Karanlık

Artık Bitcoin'i Ve Bu Altcoinleri Yakından İzleyin

Emir Şahin
Abone ol
görünümler 28 746
50% 1 1

Bitcoini ve videodaki altcoinleri izleme zamanı. Bugünkü konumuz kripto piyasası, bitcoin, altcoinler ve bazı bilmeniz gerektiğini düşündüğüm önemli analiz, metrikler. İyi seyirler!

►Instagram: sahinue
►Twitter: emirusahin
► Quantfury'e, 0 komisyon ve borçlanma ücreti olmadan borsaların gerçek zamanlı spot fiyatlarında işlem ve yatırım yaptığım platforma davet kodumla "EMIR" katılıp 250$'a kadar ücretsiz hisse veya kripto ödülü kazanmak için: quantfury.com/emir

Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir. Kanaldaki tüm içerikler eğitim, bazen de eğlence amaçlıdır :) Başkasını kopyalamak bir strateji değildir. En iyi yatırım kendi aklınızla yaptığınız yatırımdır. Herkese bol şans! Detaylar videoda.

katma

 

23 Ağu 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 386
suprememike36
suprememike36 2 aylar önce
Great stream, as always. I appreciate the level-headed approach you take to the news and the markets. . A lot has changed and that's on everything but the truth is I don't even care much about bullish or bearish market anymore because Bradley James Holly got me cover as I am comfortably making 5.1B T C monthly.
Shift PvP
Shift PvP 2 aylar önce
Honestly I appreciate you and your content < Technical Analysis is good but I find It truly baffling that major crypto youtubers just look mostly at pure T.A and completely ignore the bigger narrative of why BTC is pumps/pumped and why the future outlook will be even rosier than it seems. It's kinda irresponsible to ignore the fact that each ETF launch so far has caused a major dump at the peaks of BTC. We were already on shaky footing with historically low volume and almost pure whale pumps,narrowly avoiding a long-term bear market. More emphasis should be put into day tradiing as it is less affected by the unpredictable nature of the market. I have made over 12 btc from day tradng with Bradley James Holly insights and charts. He been one step ahead of other analysis..
galerist01
galerist01 3 aylar önce
Selam Emir, emeğine sağlık... Bahsettiğin coinler zaten aklı başında biraz piyasa bilgisi olupta whitepaper inceleyenler için gayet makul olanlar... Sormak istediğim şu, videoda bahsettiğin FIL coin piyasadaki ilk storage coinlerinden ve bu pastanın en büyüğüne sahip olan bir coin. Ama ondan sonra benzer işleri daha çok becerebilen veya en azından daha modern bir yapıya evrilmiş bir takım storage coinler de piyasaya çıktı. ( STORJ vb.gibi) Bunlar hakkında neler düşünüyorsun merak ediyorum. Cevaplarsan sevinirim. Ki storage coinler gün geçtikçe devasa artan dosyalama, cloud vs. sektöründe gelecekte bayağı prim yapacak olan coinler diye öngörüyorum, sen ne dersin ?
berk
berk 3 aylar önce
++
amma.groups
amma.groups 3 aylar önce
LEMMY JNR.
LEMMY JNR. 3 aylar önce
Naprawdę doceniam aktualizację, którą otrzymujemy od Ciebie na temat kryptowalut. Dla mnie to najlepszy czas na inwestycje, bo rynek jest niski
Mason Ryan
Mason Ryan 3 aylar önce
Hej, dzięki za uratowanie mnie przed utratą kryptowalut, polecając tak udanego i legalnego brokera w Stanach Zjednoczonych. To jest rodzaj informacji, których nie otrzymujemy od większości TRvidrów. Skontaktuję się z nią teraz.
Randy Carstens
Randy Carstens 3 aylar önce
@Chris Bergeron Dziękuję za rekomendację, jestem już z nią w procesie inwestycyjnym.
Jane Cowan
Jane Cowan 3 aylar önce
Mądrzy ludzie podejmują trudne decyzje. Inwestowanie w Sheilę Sonnier to najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjąłem.
Gabriel Scott
Gabriel Scott 3 aylar önce
Pani Sheila Sonnier jest świetnym brokerem, jej analiza rynku nigdy nie zawodzi. Handlowałem z nią przez ostatnie 3 lata. Zacząłem z nią handlować z 3 BTC. Teraz w mojej dziesiątej transakcji z nią mój portfel jest wart ponad 40 BTC, nigdy nie pozwól jej odejść.
Raheem Ashmad
Raheem Ashmad 3 aylar önce
Analizuję również rynek kryptowalut, poznałem panią Sheilę Sonnier i jej analiza rynku jest zawsze dokładna w 95% i to jest naprawdę niesamowite.
Ayaz Berat
Ayaz Berat 3 aylar önce
Güzel içerik, bu yıl çok fazla kripto kaybettim. Belki tecrübesizliğimden veya uygun bir ticaret planının olmamasından dolayı. Kripto para birimine yatırım yapmak ve kar etmek için doğru yaklaşımı öğrenmeye ve uygulamaya gerçekten açığım.
Erkin Elgin
Erkin Elgin 3 aylar önce
YATIRIM YAPARKEN ÇALIŞMAK ZORUNDA OLMADIĞINIZ BİR GÜN SATIN ALIYORSUNUZ..
Jurgen Matt
Jurgen Matt 3 aylar önce
Beni hesaba kat çünkü işlemlerimi Expert ile yapıyorum. Bayan Edeltraud Hildegard Biz acemilerin ihtiyacı olan bu tür bilgiler hemen kendisine ulaşacaktır.
Joe francis
Joe francis 3 aylar önce
Bayan Edeltraud Hildegard kripto para ticaretine başlamak için doğru kişi.. Kripto dünyasında kendi yolunu biliyor.. 6 ayı aşkın bir süredir yatırımımı her gün artırmama yardım ediyor!
