Karanlık

Babil 5. Bölüm 2. Fragman

Babil
Abone ol
görünümler 873 968
98% 8 606 134

Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv'de → puhutv.com/babil-detay?
Babil'e Abone Olmak İçin → bit.ly/babil-dd-sub
Para en büyük sınav mı?
İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan’ın hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz’in hastalanmasıyla alt üst olur. Kapılar birer birer yüzüne kapanırken karısı Eda’nın çocukluk arkadaşları Egemen’den yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur. Evlenmek üzereyken ayrıldığı büyük aşkı İlay’ın tehlikeli iş adamı Süleyman’ın sevgilisi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macerada karşısına çıkan idealist genç kız Ayşe, onun kurtarıcısı olabilecek mi?
Oyuncu Kadrosu:
İrfan: Halit Ergenç
Egemen: Ozan Güven
Ayşe: Aslı Enver
İlay: Birce Akalay
Eda: Nur Fettahoğlu
Süleyman: Mesut Akusta
Kudret: Veda Yurtsever
Deniz: Beren Kasımoğulları
Hakan: Selahattin Paşalı
Yalçın: Mert Doğan
Funda: Lesli Karavil
Nehir: Gizem Kala
Mert: Gürberk Polat
Aydan: Aydan Koptur
Demet: Gözde Melike Kocaoğlu Yağmur
Büşra: Şeniz Çetin
Aynur: Funda Eskioğlu
Sedat: Barış Aksavaş
Saffet: Abdurrahman Yunusoğlu

katma

 

12 Feb 2020

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 100
Şükran
Şükran 7 aylar önce
Herkes sahte arkadaş!!!
Hikmet Toplu
Hikmet Toplu 7 aylar önce
Iğrenç bir dizi
Paraskeva Miss Fan
Paraskeva Miss Fan 7 aylar önce
Ayşe: Aslı Enver❤❤❤
Arda oyunda 36
Arda oyunda 36 7 aylar önce
Boşa izledim aynı teraneler
Tural Karimov
Tural Karimov 7 aylar önce
İrfanin başına ne geldise Eda üzünden geldi😬
Rna 》
Rna 》 7 aylar önce
Abi hadi nerde bu kesitler yorum yapalım krize girdim tüm bölüm çocuk ölüyo bi gidemediler yaa allah aşkına eda al çocuğu git şaka mısınız cidden
MrQuantumEX
MrQuantumEX 7 aylar önce
Güzel bir yapım olacak diye umutlanmıştım ama arada yine 4 saate çıkardınız diziyi özeti ve reklamları ile. Bir akşam bir diziye ayıracak 4 saatim yok. Gider yine Netflix'den dizi izlerim temiz.
İsis Kleopatra Aleksandra Sera Flipa
Yalnızlığım yollarıma pusu kurmuş beklemekte Acılar gözlerini dikmiş üstüme nöbette Bekliyorum. Hadi gelin üstüme Korkmuyorum. Bulutlar ha yağdı ha yağacak üstüme. Hasret yokluğun ve Sen başbaşayız nihayet. 👩‍👧👩‍👧👩‍👧⚘⚘⚘👩‍👧👩‍👧👩‍👧💞💞💞💐💐💞💞💐💐🌷🌷⚘👩‍👧👩‍👧👩‍👧💐💞⚘🌷
Deniz Baloglu
Deniz Baloglu 7 aylar önce
Sekreter kiz gizli polis bence
Virane gönül
Virane gönül 7 aylar önce
Ayse de birşeyler var , gorecez bakalım.🤔?
