Karanlık

BÖYLE MANYAKLIK FİLMLERDE GÖRÜLMEDİ... TÜRKİYE SAPIK DOKTORU KONUŞUYOR! 

Cüneyt Özdemir
Abone ol 1,5 Mn
görünümler 160 B
99% 4 500 1

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
/ @cuneytozdemir
-
Canlı Yayın ► tt.gt/CanliYayin
-
Cüneyt Özdemir katıl butonuna basmak için ► tt.gt/Katil
Cüneyt Özdemir kanalına abone olmak için ► tt.gt/AboneOl
-
Bidolubaskı Cüneyt Özdemir bardaklarına ulaşmak için ► tt.gt/bidolubaski
-
Patreon'dan destek Olmak İçin ► tt.gt/PatreonDestek
Ethereum ile destek olmak için ► tt.gt/EthereumDestek
Solana ile destek olmak için ► tt.gt/SolanaDestek
-
FETÖ'cü Doktorun Hipnoz Oyunu ne oldu? Elon Musk ve Erdoğan görüştü, detaylar neler?
Erdoğan, neden Elon Musk'a "Daha Adil Bir Dünya Mümkün" kitabını hediye etti? Mustafa Sarıgül Elon Musk'a neden tepki gösterdi? İYİ Partili Bilge Yılmaz, Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi! Kaftancıoğlu'ndan, Kılıçdaroğlu'na yüklenen İYİ Partili Bilge Yılmaz'a ne yanıt geldi? TFF, Stefan Kuntz’un görevine son verdi! Milli takımda Fatih Terim iddiası! Nagehan Alçı'nın Yılmaz Güney yorumuna Farah Zeynep Abdullah'tan bomba yanıt! Gazeteci Cüneyt Özdemir gündemi yorumlamaya devam ediyor..
-
Tüm Videolar için ► tt.gt/Videolar
Shorts Videolar için ► tt.gt/Shorts
Yeni Videoları Kaçırmamak İçin ► tt.gt/CuneytOzdemir
-
Sosyal Medya Hesapları ►
tt.gt/cuneyt
cuneytozdemir
cuneytozdemir
#CanlıYayın #CüneytÖzdemir #SonDakika

katma

 

17 Eyl 2023

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR    
Hasan Aktaş
Hasan Aktaş 7 gün önce
Çocuklarımızın psikiyatri doktor tedavilerinin devlet hastaneleri dışında özel hastanelerde de ücretsiz olarak tedavi görmeleri gelecek nesil için faydalı ve sağlıklı olur kanısındaym.Saygılar
Musref Cesur
Musref Cesur 7 gün önce
Farah zeynep gayet iyi söylemiş, yg nin yaptıklarını onaylamış oluyosun Cüneyt tebrikler, yılların gazetecisi arkadaki örgüt desteğini göremiyosun ve cancel kültürüne bağlıyosun harika
hakan
hakan 7 gün önce
iki tane kelime öğrenmiş yurtdışında yok vogue kültürü, yok cancellamak onları her gün tekrar ediyor analizlerinin içi son zamanlarda gitgide boşlaştı.
Ufuk Yalin
Ufuk Yalin 7 gün önce
Dersim çetesinin üyesi canan
Muharrem DOĞANCI
Muharrem DOĞANCI 6 gün önce
"Cinayete karışmak" mı? Doğrudan faili zaten. Ne kadar sanatla ilgilenirse ilgilensin, itibarını fazlasıyla zedelemiş biri. İstediğiniz kadar "hoş"layın, çapı kadar değer görür. Bu kadar pisliğin içine kendini sokmasaydı, sunî güzellemelere ihtiyaç olmayacaktı, güzellemenizin çok büyük bir karşılığı yok. Her pislik içine batan sanatçıyı sanatçı kabul edecek misiniz? Özel muamele gösteriyorsunuz.
You Vanced
You Vanced 6 gün önce
Cüneyt Bey, Yılmaz Güney senaryoyu da çaldı 😊 pek hak ettiği söylenemez
Yunus_ emre
Yunus_ emre 7 gün önce
Yılmaz Güney yerine Farah Zeynep'i eleştirmek bir tuhaf gerçekten. Yılmaz Güney KATİLDİR.
