Karanlık

Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)

AlbanSkenderajMusic
görünümler 3 102 391
97% 32 000 695

Written by Alban Skenderaj
Producer: Lorenc Aliaj
Video: Provideo

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2gHXwl...
iTunes: music.apple.com/us/album/zjar...
AcromaxMedia.lnk.to/ZjarrNeSh...

katma

 

12 May 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 0
Da Se
Da Se Gün önce
Alban te lutem mos hiq dore kurre nga muzika! 🙏🙏
Sistem Al
Sistem Al Gün önce
Kjo eshte kenge e qet . Bravo 𝘈lban 𝘚kenderaj❤️✔️🌎
Sistem Al
Sistem Al Gün önce
Jam fansi jot 👍👍👏👏
MIGUEL FREE FIRE
MIGUEL FREE FIRE Gün önce
Si kuptoj keta njeres qe i bejne dislike ALBAN SKENDERAJ
dorentina haskurti
Je super Artist. Do te shkruaj nje kenge, sikur ta kendoje ti do me lumturonte shume ....
Ersi Baha
Ersi Baha 3 gün önce
Bene shume kenge te bukura bravo
Agim Lazaj
Agim Lazaj 3 gün önce
💖💖💖💖💖💖💖na kenaqe shpirtin kjo kenge.eshte fiksim ime .🌟🌟💜❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Adnand Dalipi
Adnand Dalipi 3 gün önce
PO JU JENI MREKULLI
Suela Tushe
Suela Tushe 3 gün önce
❤️❤️
Blerina Veizi
Blerina Veizi 4 gün önce
Cfare teksti,cfare zeri,cfare interpretimi. Adhurim dhe vetem adhurim per ty Alban i pa harritshem ♥️👏👏👏👏
Emi Tare
Emi Tare 4 gün önce
Na zuri gjumi dhe ne jo bebin 🤗😍😍
Dhimo Official
Dhimo Official 4 gün önce
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Maria Nistor
Maria Nistor 5 gün önce
Qualcomm puo tradure
E b
E b 6 gün önce
Super 😃😃 nje dashuri e vertet
Korca Korca
Korca Korca 6 gün önce
Rralle here godet nje kenge kaq shume👏👏👏👏👏👏
Αννα Κονομι
Thjesht relax!!!!
elhadi rajae
elhadi rajae 7 gün önce
I love Albanian songs 🇲🇦
Rudina Shaba
Rudina Shaba 7 gün önce
Mos vdeksh kurr Alban Skenderaj je qetesi shpirterore me kenget e tua
Manjola Bobo
Manjola Bobo 7 gün önce
Je kryevepër Alban 🥰
Demirel Kullolli
Demirel Kullolli 7 gün önce
Ah sa e bukur ,nuk gjen dot fjale ta pershkruash kete kengë.Bravo alban per punen e palodhshme qe bene.👏👏👏
kelina dema
kelina dema 8 gün önce
ky eshte div ben kenge per te dashuruar, femije, per te gjithe
Aristo's Pizza
Aristo's Pizza 8 gün önce
Je gjigand
Gaja CATALDO
Gaja CATALDO 8 gün önce
Bravooo
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱 8 gün önce
🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️👏👏
Eyes of an enigmatic soul
Ua kaq bukur ❤️♾💙
Elena Qerreti
Elena Qerreti 9 gün önce
Shum bukur kjo kenge👏❤
Adelina kuqi
Adelina kuqi 9 gün önce
🎼👏
Ben Hajruli
Ben Hajruli 9 gün önce
Pa mare parasysh ca kenge kur t shoh se albani ka fut online nje keng te re e di se kur do ta ndegjoj do me pelqej nje artis i mrekullueshem cdo kenge me vlere i papare alban prsh nga Ilirida e maqedonis jemi nje 🇦🇱
Ema Ema
Ema Ema 10 gün önce
Si gjithmon perfect 👌🏻❤️❤️
Matilda Lakaj
Matilda Lakaj 10 gün önce
Sa te dua une ty ,nuk te do ty njeri ....
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱 10 gün önce
👍🙋‍♀️🙋‍♂️keng e bukur.
LEZA Marjani
LEZA Marjani 10 gün önce
Shume kenge e bukur.🥰🥰🥰🌟🌟🌟🌟🌟
Artur Ahmeti
Artur Ahmeti 10 gün önce
