Karanlık

Bilgisayarı hızlandıran monitörler geliyor | Apple'ın yeni planı

Erdi Özüağ
Abone ol
görünümler 55 842
97% 2 900 73

Telefon, tablet hatta dizüstü bilgisayar. Pek çok alanda sektörün lider isimlerinden biri olan Apple'ın, aynı oranda iddialı olmadığı fakat iddialı modeller sunduğu bir alan var; monitörler.

Diğer üreticilerden farklı olarak Apple, ağırlıklı olarak kendi ekranına sahip bilgisayarlar sattığı için monitör tarafında aynı oranda agresif olmadı ama buna rağmen geçmişten günümüze çok iyi modellere imza attı. Örneğin 30-inç boyutundaki Cinema Display ya da mevcut ürün gamındaki Pro Display XDR gibi modeller, heyecan verici özelliklere sahipti.

Ancak M1 işlemcisiyle bilgisayar devrimine imza atan ve büyük bir değişimin fitilini ateşleyen Apple, şimdi de monitör pazarına değiştirmeye hazırlanıyor. Pandemi döneminde satışların üç kat arttığı ve Dell'in öncülük ettiği bu pazar yani monitör dünyası, yeniliğe aç alanlardan bir tanesi. İşte bu sebeple yepyeni bir teknolojiyle sahneye çıkan bir üreticinin çok hızlı büyüme göstermesi sürpriz olmayacaktır.

Ortaya çıkan yeni bilgi ve haberler gösteriyor ki Apple, kendi işlemcisine kendi grafik birimine sahip olan, bağlantığı bilgisayarın iş yükünü alacak, hatta AMD Crossfire ve NVIDIA SLI gibi teknolojilere benzer şekilde paralel işlem gücü oluşturup bilgisayarın gücünü arttırabilecek. Mevcut tüm bilgileri topladım, genel değerlendirmesini yaptım ve kendi işlemcisine sahip olan monitörlerle Apple'ın hedefindeki olasılıkları aktardım.

katma

 

26 Tem 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 176
Erdi Özüağ
Erdi Özüağ 2 aylar önce
Okumanızı önerdiğim kitaplar: ​​app.hps.im/d7ct/c5c7f8e7 Tavsiye ettiğim kulaklıklar: app.hps.im/d7ct/8da1daec Tavsiye ettiğim akıllı saatler: app.hps.im/d7ct/42c7c984 Tavsiye ettiğim telefonlar: app.hps.im/d7ct/bb9357be Listeler dinamik yapıda yani değişen fiyatlara ve yeni seçeneklere göre sık sık güncelleyecek, farklı alternatifler de ekleyeceğim. Dolayısıyla listeyi takibe almanızda fayda var. Mevcut ekonomik koşullar ve döviz kurundaki harekete bağlı olarak kullandığım ya da bildiğim cihazları tercih ettim. Dostlar, her şeyin açık ve şeffaf olmasında fayda var. Linkler affiliate bağlantılıdır yani paylaştığım link üzerinden ürün satın alırsanız (almak zorunda değilsiniz, liste bilgi edinmek adına da faydalı) normal fiyatı üzerinden almış olursunuz, sizi etkileyen bir durum olmaz. Ancak benim paylaştığım bir link üzerinden gerçekleşeceği için Hepsiburada küçük de olsa bir komisyon sağlayacak. Size yük olmadan, hatta belki fayda sağlayarak ve minik de olsa kanala katkı sağlayacak diye düşünerek paylaşıyorum, umarım yanlış anlamazsınız.
Maraqli Kanal
Maraqli Kanal 25 gün önce
Abi çok güzel anlatıyorsun,ALLAH seni korusun😊
ahmetkrglu81
ahmetkrglu81 Aylar önce
👍👍👍
Tonguç AKARCA
Tonguç AKARCA Aylar önce
Muazzam video olmuş🤩
Omer Caglar
Omer Caglar 2 aylar önce
Güzel içerik güzel anlatım çok teşekkürler erdi bey
rocky race
rocky race 2 aylar önce
erdi bey kardeşim emegine sağlık.. ;)
Murat Tural
Murat Tural 2 aylar önce
Benim için en önemli yenilik arka ışıksız kaliteli bir monitör yapıldığında olacak.
