Karanlık

BÜYÜKELÇİ KRİZİNDE KIRMIZI ÇİZGİ NASIL YANLIŞ YERE ÇİZİLDİ?

Cüneyt Özdemir
görünümler 169 721
100% 5 200 0

Patreon'dan Destek Olmak İçin ► bit.ly/cuneytozdemirdestek
Katıl tuşu ile destek olmak için ► trvid.com/u-cuneytozdem...
Ethereum ile destek olmak için► 0x1E4dfE4a5B00De6e60dAa0dc7d9302c5956fb977
Solana ile destek olmak için► CzKUWgSAvdMWg4F1ZiKMLnuH7eLyZFDp38wKKt3Fjuqe

-
British Council tarafından düzenlenen Study UK Mezun Ödülleri, Birleşik Krallık üniversitelerinden mezun olup toplumlarına katkıda bulunan bireyleri kutlamak üzere düzenlenen prestijli bir yarışma. Katılmak için son gün 31 Ekim 2021
www.britishcouncil.org.tr/stu...
-

Osman Kavala bildirisini yayınlayan büyükelçilerle süren krizde son durum nedir? İstenmeyen insan ilan edilen büyükelçiler, Erdoğan'ın bu açıklamasına ne tepki verdi? Hangi büyükelçilikler ve ülkeler açıklama yaptı?Dünya basınında bu olay nasıl yer aldı? Abdullah Gül büyükelçi krizi hakkında nasıl bir açıklama yaptı? Dolarda son durum nedir? Bankaların faiz kararı ne anlama geliyor? Kabine toplantısından ne kararlar çıkacak? Murat Somer'in yazısında neler anlatılıyor? Barınma sorunu dünyada neden bu kadar yankı buluyor? Enerji krizinde önümüzdeki günlerde neler olacak? Türkiye'nin gri listeye alınması nasıl yorumlandı? Bill Gates neden Türkiye'ye geldi? Vedat Milör'ün çok konuşulan tweetinde ne yazıyordu? Bugün bize Loud and Proud'dan neler geldi? Cüneyt Özdemir gündemin nabzını tutmaya deva ediyor.
-
Tüm Videolar ► bit.ly/cuneytozdemirvideolar
Yeni Videoları Kaçırmamak İçin ► bit.ly/cuneytozdemiryoutube
-
Sosyal Medya ►
instagram.com/cuneytozdemir
twitter.com/cuneytozdemir
-

katma

 

24 Eki 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 377
Türkan Tekelioğlu
Türkan Tekelioğlu 2 aylar önce
Siz benim dünyaya açılan gözümsünüz. Iyiki varsınız
AyHaN
AyHaN 2 aylar önce
Cüneyt bey, her gün eksiksiz sizi izliyorum. Her izleyişimde de ben de birçok izleyeniniz gibi ekibinize sinir olmadan duramıyorum. Ekibinize sesleniyorum.... Ya gerçekten çok mu zor merak ediyorum. Cüneyt bey bir konudan bahsederken o konu ile ilgili görseli ekrana vermek. Biz izleyiciler farkındayız, çoğu zaman ekrana görsel gelsin diye lafı çeviriyor Cüneyt bey. La adam naapsın daha... İnanın hiçbir patron bu kadar anlayışlı olmaz.. Kıymetini bilin...
Alper Akin
Alper Akin 2 aylar önce
@Master Haber O kisi Meltem
Feza
Feza 2 aylar önce
Meltem diye sesleniyor. Kenan değil
Emine Candan
Emine Candan 2 aylar önce
Q
Reyhan R
Reyhan R 2 aylar önce
@Master Haber 😂😂😂
Cemil Kazanci
Cemil Kazanci 2 aylar önce
Profesyonel ekip alsın bak oluyormu parasız ancak bukadar ha ha ha Cüneyt gülmesi 🤣
Melike YUKSEL
Melike YUKSEL 2 aylar önce
Yüz tanıma teknolojilerinden elde edilebilecek kişisel veriler sanıldığından çok daha fazla olabiliyor. Özellikle çocukların görüntü verilerinin bu şekilde her gün elde edilmesi hiç hoş bir fikir değil. Teknolojinin işlerimizi kolaylaştırırken, nasıl kullanıldığınin, hangi hak ve özgürlüklerimize zarar verdiğinin farkına varmak lazım. Ülkelerin bizim ki de dahil olmak üzere konu ile ilgili kanunları var ve o yüzden rıza almak durumunda kalıyorlar. Yoksa korkarım ekonomik menfaatler uğruna mahremiyetimiz ve kişisel özelliklerimiz de talan edilecek...
