Karanlık

Baba 13. Bölüm Fragman

Baba
Abone ol
görünümler 1 388 360
100% 15 000 0

Bu dizi ve çok daha fazlası puhutv'de → puhutv.com/baba-detay?...

Baba Kanalına Abone Olmak İçin → bit.ly/baba-dd-sub

Twitter'dan Takip Etmek İçin → twitter.com/babatvdizi

Facebook'tan Takip Etmek İçin → facebook.com/babatvdizi

Instagram'dan Takip Etmek İçin→ instagram.com/babatvdizi/

Saruhanlı ailesi, Ödemiş’te bir aile apartmanında hep beraber mütevazı bir hayat süren, geleneklerine bağlı, kalabalık bir aile… Ailenin reisi Emin Saruhanlı; mütedeyyin, aile değerlerine sıkı sıkıya bağlı ve otoriter bir baba…

Emin’in en küçük oğlu Kadir Saruhanlı’nın bayram ziyareti için eve dönüşü baba ile oğul arasında eski defterlerin açılmasına sebep olur. Yaşanan bir uçak kazası Saruhanlı ailesinin kaderini tamamen değiştirir. Saruhanlı ailesinin zorluklarla dolu yeni hayatı başlarken, Emin ailesini korumak için hayatının en büyük sınavı ile karşı karşıya kalır.

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
Hikaye: Gökhan Horzum, Ekin Atalar
Senaryo: Ekin Atalar
Yönetmen: Çağrı Bayrak

OYUNCULAR
Haluk Bilginer
Tolga Sarıtaş
Ayda Aksel
Beril Pozam
Özge Yağız
Hakan Kurtaş
Deniz Hamzaoğlu
Taner Rumeli
Bihter Dinçel
Cem Uslu
Zeynep Tuğçe Bayat
Özge Özacar
Oktay Çubuk
Sedef Akalın
Damlasu İkizoğlu

katma

 

12 May 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 933
BANU
BANU 2 aylar önce
İlhan çok degisti diye sevindik. Sağ olsun senarist bunu çok gördü bize.Diziye bir kötü karakter Servet yeterdi be. İlhan Kadir birlik olup Servete karşı çıka bilirlerdi. Büşra mutlu ola bilirdi. Artik dizilerde şiddet,mutsuzluk görmek istemiyoruz. Zaten hayat zor.
ALİ SİVASLI
ALİ SİVASLI 2 aylar önce
Dizi bu dizi diziiiii diziiiiii diziiıiiiiii
Cerkez76
Cerkez76 2 aylar önce
Aynen! Biraz seyircileri dinleyin reytinler düşmesin 🙏
Nisa Bulut
Nisa Bulut 2 aylar önce
Katılıyorum
BANU
BANU 2 aylar önce
@Kadir Gülkar e anlatma o zaman😆🤭
Kadir Gülkar
Kadir Gülkar 2 aylar önce
@BANU iyi ki diyorsun bu bir dizi hayali karakterlere dua etmek nasıl bir akıl tutulmasıdır :D Ayrıca “beyenmek” öyle yazılmaz doğrusu beğenmektir Türkçeyi doğru dürüst yazamayan birine ne anlatıyorum ben.
Wout Weghorst
Wout Weghorst 2 aylar önce
İlhan'ın Kadir'i suçsuz olduğunu öğrenmesini iple çekiyorum.
Abdullah Turgut
Abdullah Turgut 2 aylar önce
@klczn Büşrada haketti.
Prenses Annesi
Prenses Annesi 2 aylar önce
Aynen
klczn
klczn 2 aylar önce
Ne olursa olsun Büşraya yaptığı nın özrü olmaz
Бахытжамал Сергазина
Это будет в конце фильма когда друг друга поперебивают
Bahriye
Bahriye 2 aylar önce
Zaten biliyor ki ama umrunda değil. Eğer o gerçeği kabul ederse gerçek suçluyu bulması gerekecek ama aramak istemiyor. Kendisine bir günah keçisi buldu nasıl olsa.
Sena Nur Yılmaz
Sena Nur Yılmaz 2 aylar önce
İlahan fazla abarttı tam mutlu oluyorlar derken gerçekten içim şişti 🙄🙄 mutlu görmek istiyoruz İlhan ve Büşra’yı 🙏🏻
Kadir Gülkar
Kadir Gülkar 2 aylar önce
@khomur Dostum başka yorumlarda karaktere dua eden birini gördüm kahkaha attım hayali karaktere inşallah ilhan iyileşir Büşra eziyet çekmez mutlu olur diyor hahahhaha düşün artık böyle cühela bir kitleye maliyetsiz, ucuz klişe senaryoyu yazıp kitlemek müstahak:D Toplumumuz biraz kültürlense bu dizilere prim vermese sinema sektörümüz mecburen çağ atlar. Yabancılara bizim entrika dolu saçma dizilerimizi izlet biz bunlar 80 li yıllarda izliyorduk der :)
khomur
khomur 2 aylar önce
@Kadir Gülkar Gerçekten sonunda benim gibi düşünen birisini görebildim. İzdivaç programı izleyen teyzeler gibi sürekli dizilerde 2 kişiyi birbirine yakıştırıp bunlar evlensinler diyen gerizekalı bir kitle. Hayır bir de evlendiklerinde sanki kendi evlatları evlenmiş gibi aşırı mutlu oluyorlar onu hiç anlamıyorum. Aksiyon sahnesi diyince aksiyonu korku zanneden 3 iq arkadaşa hiçbir şey demiyorum gerçekten. Allah aşkına git 2 3 yabancı dizi izle daha aksiyonun tanımını bilmiyorsun.
s. m.a.
s. m.a. 2 aylar önce
İlhan kadar zeki bir karakter çoktan bulurdu kimin babasını havuza ittiğini, intikam almaya çalışması güçlü göstermez İlhanı. Yapmayın kadir ile İlhan düşman olmamalı, servetin karşısında durmalı.
