Karanlık

Bhutan Başkanının Efsane Ted konuşması...

Gezi Önerileri
görünümler 537 800
98% 5 287 91

Küçük bir ülke olmalarına rağmen ürettikleri değer paha biçilmez...
www.gezionerileri.com

katma

 

24 May 2016

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 80
Deniz Yüce
Deniz Yüce 14 gün önce
Nasıl bhutan vatandaşı olurum?
Ceren 554
Ceren 554 16 gün önce
Videoyu izlettirin diğerleri de bilinçlensin üzülmek yerine.
S A
S A 23 gün önce
20 MİLYON AK ÇOMARA YOLLAYIN BU VİDEO YU..AVM Cİ ÇOMARLAR..
Ali Okutan
Ali Okutan 24 gün önce
*Coğrafya insanın kaderidir.*
Ali Riza Ates
Ali Riza Ates 24 gün önce
Dayı yalnız o hes ler varya o güzel sularınızın atomik yapısını bozar her türlü zarardasınız az kullanın az üretin elektriği 😊
Nikola Tesla
Nikola Tesla 25 gün önce
👏
anonim şahıs
anonim şahıs 25 gün önce
bhutan nüfusundan fazla kişi izlemiş
alaattin tulum
alaattin tulum 26 gün önce
Adam çok etkileyici konuştu.
Ramazan Özkan
Ramazan Özkan 26 gün önce
Yaşayan herkes yılda bir ağaç dikse kendi oksijenini üretmek hayaliyle, 1 kuşak sonra memlekette ağaç dikmek için yer bulmakta güçlük çekeriz. Bu kadarda basit aslında.
Eldon
Eldon Aylar önce
Çok iyi konuşan bir ajan lakin Vancouver Kanada da işlemez çünkü bizim Kanada aşkı zaten hepsi ajan konforunda hayat İçin yaşıyorlar böyle ajansı konuşmayla başa gelip ülkeyi Ortadoğu'nun sefil ülkelerine dönüştüren bir ajanı hatırlattı ve o halk o kadar cahildi ki 18 yıl inandılar ta ki doğal afet virus gelip kapıyı hemde hacı adayları yoluyla çaldığında İban numarasını duyan halk uyandı ki ülke soyulmuş hazine tam takır Ve aksine şu konuşmayı dinleyen kanadalı ajanlar dedim ya onları manipüle edemezsin lafla diye ha işte onların ülkesinde kişi başına en az 2.000$ aylık devlet bağışı oldu aile başı değil kişi başı ve siz ajanların lafına dönen köle olan halk ise kıçı kırık maske yardımı dahi alamadınız 18 yıllık iktidarınızdan haksız mıyım ??? Yoksa haklı mı ???
Engin Bilgiç
Engin Bilgiç Aylar önce
10:30 but nobody noticed deyişi çok üzücü
Atakan Kapıkıran
Atakan Kapıkıran Aylar önce
Çok güzel konuşmuş...
figen erdogan
figen erdogan Aylar önce
Hiç umudum yok ama umarım coronadan sonra bizim halkımızda karbon nötr olmaya karar verir..ama kazdağları deşilmeye devam ediyor.. Üstelik Eczacıbaşı gibi bir türk firmasıda bu talanın içinde.. Tek bir çöp almıyorum (onalrın etiketini taşıyan mallardan) eczacıbaşını protesto etmek için..
lifeport global
lifeport global Aylar önce
BUTANDIK
Knight Online Hayat Ofline
taşşaklarınızı yesinler
Orçun Şenyürek
Orçun Şenyürek Aylar önce
Ahh be abi niye ifşa ettin kendini o kadar büyük güçler demokrasi getirir bir orman yangını oluşur oralarda 😔
Turan Khan
Turan Khan Aylar önce
Bir de hayatında oturduğu ev ve muhitten başka hiçbir yeri görmeyi düşünmeyen; tek amacı yabancı menşeli kahve firmalarına para kastırmak olan ama her haltı süper bilen geçinip, insanlığa ve kimseye zerre hayrı olmayan hiç bir halt yapmayıp herşeyi eleştiren klavye kaynanalarına gelsin bu konuşma tabi anlamak lazım o da ayrı bir meziyet.