Osman Ülker
Osman Ülker 2 aylar önce
Dışarıdan bakma (13:21) bu konuda da Avusturya'daki Fared Hafez olayını örnek vermek istiyorum, ya da Fransa'da çıkan radikalleşmeyle mücadele yasasını. yani her ülke kendi güvenliği ve çıkarı için kararlar alıyor ve uyguluyor ama bunları kimseye sorgulatmıyor. Cüneyt bey keşke Almanya'daki "dönerci cinayetleri" davası ne durumda, neler ört pas edildi, neden bu kadar uzun sürdü vb. gibi konuları da sorgulasak. Osman kavala suçlu mu suçsuz mu onu bilmiyorum ama 10 büyükelçinin böyle bir açıklama yapması insanı şüphelendirmiyor değil.
Yücel durmaz
Yücel durmaz 2 aylar önce
Anlaşma yapıyor sözün de durmuyor
Yücel durmaz
Yücel durmaz 2 aylar önce
@Mustafa Akiska o sart değil binlerce insan suçsuz yatıyor Avrupa hukukuna imza atmışız uygulamaya gelin ce yan çizme olurmu Söz vermişiz sözümüz de durmuyoruz Muhalif olanları içeri tıkmak olur mu Kendi yargımıza da itiraz ediyoruz
Mustafa Akiska
Mustafa Akiska 2 aylar önce
@Yücel durmaz la sanane sen onun avukatımısın
Mehmet Sürücü
Mehmet Sürücü 2 aylar önce
@Yücel durmaz tamam haklısın ama bunun yanlış olması, büyükelçilerin haklı olduğu anlamına gelmez. Aynı şeyi tekrarlartiyorsun bana, adamlar adil yargilayin demiyor, demirtasida içine karltarak serbest bırakın diyor, ve bunu söylemek buyukelcerin haddi değil.
Yücel durmaz
Yücel durmaz 2 aylar önce
@Mehmet Sürücü 4.5 yıl yargılama olurmu Ne zaman biter bu keyfilik Kim olursa olsun adil olunmalı Suçu yargı verir sen ben değil Yargı suç bulamamış ne yapsın keyfi ceza mı versin Bırak dışarı da yargıla Ne yani kaçan mı var yargı adil olursa ne sıkıntı olacak
Emek Can Celik
Emek Can Celik 2 aylar önce
Duzeltelim Amerika'da, en azindan Florida'da okullarda kahvaltilar ucretsiz, ogle yemekleri de gelir seviyesi ortalama altinda olan aile cocuklari icin ucretsiz, diger ogrenciler icin yaklasik $2 dolar gunluk. Bu sene ve gecen sene tamamen ucretsiz idi. Saygilar.
A Merv C
A Merv C 2 aylar önce
bu teknoloji korkutucu bir hal almaya başladı, bunun hakkında da konuşmalısınız bence. tamam herkes aşısını olsun ama, yüz tanıma, hes kodu vs vs bunlar aynı zamanda toplumu kolayca kontrol altına almanın çok basit ve sinsi adımları. ben aşılarımı oldum mesela, ama bu gidişatın fikir özgürlüğüne gizliliğe karşı büyük bir darbe olduğunu ve şimdi farkına varmasak da 50 100 yıl sonra bu kadar normal görmemizden pişmanlık duyacağımızı düşünüyorum. devlet denen, dünyanın her yerinde ne zaman işiniz düşse kağıt kürek işlerinden illallah ettiren hantal sistemin iş buraya gelince derhal insanların özel hayatına ulaşabilme ve müdahale edebilmesi size garip gelmiyor mu? conspiracy theory değil çin örneği var.
Nurten Aylin
Nurten Aylin 2 aylar önce
Ceneyit kardeş new workda yaşam zor diyordunuz emin misiniz 😊, TR de yaşamak = her gün aksiyon macera akıl sağlığı için değil midir sizce ? Merak ediyorum Türkiye yönetimimde akıl sağlığını yitirmiş memur ve kamu görevlileri için bir resmi prosedür var mı ?
