Karanlık

BATTIKTAN SONRA PAZARDA BOXER SATTIM!

Tuger Akkaya
Abone ol
görünümler 140 865
100% 3 400 0

İstifade Ettiren Fikirler serisinde bu hafta konuk benim. E ticaret maceramı merak eden birçok insan vardi. Bu yüzden ben de bugün Jaki'nin moderasyonu ile sizlerle ticarete nasıl başladığını, gittigidiyor'da tişört sattığım dönemi ve sonrasinda Amazon'da e ticarete başlama hikayemi anlattım. 19 yıllık deneyime dönüp bakınca daha çok başarısızlık görsem de bugün başarılıysam o tecrübeler sayesinde olduğunu söylemem gerekir.

🛎️ UYARI: Videoda anlatılan, gösterilen uygulama ya da kişiler; bir yöntem ya da bir fikrin geliştirilmesi, uygulanabilmesi amacıyla oluşturulmuş içeriklerdir. Video içeriğinde geçen kişi ya da markalar, videoda aksi belirtilmediği sürece sponsorlu içerik değildir.


***********************************************

🔥Özel ipuçları ve diğer özel içerikler için Instagram'da Tuğer Akkaya instagram.com/tugerakkaya takip edebilirsiniz 🔥

***********************************************

❇️ Mastermind E-Ticaret (Amazon ve TR Pazaryerleri) Eğitimi: tuger.us/e-hizmetler

❇️ Udemy Amazon Başlangıç Eğitimi: bit.ly/udemyamazon

❇️Whatsapp Gruplarımız: bit.ly/whatsappgruplari

❇️Discord Grubumuz: discord.gg/e-ticaret

❇️E-posta Adresimiz: help@tuger.us

***********************************************

🏆HELIUM10’e yarı fiyatına sahip olmak için aşağıdaki linke tıklayıp kupon kodu kısmına TUGER50 yazın, fiyat yarıya düşsün. Sonraki aylarda ise %10 indirim almak için TUGER10 kupon kodunu kullanabilirsiniz.

🔥İndirim Linki: bit.ly/helium10tuger

***********************************************

🔥NESATILIR.COM'A İNDİRİMLİ ERİŞİM FIRSATI 🔥 Nesatılır.com yazılımına %15 indirimli sahip olmak için bit.ly/nesatilir-tuger bu linke tıklayın ve satın alma sayfasında TUGER15 kupon kodunu kullanın.

***********************************************

Sosyal medya hesaplarımız:
➡️TRvid: trvid.com/u-tugerakkaya
➡️Instagram: instagram.com/tugerakkaya
➡️Twitter: twitter.com/tugerakkaya
➡️Linkedin: www.linkedin.com/company/tuger...
➡️Facebook Grubumuz: facebook.com/groups/tuger

***********************************************

🔔Aşağıdaki linkten abone olun, tüm eğitim ve bildirimler ilk sizin e-posta adresinize gelsin:
bit.ly/abonetuger

***********************************************

katma

 

