essa é a segunda vez que assisto, ansiosa pela segunda temporada 👏😍
Lucia Bonilla
Lucia Bonilla 2 aylar önce
The best series of the season, congratulations to the whole team, I look forward to the second season with great enthusiasm. 👸❤🏹
Nuray
Nuray 2 aylar önce
Heyecanla izlediğim mükemmel tek dizi ama son bölümleri o eski heyecanla izlemedim.Lütfen bu diziyi harcamayın.Çok daha iyi bir senaryoyla 2. sezonu bekliyor olacağım.
Cem Ağaoğlu
Cem Ağaoğlu Aylar önce
Bize bir dizi değilde sinema filmi gibi izliyomuşuz gibi hissettiren yönetmene yapımcıya ses ekibine senariste oyunculara tüm destan ekibine çok teşekkür ederim 🤗🤗🤗🤗
Rusi Hacili
Rusi Hacili 2 aylar önce
eskisi gibi heyacani kalmdi sevgi sahnelerini cok uzatiyorlar
BARIŞ ZOR
BARIŞ ZOR Aylar önce
1 milyon aboneniz hayırlı olsun ❤ tebrikler destan ekibi 👏👏
Lucia Bonilla
Lucia Bonilla 2 aylar önce
The best series of the season, congratulations to the whole team, I look forward to the second season with great enthusiasm. 👸❤🏹🐺⚔🐎💪👫👏
Samsug Samsunga
Samsug Samsunga Aylar önce
Sizi Azərbaycandan izləyirəm.Mükəmməlsiniz.Çox böyük səbirsizliklə növbəti sezonu gozləyirə.Sizə uğurlar.Görüşmək ümidi ilə .
sagrario Aguayo
sagrario Aguayo Aylar önce
Destan es una magifica producción. Con un gran reparto de actores estupendos con un bestuario espectacular Felisidades Dios quiera y sigan grabando más capitulos gracias a los productores y a todos los qué hacen posible está gran producion un saludo D. México.
Lucia Bonilla
Lucia Bonilla 2 aylar önce
The best series of the season, congratulations to the whole team, I look forward to the second season with great enthusiasm. 👸
Lucia Bonilla
Lucia Bonilla 2 aylar önce
The best series of the season, congratulations to the whole team, I look forward to the second season with great enthusiasm. 👸❤🏹🐺⚔🐎
Lucia Bonilla
Lucia Bonilla 2 aylar önce
The best series of the season, congratulations to the whole team, I look forward to the second season with great enthusiasm. 👸❤🏹🐺⚔
Quirk of Fate
Quirk of Fate Aylar önce
2:00:30 ne güzel sahne...ne güzel adalet..gözlerim yaşardı😢💕... Emeklerinize sağlık...yeni sezonda görüşmek üzere
sude
sude 2 aylar önce
günselinin hamile olmasına cok sevindim en sonuna istediği oldu
VALIDE SULTANA
VALIDE SULTANA 2 aylar önce
Sezon finali 💣💣 Dizinin tüm kahramanlarına, oyuncularına, herkese çok teşekkür ederiz! Her biri bizi bekletmek için kum tanesini koydu. Genel olarak prodüksiyon, kostümler ve dövüş koreografisi harika! Bu ilk sezon muhteşemdi!👏🏻🙇🏻‍♀️ ❤️🇺🇾
Раиса Назарова
Как посмотреть этот фильм с переводом на русском?
chening 95
chening 95 Aylar önce
Noted with thanks👍
VALIDE SULTANA
VALIDE SULTANA 2 aylar önce
@Yunus Çimen 👈+💁=💃🌈
Liza Salieva
Liza Salieva 2 aylar önce
Всем привет, следующий сезон когда выйдет? Вообще то оно будет?
nadine
nadine 2 aylar önce
C. Vrai💖💖💖😍🌼
Muhammed Beyhan
Muhammed Beyhan 2 aylar önce
Ebru Şahin Efsane Ötesi Bir Oyunculuk Bana Katılanlar 👍 Rolü Yaşıyor 👏👏
Ruben Perez
Ruben Perez 2 aylar önce
İspanya'daki bu dizi çok başarılı olacak bu diziyi İspanya'ya getirmek çok 🇪🇦👏🏼❤️‍🔥📽🎞⌛️
Muhammed Beyhan
Muhammed Beyhan 2 aylar önce
Bu Dizi Bize İzletginiz İçin Teşekkürler Sağ Olun Yönetmen Yapımcı Senarsit Sağ olun Bütün Oyuncular El Emeğine Sağlık 👏👏
Nana Ansah
Nana Ansah Aylar önce
episode 28 please
Mesi Zeynalova
Mesi Zeynalova Aylar önce
Gercekten bu bolumu begendinizmi??