Reyhan R
Reyhan R 2 aylar önce
Dünya ve ülke gerçeklerini güldüre güldüre anlatan Cüneyt Özdemir'e bayılıyorum 😁🤚... Bugün yine şahanesiniz👍
ms ank
ms ank 2 aylar önce
Abd bize hiç kapanmadı, AB ye hâlâ kapalı, İngiltere bile gecen hafta açılmış. Türkiye ye bu iltimas neden cidden merak ediyorum
mg dd
mg dd 2 aylar önce
5:59 - 6:20 Hem ayranim dökülmesin hem gözüm seğirmesin...
ugur selim
ugur selim 2 aylar önce
Çevremde dövizin düşmesine üzülen tipler var. Bu nasıl bir ruh halidir. Faiz düşecek döviz uçacak denildi .Şu an faiz 2 puan düştü Döviz inişte ve çevremden duyduğum dövizde uzun süre bu iniş devam edecek.
Hüsna
Hüsna 2 aylar önce
tarihe geçecek video izliyorum şu an ve ilerde yakın tarihi gibi dersler de buradan izlenecek!! ne saçma bir çağ yaşadık diye sınavlarda dolu dolu yazacaklar .. ahh! gider ayak tarihe konu mu arıyorlar, bari iyi anılacak bir şey yapın da yazılacak bir şey bulalım .
Mustafa Tarhanacı
Mustafa Tarhanacı 2 aylar önce
Sevgili cüneyt sen ve bütün muhalifler her şeyi gönül rahatlığıyla eleştiriyorsunuz hatta kiminiz her gun hakaret de ediyor. Neden bunları yapamıyormuş gibi özgürlük kahramanı kesiliyorsunuz?
Yuksel yuksel.
Yuksel yuksel. 2 aylar önce
Yahu kardeşim sen yılların gazetecisisin 10 ayrı ülke nin Buyukelcisi Osman Kavala diyor , sen Osman Kavalanin kim olduğunu sorgulamak yerine ,çizgi çekenleri sorguluyorsun.
Arda Baris
Arda Baris 2 aylar önce
Ya ne gazetecisi..bu adam Mehmet Ali Birand in çırağı olduğu için unlendi..Birand da tam bir gazeteci değildi de işte. Reha muhtarların doneminde gazeteci sayıldı. Bu da yancisi..Aydin Doğanın damadı da olunca :)))) Araştırmak yok kafa yormak yok..show seviyor.. iş adamı arkadaşım böyle dedi , ünlü arkadaşım şöyle yapti, diye anlatmak hoşuna gidiyor.tatmin oluyor.
römork cabbar
römork cabbar 2 aylar önce
Tespit gibi tespit.
Serhat Cenk Yalin
Serhat Cenk Yalin 2 aylar önce
Cuneyt Bey New York'ta High-Line'da gittiğiniz sergi ve film gösteriminin yapildigi yerin ismi nedir?
Hakan AVCI
Hakan AVCI 2 aylar önce
10 büyük elçi geri adım özür diledi Cüneyt Özdemir yarın ne açıklayacaksın çok merak ediyorum
ALİ ŞAHİN
ALİ ŞAHİN 2 aylar önce
işin aslı ben de bekliyorum ama şu ana kadar tık yok.
olimpos
olimpos 2 aylar önce
Troller yallahhhh
Ebubekir Özbek
Ebubekir Özbek 2 aylar önce
payzın ve nevşin gibiler incinmiş "R" ile 😁
ZEUS
ZEUS 2 aylar önce
Bu yorumu arıyodum. 😂👍👍bende bekliyorum Kanka yarını.
M. F. YILDIZLI
M. F. YILDIZLI 2 aylar önce
Cüneyt Bey sen mutlu olduğun demokrasiyi bulduğun yerden dönme, sadece kendilerine demokrasi isteyenlerle, istediğin yerden bakmaya devam et. Oradan yargıçlık yapmaya devam et! Biz de kim takar Yalova ksymakamını demeye devM edelim emi!
Rukiye Karaman
Rukiye Karaman 2 aylar önce
Osman kavala' nin bu 10 ülke icin önemi ne Ben onu anlamadim. Ben iceri girsem büyükelciler bunu yapmaz herhalde
Cemil Kazanci
Cemil Kazanci 2 aylar önce
@Yücel durmaz versinler derken, Demokrat Dediğin bütün ülkeler adamı satılar celat ABD ye bıraktılar
Yücel durmaz
Yücel durmaz 2 aylar önce
Snovdonu abd ye mi versinler diyorsun
Cemil Kazanci
Cemil Kazanci 2 aylar önce
@Yücel durmaz Hukuk nerede derken Snowden için hukuk soran yok ayıp denen yatakta olur.