Fügen Türkoğlu
Fügen Türkoğlu 7 gün önce
aynen. unlu bir sinema oyuncusunun kadinlari dovmesi veya oldurmesi onu katillikten men etmiyor. Doktorda olsa, sinema oyuncusuda olsa katil katildir. Herseyden once katildir.
Muhr-u Souleiman
Muhr-u Souleiman 6 gün önce
​@Fügen Türkoğlu 👏👏👏👏👏👏
Muhr-u Souleiman
Muhr-u Souleiman 6 gün önce
Yunus Emre: Süper yorum müthiş tespitler, doğruya doğru !!!
Enis Erdogan
Enis Erdogan 7 gün önce
Farah'ın Yılmaz G. ile ilgili yaptığı açıklamalara verdiğiniz tepki çok yanlış Cüneyt bey. Sırf iyi yönetmen diye adamın özel hayatında nasıl biri olduğunun hiç bir önemi olmayacak mı ? Ayrıca Yılmaz G.'in senaristliği yönetmenliği tartışılır. Ona verilen ödüller kimler tarafından nasıl neden verildiğini aklı olan herkes bilir.
Mujgan
Mujgan 4 gün önce
Bravo
Sofia School of Wisdom
Meslek birlikleri diploması olan kimseyi denetlemiyor hele psikoloji alanında çok manyak uzmanlar var. Ama dernekler başka işler peşinde. Ha diploması var tamam etik çalışıyordur. Kardeşim sizin en çok denetlemeniz gerekenler diploma verdikleriniz
İsmail Genç
İsmail Genç 7 gün önce
Çok doğru bir tespit
Alen Dalkılıç
Alen Dalkılıç 7 gün önce
Cüneyt bey bugün dokuz yaşında yatalak kanser hastası oğlumu Akdeniz üniversitesi tıp fakültesinden noroloji servisindeki randevusu na götürdüm H blok kapısında tam bir saat kapıda ambulans ta bekledi oğlum. hastahane de bir sedye bulamadık ve doktora muayene olmadan eve geri getirmek zorunda kaldım benim bu kaçıncı maduriyetim lütfen bana ulaşabilirmisiniz benim sesimi duyun lütfen
çoban yıldızı
çoban yıldızı 7 gün önce
Farah sadece varansever biri olarak bir katilin kahraman gibi anılmasından rahatsızlık duydu . Başarılı biri olduğu zaten malum
bulut duman
bulut duman 6 gün önce
Cuneyt son zamanlarda sacmalıyor
Mavi deniz
Mavi deniz 5 gün önce
Essah mı deyon la serı katıl turk 😂😂😂
Fatio
Fatio 7 gün önce
Bu olay öyle üstü örtülecek gelir geçer denebilecek bir olay değildir.. Mesleğini kötüye kullanan psikaytrlar ve yanındaki sağlık çalışanları,bağlı hemşireler,hizmetliler.polis ve güvenlik görevlilerini de arkalarına alıp hatta hukuk yolunu da tıkayıp,arkalarına alıp,sizi psikiyatri kliniklerine kapatabiliyor orada başınıza gelmeyen kalmıyor ve burdan ancak doktor kararı ile çıkabiliyosunuz. "2 sene daha burdasın diye dalga da geçiyolar,çıkabilirsen çık bakalım" diyorlar.Bu büyük bir hayatları yıkım organizasyonu Sayın Timur Soykana teşekkür ve tebriklerimi iletiyorum kendisine yüzyılın haberi ödülü verilmelidir. Ülkedeki tüm psikiyatr klinikleri özel,devlet tam ve sıkı denetimlerden geçirilmeli insanları,kapalı mekan ve ilaç tuzağına düşürülmemelidir.20 kişilik yerlerde 90 kişinin kaldığı, insanların odaya kitlendiği elerinden ayaklarından bağlandığı yaramazlık yapanlara zorla iğne vurulduğu,bazen de fiziksel şiddetin uygulandığı,girmesi çok kolay çıkması çok çok zor sürekli bir sıkıntı ve sıkıntı yeri.Orda bulunarak hasta olmanız çok olası.O zaman al sana ilaç.. Ayrıca bir şey olduğunda polise haber verip kurtuldum derken sizi polisle ve il sağlık müdürlüğü ambulansı ve personeliyle evinizden yuvanızdan tekrar tekrar alabiliyorlar yine oraya kabus evine gönderebiliyorlar.Kurtaranınız yok.