Karanlık

AÇILDI ŞİMDİ NE OLACAK? Abdullah Çiftçi

Abdullah Çiftçi
görünümler 378 723
94% 17 426 1 043

AÇILDI ŞİMDİ NE OLACAK? Abdullah Çiftçi

Bilim ve Teknoloji

katma

 

10 Jul 2020

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 2 517
ozdemir Celik
ozdemir Celik Gün önce
Ekranlarin gulu Hocam .fark yaratan Hocam
Birolyın
Birolyın 2 gün önce
israil nasıl büyüdü? önce onun büyümesine akıllarda sinelerde meyletme sinelere azim verildi bu azmin buna hizmetli azme büyük haz duygu verildi böylece sizin deyiminizle sempati gönül işine gönüllerde azimle meylettirme verilince herkez her noktadan bir karara oluşuma gönüller sindirilip meylettirildi. vaktini yöneten aynı bunun gibi yunan istanı diyer milletlere sözünü gönüllere sindirir bundan bir haz egilim duygu bunla yeni hazlı oluşumu başlatır gönüllere sevkederse bu hazzı senin o dediyin yunan aç güçü kaç sayısı ne hiçbir hesapta denge olmaz bubu bilin ben arkadaşımın balarısı ile övünürüm amma kendi başarımla övünmem bana çok kötü his haz veriyor başkasını hiçe sayan övüneni sevmem haberiniz olsun kıskanan adamı sevmeme haberiniz olsun. ayasofya türkiyenin yıkılmasına yıkılma emrine neden oldu. ogün oldugunda şunu dereiniz devketlerden kudretli türkiye cumhuriyeti gitti aya sofya yine aynı ama bir sisteme maneviyatı ile degiştirdi diye 2080 lerde aynı senin bu işini yapanlar söyle bunları olur zaman ve zeminde bunlara dogrulugu oluşumu ile sahip çıkar
yakli
yakli 7 gün önce
Hocam çay yok 😊Emeğinize teşekkürler Bizle kalın hep olmaz mı
Beytullah Karadeniz
Beytullah Karadeniz 7 gün önce
Degerli bilgilerinize teşekkürler ederim saygılar
ahmet teke
ahmet teke 9 gün önce
TEŞEKKÜRLER HOCAM....
Halit Gümüşkaya
Halit Gümüşkaya 9 gün önce
Bilgi küpü hocam benim. Büyük zevkle dinliyorum
MURAT Karatasoğlu
MURAT Karatasoğlu 10 gün önce
Hocam saygılar.. Benim çocuğumun youtube adresini veriyim de destek için izleyin arkadaşlar eneserdem karataşoğlu
Necla Demirtas
Necla Demirtas 11 gün önce
Bilginize hayranım
Rai Zum
Rai Zum 11 gün önce
Kendi alanında hakiki bilgi küpü Abdullah Çiftçi
Alparslan Çakmak
Alparslan Çakmak 12 gün önce
Bağımsızlıkmi,ulkemiz emperyalizme peşkeş cekildi,sayin ciftci ,bor madeninin,toryumun sırrına gel.dinle insan eğlendirmeyi birakin,turkiye cumhuriyeti bağımsızlık savaşını zaten yedi düvele karsi vermiş ve bedel ödemiştir,tarımı, hayvancılığı, madenlerimizi top yekun faaliyete gecirip üreten insan yaratalım,kimse bize diklenmesin bu ülkenin halkının hadi ayağa kalkın denildiğinde " kabaracak damari" daha kopmadı ,yeni dunyacilar sınırlarımızdan misafir olarak bile gelmesin diyecemde adamların bir dizi şirketleri- şirket evlilikleri ile oluşmuş kuruluşları var cephede savasi bir kenara koy ,masabaşı diplomasi farkli yürüyor, rusyanın bayrağındaki mavi beyaz kırmızı " panslavizm var,eski bir carlık doktirini tek çare kendine yeten türkiye bor madeninin %80 i bizde gici yiyen gelsin alsin " elon musk un uzay teknolojisi ve dolayısıyla bu kureselcilerin hedefine ulasmak icin,bize ihtiyacı var,bunlarin ülkemiz uzerindeki oyunu bitmez.Ayasofya camii ulkeye hayirli olsun.🤗dostca..