Sama Mammadova
Sama Mammadova Aylar önce
1- sonunda destanı milyonlara ulaştırdık 2-28ci bolum fraqmani gelene kadar heycanla bekleyecegiz 3-bu dizide emegi gecen her kese cok teşekkürler insanlara bu kadar guzel her seyi anlatmaniz muazzam yeni sezonda görüşmek dilegiyle her kese iyi tatiller görüşürüz DESTAN izleyicileri ♥️✨
Gökçe Avan
Gökçe Avan 2 aylar önce
Senaristler değişince eski heyecanı kalmadı gerçekten. Batuga'nın zekası ve kahramanlığı üzerine kurulu olan düzen gitti. Batuganın zekasını ben eskisi gibi görmüyorum. Eski senaristler gelmezse uzun süreli izlenecegını de düşünmüyorum. Ben son bölümlerde izlemeyi bıraktım.
ultlalisam
ultlalisam Aylar önce
for real, im not even excited to watch season 2. We want old writers
Hakan Yıldırım
Hakan Yıldırım Aylar önce
@cafer arabacı iki sebebi olabilir. 1. Neden para 2. Neden senaristlere sürekli müdahale edilmesi. Mesela ulu Ece karakteri ni dizinin içine etseniz de sakın diziden çıkartmayın gibi :))
cafer arabacı
cafer arabacı Aylar önce
Buu senaristleri neden değiştirirler anlamıyorum aynısı barbaroslarda da oldu senaristler degisince sanki başka dizi izliyor gibiyiz
Yelena Kromm
Yelena Kromm Aylar önce
я тоже самое, не смотрела последнии сериала
Hakan Yıldırım
Hakan Yıldırım Aylar önce
Ben ulu Ece karakteri sürekli kurtulunca izlemeyi bıraktım. İyice mantıktan uzaklaşıp sadece kılıç dövüş sahnelerini artırıp saçmaladılar. İnce zeka yok kaba saba bir yapıya dönüştü.
Betül Kocaoğlu
Betül Kocaoğlu Aylar önce
Eski senarist geri gelsin lütfen bir tek bu diziyi izliyordum son bölümleri hiç izleyesim gelmedi. İlk bölümlerde neye uğradığımızı şaşırıyorduk. Şimdi neler olacağını tahmin edebiliyoruz. Heyecanı kalmadı en sevdiğim karakterler öldü. Zekasına hayran kaldığım Batuga nın diğerlerinden bir farkı kalmadı. Artık farklı bir dizi izliyormuşum gibi hissediyorum.
Lucia Bonilla
Lucia Bonilla 2 aylar önce
The best series of the season, congratulations to the whole team, I look forward to the second season with great enthusiasm. 👸❤🏹🐺⚔🐎💪
mevamsii
mevamsii 2 aylar önce
Günseli hatunun hamile olması detayı cok guzeldi ayy lütfen kimseye bir şey olmasın yaa bu kadro devam etsin bi kişinin daha kaybını kaldırmaz bu bünye
Carlina Jarrin
Carlina Jarrin 2 aylar önce
Perfección de principio a fin os vamos a echar de menos… no tardéis 😘😘😘🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧡🧡
Lucia Bonilla
Lucia Bonilla 2 aylar önce
The best series of the season, congratulations to the whole team, I look forward to the second season with great enthusiasm. 👸❤🏹🐺⚔🐎💪👫
Ömer Atılgan Official
Çok güzel bir bölüm olsu emeği geçen herkesi tebrik ederim ve hayatımda bu kadar heyecanlı, aksiyonlu ve gururlandıran bir dizi görmedim, nice Sezonlara...
