Karanlık

BALON MU, UMUT MU, FASON MU?

Cüneyt Özdemir
görünümler 346 571
97% 20 118 542

Destek Olmak İçin ► bit.ly/cuneytozdemirdestek
-
Bennu Gerede'nin kitabı Ben Ben Nü aslında ne anlatıyor? Yunanistan'da seçimlerde neler yaşandı? Yeni Başbakan nasıl bir duruşa sahip? Çipras seçimleri neden kaybetti? Ali Babacan'ın istifası ve parti kurması neden önemli? Erken seçime gidilir mi? Merkez Bankasının faiz düşürmesi Ekonomik krizi çözecek mi büyütecek mi? Daron Acemoğlu Türkiye'de danışman olur mu? Trump'ın Amerikalıları Twitter'da blocklaması nasıl yasaklandı? Kanye West nasıl milyarder oldu? Gazeteci Cüneyt Özdemir haber turuna devam ediyor.
-
Tüm Videolar ► bit.ly/cuneytozdemirvideolar
Yeni Videoları Kaçırmamak İçin ► bit.ly/cuneytozdemiryoutube
-
Sosyal Medya ►
instagram.com/cuneytozdemir
twitter.com/cuneytozdemir
facebook.com/cuneytozdemir.98
-
#cuneytozdemir

katma

 

10 Jul 2019

cüneyt özdemirgündeme dairhaberleren çok konuşulan olaygündem2019magazin haberlerisiyasetben ben nübennu geredeçiprasyunanistan seçimleriali babacanerdoğanakptürkiye seçimleriyunanistan ekonomik krizimehmet şimşekmerkez bankasıtrumpamerika kadın milli futbol takımıfifa dünya kadınlar futbol şampiyonasıfifa dünya kadınlar kupasıkanye westabdüllatif şenertürkiye ekonomiahmet hakanfatih altaylıdaron acemoglubeyaz saray