İsis Kleopatra Aleksandra Sera Flipa
Çok kötü bir şey olmalı. Anlamaya çalışıyorum, çocuğum yok ama, çocuğum gibi sevdiğim kuşlarım öldüğünde yaşadığım acıyı düşündüğümde, annelerin ( bazısı, hepsi evladına karşı böylesine bağlı değil) çocuğunu kaybetme korkusunu anlayabiliyorum. Heleki çocuksalar, Çaresizler size bağımlı muhtaç garip, sen verirsen yer alırsan giyer, sevgiyi verirsen bilir. Bir de çaresiz hastalığa tutulursa aman yarabbim ne büyük bir acıdır sızıdır yürek sancısıdır, yerini hiç bir şey tutmaz, hiç bir teselli fayda vermez. Ama, nihayetinde, senin olan o evlat, aslında Allahındı. Sana o verdi, emanet olarak. Sevgiyi sevilmeyi sorumluluk almayı öğren diye, niyetini sabrını ölçmek için, seni sınamak için sana emanet verildi. Eğer senin vicdanın rahatsa, her imkanı sunduysan elinden gelenden fazlasını yaptıysan, gerisini tevekkül sabır dirayetle sabredip bekleyeceksin. Doğru davranış budur. Olması gereken budur. Aslında sevdiği herşeyin kaybı insana acı verir. Sende evlattır, bende annedir, kuştur, öbüründe kedidir ördektir. Tüm sevgiler aynıdır, tüm kayıplar aynı derecede can yakar acıtır kemirir ciğerine ciğerine batar.
İsis Kleopatra Aleksandra Sera Flipa
Ben de Sevgililer Gününde, tek sevdiğim biriciğim canım annemi sevgi saygı hasret ve hürmetle anıyorum. Mekanı cennet yolu ışık olsun. Biz Onu da sevdiğimizi de sevildiğimizi de hiç unutmadık. 👩‍👧👩‍👧👩‍👧👩‍👧👩‍👧👩‍👧👩‍👧👩‍👧👩‍👧👩‍👧👩‍👧👩‍👧👩‍👧💞💞💞💞💞💞💞💞💐💐💐🌹🌹🏵🏵🌹⚘🌷⚘🌱🌱⚘⚘⚘🌷🌷⚘⚘⚘🌱🌱
İsis Kleopatra Aleksandra Sera Flipa
Rahmetli Annem son üç ayında ölümcül kanserin, beni annesi yerine koymuştu. Bir şey diyeceği zaman bana anne diye sesleniyordu. Diğer çocuklarına eşine değil, anneliğe beni seçmişti, bana güvenmişti. Elimin altında bana anne diyen 3 aylık ömrü kalmış biriciğim sevdiğim canım ciğerim vardı ve ben tüm dünyanın sahibiyken ben, Onu kurtaramıyordum.Hiç böyle çaresiz olmamıştım. Ben, Ben, Sevgili Canan, milyon yıldır beklenen özlenen Ben, ölümün karşısında çaresizdim. Onu yaratan Onun asıl sahibi Onu geri istiyordu ve başarıyordu, Onu alıyordu. Üstelik bana hiç acımadan. Alıyordu onu benden, biriciğimi, bildiğim bilmediğim tüm sevdalardan aşklardan sevgililerden daha ve en güzelini en tatlısını en sevdiğimi Annemi koparıp alıyordu. Ve ben bu ayrılışta ciğerim pare pare olsa da yansam da çaresiz kalsam da, Allaha karşı içimde tek bir kızgınlık öfke hırs beslemedim ve Ona emenetini cennetine alması dileğiyle pamuklara sararak sevgiyle özenle geri verdim. Bunu niye anlatıyorum biliyor musunuz? Bu müslüman milleti öyle acımasızki, bizim bu üzüntümüze hiç bir saygı duymadan bize demediğini bırakmadılar. Ne yetimliğimiz ne öksüzlüğümüz ne biten sultanlığımız, bir tanesi bana sen evlenip atanamadın orospu olursun bile diyebildi, neler neler, niye Ankaraya götürmediniz niye yurt dışına götürmediniz niye kurtarmadınız tonlarca iftira hakaret acımasızca lakırdı. Seni üzüntünle yasınla başbaşa bırakmaz müsüman milleti çok gaddardır acımasızdır kötüdür. Cenaze evine gelir eve bakarlar temiz mi pis mi diye, öyle pisliktirler iğrençtirler. Hani ölümcül hastanız varsa bugün yarın ölür dediğiniz, bütün evi temizleyin şimdiden diye söylüyorum. Bunları anlattığım yeni tanıdığım bir bayan bana dediki, insanın dilinin kemiği yok söyler, paşaya padişaha bile söylüyorlar, onları boşver, senin vicdanın rahat mı? Sen elimden gelenin fazlasını yaptım Anneciğime iyi baktım diyebiliyor musun? Gerisini boşver dedi. Hiç bu kadar rahatlamamıştım. Vicdanım rahat ötesiydi. Siz tüm olanlar için, vicdanım rahat her imkanı denedim ama olmadı diyebiliyorsanız, inanınki gerisi sadece zamanın saracağı, zaman zaman sızlayacak ama kapanacak bir yaradır. Çünkü biz de öleceğiz, biz de ölümlüyüz.