Yücel durmaz
Yücel durmaz 2 aylar önce
Osman kavala gibi kaç kişi yatıyor hapis te Ayıp denen birşey var hukuk nerede acaba
Cemil Kazanci
Cemil Kazanci 2 aylar önce
Snowdeni kurtarsınlar
Ay Sha
Ay Sha 2 aylar önce
Guantanamo’daki suçsuz mahkum edilenlere de aynı şekilde davranıldı mı? Batının iki yüzlülüğünden bıktık!
Mustafa Tarhanacı
Mustafa Tarhanacı 2 aylar önce
Sevgili cuneyt Sen puzzle parçalarını çok güzel birleştiren bir gazetecisin. Osman kavala efendinin yapıp ettiklerini ne zaman nerede kiminle iş tuttuğunu 10 büyükelçi ile birleştirmeyi neden denemiyorsun? O müthiş yorumlarını analizini bu konuda da göstermelisin
Can Çağlar
Can Çağlar 2 aylar önce
26:34 işte buradan sonraki yorum çok değerli. Muhalefet o kadar rezalet ki...
Kmunds 1
Kmunds 1 2 aylar önce
Kesinlikle
taxablesphinx
taxablesphinx 2 aylar önce
psikologlar sayin cb hakkinda ne düsünüyor, onlardanda bu gibi medya kanallarinda aciklamalar ve analizler bekliyorum, yillardir asiri garip agresiv tavirlari diplomatik anlasmalarinin önüne geciyor, yani düsmanlasmamiz normal diyalog olmayinca
afixandrepair
afixandrepair 2 aylar önce
yorumlarin coguna katiliyorum Turkiye'nin ic islerine hicbir ulkenin karisma hakki yoktur Cuneyt Ozdemir katilmiyorum bu konuda zaten geri adim attilar
Altay Nil
Altay Nil 2 aylar önce
Büyükelçiler karışmıyor büyükelcilerin temsil ettiği 10 ülke yargıya karışıyor ve diyor ki avrupa insan hakları mahkemesi kararına uyun. Bence çoğu vatandaş bu ayrımı yapamıyor. Büyükelciler adı üzerinde "elçi". Asıl sorun 10 ülke (Abd, Fransa, Isveç, Finlandiya gibi), neden Türkiye'ye Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi kararına uyun diyor? Türkiye taraf olduğu anlaşmalara uymak zorunda olduğu için olabilir mi?
58 85
58 85 2 aylar önce
Ne yapsalar boş Göklerden gelen bir karar vardır
58 85
58 85 2 aylar önce
@VARTOLU SAADETTIN sen angutsun tabiki de İllaki bişey anlıyom da yazıyom
VARTOLU SAADETTIN
VARTOLU SAADETTIN 2 aylar önce
@58 85 HEEEEEEEEEEEE SEN YAZDIGINDAN BIR SEY ANLADIMI´? BEN ANLAMADIM YA SEN ANGUTSUN YADA BEN
58 85
58 85 2 aylar önce
@VARTOLU SAADETTIN Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır
VARTOLU SAADETTIN
VARTOLU SAADETTIN 2 aylar önce
GÖKLERDEN KARARDA; DOLAR ICIN NE KARAR VAR ACABA?
Nejla Gökçe
Nejla Gökçe 2 aylar önce
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Rasim Şerif BALKAN
Rasim Şerif BALKAN 2 aylar önce
Yurt dışına çıkınca hızlandın abi sonra dönmekte sorun yaşamayasın :)
Real Truth
Real Truth 2 aylar önce
Erdoğan ve AKP ; "Siz bu ülkenin sahibi, biz de misafiri, kiracısı veya sığınmacısı değiliz
Mustafa KEKEÇ
Mustafa KEKEÇ 2 aylar önce
Kendin ol! kendin olamıyorsan bile en azından başkasının ağzı olma! Yakışmıyor sana!