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 1 291
Kaoss
Kaoss 2 saatler önce
Gümüşlük'teymiş iki gözümün çiçeği :D
Celal Cıngıllıoğlu
Celal Cıngıllıoğlu 14 saatler önce
Evet kitap okuyan yok 🤣
Busra Dilaver
Busra Dilaver 15 saatler önce
Cüneyt Bey, Gazze’nin Mescid’i Aksa’nın dilinden düşmeyen kişiler tarafından değil de sizin tarafınızdan mesleki olarak ziyaret edildiğini söylüyorsunuz. Açıkçası savaş muhabirliği geçmişinize ve gazeteci kimliğinizi yadırgamak gerekir bunu duymayı kabul edebilmek için, Gazze ve Mescid’i Aksa herhangi bir dile dine mensup bir sorun değildir zira bu konuda en ciddi çalışmaları yapan İsrailli akademisyenler de var, yapığımız şeyleri yapmamız için başkalarının yaptıklarını ya da yapmadıklarını, söylediklerini ya da söylemediklerini işaret etmek bazı profillere yakışmıyor. Siz yine gidin, herkes gitsin.
Fatih Kalemci
Fatih Kalemci 20 saatler önce
KİM!? :D
Oğuz KÖSE
Oğuz KÖSE 21 saatler önce
Cüneyt abi senden ricam egedeki adalarla ilgili bir video paylaşman özellikle bu Girit ve Yunanistan’a daha sonradan bırakılan 12 ada ile ilgili ve tabii bir de Meis adası var bunlarla ilgili bir paylaşımda bulunup bizleri de aydınlatırsan çok müteşekkir oluruz
Erman Benli
Erman Benli 22 saatler önce
Abi şu Ahmet Hakan,i meslektaşın diye koruma, yaşayan teki sen de biliyorsun.
Bextiyar Camal
Bextiyar Camal Gün önce
Mükemmel sohbet,abi💙 Kuzey Azerbaycandan seni izliyorum
T D
T D Gün önce
Iyi ki boyle bi kanal actin seni uzun uzadiya dinlemek guzel🦋
cc cc
cc cc Gün önce
Hem 👍 hem üye oldum.
Deniz Keleş
Deniz Keleş Gün önce
"Kadınların hareketleri, güzelliği, şirinlikleri ve Amerika'da, şimdi, sokakta çok fazla kadın göremiyorsunuz oynayan ama bir şekilde bu sporu popüler hale getirdi." Amerika'daki kadın futbol camiasından ne kadar kopuk olduğunuzu daha güzel ifade edemezdiniz, zira kadınları sokakta oynarken görememenizin sebebi sporun popüler olmayışı değil klüplere gidip oynamaları ve emin olun 'şirin' oldukları için değil bütün benlikleriyle savaştıkları için izleniyorlar.
xxWarbloodxx
xxWarbloodxx Gün önce
Coğrafyanın kader oluşu, jeopolitiğin temel kuramıdır. Elbette coğrafya tek etken olmasa da, ülkelerin yahut ulusların kaderlerini belirleyen başlıca etkenlerden biridir... Napolyon'un Rusya'daki çöküşünden, Hitler'in Kuzey Avrupa Ovası'na hakim olma edasına, Yunan'ın Anadolu'daki macerasının hüsranla sona ermesinden, NATO'nun Sırbistan'a girmemesinden ABD'nin İran'ı işgal etmemesine kadar her kararda etkendir. Her ne kadar teknoloji orduların fiziki güçlerinin ötesindeki pek çok sınırlandırmayı aşmalarına yardımcı olsa da, coğrafya bugün de uluslararası satranç tahtasında en ön safhada rol almaya devam etmektedir.
Jeremy Mears
Jeremy Mears Gün önce
Hello
Hüseyin AKSOY
Hüseyin AKSOY Gün önce
2020 de erken secim dusunuyorsan sunuculuga devam edip yorum yapmayı bırakmalısın babacan kemal derviş politikasını devam etmiştir bos birsan....
Yasemin Manoglu
Yasemin Manoglu Gün önce
🍀🍀🍀🍀👏👏👏👏
Ozgur Yildirim
Ozgur Yildirim Gün önce
Siz bu ülkede ekonomik sorunun çözübileceğini düşünüyor musunuz? Ekonomi iyi idare edilemediği için mi bu kadar kötü sizce? Doğal konuşuyorum havasında youtube dan bile gerçekleri konuşamayan bir gazetecisiniz. Oportünistsiniz. Ülkede ki eğitim seviyesinin (gerçek eğitimden bahsediyorum yoksa diploma almak artık iş değil) farkında değilmisiniz? Nasıl düzelecek bu ülke bu kadar sahtekarla? Herkes kolay yoldan cukka nın peşine düşmüş. Siz anlatın biz dinliyoruz. Şeymayı falan anlatın siz.
filiz yıldız
filiz yıldız Gün önce
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻kafa karitirmaca yapiyor cüneyt bey
RAHMAN 10
RAHMAN 10 Gün önce
Çok iyi bir bölüm olmuş...Kolay gelsin!
Hayalet Kaplan
Hayalet Kaplan 2 gün önce
Cuneyit abi ....tayyip giderse ekonomi duzelurmi sence ..kiluctarogku baskan olsa
Cem Karadağ
Cem Karadağ 2 gün önce
Ali babacan döneminde ekonominin iyi olduğunu mu söylüyorsun? Algı oyunu yapmayın o dönem de eleştiiyordunuz abdullatif şenel mi düzgün insanmış?
Cengizhan Peker
Cengizhan Peker 2 gün önce
Videonun son kısmına ithafen: Cüneyt Bey ülkenin aydınları "ben siyasetçi değilim" demekten bir türlü kendini alamadılar. Neymiş profesörmüş, gazeteciymiş, CEO'ymuş siyaseti bilmezmiş giremezmiş bla bla.. Ülkenin yetişmiş beyinleri dandik aile şirketlerinde yönetici olmaya kastıkları için ülke yönetimi "Yeliz Bey" gibi arkadaşlara kalıyor. Bizim eksiğimiz bu. Sabah akşam dua ediyoruz şu siyasiler biraz akıllansa da ileri gitsek diye.. Halbuki çokça akıllı adamımız var..
Mehtap Güzel
Mehtap Güzel 2 gün önce
