Karanlık

ALLAH Neden Sivrisinekleri Yarattı? İnanmayacaksın..!!

Bunlar KAÇMAZ!
görünümler 1 059 531
93% 9 923 672

Yaz aylarının kabusu sivrisinekler hakkında ne biliyoruz? Sivrisinekler küçük ve önemsiz görünürler ancak insanlık tarihinde insanların hayatını kaybetmesine sebep olan hayvanların başında gelir. Biz ise bugün sizlere bu küçük ve tehlikeli sivrisineklerin neden yaratıldığından bahsedeceğiz. Gelin vakit kaybetmeden videomuza geçelim.
Sivrisineklerle ilgili olarak genelde bilinen, onların kan emici yaratıklar oldukları ve kanla beslendikleridir. Ancak sivrisineklerin tamamı değil sadece dişileri kan emer. Dişilerin, erkeklerden farklı olarak kan emmelerinin tek nedeni, taşıdıkları yumurtaların olgunlaşmak için kanda bulunan proteinlere ihtiyaç duymalarıdır.

► Videoyu beğendiyseniz abone ol tuşuna basabilirsiniz, destekleriniz için teşekkürler...
Hemen tıkla ve bunları kaçırma =) goo.gl/PPxndI
► Bunlar KAÇMAZ! bilmek isteyeceğiniz her konu hakkında videolar yapan bir kanaldır. Gizemli, ilgi çekici, şaşırtıcı, hayat kolaylaştırıcı, dünyanın en'leri gibi pek çok kategoriden videoları bulur ve onları TRvid kanalına yükler :)
Telif hakkı, reklam, öneri gibi her türlü konuda bize mail gönderebilirsiniz. Mail adresimiz: bunlarkacmaz@mail.com
Takip edebileceğiniz hesaplarımız:
► Twitter adresimiz: twitter.com/bunlarkacmazyt/
► Blogspot linki: bunlarkacmazyoutube.blogspot.com.tr
► Google plus üyeliği: plus.google.com/b/102235626127726258377/102235626127726258377?hl=tr

Eğlence

katma

 

