Karanlık

Anketler Düştü Bahçeli Tutuştu...

Avrasya Anket
Abone ol
görünümler 75 328
99% 36 000 65

Bağımsız Gazeteci Gökhan Özbek tarafından 04 Mayıs 2021’de Avrasya Araştırma Yönetim Kurulu Başkanı Kemal ÖZKİRAZ gerçekleştirilen 23DERECE​​​​​​​​​​​​​ programının 1028. bölümü.
Bu yayınımızda;
Devlet Bahçeli'nin yeni anayasa önerisi ve kulisler,
İmamoğlu'na açılan soruşturmanın detayları,
Cengiz İnşaat'ın İkizdere açıklaması,
Sisi ile görüşmeler...

Hepsi ve daha fazlası yayınımızda...

Kanalımıza abone olmayı, videomuzu beğenerek paylaşmayı unutmayalım.🔴 Telegram Kanalımız: t.me/gokhanozbek​​​​​​​

🟡 TRvid Üzerinden Destek: trvid.com/u-23derecejoin​​

🟤 Patreon Üzerinden Destek: www.patreon.com/gokhanozbek​​

🔵 Kreosus Üzerinden: kreosus.com/23derece​​

📞 WhatsApp İletişim: +90 530 2349767

🔴 ABONE OL + BİLDİRİMLERİ AÇ + BEĞEN + PAYLAŞ

katma

 

4 May 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 0
Sabiha Sisik
Sabiha Sisik 13 gün önce
Bekledikçe dahada dusecek
Emeklinin Hali ahvali
Emeklinin Hali ahvali 13 gün önce
Ahhh🇹🇷 ülkem vaaahhh 🇹🇷ülkem 👍SEÇİM İSTİYORUZ🙏 Akp eskisi gibi oyun kuramıyor👳👎 elindeki halkı ve hitap ettiği kitleyi idare eden tüm kozları kullandı şimdi yalana sarıldı o da karşılık bulmuyor 👎tüm yalanlar karşı cennahtan anında çürütülüyor Kurduğu yalan riya kunpas dönüp dolaşıyor ayaklarına dolanıyor 👳👎 Haksızlık hukuksuzluk adaletsizlik tüm halk kesiminde hissedilir oldu👳👎 Sağlık sisteminde yoğun bakımda👳👎 Eğitim ebada iflasta ekonomide👳👎 duvara toslamış ülkede ayırım kayırma, Yandaşlık 👳bizden olan olmayan kin🙏 kibir kutuplaşma kutuplaştırma👎 düşmanlaştırma had safhada 👎👳👎içte ve dışta huzur yok anayasa rafta 👳👎demokrasi askıda hak hukuk adalet insan hakları yok ortada 👳👎 Zengin çok daha 👳zengin fakir çok👎 daha fakir ülkeyi soyan soyana🙏 işimiz kalmış 🙏Allaha🙏.
Ugur Cakmakoglu
Ugur Cakmakoglu 23 gün önce
Mhp ye artık oy veren salak kalmadı
Hilmi Çam
Hilmi Çam Aylar önce
Yaptıklarının hesapları sorulacak yıkılan yuvaları issizlikten çıldıran insanları intihar edenleri türkıye'den umudunu kesip yurt dışına gidenleri görmeyen varsa yandaş yoksa yandaş zihniyeti kesinlikle hesap vermeli mal varlıklıklarını incelenmesi gerekir yakışanda budur
Hilmi Çam
Hilmi Çam Aylar önce
Devlet bahçeli evine dönme vakti geldi de geçti bile bir an evel tatile çıksın
Hilmi Çam
Hilmi Çam Aylar önce
Ülkenin içine ettiler sebeb olan larda rezil oldu haĺa nasıl yalakalık yaparız derdindeler
Hilmi Çam
Hilmi Çam Aylar önce
Sizlere 1 milyon abone yakışır
G A
G A Aylar önce
Erken seçimle birlikte anayasa değişikliği için muhalefete yem atabilirler; yani erken seçim mi istiyorsunuz, o zaman anayasa değişikliğini de kabul edin..
El El
El El Aylar önce
Ben erdoğana dedim bir dayanma sınırın var ekonomi vergiler çok yüksek halk bunu taşıyamıyor yani ekonomi devirecek erdoğanı
IBRAHIM YK
IBRAHIM YK Aylar önce
Dönek bahçeli 🤘
okyar
okyar Aylar önce
Rüyanızda görürsünüz ülkeyi chp ve zihniyetine teslim edecek kadar aklımızı kaybetmedik.
G A
G A Aylar önce
siz aklınızı vatana ihanete satmışsınız.