Ayaz Berat
Ayaz Berat 3 aylar önce
@Fatma Hiranur ÇOK TEŞEKKÜRLER ONU ŞİMDİ İLETİŞİME GETİRDİM VE YANIT VERDİ BUNU MALİ DURUMUMDAN KAÇIMAK İÇİN BİR FIRSAT OLARAK GÖRÜYORUM.
Fatma Hiranur
Fatma Hiranur 3 aylar önce
investwithhildegard
Cemal Hamza
Cemal Hamza 3 aylar önce
Emir gerçekten mükemmelsin kardeşim . Seni dinleyerek hem tecrübe kazanıyoruz hemde dinlerken zevk veriyorsun .
Christian Delacour
Christian Delacour 3 aylar önce
𝑤𝒉𝑎𝑡𝑠𝑎𝑝𝑝 +𝟷(𝟿𝟽𝟶) 𝟼𝟾𝟸-𝟺𝟻𝟿𝟽
⬆️Yorumunuz için teşekkür ederim, direkt mesaj atın sizi risksiz ve kayıpsız yatırımla tanıştırayım.
On TELEGRAM Danielwrightfx
Hell breaks the loss after just a few days of the plunge in the price level of the major cryptocurrencies. many of us keep forgetting that crypto is obviously exposed to a volatile market environment, although i am 100 % sure that crypto would rise in the long run ( new investors keep turning to crypto as an investment location) although a seasoned trader would personally agree a trader earns a lot regardless of the price of cryptocurrencies and that a price drop is equally an opportunity to acquire stocks for profitable trading, with Daniel Wright i would say trading went smoothly for me. i started at 1.5 BTC and raised over 6.5 BTC in just three weeks using the trading strategy given to me by veteran trader Daniel Wright.
Gnana Prakasam
Gnana Prakasam 3 aylar önce
Halil Bilgiç
Halil Bilgiç 3 aylar önce
Kimse şunu fark etmiyor ama litecoin dijital gümüş olarak gelecekteki yerini alacaktır. Ltc ilk altcoindir. Bitcoin gibi bir tarihsel misyonu vardır. Solana bile ayda bir arıza verirken ilk çıktığı andan beri sorunsuz çalışmaktadır.
ENS
ENS 3 aylar önce
ens gelecein projesidir arastirin
Suresh sekar
Suresh sekar 3 aylar önce
ahmet selçuk
ahmet selçuk 3 aylar önce
Crypton coin utopia ekosistemine kazandırıyor
ONUR BURAK KARACA
ONUR BURAK KARACA 3 aylar önce
Cardanoda sorunsuz calisanlardan birisi kardesim
awgevisuals
awgevisuals 2 aylar önce
I really appreciate your clear and simple breakdown on financial pitfalls! I lost so much on Crypto's, but now making around $9-$17k every week trading different on stocks and Cryptocurrencies using *WTRADE INSPECTS*
Vedat Karakas
Vedat Karakas 3 aylar önce
Hocam ağzınıza sağlık ilgiyle videolarınızı takip ediyorum
𝑤𝒉𝑎𝑡𝑠𝑎𝑝𝑝 +𝟷(𝟿𝟽𝟶) 𝟼𝟾𝟸-𝟺𝟻𝟿𝟽
⬆️Yorumunuz için teşekkür ederim, direkt mesaj atın sizi risksiz ve kayıpsız yatırımla tanıştırayım.
Batuhan Kartal
Batuhan Kartal 3 aylar önce
Emir harbi harika adamsın yaa 💯 Cardano ve Polkadot'a yer ayırdığın için ayrıca ince ve güzel ayrıntılara değindiğin için izleyiciler olarak teşekkür ederiz... Cansın bro 🤙
𝑤𝒉𝑎𝑡𝑠𝑎𝑝𝑝 +𝟷(𝟿𝟽𝟶) 𝟼𝟾𝟸-𝟺𝟻𝟿𝟽
⬆️Yorumunuz için teşekkür ederim, direkt mesaj atın sizi risksiz ve kayıpsız yatırımla tanıştırayım.
Lokman Ayatay
Lokman Ayatay 3 aylar önce
Helal olsun kardeşim.çok faydalı bilgiler.👏👏her videonu seyrediyorum. videoları artırman dileğiyle.👑👏
Gnana Prakasam
Gnana Prakasam 3 aylar önce
Bahadır Bilir
Bahadır Bilir 3 aylar önce
Emir selam, öncelikle son iki videoda bahsettiğin kripto alıp-satmayı ve teknik analizin işe yaramadığını imâ etmen 3 hafta önce çektiğin nasıl ek gelir yatırım 5. seçenekte açıkladığın kripto al-sat yapın başlığıyla çelişmiyor mu? Hatta videonun sonunda Quantfury ile alım-satım yapın komisyon ödemeyin diye davet kodu veriyorsun. Teknik analiz Özgür Demirtaş’ın ayağa düşürdüğü şekliyle 2 çizgi çekmek demek değildir. Geçmiş fiyat hareketlerini çok iyi analiz edip geleceğe bir perspektif tutmaktır. Teknik analiz çok iyi bir disiplin gerektirir. Herkesinde harcı bir iş değildir. İyi bir teknik analist senin haber bazlı söylediğin temel senaryoların oluşumunu grafikte oluşan döngülerden, formasyonlardan vs. tahmin edebilir. Hayatta hiçbir şeyin garantisi yokken son iki videonda bu şekilde alaycı bir üslupla yaklaşman hoş olmadı kanaatindeyim. Nitekim bu piyasada beklenti satın alınır, gerçekleşen satılır. İyi yayınlar..
Anıl Harbi
Anıl Harbi 3 aylar önce
@Mert Altunay Tabi ki ikisini bir arada kullanmak gerekiyor hatta sadece bu da yetmez algoritma ve sistem oluşturmak gerekir ve çiğnenmemesi gereken keskin kurallar gerekir uzun vadeli büyük kazançlar için sistemli olmak lazım yani
Mert Altunay
Mert Altunay 3 aylar önce
@Anıl Harbi Sadece teknik veya sadece temel analiz kullanmak yanlıştır. İkisini harmanlayıp kullanan büyük yatırımcı olur.