8 Dec 2019

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 60
oner tnvr
oner tnvr 3 saatler önce
Yerı gogu yaratan kahpe piç ve kopekler i anlasmalı ıtler gercekten yerı gogu yaratan o allah gercekten yerde gokte zerre kadar haysıyetı serefı onuru Olan bı canli ıse gercekten yerde ve gokte yaratan allah var ıse o serefsızlıgın kahpeligin orospucocuklugun alasına sıgınıp serefsızligın kahpeligin orospu cocuklugun alası var dıye sıgındıgınız o kahpe rabbınızın serefsızliklerı ile kahpelige bahane uretıp serefsızliklerıne dın kıtap dıye bana aileme serefsızligın kahpelige sıgınıp turlu bahaneler uretıp ezıyet zulm. Kufur getıren yavsaklar orospu cocuklugun serefsızligin alası var dıye bana aıleme kufreden o kahpe toplulugu sısın hepınızı s**ecem o yaratan allah gercekten yerde gokte oyle bır canli var ıse gercekten dını kıtabı peygamberı haysıyetı serefı onuru olan bı canli ıse zerre kadar haysıyetı serefı onuru olsun hepinızı s**ecem yavsak toplulugu
Madımak
Madımak 8 saatler önce
Senin allahının başına asit dökem
Serdar Yılmaz
Serdar Yılmaz 23 saatler önce
Ve huve kulli şey'in kadir. O nun CC herseye gücü yeter.
mert Metin
mert Metin Gün önce
Abi ben sivri leri.sevmem.hayvan.lar
mert Metin
mert Metin Gün önce
İyde onlar jayvan
Ayşe Başol turan Turan
Hayvanları asla sevmem sevemem hayvanlaşmış insanlarıda
Alperen SAVUR
Alperen SAVUR Gün önce
gereksiz bir video 6 dakikamızı çaldı
Ali Şenülke
Ali Şenülke 2 gün önce
Yarattıysa yarattı bana gelmesinler nefret ediyorum bu sinek ten Allah kendi gücünü göstermek için yaratmış banane beni sokmasınlarda ne bok yerlerse yesinler
Sidelya Gul
Sidelya Gul 2 gün önce
SANKİ MUHTEŞEMMİŞ GİBİ "İNANILMAZ, HAYRANLIK BIRAKAN, OLAĞAN ÜSTÜ" DİYE ANLATMANIZ 👏🏻👏🏻👏🏻 Sırf şu sinekler yüzünden, her yaz intihar etmek istiyorum Her yıl değişiyorlar bide Mesela bir yaz ısırıyorlar, orası sadece şişiyor. kocaman oluyor. Bir yaz ısırıyorlar, ısırdıkları yer öyle bir kaşınıyor ki kazma kürekle derini kazıyıp atasın geliyor. Bir yaz ısırıyorlar, sadece minik kırmızı bir benek oluyor. İğrenç pislik şeyler her yaz ısırma stillerini değiştiriyorlar birde IIIIIIIIIIIIYYYYYYYYYYYYYY 🤢🤢🤢🤮
Ziiaddin Nadirov
Ziiaddin Nadirov 2 gün önce
Yerin goyun kainatin sahibi ALLAHA qurban olum☝
Hakan World
Hakan World 3 gün önce
Lâ tamam da köpek kanı içmiyolarda insan kanı içiyor hepsinide duvar defterle monteliyom kardeşim sivrisinek yüzünden 3 kere sıtma oldu odasını koruyucusu benim sivri sinek kanından resim yapıyom
Ufuk Duguk
Ufuk Duguk 3 gün önce
vurdusrd hepsini incin dahde sikerim önlarin büyük adamolmak istekĺerini sivrisinekleri hortumu aciceriyor staubsaugeninicene hepsinide staubsaugaya cekdiri veriyorum hepsi hepside öpüyor staubsaugagenicinde
N. T.
N. T. 3 gün önce
Bazen sivri sineklerin bize hastalik bulastirirken binevi aşı görevide yapiyor olabilirmi acaba diye soruyorum kendime
Atilla Hürmeydan
Atilla Hürmeydan 3 gün önce
yalancılar! ALLAH'TAN baska bilemez!
Kenan Korkmaz
Kenan Korkmaz 3 gün önce
Sjsjjsjsj
ErenLizard
ErenLizard 3 gün önce
**Yüce Allah Bizi Cehennemden Korusun❤ ** 56 aboneyim 60 olurmu?
Kenan Saka
Kenan Saka 4 gün önce
Birde insanın neden yaratıldığını bilsek... Kainatı yaratıp bizim gibi nankörleri muhatap alan rabbimize rahmeti adedince ELHAMDULİLLAH..
Taner Yoluk
Taner Yoluk 5 gün önce
En gereksiz sinir bozucu hayvan...
volkanerdem
volkanerdem 5 gün önce