mico
mico 12 gün önce
Yunanistan ac burufen agri kesiciyi bize satiyoo bizde ucuyoz agri kesici üretimiyoz
Turgut Alp Bekoglu
Turgut Alp Bekoglu 12 gün önce
Paylaşım için teşekkürler..
sanatmarifet ittifak
sanatmarifet ittifak 13 gün önce
Helal hocam teşekkürler
İnek Şaban
İnek Şaban 14 gün önce
Kanalımda gerçekten inek sabana benzeyen arkadaş var sizce benziyor mu arkadaşlar arasında arada kaldık
tuncer yelen
tuncer yelen 14 gün önce
Neredeyse, tüm yeni çağın icatlarını müslümanlar yaptı. Cep telefonu icadı ile zirve yapan, yalan , adam kayırma, kadın öldürme, dolandırıcılık, sahtekarlık, çalma çırpma, hak yeme, iki yüzlülük nedir bilmeyen, bütün bireyleri dosdoğru olan, islam alemi Ayasofyayı da ibadete açarak, bunu bir fetih miş gibi göstererek işi bitirdi, artık hiç bir sorunumuz, kalmadı. Çok şükür.
Yth Shg
Yth Shg 14 gün önce
Dolar 6.98 oldu Euro 8,20 oldu sen burda Türkiye bölgenin lideri olacak diyorsun milleti kandırıyorsun bu rakamlarla nasıl bölge lideri olacak? Robotlar gelecek çip takacaklar diye masal anlatmaya devam et.
fb fb
fb fb 16 gün önce
hocam agzınıza saglık sevıyoruz sızı cok haklısınız
Luck You
Luck You 16 gün önce
.
Seyhan Ayçiçek
Seyhan Ayçiçek 17 gün önce
Ne güzel anlattınız..
Y * C * K
Y * C * K 17 gün önce
Küresel satanistler dünyanın her yerinde planları var ama bu planlar Türkiye ye nedense hiç dokunmuyor, sizlere göre! Hani dinler yok oluyordu. Hani kiliseyi Mesih dizisinde papaz kendi eliyle yakıyor dediniz. Bu arada camiler yerinde mi duracak. Tarafsız düşünmüyorsunuz, niye?
irfan Türk
irfan Türk 18 gün önce
Allah razı olsun hocam
Osman Kandemir
Osman Kandemir 18 gün önce
Allah razı olsun olsun Hocam , işiniz rast gelsin 🙋🏻‍♂️
Lokman Derviş
Lokman Derviş 18 gün önce
Allah insana beyin vermiş, bir kısım hayvandan da beter olmuş!
Fuat yazgı
Fuat yazgı 18 gün önce
Iyi abi sen nasılsın?
Ferhat gübeş
Ferhat gübeş 19 gün önce
Hocam herşeyle her konuyla ilgili görüşlerinizi belirliyorsunuz çok güzel fakat videolarınızı sürekli reklam çıkmasından izleyemiyoruz özelliği pasif ederseniz memnun oluruz.
hakan göktekin
hakan göktekin 19 gün önce
Hocam biraz önce tv de gördüm.bill gates çip olayını ve virüs ten haberi olduğu haberlerini reddettiği ile ilgili haber duydum
kafkas lider
kafkas lider 19 gün önce
ORTODOKSLARA ATEİST OPERASYON YAPILDI DA... BİZE YAPILMADI MI? HOCAM
Demet Özdemir
Demet Özdemir 19 gün önce
Allah razı olsun hocam🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Ibrahim Çöpoğlu
Ibrahim Çöpoğlu 20 gün önce
Abi lafı ne soktun bm ye birde unescoya kapak olduya😉
A Y
A Y 20 gün önce
TÜM ULKELERIN MILLIYETCILERI VE GERICILERININ BIRBIRLERI ALEYHINDE DUSMANCA TUTUM VE DAVRANIŞLARI DUNYAYI FELAKETE SURUKLUYOR.. YASANABILIR BIR DUNYA IÇIN DEMOKRATLARA DÜŞEN GÖREV KENDI ZEVATLARINA AYAR VERMELERI
A Y
A Y 20 gün önce
BIR KEREDE DUZGUN BIR ULKEYLE PAKT YAPIN.. ABDULLAH CIFTCININ VE BENZERI MUHAFAZAKARLARIN ISLAK RUYALARI.. ARAP SERMAYESINE ULKEYI PESKES CEKERIZ OLUR BITER DIYOR.. GOR BAKALIM 5 YIL ICINDE ARAPLAR VE SEN BU ULKEDE DURABILIYOR MUSUN
A Y
A Y 20 gün önce
AÇIKTAN SOYLUYORUM MS 300 YILINDA MUHAMMEDDEN 300 YIL ONCE INSA EDILMIS AYASOFYANIN MUZE OLMASI ÇOK SACMA KARSIYIM. ÇÜNKÜ AYASOFYA KILISEDIR, AYNI SEKILDE CAMILERIN DE KLISE YAPILMASINA KARSIYIM. SENIN TOPRAGINDA YA DA DEĞIL, BIR ÜLKEDE YALNIZCA MUSLUMAN VEYA HIRISTIYANLAR YAŞAMIYOR ÇÜNKÜ. Işte Devletin ülkesinde yaşayan her vatandaşının dinini yaşamasına engel olmaması, eşit mesafede durması Laikliğin ta kendisidir.