Turan Khan
Turan Khan Aylar önce
Demek ki neymiş zırt demokrasiler olacağına adam gibi yöneten Kral bile olsa işler çok fark ediyor. Şu Kralla bir tanışıp çay içmek isterdim ne vizyoner adammış vesselam.
bluehole mode
bluehole mode Aylar önce
sizin dediklerinizi okurken monalizanin şifresinicüzdün
Sarp Dulundu
Sarp Dulundu Aylar önce
Buradan İzzet Hocam'a selamlar
Rifat Uysal
Rifat Uysal Aylar önce
Bhutan başkanı ülkesindeki demokrasi ve insan hakları düzeyinin durumu hakkında bilgi vermeyi unutmuş... Hiç olmazsa bizden daha iyi durumdalar... Tükiye 110, Bhutan 92 tr.wikipedia.org/wiki/Demokrasi_%C4%B0ndeksi
Semanur Bilgin
Semanur Bilgin Aylar önce
👏👏👏bu kadar güzel anlatılabilir
Ahmet Çitil
Ahmet Çitil Aylar önce
İzlediğim en iyi video ne diyeceğimi bilemedim👏👏👏👏
TARKAN
TARKAN Aylar önce
Cehaletten ve dini amacının dışında kullanarak çıkarları doğrultusunda kullanan şarlatanlar ; doğru sandıkları davranışlar içersinde sandıkları kuş beyinli humanist tavırları yüzünden ; Bizdekiomurgasız troller hala ağaç katliamı yapmakta.Tarım arazilerine binalar ve avm ler dikmekteler.Var olan ormanları talan edip,katagullelerle tahrip edip.doğal yaşam alanlarını rant uğruna, nerde rant varsa bu puştlar orda biti veriyorlar.yok ediyorlar.Hele maramaranın kuzeyine verdikleri zararlar bugün bu arkadaş görse,bizim pisliğin üzerine kusardı diye düşünüyorum.Bunların betonlaşma muassır medeniyetlere ulaşmak olduğunu düşünen bir avuç zavallıdan ibaretler.Daha çok söylenecek şeyler varda .Geldikleri gibi giderler diye umut içersindeyiz.
Poxy Marketing
Poxy Marketing Aylar önce
öylesine tıkladım tuvalete gidecektim video bitene kadar çişimi tuttum ve sonuna kadar izledim
salih şimşek
salih şimşek Aylar önce
👍
dogac tekman
dogac tekman Aylar önce
thumbnail'ı görünce civ 6 sandım.
Oumit Moumin
Oumit Moumin Aylar önce
Afferim be adam gibi adam
M. Fatih Kaya
M. Fatih Kaya Aylar önce
konuşmasının sonunda Türkçe Teşekkürler dediğini duyduğumdan eminim.
Ders bey
Ders bey Aylar önce
Carbon Nötr için ECOSIA yı kullanın. Değişime önce kendimizden başlamalıyız arkadaşlar. Hiçbir şey yapamıyorsanız bile Google yerine ECOSIA arama motorunu indirin ve başkalarına yayın, paylaşın. 2009 dan beri Gelirinin %80' ini ağaçlandırmaya harcayacağına söz vermiş bir organizasyon. Şuana kadar 90milyon (?) ağaç dikmişler. Yapacağınız her 45 aramada bir ağaç dikiyorlar. [Arama sayınız sağ üstte yazar.] Ve de en büyük gelirini sizin reklamlara tıklamanızdan kazanıyorlar. Ağaçlandırdıkları yerleri de veriyorlar. Araştırabilirsiniz. Arkadaşlar... Çok kolay be. İndirin.Kullanın.Paylaşın. Bundan utanacak insanlar bile var ama en azından hikaye-durumlarınızda paylaşın. Teşekkürler
alp batuna
alp batuna Aylar önce
19 dakikanın içinde boş bir kelime yok...
akhenaton kral
akhenaton kral Aylar önce
Biz de yaklaşık 100 önce militan demokrasiyi getirdik. Ve militanlığını hala sürdürüyor.