Ümit POLAT
Ümit POLAT 2 aylar önce
10'a yapıp 100'e satan şirketlerden hiç bir şey almam aldırmam tavsiye etmem önermem. En çok karlılık getiren ürünler yapıyormuş. İnsanları salak yerine koyup dolandırıyorlar demiyorsunuz. Dünyada teknoloji anlamında bir tek apple kalsın bu kafada oldukları sürece boykota devam.
Ümit POLAT
Ümit POLAT 2 aylar önce
10'a yapıp 100'e satan şirketlerden hiç bir şey almam aldırmam tavsiye etmem önermem. En çok karlılık getiren ürünler yapıyormuş. İnsanları salak yerine koyup dolandırıyorlar demiyorsunuz. Dünyada teknoloji anlamında bir tek apple kalsın bu kafada oldukları sürece boykota devam.
tom jerry
tom jerry 2 aylar önce
Yav bi gidin yaa surekli bişeyler değişiyor sürekli yeni bişeyler çabası yeter yav bi monitörlere el atmadıgınız kalmıştı ah şu kapitalist sistem
Mustafa Uyar
Mustafa Uyar 2 aylar önce
Apple uzun süredir yeni ve heyecan verici bisi yapmadı artık taklit edilen degil taklit eden oldu. hatta genelde geri cekildi hocam firmalar bişi tutturacagına inanmadı o yüzden sadece izledi kayan ekranlar kapanlı genis ekranlı telefonlar gibi samsung un yaptıgı sundugu gelistirdigi seylere anca baktı. apple üzgünüm ama hayranlıkla bakmıyorum hayret ettigim insanlar oluyor pazarlama ve yüksek fiyat kalitelidir mantıgı ile apple ı ilah yaptılar sektörde... ama apple degilmiydi eski cihazları yavaslatan? ... neyse bende zaten apple gibiyim bakarım piyasaya işime yarıcak olanı alır kullanırım sidik yarısına girecek halim yok. her kullanıcınında böyle olması lazım yeni apple ürünü cıkınca magazada sıra kuyruk olusturanın aklına yanarım... sektöre lider degil bence apple bide :D sektörün pazarlama ve satıs stratejisini en iyi tutturanı olur anca... oda algı operasyonları filan ince mesele işte :D
Mehmet Kunter Erener
Mehmet Kunter Erener 2 aylar önce
Abi kelime sonlarını ana haber bülteni spikeri gibi söylüyorsun yapma gözünü seveyim
Rmzbrn
Rmzbrn 2 aylar önce
Sony süper akıllı tvyi tanıttıktan sonra Apple kopya çekmiş belliki
Ferdi Eraslan
Ferdi Eraslan 2 aylar önce
Benim aklıma ilk kablosuz monitör geldi
Origin
Origin 2 aylar önce
monitörün gizli özellği aynı zamanda bir rendeye dönüşebilmesi
Özgün Cıngıllıoğlu
9 yıldır farklı farklı modellerle macbook & imac kullanıyorum. geçen gün büyük monitör almam gerekti amazona tam 10 monitör iade ettim. hiç biri appleın görüntüsünü veremiyor.