25 Haz 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 250
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Siz de hikayenizi aşağıdaki linke tıklayarak bize yazın, sizinle de benzer bir video çekelim: docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfiQgpr1R1C-pbuLhv_lTLzSC_Jnww7FM716eUBjBg4PNbaLg/viewform?usp=sf_link
Yunus
Yunus 8 aylar önce
Tavsiye ve öneri çok değerli dedin abi biliyorum bu yorumu mu illaki ekipten biri şuan da okuyor olucak. Benimde bir önerim var çok zor stresli zamanlar geçirdin abi saçlarında döküldü dedin ve hiç durmayan bir makine gibi hayatın oldu bu süreçte belli bir yere gelmek için ve halada çok stresli geçiyor hayatın bu videoları çekmek insanlara ulaşmak ve bir yandan aile ve bir yandan işlerin e ticaretteki neden kendine daha çok ve ailene zaman harcamıyorsun ? insan sonuçta bir daha geriye dönemiyor. Sende bizim gibi gençlere bu bilgileri vererek bizde farklı insanlara yayarak büyütmüyoruz bu işi ama Tabikide en önemli noktası şurası işin senin öğrettiğin ve o sayada para kazanan kişiler sana bir firma gibbi kazançından belli bir ölçü yada yüzdelik bir oran anlaşmaya göre verebilir ve bu sayada dünyada farklı bir şirketleşme örneği olabilir ve bu sayade seninde ailene daha stressiz ve daha çok zaman harcıcak zamanın olur.ileriki dönemde de aile bireylerin için çocukların için büyük ve kendini sürekli katlayan bir yatırım olur. Piramit gibi düşünebiliriz. Bu sayade daha çok insan girişimci olur ve ilerleme katar ülkeyede yeni düşünceler ve işler için umarım ilgisini çeker okuyan kişinin.
berfom Berfo
berfom Berfo Yıl önce
Hocam hikayeni anlat kısmı aktif değil Formu dolduruyorum o kısmı dolduramiyorum Doldurduğum yerlerde aktif olmuyor bu yüzden
Brkn Elmdg
Brkn Elmdg Yıl önce
Tuger bey, bende batmış, herşeyini kaybetmiş, tükenmiş çaresiz kişilerden biriyim. 3gündür sizin videolarınızı izliyorum. İzlediğim zaman birşeyler yapabilirim tekrar ayaklanabilirim, nasıl anlatsam sanki kimse size inanmıyormuşta hiç tanımadığım siz tek destekcim gibi geliyor. Bu videoda mazeret aradığım ayağa kalkmama gerekli baston gibi geldi. Teşekkür ederim. Sadece içimden gelenleri yazmak istedim
iltimatrix19
iltimatrix19 Aylar önce
Ne durumdasın Reis
Qetum Suqo
Qetum Suqo Yıl önce
Kardesim Allah yardimcin olsun.Bende battim aksamlari Allaha yalvarirdim sabah olmasin telefon trafigine baslamiyayim diye uyumazdim mumkun oldugu kadar gec sabah olsun diye.Elimdeki son paramida bir dolandiriciya kaptirdim.Ama Allah bir kapi acti cok sukur kurtuldum.Sanada tavsiye ederim ufak ufak basla kendini kurtar kardesim.Destek olmak icin elimden ne gelirse paylasirim Tekrar Allah yardimcin olsun.
Kaan Bağrıaçık
Bende küçük yaştan beri Ticaret yapmaktan aşırı dereceden mutlu olan bir insanım. Esnaf çocuğuyuz malum kan kaynıyor, birde babam Rızkın 10/9'u Ticaret ve Cesaret der hep bize. İlkokul'da (5.sınıf) Babamın bana aldığı kitap setini, okuduktan sonra okulda satmıştım. Kitapları tek tek satarak çokta güzel bir kâr ile satmıştım o zaman, yaklaşık setin 4 katı bir meblağ elde etmiştim. Velinin birinin okula gelerek "Öğrencinizin biri, oğluma 3 liraya kitap satmış ben bunun parasını vermem." diyerek beni müdüre şikayet etmesi ile yakalanmıştım ve benim için okul içindeki ticaret hayatım babamın haberinin olması ile sonlanmıştı. Hatırladıkça güler Annemle Babam. :) Not: Bu arada hayatımın ilk İflasını ortak iş yaptığım bir arkadaşımdan yediğim kazıkla yaşadım. Yaşım 21 olmasına rağmen gayet erken yediğim bu tokat, bana erken verilen bir ders niteliğinde oldu. Genç kardeşlerime tavsiyem ortak iş çok zorunda kalmadıkça yapmayın ve her şeye rağmen dürüst ve güvenilir olun, Allah mükafatını verir... Buraya kadar okuduysanız teşekkür ederim sevgi ve saygılarımla. :)
Dead Poll
Dead Poll Yıl önce
Bende 5.sınıfta kağıttan silah yapıp satmıştım sonra hocaların kağıttan silahla oynamayı yasaklaması ve ortağımla gelir para derdine düştüğümüz için battıydık
Ümmetin asaleti
Ümmetin asaleti Yıl önce
Hem okudum , hem güldüm.
Bu BAŞKA
Bu BAŞKA Yıl önce
Gerçektende ticaret yapma isteği farklı bir duygu önüne geçemiyor insan bu hissin... 3 kere başarısız girişimim oldu ve aç kalmanın yanında 100ler lira borca battım..Ama onca üzüntü ve zorluk ardından dibi görmüş birini yani sizi böyle başarılı görmek beni çok mutlu etti. Başarınız daim olsun inşallah