Halime Akerik
Halime Akerik 2 aylar önce
Şu servet malının saltanatını ve ailesine karşı bitmeyen düşmanlığını fazla uzatmazsanız seviniriz. Zira o sahnelerde kumandayı tvye fırlatasım geliyor.
Daddario
Daddario 2 aylar önce
Kumanda az kalır televizyona girişiceksin az kaldı
hulya yavuz
hulya yavuz 2 aylar önce
Aynen
Yusuf Kurhan
Yusuf Kurhan 2 aylar önce
olur mu ya senarist final bölümüne kadar bu sekilde devam ettirir
Smr yksl
Smr yksl 2 aylar önce
Senarist bizi olayların hızlı gelişmesine alıştırdı umarım bu olayda hızla çözülür ve ilhan gerçeği çabucacık öğrenir
taner canseven
taner canseven 2 aylar önce
İlhan gerçeği öğrense bile saruhanlılara zarar vermekten asla vazgeçmeyecektir.karakterleri iyi analiz etmek gerek.
RAHİME KAŞIKARALAR
RAHİME KAŞIKARALAR 2 aylar önce
İnsanlar umut sevgi veren pozitif şeyler görmek istiyor.Şiddet umutsuzluk her yanımızı sardı.Bıktık valla.Dinlenmek için izlediğin dizide öyle olunca insan soğuyor.Pozitif pozitif,sevgi umut mutluluk beraberlik.Maço karekter istemiyoruz .Şiddet istemiyoruz!
Çiğdem Kılıç
Çiğdem Kılıç 2 aylar önce
Kesinlikle ❤❤❤
BayanBuz
BayanBuz 2 aylar önce
Çiğdem Hanım'a katılıyorum. Aradığınız dizi Gönül Dağı dizisidir.😊👍
Çiğdem Kılıç
Çiğdem Kılıç 2 aylar önce
Oyleyse sadece gönül dağı dizisini tavsiye ederim..
DANIELLA-🔞𝔽**СК МЕ - СНЕℂ𝕂 𝕄𝕐 Рℝ𝟘𝔽𝕀𝕃Е💛
Eres un idol INSEX.Uno mereu în inima mea ♥ frumos, dragoste, alegere, cultural. Sunt unul dintrer cele mai bune concerte.... 10:17 gelatina 10:37 sandía 🍉 11:03 siguiente participante (Alejo volvió) 11:28 polvo de colores 🌈 11:47 puedes salir Cuál es su favorito? A mi me gusta la sandía, la gelatina, la banana, la piña, las hamburguesas, los pepinos, el pollo _y_ las manzanas Alejo, por qué no intentas hacer el vídeo de *100* botones misteriosos pero está vez va ser en cajita feliz?
kolim jone
kolim jone 2 aylar önce
Biri şu senariste söylesin, İlhan kadir'i haksız yere suçladığı için çok pişman olsun ve ikisi sıkı dost olup şu servet pisliğine yavaş yavaş haddini bildirsin.
Ecem
Ecem 2 aylar önce
Kadir yenilgiyi neden bukadar kolay kabul etti, Burakla birlikte Servetin bir açığını bulup herşeyi geri alsınlar
Elif
Elif 2 aylar önce
İlhanı son bölümlerde tam de akıllandı iyi biri olmaya başlıyor büşrayla iyileşecek derken büşrayı çok güzel seviyor ve böyle de devam edecek umudunu verdikten sonra bir bölümde her şeyi tepetaklak ettiniz o zeki olarak gösterdiğiniz İlhan emin olmadan daha kamera kayıtlarını bile sorgulamadan gidip de kadiri böylesine suçlayıp intikam almaya çalışmamalıydı lütfen çiftimizi de böyle senaryoyla bozmayın harcamayın İlhan bir an önce bu davranışlarından ruh halinden çıksın aklı başına gelsin ve yaptıklarından pişman olsun tıpkı büşraya yaklaşmak için ailesiyle arasını düzeltmeye çalıştığı gibi güzel bir hikaye izlemek istiyoruz
Emm Lim
Emm Lim 2 aylar önce
@Leyla Köse ayni düsünceleri paylasiyoruz :)
Leyla Köse
Leyla Köse 2 aylar önce
@Emm Lim zaten insan ilk etapta kendi için degişmelidir, başksları ise sadece motivasyonunu guçlendirebilir....ama yine diyorum bunu şahsın kendi istemeli !!!! Azmeden üfleyerek tahtayı bile delermiş misali....