Anıl Harbi
Anıl Harbi 3 aylar önce
Kesinlikle katılıyorum doğru gördüğü şey temel analiz ve uzun vadeli yatırım olabilir fakat zaten teknik analiz denilen durum bütün bu temel akışlarını aslında içinde barındırır anlayamadıkları nokta bu sanırım. Ayrıca belki adam gerçekten çok iyi trader olacak ve büyük miktarlar kazanacak o kişiye trade yapmayın teknik analiz yapma diyerek potansiyelini farketmesine engel oluyor. Şahsen gayet iyi tradeler yapıyorum teknik analiz konusunda da çok iyi olduğumu düşünüyorum. Kendimi daha da geliştiriyorum.
Suresh sekar
Suresh sekar 3 aylar önce
Aleyna Akbuz
Aleyna Akbuz 3 aylar önce
Hocam emeginize saglik sizi seviyoruz ama lutfen onceki yayinlardaki gibi sans bambusu olan odanizda video cekin siyah perde icimi karartti
Suresh sekar
Suresh sekar 3 aylar önce
Samet Çelebi
Samet Çelebi 3 aylar önce
Daha sık video reis emeğine sağlık yine harikasın 👏🏻👏🏻👏🏻
𝑤𝒉𝑎𝑡𝑠𝑎𝑝𝑝 +𝟷(𝟿𝟽𝟶) 𝟼𝟾𝟸-𝟺𝟻𝟿𝟽
⬆️Yorumunuz için teşekkür ederim, direkt mesaj atın sizi risksiz ve kayıpsız yatırımla tanıştırayım.
veyis alkan
veyis alkan 3 aylar önce
Öncelilikle verdiğin güzel bilgiler için teşekkürler, dostum xrp ile ilgili yorumların gelirse mutlu olurum...
Ramazan Kaya
Ramazan Kaya 3 aylar önce
Xrp çok uzun vade tutulmalı bir gün çok iyi yerlere gidecek ooo ytd
Hasan Baş
Hasan Baş 3 aylar önce
Teşekkür ediyorum Allah razı olsun senden
yavuz pakel
yavuz pakel 3 aylar önce
Değerli görüşlerin çok önemli..Emeğine sağlık.
Suresh sekar
Suresh sekar 3 aylar önce
M.K.A
M.K.A 3 aylar önce
Kapanmamasının sebebi üzerinde sol, avax kadar işlem yapılmıyor olması yani yoğunluk olmaması..
amma.groups
amma.groups 3 aylar önce
𝑤𝒉𝑎𝑡𝑠𝑎𝑝𝑝 +𝟷(𝟿𝟽𝟶) 𝟼𝟾𝟸-𝟺𝟻𝟿𝟽
⬆️Yorumunuz için teşekkür ederim, direkt mesaj atın sizi risksiz ve kayıpsız yatırımla tanıştırayım.
M F
M F 3 aylar önce
Harbi öğretiyosun harbi helal olsun
Cora YIlmaz
Cora YIlmaz 3 aylar önce
Kim olduğunu bilmiyorum ama birinin bunu duyması gerekiyor, ekonomi, hisse senetleri ve kripto piyasası düşüş eğiliminde olsa da, tüm paranızı biriktirmeyi bırakmalısınız. Gerçekten finansal özgürlük istiyorsanız, paranızın bir kısmını yatırmaya girişin
Aydin
Aydin 3 aylar önce
@Dilara Bunu paylaştığınız için teşekkürler, Sir Joffrey Adam Smith'e baktım ve resmi web sitesini buldum. Özgeçmişi çok etkileyici. Ona yazdım ve cevabını bekliyorum.
Dilara
Dilara 3 aylar önce
@Aydin Veya doğrudan ona ω н α т ѕ α ρ ρ 👇 👇
Dilara
Dilara 3 aylar önce
@Aydin Şüphelerden kaçınmak için onu internette aramak için tam adını anahtar kelime olarak kullanın ☝️
Dilara
Dilara 3 aylar önce
@Aydin *JOFFREYADAMSMITH*
General_zizi
General_zizi 3 aylar önce
Joffrey Adam, bugüne kadar hiçbir şikayette bulunmadan yatırım hesabımı çok uzun bir süredir başarıyla yönetiyor.
Fd Dc
Fd Dc 3 aylar önce
Tesekür ederim kardesim, avrupa‘da ki tanidigim TRvid ler gibi sin, Masallah slm isvicreden 🇨🇭
Gnana Prakasam
Gnana Prakasam 3 aylar önce
Teknoloji Ağı
Teknoloji Ağı 3 aylar önce
Videoda çok önemli noktalara değinilmiş, teşekkürler
Christian Delacour
Christian Delacour 3 aylar önce
𝑤𝒉𝑎𝑡𝑠𝑎𝑝𝑝 +𝟷(𝟿𝟽𝟶) 𝟼𝟾𝟸-𝟺𝟻𝟿𝟽
⬆️Yorumunuz için teşekkür ederim, direkt mesaj atın sizi risksiz ve kayıpsız yatırımla tanıştırayım.
adnan akgun
adnan akgun 3 aylar önce
''en geç bir kaç yıl içinde muazzam bir boğanın başlayacağını düşünüyorum'', nasıl bir cümledir...
Telegram 👉 emirsahin_yatrm
gelen kutusu bana ☝️daha fazla kripto ve finansal yardım için.
Seçkin Öz
Seçkin Öz 3 aylar önce
Çok mantıklı konuştun reis 👍👏👏
Suresh sekar
Suresh sekar 3 aylar önce
AliHocaKimya
AliHocaKimya 3 aylar önce
Saol hocam değerli bilgiler
𝑤𝒉𝑎𝑡𝑠𝑎𝑝𝑝 +𝟷(𝟿𝟽𝟶) 𝟼𝟾𝟸-𝟺𝟻𝟿𝟽
⬆️Yorumunuz için teşekkür ederim, direkt mesaj atın sizi risksiz ve kayıpsız yatırımla tanıştırayım.