Gökçen Sevgi Gülseren
Benim eşim çok hevesli ve koşturuyor birçok konuda, kocamdan da gördüğüm kadarıyla en önemlisi bu işlerde psikoloji ve yaptığın işe hakim olmak.
Anonim Anonim
Anonim Anonim Yıl önce
Psikoloji için de siz varsınız işte :)
İsmail Susuz
İsmail Susuz Yıl önce
Tuger Akkaya gerçekten çok kıymetlisiniz. Paylaşımlarınız ve eğitimleriniz için teşekkür ederim. Şu an özellikle e ticaret konusunda eğitim sektöründe insanları sömürmeye çalışan cingöz tiplerin varlığı karşısında sadece kıymetli değil aynı zamanda çok faydalısınız. Şu anda internette sadece sizi izliyorum. Çünkü başka kimseye güvenemiyorum. Allah yolunuzu bahtınızı açık, bol kazançlar nasip etsin.
Barış Üngün
Barış Üngün Yıl önce
Tuğer bey insanları çok iyi şekilde motive ediyorsunuz, umarım bende ileride sizin gibi başarılı işler yaparım
Uur Akcn
Uur Akcn Yıl önce
Abi kanalın çok değerli düzenli takip ediyorum daha girmedim satış işine araştırma aşamasındayım kafamda oturtamadim daha ne satacağı mı ama şuna inanıyorum ki bu kanalın abone sayısı hakettiği değerde değil en 500 B olması lazım diye düşünüyorum sakın artık video çekmeyip bırakma bizi senden çok şey öğreniyorum.....
cem taşkan
cem taşkan 9 aylar önce
Tuger bey alemsiniz walla çok güzel bir yayın olmuş emeğinize sağlık çok eğlenerek izledim teşekkür ederim çok badireler atlatmışsınız ama azminizide tebrik ediyorum herşeyin sonunda muafak olmuşsunuz çok şükür hayatınızda sağlık huzur ve başarılarınızın devamını dilerim inşallah.
ANTEPLİ 27
ANTEPLİ 27 9 aylar önce
TUĞER bey ben 21 yaşında bir bireyim ve benim en belirgin özelliğim eksikleri görebiliyorum umarım ticarette de eksik gördüğüm şeye başlayıp bunu iş haline çevirdiğim zaman görüşebiliriz fikirleriniz çok değerli sizden öğreneceğim çok şey var gibi teşekkürler.
m
m Yıl önce
Harikasın abi girişimci olmak böyle bişey, herkeste yok bu.. Çok imreniyorum..
serdar ebrisim
serdar ebrisim Yıl önce
Hocam şu videonuz beni anlatıyor bende battım finans işiyle upraşırken cebimde beş kuruş para yok ekmek alamıyorum. Devlet memuruyum maaşı alıyorum. Hepsi borca gidiyor. Kira faturalar krediler hepsi gidiyor hiç bir şey kalmıyordu çok psikolojim bozuldu. İntiharı bile düşündüm. İşimden malulen emekli oldum. Artık dayanacakmgücüm yok. Sizin dediğiniz vaka suresini rüyamda gördüm. Her gün akşam namazı ile yatsı namazı arasında bu sureyi oku dediler bana rüyamda siz söyleyünce aklıma geldi yaşadıklarım ağladım hocam hala aynı durumdayım ama sizin gibi inşallah ayağa kalkarım. Allah bizimledir.
serdar ebrisim
serdar ebrisim Yıl önce
@Tuger Akkaya Allah sizden razı olsun videolarınız bana yol gösterdi rehber oldu.
serdar ebrisim
serdar ebrisim Yıl önce
@Tuger Akkaya amin hocam inşallah sizin videolara sayesinde bayağı yol kattettim.
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Zorluk olmadan kolay olmuyor hiçbir şey ve anlamlı olmuyor. Kısa sürede toparlamanızı dilerim ✋
Never Give Up
Never Give Up Yıl önce
Abi öncelikle çektiğin videolar ve verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Abi senden ricam suspendle alakalı detaylı bi video çekersen çok sevinicez çok mağdur durumdayız kimseden doğru düzgün bi bilgi alamıyoruz bilenler işi ticarete dökmüş 1000-2000-3000 lira gibi paralar isteniyo cepte çay içcek para yok kimseye dert anlatamıyoz bi yardımcı olun lütfen !!!!
bers aa
bers aa Yıl önce
Reis bence bu iflas ve hayat hikayeleri daha çok gelsin ben daha 16 yaşımdayım ve başka insanların hayatını dinlemeyi çok seviyorum senin sayende tecrübe edinmiş oluyoruz
Abdullah akyürek
Abdullah akyürek 10 aylar önce
Samimiyet hat safhaday dı ve gerçekten yaşanan anektodlar ve tecrübeler dinledim. Benim çok etkilendiğim bir sohbet gerçekleşti ,bir ürün veya etkinlik satmaya yönelik olmayan bir videoydu; gerçekti bence tüm herşey ,her anlatılan hepinizin emeğine ağzına sağlık çok teşekkür ediyorum kendi adıma çok değerli güzel tavsiyeler aldım.Her ne yaşarsan da mücadeleye devam et....
Ensar KOCA
Ensar KOCA Yıl önce