Davy Jones
Davy Jones Aylar önce
Tabi ki, boynunun bir padişahin iki dudağının arasında olmasını ister senin gibi hainler.
emre902002
emre902002 Aylar önce
Bu video'yu begenmeyenler; nesini begenmediniz amk. Adamlar tüm Dünya'ya güzel mesajlar verdiler, götünüze mi girdi de bunlar begenmiyorsunuz
Kadir Tezer
Kadir Tezer Aylar önce
😍😍😍
bulut hakan
bulut hakan Aylar önce
incredible....
OTOMOBILTURK
OTOMOBILTURK Aylar önce
sizin masum insancıl görüntünüzün altında elinize fırsat geçtiğinde müslümanları nasıl diri diri yaktığınızı çok iyi biliyoruz.
Mehmet Çetinkaya
Mehmet Çetinkaya Aylar önce
Tüm karanlığa rağmen aydınlığın pes etmediğinin kanıtı . Karanlığın sürdürülemez olduğunu da anlatıyor aslında. Betona yatırım yapan insanlar bu kazancı tabiat kanunları ile fazlası ile ödeyecekler. Salgınlar veya doğa felaketleri ile ... Ölümlü insan neden ihtiyacından fazla para biriktirir bu bir psikolojik hastalık olsa gerek. Çünkü mantıklı değil.
Uğur Kazgani
Uğur Kazgani Aylar önce
Bu adama hak veren onaylayan özenen methiyeler düzen sempati duyan hatta yorumda yazan arkadaşların % 99 .99 u adamın parmak bastığı konularda nötür yani ilgisizdirler ama negatif bir yaşantıları var bu açık . Paranmı var git daha büyük araba al çoluğa çocuğada al aman elektrikli olsun, sanki elektrik üretmede karbon salınımı yok . Neyse oraya dinlemeye gelenlerde aynı elit kesim o salondakiler dünya karbon salınım ortalamasının en az 10 misli karbon salınımı yapıyorlardır. O konuşmacıda bunu kesinlikle biliyordur (buradakilerin bazıları benim ülkemden zengin gibi bir şey demişti ) Belkide adam bir şeyler değiştirebilirim,para kazanabilirim , kendimi göstebilirim vs.. vs.. dedi yada hepsi ...
Hüseyin S
Hüseyin S Aylar önce
Anlatma dayı anlamazlar kıracaksın hepsini bitecek. Corona yetmezse morona çıkarın, Bitsin bu hayasızca akın...
Fatih
Fatih Aylar önce
Açın haritaya bakın ülke bizim karadeniz gibi engebeli ve doğal olarak ormanlık bir alan. Aynı kuşaktaki ülkeler aynen ormanlık ama kendi marifetleri gibi anlatıyor. 300 km lik ülkede 700 bin nüfus ile gelmiş karbon sıfır diyor. :))) bunu yiyenlere afiyet olsun çok safsınız.
Only Truths
Only Truths Aylar önce
Ula ingiltere tarafından petrolüne, yönetimine el konuşmuş, sömürülen bir ülkesiniz. Saltanat tıpkı vaktiyle bizde olduğu gibi ingilizle işbirliği içinde halkı din ile bu dünyadan koparmış. Saltanat malı götürürken, halka hala 1950'lerin köy dünyasını dayatıyor. Sonra gel efsane mefsane anlat dur. İngiliz halkın köle kalmasını istiyor. Sen bundan dolayı karbon üretemezsin.