Berat Güven
Berat Güven 2 aylar önce
hahayhwy bi sg surdan ya
Adem Kartal
Adem Kartal 2 aylar önce
Cümlelerin sonunda ki vurgular çok gıcık
DİEGEİST
DİEGEİST 2 aylar önce
Apple ise kalsın zaten alamayız
Kreinnar
Kreinnar 2 aylar önce
Hocam videoyu Steven Jobs un doğumundan başlatsaydınız keşke
ZAG
ZAG 2 aylar önce
Bence 3.seçenek daha mantıklı. Ve tam apple’lık hareket
Halis Kara
Halis Kara 2 aylar önce
apple ın monitor devrimi diye açıyoruz monitorlerin evveliyatından başlıyor valla izlerken sıkıldım neden haber en sonda bu kanalı açasım gelmiyor böyle oldukca
funkykanky
funkykanky 2 aylar önce
kendi ram'ine sahip monitörleri vardı hocam bundan 7 yıl önce. Ne kadar monitör o kadar ram kazanıyordunuz. bizzat kullandım
Erdinç Gür
Erdinç Gür 2 aylar önce
İnsan sağlığı için ESKİ MONİTÖRLER.....Yeni monitörlerin %100 ü insan sağlığına zararlıdır.
Müşfik Doğru
Müşfik Doğru 2 aylar önce
Her şey çok güzel. Fiyat dışında
İnvisible Warrior
İnvisible Warrior 2 aylar önce
Zaten buna benzer teknoloji hali hazırda var. AMD en büyük örnek. Apu ișlemcilerin sahip olduğu grafik birimi ile harici ekran kartının performansını birleștiriyor. Apple AMD yi örnek aldığı ve biraz da kendi fikrini ortaya atarak yeni bir ürün ortaya koyduğu așikar. Çeșke AMD nin buna benzer teknolojiyi hali hazırda kullandığını söyleseydiniz.
ibrahim dündar
ibrahim dündar 2 aylar önce
Apple Apple diyorlar sadece reklam kaliteli bir ürün üretmiyor . Telefon ları beş para etmez.
özgür yüksel
özgür yüksel 2 aylar önce
Şu başlıkları çok abartılı yazıyorsunuz ...Videoya bakacak olsam bile vazgeçiyorum bakmaktan
Cəmil Oruclu
Cəmil Oruclu 2 aylar önce
Elon Musk-ın çıkaracağı Telefon hakkında video çekerseniz çok seviniriz. Türkçe videosunu bulamadım
limerikas lim
limerikas lim 2 aylar önce
merhaba, Razer ve Asus un ekran karti kasanin disinda olan laptoplarinin model isimleri nedir acaba birisi yardimci olabilir mi?
Talha Cerrah
Talha Cerrah 2 aylar önce
genelde eşyalar akıllandıkça yetişen insanlar salaklaşıyor gibi geliyor bana umarım insanlarda aklını kullanmaya devam eder
MuratGuloglu
MuratGuloglu 2 aylar önce
Emeğinize sağlık Erdi Bey
oflu oflu
oflu oflu 2 aylar önce
artık teknoloji haberleri bizim için fantastik film tadında masallar sadece... dolar olmuş nerdeyse 10 lira ne teknolojisinden bahsediyorsun... pro display xdr ekranları 50 000 liraya satıyorlar... bu alet de en az 100 000 lira falan olur artık... kim alır... meraklı üç beş zengin alır o kadar... ne hale düştük be...
Yakup Kulakoğlu
Yakup Kulakoğlu 2 aylar önce
Yeni gelecek exynos işlemciler M1 mimarisine kafa tutamayacak olsa da en güçlü 2. Alternatif olabilir. Çünkü güç tüketimini sabit tutup amiral gemisi için muazzam bir performans sunacaktır. Vega grafik işlem birimine sahip olacak en nihayetinde . Fiyat performans anlamında yine en iyi işlemci Snapdragon tarafından gelecektir. Mediatek ise alt tabanda kalmaya devam edecek gibi duruyor. Çünkü g90t yani en güçlü işlemcisi bile uzun vadede optimizasyon ve performans kaybı yaşanması şikayeti almıştı. Optimizasyona yoğunlaşırlar. Ama Android işletim sistemi ios a kıyasla çok işlemciye daha çok yük bindiriyor ve ram istiyor. Bence android biraz daha fazla işlem gücünü törpülüyor gibi geldi. Apple işlemcileri işletim sisteminden dolayı bu kadar iyi çalışıyor. Benim fikrimce. Android nasıl bir optimizasyon politikası izleyecek acaba. Biraz fazla geride kaldılar sanki optimizasyon konusunda. Burada şaşırtan isim Harmony OS olabilir. Herşeyi yeni Huawei telefonu belirleyecek. Nacizane fikrim.
murat ekinci
murat ekinci 2 aylar önce
Harika bir video. Elinize sağlık erdi bey.
