Karanlık

BÖRÜ 2039 İNCELEMESİ - ELEŞTİREL ÖVGÜ

Murat Soner
Abone ol
görünümler 1 745 559
100% 115 000 0

BÖRÜ 2039 ile ilgili inceleme videosu yapacak mısın diye çok soran oldu son 2 haftada. Ama ben bu diziden bahsetmezsem, bugüne kadar yaptığım eleştirel videolara haksızlık olacaktı. Evet dizinin hatalarından da bahsettim ama onları görmezden gelirsem övgüsü de bi yavan olacaktı.

Belki daha önce yaptığım şu videolara da bir göz atmak istersiniz;

En Saçma Hint Dizisi Sahneleri: trvid.com/video/video-dtqFQzQoCnA.html
Teşkilat İncelemesi: trvid.com/video/video-f08_oXFUVzM.html

Sosyal Medya Hesaplarım;

Twitter: goo.gl/oVnQ9J
Instagram: goo.gl/5DVH6h

katma

 

9 Oca 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 3 892
CaglarArts
İşte kaliteli içerik. Ağzına sağlık Murat, dürüst, samimi ve aynı zamanda yapıcısın. Sırt roketim bitmeden, yeni bölümler kurgu desteğe dönmem lazım.
Mustafa Alperen Doğan
Hayır o değil de, Murat Soner'in ilk videolarında gözleri daha açıkken, güncel videolarda gözleri iyice baygınlaştı. Adam aşırı doz Türk dizisine maruz kalınca ne olacağının canlı örneği. :)
KyzagHan
"Ben uçmaktan nefret ederim" demesinin sebebinin Kemal'in çocukken annesi ve babasını bir uçak kazasında kaybetmesine dayandığını düşünüyorum. Çok güzel bir eleştiri ağzınıza sağlık.
Nathan Drake
Bu tarz dizilerin artmasını istiyorsanız izleyip, bir çok yerde bahsedip destek vermeniz lazım ki zamanla hem sayıları artsın hem de kaliteleri, dünya standartlarına göre hataları olabilir ama ilk başlangıç olarak beklediğimden daha iyi çıktı gerçekten şaşırdım, emeği geçen herkesin eline sağlık, Murat Soner sizede çok teşekkür ederiz, dozunda eleştiri ama hakkınıda teslim etmişsiniz helal..
Zehra Günes
Gayet iyi niyetli, cok tutarli, gercek elestiri yapmisiniz.
Arife
2 milyon abone helal olsun.sonuna kadar hak ediyorsun.tebrikler.Allah, dizileri izlerken akıl sağlığını korusun.
Umut Güzel
Fantastik bilimkurgu türü dizilerin artması beni mutlu ediyor hatalarıyla yanlışlarıyla yavaş yavaş belki daha güzel diziler filmler görebiliriz
LolmenTV
Alper Çağlar'In yaptığı efektleri her gördüğümde ağzım açık izliyorum. Ben de bir 3D Artist olarak Alper Çağlar'ı kendime idol görüyorum. Cidden bu ülkede böyle bir girişim yaptıkları için harbiden tebrik etmek isterim.
Pantheon
Eleştirel övgü yapmakta o kadar zorlanan terler akıtan Murat Soner abimize helal olsun😅
Emin ali SÖNMEZ
diziyi hiç izlemedim ama cidden buradan yönetmenleri ve yazarlarını tebrik ediyorum Türkiye dizi sektöründe büyük çap açacak bir dizi
alper kartal
Eleştiriler geldikçe pes etmek yerine daha da gelişip yeni dizilerle karşımıza çıkarlar inşallah. "Bizde yapıyoruz" dedirtecek kalitede
ruşendil mehlikâ
Murat Bey, bu ne uzun cümlelerle dolu akıcı bir konuşma; diziler filmler şöyle dursun da bir gün bize ne sıklıkla kitap okuduğunuzu anlatın. Yoğun ve özlü anlatıma nasıl ulaştığınızı anlatın. Var olun.
İsmet gold
Bilim kurgu türü ülkemizde seviyesi belliyken bu tür projeler çok önemli ve desteklenmeli. Son olarak şuna eminim ki ilerleyen bölümlerde kaliteyi daha da arttıracaklar.
ManOmeR
Eleştiriler, dizinin kalitesini gölgede bırakmayacak şekilde tam ayarında ve yardım edici nitelikte olmuş. Teşekkürler Murat Soner...
Ozge Kay
Size 'Eleştirel Övgü' yazdırtıyorlar ya sizi gönülden tebrik ederim 😊
MAHMUT CEKEN
Ağzınıza sağlık, tebrikler Murat Bey, Türk yapımı bir Bilim Kurgu dizisi görmek inanılmaz bir şey.
Mustafa Ata
abi ağzına sağlık söylediklerin için her geçen gün montajda daha fazla yüzümüzü güldürüyorsun Allah razı olsun :) bu tarz işlerin ilki olduğu için yinede güzel bir başlangıç daha detaylı ve inandırıcı bi hikaye ile çok masrafa girmeden bile bişeyler çıkabilir bence yeterki seyirci diziye dahil olabilsin. inş daha iyilerini yakın zamanda görürüz <3
Berfin Gürsoy
Çok güldüm 😂 ben de tebrik ediyorum ekibi çabalarından ötürü, daha iyi bölümler gelecektir ileride 👏🏻
Menekşe 🦋💖
“Önemli olan korkup da kaçmak değil, cesaret edip başlamaktır...”
yunus balıkçı
Gerçekten duygulandım. Tamam kostümler felan biraz abartı olsa da, köprü yıkılma sahnesi, arabaların uçuşu... Ve bunu, türk dizisinde görmek.... Pinti ve cimri yapımcılar umarım, bundan bir ders alır. Bizim neyimiz eksik?
Sonraki
YERLİ ve MİLLİ HIZLI ve ÖFKELİ
7:44