Nuk mendoj se albani ka nevoj per tekst te shkruar posht kenges..🤣🤣🤣
Monda Goga
Monda Goga 11 gün önce
Waw🥰 sa e bukur kjo kenga me pelqen shum e degjoj dit per dite 🤩
besiana anna
besiana anna 11 gün önce
,🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Manjola Beqiri
Manjola Beqiri 11 gün önce
Kenga me e bukur me plotkuptimin e fjales❤❤❤❤❤❤❤
JoyOfficial
JoyOfficial 11 gün önce
Alban skënderaj këngëtari i vetëm i cili ja vlen ta dëgjosh,si vetëm,si edhe ne publik
Djana Tusha
Djana Tusha 12 gün önce
Te kenaqet zemra te degjosh kenget e tua Alban Skenderaj !
Teuta Kaceli
Teuta Kaceli 12 gün önce
I vetemi kengetar qe me kenget e tij te qetesone shpirtin ne cdo kohe qe i degjone respekte 🙏🙏🙏🙏👏👏👏👏👏
Lisjana Mataj
Lisjana Mataj 12 gün önce
Sueper 👏👏👏👏👏👏⚘⚘⚘⚘⚘⚘🌟🌟🌟🌟🌟🌟
Ntalipi eleftheria
Ntalipi eleftheria 12 gün önce
Super kenge na qetsoj shpirtin ky njeri me ate ze brilant ty munde te thuash me plote goje Bravo 👏
Αντι Οδησεας
❤❤❤❤❤🥰🥰
Elona Pero
Elona Pero 12 gün önce
Kengetari me i mire qe ka shqiperia. Nje ze qetesues, vidioklipet e tij ke qef ti shikosh.Jo me femra ,jo me lek ,jo me cigare und bla bla bla.alban skenderaj bene kenge per veshin dhe per shpirtin
bessmira
bessmira 12 gün önce
😟❤❤❤❤❤😟
elona cuko
elona cuko 12 gün önce
🇦🇲🇪🇦🇨🇿😘😘😘😘😘
elona cuko
elona cuko 12 gün önce
🇦🇪🇵🇷🇹🇷🇨🇳🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Poli Tika
Poli Tika 12 gün önce
Përfundimisht më i miri në Shqipëri Legjend do ngelesh ❤️
Feti Dida
Feti Dida 12 gün önce
Super kenge bravo je super kengetar 🥰
Ή Κουζίνα της Άννας
Ja dedikoj kengen babit tim te dashur qe me iku dje😪😪😪
Osmon Kasa
Osmon Kasa 13 gün önce
Kti njeriu i mjafton vetem nje kitare dhe ben mrekulli 👍👏👏👏
Rovena Uruci
Rovena Uruci 13 gün önce
Sa fjalë të ëmbla bravo Alban skenderaj 👏👏👍
its_xhes
its_xhes 13 gün önce
O zot ça super zeri , super tekst , super videoklip , je njesh tdu pafund. SUKSESE KUDO 💖💗💓💕🌟💫✨❤💚💜💙💛
Drilona Sherja
Drilona Sherja 13 gün önce
Sa kenge e bukur😇😇😇😘😘😘😘je me i miri
ĎÕŘÎÑÂ🐝
ĎÕŘÎÑÂ🐝 13 gün önce
Wowww super🎶🎶🎶😍😍🙈💘
Odeta Vava
Odeta Vava 13 gün önce
Me kishte marre malli per nje kenge te bukur te muzikes se lehte. Bravo
Klajdi Karavidha
Klajdi Karavidha 13 gün önce
I lumte nje pershendetje e madhe nga mua
Manjola Veshi
Manjola Veshi 14 gün önce
🌟🌟🌟🌟🌟🌟
Mimosa Winkler
Mimosa Winkler 14 gün önce
Keng qe te bèn te mendohesh 2here bravo keng Fantastike💥🔥👌
Kamela Dogan
Kamela Dogan 14 gün önce
🤗🥰🥰🥰DK❤
Mirela Bena
Mirela Bena 14 gün önce
Një Super hit kjo këngë Suksese🙏🙏🙏🙏
Ervin Zotaj
Ervin Zotaj 15 gün önce
Keng si albani nuk bën dot njëri 😁💪
Regis Sulo
Regis Sulo 15 gün önce
👎👎👎👎👎👎
Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil
You are my world Alban♥️♥️🌏🌏🌎🌍İ love youuu♥️♥️♥️You are my favourite singer♥️♥️♥️İ forgive the world for you my love♥️♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰You are my life.♥️♥️♥️you are my love forever♥️🥰🥰🌍♥️🌍♥️🌍♥️🌍♥️🌍🌍♥️🌍🥰🌍🥰
Regis Sulo
Regis Sulo 15 gün önce
Ik ere se na i shpife.shemtir
Regis Sulo
Regis Sulo 15 gün önce
👎👎👎👎👎👎👎
Eda Kura
Eda Kura 15 gün önce
☺☺☺☺
Anife Pallenga
Anife Pallenga 15 gün önce
Keng shum ❤❤❤