Erdi Özüağ
Erdi Özüağ 2 aylar önce
Estağfurullah, çok teşekkür ederim 🙏🏻
Zeynep Özüağ
Zeynep Özüağ 2 aylar önce
👏👏
Erdi Özüağ
Erdi Özüağ 2 aylar önce
Teşekkür ederim Zeynep hanım 🤘🏻
Kibar Feyzo
Kibar Feyzo 2 aylar önce
Çok sevdiğiniz huawei çakmasını yapar bence. Hem de hemen. Yakındır🤔
Macintosh
Macintosh 2 aylar önce
Apple Thunderbolt Displayden bahsetmediniz mi yoksa ben mi kaçırdım?
Wild Rift RulesOfMoore
99.9999 TL
Ebubekir Karaca
Ebubekir Karaca 2 aylar önce
yeni videosu gelince heyecanlandığım sayılı kanallardansın
Gökhan Yıldız
Gökhan Yıldız 2 aylar önce
Şiirsel bi anlatış muazzam 🤌
Harun Yılmaz
Harun Yılmaz 2 aylar önce
Yine muhtesemdin Erdi Bey.👍👍👏👏👏🧿Sağol🙏
0g
0g 2 aylar önce
abi intro müziği çok kötü ya, çok mu aradın bu parçayı
Ömer SOLAK
Ömer SOLAK 2 aylar önce
Bana kalırsa bir öiktar başarılı olabilecek ama tamamen trend hale gelebilecek bir teknoloji olmayabilir. apple tv için ve yapay zeka hızlandırması için kullanılan bir teknoloji olması muhtemel aşırı heyecan verici bir sonucu olmaz ama beni daha çok düşündüren tarafı zaten gezegende bir çip krizi varken monitörlere de işlemci üretmek ne kadar mantıklı olur tedarik zinciri bundan nasıl etkilenir bunu da düşünmek lazım.
Soner AYDIN
Soner AYDIN 2 aylar önce
Abi düzeltme olarak seni düzeltmek pek doğru olmayabilir. Ama standart bir cok lcd oled veyada buna benzer güncel monitor panel veyada tv unitelerinin icinde islemci ve arabellek gibi yapilanrin hepsi yer almakta islemci koyan tek apple monitoru gibi bir bilgi aktarimi saglamissin. Diger bu tür monitorlerde hatta projeksiyonlardada bir cpu islemci var ama genelde tümleşik gömülü sistem olarak basit bir chip icerisinde geliyor genelde Npx, Samsung, yada Texas instrument tarafindan uretilen chipler oluyor. Ancak soyledigin gibi yuksek kabiliyete sahip a13 gibi bir arm tabanli bir CPU ve ayrica grafik arabirimi olmasi videodada soyledigin seviyede deneyimi bir adim öteye tasiyacaktir.
seelezs
seelezs 2 aylar önce
144 hz bir monitör yapsa apple, efsane olur mobil tarafta (oyun konusunda) applenin rakibi yok umarım uygun fiyatlı bir monitör yaparlar
maraz ali
maraz ali Aylar önce
@Behzat Çitlembik ayn. abi ama çin yaparsa uygun satar biliyor sunuz ixaomi. poco cihazları birçok ürün var daha
Behzat Çitlembik
Behzat Çitlembik 2 aylar önce
Apple 144 hz bir monitör yaparsa çok da uygun fiyatlı olmayabilir maalesef.
Muharrem
Muharrem 2 aylar önce
Hüave ile en büyük eko sisteme sahip olan Appel’ın Monitor sisteminde yapacağı geliştirme başı çeker gibi merakla bekliyoruz bu ürünün çıkmasını 👍
Eren Erimer
Eren Erimer 2 aylar önce
Su gibi akan ve dopdolu bir anlatım. Ağzına, emeğine sağlık Erdi Özüağ.