Senan Yagmur
Senan Yagmur Aylar önce
dizideki bütün ekibin eline emeyine sağlık çok güzel bir bölüm oldu yeni sezonu iple çekiyorum
Праведница Праведницова
Butun sezon bizim için emek verdiğiniz için teşekkür ederiz , bizim için bir destan yazdınız! Tüm ekibe oyunculara iyi tatiller diliyoruz. Çok heyecanlı bir yerde sezon finali yaptınız , umarım yeni sezon da kaldığı yerden devam edersiniz. Yeni sezon da buluşmak ümidiyle. Allaha emanet olun!! Sizi çok seviyoruz 🔥🥰🌹✨😌
Ricat Seyfullazadə
Ricat Seyfullazadə 2 aylar önce
Eski Günseli batuganın yagbu olamsına sevinirdi. Bu Günseliyse hiç sevinmedi hatta kıcık oldu. Lütfen yeni sezon da eski Günseli yi bize hatırlatın
Nazlı
Nazlı 21 gün önce
@creselia TV anladım, ama eşi dururken Batuga'nın yabgu seçilmesini istemesi saçma olurdu.
creselia TV
creselia TV 22 gün önce
@Nazlı kocasıyla alakası yok kaya batugayı öz kardeşi olup da sevmemesi rağmen günseli onu sevdi kardeşi gibi bildi
Nazlı
Nazlı 26 gün önce
Saçmalamayın ya kadın kocası dururken Batuga'ya niye sevinsin. Zaten bana asıl eski günseli gerçek dışı gelirdi, şimdi gerçekçi oldu.
Aytun
Aytun 2 aylar önce
Evet eski günseli kayanın üzüntüsüne rağmen sevinirdi.. galiba o da düşman edilecek batugaya
Rusi Hacili
Rusi Hacili 2 aylar önce
hastayi zayifi sevmek kolaydir gucluyu sevmek zor
Samsung Samsung
Samsung Samsung 2 aylar önce
Hala Tutkuna ağlıyorum yaa.neden Temurla Tutkun bir yerde olmadilar.
N. Fikri Soysal
N. Fikri Soysal Aylar önce
Mehmet Bozdağ günümüz yapımcıları arasında en beğendiğim. Ancak yapımların büyük çoğunluğu günümüzde yeşil ekran ile şahlanıyor. Sınırsız senaryo fikirlerine ve efektlere kavuşuyor. Maalesef bu çıtaya hala ulaşılamadığı için kısır yalan rüzgarı döngüleri sürüyor. Kaçınılmaz olarak en büyük ordu 15 kişi, en karmaşık kurgu hainlik oluyor. Hayırlısı olsun umarım Mehmet Bozdağ kazandığı paranın bir kısmını, 9 sezon çadırdan çıkamayan, bir kitap veya kütüphane sahnesi olmayan (Kuranı Kerimi saymıyorum o zaten tabiki olacak), entellektüel bir savaş planları yapan generallerden oluşan bir ekip sahnelemeyen Kuruluş Osmanı çekmek yerine, yeşil ekran stüdyolara ve uzman programcılara yatırım yapar. Ancak mevcut dizi dünyasında yine Mehmet Bozdağı tek geçerim. Bu haliyle bile. Lakin kendisinin bu paradigma dönüşümüne en yakın yapımcı olması nedeniyle ümidimi muhafaza ediyorum. Bir gün olacak inşallah. En azından bir deniz dizisi olması gereken ve karada çekilen bir Barbaros kadar batırılmıyor konular!
EMİNE GÜL ATEŞ
EMİNE GÜL ATEŞ 2 aylar önce
Vaktiyle öldürdüğüm birinin sevdiğim birinin yakını olması bu çok acıymış o kadar güzel tarif edilmiş ki
HDmr
HDmr Aylar önce
Son sahneyi hiç böyle beklemiyordum. Çok şaşırdım. Yeni sezonu dört gözle bekliyorum Emeği geçen herkese teşekkürler🌺
Muhammed Beyhan
Muhammed Beyhan 2 aylar önce
Edip Tepeli Efsane Ötesi Bir Oyunculuk Bana Katılanlar 👍 Rolü Yaşıyor 👏
امير الروسي
،💓
Nancy Orozco
Nancy Orozco 2 aylar önce
ENAMORADA DE ESTA SERIE, GRACIAS.
Ozoda Elomova
Ozoda Elomova Aylar önce
Muhtesem dizi icin, tum Destan oyuncularina ve yonetmenlara cok cok tesekkur ederiz🙏🏻
Yitzhak Jearim Rey
Yitzhak Jearim Rey 2 aylar önce
harika bir yapım; Katılan herkesi tebrik ediyorum; Mükemmel oyunculuk ve güzel fotoğrafçılık.