Kezban Ocal
Kezban Ocal 7 aylar önce
Eda yüzünden diziden soğudum yaaaaa
Sukriye Cetinoz
Sukriye Cetinoz 7 aylar önce
Bu diziye bayılıyorum
Fuat sahın
Fuat sahın 7 aylar önce
Amina godumun piç gezicileri
Kubilay Şahin
Kubilay Şahin 7 aylar önce
Ulan Eda muhteşem yüzyıldada kıskanıyodu burdada kıskanıyo bu ne tesadüf🙂
xkode Atalay
xkode Atalay 7 aylar önce
o sekreter kız bence polis süleymanı çökertmek için sokulmuştur
Saim Semih Celebi
Saim Semih Celebi 7 aylar önce
ağır spoiler içerir: ayşe polis çıkar abisi dizinin başındaki komiser çıkar , irfan çocuğun kendinden olmadığını öğrenir eda ile yolları ayırır ilaya döner eda ölür çocuk irfana kalır süleymanın dümenleri onu hapse tıkar ozanda berduş olur...
Teyfik Demirpolat
Teyfik Demirpolat 7 aylar önce
ayşe ajan çıkacak...
Miso g
Miso g 7 aylar önce
Bu dizideki sekreter in amacı tam olarak ne hala gizli tutuluyor merak içinde bekliyorum
Aydın
Aydın 7 aylar önce
Ayşe nin babası veya ailesi geçmişte Süleyman tarafından haksızlığa uğramış intikam için orda olduğunu düşünmüştüm. Ama Ayşe Eminyetten sanırım. Ne dersiniz?
El Patron Keo
El Patron Keo 7 aylar önce
Dizilerde bölüm paylaşmayan dizileri beğenmem net .
Dragon King
Dragon King 7 aylar önce
Edaya bak ya enson güvenilecek insan sensin 🤪
Memmedov 123
Memmedov 123 7 aylar önce
Benden olsa Eda Irfan.cunki zaten her dizide erkek karisibdan bosanir.baskasiyla evlenir.tamam edayi sevmemis ola bilir.ama simdi bence kendi karisiyla mutlu olsun.sevsin artik su edayi.zaten biktim artik dizilrdeki tekrarlardan.baydi artik.ama yine siz bilirsiniz.ne yaparsaniz yapin su reytingi duaurmeyinde bi kaliteli dizi izleyek.su edayi da kotu rolde gostermeyin.Kiyamiyorum kadina ya.
Memmedov 123
Memmedov 123 7 aylar önce
Lutfen sampiyonlaligi gibi bu diziyi batirmayin.Cunki HA RI KAA
Hüsnü Çoban
Hüsnü Çoban 7 aylar önce
Fragman olaylar olaylar. Dizi. Gudret: iğlayy gocamı bırahacaksın damammmm mı?
Shahane Shahane
Shahane Shahane 7 aylar önce
Noluyo
Sinem Aydoğmuş
Sinem Aydoğmuş 7 aylar önce
Çok kaliteli
bahar gülleri
bahar gülleri 7 aylar önce
hiç sevemedim bu diziyi sadece fragmanlara bakıyorum
Velat Aslan
Velat Aslan 7 aylar önce
Eda gibi kadın Allah düşmana vermesin 😂😂
Nur damlasi
Nur damlasi 7 aylar önce
4 gozle bekliyoruz. Muhtesem dizi 👍
Индира Алиева
Mahidevran sacini hurremin saina benzemiw belki suleyman beni boyle sever diye
Nurettin TATLIEŞME
Nurettin TATLIEŞME 7 aylar önce
Halit Ergenç üniversitelerde tez konusu olacak performans
Deli adam
Deli adam 7 aylar önce
Fragmanın görüntülenme sayısı finalin çokta uzak olmadığını söylüyo sanki 🙄
MrEnglish Teacher
MrEnglish Teacher 7 aylar önce
Bütün edaların canı cehenneme
Yigit Er
Yigit Er 7 aylar önce
Eyşanı tahtından eden kadın
Night Furry
Night Furry 7 aylar önce
Edanın çoçuğu başkasından ola bilir, amma yine de ailesin korumaya çalışıyor. Ne İlay ne İrfan nede Egemen sütten çıkmış ağ kaşık diyiller
Aypara Taleh
Aypara Taleh 7 aylar önce
Bu dizi çok gitmez. Tamam farklı senaryo kadro müthiş. Ama birşey eksik bilmiyorum ne.