Vidyolarınızın hepsini değil ara sıra denk geldikçe izleyen birisiyim ama hiç birisinin hikayesi sizinki kadar etkilemedi. Sizin gibi bir çok defa battım farklı hatalar yaptım. O psikolojinin ne demek olduğunu çok iyi biliyorum. Siz çok ama çok şanslıymışsınız ki size destek olan bir eşiniz olmuş ve sizi dipten çıkartmış. Ben 3 yıl önce ticaret yapmak isteyip battığımda depresyona girdiğimde görüştüğüm birisi vardı ve evlenmeyi çok istiyordum. Sizin gibi destek olmadı tam tersi o psikolojideyken bile sürekli kendini geliştir, bana şöyle davran şunu yapmalısın modundaydı. Maddi beklentisi yoktu ama benim o durumumu da anlayamıyordu. En sonunda gitti zaten. Umarım bir gün bana da sizinki gibi bir eş nasip olur. Şuan memur oldum bi süre kendimi toplayabilirsem denemeye devam edeceğim.
Ekrem YLVC
Ekrem YLVC Yıl önce
sunucunun enerjisine efsaneydi bir talk show gibi eğlendirerek izletti :)
Buca VorteX
Buca VorteX Yıl önce
doru
Arif Ayaz
Arif Ayaz 10 aylar önce
Milyon dolarla battım 17 sene oldu bir türlü toparlayamadım. Yaptığım her iş ters gitti. Artık cesaretim kalmadı. 17 yılda 5 yada 10 liraya bile defalarca muhtaç kaldık ailecek 3 çocukla hatta gerçekten aç kaldık . Yeniden deneme umudum sizin videolarınız ile yeşerdi. Sağolun
elif demir
elif demir 6 aylar önce
Ne işi yapmistiniz
Svs. D.
Svs. D. 10 aylar önce
İnanırsan herşey olur yeterki doğru kararları ver.
Arif Evren Erdem
Arif Evren Erdem Yıl önce
İstifade ettiren fikirler serisinde başarısızlık videoları da paylaşıyorsunuz birkaç seferdir ve denk geliyorum.. Bu şekilde daha şeffaf bir yaklaşım olmuş.. Ticarette batmakta var çıkmakta haliyle.. Bir önceki videoya da yorum yapmamın sebebi sizin bu videoları özünde insanlara yardım etme yol gösterme maksadıyla yaptığınızdır..Kolaylıklar dilerim..
fatma mertoğlu
fatma mertoğlu 11 aylar önce
2. Sınıfta bir arkadaşımdan ucuza aldığım etiketleri üzerine kar koyup okula bir kaç yıl satmıştım. Nasıl başladım, kimden aldım,neler düşündüm hatırlamıyorum sadece çok iyi hissettiğim aklımda😌
Alo Çatı
Alo Çatı 6 aylar önce
Merhaba,birkaç gün önce tanıdım Tuğer Bey'i.Çok samimi ve içten bir sohbet olmuş,neredeyse nefes almadan izledim.Ben çoğu zaman başarı hikayelerinden fazla başarısızlık hikayeleri seviyorum,Atalar boşa dememiş:kırk nasihatten iyidir bir musibet diye🙂 ilk krizin,yeni evli olduğun zamana gelmesi belli ki seni daha çok zorlamış,Esinin Vakıa Suresi okumanı tavsiye etmesi muhteşem olmuş.Bu krizden halden anlayan bir hayat arkadaşı kazanarak çıkmışsın .Evliliğin ve başarıların daim olsun.Biz de Trendyol la yola yeni koyulan starnova yız.Yeni videolarında buluşmak dileğiyle...
ozhan ozturk
ozhan ozturk Yıl önce
Tüm emekleriniz icin cok tesekkürler.Birkac kere sordugum ancak cevap alamadigim bir soruyu yinelemek istiyorum.Su anda avrupa da online ve retail arbitrage yapiyoruz.Dropshipping icin ayri bir hesap mi acmamizi önerirsiniz?ayrica Dropshipping de kaynaj pazar da ve hedef pazardaayni sirketi kullanmanin sakincasi var midir? yanitiniz icin tesekkürler
Turan Balcıgil
Turan Balcıgil 11 aylar önce
Tüm videolarınızda olduğu gibi bu videonuzdada çok samimi cevaplar vermişsiniz..Tek solukta izledim hepsini.Tebrikler..Allah yolunuzu açık etsin.
ibrahim uslu
ibrahim uslu 6 aylar önce
Şu zamanda bilginizi paylaşıyorsunuz. Bilgi hazinedir. Size duacı olanların duası yeter.
Tierra Aquila
Tierra Aquila Yıl önce
Uzun olmasına karşıt hiç atlamadan sıkılmadan izleyebildiğim nadir videolardan biri gerçekten fena sardı emeğinize sağlık 😁
Zeisenberg Maggie
Çok keyifli bir videoydu. Tuger beyin samimiyeti gerçekten bu video ile tavan yapmış şekilde karşıya yansımış. Helal olsun böylesine bitmez bir azimden dolayı. Yolunuz açık olsun. Herkese başarılar dilerim.
Abdullah Furkan Mutlu
Tuğer abi cidden çok samimi ve candan bir insansın.Öğrenciyim ve ailemin maddi durumu iyi değil.Sizin sayenizde ve Sizin gibi güzel insanlar sayesinde örneğin Mehmet Tek çok şey öğrendim ve Amazon comdan paralar kazanmaya başladım.Ürün çeşitliliğim ve kazandığım paralar da arttı.Teşekkür ederim herşey için E-ticaret ile ilgili bilgilenmemde çok yardımcı oldunuz.Allah razı olsun.Umarım bende sizin gibi insanlara dokunur ve yardımcı olurum.Sağlıcakla kalın.
Fikri Demir
Fikri Demir Yıl önce
Abdullah ben ürünün karsiligini Turkiyede buluyorum ama ambalaj Türkçe. Ingilizcesini nasıl bulabilirim? Amazon.us a satmak istiyorum.