GÜL SULTAN
GÜL SULTAN 2 aylar önce
Bir dizi final yapınca değil yönetmeni ve senaristi değişince biter. Ne yazık ki Destanda bu durumdan nasibini aldı 😒
wedynes
wedynes Aylar önce
gerçekten mi?:(
sema oztoprak
sema oztoprak Aylar önce
Ben ki her salı destan var diye akşamki programımı iptal edip TV başında kitlenirdim. Valla son dört bölüm umrumda olmadı TRvid dan bile atlayıp atlayıp izledim .ilk başlarda bu kadar orijinal olan dizi nasıl klişeler diyarına döndü böyle
Rehim Rehimli
Rehim Rehimli Aylar önce
BÜTÜN DÜNYADAKI TÜRKLERİN BİR OLMASI ÜMEDİYLE YENİ SEZONA İNŞALLAH
🌸•Florzinha Rosa•🌸
Sinto falta do meu tegin deficiente, foi ele que me fez se apaixonar por destan, mas ele se foi infelizmente
¶°•My Secret World°•¶
*Yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyorum, sonsuzadek DESTAN.*
Ri Heb
Ri Heb 2 aylar önce
Biz engelli Batuga'yı bundan çok daha çok sevdik, Sabrını, zekasını, alçakgönüllülüğünü ve empatisini sevdik, çok derin duygusal bir karakterdi, şimdi diğer dizilerin tüm yüzeysel kahramanları gibi görünüyor, eğer 2. Sezon Olacaksa Biz eski Batuga'yı istiyorus lütfen, Şimdi güçlü olsa bile empatisini ve zekasını koruyun lütfen ama özel bir diziydi çok çok teşekkür ederiz
Ilker inanç
Ilker inanç Aylar önce
Söylenene göre tamamen gidiyor zaten. Diziden ayrılıyormuş diye duydum. Doğru ise çok saçma. Hikaye tamamen değişecek demektir. Zaten dizeye iyi başladılar devamını getiremediler, son dönemde de iyice zıbıttı.
omer yuksel
omer yuksel 2 aylar önce
Batuga'nın özürü gitti, dize de tadını kaçırdı zaten..
Ali Karet
Ali Karet 2 aylar önce
Özürlü değil engelli
Dilek Karaagac
Dilek Karaagac 2 aylar önce
Sonuna kadar katılıyorum yorumunuza evet biz eski batugamizi istiyoruz hem güçlü he zeki istiyoruz aklıyla ve gücüyle düşmanlarını yenilgiye uğratsız herzaman
Angela Rezende
Angela Rezende Aylar önce
EXCELENTE SÉRIE. AGUARDANDO A SEGUNDA TEMPORADA
Mustafa Kaçan
Mustafa Kaçan Aylar önce
Bu diziyi çok seviyordum hala da seviyorum ama eskisi gibi izlerken o heyecanı hissetmiyorum akkizin savaşçıligi batmanın zekası bunların hiçbirini göremiyorum simdi ki senaristlere tesekkur ederiz ama eski senaristler geri gelmezse bu dizi ikinci sezon maalesef ki final olur😔
Merve D.
Merve D. Aylar önce
Hep düşündüğüm eksiklikleri yazmak istiyorum buraya. Keşke Kayanın içindeki iyilik ve kötülük arasında giden savaşını daha iyi hikayeleseydiniz. Eşi ile annesinin etkisi arasında gidip gelmesi gibi. Şuan ki pişmaniyeti çok daha iyi geçerdi, ki pişmanlığı var mı onu da anlamış değiliz. Çok eksik var. Çok hız ve es geçme var, Saltuk ve ölümünden kimsenin etkilenmemesi gibi… biraz daha derine inin senaristler. İhtiyaç var gibi. Ha bide töreye bu kadar asilik ve kızgınlık besleyen Batuga nedense bunun tekrardan uygulanması için teyzesini harcicak kadar hanbabası kafalı olması 🤷🏻‍♀️ uymuyo. ‘Eksikliğinin’ de birden bire iyileşmesi ve bunun ile çok daha övünen aile ve halkı … eksikliğinde de bi güç var oluşunu süpürüp götürdünüz. Ah ah..
Sㄚ 么  乙  ツ
Sㄚ 么 乙 ツ Aylar önce
Herkesi çok özleyeceğim ve aynı zamanda 2. sezon için çok heyecanlıyım.
Ertugrul koca
Ertugrul koca 2 aylar önce
Cok güzel bir szon finali olmus, Emegi gecen herkese cok tesekkürler.
MA MN
MA MN Aylar önce
Increíble, magnífica y llena de acción. Gracias. Felices Vacaciones y nos veamos pronto en la segunda temporada.