Emeğinize sağlık 👏🏻
Ekmeksiz Götür
Ekmeksiz Götür 2 gün önce
Cüneyt abi cırnavıklar kafamızı kulağımızı... :) Onun dışında katılıyorum :)
Mehmet Akan
Mehmet Akan 2 gün önce
Gerçek kahramanlar yuhlanır. Sahte kahramanlar alkışlanır.
Emre Gazel
Emre Gazel 2 gün önce
Bi sormak lazım "nasıl binmiş, neden binmiş? " binmişse binmiştir, binmemişse binmemiştir
Bay M
Bay M 2 gün önce
Ali Babacan gelecek dertler bitecek
Wobulabu lablaaab
Wobulabu lablaaab 2 gün önce
Ahmet Hakan gibi tarafsız birisi :)))
Metin Acar
Metin Acar 2 gün önce
Reklamın iyisi kötüsü olmaz ... Çok babacan anlattın :)
Serkan Sever
Serkan Sever 2 gün önce
Güzel... sanki birebir ben soruyorum o konuşuyor.
nazlıcan arslan
nazlıcan arslan 2 gün önce
videolarınızı izlediğimde mutlu oluyorum, bilgi hapı gibisiniz, bir kaç dakikada ne olmuş ne bitmiş az da olsa bilgimiz oluyor kopmuyoruz dünyadan. Teşekkürler Cüneyt bey.
of course
of course 2 gün önce
videonun 1 le 1.10 arası görünen yer aklımızda kaldı * ömrümüz böyle bir yerde geçseydi *
tuncay bayat
tuncay bayat 2 gün önce
Nassı oluyo aq ya %24 fa,z %15 enflasyon %5 emekliye zam.. way aq..:)
William B.
William B. 2 gün önce
13:10 2001’den sonraki sürecte ekonomide yeni birşey yapılmadı, kemal derviş programı birebir devam ettirildi, kredi kemal dervişin, eski kaliteli bürokratların. Sonraki süreç ayrı bir olay. Mevcut kadrolar bakkalı bile çeviremez.
Şule Kaya
Şule Kaya 2 gün önce
Cüneyt Özdemir: -Tabi ben herbokolog olmadığım için bildiğiniz gibi.. herbokolog=Şeyma Subaşı fasdfasafdsf
Oğuz Akyüz
Oğuz Akyüz 2 gün önce
Adamsın
Birhan ŞENGEL
Birhan ŞENGEL 2 gün önce
pizzagate skandalını hatırlayan var mı?
Berna Grd
Berna Grd 2 gün önce
Beyaz TV de bile sizin harika profosyonel ekiple calisdiginizi söylediler bu hafta magazin programında 👍👍👍Özgür Aras ve ekibi konu siz ve Şeyma Subaşı in kitabinin görüntülenme 😁😁😁😁😁sayisiii
01ADANA 01
01ADANA 01 2 gün önce
Herbokolog 9.28
CEM AYSEN
CEM AYSEN 3 gün önce
İngiliz arkadaşımın iki evi vardı Didim’de. İkisini birden sattı. Nedeni: Tayyip el koyabilir.
PARMAKKIRAN2005
PARMAKKIRAN2005 3 gün önce
Ahmet Hakan karşı görüşte mi Cüneyt Bey? 11:32
NUMAN KULAKLİOĞLU
NUMAN KULAKLİOĞLU 3 gün önce
SELAM CÜNEYT BEY ABD NERDEYSE HİÇ OTURMADAN CEKIM YAPIYORDUNUZ MEMLEKETE GELDINIZ GOLGE YERLERDE OTURDUNUZ KALDINIZ
Mehmet Erdal Telli
Mehmet Erdal Telli 3 gün önce
Cüneyt bey 2001'deki kriz çözümlerinin bugünkü daha derinleşen borç yükü daha da fazla olan krizin nedenlerine yol açtığını ne zaman kavrayacağız. 13:23te belirttiğiniz kişinin görüşüne istinaden yazıyorum.
Cagdas Cebeci
Cagdas Cebeci 3 gün önce
***
suat fuat
suat fuat 3 gün önce
bu ulkeyi yonten israf duzenindeki........... amir memur vali kaymakam bakan vekil BAŞKAN..ulkeyi yöneten kim varsa ve kimde hakkım varsa haram zehir zııkkım olsum mahserde görusuruz inş..... boş işlerle türemiş EYT Lİ...
Saner Yuzsuren
Saner Yuzsuren 3 gün önce
TR de formun dustu Cucu, lay lay lom takiliyosun
Kara
Kara 3 gün önce
Ahmet Hakan 2
Bozo Baran
Bozo Baran 3 gün önce
Cuneytttt bu ne?
Sadık Bilici
Sadık Bilici 3 gün önce
Cüneyt hocam bu kadar kitabı okumaya nasıl vakit ayırıyorsunuz? Biz gençlere kitap hayatınızı ve bu kadar kitabı iş hayatınız içinde nasıl yetiştirdiğinizi anlatabilir misiniz?
anomander rake
anomander rake 3 gün önce
o nasıl evmiş ya ? parasını %24 'ten faize yatırınca 2 dünya seyahati parası çıkıyormuş. TL diye tahmin ediyorum, dolar faizi % 3 çünkü. 2 dünya seyahati ortalama biri için (Cüneyt Bey'in arkadaşı hostelde kalmaz herhalde) 1 kişi için 30.000 dolardan 60.000 dolar, o da tl ile 350.000 TL desek, Cüneyt Bey'in arkadaşının evinin 1.500.000 TL olduğunu hesaplıyoruz. Çok değilmiş aslında. gastecilikten kazanmıştır. Türkiye şartlarında yılda 200.000 kazanıp hiçbir şey harcamasa 7 yılda alır. :) Dabi her şey aynı kalırsa.
kks1 kks1
kks1 kks1 3 gün önce
Arkadaslar Selamlar uzun sure önce cccam işleri malesef bitti. Hizmet verdim zamanda kimseyi magdur etmedim. Şuan ciddi anlamda Maddi gucluk yasıyoruz ailecek Coluk cocuk ciddi zor bi dönemden geciyorum Elde avucta ne varsa gitti Malesef Sizlerden ricam Ufakfa olsa maddi anlamda Destek olmanız Tum samımıyetimle soyluorum Herseyınızı yıtırmek bitmek parasız kalmak Ev gecindirmek aile bakmak cok zor allah kimseyi Zora dusurmesin
maksat fark olsun
maksat fark olsun 3 gün önce
Ali babacanı desteklemini çok isterim abi
enes ay
enes ay 3 gün önce
teşekkürler. teşekkürler. teşekkürler. medya ve ileitşim bölümü son sınıf öğrencisiyim. Asistanınız olmak isterim
Sonraki
What's in my Tech Bag! [2019]
7:49
görünümler 1 302 419