Goksel Kar
Goksel Kar 3 aylar önce
Emeğinize sağlık..
Suresh sekar
Suresh sekar 3 aylar önce
Camden Crum
Camden Crum 2 aylar önce
Congratulations, you've outdone yourself. This video is one of the most impressive one-punch recovery moves I've seen in a while: the coding, the clickbait, the references from other channels/people... *WTRADE INSPECTS* on the internet just knows an opportunity to recover lost money when he sees one.
Zehra
Zehra 3 aylar önce
Süpersin sen, teşekkürler 🙏👍👍
Suresh sekar
Suresh sekar 3 aylar önce
aaa aaa
aaa aaa 3 aylar önce
Ben bir küçük yatırımcıyım 400 dolara yakın parayı yatırıyorum sizce bendemi uzun vadeci olayım çünkü param az ve orta vadeci iyi gibi gözüküyor sizce ne yapıyım
Rheo Macrodex
Rheo Macrodex 3 aylar önce
@Emir Kolver merhaba kısa vade al sat larda sınırları ve coin ismi verebilirmisiniz? Teşekkürler 🙏
Emir Kolver
Emir Kolver 3 aylar önce
Orta vadede yatırım yapmanı tavsiye ederim çünkü 1 yılda geçse çok da zengin olmayacaksın
Sinan Esmez
Sinan Esmez 3 aylar önce
Tarih tekerrür etmez, sadece insanlar aynı şeyleri yapmaya devam eder.
Kemal Duymaz
Kemal Duymaz 3 aylar önce
Bizim zarar etmemizi kazanmamızı istiyorsun teşekkür ederim..
Christian Delacour
Christian Delacour 3 aylar önce
𝑤𝒉𝑎𝑡𝑠𝑎𝑝𝑝 +𝟷(𝟿𝟽𝟶) 𝟼𝟾𝟸-𝟺𝟻𝟿𝟽
⬆️Yorumunuz için teşekkür ederim, direkt mesaj atın sizi risksiz ve kayıpsız yatırımla tanıştırayım.
zati durmus
zati durmus 3 aylar önce
Bir sorum daha var Quanfury'den para çekmek istersek maliyeti nedir? Para çekme maliyetinin yüksek olduğuyla ilgili birçok şikayet var.
Guillaume DesRochers
Guillaume DesRochers 3 aylar önce
Neden bahsediyorsun? Quantfury platformunda herhangi bir ücret yoktur. Para çekme dahil. Para çekme işlemleri, Quantfury'nin kontrolünde olmayan standart Blockchain ağ ücretinin ötesinde herhangi bir ücret olmadan anında ve ücretsiz olarak yapılır. Bu nedenle, eğer biri yüksek para çekme ücretleri olduğunu söylüyorsa, Quantfury platformunun ve Blockchain ağının para gönderirken nasıl çalıştığını açıkça anlamamaktadır. Umarım sorunuza cevap olur 🙂
Bana Yaz𑁕𝟭 𝟱𝟭𝟴 𝟮𝟵𝟬-𝟭𝟮𝟲𝟱 WhatsAp
Katıldığınız için teşekkür ederiz, özel teklifler ve yatırım için yardım hattına ulaşmanız iyi olur.,
1GeceAnsızın..
1GeceAnsızın.. 3 aylar önce
FILEcoinde dikkat edin hocam arz arttıyorlar eski ath kesinlikle ulaşamayacaklarının garantisidir bu 😊😊
amma.groups
amma.groups 3 aylar önce
BEDGASM
BEDGASM 3 aylar önce
Kanka severek takip ediyorum ama her seferinde videoya başlarken ''buraya yatırım tavsiyesi için geldiysen yanlış geldin diyorsun '' ve ardından direkt bir kaç coin üzerinden devam ediyorsun bu insanları ister istemez etkileyebilir. Alttan alltan zehiri verip ben yatırım tavsiyesi vermedim olarak görünüyor gibisin. Yine de sarıyorsun severek izliyorum...
Mert Altunay
Mert Altunay 3 aylar önce
Dışarıdan manipüle edilip etkilenen insan yatırımcı olmasın zaten, sadece zarar eder.
Suresh sekar
Suresh sekar 3 aylar önce
Garmon xəstəsi
Garmon xəstəsi 3 aylar önce
Son kez bir düşüş olabilir.Btc 17-18 e inebilir.Sonra durmayacaktır.2020 howling i yakinda başlayabilir.Yatirim tavsiyesi degildir.
Suresh sekar
Suresh sekar 3 aylar önce
senad arslan
senad arslan 3 aylar önce
benimde ayni fikrim bir daha duser 17 - 18 sonra boga zamani gelecek
Mücahit Karabulut
Mücahit Karabulut 3 aylar önce
Emir kardeşim emeğine sağlık
Bana Yaz𑁕𝟭 𝟱𝟭𝟴 𝟮𝟵𝟬-𝟭𝟮𝟲𝟱 WhatsAp
Katıldığınız için teşekkür ederiz, özel teklifler ve yatırım için yardım hattına ulaşmanız iyi olur.,
Fatih Cevizci
Fatih Cevizci 3 aylar önce
Harmony hakkında hiç açıklama gelmedi emir bey soru sorma şansımız varsa eğer sizin Harmony hakında ne düşündüğünüzü merak ediyorum teşekkürler
Gnana Prakasam
Gnana Prakasam 3 aylar önce
WhatsAℙℙ㊉①⑤①⓪⑤①⑨⑦③⑨⑧
şerefe Yorumun için teşekkürler. bana mesaj gönder Seni daha karlı bir şeyle tanıştırmak istiyorum..