Ali Boz
Ali Boz 20 gün önce
Sizin videoları kopyalayıp Abdullah Çiftçi anlatıyor isimli kanal açmışlar haberiniz olsun
Malatyanın Atarlı Delikanlısı
Hocam video atın
Mr. Baum
Mr. Baum 20 gün önce
Hocam gözünü seveyim, Kanala günde en az bir video yükle. Havadan sudan bile anlatsan káfi, yeterki yükle lütfen. Almanyadan saygi ve selamlar
mehmet kara
mehmet kara 20 gün önce
Çok guzel bakis acisi ' ayasofya unesco dan unlu ' (:
Guney Yusif
Guney Yusif 20 gün önce
Hocam nerdesiz? Birazda Azerbaycani anlatsaniz . Rusya qaliba cökmek üzere,arkasından Azerbaycanıda sürüklemesin😯
Osman Beyaz
Osman Beyaz 21 gün önce
Selam Abdullah hocam Ben Melbourne da yasiyorum be suanda hergun ortalama 400 kisi virus kaptigini soyliyorlar. Ilginc olan test yaptirmayanlara bile corona kaptiniz diye mesaj Tahminime gore cin devletine tazminat acmak icin Boyle bir oyun icindeler, amerika usulu. Saygilar
Fuat Osmanoglu
Fuat Osmanoglu 21 gün önce
Syn hocam yeni video bekliyoruz heycanla
Fidan Elif Kaptan
Fidan Elif Kaptan 21 gün önce
Ama yunanistan bu haldeyken adalarımıza konmayı başardı,buna eşek adası dahil...bına ne diyorsunuz?
İbrahim Çaba
İbrahim Çaba 21 gün önce
Hocam özledik neredesiniz
ilya Dor
ilya Dor 22 gün önce
15:06 Hocam Allahu-ekber diye bağırasım geldi resmen
Murat Karadag
Murat Karadag 22 gün önce
Hocam bize savaş acacak diye düşünenler 15 TEMMUZ'da tanklara selam veripte market atm kuyruklarinda bekleyenlerdir
Yeminhan türkmen
Yeminhan türkmen 22 gün önce
Abdullah bey ben bir soru sormak istedim tabiki sorumu değerli bulup cevaplarsanız sevinirim:şu sorum:Opel 100 yılı aşkın lpgosunda değişiklik yaptı birkaç otomobil markasıda bunu takip etti devamı gelecek gibi bu ne amaçla yapılmış olabilir.
Tuğçe DİRİOĞLU
Tuğçe DİRİOĞLU 22 gün önce
Hocam üniversiteler açılır mı sizce
Ne Ay
Ne Ay 22 gün önce
Avrupa facebook ta video yayınladı diyorki Türkiye de 15 milyon daha fazla Kürt var ortadoğuda 35 milyon kurdistan kurmak için fırsat görüyor hem ortadoğuda hem Türkiye de kurdistan devlet onların hakkı dedi. Bu Kürtler devletsiz yaşıyor sayıları cok yüksek olduğu halde dedi İstanbul'da daha fazla kürt var dedi 4 milyon dedi sadece İstanbul da. Türklerin azaldığını dile getirdi
Karrar Hussein
Karrar Hussein 22 gün önce
Batı ayasofya camiye yineden çevirmesine neden rahatsız oluyor ki ? İspanya granada kentinde camiler barlara ve kumarhane yerlerine çevirmişler . Hiç bir müslüman ses çıkardı mi ? Fatih Sultan Mehmet ayasofya hukuk yoluyla aldı ortadoks mezhebinden. Ama batı ülkeleri Avrupa da camileri islama sormadan başka şeylere çevirmişler bu bir terbiyesizlik değil mi ?