Bu BAŞKA
Bu BAŞKA Yıl önce
Ne çok benziyor hayatım size ve takdir ediyorum sizi... Destek çok çok önemli
Engin KAN
Engin KAN Yıl önce
O kötü tecrübeleri yaşayan tek kişi olmadığımı bilmek şu an beni öyle bi rahatlattıki anlatamam , o anları sadece yaşayan bilir hele o market anısı tek sefer yaşanmamıştır muhtemelen, bide evden verilen siparişlerin alınması var daha doğrusu alınamaması var bunlar hoş tecrubeler değil...
since 1978
since 1978 Yıl önce
Tuger Beyin ticaretten aldığı hazzı bende hissediyorum, öyleyse doğru yoldayım 😊
Byfzt Kirar
Byfzt Kirar Yıl önce
"Şu ürünü sana 10 liraya sattığım da mutlu oluyorum" deyimi bende de sürekli oluyor geçimim ticaretle değil henüz fakat bir mal satmışım 300 lira para koymuşum cebime sanırsın 3 bin lira gibi mutlu ediyor.😎😎😎
Yasin İlgar
Yasin İlgar Yıl önce
Amazon FBA'da Amerika'ya da şirket açmak ve vergi ödemek gerekiyor mu yoksa sadece Türkiye ye ödesek yeterli oluyor mu?
HÜSEYİN PALALI
HÜSEYİN PALALI Yıl önce
En çok vakıa süresi okumanız hoşuma gitti, hakikaden onunla ilgili hadisler var. Fakirlik yüzü görmez diyor faziletlerinde, eşiniz yenge hanımdan allah razı olsun.
Ahmet Taş
Ahmet Taş Yıl önce
Abi çok güzel olmuş bu video benim de en büyük hayalim e ticaret seninkine benzer bir hayat hikayem var Allahın izniyle başlayıp Bi noktaya getirdiğim de o koltukta bende yerimi almak istiyorum videoları kesintisiz izliyorum bundan sonra herşey gönlünce olur inşallah
Elif U
Elif U Yıl önce
süper bir muhabbetti, kahkahalar ile keyfim yerine geldi.
Şaban ŞENLİ
Şaban ŞENLİ Yıl önce
Abi markette hesabı ödeyememek falan çok duygusal ya boğazım düğümlendi
HÜSEYİN PALALI
HÜSEYİN PALALI Yıl önce
Ben ağlayacaktım az kalsın çok zor bir durum, hatta şu an yorum yaparken bile kötü oldum.
elif bts
elif bts Yıl önce
Küçük yaşta ne iş yapmak istediğinizi keşfetmek büyük bir şans
Muhammet Ali Keleş
lider arkasından lider yetiştirendir.... diyeceklerim bu kadar abi ADAMSIN .
Orkun ÇELİK
Orkun ÇELİK Yıl önce
Sunucu arkadaşın gülmesi İNSANLARI HAYATA BAĞLAR 😂
Pozitif Solar Enerji
Tugar beyin hayatinin aynısını yaşadım ve Vakia süresi gerçekten işe yarıyor
Emirhan Yeşilşiraz
Abim Allah razı olsun yardımların için
Emirhan Yeşilşiraz
@Kratos bende sokak muzisyeniyim üstad
rasim kabadayı
rasim kabadayı Yıl önce
Keyifle izledim, kaliteli seviyeli bir adamsın , iki yaş büyüksün ve çok samimi birisin, seninle çok iyi dost olurduk yakın olsaydık. Sevgiler
Arafat Dutağacı
Bizim de ekmek alamadığımız günler olmuştu. İyi bilirim o duyguyu.
msy
msy Yıl önce
Her hata bir ders, ne hata biter ne ders :)
SEA
SEA Yıl önce
Gelecekteki ikizimi gördüm sanki abi. Aile memur, zamanında facebook sayfaları satışı ve sahibindende her yüklediğimi satarak ticaret aşkı edindim. Yeni yetme coincilerden değilimdir 2016 da mining ile internetten para kazanma serüvenine başladım tabi o zamanlar ethereum 7$ btc 250$. Çuvalla coin var alıyoruz satıyoruz üstüne üstelik üretiyoruz. Lüks mercedes aldım tam ev alacakken battım. toplam 250k TL. Sonrasında İnşaatta maaşlı çalıştım, pandemi çıkınca işten ayrıldım. Boşluğa düştüm içimdeki heves hiç bitmemişti, senin ve Yiğit'in videolarından birşeyler kaptım. Aylarca çalıştım sabahlara kadar video izledim first suspend 1gün sonra geçtim ve serüven başladı. Şuan 6ayda toplam ciro 42k$. Ne zaman mal yollasam aylık 5-10k $ arası gelirim oluyor. Seve seve video çekebiliriz birlikte :)
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
help@tuger.us ‘a telefon numaranız ile birlikte iletişime geçerseniz (benim yönlendirdiğimi de not ederek), ekip arkadaşlarımız size geri dönüş yapacaktır.
Mesut trade Private limited
Sayin Tuger Bey ; Ben sizi Madrid den takip ediyorum. Internet ticarete ilgim var ama nasil basliyacagimi bilmiyordum. Sizi takip etmeye basladiktan sonra kendime guvenim gelmeye basladi. Tesekkurler.
Phantom
Phantom Yıl önce
👍 Birgün tanışacağız ve çok samimi olacağız. Adamsın. Samimiyet demek Tuğer demek.👍
Teribomoda
Teribomoda Yıl önce
30. Dakika aynı cümleleri kullanıyorum bu ara. Tshirt satıyorum ama gerçekten para hiç önemli değil. Adama yakışsın mutlu olsun yeter. 🙂 E-ticaret için yardımına ihtiyacım var. Bu yazıyı okuyup bana yardımcı olursan minnettar olucam.
Tolga Ünver
Tolga Ünver Yıl önce