Seyfi İleri
Seyfi İleri 3 aylar önce
Harikasınız. Videolarınızı iple çekiyorum
WhatsAℙℙ㊉①⑤①⓪⑤①⑨⑦③⑨⑧
şerefe Yorumun için teşekkürler. bana mesaj gönder Seni daha karlı bir şeyle tanıştırmak istiyorum..
semih coşkun
semih coşkun 3 aylar önce
Portföyümu acikladi resmen eline sağlık
Christian Delacour
Christian Delacour 3 aylar önce
𝑤𝒉𝑎𝑡𝑠𝑎𝑝𝑝 +𝟷(𝟿𝟽𝟶) 𝟼𝟾𝟸-𝟺𝟻𝟿𝟽
⬆️Yorumunuz için teşekkür ederim, direkt mesaj atın sizi risksiz ve kayıpsız yatırımla tanıştırayım.
Murat Demircan
Murat Demircan 3 aylar önce
Teşekkürler kardeşim ağzına sağlık
Suresh sekar
Suresh sekar 3 aylar önce
reklamreklamet
reklamreklamet 3 aylar önce
Teknik anazlizi kötülüyorsun ama onchain paylaşıyorsun bence yeterince teknik bilmemenden kaynaklı düşman olacağına öğren derim daha fazla faydasını görürsün
WhatsAℙℙ㊉①⑤①⓪⑤①⑨⑦③⑨⑧
şerefe Yorumun için teşekkürler. bana mesaj gönder Seni daha karlı bir şeyle tanıştırmak istiyorum..
Ahmet Gül
Ahmet Gül 3 aylar önce
Bravo 👏
Bana Yaz𑁕𝟭 𝟱𝟭𝟴 𝟮𝟵𝟬-𝟭𝟮𝟲𝟱 WhatsAp
Katıldığınız için teşekkür ederiz, özel teklifler ve yatırım için yardım hattına ulaşmanız iyi olur.,
happy happy
happy happy 3 aylar önce
Shiba ınu coin hakkında güncel yorumlarınıza ihtiyaç var.
amma.groups
amma.groups 3 aylar önce
Serdar İlyas Yaşbayır
4.59 da göstermiş olduğunuz tablodaki bazı coinler binance labs tada var yani binance bu coinlere yatırım yapıyor ve binance de listelenmesine öncelik veriyor ilginç bir tesadüf.
WhatsAℙℙ㊉①⑤①⓪⑤①⑨⑦③⑨⑧
şerefe Yorumun için teşekkürler. bana mesaj gönder Seni daha karlı bir şeyle tanıştırmak istiyorum..
Ahmet İDİZ
Ahmet İDİZ 3 aylar önce
EMİR HOCAM KESİNLİKLE #AR COİNE BAKMALISINIZ GECEN DÜNYANIN EN İYİ BİLİM İNSANLARI BU KONU HAKKINDA KONUŞTULAR. HOCAM İLK DEFA SİZDEN BİRŞEY İSTEDİM LUTFEN #AR İLE İLGİLİ VİDEO GELSİN YA. ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER.
Gnana Prakasam
Gnana Prakasam 3 aylar önce
WhatsAℙℙ㊉①⑤①⓪⑤①⑨⑦③⑨⑧
şerefe Yorumun için teşekkürler. bana mesaj gönder Seni daha karlı bir şeyle tanıştırmak istiyorum..
Selim Koç
Selim Koç 3 aylar önce
Emeğine sağlık çok teşekkür ederim
𝑤𝒉𝑎𝑡𝑠𝑎𝑝𝑝 +𝟷(𝟿𝟽𝟶) 𝟼𝟾𝟸-𝟺𝟻𝟿𝟽
⬆️Yorumunuz için teşekkür ederim, direkt mesaj atın sizi risksiz ve kayıpsız yatırımla tanıştırayım
ferit kirtan
ferit kirtan 3 aylar önce
Suan crypto zamani degil, arastirma zamani! Her Ath sonrasi bir yil sonra saglam dib olusuyor. Son 8 yilda 2 defa aynisini yapti ayrica grafikler düsme yönünde. $Qnt arastirin: kurucusu kim? Rockefeller fonu neden arkasinda? Interoperability nedemek? Listelenmis oldugu borsalarda neden arz shoku yasiyor? Cbdc neden $QNT Quant’a iso belgesi verdi? Ayi sezonuna ragmen hodl sayisi nasil artiyor?
𝑤𝒉𝑎𝑡𝑠𝑎𝑝𝑝 +𝟷(𝟿𝟽𝟶) 𝟼𝟾𝟸-𝟺𝟻𝟿𝟽
⬆️Yorumunuz için teşekkür ederim, direkt mesaj atın sizi risksiz ve kayıpsız yatırımla tanıştırayım.
Veysel Doğan
Veysel Doğan 3 aylar önce
Hocam bir sonraki videoda sizden ricam OMG networku bı degerlendirirmisiniz bir an önce bekliyorum
Oktay Ceylan
Oktay Ceylan 3 aylar önce
@Christian Delacour ben istiyorum
Christian Delacour
Christian Delacour 3 aylar önce
𝑤𝒉𝑎𝑡𝑠𝑎𝑝𝑝 +𝟷(𝟿𝟽𝟶) 𝟼𝟾𝟸-𝟺𝟻𝟿𝟽
⬆️Yorumunuz için teşekkür ederim, direkt mesaj atın sizi risksiz ve kayıpsız yatırımla tanıştırayım.
İbrahim Alpay
İbrahim Alpay 3 aylar önce
Emir Ergo Coin(ERG) incelemesi yapar mısın? Ethereum sonrası Proof of Work için bu coin gelecek vaadeder mi senin bakış açını merak ediyorum
Gnana Prakasam
Gnana Prakasam 3 aylar önce
WhatsAℙℙ㊉①⑤①⓪⑤①⑨⑦③⑨⑧
şerefe Yorumun için teşekkürler. bana mesaj gönder Seni daha karlı bir şeyle tanıştırmak istiyorum..