IBRAHIM YK
IBRAHIM YK Aylar önce
Siz tarikatlarda el etek öpün. padişahınıza biat edin. 🤘
Haluk Özen
Haluk Özen Aylar önce
MERHABALAR BANA BÖYLE GÜZEL HABERLER VERİN
Turudu Altundag
Turudu Altundag Aylar önce
109 maddelik anayasa hazirladi ya. Eger o hazirlanan anayasayi akp hazirladaydi, ancak bahcelinin hazirladigi anayasa gibi olurdu. Adam sanki tayiba asikmis gibi.
circle soleil
circle soleil Aylar önce
erken seçim istiyoruz. daha ne kadar fakirleşeceğiz.
Hakan Hakay
Hakan Hakay Aylar önce
bu bahçeli ölemez.çünki onu bekleyen başbuğ...ozan arif.imamoğlu gibi bir çok ülkücüye hesap verecek..ölmese bu dünyada bi hiç...
herşey güzel olacak
Hey bahceli bu ülkeye en büyük ihaneti sen yaptın bu halkın vebali var üzerinde
Mustafa yüksel
Mustafa yüksel Aylar önce
Abone olmadan beğenmeden izliyorum maksat itlik olsun :)
Tamer Avcı
Tamer Avcı Aylar önce
Yeniden.refah.partisi.Fatih.erbakan.
Tamer Avcı
Tamer Avcı Aylar önce
1996.yili.necmettin.erbakan.donemi.isciye.emekliye.verilen.zam.halkin.garibanin.yuzu.guldu..bu.yuzden.yeniden.refah.partisi.Fatih.erbakan..baska Care.kalmadi.
Hakan Hakay
Hakan Hakay Aylar önce
oda kim..7 ay önce cumhur ittifakı diyordu.julide ateşe...
İn Cin Sende, İncitme
Son 20 yılda bu millet şunu gördü siyasal islamcılara din allah kitap osmanlı hamit fatihin yaşındasın muhammet 1 hurmayı 5 kişi yerdi ali nin terliği ömerin hırkası masalları ile ülkeyi nasıl soyup soğana çevirdiklerini din diye birşeyin olmadığını din insanlıktan çıkmış bir kavmin arkasına saklanma gereği duyduğu bir argüman olduğunu yaşlısından gencine herkes gördü ve bu toplumun kurtuluşunun deistlik ve ateistlikten geçeceğini yakında bu ülke de bir avuç kalmış ortadoğu çöl meczupları da anlayacak çünkü asıl islam ateistlik den deistlikten geçer bütün peygamberler deistti ve din maskesi ile insan kanı içen şeytanlara gönderilmiştir 0
Ali Can Karayani
Ali Can Karayani Aylar önce
Abiler neden bağararak konuşuyorsunuz Allah aşkına ya.
BEŞİR İLBİLGİ
BEŞİR İLBİLGİ Aylar önce
MHP AKP yi bitirdi
Serhan Kapucu
Serhan Kapucu Aylar önce
Mhp akp siktir olup gidecek
Metin
Metin Aylar önce
Cok güldüm ya.isterseniz ba ba yasa yapin .tarihten siliniceksiniz.
Huseyin Sahin
Huseyin Sahin Aylar önce
Sayın Bahçeli en erken ne zaman olacaksa hodri meydan hayden erken seçime diyebilir.
Murat ASİL
Murat ASİL Aylar önce
BU ÜLKENİN BÜTÜN SORUNLARINA KÖKTEN ÇÖZÜM.4 yılda bir seçim olacak kazanan parti ve başkanı Türkiyeyi ve Türkiyedeki bütün yerel yönetimleri yönetecek.Yani X parti kazandı diyelim seçimleri X parti başkanı kabinesi ile yani bakanları ile ülkeyi yönetecek.Büyükşehir belediyeleri ve belediyeler hepsini X parti yönetecek.Yani İstanbul büyükşehir belediyesi X partinin Şişli belediyesi Y partisinin olmayacak kim kazanırsa ülkeyi komple yönetecek.4 Yıl sonunda referanduma gidilecek.Referandumda 3 adet oy kullanılacak.Oy pusulasında 2 şık olacak beraat ve idam.Birinci oyu başkan ve kabinesine kullanacağız ikinci oyu büyükşehir belediyesini yönetenlere üçüncü oyu ise belediyeleri yönetenlere kullanacağız.Beraat oyu yüksek çıkanlar canını kurtarır idam oyu yüksek çıkanlar ise idam sehpasını boylar.Alın size demokrasi.Yönetemeyen canıyla öder.Böylece gerçek vatan seveler ve gtüne güvenenler aday olur ülkeyi yönetmeye.Çapulculardan kurtuluruz.Bu ülkeye böyle bir denetim mekanizması lazım.Halk karar verir her şeye.Seçibilmek için kendini parçalayanları birde o zaman görelim bakalım yemin ediyorum arkalarına bile bakmadan kaçarlar.Şimdi seçilmek için yırtıyorlar kendilerini çünkü çalsalarda,ülkeyi batırsalarda hesap vermeden çekip gidiyorlar.Bu çalma çırpma ve ülkeyi kötü yönetme sadece bir partiye özel bir şey değil bu ülkeyi yönetmek için kim başa geliyorsa hepsi kötü yönetiyor çünkü hesap vermeden gittikleri için vatan ve vatandaş umurlarında değil.Neden idam diye soracak olursanız M.Kemal Atatürk ve silah arkadaşları bu ülke için canlarını ortaya koydular.Adnan Menderes kimine göre doğru kimine göre yanlış yönettiği için canıyla ödedi.Bizler askere gidiyoruz canımızı ortaya koyuyoruz.Peki bugüne kadar başımıza geçenlerin özelliği ne herkes canını ortaya koyarken bu adamların ayrıcalığı ne ? Ülkeye ve halka zarar veriyorlar ceplerini doldurup hesap vermeden gidiyorlar.Milletçe başımıza geçenlerden tek yürek olup hesap vermelerini istemezsek bu başımıza gelenler sonsuza kadar sürer.