Emm Lim
Emm Lim 2 aylar önce
@Leyla Köse insan anca kendi icin degisir, bir baskasi icin degismes. Sadece kendini ve etrafindakileri kandirir. Günümüzde ayrilan insanlardan duydugumuz cümleler „. Önceden böyle oldugunu bilmiyordum“ veya „cok degisti evlendikten sonra“. Bilmem anlatabildim mi.
bruh_bg
bruh_bg 2 aylar önce
@Emm Lim no..people change, just like our environtment. They can change as they meant to be. For Ilhan , it was a long battle to change how he became Ilhan today. First he is a wounded child having a difficult relationship with his father till he is an adult. Then when he knows Busra, his intention is not fall for her, but then fate telling him otherwise, he falls for her (he change) when we know how he falls for her ? It's when Ilhan was talking to his psychiatrist. So ..people change. And when he found the first difficulty it was a battle he can win easily because he already change.
Suat Knc
Suat Knc 2 aylar önce
Yanlız teşekkürler çok güzel bı akıcılıkla ilerleyen dizimizi böyle standart iyi adam kötü adamları aynı planlar içinde tutan her bölümde benzer senaryolarla dizimizi sıkıcı hale getiren emeği geçenlere teşekkürler...
Bero
Bero 2 aylar önce
Senarist çok kötü
Mehmet Bey
Mehmet Bey 2 aylar önce
Diziye dram katacam diye senaryoyu çok saçma sapan yerlere götürdünüz bu kadar kaliteli oyunculardan daha güzel ve zekice bi senaryo bekleriz hiç bir insan ailesine bu kadar kin dolamaz sırf Reyting çabanız yüzünden saçmaladınız ama böyle giderse yaza final yaparsınız biz bu kalitedeki bir diziden az da olsa mantık bekliyoruz
Bb B
Bb B 2 aylar önce
Aradığım yorum kesinlikle git gide saçmalıyorlar
Mehmet Varsöz
Mehmet Varsöz 2 aylar önce
dolar insan beşer sasar
asg
asg 2 aylar önce
İlhan ve Büşra'yı toksikleştirmeyin dizide tek güzel iç açan onlar mahvetmeyin
Good Luck
Good Luck 2 aylar önce
Saçmalamayın lütfen ilhanı bu hale sokarak diziyi uzatmak için saçma sapan senaryolar yazıp iZleyeni sıkmayın severek izlediğim bir diZiden vazgeçmek istemiyorum
MAK Team
MAK Team 2 aylar önce
Bu dizide hiç mi uzun mutluluklar göremeyeceğiz. Herkesin kursağında kalıyor :))
Snver
Snver 2 aylar önce
Ayy Kadir Elife nasıl sarıldı 🥹
𝑃𝑟𝑖𝑛𝑐𝑒𝑠𝑠
Evet yaa ✨✨
Nefise Güneş
Nefise Güneş 2 aylar önce
İlhanin yüzünde Kadir'in suçsuz olduğunu ogrendigindeki pişmanlığı görmek istiyorum bi an önce
Eylül
Eylül 2 aylar önce
Bilmem farkında mısınız ama bu dizinin başrolleri Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş. Nedir bu Servet hayranlığı yaptıklarıyla artık mide bulandırıyor.
Ömerül Faruk Kiprik
Ömerül Faruk Kiprik 2 aylar önce
Ama böyle olmamalıydı. Bu şirket hisseleri konusu Kadir'in Servet'e karşı oynadığı bir oyun olmalıydı. Servet'in bitişini görmek istiyoruz.
Prenses Annesi
Prenses Annesi 2 aylar önce
👍👍👍
Busra Akbayrak
Busra Akbayrak 2 aylar önce
Sevgilim deyip kahvaltıyı yatağa kadar getirmesi ve hemen sonra kapıyı üzerine kilitlemesi 😂
Busra Akbayrak
Busra Akbayrak 2 aylar önce
@Ecem İlhan gibi zeki birisi son bölümde aşırı saçmaladı umarım daha fazla uzamaz
Ecem
Ecem 2 aylar önce
İlhan ne yapsın Büşra kapıdaki korumaları atlatıp aynı gün 3 kez evden kaçtı, adama odaya kitlemekten başka çare bırakmadı😅 şaka biyana İlhanın bu durumu fazla uzamaz umarım
Burak Can
Burak Can 2 aylar önce
Yani Kadir in yapmadığı gün gibi ortada hiç bi delil ispat görüntü yok ayrıca öyle bi otelde nasıl havuza bakan kamera yok oda ayrı bi saçmalık konu bulamayınca senarist saçmalıyor güzelim oyuncular heba oluyor
jjavadova K
jjavadova K 2 aylar önce
İlan Karaçamı o kadar iyi tanıyoruz ki, senaristi mahf etdik “İlhanımız böyle biri değil” kendine gel diyerek ⚡️amma cidden KENDİNE GEL
Menekşe🌺
Menekşe🌺 2 aylar önce
Sevdiğim diziyi abuk sabuk sahnelerle doldurmayın biz aile dizisi izliyoruz ve ayrıca Servet konusu çok abartılı olmaya basladı gibi
Esra
Esra 2 aylar önce
Kadircan ne zaman Cansunun seni kullandığını anlayacaksın?Ailene sırtını döndun hem de en zor günde.Amcan olcak kişinin önünde boynunu eğdin.Cansu için kaldın ama mutlu değilsin neden?Düşün bunları
Bahriye
Bahriye 2 aylar önce
Büşraya üzülüyorum artık. Daha önce hiç sevilmediği için İlhandan gördüğü şeyin ne kadar hastalıklı olduğunun farkında değil. Aslinda Büşra bile kendisini sevmiyor başkasının üzerinden kendisini tanımlamaya çalışıyor.
cansin erdogan
cansin erdogan 2 aylar önce
@Bahriye ha evet ask sevgisinden bahsediyorsan dogru ..