İnanın bana ortaçağda bile bu kadar değildi. Hala böyle şeyler var mı bilmiyorum ama bahsettiğim 12-13 sene evveli ..Adeta bir insan avı. Psikiyatri bilim dalı kime ,neye hizmet veriyor,tartışmaya açılmalı,yeni güncellemeler yapılmalı ve bu alan çok sıkı biçimde insan hakları dernekleri ve devletçe kontrol altına alıp sürekli denetlenmelidir,böyle vakaların artık ülkemizde yaşanmaması için.. Bu kadar insan hayatını yıkan,sabote eden bir ilim olur mu be kardeşim..Aile bireyleri de bu tuzaklara düşüyor yakınlarından kopuyor olan çocuğa oluyor. İşini,insana saygıyla ve meslek ahlakıyla yapanlara ülkesine hizmet edebilenleri ayrı tutuyorum saygılar.
Gamze Kayılı
Gamze Kayılı 7 gün önce
Söyledikleriniz doğru,olağanüstü önemli,muhatapların şikayetlerini dinleyip araştırsınlar sadece neler çıkacak ortaya,bu milli güvenlik konusu.
Muhr-u Souleiman
Muhr-u Souleiman 6 gün önce
Bence en büyük başarı olayı ortaya çıkaran Savcının, TS ortaya çıkmış bir gerçeği haberleştirmiş sadece. Kaldı ki bir sürü gazete ve tv de olayı manşetten verdi.
themusician
themusician 7 gün önce
Kimse ölen kişinin fikrini sormuyor bu tartışmada :) Oysa kimse ölmek istemezdi öyle değil mi? Canın tehdit altında olsa seni vuracak adam şöyle sanatçı böyle yazar deseler yumuşar mıydın? Tamam öldürsün der miydin? Demezdin. Umrunda olmazdı hatta canını tehdit eden isterse kral olsun o ölsün derdin :) İşte bu küçük empatinin sonucunda anlıyoruz ki canı tehdit altında olmayanın ‘ama o sanatçı’ yorumu biraz gerçeklerden uzak kalıyor :) Cezasını almış çıkmış demekte bir iki yüzlülük olarak yorumluyorum çünkü bunu diyen kişi büyük ihtimalle bir katille aynı odada bile bulunmak istemez. :)
Muhr-u Souleiman
Muhr-u Souleiman 6 gün önce
Böyle müzisyene can kurban. Süper yorum müthiş tespitler, helâl olsun kardeşime !!! 👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Emel namazcı
Emel namazcı 7 gün önce
Allah’ım sen bizi koru aklımıza mukayyet ol Ya Rabbim 🤲
Sanal Stüdyo
Sanal Stüdyo 7 gün önce
Insan öldüren birinin filmleriyle gurur duyarmisiniz yoksa toplumda bu tür insanlarin dışlanması gerektiğini mi düşünürsünüz ?
Flash Shining
Flash Shining 7 gün önce
Merhaba Cüneyt Bey. Programınızda küçük bir bölüm de düzenli olarak borsaya ayırsanız ve düşüşte mi çıkışta mı, düştüyse niye düştü çıktıysa genel çerçevesiyle bahsetmek faydalı olabilir.
Hüseyin Çağır
Hüseyin Çağır 7 gün önce
Bir katili kahraman gibi anlatan sacma bir gelenek var. Bu sacmaliga karsi gelen hanimefendiyi tebrik ediyoruz.