Serkanbah
Serkanbah Aylar önce
bahçeliye bak anayasa yapacakmış pehhh
Pikachu
Pikachu Aylar önce
Analizleriniz gerçekçi değil. Bahçeli'nin yapmaya çalıştığı şey Akp'den kaçan milliyetçi-muhafazakar seçmeni bünyesinde toplamak.
Pikachu
Pikachu Aylar önce
@ergn inmez Yav kardeşim boş yapmayın akpli filan değilim. Muhalefeti çok feci pohpohluyorlar. Böylece rehavete düşürecekler. Hiçbir ankette erdoğanın oyları yüzde 30'un altında değil. Şuanki görüntüye göre gittiler gidecekler deniyor. Seçim zamanı bu adam sahaya inip oylarını %5-6 arttıracak. Üstelik erken bir seçimde Mansur Yavaş ya da Ekrem İmamoğlu aday olamayacak. Çünkü görevleri var. Erken seçim muhalefet için ölüm gibi bir şey.
Rabia
Rabia Aylar önce
Medya raporu: Fransa, BioNTech / Pfizer kutularına yönelik AB milyar siparişini engelleyecek 7 Mayıs 2021 10:10 AB, üye ülkelere aşı siparişi verme konusundaki yönetimi nedeniyle sert bir şekilde eleştiriliyor. Brüksel, anlaşmaları geç imzalamakla suçlandı. Şimdi yeni teneke kutu sipariş ederken daha hızlı hale getirmek istiyorlar - ancak bir medya raporuna göre bir AB ülkesinin engellemesi gerekiyor. Kaynak: Reuters © Christophe Archambault Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, 6 Mayıs 2021'de Paris Expo Porte de Versailles'de yeni açılan bir aşı merkezini ziyaret etti. AB Komisyonu şu anda Mainz aşı üreticisi BioNTech ve ABD'li ortağı Pfizer ile, Aralık 2021'den 2023'e kadar teslim edilecek olan çocuklar, ergenler ve güçlendirici aşılar için 900 milyondan fazla doz için pazarlık yapacak. Ayrıca 900 milyon teneke daha siparişin de opsiyonel olarak masada olacağı söyleniyor. Bir gazete haberine göre, sözleşme müzakere edilen kadar iyi - ancak bir ülkenin şu anda kararını çok zaman alması ve dolayısıyla siparişi geciktirmesi gerekiyor. Pfizer / BioNTech'ten korona aşısı: AB 1,8 milyar doz sipariş ediyor - çocuk aşılaması için de AB Komisyonu, geçtiğimiz yıl SARS-CoV-2'ye karşı aşı dozları sipariş ederken son zamanlarda yönetimi için sert eleştiriler almak zorunda kaldı. Örneğin Brüksel, çok tereddütlü davranmakla ve BioNTech / Pfizer gibi aşı üreticileriyle çok geç sözleşmeler yapmakla suçlandı. Gibi dünyanın bildirildi olan AB sizin çok geç düzen ve kota kaybetmek kısmı ile gelebilir korkuyorlar şimdi Üye Devletler. Belge, adı belirtilmemiş AB diplomatlarına atıfta bulunuyor. Üreticilerle görüşmelerden AB Komisyonu sorumludur. Daha sonra sözleşme, aşı siparişleri için sözde yönlendirme komitesinde yer alan üye ülkelerin temsilcilerine sunulmadan önce, ilk olarak 27 komiser tarafından oybirliğiyle onaylanmalıdır. Ve Berlin'deki Federal Sağlık Bakanlığı, bütçe komitesinden, onay için hazırlandığı için ilgili fonları talep etmiş olsa da, Brüksel'de hala durmaktadır. AB komisyon üyeleri heyetinin haftalık toplantısında sözleşmeyi onaylamadığı söyleniyor. Die Welt'e göre , Fransa doğumlu İç Pazar Komiseri Thierry Breton endişelerini dile getirdi. Ayrıca yönlendirme komitesinde, Fransa temsilcileri