Bahriye
Bahriye 2 aylar önce
@cansin erdogan Burada aile sevgisinden bahsetmiyorum ki bence Saruhanlı ailesinin yapısı da sağlıklı değil. Daha önce aşk sevgi yaşamamış Büşra o yüzden İlhan'ın şuanki halinin ne kadar sağlıksız olduğunu fark etmeyecek. Beni seviyor deyip katlanmaya çalışacak.
Kubra Yalcin
Kubra Yalcin 2 aylar önce
👍🏻
cansin erdogan
cansin erdogan 2 aylar önce
e ailesi sevmedimi abisi kardesleri abartmasin oda. her aksam ailecek yemeklerini yediler sokakta buyumedi sonucta. aile icinde duyulmamasinin tek sebebi kultur. ki kadir abisi de duyuyodu onu zaten. o kadar mi muhtac kalmis sevgiye yani
Cengiz Dolunay
Cengiz Dolunay 2 aylar önce
Bi çocuk düşünün bi dilimi baklava çalar bütün mobese kameraları devreye geçer zooort diye yakalarlar koca salonda zengin insanların topladığı yerde kamera yok DÜSÜNDÜRÜCÜ
Eren Göktaş
Eren Göktaş 2 aylar önce
Saçma olan oadamın yanında koruma olmaması
Marilyn Monroe
Marilyn Monroe 2 aylar önce
Kamera var ama olay zamanında ki kayıtlar silinmiş galiba ben öyle anladım polislerin konuştuğu sahnede
Marilyn Monroe
Marilyn Monroe 2 aylar önce
İlhan’nın bir şeyler yaşayıp tekrar kafayı yiyeceği aslında biraz belliydi şu hastane sahnesinde ki büşrayı annesi zannetmesi falan daha mantıklı olurdu senaryo açısından keşke öyle devam etseydi şuan ki hali daha saçma Kadir’e sırf gıcık diye asıl katili bulmak için zaman kaybetmez ilhan’nın karakterine ters yazılanlar senarist ciddi saçmalıyor
Marilyn Monroe
Marilyn Monroe 2 aylar önce
@Kubra kbr 2.sezon onayı almış dizi
Kubra kbr
Kubra kbr 2 aylar önce
Senarist özen göstermiyor artik bu sezon final yapar bence
Nefika Yıldız
Nefika Yıldız 2 aylar önce
ilhanı yola getirin gözünü seveyim bu ne yaa şu Kadirin yüzü bi gulmedi mapustan çıktı çıkalı
Canan Aytaç
Canan Aytaç 2 aylar önce
İlBüş ü gömmeye gidiyorum İlhan toparlanınca gidip tekrar çıkarırım shsjsjs Dark İlhanı izlemek aşırı keyifli ama Kadire karşı değil lütfen gerçekleri gösterin bir an önce 👊🏻👊🏻
Kika Bratic
Kika Bratic 2 aylar önce
BRAVO BABA GORI NAJBOLJI STE BURŠA KADIR ILHAN EMIN SERVERT 🔥🔥🔥🔥💥💥💥💥💥💥💯💯💯💯💯💯💯
Sezer Keskin
Sezer Keskin 2 aylar önce
burdan su sonuç çıkıyor kimse aşık oldum diye iyi adam olamaz.iyiyse iyidir kötüyse kötüdür.insanlar değişmez aşık olunca
esra rengiz
esra rengiz 2 aylar önce
Aşk denen şey gelip geçici bir duygu iken buna göre bir şey bina edilemez zaten. Önemli olan uyumdur.
Abdullah Turgut
Abdullah Turgut 2 aylar önce
babası demişti zaten: İnsan 7sinde ne ise 70inde de odur diye.
çobanyastığı🌱
çobanyastığı🌱 2 aylar önce
Tadımız kaçtı... İlhan Emin ilişkisi düzeldi derken mahvoldu her şey yine. Çok güzel, aferin.
Clara -My New Private vidoe
Şu servet malının saltanatını ve ailesine karşı bitmeyen düşmanlığını fazla uzatmazsanız seviniriz. Zira o sahnelerde kumandayı tvye fırlatasım geliyor.
Zeynep Korkmaz
Zeynep Korkmaz 2 aylar önce
Yine hiç bir şey anlamadım İlhanla Kadir’i dost yapın dedik adamları azılı düşman yaptılar beee amaaan 😔
Cevahir Okur
Cevahir Okur 2 aylar önce
Kadir çok korkmuş Elif 'e bir şey oldu diye KadEl 🔥🔥 bomba gibi geliyor
I--
I-- 2 aylar önce
Sonunda şahika ve kürşat pisliğinin foyası ortaya çıkıyor sanırım 🤲🏻
Şuran karateke
Şuran karateke 2 aylar önce
Ilhan nın ikidebir Kadir ile uğraşması çok sıkıcı.