Ismail Kucukbulut
Ismail Kucukbulut 22 gün önce
Hocam ağzınıza saglik .severek dinliyorum
Yiğit Kral
Yiğit Kral 22 gün önce
Uyarı :Bu adamı fazla dinlemek gerçek olmayan şeyleri gerçek gibi düşünüp büyük oyun olmamasına rağmen büyük oyun halisülasyonları görmenize , alzheimer ve anksiyete bozukluğuna sebep açmaktadır. Cehaletizm.
Tufan Önge
Tufan Önge 22 gün önce
Abdullah Bey ülkemizin açıklanan altın rezervinden başka bilmediğimiz bir değerli maden birikimi varmıdır? Sizin görüşünüzü merak ediyorum. Hele ki ataşehir'e kurulan serbest bölge finans merkezinden bahsettikten sonra daha da merak ettim.
suat mutlu
suat mutlu 23 gün önce
Slm abdullah hocam sizi severek dinliyorum lakin bir sorum olacak virüsün olmadığını sizde biliyosunuz neden virüs var diyosunuz.
Necmi Üzümcü
Necmi Üzümcü 23 gün önce
Aleykum selam sevgili abim benim çok tsk ederim güzel yürekli abim sen nasılsın iyimisin allahım iyilik ve güzellikler versin işallah amin amin amin amin amin amin abdullah çiftçi abim benim
erol volkan
erol volkan 23 gün önce
Hocanin da dahil oldugu cnnturk programa Razi canikligil diye biri ABD'den baglaniyor ve sanirsin ki herif Sisi'nin basin sozcusu! "...Suriye de Aleviler var" Diyor? Kimdir bu isran israil agziyla konusan aptal Razi Canikligil? Suriyedekiler Alevi degil Nusayri'dir. Nusayri'nin Alevilikle ilgisi yoktur
Semra ikiz
Semra ikiz 23 gün önce
Benim merak ettiğim şey geçici bir salgın için neden kalıcı bir düzenden bahsediliyor. Neden yeni normal deniyor. Bu virüs aşı veya tedavi sayesinde eninde sonunda geçecek neden kalıcı yeni normal. Bence el birliği ile devletler salgin bahanesiyle zoraki düzen değiştiriyor. Her devletin parmağı var.
Ceylan Ceylan
Ceylan Ceylan 23 gün önce
Hocam bir hafta oldu nerdesiniz:D
Sevinc Aliyeva
Sevinc Aliyeva 23 gün önce
Ruslar bu konuda ki tepkisini Azerbeycana ermeniler vasitasile hücüm ederek gösterdi Türkiye ye açıq tepki etmeye gücü yetmedi
Ali Değirmenci
Ali Değirmenci 23 gün önce
Inşallah hocam insaalah
Ali Değirmenci
Ali Değirmenci 23 gün önce
Allahım mescid-i aksa nın kurtulduğunu görmeyi nasip et
Hale KURT BAŞGÜL
Hale KURT BAŞGÜL 23 gün önce
Hocam, DSÖ'nün Türkiye'de şube açması, sağlık bakanlığı ile birlikte çalışmaları, bill ve melinda gates'in tarım ile ilgili ülkemizdeki yetkililerle görüşmeleri hakkında düşüncelerinizi ve tespitlerinizi merak ediyoruz.