sürekli olarak yeni endişelerini dile getirerek, teknik nitelikteki sorularla veya açıklama isteyerek engellemelidir. Paris'teki hükümetin nedenleri hakkında spekülasyonlar var. Bir AB diplomatının aktardığına göre, belgede, BioNTech aşısı için üretim kapasitelerinin Fransa'ya getirilmesi ve yerel firmaların üretime daha yakından entegre edilmesi meselesi söz konusu. BioNTech patronu Şahin, siper olarak aşı konusunda Fransa hala kendi korona aşısını bekliyor. Şimdiye kadar, Fransız ilaç devi Sanofi'ye yüksek umutlar dayanıyordu, ancak AB'de korona ilacına yönelik onay henüz görünmüyor. Birkaç ay önce yapılan önemli testlerde, Sanofi ve İngiltere'deki ortağı GlaxoSmithKline hayal kırıklığı yaratan ara sonuçlar bildirdi. Buna göre korona aşısı yeterince etkili değildi. Fransa'nın bir Fransız ilaç şirketi ile sözleşmeleri güvence altına almak için geçen yılki siparişleri bloke ettiği de söyleniyor. Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un o sırada ilaç şirketi Sanofi'yi dışarıda bırakmak istemediği iddia ediliyor. O tarihte, Fransızlarla AB için 300 milyon aşı dozu için iade sözleşmesi imzalandığı söyleniyor. Konuyla ilgili daha fazla bilgi - Aşı teslimatları hakkında Von der Leyen: "Sırada bulunduğunuz fırında olduğu gibi değil" heyecan Bizi Twitter'da takip edin BioNTech Corona krizi Almanya AB Emmanuel Macron Fransa aşı aşılama Pfizer İlaç endüstrisi Uluslararası
Mehmet Çirkin
Mehmet Çirkin Aylar önce
Sayın Bahçeli yanından ayrılana cumhur ittifakına oy vermeyene hain diyor Tuğrul Türkeş akp ye gidince inada çok ağır konuşmuştu ne oldu kendinde gitti akp nın davulunu çalmaya başladı bitirdi MHP yi
ALi iLiK
ALi iLiK Aylar önce
Bahçeli kusura bakmasın , Yapıştığı koltuğu bırakmadan artık ülkücülerden herhangibir destek bekleyemez. Beklesede bu satten sonra MHP ile işi olacaklar varmı bilemiyorum, Bunun başlıca sebebi "Şeref...." dediğiniz kişinin kanatları altına girip ne derse he demeniz bunun devletçilikle , milletçilik ile bir alakası olamaz, MHP nin hiçmi bir farklı politikası yok , MHP'lilerin bir çoğu Ülkü ocaklarının kapatılması ve yapılması yanlış olan Hükümetin politikalarına sanki MHP , AKP'nin yan kuruluşuymuş gibi davranması çok büyük etken oldu. Sayın bahçeli halk salak değil , Neyin ne olduğunu çok iyi biliyor Kusura bakma böyle milliyetçilik olmaz , Ne zaman oy kaybetmeye başlasan , HPD'ye saydırmak ile oy toplayacağını sanıyorsan o işler geçti.
TEKNO BAŞKENT
TEKNO BAŞKENT Aylar önce
:)
Yılmaz Güney
Yılmaz Güney Aylar önce
Cumhur ittifaki kaybedenler kulübüne demir atmış bulunuyor tez zamanda yallah
Fatih Doğan
Fatih Doğan Aylar önce
%3-5 oy alan parti anayasa yapıyor bizi bunların adaletsiz sestemimi adeti sağlayacak
Can S.
Can S. Aylar önce
% 11.1 ??
Whos Next
Whos Next Aylar önce
Trt de öcalanın mektubu okutulurken bahçeli nerdeydi ?
Devrim ATİK
Devrim ATİK Aylar önce
@emin yıldız sj
emin yıldız
emin yıldız Aylar önce
31 de
Şinadi Bekiroğlu
Şinadi Bekiroğlu Aylar önce
128?