Remi Hinanawi
Remi Hinanawi Aylar önce
Hava bükücüler, ateş ulusunun saldırısından önce:
celal tapan
celal tapan Aylar önce
2 YADA 3YABANCİ LİSAN BİLMEYEN İNSANİ DEVLET BASKANİ YAPMAMAK EN DOĞRUSU
Rahime Özdemir
Rahime Özdemir Aylar önce
Doğaya saygı doğal yasama önemsemiş örnek bence
Cihad Aşur
Cihad Aşur Aylar önce
Harika! İnsanlığı petrol savaşlarından kurtarmak, gitgide artan karbondioksit ihtiyacını belirterek dünyayı yeşillendirmek ve en önemlisi doğacak çocuğunu, torununu ve sonraki neslini düşünemeyen bencil insanlar topluluğunu doğru yola sokmaya çalışan mükemmel bir kişilik...Ama sonraki nesil kimin umrunda? Sadece bugünü düşünen bencil insanlarız sanırım...Umarım bu harika çalışma işe yarar.
Bilal Bilgin
Bilal Bilgin Aylar önce
Takdire şayandı her cümleniz, kendimden utanmadım değil ara ara, gelip vatandaşınız mı olsa m diye düşünmedim de değil. Tekrar tekrar izleyeceğim sanırım. Tüm dünya ülkerine feyz olmanız dileğiyle.
İdris Yiğit
İdris Yiğit Aylar önce
Öyle bir ihtimal bile yokmuş :)
Alanya 07
Alanya 07 Aylar önce
Anayasada Buhutan ın bütün topraklarının en az %60 orman olması kararlaştırılmış. saglık hizmetleri ücretsiz ciftcisine köylüsüne odunla yemek yapıp hava kirliligi olmasın diye elektrik veriyor ve daha nice hizmetler birbirlerini yiyen çelme takan dibine kadar fakiri fukarayı sömüren ananıda al git diyen politikacılarımız la karşılaştırdıgımda diyecek sözüm kalmıyor
Nolto Bilişim ve Telekomünikasyon
Bu video dublaj yapılsa çok iyi olur
kusur görenindir
kusur görenindir Aylar önce
Hiçbir değeri yok ALLAH DE ULAN CEHENNEMİ İĞNE DELİĞİNDEN GORSEYDİN TEZİNİ BİRAKİP DAGLARA KAÇARDİN KENE
Samet Demir
Samet Demir Aylar önce
Murat Celik hiç yokta kimseye zararı yok bozgunculuk cıkarmıyorlar
Bayram Karaağaç
Bayram Karaağaç Aylar önce
Kendisinden başka her şeyin barbar olduğunu düşünen Batılıların karşısında ilginç bir çırpınış olmuş. Ne kadar haklı olursanız olun hatta Batılı bile olsanız menfaatlerle çelişen fikirleriniz Batılılar nezdinde kuru bir alkış almaktan öteye gitmeyecek. Bu da dünyanın ve insanlığın menfaatine aslında ama Batı akıbeti göremeyecek kadar "an"da körleşmiş ve anlık hevesler için istikbali feda etmeyi şiar edinmiş cahil insanlar topluluğundan başka bir şey değil. Gelişmişliği teknoloji ve güç ile belirleyerek zihinlerinin gelişmemişliğini ortaya koyan Batılı'nın ,inanın, bunları dinleyip ne ders çıkarma ne ibret alma nede utanma gibi bir düşünce belirir zihininde. Batı'da "gelişme" denilen şey "az gelişmişliğin gelişmesi"dir. /Gunter Franck Doğu sorunu her şeyden önce bir Batı sorunudur. /Arnold Toynbee Sanayi Devrimi adını verdikleri " araçları amaç haline getirme yolunda atılan adımlardan birisi" olan o tarihi süreçte fabrikalar öylesine çalışıyordu ki İngiltere sokaklarında göz gözü görmüyordu. İnsanlar neredeyse uykuları haricinde çalıştırılıyordu. Ortalama insan ömrü 27 yaşına kadar düşmüştü. Dünyaya insanlık satan bu barbarların sadece o dönemde atmosfere saldıkları karbon için bile, gelişmiş dedikleri bedevi ülkelerin hepsini ormana çevirmeleri gerekir. Her insanın kendi kültürünü yaşaması özgürlüğü üzerine naralar atan bu ikiyüzlülerin herkesi aynılaştırmak için de ellerinden geleni yaptıklarını bir kez daha gördük bu videoda. Kostüm meselesinde Batılıların bir yamyam belgeseli izliyormuş gibi izledikleri konuşmacı ortamı ısıtmak için espriler yapıyordu. BUNLARI BU PLATFORMDA DİLE GETİRMEM ANLAMSIZ OLDU sanırım ama insan bazen gerçekten doluyor ve yerli yersiz bir dökülme hissine kapılıyor. Neyse takılın siz.