KeyifKahyası
KeyifKahyası 2 aylar önce
apple'da herşey güzel fiyatlar pahalıdan da pahalı
Umut Hun
Umut Hun 2 aylar önce
Benim korkum, madencilerin bu monitörlerle de coin kasmaları.
Akif Kaan
Akif Kaan 2 aylar önce
Madencilerin işine yaracak şeyler deil bunlar
Audax Aquilae
Audax Aquilae 2 aylar önce
Apple gitsin kumda oynasın
MGY
MGY 2 aylar önce
Sabit linkleri eklememişsiniz. Emeğinize sağlık.
Cem Arslan Kurt
Cem Arslan Kurt 2 aylar önce
Bu işi gerçekten çok başarılı bir şekilde yapıyorsun hocam. Zevkle izliyorum, anlatım şahayane tebrik ederim :))
MUSTAFA DİNÇ
MUSTAFA DİNÇ 2 aylar önce
Gùzel olmuş
Sunny Petty
Sunny Petty 2 aylar önce
Yeni nesil monitörler Dokunmatik ve Apple kalemleri kullanılabilir olmadıktan sonra ilgimi çekmiyor. Bunu yapmaması zaten yıllardır sinirlerimi bozuyor. Belkide arka planda wacomu Apple aldı ve bu hamle ile onun pazar payının incinmesinden korkuyor 😁
Okan Kurt
Okan Kurt 2 aylar önce
Örnek: Apple Pro Display XDR'ın sadece standı 10.000TeLe, selam söyle o yare...
Turşu Rick
Turşu Rick 2 aylar önce
Abi Bişey Sorcam Ben Geçen Sene Redmi Not 9 Pro Aldım Nedense Ben Telefona 1/1.5 Saat Baktıktan Sonra Hemen Hızlıca Isınmaya Başlıyo Hele 4/5 Saat Telefona Bakarsam Elde Tutamıycak Dereceye Geliyo Sonra Ben Telefonu Kapatınca Hemen 10 Dk da soğuyo tekrar açtığım zaman da 1 saat sonra gene elle tutulmuycak dereceye geliyo bunun için bi çözümün varmı ? Bu Arada Ben Telefonda Oyun Flnda Oynuyom Belki Benim Kullanımımla Alakalıdır
bircan ormancı
bircan ormancı 2 aylar önce
bu tarz ürünlerin ismi Apple olunca, maddi olarak Avrupa'da bile erişilebilir değil. Biz rüyamızda bile göremeyiz.
C B
C B 2 aylar önce
@bircan ormancı çikilata mı :) beni almancı zannediyorsun sanırım
bircan ormancı
bircan ormancı 2 aylar önce
@C B size iyi erişmeler diliyorum. Türkiye ye gelince akrabalarınıza çikilata getirmeyi unutmayın lütfen.
C B
C B 2 aylar önce
Yanılıyorsunuz , gayet erişilebilir Avrupa’da yaşıyorum. Taksit ile rahat alabilirsiniz :)
Abdurrahman AKICI
Abdurrahman AKICI 2 aylar önce
Sony TV'lerde işlemci ile görüntü iyileştirme yapıyor. Fakat apple dediğiniz gibi tv+ için hemde kendi işlemcileri ile ortak çalışıcak Bi sistem yapabilecek güçte. Bakalım neler gelicek
Selahattin Dişli
Selahattin Dişli 2 aylar önce
Ozellikle koyacagi cipin icinde Ram ve Gpu oldugundan cidden fark olusturur.
STEVE
STEVE 2 aylar önce
15 bin tl mı ne kadar
Quantum Universe
Quantum Universe 2 aylar önce
arada yazı ve müzik olan kısım varya müziği özellikle çok sinir ediyor o kısım gelince geçiyorum. daha farklı birşey yaparmısın.