Ebuy Life
Ebuy Life 7 gün önce
Elon Musk ne kadar doğallll .. Bana da çocuğuyla gelişi çok sempatik geldi 😊🥰🥰
Musref Cesur
Musref Cesur 7 gün önce
Ayrıca farah zeynep kadar gündemde olan başarılı birini görmedik eleştiren, valla bravo
Mert Sarican
Mert Sarican 7 gün önce
Cuneyt bey yine marjinal yorum yapacagim diye bir KATİLİ savunuyor... Eger yilmaz guney sizin babanizi oldurseydi yine ayni seyi mi soylerdiniz???
Muhr-u Souleiman
Muhr-u Souleiman 6 gün önce
Süper yorum müthiş tespitler, tebrikler
Marg Cote
Marg Cote 6 gün önce
Marjinal olmak icin degil, damarlarinda ataerkil duzen sonuna kadar aktif oldugu icin.
sude
sude 6 gün önce
Sessiz çığlıklarımizin sesi olan kahramanımız oldunuz tsk ederiz
Arda
Arda 7 gün önce
ya vurmadı mı hakimi kadınları dövmedi mi arabasıya insan ezmedi mi boğaz kesmedi mi hepsini yaptı filmlerinde kardeşlik mi anlatıldı kadınlar cezalandırıldı dışladın öldürüldü dövüldü iyi filmleri olabilir iyi oyuncuda olabilir o filmlere iyi dersin ama iyi insan diyemezsin savunmazsın
Gunes Yap
Gunes Yap 7 gün önce
Sizleri tebrik ediyorum doğru haber akışınızdan dolayı 🙏
Füsun Üntürk
Füsun Üntürk 13 saatler önce
Yüzü gülmeyen adam Kenan.
Özcan Öztürk
Özcan Öztürk 7 gün önce
Katil savunulamaz. Ölen ailenden olsaydı böyle olduğu gibi kabul etmezsin. Empatin yoksa patin vardır. 😂😂
Süleymen Kılıç
Süleymen Kılıç 6 gün önce
Konuyla çok alakası yok ama pasta ustalığına megneglilerden çok Kastamonulu ustaların hakimiyeti söz konusudur
fatma ekmekci
fatma ekmekci 7 gün önce
Cüneyt Bey, Kulüp dizisininde geçen ev için Derviş Villası olduğunun ve bundan Nilay Örnek'in haberi yok dediniz ama Nilay Örnek'in hazırladığı Her Umut Ortak hesabından paylaşmıştı.
Marg Cote
Marg Cote 6 gün önce
Harika ne kadar guzel, adam film yapip odul aldi diye, onemli degil olsun. 🤮
Sina
Sina 6 gün önce
Yani hayat tecrübem tavsiyem şu olabilir kimsenin ahını almamak, gerçekten kader bu konuda hayli hassas… yani iddaname seviyesinde bir olayı, varmış olmuş gibi tanıtmak yerine “eğer doğruysa korkunç” uyarıları ile haber edilebilirdi. Bence bu konuda düzeltme yapmalısınız.Bir anda iddaların vahameti ile o an duygularımızla sunmuş olabiliriz. Bu iddalar doğru değilse sonradan özür çok geç olabilir. Hürmetle.
Ufuk Yalin
Ufuk Yalin 7 gün önce
Aşıgım sana farah Zeynep agzına saglık
İlknur Türkoğlu
İlknur Türkoğlu 7 gün önce
Çocukların yaşadıkları ile dalga geçmeyin lütfen. O çocuklar yaşamları boyunca düzelmeyecek.
Mahmut kızıldağ
Mahmut kızıldağ 7 gün önce
Cocuklar eger bunu okursanız bu cahil insana inanmayın. Gayet de düzelirsiniz. Insanlar degişir, gelişir.
Songul Gul
Songul Gul 7 gün önce
Hangimizin travmaları yok ki hepimiz hayat mücadelesi içinde hayata tutunuyoruz .Hayat devam ediyor yaşadıklarımızın hepsi deneyim hayatta yok yok yani ve bebeğin sakarlıkları gibi düşünün öğreniyoruz bu hayatı..