Çok güzel video olmuş abi gerçekten 😂 muhakak eğitim alacağım sizden
Emin Önal
Emin Önal Yıl önce
Sınav mınav hikaye gelecek e ticarette 💪
Mülkaman Berdiyev
❤️❤️❤️ Yeni takipçi işe başlıyor inşAllah
Mert Demirkol
Mert Demirkol Aylar önce
Eşinizin bir dua var oku diyerek kendi telkinlerindede bulunması çok etkileyici gerçekten.
Adem Cavusoglu
Adem Cavusoglu 10 aylar önce
Abi sen 90larin ortasinda 9 yasindaysan simdi 35 yasinda olman icab ediyor. Ya hayat seni baya yipratti yada sen gercekten 40 üstüsün
yasin soylu
yasin soylu Yıl önce
Tuger bey e ticarete ilk kez başlıyacak biri olarak düşük bütçeler ile girip ilk olarak kendini tanıyıp sistemi anlıyabilmek için hangi eğitimi ve hangi satış yöntemini tavsiye edersiniz
yasin soylu
yasin soylu Yıl önce
@Tuger Akkaya çok teşekkür ederim efendim 😊
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
TRvid da araştırarak başlayın derim kısıtlı bütçe ile eğitime para harcamayın. Kazanmaya başladıkça kendinizi geliştirmek için eğitimleri incelersiniz
Vırt Zırt
Vırt Zırt Yıl önce
Size çok saygı duyuyorum ÜSTAD.
Ahmet Akın
Ahmet Akın Yıl önce
sanki kendi hayat hikayemi dinliyorum ilk bilgisayar alındığında 2000 senesiydi o zamanlar içinde top olan mouselar tüplü ekranlar falan vardı hiç bilmeden oyun kurup cracklemiştim :) lise yıllarında az mı kurtlar vadisi sattım 99 bölüm :D kopyala kopyala sat recep ivedikten zengin olmuştum pantolon düşüyordu paralardan :) şimdi işte yazılım değil tasarım alanına yoğunlaştım birşeyler tasarlamak hoşuma gidiyordu photoshop gibi programlarla şu an fotoğrafçıyım ve geçen yıl dükkan açtım bende şuan tshirt baskısı ve bardak hediyelik baskıları yapıyorum e-ticaret sitelerine mağaza açtım fakat yüksek komisyon ve fazla rekabetten ürün koyamadım sonra işte pandemi girdi araya yine de ayakta kalmaya çalışıyorum ticaret gerçekten insanın içinde olmalı.
folinka125
folinka125 Yıl önce
tuger reis vakıa duası değil vakıa suresi ve bu sureyi okuyan geçim sıkıntısı yaşamaz peygamberimizin hadislerinde var.Ama bunu anlatman önemliydi cünkü umut ve inanç insanı ayakta tutan en õnemli mesele.
ALEX MRT
ALEX MRT 11 aylar önce
@Android Application Allah onu haramdan kurtarmak isterse duasını her halukarda kabul eder.
Android Application
@M C Peygamber Efendimiz bir gün dua eden bir adamı gördü ve dedi ki : Yediği haram içtiği haram giydiği haram Allah bu duayı nasıl kabul etsin. Durumumuz bundan ibaret.
Hayali
Hayali Yıl önce
Vakıa Suresinin benimde hayatıma önemli etkileri vardır.Üniversite arkadaşlarımın çoğu atanmış,devlet memuru olmuşken ben kpssye hazırlanıyordum.Aklimda hesaplar yapıyordum üniye hazırlıkta 1 yıl kaybettim,üniden mezun olunca yine 1 yıl kaybım oldu diye üzülüyordum.Anlayacağınız yaşıtlarıma göre 2 yıl kaybım vardı.Ama şimdi Rabbime şükürler olsun ki arakadaşlarımın bir ayda aldığı memur maaşının tam 2 katını alıyorum.Allah nazarlardan saklasın artık ortada kayıp yıl filan kalmadı.Herkese tavsiye ederim bu sureyi okumayı.Ama öyle okudum hani bişey değişmedi vs. söylemlerde bulunmadan sabırla okuyun.Maddi anlamda bir şeyler elde etsenizde etmesenizde sabırla okumaya devam edin.
İşimiz Muhabbet
Bence eşin en büyük kazancın olmuş bravo üstüne gelseydi belki intihara kadar gidebilirdi bravo
Fatih Oztel
Fatih Oztel Yıl önce
Çok eğlenerek izledim. Sayende çok bilgi edindim güzel insan...
Doğan Han
Doğan Han Yıl önce
Merhaba Tuger bey Amazon da fatura işlemleri hakkında bilgi videosu çeker misiniz?
Doğan Han
Doğan Han Yıl önce
@Kratos keşke elimde olsa yardım etsem çok üzgünüm :( Haluk Levent e ulaşabilirseniz size yardım edecektir
Feridun Kaya
Feridun Kaya Yıl önce
Bende çocukluğumdan beri ticareti çok sevdim yapmayı çok istedim amaaaaa 57 yaşına geldim hala düşünüyorum hayat işte yapamadım. Şimdi bir fırsat çıksa yaparmiyim bilmiyorum artık yas gelmiş kemale korku var risk alma eskisi gibi degil.yapanlara saygı ile bakıyorum
Umut.34
Umut.34 Yıl önce
Bir sorum olucaktı amazonda hesap açma videonuzu izledim fakat şu anda sistem farklı vergi numarası vs. istiyor bunun hakkında bir video çekebilir misin yada özet geçip beni aydınlatabilir misiniz ?
E.C.
E.C. Yıl önce
90larda inonuye bir tek biz parayla ve sirayla girmisiz. amigolarin parasini da toplarlardi, sozde iceri giremiyorlar diye. Helal olsun hepsine. EN BUYUK BESIKTAS