Sivri sinekleri sakın öldürmeyin. Allah onları insanlardan kan emsinler diye yaratmış. Sivri sineklerin sizi ısırmasına engel olup da günaha girmeyin.
Vine Craft
Vine Craft 5 gün önce
Subesiz Allah tan baska ilkah yoktur O herseyi Yaratandir sadece o yaratir c.c
Gaz_maskesi
Gaz_maskesi 6 gün önce
sana allah mı söyledi kanka
Maria Remark
Maria Remark 6 gün önce
Bizde qis yay yaz payiz her zaman dolu olur sivrisinekler. Biz onlara ditdi veya kitab dilinde agcaqanad deyirik.
Nazlı Türkyılmaz
Nazlı Türkyılmaz 6 gün önce
Peki İnsanları niye Yarattı ALLAH dünyayı yok ediyoz 1.Savaşlar oluyor 2.Ağaçları kesiyoruz oksijenimiz bitiyor 3.Doğayı kirletiyoruz plastik teneke demir atıyoruz 4.Hayvanları Kafeslere alıyoruz öldürüyoruz (HER HALDE BU KADAR YETER DAHA SAYAYIMMI?)
Tahkim Edevat
Tahkim Edevat 6 gün önce
Bıktık şu gereksiz kanallardan. Soruyla cevabın ne alakası var. Sen ne anlatıyorsun. Biz sineğin Allah tarafından yaratıldığını, her yaratılanda bir mucize olduğunu bilmiyormuyuz. Sırf dikkat çeksin diye milleti dolandırmak için yanıltıcı başlık resim ekleyip sonrada Allah'tan bahsetmek sana yakışır.
OR
OR 6 gün önce
ALLAH sşvrşsşnekleri neden yarattı sorusunun cevabını vermeden videoyu bitirmişsiniz _ Sorunun cevabı nerede ?
fatih şanlı
fatih şanlı 6 gün önce
Mal gibibyine izledim engellenmesi yokmu youtube da gereksinim bir kanslsiniz
Iman Elhalil
Iman Elhalil 6 gün önce
Sizlere teşekkürüm çok sivrisinekler I LOVE YOU SIVRİSINEKLER
Murat Kılıç
Murat Kılıç 7 gün önce
Hac suresi 73. ayet. Ey insanlar! Verilen örneği dikkatle dinleyin: Allah'tan başka kulluk ettikleriniz bir araya gelseler, kesinlikle bir sineği bile yaratamazlar. Değil yaratmak, sinek onlardan bir şey kapsa, onu bile kurtaramazlar.
serkan bayraktar
serkan bayraktar 7 gün önce
1 kere sokup günlerce yaşar diyor ben her akşam sinek ısırıyor bu videoyu beğenmedim yeterli bilgi vermedi boş muhabbet olduğuna düşünüyorum
Çağatay Mert Yüksek
Bazı bilgiler sallamasyon yapma gözünü seveyim 500 kez kanat çırpmak nedir.
D T
D T 7 gün önce
Sivri sinek virüs yayıyor
Merve Karabıyık
Merve Karabıyık 7 gün önce
Bende diyiyorumki neden ben hergün kaşınıyorum bir bakıyorum ki ayağımın en hassas yerini isirmiş sabaha kadar geçmedi çok şişdi ben sivri sineği hiççcc sevmem sabaha kadar uyutmuyor
yashar AR
yashar AR 7 gün önce
bunu allahin yertini biliyorduk..çok faydasiz bir video..
yashar AR
yashar AR 7 gün önce
laan ne acizii insan herşeye çarebulmuş bir olumun çaresi yok!
Moto&Hayat
Moto&Hayat 7 gün önce
Kendi sorduğu sorunun cevabi yok videoda. Neden yarattı, diyosun ama nedeni videoda yok.Sadece bu karmaşık sitemi ancak allah yaratabilir filan demişsin ki bunu bilim sana çok daha kolay anlatıyor keşke araştırsaydin, ama kendi kurdugu soru cumlesine cevap vermeyip, başka bir şey anlatan doğal.olatak okuyup araştırmayacaktır. Nedenin cevabı nerede, yaratılma sebebi nedir? Bu arada hemen söyliyim bahsettiğim konunun dinle ilgisi yok yazdıklarimi düzgün okuyun cevap yazacaksanız da, ben videoyu yapan arkadaşın sorduğu ile anlattığının alakasızlıģını söylüyorum, dini hassasiyetle hemen cevap için atlamayınız lütfen.
safu samedova
safu samedova 7 gün önce
Allahin yaratdigi her bir sey mukemmeldi.lakin bu agcaqanadlarin yaydigi xestelikler insanin ölumune bele sebeb ola biler ve her biriniz hiss elemisiniz ki, agcaqanadin dislediyi yer qaşinir.insan her bir seyden ozunu qorumalidi.Bu agaqanadin malyariya xesteliyini yaydigini da arasdira bilersiz
Shamil Ahmed
Shamil Ahmed 7 gün önce
Əlhəmdulillah