Saudade 1
Saudade 1 7 aylar önce
Bence müzik eksik. Dizilerde müzik çok önemli. Sönük kalmış diziye göre
Cihan Ürün
Cihan Ürün 7 aylar önce
Canim yigenim - TRvid swky.co/VLJYmm
Stephanie Speed
Stephanie Speed 7 aylar önce
Subtitle english please?! 😬
AySeLiTTa AySeLL
AySeLiTTa AySeLL 7 aylar önce
Mahidevrancim, yoksa Edami demeliyim) zorlamasan mi artik...? Süleyman seni sevemiyo işte, napalim.. Kanuni Sultan Süleymankende yetrrince sevemiyodu, fakir bir İrfankende sevemiyo))
Anna Karenina
Anna Karenina 7 aylar önce
Ayşe polis bence yada ajan gibi bişey
Ferhat
Ferhat 7 aylar önce
Atv kuruluş dizisinde "deyyus" kelimesi küfür olmasına rağmen defalarca biplenmeden dizide söylendi. Rtük bişey demedi. Fakat, Salak kelimesine ceza verir. Bence.
Yüksel Gürhan
Yüksel Gürhan 7 aylar önce
Eda çok uyuz bir karakter ve oyuncu da hakkını veriyor. Eda'ya rağmen sabırsızlıkla bekliyorum diziyi.
Reyhan Aydın
Reyhan Aydın 7 aylar önce
Aslı Enver 🚨 polis..
Ardıl Umut İpek
Ardıl Umut İpek 7 aylar önce
Herkes Eda'ya laf atmışda İlay'a ne demeli evli adamla birlikte ol karısına posta koy başkasından hoşlan arkadan iş çevir Edadan bi farkı yok yani ayrıca Eda İrfanın karısı kıskanması gâyet normal
Ummu Akcan
Ummu Akcan 7 aylar önce
Aslı enver in bi reklamda oynuyor yeni ordada sivil polis görevinde sanki ordan çağrışım yapıyorlar babil ve reklam filmi yapımcısı aynı galiba 🤔
Miralay Reklam Ajansi
Miralay Reklam Ajansi 7 aylar önce
mahi devran kocan varken evliyken bile 2. kadın gibisin senin kaderin bu galiba...
Snow White
Snow White 7 aylar önce
🔥🔥🔥🔥😍😍❤#birceakalay
Cansu cns
Cansu cns 7 aylar önce
ırfan ilay süper ıkili oldu
Emil Bayramli
Emil Bayramli 7 aylar önce
Babil 😎
Ilana Matevosyan
Ilana Matevosyan 7 aylar önce
Alsli Polis (icerde😅
Nesrin Cingoz
Nesrin Cingoz 7 aylar önce
muthiş bir diziiiiii
Serdar Yıldırım
Serdar Yıldırım 7 aylar önce
KARAGÖZ İLE HACİVAT: TURŞU Hacivat: " Hanım turşu kurduydu. Turşular bir olmuş. " Karagöz: " Hanım tarla kurduydu. Kuş mu olmuş? " Hacivat: " Canım Karagözüm. Ne kurdu, ne kuşu? " Karagöz: " Kurt Bozkurt, kuş Zümrüdü Anka Kuşu. " Hacivat: " Hanım turşu kurduydu. Turşular olmuş dedim. " Karagöz: " Hani masalda Bozkurtlar Zümrüdü Anka Kuşu'nu tepelemiş. " Hacivat: " Eee. " Karagöz: " Ben de seni tepelerim. " Karagöz Hacivat'ın üstüne yürür. Hacivat: " Dur Karagözüm, ben ne yaptım? " Karagöz: " Daha ne yapacaksın? Tepeme çık öt bari. " Hacivat: " Tepene çıkıp öteyim mi? Ne gibi ötmemi istersin Karagözüm? " Karagöz: " İster horoz gibi öt, ister bülbül gibi öt. " Hacivat: " Eşek gibi öteyim mi? " Karagöz: " Eşek ötmez anırır. İstersen anırabilirsin. " Hacivat: " Ben anıramam ama sen iyi