Mustafa Karayigit
Mustafa Karayigit Aylar önce
kemal tebessümle gülmen cok güzel bende güldüm olan anayasyi uygulasalar yeter yeterki anayasayi cignemesinler
Zeynep Filis
Zeynep Filis Aylar önce
Aponun heykelini yapacagım diyenlere kucak açanlar,sarmaş dolaş olanlar,Asil ülkemin insanlarına namussuz siyaseti getireceğim diyenlere bu güzide vatanda yer bulamayacaklar,Darbe olursa tankın önüne ben geçerim diyen sonrada saklanan zihniyetler bu canim vatandan bırakın oyu günahlarını vermez bu halk,Kılıçdaroglunun tek dogru bir sözü var takdire şayan:BİZ ERDOĞAN GİBİ SÖZ VERİP SÖZÜNDE DURAN İNSANLAR DEĞİLİZ...ve bu sözüne rağmen hala chp ye yandaşlık yapılıyor ya içler acısı bir muhalefet..Dünyada 9 kez seçime girip her seferinde iktidarın yarısı kadar oy alan tek muhalefet partisi..Ne kadar acı birşey
Mustafa Şahan
Mustafa Şahan Aylar önce
Erken seçimden mhp olarak ne kazanacağını sanıyorsun acaba, en fazla % 5 bilemedin 6 oyunuz kaldı sayende,.Allah cezanı verecek
ALİ NABİ TEKİNER
ÜÇ HİLAL BAYRAĞI YİNE ŞEREFİYLE GÖKLERDE DALGALANIR ANCAK GENEL BAŞKANI VE YANINDAKİLER MHP. DEN ELLERİNİ ÇEKTİKLERİNDE YİNE ŞAHLANARAK DALGALANIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM. ZİRA; AKP. 'NİN YANLIŞLARINA YANDAŞLIĞI VE DESTEĞİ SÜRÜP GİDERSE, SEÇİMLERDE BARAJ ALTINDA KALMAKTAN KURTULAMIYACAKLARINDAN EMİNİM......
Mustafa Ozen
Mustafa Ozen Aylar önce
DEVLET BAHÇELİNİN 100 MADDE ANAYASA İÇİN TASLAK HAZIRLAMIŞ ÖNERİ OLARAK SUNUYOR BUNDAN NİYE RAHATSIZ OLDUNUZ KABUL EDERSİNZ VEYA ETMEZSİNİZ BU KADARDA ELEŞTİRME HAKKINIZ YOK BU MEMLEKETTEN KOMİNİSTLERİN SOLCULARIN FETOŞUN VE PKK NİN İTLERİMİ HOŞUNUZA GİDİYOR SİZLERİDE AZ PUŞT DEGİLSİNİZ ESAS MUNAFIK SİZLERSİNİZ
Erhan Demir
Erhan Demir Aylar önce
akp nin köpekliğini yapmaya devam edin.. davayı bitirdiniz. rahmetli Başbuğumun kemiklerini çatır çatır kırdınız mezarında ak köpekler.. Bozkurtlar köpekleri gördüler ve ayrıldılar. bozkurt gibi yaşamaya devam ediyorlar.. seçimde görüceksiniz davaya hainliğin sonucunu...
Altın Aslan
Altın Aslan Aylar önce
Hadi işine kimin ne olduğunu gayet iyi gördük sayenizde siz sülükleri artık istemiyoruz tuz gölünde yıkanacağız ki her tarafımıza yapışmış siz sülüklerden tek tek değil topluca kurtulalım
Serkan Bulutka
Serkan Bulutka Aylar önce
Her geçen gün daha da kötüye gidiyor!! 20 Yılda ülkenin içine ettiler!!!
herşey güzel olacak
Yeni anayasaya ihtiyaç varmıydı ne gerek var
Rıza Çakmak
Rıza Çakmak Aylar önce
Gökhan topram birgün de Yavuz Ağıralioğlu ile proğram yaparmısın
Alparslan Senol
Alparslan Senol Aylar önce
Akp bi' sonraki seçime aday bile çıkaramAyacak duruma düşebilir. İç çatışma olduğu bariz. Herkes batan gemiden kaçma derdinde. Aylar sonra tüm yandaşların, Akp'den döndüğünü göreceğiz. Sakın bu yandaşların dönekliğini hafife almayın, dün peygamber olarak gördükleri "FETULLAH HAZRETLERİ", bugün oldu "FETÖ".
Erkan F
Erkan F Aylar önce
Elinde iphone fakirim diyenler Istanbulun butcesi yeter deyip yurt disindan kredi cekenler,kendiletine ataturkun askeriyiz diyenlere bilmem nesisiniz diyen hdp ile ortak olanlar,emekli ıkramiyesine hukumete kufur edip ılk kosarak almaya gidenler,nıye aliyosun deyince vergiden veryo vercek tabi ,oncekiler nıye vermedi deyömce ekonomimi vardi deyip,madem ole hani ulkenin ekonomi batikti diyodunuz deyınce,dolar nerde diyenlef,hukumet dese yalan merkezde para varmi ki diye neyse chpli ilhan bey dolar olayi asilsiz okumayi bilen diye merkez listesini anlatirken amerikanin turkiyeye dusmanligina karsi muhalefeti desdkliyecegiz demesi ne
Ali Cevdet Altan
Ali Cevdet Altan Aylar önce
Boş işler
Ali Baytok
Ali Baytok Aylar önce
Sizin bu ortak yayin olursa rekor garanti bence insallah
SEDAT OFLUOĞLU
SEDAT OFLUOĞLU Aylar önce
PESKÜVİT HEM PARTİYİ HEM DE KENDİNİ BİTİIRDİ. YZIKLAR OLSUN....