Muharrem DOĞANCI
Muharrem DOĞANCI 6 gün önce
Çok çalışıp başarılı olayım, istediğim suçu işleyeyim o zaman. Bakış açısı iyiymiş! Oh ne güzel! Orhan Pamuk ve Ahmet Kaya'yı onunla aynı kategoriye koymanız yanlış. "Başarı becertkesi"
Bodoslama gezi
Bodoslama gezi 6 gün önce
Sergen milli takıma yakışır
EU az
EU az 7 gün önce
Gercek sorunlara degindiginiz icin tekrar tesekkurler
Fatih Metin
Fatih Metin 7 gün önce
Dogum günü sadece bizde var iyiki dogdun reis
Funda Tugut
Funda Tugut 6 gün önce
kanunlarda açık taraflar var maalesef unutulmayan ceza yöntemi olabilir piskolojik hasta tehlikeli muamelesi ile cezalandırılmalı ne
serkan karaarslan
serkan karaarslan 7 gün önce
Ne eskisi yaa ..fatih terim çok güçlüdür ..her daim
Nuran Gökbaş
Nuran Gökbaş 7 gün önce
Hayatimda en guzel doneri Almanyada, en iyi etliekmegi Hollandada yedim
Serpil Bardot
Serpil Bardot 7 gün önce
Soru çalıp doktor ve diş hekimi olanlardır onlar Cüneyt Bey
Saadet Afşar
Saadet Afşar 7 gün önce
Bravo doğru
Sedef Çetin
Sedef Çetin 7 gün önce
Farah Zeynep Abdullah neden her konuda fikir belirtiyor bilmiş tavrıyla. Umarım ailesi güzel bir tazminat davası açar. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler siz yılmaz güney ilgili en tarafsız değerlendirmeyi yaptınız 👏👌
Hüseyin Çağır
Hüseyin Çağır 7 gün önce
Bir katilin kahraman gibi anlatılması dan rahatsız olmuştue belki. İnsanlığınızi kaybetmeyin bir katili savunmayin
You Vanced
You Vanced 6 gün önce
Yılmaz Güney senaryosu bile çalıntı O_o Adam senaryoya çökmüş sanat yaptı diyorsunuz Film için at vuran birisi :D neyini değerlendirecek tarafsız
Büşra Aydın
Büşra Aydın 7 gün önce
"Kenan taş taş yemesin" esprisi tahminen ne zaman biter ve biz derin bi oh çekeriz....
can yelbüke
can yelbüke 7 gün önce
2:00 afiyet olsun nice yaşlara Kenan bey
aytekin kahya
aytekin kahya Gün önce
yorumsuz !!!😄yorumlarımı yazmış ve silmiş oldum.
ultra vivid
ultra vivid 7 gün önce
Acaba bunun gibi kaç doktor müsvettesi var ama bir araştırma komitesi kurulsa doktor doktoru teşhir etmez emin olun aklarlar bunun gibileri
Cemal Aktaş
Cemal Aktaş 6 gün önce
Cüneyt bey çok önemli bir konuya basın mensupları gerekli tepkiyi vermiyor. 9. sınıflarda yeni bir uygulama başlatıldı bu eğitim dönemimde. Seçmeli derseleri veli ve öğrencilerin seçmesine izin vermiyorlar. Dini dersleri zorla dayatıyorlar. Kızımın okudğu puanlı bir okulda 4 saat dini ders 5 saat matematik dersi var haftalık. Hatta din hocası kaç saat matematik görüyorsunuz diye sornuş. 4 saat din dersi çok gereksiz 1 saat bile yeter demiş hoca. Kızımın arkaşı Çağaoğlu gibi Almanca eğitim yapan Türkiye'nin güzide bir lisesinde okuyor. O da 9. sınıf. Almanca ders sayısını düşürüp dini ders sayısını 6'ya çıkarmışlar. İnanılır gibi değil. Veliler toplanıp müdüre gitmişler. Müdür görüşmemiş. Lütfen bu konuyu gündeme getirin. Ben kızımı oraya dini eğitim alması için göndermiyorum. Oyle olsaydı kzıımı imam hatipe gönderirdim.
Emremre
Emremre 7 gün önce
Farah Zeynep haklı.