Tuna Meydan
Tuna Meydan 2 aylar önce
Bulut üzerinden mac servisi yapabilirler gibime geldi
Semih KURNAZ
Semih KURNAZ 2 aylar önce
İncecik tasarımlı cihaz yapacağım diye fedakarlık yapmak zorunda olduğu performans kaybını bu şekilde kazanabilir gayet mantıklı aslında daha fazla para harcayıp ekstra performans isteyenler için sevindirici haber
Erdem İlmenoğlu
Erdem İlmenoğlu 2 aylar önce
Süper anlatım
Volkan Kural
Volkan Kural 2 aylar önce
Ben bu adamın neden izlenmesinin az olduğunu şimdi anladım. Aynı ses tonu ile düz konuşma yapıyor bir süre sonra vidyolar sıkıcı olmaya başlıyor. Bu vidyoyu heycanla açtım ama malesef gene böyle hissettim.
Umut Barış GÖKMEN
Umut Barış GÖKMEN 2 aylar önce
Bence ilgilenen kişi sayısı az.
cenker kilic
cenker kilic 2 aylar önce
Erdi özüağ farkı anlatım icerik bilgi efsanesin insallah milyon abonelerin olur bukadar emege bukadar abone az
yunus emre dayı
yunus emre dayı 2 aylar önce
videonun ilk başında, gelecek olan kaliteyi hissedip istemsizce gülümsüyorum.
mustafa özcan Uzun
mustafa özcan Uzun 2 aylar önce
Adamlar monitörü ayrı ayaklarını ayrı satan firma. Eski model monitrün ayak fiyatları fiyatkarı bile 10.000 tl ye satıyor bunun ayakları 20.000 tl olur kablosu 5.000 tl vesa kiti 7000 tl diğer kitleri 10.000 tl derken bu apple millete iyice kitler derken fiyat en az 100.000 ila 150.000 bin arası olur . Vede bizim millet tevavüze uğramak için sıraya girmiş ilk bana tecavüz edin diye bağırır . eee o apple kısacası iyi skr
Sertaç Ünlü
Sertaç Ünlü 2 aylar önce
Finansal yetenek değil finansal güce sahip olarak güncelleme yapalım o sözü :)
Elif Yılmaz
Elif Yılmaz 2 aylar önce
Hocam acil yardıma ihtiyacım var
ↄↄↄ فاتح سلطان محمد ↄↄↄ
آپپله نلر ىاپاجاك گورحعىز! Çevirisi: Apple neler yapacak göreceğiz!
Learn Turkish İdiot
Learn Turkish İdiot 2 aylar önce
*_bu_* *_ülkede_* *-arap-* *_propagandası_* *_yapmana_* *_izin_* *_vermeyiz,_* *_akıllı_* *_ol,_* *_çölüne_* *_dön,_* *_Fatih_* *_Sultan_* *_Mehmet_* *_Han'ın_* *_adını_* *_da_* *_kirletme_*
Harun Karamuklu
Harun Karamuklu 2 aylar önce
Apple'ın yaptığını iddia ettiği hiçbir şey beni heyecanlandırmıyor. Kılım bile oynamıyor valla. Saded Erdi Bey için izliyorum.
ŞişkoVe ÖfkeLİ
ŞişkoVe ÖfkeLİ 2 aylar önce
Erdicim o kadar efendi birisin ki kız olsam sana verirdim
Serhat
Serhat 2 aylar önce
Apple tarafından bu tarz haberler almak beni çok mutlu ediyor kim ne derse desin teknolojiye yön veriyor bu adamlar
Ali Özkaya
Ali Özkaya 2 aylar önce
başkan kataraktın mı var senin ? bir doktora gitmelisin bence, durum hakkında bilgi verirsen sevinirim
Arif Genç
Arif Genç 2 aylar önce
abim eline agzina saglik
Murat Tasova
Murat Tasova 2 aylar önce
Apple = expensive ! Fiyat Kalite cokcok dengesiz! Ne yani bu ekran 4K/8K ekrandan dahami iyi! Ya zengin, ya aptal yahut zengin aptal olmak gerekir Apple almak için!