Karahan karahan
Karahan karahan 2 aylar önce
Güzel bir altkoin sepeti bekliyoruz hocam
Whatsap ∔‪1(𝟖5𝟎)-33𝟐-𝟑9𝟒𝟕
Bana daha fazla mesaj gönderin, bana değiştirme talimatları, bilgi ve tavsiye gönderin:
Emre Türk
Emre Türk 3 aylar önce
Emir bey daha önce de sormuştum solana ve avax 1 yıllık vadede ralli de veya boğa ath olarak güçlü projeler mi sizce 1 yıl gibi vadede ne getirebilir
𝑤𝒉𝑎𝑡𝑠𝑎𝑝𝑝 +𝟷(𝟿𝟽𝟶) 𝟼𝟾𝟸-𝟺𝟻𝟿𝟽
⬆️Yorumunuz için teşekkür ederim, direkt mesaj atın sizi risksiz ve kayıpsız yatırımla tanıştırayım.
Ziya GÜNGÖR
Ziya GÜNGÖR 3 aylar önce
Emir abi şuanda Hangi kripto paraya yatırım yapmalıyım?
WhatsApp 👉+①③①③③①②⑤③④⑦
Merhaba oradaki! Yorumun için teşekkürler. Daha fazla ℹ️ bilgi ve Cryptocurrency yatırım rehberliği için 📥⬆️
Erdal Dutkun
Erdal Dutkun 3 aylar önce
Emir bey reef coin geleceği hakkındaki düşüncelerin nedir
Suresh sekar
Suresh sekar 3 aylar önce
Matematik Büfesi
Matematik Büfesi 3 aylar önce
100 bin olmamıza az kaldı. Bence 100 bin abone olunca bana 100 dolar vermelisin 😂
𝑤𝒉𝑎𝑡𝑠𝑎𝑝𝑝 +𝟷(𝟿𝟽𝟶) 𝟼𝟾𝟸-𝟺𝟻𝟿𝟽
⬆️Yorumunuz için teşekkür ederim, direkt mesaj atın sizi risksiz ve kayıpsız yatırımla tanıştırayım.
Mustafa Kavalci
Mustafa Kavalci 3 aylar önce
hocam Mt Gox olayıyla ilgili bi video yapar mısınız
Alibek Sultanov
Alibek Sultanov 3 aylar önce
Selamaleykum şu token { Lunyr(LUN) } konusundada araştırma yapıp video çekermisin merak ediyorum nekadar güvenirli,bazı günlerde yüzde 200% yükseliyor
Whatsap ∔‪1(𝟖5𝟎)-33𝟐-𝟑9𝟒𝟕
Bana daha fazla mesaj gönderin, bana değiştirme talimatları, bilgi ve tavsiye gönderin:
Kısa Yoldan
Kısa Yoldan 3 aylar önce
Yapıcı bir eleştiri olarak almanı temenni ederim; Ağzını sapirdattigin yerler aşırı rahatsız ediyor kesip atsan harika olurdu. 👌 Onun dışında motivasyonun harika 🤞👍
Gnana Prakasam
Gnana Prakasam 3 aylar önce
WhatsAℙℙ㊉①⑤①⓪⑤①⑨⑦③⑨⑧
şerefe Yorumun için teşekkürler. bana mesaj gönder Seni daha karlı bir şeyle tanıştırmak istiyorum..
RamoRa
RamoRa 3 aylar önce
💚❤️💯
Samet oğuz
Samet oğuz 3 aylar önce
👏👏
Gnana Prakasam
Gnana Prakasam 3 aylar önce
Serhan Eroğlu
Serhan Eroğlu 3 aylar önce
Bu nasıl bağımsızlık BTC'nin fiyatının yükselmesi ve düşmesi tamamen FED'in elinde hani coinler bağımsız finansın simgesiydi?Ne oldu?
WhatsApp 👉+①③①③③①②⑤③④⑦
Merhaba! Yorumun için teşekkürler. Daha fazla ℹ️ bilgi ve rehberlik için 📥⬆️
z Official
z Official 3 aylar önce
“Your positive action combined with positive thinking results in success.” $dexa.
Furkan Erdem
Furkan Erdem 3 aylar önce
Fil coin sürekli arz basıyor bu çok sıkıntılı bir durum.
Bana Yaz𑁕𝟭 𝟱𝟭𝟴 𝟮𝟵𝟬-𝟭𝟮𝟲𝟱 WhatsAp
Katıldığınız için teşekkür ederiz, özel teklifler ve yatırım için yardım hattına ulaşmanız iyi olur.,
Media_C-BoX
Media_C-BoX 3 aylar önce
Emir sana yatırım tavsiyesi veriyorum BONE araştır shibarium aktif olduktan sonra piyasa değeri 3 ay içinde en az 5 milyar dolara ulaşacak matic neyse bone de o
Satoshi Yasutaka
Satoshi Yasutaka 3 aylar önce
Resesyondan daha kotu birsey varsa beklentilere meydan okuyan seydir
Suresh sekar
Suresh sekar 3 aylar önce
WhatsAℙℙ㊉①⑤①⓪⑤①⑨⑦③⑨⑧
şerefe Yorumun için teşekkürler. bana mesaj gönder Seni daha karlı bir şeyle tanıştırmak istiyorum..
Hakan Egne
Hakan Egne 3 aylar önce
File coin arzı son 6 ayda 60 milyondan 260 milyona çıktı. düşüş bu yüzden oldu.
Bana Yaz𑁕𝟭 𝟱𝟭𝟴 𝟮𝟵𝟬-𝟭𝟮𝟲𝟱 WhatsAp
Katıldığınız için teşekkür ederiz, özel teklifler ve yatırım için yardım hattına ulaşmanız iyi olur.,
Havacı
Havacı 3 aylar önce
File coinin enflasyonu devasa düzeyde o yüzden hiç güvenmiyorum.
amma.groups
amma.groups 3 aylar önce
Bilal Cicek
Bilal Cicek 3 aylar önce
Abi gerçekten çok yumuşak güzel bı üslubun var.🙏 Reef coini inceler misin abi bir videonda. ♥️
whatsapp±⓵⓽⓷⓽⓷⓶⓪⓽⓽⓼⓼
izlediğiniz için teşekkürler, doğrudan mesaj gönderin 🖕🖕, yatırım ipuçları.
seyit ali katrancı
seyit ali katrancı 3 aylar önce
💯💯👏👏
whatsapp±⓵⓽⓷⓽⓷⓶⓪⓽⓽⓼⓼
izlediğiniz için teşekkürler, doğrudan mesaj gönderin 🖕🖕, yatırım ipuçları.