Mehmet Yatmaz
Mehmet Yatmaz Aylar önce
MHP AKP nin yanlışları doğru demeye devam etsin iki kardeş parti mum gibi eriyor
Ahmet Baki ipek
Ahmet Baki ipek Aylar önce
Bahçeli Ülkücü kardeşlerimize ceza kesiyor
Altın Aslan
Altın Aslan Aylar önce
Onlar hiç ülkücü olmadılar ki
ismail sari
ismail sari Aylar önce
Daha durun merkez bankasinin parası biti daha altin var gerci bir kac ton giti ama o daha bitmedi bitimi o zaman gelen vergiler şatafata yetmiyecek o zaman birakir giderler seçimede gerek kalmayacak
Oğuz BARANLI
Oğuz BARANLI Aylar önce
Vasıfsız iktidar,Hırsız akp,boş mhp..
Kerim Beyazit
Kerim Beyazit Aylar önce
Anayasaya uymadıkları için, kendilerine uyan bir anayasa istiyorlar.
Kerim Beyazit
Kerim Beyazit Aylar önce
Yalan söylüyor deme Kemal abi, şaka yapıyor daha doğru olur. :)
Abidin Bolel
Abidin Bolel Aylar önce
Kemal bey harikasin agzina yuregine saglik tesekkurler
12701270able
12701270able Aylar önce
Bahçeliyi kim takar Hakaret arası Anayasa Müsvettesi Yüzsüzün 100 numarasıi
FAKİ
FAKİ Aylar önce
Beter olsun haramiler
Mertcan ÖZER
Mertcan ÖZER Aylar önce
Bu aasalik vatan haini bu ulkenin genclerinin canini kiyan katil bahceli denen Allahsiz 40 yildir bu millet yok olusun diye savasiyo amaci olsa olsa yeni.erdogan olmaktir
Altın Aslan
Altın Aslan Aylar önce
Bana niye vurdun ki
ishak
ishak Aylar önce
ZALIMIN SONU YAKLAŞTIKÇA ZULMÜ ARTARMIŞ
Hüseyin Turan
Hüseyin Turan Aylar önce
Hırsızlık olduğu sürece benim hiç bir umudum yok. Hele hele bahçeli ve Tayyip gibi adamlar ekonomi yi ileri götürme vasıfları yoktur
Hüseyin Turan
Hüseyin Turan Aylar önce
Bu ülkede hırsızlık cezası sadece sıradan vatandaşa vardır. Belediye başkanı hükümetler bakanlar lig başkanları vakıf başkanları milletvekilleri bunlara hırsızlık cezası yoktur.
Pubgpeşinde
Pubgpeşinde Aylar önce
En siz neyin kafasını yaşyosunuz ne içirdiler size
Gürel SÜRÜCÜ
Gürel SÜRÜCÜ Aylar önce
Gökhan 100 bini bulmak istiyorsun
Derya Yalcin
Derya Yalcin Aylar önce
Evet anayasaya uyuluyor mu ki anayasa yapılsın
Dr. Fatih Şahin
Dr. Fatih Şahin Aylar önce
Erken seçim deyip duruyorsunuz ama zaten şunun şurasında secime ne kaldı...
Altın Aslan
Altın Aslan Aylar önce
Ne olursa olsun önümüzdeki seçimi de kazanacak iktidar boşa hayal görmeyin
avni mehmet
avni mehmet Aylar önce
senin gibi ruhsuzlar olursa vicdansızlar ükke ekonomisi batmış görme-yen körler anayasa yasa bırakılmamış körler sizi ülkede 10 milyon suriyeli sokulmuş çocuğu çoçuk hastanesine götüremiyoruz be her taraf suriyeli mahvettiniz memleketi mahvettiniz ülkenin her tarafı göçmen suriyeli pakistan afgan dünyada barışık oldukları 1 tane üülke yok herkjeze saldırı herkezle kavga ülkede bel bereket bırakmadı akp ve mhp vicdanın kalamdıysa sende at devam et
ishak
ishak Aylar önce
Yerel seçimlere bakınca görürsün kazanacak mi kaybedecek mi 😂😂😂😂
Ünal Başaran
Ünal Başaran Aylar önce
Bıktık artık bunlardan. Yıldık artık bunların zulmünden. İnsanlar yoksulluktan intihar etmeye başladı. Ah bi gitseler bayram edecek yoksul halk.