İNDİRİM TV
İNDİRİM TV 2 aylar önce
*Üniversite öğrencisiyim.. TRvid den gelir kazanmak istiyorum aileme yük olmamak için bu kadar insan içinden 10 kişi bile a-bo-ne olursa cesaret ve moral verir, şimdiden çok sağolun*
Marilyn Monroe
Marilyn Monroe 2 aylar önce
Senaristin şu an yazdıkları ilhan’nın karakterine ters senarist saçmalıyor ilhan sırf kadire gıcık diye böyle şeyler yapmaz İlhan mantıklı düşünüp duygularını en aza indirir senaristin yazdıkları çok çelişkili bir biriyle
Sultan Güven (Erguvan_)
Yıllarca babasından çektiklerini bir kelimeyle unuttu mu yani ilhan. Valla kolaylıkla unutulmuyor en azından onun için başkasından nefret edilmez. Saçmalamaya başladı ama fazlaya kacmazlar inşallah
Irene P
Irene P 2 aylar önce
Babası da bir anda aydınlanma yaşayıp oğluna haksızlık ettiğini mi anlamış gerçekten. O ayrı bir saçmalık. Daha 9. bölümde Büşra'yı kullanıyordu ve İlhan'ın yaşayıp yaşamayacağını zerre kadar umrunda değildi. 11. bölümün başında fabrikayı patlattı ve gram pişmanlık duymadı. Sonra bir anda değişti siz mutlu olun dedi. Ben buna nasıl inanayım
müjde Yildiz
müjde Yildiz 2 aylar önce
Kör ölünce badem gözlü olurmuş :))
Yagmurown
Yagmurown 2 aylar önce
Senaristin ilhanı kötü yapacağı klişesine düşeceğini hiç beklemezdim. Gayet özgün bir diziydi ama bu olmadı maalesef.
Sıla Gezgin
Sıla Gezgin 2 aylar önce
KadEl 😍😍 artık bir ilerleme görelim lütfen 💙
Ebru kocabaş
Ebru kocabaş 2 aylar önce
Büşra’ya olan sevgisi İlhan’ı iyi biri yapacak derken tabi ki tam tersi oldu ve İlhan iyice karanlık oldu. Bu kadar şiddet olmadan güzel ve naif İlhan ve Büşra istiyorum
Dnz atsy
Dnz atsy 2 aylar önce
Kadir ve Elif sarılmış yaa tatlılıklara bak
Xəqani X
Xəqani X 2 aylar önce
Muhteşem kapsamlı bi fragman gerçekten.Sadece fragmanı insanı heyecanlandırıyor.Salı yı iple çekenlerrr.
hayat
hayat 2 aylar önce
Aynen.çok heyecanlı
SÖZ
SÖZ 2 aylar önce
İlhan&Kadir çok iyi dost ola bilirlerdi aslında Servete karşı....
Berkcan Güven
Berkcan Güven 2 aylar önce
Bencede ikisi çok iyi dost olabilirler aslında
Sezgi Kara
Sezgi Kara 2 aylar önce
Of İlhan Kadir e değil Servete ve yaverlerine yapacaksın bunları ya yanlış ata oynuyorsun oysa çok iyi dost olabilirdiniz yaaa 😥
Ülkü gümüşyazıcı
Ilhan iyi olarak kalsın lütfen sabrımızı zorlama senarist Bir iyi bir kötü olmaz seyirciyle alay etmek nedir yaa
Mavi Beyaz
Mavi Beyaz 2 aylar önce
Biri şu senariste söylesin, İlhan kadir'i haksız yere suçladığı için çok pişman olsun ve ikisi sıkı dost olup şu servet pisliğine yavaş yavaş haddini bildirsin.
Elmas Aktaş
Elmas Aktaş 2 aylar önce
Arkadaşlar senaryo bu evet ama farkettiyseniz insanların değişmesi zordur gerçeklerde de bu vardır İlhan değişmedi yada hemen hemen değişmezdi senaryoda olsa gerceklerden de söz ettikleri belli zamanla değişir🙏🌸Emin'e birşey olmaz inşallah Kadir harikasın👏🌿
mirela mia
mirela mia 2 aylar önce
#Özge Yağız#Hakan Kurtaş #Tolga Saritaş 👏👏👏👏💥💥❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Bold_Honey♥️ Oaklyn♥️
Senarist bizi olayların hızlı gelişmesine alıştırdı umarım bu olayda hızla çözülür ve ilhan gerçeği çabucacık öğrenir
Nora Gianatiempo
Nora Gianatiempo 2 aylar önce
Hola,me gusta mucho esta serie,tiene sus dramas,e injusticias,como la vida,pero también hay amor,cariño...se hace muy bien escrita,a pesar que no se turco,busco en las opiniones traducidas al español,y creo que la pareja de Busra e Ihan,es muy buena,a esperar los siguientes capítulos,el amor siempre triunfa 👋👋
Yamilet Timaure
Yamilet Timaure 2 aylar önce
Hola, esta serie es excelente, la pareja Busra-Ilhan es muy hermosa pero temo que Ilhan maltrate a Busra, me encantaría ver a Kadir con Elif
LaZ
LaZ 2 aylar önce
Şimdi ilhan kötü olmasi normal, servet kendi başına onlara karşı birsey yapamazdı, çünkü malın önde gideni. İlhan hem akıllı hemde isininin ehli normal yani. Bence bu dizi böyle sezon finale girer ve bir süre böyle devam gidecek. Taki yeni ve daha güçlü bir düşman çıkıncaya kadar.