Arife Deniz
Arife Deniz 7 gün önce
Yılmaz Güney gibi adam gibi adam bulamazsınız.
N. S.
N. S. 7 gün önce
💩
Muhammet Çelik
Muhammet Çelik 7 gün önce
Yılmaz Güneyde adamlık bulamazsınız diye okudum 😂
Muhr-u Souleiman
Muhr-u Souleiman 6 gün önce
​@Muhammet Çelik doğru okuma 👏👏👏
Birce Demet Özbilge
Yok artık 🤮
Barysh Hjuven
Barysh Hjuven 7 gün önce
Starlink Ukrayna da internet acisindan kullanisli, ukrayna da hem evde hem de aracta anten var, kullanabiliyoruz. Turkiye de faydali olur bence.
İlyas Erdem
İlyas Erdem 7 gün önce
Kimi de sizin gibi "aman kimseye bişey demeyelim, köşesiz olalım; medyayı okuyorum, siyaseti öngörüyorum diye geçinip hep en garanti olan topa girelim, renginizi anca herkes aynı fikirdeyken gür bir sesle belirtelim" diyor. Kusura bakmayın ama siz doksanlardan beri buradayım diyorsanız, neyin ne olduğunu da net şekilde söylemekle mükellefsiniz. Kimsenin kalemi olmamakla övünüp bu sefer de kitlelerin yalakası olmayın. Sizden de net bir görüş beklerdik.
Dr Tr
Dr Tr 7 gün önce
Amazon türkiyede yavaş çünkü yazılımı çok eski, arama motoru kötü çalışıyor. Bir ürün aradığında çok zor buluyorsu. Sayfa tasarımı çok demode ve karışık. Bu konularda en başarılı hepsiburada. Türkiyede e ticareti en eski kullananlardan biriyim, sallama yorum değil.
dış mimar
dış mimar 7 gün önce
mimarlığı seven bir kardeşimiz olarak beni de partiye davet ederseniz partide bir tane de mimar olur Cüneyt Bey
Yasemin Bahçekapılı
Doktorla ilgili yeni bilgiler farkı. Araştırıp tekrar değindirmelisiniz.
Mustafa Sevgi
Mustafa Sevgi 7 gün önce
Seçim öncesi ve sonrası gayet iyiydi ama pili bitmeye başlıyor sanırım
Sena Parlak
Sena Parlak 7 gün önce
yılmaz güney konusunda size katılmıyorum cüneyt abi ahmet kayayla bir tutulamaz
Sefa Özkan
Sefa Özkan 4 saatler önce
10 yasinda ilk okulda sinif olarak bize bir filim izletiler cocuk 15 yasinda kiz arkadasini eve getiriyor. Babasi ile tanistiriyor filim boyle basliyor sonra filim basliyor yillar sonra bu cocuk ve kiz arkadasi evlenmis 14 yasinda da ogullari oluyor kadin kanser oluyor ölmeden kocasinda cocuk senden degil diyor ve ölüyor sonra Adam kadinin butun eski sevililerini arastiriyor bir liste "demek istiyor ki Hayat kisa kizlar " neyse sonunda cocuk erkegin babasindan cikiyor meyer kardesine babalik yapmis bunu bize ilk okulda seyretiler. Hedef cocuklari pedofil yasliyi degil cocuk istedi durma getirek. Boyle cok calsma var.
detone İnsan
detone İnsan 7 gün önce
"Ödünç alınan hayat" romani tavsiye ederim. Muthis, okuyun!!
dilara
dilara 7 gün önce
sen de tam Farah Zeynep konuşacak birisin. valla hiç şaşırtmadın. bir de arkasından güzel kadınların festivallere gitmesini falan sıkıştırman? aynı yorumu bir erkek yapsaydı böyle ele almazdın. cinsiyetçisin. bir de kendini cinsiyetçi görmeyen bir cinsiyetçisin. en tehlikelisi yani. biraz okuma falan yapabilirsin ben neden Farah Zeynep abdullahı konuşuyorum acaba diye anlamak için.
Free
Free 7 gün önce
İmza atıyorum, tebrikler.