Rüfət Rehmetov
Rüfət Rehmetov 24 gün önce
Azərbaycandan salamlar.Sizdən xaiş edirəm Azərbaycan haqqındada bir analiz videosu çəkəsiz.Rusiyanın Qafqaz və Qarabağ planları.Qara dənizdə və Xəzər dənizində keçiriliən hərbi poliqonun pərdə arxasında nə dayanır.Azərbaycanı qarşıda nə kimi prablemlər gözləyir.Bizim generalımızı ruslar niyə şəhit etdilər.Çox xaiş edirəm sizdən bir Azərbaycanlı qardaş olaraq.Bu şərhimə inşallah diqqət edərsiniz.Allaha əmanət olun.🙏🇦🇿🇹🇷
Ihsan Yurbas
Ihsan Yurbas 24 gün önce
Irkci isgocya dan ..peki turkiye nin limanlari kaldimi satilmadik .yunan in sirtini dayadigi avrupa birligi var limanlari olmasada peki turkiye ...
sadullah düzleme
sadullah düzleme 24 gün önce
Hocam sizi beğenerek izliyoruz .Ama dünyayla okadar uğraşıyorduk memlekette ne oluyor bitiyor bilmiyoruz.Haberlerde cinayet işledi savcılık serbest bıraktı,adam dövdü,yol kesti serbest kaldı gibi onlarca haber izliyoruz.sokaga çıkmaya korkuyoruz.yapanin yanına kar kalıyor.hicbirseye güvenemiyoruz.istedigimiz mesleği seçemiyoruz.dunyayi ,iluminatiyi v.s konuşuluyor ama bu gerçekleri konuşmaya neden kimse cesaret edemiyor.
Fatıma
Fatıma 24 gün önce
Abi rusya türkiyesiz edemez diyorsunuz ama geçen bizim askerlerimizi vuran ruslar degilmiydi abd neyse rusyada odur denmişti ben mi yalnış anladım bilemiyorum
Yusuf Saman
Yusuf Saman 24 gün önce
9:34 Kemalizm bizi 1. Ligten 3. Lige düsürdü maalesef..
Yusuf Saman
Yusuf Saman 24 gün önce
5:31 maalesef Rusya Ermenistani dürttü ve Ermeniler Azerbeycana saldirdi.. Rus hem gaddardir hem ikiyüzlü.viRÜS veya viRUS..
Yusuf Saman
Yusuf Saman 24 gün önce
4:26 eski Türkiye olsaydi, simdi TL öyle bir deger kaybederdi ki, 2 sifir eklenirdi.. yani 1 Dolar = 108 TL olurdu 3-4 ayda.
Yusuf Saman
Yusuf Saman 24 gün önce
1004 tane 1453 düsmani, Rum-Ermeni kalintilari ve mezhep sancililar disklike vermis..
Gurcan TV
Gurcan TV 24 gün önce
Sizin gerçekten iyi bir analizci olduğunuza inanıyorum. İnş bir gün kendi topraklarımızdan düşman üslerini kapatırız dediğiniz gibi. İyiki varsınız Abdullah abi. Umarım Cumhurbaşkanımız sizi bir gün çaya davet eder:))
Zafer Mehdi
Zafer Mehdi 24 gün önce
ben kalova...ona gore Karabagi bize vermeye razi oldu TURKLERE SIRIN GORUSNUN DIYE😀MENCE BUTUN ERMENISTANI VERSE YADA RUSIYANI VERSE TURKIYEYE DAHA SIRIN OLUR😃😃😃CUNKI BIRLESMELI DEVLETLER UST AKIL PASDA KALMASI UCUN
Bykonak
Bykonak 24 gün önce
Yeni video bekliyoruz hocam😊
Mustafa Cihat
Mustafa Cihat 24 gün önce
Abtullah hocam kurtlar vadisi filmini tekrar devam ettirseniz senaristliğini yapsanız daha çok izleyici acaip reyting olur
Eyup Celik
Eyup Celik 24 gün önce
beyler bayanlar.hayirli icsavaslar.hirsizliklar.kavgalar.katiller.yagmalar......kasada.para.yok.......cok.yakinda icsavas.cikacak.hadi.hayirlisi
Burak Bayir
Burak Bayir 24 gün önce
Hocam çok özledik be
Fatih Cavusoglu
Fatih Cavusoglu 24 gün önce
Helal hocam sana
Lsabina
Lsabina 24 gün önce
AZERBAYCAN hakkinda video yapin savas olacak mi?
Yunus Cangir
Yunus Cangir 25 gün önce
Çok güzel masal dinledim.Amerikan Üsleri türkiye'den kalkacakmış.