Nana Ansah
Nana Ansah Aylar önce
waiting
Defne Arslan
Defne Arslan Aylar önce
Dizi müthiş ilerliyordu ama 18 bölümden sonra eski heycani kalmadi, yine kötü demiyorun güzel güzel olmasinda eski bölümler bin basar, umarin yeni sezon düzelir
unknown person
unknown person 2 aylar önce
Lütfen yeni sezon ilk zamanlar gibi heyecanlı olsun. Sezon finalini bile öylesine izledim. İlk zamanlar gibi merak ve heyecanla izlemedim.
علي مرتضى
علي مرتضى 2 aylar önce
Sezon finali 💣💣 Dizinin tüm kahramanlarına, oyuncularına, herkese çok teşekkür ederiz! Her biri bizi bekletmek için kum tanesini koydu. Genel olarak prodüksiyon, kostümler ve dövüş koreografisi harika! Bu ilk
aso olmez
aso olmez Aylar önce
Yeni muhteşem bir bölüm de heyecanla yeni sezonda görüşürüz 😍
Expelliarmus
Expelliarmus 12 gün önce
Bu diziyi bu kadar sevmemizin sebebi diğer tarihi diziler gibi basit pusular üzerine kurulmaması, baştan beri düzenli akıcı ve heyecanlı bir olay örgüsünün olmasıydı... Aşk sahnelerinin abartı olmayıp ince ve bir olay etrafında dönmesi, batuganın zehir gibi zekası, olayların kopmadan birbirine bağlı ve zekice işlenmiş olması hepsi bizim bu diziye hayran olmamızı sağlayan şeylerdi... Ama son bölümlerde aşk klişe romantik dizilere, batuganın tavırları basit kahraman hallerine, dizinin akıl oyunları ise sıradan, duygusuz ve heyecansız bir hâle geldi... Yapmayın bunu önceden her bir dakikasında hop oturup hop kalktığım diziyi şimdi sara sara izler oldum umarım yeni sezonda eski senaristimiz geri gelir yoksa dizimize yazık olacak
N M
N M Aylar önce
Can’t wait for season 2 , incredible ending !
FALCON
FALCON 2 aylar önce
1 Milyon aboneniz hayırlı olsun umarım destan ailesi 10 Milyonu da görür 🤗🤗
🌹Beydullayeva
🌹Beydullayeva 2 aylar önce
ilk sezonda emeyi geçen tüm dizi ekibine teşekkür ederiz.çok güzel bir dizi.ikinci sezonu sabırsızlıkla ve 4 gözle bekliyor olucağız... sizi seviyoruz DESTAN🙂
🌹Beydullayeva
🌹Beydullayeva Aylar önce
@RaidanRG azeriyim ben kısa bir yanlışlık yapmam bence sorun değil🙂
RaidanRG
RaidanRG Aylar önce
@Gül NE ALAKA
Gül
Gül Aylar önce
Sezon finali dediler ama final yapmış olabilirler mi tepki almamak için sezon finali demiş olabilirler mi
RaidanRG
RaidanRG 2 aylar önce
emeyi
Hakan Er
Hakan Er 2 aylar önce
Tarih vide oları çekiyorum. Des tek veren herkese teşekkürler.
Konur Tenka
Konur Tenka Aylar önce
eski bölümlerde ki heyecanı yaşamamız için yeni sezon son bölümlerdeki monotonluk olmasın lütfen ......
Rehimova Medine
Rehimova Medine 2 aylar önce
Bu dizidə əski adətlərimizin göstərilməsini çox bəyəndim, atəşin, odun biz türklər üçün kutsal olduğu, atəşin üzərindən atlanmaq, toy-düyün günü qurban kəsilib qanından bəylə-gəlinin alnına vurulması, dilək tutub ağaca parça bağlanması-bunlar hamısı bizim Göy Tengridən qalan gələnəklərimiz. Bu gələnəklər hələ də Azərbaycanımızda vardır.
Can Sisli
Can Sisli Aylar önce
Ateş, kötü ruhları temizlemesi için, üstünden atlamak bir kök Tengri geleneğidir.
Sahil Kerimov
Sahil Kerimov Aylar önce
@KENAN. mədinə xanımı deyirəm
Sahil Kerimov
Sahil Kerimov Aylar önce
Bacım bilmirəm siz harlalısınız hansı bölgədənsiniz tərərkəməlilər yəni qərb bölgədə şah bağlama da var. Bağlanıb bütün kəndir gəzirlər
KENAN.