Muhr-u Souleiman
Muhr-u Souleiman 6 gün önce
Süper yorum müthiş tespitler !!! 👏👏👏👏👏👏👏
zerrin deniz nuray
zerrin deniz nuray 7 gün önce
Doktorları giderseniz gidin denildi, kalan doktorların hepsi umarım böyle değildir.
hakan
hakan 7 gün önce
cüneyt farah zeynep abdullah olayına azcık arka planına da bakıp konuş gerçekten dinlemeyi bırakacağım her geçen gün içi boş haberler artıyor burda, bunu ister dinle kendini biraz düzelt ya da ben artık takibi bırakacağım. Seni youtube girdğin günden beri destekliyorum bu arada.
Sibel Sakin
Sibel Sakin 7 gün önce
Sarnic'a gecen yaz gitmistim, online bilet sistemi kotuydu... ugrastirmisti bayaa.. online platformu 'user friendly' hale getirmeliler; ozellikle turistler hic beceremiyordu, mecbur sira beklemek zorunda kaliyorlardi
Gün Han
Gün Han 7 gün önce
Kenan Taş 38 yaşın kutlu olsun ⭐
mka arclr
mka arclr 7 gün önce
Fatih terim milli takımdan kovulmamış muydu zaten ya dön dolaş aynı isim yeter arkadaş
harunulger80
harunulger80 6 gün önce
Evlad siz bi taraftan miietin sırtından keyf sürerken. Böyle sahte doktor vs. Olması normal. Etrafına bak tamamı öyle. Gerçek kişi ve emek Elle kazanılır.
Blue Hawaii
Blue Hawaii 7 gün önce
Hiç merak etmeyin benim yurtdışında tanıdığım herkes biliyor dönerin Alman olmadığını. Genelde Yunan mu Türk mü diye soruluyor.
izmir ada
izmir ada 6 gün önce
Doktor,haşhaşileri örnek almış 😡
Chase Scoot
Chase Scoot 7 gün önce
yilmay guney sozlerinizden dolayi gelecekteki bir kac videonuzu begeni atmadan izleyecegim.
Tuba Önalemdar
Tuba Önalemdar 7 gün önce
Sırça köşkte hayat kime güzel..
LinaMaya
LinaMaya 7 gün önce
Doktorun filmi kesin yapılmalı
Drone Footage Archive
Norveç'ten haberler çok iyi bugün. Ekonomi nasıl?
maybeauty june
maybeauty june 7 gün önce
Bir doktor Mengele'miz eksikti.O da tamamlandı.😮
Berat Kartal Eymen
Berat Kartal Eymen 5 gün önce
Karısı üzerinden acaba başka bireylerde birileri daha varmi diye bıraktılar acaba çok korkunç😮
Ozlem Ayyer
Ozlem Ayyer 7 gün önce
Süslü kadınlar turları yurt dışında da birçok kentte yapıldı. Florida’da Tampa şehrindeydi.
ASLI BEDİR
ASLI BEDİR 6 gün önce
Kadıköy'deki modernler birer birer kaldırılıyor...
S. C. (Case01)
S. C. (Case01) 7 gün önce
Yuh yani halen dahamı Fatih Terim kaç kez geldi ve gitti... haklısınız Cüneyt Bey siz Futboldan hiç anlamıyorsunuz🤷🏻‍♂️
Fusun Sumer
Fusun Sumer 7 gün önce
Elon Musk'un çocuğu şimdiden birey olmuş bir çocuk, böyle bir toplantıya götürülmüş...
Ugur Yilmax
Ugur Yilmax 6 gün önce
son bir hafta içinde cüney özdemir bir dizi için yeni sezonu başladağını söylemişti hatırlayamadım hangi diziydi?
Bestekar Engin Çakar Official
EywAllâh 🌷
Emirhan Coşkun
Emirhan Coşkun 7 gün önce
Yol filimini yazmadı çaldı silah zoruyla
metin met
metin met 7 gün önce
cinayete karıstı ne demek direk oldurmus
Beril Senyurt
Beril Senyurt 7 gün önce
Nilay Örnek yazdı Dervişleri. Hala pek çoğundan daha gazeteci olduğu için…
gulnar celik
gulnar celik 7 gün önce
Yinemi Kenan beyin dogum gunu😂 Kac kere kutluyorsunuz😂senede?!