Altın Aslan
Altın Aslan Aylar önce
Etmez hasar çok büyük bunlar gitse bile hızlı bir değişim beklemeyin
hayali zender
hayali zender Aylar önce
Iste bu abone cagrilariniz sogutuyor...!!! Ve sahsen abonelikden cikiyorum..
Memphis GT
Memphis GT Aylar önce
yoo ben soğumuyorum
Uğur GERÇEK
Uğur GERÇEK Aylar önce
Yüce Türk Milletini (Makarnacı şerefsizler hariç...) koru Allah'ım!
Uğur GERÇEK
Uğur GERÇEK Aylar önce
Yüz sene önce Vahdettin soysuzu vardı, yüz sene sonra AKPKK'lı vatan haini alçaklar ortaya çıktı! Biz her yüz senede bir bu aşağılık soysuzlarla uğraşmak zorunda mıyız Allah'ım? Bunların başındaki hainler olmak üzere, oy verenlerini de yerle bir et ne olursun!.. AMİN!
Altın Aslan
Altın Aslan Aylar önce
Sana iki soru 1. Müslüman kime denir? 2. Müslüman olmayana bir Müslüman nasıl davranmalıdır? bu iki sorunun cevabı Kuranı Kerim de aç oku her şey kafanda netleşecek
Umut Cantürk
Umut Cantürk Aylar önce
Çok boş muhabbet yapıyorsunuz. Ülkemizin düştüğü durumu hala ironiyle mizansenle eleştiriyorsunuz. Yazık.
Narcissus Jonquilla
Var olan Anayasaya çok uydular da yenisini yapmak kaldı. Muhalefetin cumhur ittifakının hiçbir teklifini değerlendirmeye bile almaması lazım. Boş gündemler.
Fikret Boduroğlu
Fikret Boduroğlu Aylar önce
Muhalefet partileri.bahceli ve mhp nin taleplerine destek vermemeli.mhp akp ıle yürüsün.yada yal nız kalsın.vatandasta mhp ye oy vermesin.sürünsün.mhp gibi bir partiye türkiyenin ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.
Altın Aslan
Altın Aslan Aylar önce
Eskinin ideolojisi bunlar ve artık geçerliliği olmayan şeyler ama inatla geçerli olacak diyen bir milletiz bu yüzden kim gelirse gelsin bu milletin kaderi değişmez
† Yunan Papaz Fesli Kadiros †
Göt *korkusu* diyelim... 😂
† Yunan Papaz Fesli Kadiros †
@avni mehmet heç sanmam öyle olsaydı anadoluya geçer milletini savunurdu. Ama göt yok onlarda
avni mehmet
avni mehmet Aylar önce
kardeş şimdiki hırsızlar için dediğine katılırım ama vahdettin hiç bir zaman ingiliz valisi olmadı ?? bir bir malın sahibi o malın hırsızı olmaz vahdettin dediğin kim ?? bu ülkeyi kuran osmanlı yani o hanedanın üyesi peki şöyle olmuş olabilir mi kardeş kanı dökülmemesi için içerde zaten savaşlardan yorgun düşmüş ülke millet daha da kötü hale gelmemesi için çekilmiş olamaz mı ?
nasıl bir döngüdeyim
Ortadoğulu toplumların ortak kaderi. ülke başkanları ve avaneleri çok zengin ve hırsız, yoksul halk muhafazakar ve dindar... Bu aşağılık sistemi memlekete yamayan çoğunluk şimdi ezansız gavur Avrupa'ya kaçmak istiyor. Bu ortadoğu paradoksunu savunanlar Avrupa'ya değil Ortadoğu'ya
nasıl bir döngüdeyim
@Altın Aslan okay, arap dininin pompaladığı ve toplumun biat ve boyun eğdiği bu sistemde müslüman değilim zaten
Altın Aslan
Altın Aslan Aylar önce
Hal bu ki şeriat kurallarıyla yönetilmeyen bir kişi Müslüman olamaz çünkü Allahın hükümlerini değil insanların hükümlerine göre yaşıyor demektir.
serdar nas
serdar nas Aylar önce
YES
Bebek Bakicim sirketi
Neseliyiz Allahim hep sevindirsin iktidar topukları sağlamaya basladi panikle sacmalamalari tavan yapti🙏👏👏
Aslan Aslankoç
Aslan Aslankoç Aylar önce
Bay Bahçeli, hem MHP' yi bitirdi, hem de kendisini bitirdi, bitriyor!.. Ona kimin güveni kaldı ki?