AhmetEnesKaya
AhmetEnesKaya Yıl önce
Her Videonu sonuna kadar İzliyorum adamın dibisin abi 💪🏻
CihanAYTAÇ Official
90'ların ortasında 9 yaşındayken statta vs çekirdek satardım derken kaç yaşındasınız Tuğer bey hikayede bir karışıklık olabilir mi? Genelde ticaret veya satış işleri ile uğraşan insanlar kendi hikayelerini anlatırken şüphe ile bakarak izler teyit etme gereği duyarım sebebi ise imaj yönetimi çok önemlidir çünkü ucunda akış var fakat anlatılan altyapı tutarlı olursa, mâlum herkes kendini şişirerek anlattığı için ülkemizde.
SEA》
SEA》 Yıl önce
Vakia gercekten cok guzel ve tesirli bir dua okumaniz cok guzel..
ORJİN  |  MARJA
ORJİN | MARJA 6 aylar önce
Öncelikle selamın aleyküm ben 10 yaşında ticarete adım attım okuduğum okulda 2 lira olan meyve suyunu bim'den 50 kuruşa alıp okulda 1.5 tl'ye satarak başladım şu anda okul kıyafeti ve tekstil ürünleri satıyorum mağazam var internet üzerinden çocuk kıyafeti tekstil ürünleri satışı mantıklımıdır sizce yapan arkadaşlar artı eksi yönleri nelerdir yardımcı olur musunuz ?
FIRIN COM
FIRIN COM Yıl önce
Yine çok samimi güzel bir video olmuş.👍😊
ZoeeTree
ZoeeTree Yıl önce
Yanlız gaza gelmeyin adam ülkenin iyi zamanlarında ticaret yapmış
Bugra B
Bugra B 5 aylar önce
Galiba mı gayet negatif bi insanı aşağı çekeb bi tip. Her zaman her koşulda yapılabilecek şeyler vardır yeterki kovalayın durmayın.
Batuhan Piren
Batuhan Piren 10 aylar önce
Arkadaşlar çok önemli bir sorum olucak vergi konusunda bilgilendirme yapabilir misiniz şu açıdan soruyorum bir mali müşavirle görüştüm onun dedikleri şu şekilde Tr banka hesabına 1 dolar dahi girse bunun vergisini ödemek zorundasın( kripto vs hariç) biz burda satış yapıyoruz sonuçta, ben ebayde satış yapıcam çok güzel ürünler de buldum ve ebay 20.000 bin dolara şirketsiz şatışa izin veriyor fakat onun hiç bir önemi yok dedi çünkü para Tr banka hesabına geçiyor, şirket kursan desen en az 400 tl gideri olucak o da başlamadan zarar etmem anlamına geliyor bu sorunları aşsam çok güzel satışlar yakalayacağım bilgisi olan varsa fikri bile olsa yazarsa çok seviinirim, amazonda vs satış yapanlar nasıl çözdü bunuu
Woxean
Woxean Yıl önce
Yks sınavından sonra bu videoyu dinlemek iyi hissettiriyor
Woxean
Woxean Yıl önce
@Ayşenur Yolcu amazon işini düşe kalka baya öğrendim iyi yerlere geldim elimde olmayan sebeplerden hesabımı hard delete yaptıracağım 1 yıl sonra para toplayabilirsem yurt dışında sanal ofis yolu ile açmayı deneyeceğim ama olmaz ise şahıs şirketi yolunu düşünüyorum. Yazılım kullanımı ürün analizi suspend türleri hakkında appeallar açılmayan katogeriler ürün analizi satılır satılmaz anahtar kelimeler talku telefon numarası vs hepsini düşe kalka öğrendim ama suspende fair ve 3 asinde sorun yaşıyorum çünkü fair yeni bi suspend 3 asin ise güncellenmiş bunlara çözüm üretirim o süreçte . 1 yıl içinde parayı toparlayıp gene bu yola devam etmek istiyorum. Elbette ileriki süreçlerde eksiklerim olacak mecbur ders alacağım bunu zaman gösterir ama şu anlık para toplamaya fair ve 3 asine kafa yoracağım sonraki süreçte ise eskisi gibi ilerleyeceğim bakacağım ünide hazırlıkta hafta sonu iş bulabilirsem istediğim gibi parayı toplayabilirim zaman gösterir ama illaki ders almam gerekebilir
Ayşenur Yolcu
Ayşenur Yolcu Yıl önce
@Woxean Girişimcilik dersi almayı düşünüyor musun
Woxean
Woxean Yıl önce
@Meryem Turhan en iyisini yapmışsın
Meryem Turhan
Meryem Turhan Yıl önce
Bende direk damladım
Woxean
Woxean Yıl önce
@Ece Çalışkan doğru gidersek neden olmasın?
Miras Plus
Miras Plus Yıl önce
Başkan merhaba e-ticaret hastasıyım türkmenistan vatandaşıyım türkiyede öğrenciyim şahıs şirketim var aliexpress satıcısıyım yeni başladım ama amazonda yabancı olduğum için sayfa açamadım onay veremediler ne yapmam lazım başkan sizin videoları izleyerek e-ticarete başladım cok teşekkür ederim motivasyonu sizden alıyorum
Miras Plus
Miras Plus Yıl önce
Başkan kendi üzerime hiç onaylanmaz demi boşuna uğraşmış olurum heralde başkasının üzerine olmazsa turkmenistan üzerinden açma şansım varmı peki
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya Yıl önce
Azerbaycan dışında bir kişi üzerine (Türkiye’de olur) hesap başvurusu yapmanızı öneririm