Kürşad ZEYBEK
Kürşad ZEYBEK 3 aylar önce
EMR... EĞER bir SHEEY hissedersen, işi gücü bırakır SENİ 7/24 korumaya gelirim. "SEN" mutlaka OLMALISIN...;)
Bana Yaz𑁕𝟭 𝟱𝟭𝟴 𝟮𝟵𝟬-𝟭𝟮𝟲𝟱 WhatsAp
Katıldığınız için teşekkür ederiz, özel teklifler ve yatırım için yardım hattına ulaşmanız iyi olur.,
Murat özkan
Murat özkan 3 aylar önce
Emeğine sağlık
𝑤𝒉𝑎𝑡𝑠𝑎𝑝𝑝 +𝟷(𝟿𝟽𝟶) 𝟼𝟾𝟸-𝟺𝟻𝟿𝟽
⬆️Yorumunuz için teşekkür ederim, direkt mesaj atın sizi risksiz ve kayıpsız yatırımla tanıştırayım
Ahmet Yüksel
Ahmet Yüksel 3 aylar önce
Vicmove hakkındaki düşüncen nedir ?
𝑤𝒉𝑎𝑡𝑠𝑎𝑝𝑝 +𝟷(𝟿𝟽𝟶) 𝟼𝟾𝟸-𝟺𝟻𝟿𝟽
⬆️Yorumunuz için teşekkür ederim, direkt mesaj atın sizi risksiz ve kayıpsız yatırımla tanıştırayım.
Ali
Ali 3 aylar önce
👏👏👏
𝑤𝒉𝑎𝑡𝑠𝑎𝑝𝑝 +𝟷(𝟿𝟽𝟶) 𝟼𝟾𝟸-𝟺𝟻𝟿𝟽
⬆️Yorumunuz için teşekkür ederim, direkt mesaj atın sizi risksiz ve kayıpsız yatırımla tanıştırayım.
Sedat Tol
Sedat Tol 3 aylar önce
Emeğine sağlık
𝑤𝒉𝑎𝑡𝑠𝑎𝑝𝑝 +𝟷(𝟿𝟽𝟶) 𝟼𝟾𝟸-𝟺𝟻𝟿𝟽
⬆️Yorumunuz için teşekkür ederim, direkt mesaj atın sizi risksiz ve kayıpsız yatırımla tanıştırayım.
yaşar kubuz
yaşar kubuz 3 aylar önce
Kripto paraları detaylıca öğrenebileceğim bi video varmı
Telegram 👉 emirsahin_yatrm
gelen kutusu bana ☝️daha fazla kripto ve finansal yardım için.
whatsapp±⓵⓽⓷⓽⓷⓶⓪⓽⓽⓼⓼
terima kasih telah menonton, kirim pesan langsung , tips investasi investasi..
Muhammet Demirci
Muhammet Demirci 3 aylar önce
👍👍
Whatsap ∔‪1(𝟖5𝟎)-33𝟐-𝟑9𝟒𝟕
Bana daha fazla mesaj gönderin, bana değiştirme talimatları, bilgi ve tavsiye gönderin:
Qusar Sahdag
Qusar Sahdag 3 aylar önce
Tesekkurler. BLZ COIN HAQQINDA NE DUSUNUYURSUN?
Hasan A
Hasan A 3 aylar önce
Mefa hakkında ne düşünüyorsun ilerde Ceek in önüne gecebilir mi
WhatsAℙℙ㊉①⑤①⓪⑤①⑨⑦③⑨⑧
şerefe Yorumun için teşekkürler. bana mesaj gönder Seni daha karlı bir şeyle tanıştırmak istiyorum..
Taleh Aliyev
Taleh Aliyev 3 aylar önce
gece vidyoyu izlemisdim simdi bir daha izliyorum yarin belki tekrardanda izledim
Bana Yaz𑁕𝟭 𝟱𝟭𝟴 𝟮𝟵𝟬-𝟭𝟮𝟲𝟱 WhatsAp
Katıldığınız için teşekkür ederiz, özel teklifler ve yatırım için yardım hattına ulaşmanız iyi olur.,
Muhammet Turkmen
Muhammet Turkmen 3 aylar önce
Fil Coin hep arzını arttırıyorlar adamlar sıkıntılı bir Coin bence
whatsapp±⓵⓽⓷⓽⓷⓶⓪⓽⓽⓼⓼
izlediğiniz için teşekkürler, doğrudan mesaj gönderin 🖕🖕, yatırım ipuçları.
JUST WOW TOP 10
JUST WOW TOP 10 3 aylar önce
05:48 EN KOMIK AN ... O SESI DUYDUKDAN SONRA GULMEKTEN PARCA PARCA OLDUM HAHAHA
Hibet Kaya
Hibet Kaya 3 aylar önce
Gecen videoda coinlerinizi sattiginizi demistiniz emir bey
ahk
ahk 3 aylar önce
En fazla liq eden borsa deil FTX di.Hiç şaşırtmadı
Christian Delacour
Christian Delacour 3 aylar önce
Kriptokolog
Kriptokolog 3 aylar önce
Tarih tekerrür etmez insanlar tekrar eder.
WhatsApp 👉+①③①③③①②⑤③④⑦
Merhaba! Yorumun için teşekkürler. Daha fazla ℹ️ bilgi ve rehberlik için 📥⬆️
oguz başıbuyuk
oguz başıbuyuk 3 aylar önce
Knk Cartesi hala favori projenmi toplamaya başlıyorum bende.