Eldar Tashev
Eldar Tashev 2 aylar önce
Eminbeye bisey olmasin. Sahikada yakalansinda gòrelim Servetin tepkisini
Ayten Türeyywn
Ayten Türeyywn 2 aylar önce
Servet kendide öyle normal gelir
Zeynəb Seyidli
Zeynəb Seyidli 2 aylar önce
İlhanı neden böyle birine dönüşdürdünüz?
anarov
anarov 2 aylar önce
@Zeynəb Seyidli kızın en büyük suçu abisini babasını çiğneyip ilhana gitmesiydi
anarov
anarov 2 aylar önce
@Elif aynen
Elif
Elif 2 aylar önce
@anarov bence tan bir gerçek baba ilişkisi kurmaya başladı ve o hevesi kursağında kaldı diye böyle üzüldü
anarov
anarov 2 aylar önce
@Zeynəb Seyidli aile önce gelir güzelim
İNDİRİM TV
İNDİRİM TV 2 aylar önce
*Üniversite öğrencisiyim.. TRvid den gelir kazanmak istiyorum aileme yük olmamak için bu kadar insan içinden 10 kişi bile a-bo-ne olursa cesaret ve moral verir, şimdiden çok sağolun*
Yasemin Demir
Yasemin Demir 2 aylar önce
👉Emin'e kendini affettirmeye çalıştı kapılarda bekledi şimdide adamı alevlerin içine attı İlhan çok pişman olacağın şeyler yapma 👈
Omri Khadija
Omri Khadija 2 aylar önce
Please don't turn Ilhan into a psychopath. 😭 Poor busra💔💔💔💔
last of her kind
last of her kind 2 aylar önce
Don't ruin ilhan's character! We're watching the dizi because of him, we wanted to see him change and become a good person to Büşra and her family, we wanted to watch him being in good terms with kadir, stop this nonsense and give us better plot screenwriter! I won't be watching this bullsh*t if you keep presenting ilhan as a bad character, also, this is a family drama, we watch it with our parents... So there was absolutely no need for such disgusting scenes of şahika and Kürşat
Fadila Durmic
Fadila Durmic 2 aylar önce
Writer definitely needs to do something 🙏🏻Ilhan/Hakan is a great actor we need to see more respect for all of them 🙏🏻
Gulbakhor Jazayeri
Gulbakhor Jazayeri 2 aylar önce
@Bozena Porebska You are right 💯❗️My best wishes to you !!!🌹
Bozena Porebska
Bozena Porebska 2 aylar önce
@Gulbakhor Jazayeri Yes, the world is crazy enough and therefore it's important to know and to see the beauty of life, loving, caring people, crisis as possibility to change, to grow. This series has such a potential, wonderful cast, I hoop the script writer and director will use it and make a true masterpiece. There are enough cheap horrors/ drama stories.
Gulbakhor Jazayeri
Gulbakhor Jazayeri 2 aylar önce
@Bozena Porebska 👏👏👏👏❗️
Gulbakhor Jazayeri
Gulbakhor Jazayeri 2 aylar önce
Absolutely agree with you!!!! I think that most of us want to see Ilhan and Bushra, there big love and beautiful life!
E.
E. 2 aylar önce
Kadir ile Elif'in sarılmasını da konuşabilir miyiz artık 😍😍
Marilyn Monroe
Marilyn Monroe 2 aylar önce
Senaristin şu an yazdıkları ilhan’nın karakterine ters senarist saçmalıyor ilhan sırf kadire gıcık diye böyle şeyler yapmaz İlhan mantıklı düşünüp duygularını en aza indirir senaristin yazdıkları çok çelişkili bir biriyle
Lux Təmir Usta Vüsal
Kinoda mutluluk çox az
Lux Təmir Usta Vüsal
Məncədə ona görə kinonu yarımçıq saxladim
taner canseven
taner canseven 2 aylar önce
İlhan ın davranışlarında garip bir durum yok.çünkü bir insan asla değişmez.yedisinde neyse yetmişinde de odur.bu gerçek hayatta da böyledir.Büşra hep mutsuz olacak çünkü aldığı kararlar hep hatalı.ve bu yüzden bedelini ödeyecek.biz istesekte ,istemesekte.
Sezgi Kara
Sezgi Kara 2 aylar önce
Fragmanda tek sevdiğim bölüm İlhanın o muhteşem sesiyle Büşra’ya sevgilim deyip yatağa kahvaltı götürdüğü sahne 😍 ama Büşra niye döndün ki tamam acısı var da abine zarar vermeye çalışmadı mı biraz sürünseydi ne bilim bakalım ne izliycez
Xəqani X
Xəqani X 2 aylar önce
@esra rengiz doğru
esra rengiz
esra rengiz 2 aylar önce
Bence büşra ilhanı kontrol edebilmek için dönmüştür. Atacağı adımları bilip haber verebilmek veya ikna için yani. Öyle değilse tam ahmakmış derim, herşey müstehak olur.
taner canseven
taner canseven 2 aylar önce
Muhteşem sesli ilhan ın kahvaltıyı götürdükten sonra Büşra nın üzerine kapıyı kitlemesi...daha gerçekçi... İşte gerçek ilhan bu...