Rodi Melik
Rodi Melik 2 aylar önce
🙏💚
stereo stereo
stereo stereo 2 aylar önce
Newyork serenatı bittiyse konuya gir lütfen abi :)
Ümit ÇALIK
Ümit ÇALIK 2 aylar önce
Büyükelçilerinin Türk yargısına talimat vermesini eleştirmişlermi o gazeteler?Eleştirmedilerse ne hikaye anlatıyosun bize?
mustafa beyge
mustafa beyge 2 aylar önce
büyük elçiler konusunda tam bir pısırık yorum yapıyorsun.
tolga selvi
tolga selvi 2 aylar önce
Pısırıkmı. 🤣🤣 Üike yönetiyorsun
eka
eka 2 aylar önce
"Hadi Demirtaş neyse de" diyor "gazeteci"
Utku erdem Sarp
Utku erdem Sarp 2 aylar önce
Onu tartışabiliriz anlamında söylüyor çünkü yaptıkları belli
üÇ nOkTa
üÇ nOkTa 2 aylar önce
Güldürdün 😁 siyasi stand-up yapsan izlenir
Mehmet Selim Kocak
Mehmet Selim Kocak 2 aylar önce
BIR MAHKEME ,,! HAKSIZLARI KORUMAK ICIN OLMAMALI ,,!
Özgür karasoy
Özgür karasoy 2 aylar önce
Bana göre yargı bağımsız çünkü suç işlemiyorum dolayislada yargının bağımsız olup olmaması beni çok bağlamıyor
ankarali ,
ankarali , 2 aylar önce
Kimse vatanımıza kötü demiyorturkiyeyi sevmeyeni duymadım mesele ekonomi
ankarali ,
ankarali , 2 aylar önce
Kimse vatanımıza kötü demiyorturkiyeyi sevmeyeni duymadım mesele ekonomi
Recep Zeybek
Recep Zeybek 2 aylar önce
Bugün yayın çok güzel ve faydalıydı, Teşekkür ederim, uzun süredir canlı yayınlarınız vasatın üstüne geçememişti
Ayten Cebi
Ayten Cebi 2 aylar önce
Kavala’ya takıntı durumunda Erdoğan daha önce çakıcıyada aynı şeyi yaptı sonra ne oldu ortada
stereo stereo
stereo stereo 2 aylar önce
Ben esnafım hangi partiden olursa olsun bir milletvekili dükkanıma gelirse kovarım net !
Semih k
Semih k 2 aylar önce
Çikolata ile benzin deposunu da dolduramayacağız ! O derece...
Ayhan Kurban
Ayhan Kurban 2 aylar önce
Beş dakkada değişir bütün işler.
Serpil Bardot
Serpil Bardot 2 aylar önce
Ya Cüneyt Bey her yayında bir şey yapıyorsunuz, Saroz bir körfez adı, Soroz mu demek istiyorsunuz acaba :)
MEHMET TÜRK
MEHMET TÜRK 2 aylar önce
Hoh
Emirhan Öztürk
Emirhan Öztürk 2 aylar önce
11:45 ten sonra koptum 🤣
Özgür karasoy
Özgür karasoy 2 aylar önce
Helal olsun reyisime
Sertan Kabadayi
Sertan Kabadayi 2 aylar önce
Cuneyt bey, yasanacak yer degilse, gelme bir daha! Tam 22 yildir NYC ta yasiyorum, ve hayatimdan gayet memnunum! Kedi ve ciger durumlari! NYC kendini toparlayali cok uzun zaman oldu!
Ayla Ay
Ayla Ay 2 aylar önce
@Sertan Kabadayi PhD No I don't understand english. Of course you are only one who does! - istedigniz kadar inglizce yazip okuyun, baska ülkeye göc etmenin dogal süreci, o ülkeye ayak uydurmak ve gecmisle, kökenle baglantiyi zamanla unutmaktir. Olmuyorsa, demekki özlem var. istediginiz kadar inkar edin, kendinizden kacamazsiniz.
Ayla Ay
Ayla Ay 2 aylar önce
@Sertan Kabadayi PhD Dünyaya ilgi duymak ayri, kökeniyle baglantiyi koparmamak ayri!
Sertan Kabadayi PhD
Sertan Kabadayi PhD 2 aylar önce
@Ayla Ay ingilizce takip edip yorum yazmadigimi nereden bildiniz bilemedim! Ha ingilizce yazdigim yorumlari okuyup anlar misiniz o da ayri mevzu! Neyse. Iyi bakin kendinize. Dolari seyretmeye devam edin;)))
Sertan Kabadayi PhD
Sertan Kabadayi PhD 2 aylar önce
@Ayla Ay hay allahim. Ne salakca bir yorum. Ben dunyanin her yerinde olani takip ediyorum hanimefendi. Hem isim geregi hem intellectual birikim acisindan. Mesela Brezilya politikasini ya da Guney Afrika ekonomisini de takip ediyorum. Ne yani oralarida mi ozluyorum?? Capetown da olmayi isterdim su anda o ayri! Cok guzel cunku;)) neyse. Turkiye ile alakali hic bir duygun yok! Tam Turk usulu olacak ama “Allah Kurtarsin” demekten baska icimden hic bir sey gelmiyor.