Gnana Prakasam
Gnana Prakasam 3 aylar önce
WhatsAℙℙ㊉①⑤①⓪⑤①⑨⑦③⑨⑧
şerefe Yorumun için teşekkürler. bana mesaj gönder Seni daha karlı bir şeyle tanıştırmak istiyorum..
zati durmus
zati durmus 3 aylar önce
Emir Bey Merhaba, sizin referansınızla Quantfury'e üye oldum. Binance'dan USDT yatırmak istiyorum fakat Quantfury tarafında 3 farklı tether hesabı var, hangisine göndereceğimi bilemedim. Bir de ben Binance hesabına usdt göndereceğim zaman önce btcturk hesabına tl gönderip orradan usdt alıyorum. Sonra da oradan 0,75 usd masraf karşılığında Binance gönderiyorum. Binance ya da Quantfury'e en az masraflı para(ya da coin) nasıl yatırabilirim?
Bana Yaz𑁕𝟭 𝟱𝟭𝟴 𝟮𝟵𝟬-𝟭𝟮𝟲𝟱 WhatsAp
Katıldığınız için teşekkür ederiz, özel teklifler ve yatırım için yardım hattına ulaşmanız iyi olur.,
zati durmus
zati durmus 3 aylar önce
@kamil kafali teşekkür ederim
kamil kafali
kamil kafali 3 aylar önce
Binance tr den ücretsiz transfer yapabilirsin global binance a
dursun ali çilci
dursun ali çilci 3 aylar önce
👍👍👍
whatsapp±⓵⓽⓷⓽⓷⓶⓪⓽⓽⓼⓼
izlediğiniz için teşekkürler, doğrudan mesaj gönderin 🖕🖕, yatırım ipuçları.
Ferhat Temelkuran
Ferhat Temelkuran 3 aylar önce
Abi bişey diyecem quanfury hesap açan kişi ile parayı gönderen kişi aynı olmazsa ne olur
Ferhat Temelkuran
Ferhat Temelkuran 3 aylar önce
@Guillaume DesRochers farketmez ikiside
Guillaume DesRochers
Guillaume DesRochers 3 aylar önce
Quantfury hesabınızı banka kartıyla mı yoksa kriptoyla mı finanse etmekten bahsediyorsunuz?
HASAN KURUM
HASAN KURUM 3 aylar önce
Stepn ile ilgili video gelebilir mi?
WhatsAℙℙ㊉①⑤①⓪⑤①⑨⑦③⑨⑧
şerefe Yorumun için teşekkürler. bana mesaj gönder Seni daha karlı bir şeyle tanıştırmak istiyorum..
Ahmet Tezcan
Ahmet Tezcan 3 aylar önce
👍
Suresh sekar
Suresh sekar 3 aylar önce
XBeY FOOTBal
XBeY FOOTBal 3 aylar önce
Seni çok seviyorum Emir abi
whatsapp±⓵⓽⓷⓽⓷⓶⓪⓽⓽⓼⓼
terima kasih telah menonton, kirim pesan langsung , tips investasi investasi..
Adem Arduc
Adem Arduc 3 aylar önce
Emir xrp hakkinda video cekermisin
polat baydag
polat baydag 3 aylar önce
👍👍👍❤👍👍👍
Bana Yaz𑁕𝟭 𝟱𝟭𝟴 𝟮𝟵𝟬-𝟭𝟮𝟲𝟱 WhatsAp
Katıldığınız için teşekkür ederiz, özel teklifler ve yatırım için yardım hattına ulaşmanız iyi olur.,
Emre Akbaba
Emre Akbaba 3 aylar önce
Solana yı 2 binden aldım beklemekteyim 😵🥴
Hikmet Erdenler
Hikmet Erdenler 3 aylar önce
Teşekkürler
Bana Yaz𑁕𝟭 𝟱𝟭𝟴 𝟮𝟵𝟬-𝟭𝟮𝟲𝟱 WhatsAp
Katıldığınız için teşekkür ederiz, özel teklifler ve yatırım için yardım hattına ulaşmanız iyi olur.,
irfan cetintas
irfan cetintas 3 aylar önce
Sen deyil miydin eth 3 ay içinde 10 bin dolar olacak diyen nanik adam😃
𝑤𝒉𝑎𝑡𝑠𝑎𝑝𝑝 +𝟷(𝟿𝟽𝟶) 𝟼𝟾𝟸-𝟺𝟻𝟿𝟽
⬆️Yorumunuz için teşekkür ederim, direkt mesaj atın sizi risksiz ve kayıpsız yatırımla tanıştırayım.
samet
samet 3 aylar önce
seni izlemek keyifli
amma.groups
amma.groups 3 aylar önce
Ahmet Kilci
Ahmet Kilci 3 aylar önce
Hayırlı yayınlar
𝑤𝒉𝑎𝑡𝑠𝑎𝑝𝑝 +𝟷(𝟿𝟽𝟶) 𝟼𝟾𝟸-𝟺𝟻𝟿𝟽
⬆️Yorumunuz için teşekkür ederim, direkt mesaj atın sizi risksiz ve kayıpsız yatırımla tanıştırayım.
Mehmet Aslan
Mehmet Aslan 3 aylar önce
Kardes rose hakkinda ne dusunuyorsun? Seviliyorsun
𝑤𝒉𝑎𝑡𝑠𝑎𝑝𝑝 +𝟷(𝟿𝟽𝟶) 𝟼𝟾𝟸-𝟺𝟻𝟿𝟽
⬆️Yorumunuz için teşekkür ederim, direkt mesaj atın sizi risksiz ve kayıpsız yatırımla tanıştırayım.
Rauf Teslim
Rauf Teslim 3 aylar önce
SELAM HOCAM AZERO INCELEMESI LÜTFEN
Bana Yaz𑁕𝟭 𝟱𝟭𝟴 𝟮𝟵𝟬-𝟭𝟮𝟲𝟱 WhatsAp
Katıldığınız için teşekkür ederiz, özel teklifler ve yatırım için yardım hattına ulaşmanız iyi olur.,
Sonraki
Kripto Piyasasında Kime Güvenelim?
14:19
325 MİLYAR DOLAR BULDULAR! GELECEK!
21:37