Luz Amparo López Díaz
Ese querida en ese momento no era amor sino maldad por lo que iba hacerle a la familua
Dizimania
Dizimania 2 aylar önce
Süper bir bölüm gelmesi dileğiyle 😍😍 İlhan''ın geçişleri devam eder🙃🙃
Sude Soylu
Sude Soylu 2 aylar önce
Bu ne ya!! 😨😠 iyice ilhanı piskopat, eve kitleyen bir karakter yaptınız o herkes tarafından beğenilen özellikle de büşra olan tavırlarına hayran kalan bir #ilbüş kitlesi vardı şimdi "ahmetten beter" bir karaktere dönüştü 😳😕😔 Bence öyle devam ederse; ne ilhan karaçam'ın ne ilbüş'un güzelliği ve çekiciliği kalır... Çünkü dizi içinde çok popüler ve her bölümde gündem olan bir çift... Uyumlarıda çok güzel 👍🏻 yazık olur 😔 olmamalı 🙏
esra rengiz
esra rengiz 2 aylar önce
Aslında ilhan tam da buydu, şaşılacak bir şey yok. Büşranın yağmurdan kaçarken doluya tutulacağından bahsediyorduk.
Cigdem
Cigdem 2 aylar önce
İşte tam da beklediğim sahne, Servet, bu iki asalağı yakala artık ..
Aytac Abdurahmanova
Aytac Abdurahmanova 2 aylar önce
"Beni kimse böyle sevmedi,Şahika", canım Kübram. İnsan tanıyamaman,hep duygularınla haraket edib, aldanman beni üzüyor. Lütfen mantığını dinle,ona göre karar ver artık.Hiç kimse(Kadir dışında) seni senden daha çok sevemez!
Recep Şengül
Recep Şengül 2 aylar önce
Büşraya üzülüyorum be kız yağmurdan kaçıp doluya tutuldu .
Lew 🦁
Lew 🦁 2 aylar önce
BABA 👍👏 Busra 👍👏 Ilhan 👍👏❤️❤️❤️
Fahri Biltekin
Fahri Biltekin 2 aylar önce
Ulus'a senarist dahisinin yoğun çabalarıyla halinize (Kadir gibi) şükredin mesajı veriliyor. Sadece Özcan Deniz misali 'Merakımdan' Servet ve İlhan hangi karakterleri canlandırmaktadır. Slogan şu olsa gerek 'Kötülüklerimiz sınırsız. İzlemeyi çoğu gibi bıraktım; fragmanlarla Kadir'i daha nereye kadar sindirecekler. Merak merak... Bu oyuncu kadrosuna hikaye çok çok ucuz kaldı.
püfff noktası
püfff noktası 2 aylar önce
Dizide tek olmaması gereken ve hiç yakışmayan servetin karısının saçma sapan ilişkisi hiç yakışmıyor bu diziye
Sena Şahin
Sena Şahin 2 aylar önce
Şu ana kadar diziyi izlemek çok keyifliydi, ailenin İstanbul'daki yaşama adapte olma süreci vs. emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bundan sonrası için benim naçizane fikrim olayların her zaman bu kadar hızlı gitmesine gerek olmaması, tabi senaryo mantığı hakkında hiç bir şey bilmiyorum orası ayrı ama bir seyirci olarak sürekli yüksek dozdan acı ve keder almak bir süre sonra boğucu gelmeye başlıyor.
Gunay Babayeva
Gunay Babayeva 2 aylar önce
Ohaaa İlBüş ve KadEl yine gümbür gümbür İlhan ya öyren artik şu gerçeyi
Claudia Rojas
Claudia Rojas 2 aylar önce
Pobre busra otro esposo sicópata cuando va hacer feliz porque los guionista de esta novela hechan todo a perder ahora tenemos que esperar que realmente los otros capítulos para que podamos ver a busra feliz es una pena 😔
Yamilet Timaure
Yamilet Timaure 2 aylar önce
Busra primero debe amarse a si misma, está buscando en otros la autoestima que le falta
meral bilici
meral bilici 2 aylar önce
İzlediğimiz diziler de bari mutlu olalım. Her Açıdan hayat çok zor ve acımasız zaten 😢
Md Salahuddin Chowdhury
Ozge yagiz ❤️❤️❤️
Erhan Odunc
Erhan Odunc 2 aylar önce
İlhancılaaar... Ne aber, insan değişmez, İnsanın fikri neyse zikride odur. Güzel Sevmek Güzel insanların mucizelerindendir! İlhan gibiler sadece taklit eder...
SÖZ
SÖZ 2 aylar önce
Sonunda Kadirin ve Eminin başrol olduğunu bir az olsun hatirlamışlar
Furkan Aslan
Furkan Aslan 2 aylar önce
en güzel sahne Elif ve Kadir sahnesiydi
İlkgün Yavuz
İlkgün Yavuz 2 aylar önce
Senarist şey dedi galiba servetten bi bk olmaz İlhanı kötü yapayım reytingler artsın sjsjsj İlhancım kötü ol sana çok yakşıyor ama servete ve yaverlerine karşı kadire falan değil gözünü seveyim toparlan artık 😇
Aylin Yln
Aylin Yln 2 aylar önce
Ilhan bu sinyalleri vermişti. Ben şaşırmıyorum. Merakla bekliyoruz yeni bölümleri ...