KENAN. Aylar önce
@Meral Keskin Var hale 😁😁ama köylerde en çok yapiyorlar. Şehirlerde tek tek hallerde yapanlar oluyor
Meral Keskin
Meral Keskin Aylar önce
Ateşten atlama hala var mı sizde. Bizim çocukluğumuzda sinsin diye yapılırdı. Erkek kınasında olur, kız tarafıda izlerdi. Maalesef şehirlerde izin yok. Belki köylerde yapıyorlardır.Adetler ölüyor..
Piyanist
Piyanist 2 aylar önce
Yaaaaa kaya'nın dürüst ve sadık olacağı ihtimaline çok sevindim.... Lütfen değişmesin
lewent kara
lewent kara Aylar önce
Değişti bile kaya adam olmaz :)
Rabia Dagdeviren
Rabia Dagdeviren Aylar önce
Çok güzel bir sezonda her bölüm birbirinden güzeldi tüm oyuncuları Çok teşekkür ediyorum yönetmen çok güzel bir film seçmiş zaten seçtiği oyuncular ayrı bir güzel hepsi karakterlerinin hakkını vermiş bir dahaki sezonda buluşmak dileğiyle lütfen sezon finalini çok uzatmayın lütfen🖐🖐
&Nur&
&Nur& 2 aylar önce
inanılmaz bir sezon finali oldu diyemem..İtbaraklardan önceki bölümler gibi olsaydı keşke ve bu patlamada bir Verayı ölüme gönderin...Ölmemesi gerekenleri öldürdünüz...Ama nedense Vera her şeye rağmen hala yaşıyor...Uzun bir yaz tatilinden sonra tekrardan Destan dizisini 2.Sezonu ilk bölümler gibi olsun...
AZERIN
AZERIN Aylar önce
@Zeynep Naz Dogru.Ulu Ece de çiksa diziden hiç çekilmez olacak.Yarģilandi zaten
Jalə Cəfərova
Jalə Cəfərova 2 aylar önce
Ssenarist dəyişib deyəsən, elə deyirlər(
Zeynep Naz
Zeynep Naz 2 aylar önce
Tamam Vera kötü ama deniz barut neden ortadan yok olsun onun muhteşem oyunculuğu ve taçlı giysileriyle görsel şöleni zevk veriyor
Lucia Bonilla
Lucia Bonilla 2 aylar önce
the best series of the season, congratulations to the whole team, I look forward to the second season with great enthusiasm. 👸
FEARLESS
FEARLESS Aylar önce
When did batuga hand recovered? Which episode?
Sㄚ 么  乙  ツ
Sㄚ 么 乙 ツ Aylar önce
Hepsini çok özleyeceğim ve aynı zamanda 2. sezon için çok heyecanlıyım.
Sandra Hunt
Sandra Hunt Aylar önce
Love this series & can't wait for the new season!❤❤
Muhammed Beyhan
Muhammed Beyhan 2 aylar önce
Edip Tepeli Ebru Şahin Efsane ya 😅😅 Bayılmamak Elde Değil Bana Katılanlar 👍
isze sılı
isze sılı Aylar önce
Heyecanla beklediğim bir dizi favorilerime ekledim 🤭🥰
Abraham Chávez
Abraham Chávez 2 aylar önce
He venido siguiendo la serie capítulo a capítulo. Este último capítulo de la primera temporada ha tenido demasiada conversación y poca acción excepto por el final con la explosión, la cual no me gustó. Lo rescatable de este capítulo fue la boda tan esperada de Batuta y Akkis. Ojalá que al personaje de Ulu Ece ya le den fin.
Lucia Bonilla
Lucia Bonilla 2 aylar önce
The best series of the season, congratulations to the whole team, I look forward to the second season with great enthusiasm. 👸❤🏹🐺⚔🐎💪👫👏🔥
Sonraki
Destan 23. Bölüm @atv
2:20:16
görünümler 3 300 000
Our Daughters Name Reveal!
3:32
görünümler 402 228
The Ottoman - Episode 1
2:22:01
görünümler 28 000 000
Gul Masali - Episode 1
2:07:05
görünümler 2 900 000
Gelsin Hayat Bildiği Gibi - 1. Bölüm
2:06:55
Senden Daha Güzel 1. Bölüm
1:51:43
görünümler 12 000 000
Uyanış: Büyük Selçuklu 1. Bölüm 🏹
2:43:35
Gül Masalı 7. Bölüm @atv
2:18:27
görünümler 790 007
Atatürk vuruluyor...#shorts
0:32
görünümler 579 809