Akif Kaan
Akif Kaan 2 aylar önce
Hayır işine önem veriyor olmak gerek
Sertac
Sertac 2 aylar önce
Babacim su kelimelerin sonunu uzatmasan,😊 gercekten izleyemiyorum artik.
huseyin koroglu
huseyin koroglu 2 aylar önce
Umarım apple monitör çıkarır uygun fiyatlı 1-2 bin dolar civarı
efe tosun
efe tosun 2 aylar önce
Orda o fiyatta olsa bile burda en az 15 bin TL olur
Ahmet Kiraz
Ahmet Kiraz 2 aylar önce
Teşekkürler Erdi Bey.
kul lanıcı
kul lanıcı 2 aylar önce
Her izleyen insanın vaktine değer vermen müthiş derecede iyi bir şey video için emeğine sağlık abi. Ancak Apple hata yapmış nedeni ise zaten pahalı ürünleri bize daha da pahalı olucak bunu geçtim yabancı ülkelerde bile gereksiz pahalı denebilir. İşlemci koyacağım diyo sonuçta az bir şey değil.
Mustafa Akin
Mustafa Akin 2 aylar önce
💐🙏
Tuncay tuncay
Tuncay tuncay 2 aylar önce
.
Fahrettin Öztürk
Fahrettin Öztürk 2 aylar önce
tavsiye edilen urunlerle ilgili sabit linkleri goremedim. Video'nun aciklama kismindan baska bir yere mi bakmak gerekiyor?
Gunesdogu Ezberci
Gunesdogu Ezberci 2 aylar önce
Kaliteli yayınların için teşekkürler, inşallah bilgisini verdiğin ürünleri almak bir gün Türk gençleri ne nasip olur
Özgür TOKMAK
Özgür TOKMAK 2 aylar önce
Abi merhaba. Araştırdığım ancak pek karar veremediğim bir durum var yardımcı olursan çok mutlu olurum. Yurtdışından bir akrabam gelecek ve 30 dolara kadar bir kablosuz kulak üstü kulaklık almak istiyorum. Ana hedefim müzik dinlemek. Önerin var mı? Şimdiden teşekkür ederim.
Uncle Google
Uncle Google 2 aylar önce
Erdi bey bu piyasanın kralısınız
Matematiksel
Matematiksel 2 aylar önce
Teşekkürler
Metehan Albayrak
Metehan Albayrak 2 aylar önce
Abi bir sorum var cevaplarsan sevinirim bu teknolojideki son durum haberlerine nereden erişiyorsun bundle mi yoksa başka yerler de var mı
Kemal Nihat
Kemal Nihat 2 aylar önce
bunu devrim? bu olsa olsa apple reklamı olur. nerden baksan saçmalık. hani profosyonellere ayrı imkan sunar ona görede fiyatı vardır eyvallah ama bunun sıradan kullanıcıya hiç bir katkısı olmaz. zaten grafik kartları yükü çekiyor. ona görede sisten kuruyor herkes. bir apple akıllıydu bunu buldu kimse düşünememişti....
Xkarv Vcahy
Xkarv Vcahy 2 aylar önce
Güzel insan sayende çok faydalı bilgiler ediniyoruz yolun açık olsun.
Muhammet Furkan Çankaya
Hep güncel teknolojiler değil de biraz da retro videosu yapar mısınız? (Motorola 68k?🐮)
waltora
waltora 2 aylar önce
Eline ağzına diline sağlık kardeşim.
Nijat Hamid
Nijat Hamid 2 aylar önce
Erdi bey, her yeni çıkan teknologi için devrim demeniz artık hoşuma gitmiyor. Clickbait tarzı bir şey bu. Devrim olup olmayacağını zaman gösteriyor zaten. Belki yeni teknologinin verdiyi heyecan ve qazla yazıyorsunuz başlıkları, ama bence biraz daha dikkat edin lütfen. Başlıkta "devrim" yazmayınca video az tıklanmayacak bence. Bir düşünün bunu.