anarov
anarov 2 aylar önce
Emin Ve Kadir (Asıl Baba Oğul Örneği Olsa Gerek)
Bold_Honey♥️ Oaklyn♥️
İlahan fazla abarttı tam mutlu oluyorlar derken gerçekten içim şişti 🙄🙄 mutlu görmek istiyoruz İlhan ve Büşra’yı 🙏🏻
anarov
anarov 2 aylar önce
Servet tam boynuz spor 😂
hakan Bayar
hakan Bayar 2 aylar önce
Serveti bence tam kıvamında bırakıp yavaş yavaş pişmanlıklarla dolu zamanlara bırakacak senarist. İlhan da bence şuan olması gerektiği gibi davranıyor. Elinde sonunda onu Büşra değiştirecek. Ama asıl bence kadir ile elif birlikteliği güçlendirir bunları. Öyle olacak gibi. İlhan ve servete, kadir ile elif. 👍
bruh_bg
bruh_bg 2 aylar önce
I hope Kadir will get his roles played smartly and not get beaten everytime and loses. His character been so good from episode 1, but something missing was he always losses in the end and I don't like it. Makes his character more interesting, more challenging for him, not always played it bravely but smartly. I hope him for next episode.
Orhan Afsar
Orhan Afsar 2 aylar önce
Oh be Şu ilhan kadir dostluğu diyen ergen kızların istediği olmadı ya çok mutluyum. İlhanın kötülük içinde çocukluktan yaşadıklarıyla bu duruma gelmiş değişmeside çoook zor tıpkı Ferhunde karakteri gibi travmalı.
esra rengiz
esra rengiz 2 aylar önce
@Orhan Afsar dizideki sorun zaten hemen değişmesiydi, böyle yılların eseri olan izler hemen silinip değişemez, zaman ister. Sevgiye aç birisiydi ilhan, buna kapıldı, babasının ölümüne bu kadar tepki vermesi de yine sevgi açlığından. Babası ölmeden önce sana babalık yapmaya calisicam demeseydi sevinirdi bile ölmesine bence.
Orhan Afsar
Orhan Afsar 2 aylar önce
@esra rengiz Yani şu ana kadar böyle karakterlerin tamamen düzeldiği en azından gerçek hayatta görülmemiş düzeldi gibi görünse dahi bir yerden patlak veriyor mutlaka. Hasta kendisi çok isterse ve uzun süren bir tedavi sonrası normal insan olabilir
esra rengiz
esra rengiz 2 aylar önce
Zor ama imkansız değil. Sonuçta babası yüzünden bu hale gelmiş zavallı bir çocuk o. Ve düzelmek için çaba gösteriyor ki terapiye gidiyor. Iyi olabilirdi, olmalıydı. Büşra için demiyorum, karakter için diyorum, aşk dizisi olarak görenlerden değilim:)
A
A 2 aylar önce
Efsane bir bölüm geliyo❤️
Marilyn Monroe
Marilyn Monroe 2 aylar önce
İlhanın aklının başına gelmesi için büşranın ölümlerden dönmesi şart oldu galiba bu İlhan’nın başka türlü aklı başına gelmez
Ömer Gök
Ömer Gök 2 aylar önce
"MASUM İLHANI İSTİYORUZ...😑
Sinem Bozkurt
Sinem Bozkurt 2 aylar önce
Bu kemik kadro hırkalı ailesinin devamlı yenilmesi can sıkıcı olmaya başladı. Böyle giderse çok izleyici kaybedilir. İnsanlar artık senaryodan değil Kadrodan sebep izliyor sadece bi yerde o da sıkacak.
Yasemin Demir
Yasemin Demir 2 aylar önce
Bir bölümde herşeyi bitiren senarist lütfen yapma ilhanı böyle görmeye dayanımıyorum #ilbüş istiyoruz
Zahraa alyasir
Zahraa alyasir 2 aylar önce
Kadir and eleif 😍 , i feel vibing to see them
Şeymanur Memişoğlu
Şeymanur Memişoğlu 2 aylar önce
Böyle korumalı bir evde havuzu gösteren tek bir kamera yok mu... Aklımızla dalga geçiliyor resmen.
nasuende
nasuende 2 aylar önce
elif ve kadir sahnesine eridiiimmm
LINA MARCELA ORTIZ CAMACHO
alakasız şeyler izliyoruz ya moralim bozuluyor ilhan gözümüzün önünde mahvediliyor #İlbüş
Ck
Ck 2 aylar önce
Bu diziye bir kötü karakter yeterdi. İlhanı ne hale getirdiniz, artık hiç bakasım yok. Artık gerçekleri öğrensin. yoksa birine zarar verecek ve geri dönüşü olmayacak…
Bold_Honey♥️ Oaklyn♥️
İlhanin yüzünde Kadir'in suçsuz olduğunu ogrendigindeki pişmanlığı görmek istiyorum bi an önce
REDQUEEN
REDQUEEN 2 aylar önce
Kadir hugging Elif ❤❤❤
asg
asg 2 aylar önce
İlhan dizideki en zeki karakter ama aptala çevirmişsiniz onu da lütfen batırmayın bir kere de
Nurten Kütük
Nurten Kütük 2 aylar önce
Of of gene şahane bi bölüm geliyor çok beğenerek izliyorum tüm ekibe 👏👏👏👏alkışlar
Gulnaz Oyaci
Gulnaz Oyaci 2 aylar önce
Sırf İlhan ve Büşra aşkı için diziye başladım lütfen bozmayın kötü etmeyin ilhani
{Çağan Efe Ak Meleğim}
İlhan keşke kötü olmasaydı
Sonraki
Gül Masalı 7. Bölüm @atv
2:18:27
görünümler 612 000