Altın Aslan
Altın Aslan Aylar önce
Hizmeti büyük yanında AKP yi de götürüyor. RT bunu ek ısa sürede şutlayıp HDP yi yanına almak derdinde bu yüzden
Süleyman Gültekin
🙌🙌🙌👏👏👏👏👏👏👏
Milletin Adamı
Milletin Adamı Aylar önce
Beter olasın inşallah bahçeli.
Dollars in shoe box
MHP'yi ciddiye alan kaldığını sanmıyorum. Bomboş bir parti
Ekrem Dönder
Ekrem Dönder Aylar önce
Evet biliyoruz bakalik yok ve hic bir bakanligin sozzu gecmez tum yetkiler recep tayip
Hafzullah Danış
Hafzullah Danış Aylar önce
Süleyman soylu höt höt diyerek 50 milyon onurlu vatandaşı korkutacağını sandı selam bu ülkenin onurlu vatandaşına
musab tarik Ekiz
musab tarik Ekiz Aylar önce
Tayyibin sonu ecevit olucak belli oldu OAMSPADJQODM
Altın Aslan
Altın Aslan Aylar önce
Merve Kavakçıyı türbanlı olarak meclise gönderdiklerinde Ecevit ne demişti BURASI DEVLETE MEYDAN OKUNACAK YER DEĞİLDİR nereden nereye
Cankut Özyılmaz
Cankut Özyılmaz Aylar önce
Bahçeli'ye güveniyorum yıllar önce Rahmetli Ecevit'i sattığı gibi yarın bir gün Tayyib'i de satar benden söylemesi 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
emine Cağlayan
emine Cağlayan Aylar önce
Ülkemin bir an önce bu haramilerden kurtulmasını diliyorum😔sizlerede bizleri aydınlattığınız için çok teşekkür ederim 💐👍🏻
Ali Can Seven
Ali Can Seven Aylar önce
Anayasadan yeni anayasadan bana ne ben işsiz im... iş ekmek seçimi kazandırır...aklı başında olan herkes farkında çok oy kaybettiklerinin. yeni anayasa halkın gençlerin umrunda değil.buyrun halka sorun röportaj yapın.kaç vatandaş benim önceliğim yeni anayasa diyecek?
Dilek Tiça
Dilek Tiça Aylar önce
Abi neden süre konusunda geriliyorsunuz? Kendi adıma severek izliyorum. Keşke daha uzun olsa
Bülent TANRIYAKUL
Bülent TANRIYAKUL Aylar önce
5:41 tam da yayın donar gibi olduğunda 'Al sana anayasa 'derken aklıma başka bir şey geldi. Aman Kemal bey ne yapıyorsunuz diyecektim ki kağıdı görünce rahatladım.
Kemal Sayar
Kemal Sayar Aylar önce
Covid 19 u en iyi yöneten ülke Türkiye , ya gülermisin ağlarmısın yoksa İsyan mı edersin toplumla alay edercesine Türkiye'yi dünyaya rezil edene ne demek lazım . İsyan edeceğiz başka seçenek kalmadı.
Ömerali Küçüksaraç
Söylenen söze bakarım sözmü dür diye birde söyleyene bakarım adam mıdır diye demişler yarın ben anayasa demedim babayasa dedim diyebilir örnekleri biliyorsunuz çok
Ayla Turkoglu
Ayla Turkoglu Aylar önce
Ya siz süpersiniz iyiki varsınız ALLAH ayağınıza taş değmesin inşaallah
Gurman Gonulal
Gurman Gonulal Aylar önce
Ramazanda oruç tutmayan oruç yiyenler lokantalarda yemek yiyemesinler diye lokantalar ve dükkanlar kapandı diyebiliriz.
Alper Tunga Özdemir
Kanalınızı büyük bir ilgi ile takip ediyorum ancak video süreleriniz çok uzun. Daha geniş kitlelere ulaşmak için içeriğin ana kısımlarını vurgulayan özet videolar yükleyebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.
Milletin Adamı
Milletin Adamı Aylar önce
Halka birşey vermeden kimse seçim kazanamaz.Yetti gayri.
Şahin Şimşek
Şahin Şimşek Aylar önce
Zeka küpü adam db
Buğra kara
Buğra kara Aylar önce
Kemal abi abone oldum
Cüneyt CAN
Cüneyt CAN Aylar önce
Kıçının kılları KADAYIF oldu. Bir türlü bırakmıyor koltuğu..
barış biner tarafsız haber
Başarılar...
Gelecek
Gelecek Aylar önce
Gökhan ÖZBEK'in sözünü çok kesiyorsunuz biraz dikkatli olun
Sonraki
QUESTION EVERYTHING...
17:50
görünümler 2 053 973
Merve & Orkun - Düğün
13:57
görünümler 1 569 786
Aşk Mantık İntikam 1. Bölüm
1:43:25
görünümler 4 498 288