Merve Yalcin
Merve Yalcin 8 gün önce
Yav hehe
ЯεCoИ TM
ЯεCoИ TM 8 gün önce
Full boş muhabbet ben de birşeyler biliyor da söyleyecek sandım. Başlık ile alakalı birşey yok. İnsanların zamanını boşuna tüketmeyin.
Saints Row
Saints Row 8 gün önce
Yinede hiç bir işe yaramayan bir yaratik
murat AKP
murat AKP 9 gün önce
keMAListlerde diyor mustafa keMAL bizi yaratmış. sizin mustafa keMAL bir sineği yaratabilirse ben sizide yarattına inanırım. bir sineği bile yaratamayacak biri sizi nasıl yaratabilir. bırakın atatürke tapmayı gelin ALLAH a tapın gerçek yaratıcı odur.
Peya pey
Peya pey 9 gün önce
Çok güzel bir çalışma olmuş. Allah sizden razı olsun.
Peya pey
Peya pey 9 gün önce
Bu videoyu izleyip kanala abone olmuştum başka videosunda ise evrimi tastik etmişti, işte o an abonelikten çıkmıştım. BK. KARDEŞİM, İKİ ZIT BİR ARAYA GELMEZ. HEM EVRİMCİ HEM MÜSLÜMAN OLAMAZSIN. EVRİMİ NE İSLAM NE DE BİLİM KABUL ETMEZ. BU YÜZDEN YIL 2020 VE HALEN EVRİM, SADECE BİR TEORİ VE BUNUNLA DA KALMIYOR, BİLİMSEL BÜTÜN KURALLARI YIKIYOR. EVRİM BİR KURAL DEĞİL İNANÇTIR, BİLİMLE ALAKASI YOKTUR. SENİN İNANCIN İSLAMSA VİDEOLARINI ONA GÖRE YAP.
Selim ŞAHİNER
Selim ŞAHİNER 9 gün önce
Admin diline sağlık
tunahan akçe
tunahan akçe 9 gün önce
YALANI YEMEYEN 1 LİKE
grov money
grov money 9 gün önce
ya senin yapacaın video yu sişkyim
Koray Eryetgin
Koray Eryetgin 9 gün önce
Videonun başlığı ile videonun içeriği alakasız olmuş. Sabırla izledim boşuna izlediğim bir video olmuş. Yine de eline sağlık.
Ramazom
Ramazom 9 gün önce
Allah kör bir saatcidir.. ya da Atayizlarin dedigi gibi, DNA kör bir saatcidir..
Seyfi Dolcek
Seyfi Dolcek 9 gün önce
Dünya üzerinde encok insan ölümüne neden olan şeydir kendileri.
volkan köse
volkan köse 9 gün önce
Çok güzel bir video olmuş Babam da beğendi
Ali Yarrka Yemiş
Ali Yarrka Yemiş 10 gün önce
Video nun başlığıyla alakası yok bu şey gibi direk bu neden var allah yaptı gibi video da sivri sineklerin doğaya bi katkısı varmı yokmu bunu açıklıtacağını zannettim gereksiz olmuş
Kelam İlahi Grubu
Kelam İlahi Grubu 10 gün önce
Bundan sonra kendi ellerimle besleyecem sinekleri..
OYUN DELİSİ
OYUN DELİSİ 10 gün önce
BENCE KARIŞMAYIN ALLAH'IN İŞİNE KARIŞILMAZ!
Olga Durupinar
Olga Durupinar 10 gün önce
İNSANDAN EMDİGİ VE KUTSAL OLAN KAN İLE KUYTU KÖŞELERE UCAN BU CANLİ ASLİNDA ORADAKİ BAZİ VARLİKLARİ BİZİM KANİMİZLA ORADA RAHATSİZ EDER. MALUMUNUZ ODUR Kİ ORUMCEK AGLARİNA YAKALANMALARİ YADA BAZİ GORULMEYEN YERLERDE UCMALARİ CİKARDİKLARİ SESLER İNSAN KADAR BAZİ VARLİKLARİ DA RAHATSİZ EDER...
mustafa uzunsel
mustafa uzunsel 11 gün önce
günaha girmeyecem gece gece mucize diyor birde utanmaz
Namık Kemal
Namık Kemal 11 gün önce
Ben
Derya Ama Kraliçe
Derya Ama Kraliçe 11 gün önce
Arkadaşlar kusura bakmayın da sıçarım dininize artık. Sivrisinek iğrenç bir şeydir. Kan yolu ile bulaşan hastalığı taşırlar. Allahım nolur sivrisinekler beni hasta etmesin deyince etrafınızda bi kalkan oluşuyorsa buyurun Allah inancınızla yaşayın. Ben henüz görmedim.
《GACHANIN • BULUTU 》
hayla nefret etiyorum
Ramazan ÖNER
Ramazan ÖNER 11 gün önce
Sonuç olarak nerde görürsem göreyim kafasına terlik vuracağım bir yaratıktır.
muhammet Abi
muhammet Abi 4 gün önce
Gebersin pislikler
İzmir İzmir
İzmir İzmir 11 gün önce
Tek yok olmasını istediğim hayvan sivri sinek bana dokunmasa onu da ellemiycem , hamam böceğini bile öldürmem.
Sonraki
12 Year Old Boy Humiliates Simon Cowell
05:37
ADAM: Episode 1
05:43
görünümler 33 000 000