Kuzgun
Kuzgun Aylar önce
Kültürer,Kimliksel ve Etnik açıdan bir olmayan ve kaynaklarını düzgün kullanamayan ülkeler ki bizim ülkemizde dahil zor durumdadır.(Tabii daha birsürü şey sayılabilir)
Oğulcan Yolcu
Oğulcan Yolcu Aylar önce
Yav gardaşım nüfosları Angara'dan bile az, dabi yabarsınığz bu gadar şeyi, bizim Angara'yı verseg an böyle yönedemezsiniğz, bunnar ep ikaye annadıyo. Bah bizim Gars, Erzurum hala soğuk, gışın eksi 30 görüyollaa, güresel ısınma yoğh. Hele Angara'nın bir ayazı var, Gars mars ikaye, kim güresel ısınma diyoğr?
İbrahim ÖZDEMİR
İbrahim ÖZDEMİR Aylar önce
Ülke ağaçlarının %60'ını korumayı Anayasalarının altın kuralı yapmışlar. Başka söze gerek yok.
Salih Yeşilsancak
Salih Yeşilsancak 2 aylar önce
Özgürlük, açgözlülüğü serbest bırakan temel olgudur. Monarşi ile yönetilen az nüfuslu bir devlette bu uygulamayı yapmak çok zor olmasa gerek. Ancak 7 milyardan fazla insanın yaşadığı dünyayı açgözlülükten arındıramazsınız. Bir virüs gibi bu dünyayı tüketiyoruz. Her şeyi kendi zihnimize göre şekillendiriyoruz. Biz dünyaya adapte olmuyoruz, dünyayı kendimize adapte etmeye çalışıyoruz. Yani biz aslında bu dünyaya zarar veren bir organizmayız ve insanlığın varoluşundan itibaren insanoğlunun çok az bir kısmı yaşadığı ortama kendini adapte edebilecek kadar kendini geliştirebildi. Aslında sadece soyunun devamlılığını sağlamaya çalışan bir virüs hücresinden ya da yaşamak için fütursuzca tüketen bilinçsiz bir larvadan hiçbir farkımız yok. Halen ilkeliz.
onder kaya
onder kaya 2 aylar önce
izleyici kitlesi nasıl yaşıyorlar acaba diye öküz gibi bakıyor. Geniş otoyollar, internet, cep telefonu vs. olmadan nasıl yaşıyorlar diye merak ediyorlar.
NEXİVOL PUBG MOBİLE
NEXİVOL PUBG MOBİLE 2 aylar önce
Merhaba videoda geçen emekleriniz için tebrik ederim kanalınıza abone oldum. Biz İNSTRUMENTAL COLLECTİON kanalı olarak enstumental müzikler , yoga müzikleri , meditasyon müzikleri , doğa sesleri , şifalı sesler gibi insan sağlığına ve ruhuna hitap eden paylaşımlar yapıyoruz sizleri ve değerli abonelerinizi sizin izninizle kanalımıza davet etmek istemekteyiz. kanalımızı inceleyip kanalımıza abone olur bizlere destek olursanız çok mutlu oluruz . sizlere sağlıklı günler diliyorum.
