Karanlık

BOSS FIGHT | GROUNDED | BÖLÜM 5 |

Elraenn
Abone ol
görünümler 325 984
50% 1 1

katma

 

25 Kas 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 615
Charlotte Katakuri but Kedy
abi eğer kum havuzunun üstüne giderseniz karınca aslanı zırhı yapmanızı öneririm cızırtıyı önler bide göreve gitmelik zırh içinde roly poly zırhı güzel olur .D son olarak abi eğer pet istiyorsanız bulamaç yapmanız lazım bitki bulamacı yaprak bitini evcilleştirir ve bu petler özellik verir mesela yaprak biti koşarken dayanıklılığın yani stamina nın boşalma oranını azaltır. (umarım görürsün abim)
Omer Faruk Gulsever
Tuğkan abinin
Ahmet Korkusuz
Bitmesini istemediğim ilk ve tek oyun serisi ola bilir. Oyun ayrı güzel Tuğkan abi ve ekibinin yorumu bam başka bir zevk veriyor. Her dakikasında sıkılmadan keyif alarak izletiyorsun abiğ ❤️👌🏻
İsim Bulamadım Knk
Töğkın abi lütfen seri den bitirmeyin bu seri uzamalı kesinlikle
Ali_
Reis şimdi kum havuzuna uğur böceği full set, kara karınca küreği, böcek kalkanı lazım saat 3-10 arası gitmeniz için en uygunu. Birde nerde gölge ve ya su gördünüz durun sıcaklıktan koruyor sizi. Keşfedeceğiniz en iyi yer ola bilir.
mertt
tam youtubeda dolanirken icimden geciyodu bu serinin yeni videosu gelmicek mi diye içime doğmuş resmen 10 dk önce yüklenmiş
Ahmet Turan Sarıadak
mükemmel oyun yav umarım sıkılmadan oynamaya devam edersiniz abim
Serdar_Başkan
Kral merhaba eğer okursan sopaya seviye basın ve içecek istasyonundan elinizde hiç malzeme yoksa bile rastgele üç item koyarak biraz can dolduran bir içecek yapabiliyorsunuz , mutasyonlara önem verin , kalkan yapabilirsiniz düşmanın bütün saldırısını emiyor ve ayrıca haritanın sağında bir süt kutusu var gölün yakınında orada duvarda bir delik var oraya girin orada bir robot kolu var 3. seviye olarak geçiyor saldırı yaparken yıldırım çaktırıyor o kol ve kalkan kullanarak güzel saldırı yapabilirsin. Bir de abi 2. seviye çekiç ile nane , tuz , acı gibi maddeler toplayıp silahlara basmanız lazım bular zayıflığı olan canlılara çok daha fazla vuruyor .
Mahammad Yaqubbayli
İstisnasız olarak her yeni videoda Mert'in Sci Sci Science demesi 😅
HakoinMurderland
Abi bir de boss gibi fightlardan önce ya da önemli bir olaydan önce esc basıp save yapın.Sonrasında öldüğünüzde son save i yükleyin ki yemekleriniz kaynaklarınız azalıp silahlarınız hasar görmesin.
Nihat Gul
aslanım koçum benim be.bir abin olarak seni kardeşim gibi seviyorum.adamımsın. ekip olarak harikasınız. elraene fulya rraenne cordiseps bu akşam ne izleyim derken hızır gibi yetiştiniz.eğlencenin tek adresi 😊
yunus
Doğum günümdede seni izlemek ayrı bı zevk abim 🎂🥰
RJAGUR
Tuğkan ilk gittiniz görev ağacına gitseniz orda en az 3 tane diş olması lazım kaç gündür biri söyler diye bekliyorum ama kimse söylemedi içimde kaldı :) ilk görevdeki ağaçta galiba bir tanede açılmadan kapı vardı diye hatırlıyorum ilk göreve bir dönüş bekleniyor en azından ilk görevde dişler gibi lootlar vardı mutasyona gelişim sağlayabilirsiniz bu sayede abone olmasakta twicth'te izleniyorsun 3 senedir iyi oyunlar ve iyi eğlenceler. Not: Şu s*ktiğimin toxic'lerine takılma artık, cordi bile onlardan daha eğlenceli gelmeye başladı başarılar seviliyorsun :)
Ali ÖZGEN
Mükemmel serii ❤️
Atahan Akçay
Tuğkan abi eğer bir böcekle savaşırken hasar almamak için böcek tam vururken sağ tık ile 1-2sn lik block yapman lazım buda parry denilen hasar almanı engeleyen bir block u ortaya çıkarıyor.Birde haritanın göleti yani üat tarafttaki büyük gölette (sizin girdiğiniz) oranın en dibindeki trex heykelinin orda büyük bir laboratuvar var oraya gidebilmeniz için ilk öncelikle kabarık maske (adını tam hatırlamıyorum) onu yapmanız gerekiyor.Göletin üstündeki nilüferlerin altında bi yeşil yuvarlak şeyler var onları alman gerekiyor yapabilmeniz için ve göletin içindeki otları (erişte otu) kesebilmeniz içinde çakıldık hançer gibi bir şey üretmeniz lazım.Eğer içecek üretici yaparsanız orada Kurtçuk çamuru-Gölet laboratuvarındaki "Kas Lahanası"-Sakız ile toplam 3 farklı içecek yapabilrsiniz (hepsinin farklı özellikleri var)benim önerim göletdeki yosunumdu,küçük Alg denilen şeylerden toplayıp NİLÜFER-FİLİZ-ALG ile birleştirip "Yeşil Makine" adı verilen baya güzel can veren içecrk yapmanızı öneririm.Kurtçuk çamuru ile yaparsanız eğer içecekleri normal etkileri olur ,Kas lahanasıyla yaparsanız Örnek;Yeşil makine 50 can iyileştiriceğine 100 can iyileştirir.Sakız ile yaparsanız(2.seviye kürek gerekiyor sakızı kazanilmeniz için,haritanın en altındaki tahtaların altında var sakız)örnek hasarı belirli bir süre arttıran içeceklerin sürelerini arttırıyor.Lütfen oku :d
LUCİFER TUBE
Twtichte ayri zevkli burda ayri zevkli bu adamlarin enerjisini seviyorum iyiki varsiniz
Muhammed Emin Tuncer
Ağlayarak kahrolduğum gecenin yanında kim vardı biliyormusunuz.tuğkan abimin oyun serileri
Mychle
abi diğer videoyu izlerken yeni video yüklemen ben mutlu etti ekibin ellerine sağlık
Cenker The Father
Bu ekibin Borderlands 2 oynaması lazım oyun acayip absürt ve aşırı iyi
HakoinMurderland
Oyun hakkında hiç kullanmadığınız bir savaş mekaniği var.Abi parry adında bir hareket var bunu hiç yapmıyorsunuz.Parry hareketini açıklıyorum:böcek saldırırken sağ tık yaparsınız bloklamış oluyorsunuz,ani bir şekilde.Bu şekilde hem silahınız hasar almıyor hem de siz de hasar almıyorsunuz örümcek dahi olsa.Sizin yaptığınız sağ tıka basılı tutmak.O şekilde sadece hasarı bir nebze de olsa azaltıyorsunuz.
Sonraki
1,000 Blind People See For The First Time
8:01
ELRAENN - EKİP İLE FEIGN OYNUYOR #4
1:53:48