anırırsın, Karagözüm. " Hacivat tarafından eşek yerine konmak Karagöz'ü çileden çıkarır. Hacivat'ın üstüne hamle yapar. Hacivat geri dönüp kaçmaya başlar. Karagöz Hacivat'ı evinin önüne kadar kovalar. Hacivat evine girer ve kapıyı sürgüler. Kapının önünde bağırıp çağıran Karagöz'e pencereye çıkan Hacivat'ın hanımı söylenir: " Aaa yeter be! Git kendi evinin önünde bağır. " Hacivat'ın hanımının sözleri karşısında Karagöz sessizce oradan uzaklaşır. On gün ne Hacivat'ı arar ne de onun evinin önünden geçer. İki ayrılmaz dost sonradan barışırlar. Yazan: Serdar Yıldırım KARAGÖZ İLE HACİVAT: LEYLEK ETİ Hacivat: " Karagözüm, ziyafet var. " Karagöz: " Hı.. " Hacivat: " Ziyafet var, ziyafet. Al hanımı, Yaşar'ı. Bu akşam bize gelin. Levrek aldım, pişirip yeriz. " Karagöz: " Bu akşam size gelemeyiz, leylek eti yiyemeyiz. " Hacivat: " Leylek demedim Karagözüm, levrek dedim. Levrek balığı. " Karagöz: " Bırak ya Hacivat, ne zamandan beri leylekler balık oldu. " Hacivat: " Leylekler balık olmaz, tıpkı benim Karagöz olamadığım gibi. " Karagöz: " Keşke Karagöz olsan, bana benzesen Hacivat. " Hacivat: " Aman, hayatta isteyeceğim en son şey sana benzemek. Ben bu halimden memnunum. " Karagöz: " Tamam, bana benzeme. Git Halim'le Memduh'a benze. " Hacivat: " Sen ne diyorsun Karagözüm? Halim'le Memduh da kim? " Karagöz: " Sizin mahalleden yeni taşınmışlar. Bizim mahalleye geldiler. " Hacivat: " Eee sonra? " Karagöz: " Bizim mahalleyi beğenmediler. Sizin mahalleye geri dönecekler. " Hacivat: " O neden? " Karagöz: " Çünkü onları dövdüm. Alaycı konuşmaya devam edersen seni de döverim. " Hacivat: " Sustum Karagözüm, yeter ki beni dövme. " Karagöz: " Leylek eti falan da yemem. " Hacivat: " Yeme Karagözüm, leylek eti yeme. Yazan: Serdar Yıldırım
Hərbiçi Yarı
Hərbiçi Yarı 7 aylar önce
Ya su edayi oldurseniz ne guzel olur yaaa. Miy miy coook itici kadin. Kaza falan yapsin ölsün yaa😠😠😠
kasib olke
kasib olke 7 aylar önce
O sekreter kiz varya buraya kayd ediyorum O bir polis iceri gizlin sizmis bax gorursunuz suleymanin piss islerini ortaya cixarmak icin boyle rol yapiyor .... 13...02...2020
Züleyha Zulsis
Züleyha Zulsis 7 aylar önce
Güvenmiyormuş kendi çok güvenilir gibi
Renkli Vapur
Renkli Vapur 7 aylar önce
Asli enver kesin polis
Ayka Ayka
Ayka Ayka 7 aylar önce
İlay Çok Güzelsin. Bana katılanlar?. Hatun ateş ediyor 🔥
Ayka Ayka
Ayka Ayka 7 aylar önce
Belkide Ilayda istihparattandır. Bilmiyorum ama bir şey var ordada. Çünki Süleymanı sevmiyor. Açıkçası para için yaptığınada pek inanamıyorum. Bu Ilay konusunun altındada bir şey var.
Saudade 1
Saudade 1 7 aylar önce
Aynenn ters köşe yapabilirler. Biz ayşe yi polis beklerken ilay ajan çıkabilir.