miri vlore
miri vlore 15 gün önce
Kush jan keta qe i bejn dislike kesaj kenge se nuk e kuptoj
Hotjan Osmani
Hotjan Osmani 15 gün önce
Çfarë është ky vidioklip pa bythë dhe cica. Pa pikë lezeti. Vetëm një tip me kitare që këndon. 🥴🥴
Mimoza Kumati
Mimoza Kumati 15 gün önce
❤❤💋
Donjeta Zuqaku
Donjeta Zuqaku 15 gün önce
Oder j
Kloreta Kotorri
Kloreta Kotorri 16 gün önce
nje kengeee super
Kliton Isufaj
Kliton Isufaj 16 gün önce
Bravo Alban komplimente 👏
Liljana Kuqeshi
Liljana Kuqeshi 16 gün önce
Kenge e mrekullushme 🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏👏👏
Angela Hasalla
Angela Hasalla 16 gün önce
Kjo kenge te fut ne bote tjeter🥲
Blerina Gjoshi
Blerina Gjoshi 16 gün önce
Bravo Alban nje keng super e bukur bravo🤗🤗
Felleza Skendaj
Felleza Skendaj 16 gün önce
Zeri iAlbanit eshte nje kure per stresin nje ze qe nuk merzitesh kurre duke e degjuar
francesko muhametaj
francesko muhametaj 16 gün önce
Art i paster 🥰
klajdi bishani
klajdi bishani 17 gün önce
😍😍
kalia komanaku
kalia komanaku 17 gün önce
AMAZING, ZOTI JU BEKOFTË ALBAN ❤🙏🙏💯
Suela Kaloshi
Suela Kaloshi 17 gün önce
Sa ze te bukur e te embel ke je qetsi per shpirtin Bravo super kenge Alban 👏👏👏😍😍👑👑💫💫
Rajmonda Smajlaj
Rajmonda Smajlaj 17 gün önce
Wh
Anjeza Haxhiu
Anjeza Haxhiu 18 gün önce
O zot qetesim shpirti kjo kenge 🥰👏👌
veiz caka
veiz caka 18 gün önce
Bukur👏🏻👏🏻👏🏻
Eljot Sharka
Eljot Sharka 18 gün önce
shum bukur alban 😊👍👍
kekooo bobo
kekooo bobo 18 gün önce
Shum keng e bukur dhe ze i vecant 😍🤗
Ernald Shehu
Ernald Shehu 18 gün önce
Si gjithmon vjen me perla te bukura , Te pergozoj Alban per kenget e tua te bukura qe kendon.
Emrah Munishi
Emrah Munishi 18 gün önce
Bravo Justin Bieber
laura devolliar7 laura devolliar7
un kam nje verejtje duhet te heqesh mjekren se ngjan me bukur pa mjeker
Besije Kercani
Besije Kercani 19 gün önce
Zott. Ruaje kete njeri qe te kenaq shpirtin me muziken e zerin e tij 🥰 Sa te Duaaaaaaaaaaaa un tyyyyyyy💗E💗
Adela Mataj
Adela Mataj 19 gün önce
Je kengentari me I mir dhe I preferuari im je ☀☀ qe diali im te mos qaj do vetem kengent e tua
Orges Gjuci
Orges Gjuci 19 gün önce
Ze engjellore 🙏🙏
flutra hatija
flutra hatija 19 gün önce
Oh cfar zeri🙈💘
Andi Çollaku
Andi Çollaku 19 gün önce
Si kuptoj keta qe bejne dislike😏
ola jola
ola jola 19 gün önce
🥰🥰🥰🥰👏👏👏👌🙏🙏
marena mulla
marena mulla 20 gün önce
🥺🥺🥰
Angelo
Angelo 20 gün önce
keng shum e buker e kam degjur 100
Hafsa Hoxha
Hafsa Hoxha 20 gün önce
😊👌👌👌👌
Lindita Tringa
Lindita Tringa 20 gün önce
Po po kenge sh. e bukur.Po kenget e Albanit te gjitha te bukura jane.
Edi & Joli
Edi & Joli 21 gün önce
Joli te dua edhe me shume shpirti im ❤️❤️❤️
Valmire vali
Valmire vali 21 gün önce
Ndoshta edhe me SHummm🤍🤍🤍
FF GABI
FF GABI 21 gün önce
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Sonraki
Alban Skenderaj - JETE
3:05
görünümler 6 000 000
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
görünümler 6 000 000
Hay Hay
3:39
görünümler 378 377
Oh no Oh no Oh no no no 😂 #shorts
0:18
görünümler 44 315 793
Beni Bırakma 630. Bölüm (FİNAL)
57:07
Ada Masalı 2 . Bölüm 3. Fragman
0:59
görünümler 1 119 839