Ayla Ay
Ayla Ay 2 aylar önce
Hayatinizdan memnun olsaniz, türk gazetecileri takip edip, türkce youtub yorumlari yazmasiniz! Amerikan yotubuculari takip eder, inglizce yorumlar yazarsiniz. Demekki icinizde bir özlem, bir eksik var ama farkinda degilsiniz.
Marko Polo
Marko Polo 2 aylar önce
Dünyanın en mutsuz ülkesine hosgeldiniz
Tunç Tunçer
Tunç Tunçer 2 aylar önce
Monte Kristo'yu adaya attan adam Cüneyt :))) Abi kitap oku biraz yahu...
Jiyan gül
Jiyan gül 2 aylar önce
Cüneyt Özdemir Selahattin Demirtaş,ı gözden çıkarabiliriz.
Keyi Keyi
Keyi Keyi 2 aylar önce
Hergün Kadıköy Göztepe özgürlük parkının oradaki tünelden yüzlerce araç ters dönüş yapıyor 5 ile 7 arası özellikle trafik felç oluyor Trafik polisleri ne yapıyor acaba 🧐
Fatih Asar
Fatih Asar 2 aylar önce
Çok kıskanıyorlar bizi Cüneyt bey ,Avrupa çatlayacak kıskançlıktan
Burak Temizler
Burak Temizler 2 aylar önce
Bence kesin 8.30 dan falan dolar aldı bu başka açıklaması yok 🤣
Yücel durmaz
Yücel durmaz 2 aylar önce
10 büyükelçi haklı tepki gösterdiler olurmu öyle şey Kimse keyfi olarak tutuklu olamaz
Cemil Kazanci
Cemil Kazanci 2 aylar önce
Doğru olabilir ama onlara ney onlar önce gitsin snowdeni çıkarsın
Emrah Karasay
Emrah Karasay 2 aylar önce
Siyah listeye alınırsanız tamamen şoka batarsınız 😂😂😂😂😂
ful zan
ful zan 2 aylar önce
(" özdemir bey" lütfen ön ayak olup alt'taki! yazıyı gündeme getirin? ("Kavala, Meral Akşener ile kuzenmiş...") ("akşener") ermenimi? yunanmı? yahudimi? rum'mu? ( " hoppa bu yunan tv'simi ")
Şerife Sönmez
Şerife Sönmez 2 aylar önce
cumhur başkanlm herşeyin doğrusunu bilir onu co k seviyoruz
ful zan
ful zan 2 aylar önce
1. Söz verirse, sözünde durmaz 2. Konuşursa yalan söyler 3. Birisiyle tartışınca, fazla ileriye gidip saygısızlık yapar. 4.acaba kim? saban bilirse bedeva kebap var .
ÇOBAN
ÇOBAN 2 aylar önce
Cüneyt bey bazı konularda haklı olabilirsiniz ama hırsızın hiçmi suçu yok şimdi türkiye suriyede olamasa libyada olmasa afrika ülkelerine yatırım yapmasa doğu Akdenizde batının istediği gibi davransa sanki kavala davası bu ülkelerin çokda umrunda olurdu katalanlar ispanyadan ayrılmak istediğinde bir tane batı ülkesi destek oldumu katalanlara ama benim ülkemdeki en ufak soruna hemen meraklılar maşallah çifte standartda ikiyüzlülükde batı ülkelerinin üzerine adam tanımam
Hanife Kicir
Hanife Kicir 2 aylar önce
👍👍👍
Ulfat Talibov
Ulfat Talibov 2 aylar önce
Cuneyt be senın gıbı duşunmuyom ABD Turkuyenın bır numaralı duşmanı!Ve bunu sende ıyı bılyosun!bazı ınsanlar gıbı onursuz yaşamaktansa ne olacaksa olsun!
tgzf11
tgzf11 2 aylar önce
Cüneyt bey içler acısı bir durumu(kurlar) gülerek anlatabilmeniz de bir maharet hakikaten, Ben artık gülemiyorum
medal
medal 2 aylar önce
9.07 den almıştım kardayım teşekkürler
Dry Highlighter
Dry Highlighter 2 aylar önce
Bir halt olmaz 100 yilda kalkinamamisiz sorun son 5 yil mi yani
ALI GOKCE
ALI GOKCE 2 aylar önce
Dolar konusunu global bir konudur. Dunyanin cok ulkesinde yukseliyor.