The Best Videos
The Best Videos 7 aylar önce
Yaaaa keske tum sezonu bi anda yayinlansa da boyle beklemek zorunda kalmasak 😍😍 oturup gunlercd izleyebilirim bu diziyi😍😍😍
Afaq Mustafa
Afaq Mustafa 7 aylar önce
Ayse sanki Sureyya konakdan cikmis gelmis. Sanki evde Esma sultan bekliyor.Ayyy ben cok mu ozledim Istanbullu gelini (((((
Zeynep Akgül
Zeynep Akgül 7 aylar önce
Ayşe polis bence ya da dedektif
Sena Barut
Sena Barut 7 aylar önce
Eda noo Ayşe yesss
lara michael
lara michael 7 aylar önce
Irfan💘ilay
ali musazade
ali musazade 7 aylar önce
Eda ismi yanlış olmuş resmen Eyşan bu
SULTAN PAPAĞANI
SULTAN PAPAĞANI 7 aylar önce
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Mustafa koçak
Mustafa koçak 7 aylar önce
Şu diziyi perşembeye alın be kardeşim
Şirin Gök
Şirin Gök 7 aylar önce
Irfan❤Ayse
Ayi Bogan
Ayi Bogan 7 aylar önce
HERKES AYSEYE GIZLI POLIS DEMISTE BELKI KARI DOLANDIRICI CETESININ ELEMANI SULEYMANI DOLANDIRMAYA CALISIYOR NEDEN BASIT VE SIG DUSUNUYORSUNUZ AQ TAKMISSINIZ SIVIL POLISE BELKI IRFANLA EGEMENIN TOPLADIGI PARAYIDA CEPLICEK NEDEN DAHA FARKLI DUSUNEMIYORSUNUZ
Suzan Svs
Suzan Svs 7 aylar önce
Ayşe gizli polis 😉 eda karakterinide bu diziden çıkarsanız iyi olur,hem iğrençlik yapıp iki kişiyi ayırıyor sonrada öfkesinden arkadaşından hamile kalıyor, daha sonrada cok normalmiş gibi kiskaniyor..nekadar iğrenç bir senaryo! Bu mu şimdi hayatın gerçekleri? Yada örnek bir senaryomu? Neden hiç bir dizi güzel bir örnekle ortaya çıkmıyor?
Adanalı Yılmaz
Adanalı Yılmaz 7 aylar önce
Sekreter kız polis
Adsız Adam
Adsız Adam 7 aylar önce
Bir diziyi daha kaybettik. 10 numara diziyi aşk entrikaya kurban ettiniz
Swindler
Swindler 7 aylar önce
Beyler hanımlar şu aslı enverin tam olarak rölü ney dizi de
khumar Zeynalzadeh
khumar Zeynalzadeh 7 aylar önce
Eda sinirlerime işliyir . Terbiyyesiz kadın - cocuk Egemenden , İrfanıda gözümçıkdığına salmış...
Rehman Namazov
Rehman Namazov 7 aylar önce
Su Eda ne Irfan ,nede Mahidevran sultan Suleyman tarafindan sevilmdi ya😂 Bu iki oyuncu bir turli bir-birlerni sevemedi
Özlem Serdaroglu
Özlem Serdaroglu 7 aylar önce
Ayse gizli polis ajan bnce
Serdar Tezcan
Serdar Tezcan 7 aylar önce
Sekreter %100polis
Eda Çiçek
Eda Çiçek 7 aylar önce
Eda bi sal artık ya şu adamı bi senin zırvalıkların eksikdi zaten
Nalan Nalan
Nalan Nalan 7 aylar önce
Kız mali polis
Soso
Soso 7 aylar önce
Bölüm gelini kadar burda kalıcammm.