Aysel Çağlayan
Aysel Çağlayan 2 aylar önce
trvid.com/video/video-0_YJg8eaZXM.html
Baby Gusion
Baby Gusion 2 aylar önce
Düşünme, dışa vurma ve uygulama. . Ülke liderleri bu 3 kelimenin birbirinden farklı olduğunu anlarlar ve uygulamada geç kalmazlarsa bu konunun üstesinden kolayca gelebiliriz.. ee Laf ile peynir gemisi yürümüyor ☺
İsa Babazade
İsa Babazade 2 aylar önce
Orda kiçik de olsa izole olmağlarnın sebelerni diyor Adam. Deyirki biz 2 neheng nüfuzlu dövlet arasındayığ. Eger onlar serhedlerin tam açsalar. Çin ve Hindistan sivilizasiyası içinde yox olacağlar. Allah kömeyleri olsun
Mehdi Quliyev
Mehdi Quliyev 2 aylar önce
🔫
Kayhan Ilgaz
Kayhan Ilgaz 2 aylar önce
" Ulusal mutluluk GSMH'dan daha önemli "
The Senate
The Senate 2 aylar önce
Düzeltmek istediğim bir tek şey var. Küresel ısınma dünyaya pek bir şey yapmayacak, gezegenimiz biz olmadan milyarlarca yıl yaşadı. Biz olmadan da milyarlarca yıl yaşayabilir, küresel ısınma insanlığın sonu olacak. Bunu düşünerek hareket edersek daha kolay olur.
frotolkien
frotolkien 2 aylar önce
Bu ülkenin tüm dünyaya çağrısını hiçkimse duymadı. Ama virus duydu bu sesi. Herkesi evlerine hapsetti. Fabrikalar durdu. İnsanlar şu an dünyaya zarar veremiyor. Ve virüsün en güzel yanı doğa kendini tekrar tamir etmeye başladı. Teşekkürler corona..
Bilim ve İslamiyet
Bilim ve İslamiyet 22 gün önce
kesinlikle
Farazet8090 8090
Farazet8090 8090 2 aylar önce
Emeğine sağlık 👏 önerilerin için teşekkürler. Özellikle öykü kitaplarını çok seviyorum ama tavsiye ettiklerini okumadım. ama mutlaka okunacaktır😎📚 bu arada Martin Eden'i fazla bekletme çok üzülür yoksa...
acizdenbeter
acizdenbeter 2 aylar önce
Müslümanlarla olan ilişkilerinizi anlat boş yapma modern dinsilik budizm
Shorsh Mike
Shorsh Mike 2 aylar önce
Kanunen ülkenin yüzde 60 ı orman kalması gerekiyormuş , harika bir kanun , ülkenin yüzde 72 si orman , okul , elektrik ve sağlık bedava , örnek bir ülke . Bu küçücük ülkeden , büyük ülkeler çok şeyler öğrenebilir .
Faruk Özbay
Faruk Özbay 2 aylar önce
oflu müteahitleri tanımamışsın sen birader
Gokhan J. Yenigun
Gokhan J. Yenigun 2 aylar önce
17:49 That would be nice, but we have RTE in power :(
volkan imren
volkan imren 2 aylar önce
keşke şu konuşmayı Ed.Galeano da dinleyebilseydi
turcoboshnak
turcoboshnak 2 aylar önce
Turkiye canla basla calisiyor. 4-5 agacin yeri degisecek bahanesiyle ayaklanma cikaran geri zekalilar devletin milyarlarca fidan diktiginden habersiz: www.sabah.com.tr/galeri/magazin/turkiyede-14-yilda-3-milyar-750-milyon-agac-dikildi/5
Seyirci
Seyirci 2 aylar önce
Kanal İstanbul 😵
nasahby
nasahby 2 aylar önce
Batuhan diye okudum 😁😁
rondo engin
rondo engin 2 aylar önce
bir islam devleti olugumuz sürece bhutan zihniyetini benimsemek 1000 senede gece bile bu sacma sapan arap kültürüne masallarina taptikca nafile.