Dhhdjdjsjsjhdieishhx Djjdjdjdjjdjdidj
Ya keske podcasti olsa yayinlarin
stereo stereo
stereo stereo 2 aylar önce
Milletvekilleri ne iş yapar ?
draldinc
draldinc 2 aylar önce
O Saroz değil Cüneyt Bey Soros.
ALİCAN BACAKSIZ
ALİCAN BACAKSIZ 2 aylar önce
1 saattir düşünüyoduk neydi neydi diye ...
Fevzi Zekvan BARUTCU
Fevzi Zekvan BARUTCU 2 aylar önce
28:13 👍🏻👍🏻
Nejla Gökçe
Nejla Gökçe 2 aylar önce
Elif çok haklı artık gençler geçsin yönetime ( bu arada ben 60 yaşındayım)
Osman Ülker
Osman Ülker 2 aylar önce
Osman Kavalayla ilgili hukuki durumu bir kenara koyarsak, bence asıl sorulması gereken soru şu olmalı: neden bir tutuklu için 10 büyükelçi böyle bir açıklama yapıyor? Neden bu kişi onlar için bu kadar önemli? Burada bir iyi niyet göremiyorum. Cüneyt bey sizin bu konuda bir fikriniz olduğunu düşünüyorum ama açıkça tartışılamayan ya da alenen söylenemeyen bir durum var sanki.
Murat Atamer
Murat Atamer 2 aylar önce
@Serdar Yağcı O adam sana bunu mu diyor? Ses cikarmasinlar demiyoruz. Istedikleri kadar ses cikarsinlar. AIHM kararlarini uygulamanin dogru yolu bu mu? 0 buyukelcilerin bulunduklari ulkenin icislerine karisma haklari yok...
Genki Horiguchi
Genki Horiguchi 2 aylar önce
@Serdar Yağcı AİHM kararları nedense hep tek taraflı işliyor. (ispanya - türkiye çelişkili kararları inceleyin YERSE! ) aihm ninde bizim yargıdan özünde bir farkı yok.
Murat Atamer
Murat Atamer 2 aylar önce
@Murat Kılıç Avrupa kendi menfaatine is yapmayan kimseyi sahiplenmez. Demek ki neymis: avrupa ve amerika binmedigi esege yonca vermez!
kaçak istanbullu
kaçak istanbullu 2 aylar önce
Benim yazacağım yorumu yazmışsın Osman Kavala değil mevzu siz kimsiniz Türkiye ye ayar vermeye çalışıyorsunuz !!
Murat Kılıç
Murat Kılıç 2 aylar önce
Avrupa'nın saygısını kazanmış bir adam o yüzden
RONNIE1379  DESIGN & ART SHOP
eh işin özü dolar dahada fırlayacak herkez dolar toplası başka anlamı yok
Hasan Boz
Hasan Boz 2 aylar önce
Cüneyt bey bugün formdasınız gülmekten karnıma ağrılar girdi. Eniyisi Bill Gates di.😂😂
Hüseyin Topsogut
Hüseyin Topsogut 2 aylar önce
Sur real midir kelimeni. Gerçek manada b.. ünü çıkarttınız. Bu ne abi yeni bir kelime öğrenmiş ilk okul 1 öğrencisi gibi olur olmaz her yayında 20 kere kullanmak. Kabak tadı verdi .
Hatip Kapçak
Hatip Kapçak 2 aylar önce
25:20 "abi biz neb nee ne şok yiyecez?"" son saniye ş harfi yardımına koştu :D
KHANKEE
KHANKEE 2 aylar önce
Elif ne zaman gelmeyi birakacak? Kendi bi canli yayin yapsin 1 saat sevenleri ordan izlesin lutfen
FZLT
FZLT 2 aylar önce
Reza zarraf in yanina gitsene, en azindan orda olmanin bir anlami olsun
Fatmameryem Çelik
Fatmameryem Çelik 2 aylar önce
Pardon büyükelçi Türkiye'nin içislerine neden karışıyor.Kavala suçsuz değil.neden bunu anlamıyorsunuz.