Gulten Cimenoglu
Gulten Cimenoglu 7 gün önce
This weirdo manipulated young children in his care. He implanted false memories solely for his own gratification. Lock him up
Ufuk Yalin
Ufuk Yalin 7 gün önce
Cocugunun adını Twitter a koyan baba gibi baba Elon
Caglayan Yildiz
Caglayan Yildiz 7 gün önce
19:23 Tesla Türkiye'de ilk önce yetkili bayilik ve servisini açısında , fabrika şurada dursun.
İbrahim F. Şaşmaz
Cüneyt sen Elon u neden kıskanıyorsun ?
Dr Ismail Küçükdurgut
TOGGA DA YARDIM EDER TESLAYA UTETILERCEK YN UTUNLER SISTEMLER TOGGA DA KALITE KAZANDIRIR
Surelsan Yuksel
Surelsan Yuksel 7 gün önce
🧿🧿
Muharrem DOĞANCI
Muharrem DOĞANCI 6 gün önce
42:30 Deborah de Robertis'ten ders alması lazım.
Tugba Karabulut
Tugba Karabulut 3 gün önce
Kenan taş mı doğum günü kutluyor yoksa ikinizin mi ??
AYŞEGÜL OLGUN
AYŞEGÜL OLGUN 7 gün önce
Pedofili olsaydı bu adam yine filimleri çok iyiydi mi diyecektik tabiki yok sayacaktık. Suç suçtur
İlkem erkin
İlkem erkin 7 gün önce
Kulüp izledim çok iyi.
Necla Karacan TV
Necla Karacan TV 5 gün önce
mutlaka begeniyorum takipteyim
Gurkan Kuntasal
Gurkan Kuntasal 7 gün önce
Elon Musk zaten Monterrey, Meksika'da yaklaşık 5 milyar dolarlık Tesla Mexico Gigafactory projesi var.
SELEN ÇIRAY
SELEN ÇIRAY 5 gün önce
Hasan Sabbah geldi aklıma korkunç ya
Veysi Akıncı
Veysi Akıncı 7 gün önce
Neden Türk yemeklerini yapan bir fastfood çıkmıyor
Selohaddin jay
Selohaddin jay 7 gün önce
Tek bir 35:58 Tek bir Cüneyt Özdemir de yok. Birçok C.Özdemir var.
Mehmet GÜNGÖR
Mehmet GÜNGÖR 7 gün önce
Sultanahmet mevzu güvenlik ve kontrol noktalarını azaltmak vs için
sehnaz agduk
sehnaz agduk 7 gün önce
Buradaki izleyicilere bir soru: Programi yapan kisiler her gun LIKE a basarsaniz seviniriz diye kibarca rica ediyor, merak ediyorum neden sadece maximum 2bin kisiyi gecmiyor.Program beyenilmiyormu? oysa bazen 100bini gecen izleyici oluyor, LIKE a basmayanlar programi beyenmeyen kisilermi?
maybeauty june
maybeauty june 7 gün önce
Elalemin derdi seni niye gerdi?😅
sehnaz agduk
sehnaz agduk 6 gün önce
dogru,merak kediyi oldurumus.:)))@maybeauty june
Aysel Bozkir
Aysel Bozkir 7 gün önce
Karizma yerlerde, iks Erdoğan amcasına elini öpmeye mi gelmiş. 😅😅
Fatih Metin
Fatih Metin 7 gün önce
Traş zamanın bence saç diplerini kazısınlar bence😂
40something
40something 7 gün önce
Fatih Altaylı Herkesi dolaştı yada konuk aldı. Siz mekanın sahibi olarak ne zaman ağırlayacaksınız? İstifa ise istifa...
Mesut Tumra
Mesut Tumra 7 gün önce
Şimdi bütün doktorlar sapık mi oluyor 🤔
Sonraki
Yalı Çapkını 39. Bölüm Fragman
01:01