Mehmet Esef Ateş
Mehmet Esef Ateş 2 aylar önce
Bizim Tuncelili kominist başkan geldi aklıma. Herşey şeffaf ve dürüst olmaktan geçiyor. Ben değil bizim dünyamız demekten yani. Çalmadan menfaatsiz.
veli çimen
veli çimen 2 aylar önce
Sen korumaya devam et dostum kapitalist sömürgecilerin ülkeleri bok olunca mantar tabancasıyla alırlar ülkeni elinden sende sapanla karşılık verirsin dünyadaki alçaklığı göremiyormusun bunun sonu gelmesi gerek hemen o gerzek kralına söyle nükleer başlık geliştirin bırakın keşişliği keşliği tanrı manrı yok amk...
fehmi öztürk
fehmi öztürk 2 aylar önce
İdeolojik düşünmeyi terketmediğiniz müddetçe gelişemezsiniz. Ancak batılılar gib birer çakal ve talancı olursunuz. Bu muazzam sistemi iyi okuyamaz isen: o zaman, bu sistemi sahipsiz zanneder, talan için yola çıkarsın. Çünkü zihninin arka planında; her yaptığının yanına kar kalacağı prensibi nı kendine yegane düstur edinmişsindir
Mustafa Volkan Celebi
Mustafa Volkan Celebi 2 aylar önce
Teşekkürler mi dedi o?
Caner Karaman
Caner Karaman 2 aylar önce
Bhutan da petrol var diye fake bir habere bakar... Gör sonra Budistler kaç mezhebe ayrılmış, nasıl da savaşıyorlar birbirleriyle.
Deniz Li
Deniz Li 2 aylar önce
Atatürk bosuna dememis, Köylü Milletin efendisidir diye... Inanmayacaksiniz ama Türkiyedeki bir cok köy hala böyle.. Misal Yesilyayla Köyü, Denizli.
Hüseyin Güngör
Hüseyin Güngör 2 aylar önce
İllüzyonik bir gösteri,izleyicileri büyülemekten başka bir amaç gütmüyor,korbon nöttr müş hadi lan ordan gerzek,cebinde taşıdığın telefonun şarjını,ısınmayı vs nereden sağlıyorsun,kralları demokrasiyi dayatmış,onun adı demokrasi değil işte,keşiş ülkesi
Freddie Mercury
Freddie Mercury 2 aylar önce
Ulan.ilk defa bir budiste canla başla dinledim takdir ettim be sıcak metaforunu da ...siz bizim suçumuz olmadan dünyanın iklimini değiştirdiniz ülkemde değişiklikler oldu bende buranın derecesini 2 derece artırdım ki bizi anlayın diyor
Mehmet Dalkilic
Mehmet Dalkilic 2 aylar önce
Bhutan Başkanı eğer kaz dağlarını görseydi, imar için ormanı yakan özel görevlendirilen orman işçisini bilseydi, inanıyorum ki adam bu konuşmayı yapmayıp kesilen ağaçlarınızın yerine ben ülkemde ağaç dikeceğim deyip gelmezdi. Adam konuşurken inanın koltuğumda yere yapıştığımı hissettim. Bhutan Başkanı sen kiiiiimmmm biz kiiimmmm. Dağlar değil, gezegenler kadar fark var aramızda. Seninle aynı düşünceleri paylaşıyorum ve seni kardeşim olarak görüyorum.
Sonraki
Diksiyon ve Davranış Eğitimi 1. Bölüm
48:55
Kuruluş Osman 24. Bölüm
2:16:49
görünümler 1 317 904