Lu Nu
Lu Nu 7 aylar önce
Şu ayşeden (Aslı enver) nasıl bir karakter cıkacak çok merak ediyorum izleyici pek birşey bilmiyor henüz
Zamana karşı direnen
çocuğu olmadığı halde hayatının içine eden bir prof ve o hayatın içine eden kadının , içine etmek için yine uğraş peşinde oluşu beni bu dize bağlıyor. Umarım uyandığımda sırlar alemini seyretmiş olmam 🤔🤔
Kadir Asi
Kadir Asi 7 aylar önce
Bence o sekreter kız polis
Azar Azimov
Azar Azimov 7 aylar önce
İlay çok yüzsüz
Aylaipek
Aylaipek 7 aylar önce
Çoook🙄
aytəkin məmmədli
aytəkin məmmədli 7 aylar önce
Babil süper film🎬📽 trvid.com/video/video-mbdBV0aDygg.html
Dina Dandan
Dina Dandan 7 aylar önce
Irfan ve ilay 🔥😢💘
Edward Potter
Edward Potter 7 aylar önce
Ah mahidevran ah bir sonraki hayatında kavuştun Süleymanına
Tasarimharikalariii Kişiye özel ürün ve baskı
Bomba 💣 gibi geliyor
199Bir
199Bir 7 aylar önce
7. Bölümde bitecek sanıyordum ancak fragmana bakılırsa dizi İnternet dizisinden Tv dizisine evrilmiş. Çünkü geriye 3 bölüm kalmış olsa bu kadar konuyu bağlayamazlar. Zaman yetmez. İlk bölümle alakası yok resmen dizinin. Ne göndermeler var ne hızlı giden olaylar. İşin özü 12 bölümde izleyeceğimiz konuları, gereksiz şeylerle uzata uzata bilmem kaç bölüm izleriz artık. Böyle devam ederse zaten bir çok izleyecisini kaybeder. Dizi breaking bad gibi başladı aşkı memnu gibi devam ediyor kavak yelleri gibi de bitirirler herhalde.
Sheri Kahali
Sheri Kahali 7 aylar önce
Aslı Enver polis bence 🥴🥴🥴🙁🙁
Esmanur Yılmaz
Esmanur Yılmaz 7 aylar önce
Bu irfanda benim göremediğim ne var herkes peşinde 😂
Muhabbat Atanazarowa
Muhabbat Atanazarowa 7 aylar önce
Fragmandan hiç bir şey anlamaýan bir tek benmiýim acaba🤔
Browneyez 1985
Browneyez 1985 7 aylar önce
Ne güzel iste ,merak edel biraz :)
Elif Sahan
Elif Sahan 7 aylar önce
Irfan çocuğun kendisinden olmadigini bi an önce ogrenmeli
beyaz kelebek
beyaz kelebek 7 aylar önce
İlay irfan ♥
jüpi
jüpi 7 aylar önce
Şu çocuğun hastalığı için bir kan testi falan yapsalarda irfan eda dan kurtulsa
Madhubala canımsın
Madhubala canımsın 7 aylar önce
O sekreter kız bence gizli polis
Madhubala canımsın
Madhubala canımsın 7 aylar önce
Dediğim çıktı kız polis
AMÜNYÜMM hı
AMÜNYÜMM hı 7 aylar önce
Ne dalyarak bir insansin sen eda
Bahtsız Bedevi
Bahtsız Bedevi 7 aylar önce
Arkadaş bu kadın bi anlamadı gitti yaw kanuni bunu bıraktı hürremi aldı şimdi yine adamın yakasına yapışmış görürsünüz bi daha bırakacak mahi devranlar oldukça hürremler bitmez kanuni bu ikisininde hakkından gelir
Teyze Yaziyor
Teyze Yaziyor 7 aylar önce
hesabımda çekiliş mevcut herkesi beklerim :)
Tamerlan Tomka
Tamerlan Tomka 7 aylar önce
Bu özü egemennen bic dogub,irfana ğüvenmir...axmag adam😀😀😀😀
Sonraki
Babil 5. Bölüm
2:18:10
görünümler 1 400 000
Kırmızı Oda 1. Bölüm
2:28:06
görünümler 495 000
Menajerimi Ara 4. Bölüm
2:19:00
görünümler 1 200 000
Masumlar Apartmanı 1. Bölüm
2:20:29
görünümler 6 300 000
İyi Günde Kötü Günde 2. Bölüm
2:15:28
Babil | İrfan&Ayşe Özel Sahneler
15:03
Arıza 1. Bölüm
2:18:53
görünümler 3 800 000
Babil 6. Bölüm Fragman
01:00
görünümler 809 000
Kırmızı Oda |  3. Bölüm | "AYNA"
2:30:42