Yusuf Halıcıol
Yusuf Halıcıol 2 aylar önce
Bir fotoğrafçı olarak monitör tercihim her zaman viewsonic markası olacak
Temhe Mila
Temhe Mila 2 aylar önce
0:29 SDN Easter Egg
Ceyhun Kuruçay
Ceyhun Kuruçay 2 aylar önce
🤣
Stumpy Cool
Stumpy Cool 2 aylar önce
Apple'a gücümüz yetmez ki zenginlere hitap eder her zaman ki gibi.
Stumpy Cool
Stumpy Cool 2 aylar önce
@𝙼𝚎𝚕𝚒𝚑 𝙱𝚎𝚢 O konuda da hiç sorma ya: Hayatım boyunca geleceğimi planlayarak yaşadım; şuan paramızın 10 kat değersizleşmesi yüzünden bütün hayallerim suya düştü, son umudum borsa.(Ya her.o ya me.ro mu diyorlardı onu deniyorum artık yoksa ruhu boş bir şekilde monitöre bakacağım )
Gabriel Degurechaff
Gabriel Degurechaff 2 aylar önce
Bu harika olur ama monitörün fiyatı da önemli. 2000 dolar olursa o monitörün pek bir anlamı kalmaz. İnsanlar gidip Windows based sistem toplarlar, yanına da 300 dolarlık bir monitör koyarlar.
Yaşam
Yaşam 2 aylar önce
müşterisi bol olan grafik şirketleri falan alır, geri kalan kesmin (özellikle bizim gibi ülkelerde) çoğu ise sizin dediğinizi yapar.
Bayram Gürzoğlu
Bayram Gürzoğlu 2 aylar önce
İndirimli hali en son 35bin TL diye hatırlıyorum
K. C.
K. C. 2 aylar önce
@Alperen DEMİR İşte bu.
Muhittin Dikalioglu
Muhittin Dikalioglu 2 aylar önce
2000 dolarin altinda olursa sasarim. Apple yaparsa 2000 dolara monitoru satar, ek hafiza modulu isterseniz, 299.90, 149.90 a adaptor, 99.90 a ekran koruyucu, 49.90 a ekran silme bezi, 29.90 ekran silme bezini saklama kabi. Monitor en yeni nesil PX-1 soketi ile geldigi icin imac monitor cikisini PX-1 tipine donusturucu adaptooooooorrrr boyle uzar gider. Ben hala Iphone un type-c kablosunu nereye sokayim da sarj edeyim diye dusunuyorum.
ŞişkoVe ÖfkeLİ
ŞişkoVe ÖfkeLİ 2 aylar önce
Bende apple yi komple satın aldim korkmaniza gerek yok şişko reis burda. O elma simgesini de şeftali olarak değiştiricem...şirketin yeni sloganı bundan böyle ; Dünya kadar malin olacağına 250 gram şeftalin olsun :D
OyunseverTT
OyunseverTT 2 aylar önce
apple nin işlemcisi edsane hem m1 hem bionic13-14 yani bunlar ile düşünsene steam den oyun oynuyorsun bence çok çok iyi prformans alınır piyasa alt üst olur ortalık karışır 😁
Umut Barış GÖKMEN
Umut Barış GÖKMEN 2 aylar önce
Bu imkansız.
said KORKMAZ
said KORKMAZ 2 aylar önce
Bu kombinasyon ile 1080 ti ya yakın bir performans alınabilir bence çünkü m1 (8) tek başına 1650 eş bir oyun performansı sunduğunu duymuştum
Sonraki
I Found A Sea Monster Cave #shorts
1:00
görünümler 1 032 772
Steve Jobs introduces iPhone in 2007
10:20
görünümler 35 000 000
Harika Bir Oyun 😵| FENOMEN HOUSE
0:36
BAL AKIMI BİTMİYORDU! #shorts
0:21
görünümler 804 943
Sana Söz - Tanıtım 2
1:00
görünümler 188 113