davut kartalkaya
davut kartalkaya 2 aylar önce
Türk Adaleti verecekse bu avrupalılara noluyor ozaman? Bizde aynısını söylüyoruz yüce TÜRK Adaleti gerekeni yapacak başka kimseyi ilgilendirmez
Ebubekir Özbek
Ebubekir Özbek 2 aylar önce
hata yaptık diye açıklama yaptı büyükelçiler bakalım yarın ne eveleyip geveleyecek bu sasuh 😀
Kadir Yürüker
Kadir Yürüker 2 aylar önce
Abi supersin
Abidin Kaya
Abidin Kaya 2 aylar önce
Belki cep bank a yönelik çalışma yapmışlardır sende konuş Cüneyt diye
Kral 03
Kral 03 2 aylar önce
Osman bey abartmayın 3 euro ya şu bulunmuyor buralarda
ihsan acar
ihsan acar 2 aylar önce
Büyük elçileri yollayan üst akıl elbette, birşey biliyorda yapıyor merak etmeyin.Türkiyemiz büyük ülke..
Keyi Keyi
Keyi Keyi 2 aylar önce
Senin dolarla ne işin var Cüneyt 😂😂
eyüp arık
eyüp arık 2 aylar önce
Aylık 2.5 tl verin bence
Şerife Sönmez
Şerife Sönmez 2 aylar önce
okadar beğendiysen kal orda turkiyeme kurban olsunlar neyebenziyor vatanlm gitbe
mg dd
mg dd 2 aylar önce
1:26 New York gördüğümüz mü var da özlemişsinizdir diyon be abicim 🤦🏻‍♂️
Dilara Taş
Dilara Taş 2 aylar önce
Daha önce gezerek elde kamera yayın yapıyordu ya herkes yine öyle yap abi diyor etrafı görmek zevkli diye. Ondan öyle diyor o da
cetin Tekin
cetin Tekin 2 aylar önce
eski gazeteciler gibisin
Izzet Harunzade
Izzet Harunzade 2 aylar önce
elif hanım çok şeker biri daha çok yer vermek lazım.
Mehmet Selim Kocak
Mehmet Selim Kocak 2 aylar önce
INSAN UTANIR BÖYLE BOS BIR YORUM ICIN VIDEO DLDURMAYA,,! BENDE PERDE ARKASI NE IMIS DIYE BEKLERKEN ,,! SANKI AMERIKAYA SUNUDA YAP ; AVRUPAYA SUNUDA YAP DIYE AKIL ÖGRETIYOR, DEGIL MI,,? GÜYA MILLET SEVINMIS - MIS !
halil koçloğ
halil koçloğ 2 aylar önce
Sıyırdık iyice 😂😂
Mustafa Serdar
Mustafa Serdar 2 aylar önce
Harbidende seni ayrı tutuyordum ama sen bu osman kavala konusunda sınıfta kaldin yazıklar olsun
ilknur Oyman
ilknur Oyman 2 aylar önce
Hosgeldiniz ikinci memlekete
gizem kurt
gizem kurt 2 aylar önce
Cuneyt Bey Elif Hanim’i neden bukadar bozdunuz?
Abdullah Otçu
Abdullah Otçu 2 aylar önce
Ne oldu şimdi ? Bu büyükelçiler niye kıvırdı şimdi 😏
Kemal Aygün
Kemal Aygün 2 aylar önce
Madem dolar la yatıp kalkıyorum Bari doların anavatanın da yaşayım demiş
mehmet dogru
mehmet dogru 2 aylar önce
merhaba cüneyt bey..kolay gelsin...cunhurbaşakanı adayımız...sizsiniz..
Melih Eren
Melih Eren 2 aylar önce
İngilizce öğrenicem diyorsanız British Concil tek geçerim.
Alı Evcı
Alı Evcı 2 aylar önce
Cüneyt bey kaşıkçı cinayetinde 10 büyük elçi neredeydi neden sesleri çıkmadı sorarmısın
Alı Evcı
Alı Evcı 2 aylar önce
@Ajzjhh Yyy hehe
Ajzjhh Yyy
Ajzjhh Yyy 2 aylar önce
Kaşıkçı cinayeti için bazı ülkelerin tepkisi oldu. Yaptırımlar dahi söz konusu oldu. Bil bakalım hangi ülke bu konuda daha sessiz kaldı. Ezbere konusmakla olmuyor bunlar :)
Sonraki