M. DOGAN
M. DOGAN Yıl önce
Bu kadar uğraşmış, yokluk çekmiş Allah yürü ya kulum desin baksın işine... 😊 Birde Robbie Williams çok düzgün Türkçe konuşuyor, ama saçlar seyrelmiş 😉
Muhammed Ali Yiğit
Şuan sıfır bilgiyle e ticareti araştırmaya başlayacağım. abi bence düşüp kalkmak hayatın kendisi sıtabil bir hayat yaşmaktan bıktık kafa çalışmıyor artık.
Vedat Şimşek
Vedat Şimşek Yıl önce
Tuger bey şirket açtığımızda herhangi bir ücret ödeme yapiyormuyuz?
Joga Bonito
Joga Bonito Yıl önce
ahahahhahaa konsept süper :D :D diğer tarafta seni görmekte süper oldu Tuger abi ağzına sağlık :D
Barış Memiş
Barış Memiş Yıl önce
Girişimcilik doğuştanmış demek.
ℰ𝓋ℯ𝓇𝒴-𝒯𝒽𝒾𝓃ℊ
Selamün aleyküm abi bende bu online ticarete giriş yapdim denile bilir.bana yardım edə bilirmisiniz?ilk olarak ne yapmalıyım?satışı nasıl cogalta bilirim musderiyi nasil cezb ede bilirim?
Suleyman Celik
Suleyman Celik Yıl önce
Zafer sadece ona inananlarla gülümser tuger abi
Abdullah Yalirgan
ÇEKİRDEK TEN YETİŞME DEDIKLERI BU İŞTE =)😀
Hızlı At
Hızlı At Yıl önce
18 yaşımdayım yarın ayt sınavı sonrası amazonda satış için eğitim almaya başlıyorum (tam olarak) sağol abi
Çapan Emrah
Çapan Emrah Yıl önce
Kimden?
Abdullah Kilicaslan
Muhteşem düşünmüşsün abi :)
oktay görmez
oktay görmez 10 aylar önce
Valla bana inandırıcı gelmedi iyi bir yazılmış önce hikaye dinledim video izlensin diye galiba , evlenme yılı sorusunda hikaye patlar diye çekindi söylemeye . E din satmak şuan da piyasa yapıyor bir kaç satırda ona dokundurdu tebrikler 👏🏽
Tuger Akkaya
Tuger Akkaya 10 aylar önce
Büyük oyunu bozdunuz tebrikler 🎉
Bilgisayar Onarımcısı
İnternet büyük bir pazardır pazara girmek için büyük paralar gerekir pazarlama bilgisi gerekir yoksa Antalya sosyete pazarın da adam bayan kilotlu çorapları satıyor
Kaan Seker
Kaan Seker Yıl önce
Adam 2 liraya tshirt alırken dolar 3,3 idi unutmayın bunu
Recep Mutlu
Recep Mutlu 10 aylar önce
Anne ve babası da öğretmen.Ve durumumuz iyi değildi diyor.Asgari ücretliler kendini assin ozaman onlar nasıl yasiyor
Ziya Yalniz
Ziya Yalniz Yıl önce
Amca oğlu 60şa kadar battı çok iyi yaşamasını seviyordu(biliyordu)!
Mevlut
Mevlut Yıl önce
Bende büfe acmıstım 1 tl borcum yoktu battım psikolojım bozuldu bana ders oldu batmakta ınsana tecrübedır neyı ne oldugu bilmek bilmedıgın ise kalkışmak ğözünüzle görmedımız test yapmadan hic b bir ıse kalkısmayın benden tavsıye batarken kımse yanında olmaz
xyz
xyz Yıl önce
33 yaşındayım 3 kez iflas ettim. 4. Girişimi yaptım 😀
Boutique Istanbul
Sizi çok merak ediyordum.Çoook sevindim
said b
said b Yıl önce
Tuger hocam güzel olmuş video. 👏
Yusuf Subaşı
Yusuf Subaşı Yıl önce
Hocam bir sonraki Q&A oturumu ne zaman olacak ?
erim taslicay
erim taslicay 6 aylar önce
Anlatımlarınız çok güzel. Vakıa Dua değil Sure
Enıbba
Enıbba Yıl önce
Hocam merhabalar nasılsınız ürünümü buldum singapur amazon depolarına göndermek istiyorum havayolu kargo ücreti çok pahalı denizyoluyla nasıl gönderilir veya sizin bu konuda bir fikriniz var mı yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
Lithium
Lithium Yıl önce
Tuger Bey, kayot olduktan 1 hafta suspended oldum. Fatura, kredi karti li ilk kisim. Donus de yapmiyorlar, Parada cekildi. Soguttular Amazondan. Daha satis bile yapmadan baslamadan suspended olur mu? Ve cevap da alamiyorum. Bir de ustune parada cekildi.
Boutique Istanbul
Telegram kanalına katılırsanız orada yardımcı olup cevap verenler oluyor
Bora Mete Erdogan
Bora Mete Erdogan 9 aylar önce
Sonunda bütün tüyoları iyi para kazananlardan alıp milyoner olacak.
Han Solo
Han Solo Yıl önce
Amazon hesabinizda 150 bin dolar kaldi dediniz peki bu hesabi hic bir sekilde kurtaramadiniz mi ? Ikinci hesap acarken tekrardan kendi adiniza mi actiniz ?
Kubra Balo
Kubra Balo 3 aylar önce
Ayyy ben sana kurban olurum Vakıa Duasi inanmıyorum gözlerim doldu
Hsn t
Hsn t Yıl önce
Allah batişın tekrarini yaşatmasin
Bombon Kids
Bombon Kids Yıl önce
Abi merhaba Azərbaycanda amazon aktiv deyil orda satış yapmak için ne yapa bilirim lütfen bizim ülke içinde bir şeyler öner
Sonraki

0:15
görünümler
Releasing Every Animal in Zoo Tycoon
19:30
I made FAMOUS people in LEGO...
8:03
görünümler 2 233 136
MY TEACHER GAVE MY FIRST CAPITAL!
19:50
Releasing Every Animal in Zoo Tycoon
19:30