İç Denetçi
İç Denetçi 25 gün önce
Başlık her şeye gebe:)
Mustafa Karadayí
Mustafa Karadayí 25 gün önce
Hocam aynen dediğiniz gibi oldu Putin herkez işine baksın dedi kestirip attı :))) Dediğiniz gibi ülkeleri papazlar değil devlet adamları yönetir demistiniz aynen öyle oldu iyi analiz etmişsiniz Türkiye yoksa hiçbiri yok Hiç kimse Ayasofya üzerinden bize ayar vermeye kalkmasın Onlarin 100 yıllık planları varsa bizim de 1000 yıllık gecmisimiz var Aklillari sıra aba altından sopa gösteriyorlardı ne oldu hepsi tırt Bu işler tvit atıp Ülkemizin değerlerine sallamakla olmuyor iyi yayınlar diliyorum
erdinç ince
erdinç ince 25 gün önce
hocam,zamanında seni dinlediğimin sadece üçte birininde babamı dinleseydim en kötüsü bence hakim olurdum hocam..o kadar adil konuşuyorsunuz ki..hayran kalıp dinlememek elde değil :)
Cengiz Ölçer
Cengiz Ölçer 25 gün önce
Hocam iyisin hoşsun ama birde ekonomi çok iyimis gibi yalanlar söylemesen süper olcak neymiş dünyada ekonomi kötüymüş ya onlarda yüzde baş kötüyse bizde yüzde 80 kötü
Serdar şahinci
Serdar şahinci 25 gün önce
Rte diyanete devretti diyanette kültür bakanlığı na devretti.... Yani ibadethane değil demektir bu
Cemale Eziz
Cemale Eziz 25 gün önce
Siz zeki analitiksiz. Lutfen soyleyin Azerbaycan rus ve ermenilerle nasil bas ede bilir? Ichimide ve bashimizda ruslarin agentleri var. Biz nasil bas edek bunlarla? Bize Turkiye yardim ede biliemi? Yoksa tarih tekrarlanacak. Turklere izn vermiyecekler. Bizi yeniden ruslarami birakacaksiz?
delfin KAYA
delfin KAYA 25 gün önce
Yunanistan Avrupa ın şimarok çoçugu
SULO ALBAY
SULO ALBAY 25 gün önce
Bence... Erdoğan ve putin ayasofya konusunda başlangıçta göstermelik bir kavga edicek ama daha sonra bunu oylebir evirip cevirecekki her ıkiside halklarının gözünde yükselecek oyları artacak mesela kavgavganin sonunda ortodoks cemaati için ayasofya da bölüm yada saat ayrilacak ve onlarında ibadet etmesine izin verilecek bu ikiliderinde puanlarını arttiricak.....
Vatansever
Vatansever 26 gün önce
ZEKA AKIYOR 🔥🔥🔥
idefixthecat
idefixthecat 26 gün önce
ermenistan azeriler arasında sürtüşme var, azeriler metzavor santralini vururuz demişler. yani bu radyoaktif serpinti istanbula kadar yayılır, ortadoğu komple radyoaktife bulanır. yağmur yok, hava temizlenmez. bunlar ne yaptığını sanıyor!
Namil Əliyev
Namil Əliyev 24 gün önce
Heç zaman etmərik. Sadəcə ermənilərə göz dağı vermək üçün deyildi. Ermənistan ilk öncə bizim su elektrik stansiyamızı vurmaqla hədələdi. Bizdə hədələdik.
Habi Ta
Habi Ta 26 gün önce
Haçlımı kaldıki toplansın.
Emel Kalemli
Emel Kalemli 26 gün önce
Hocam nerdesiniz beş gündür bildiri gelmiyor. Yeni videonuz yok mu?
arif BAŞÇAVUŞ
arif BAŞÇAVUŞ 26 gün önce
Kardesim biraz empati yapin, mekanin ismi bile azize Sofia demek, daha dun baska konusuyorlardi, simdi iyi yaptik diyorlar , ya adamlarda biz camileri kapaticaz dese ne cevap vereceksiniz, Ben bir musluman olarak Elhamdulillah, once saygi diyorum, din inanc Iman ustundende siyaset yapilmaz, o sebepten herkes akli Selim olmali, Boyle sulandirma muhabbetlerine hic gerek yok, Ayrica bugun Turkiyede bir emekli ayda 1500 TL ye talim ediyorsa hic kimse iskembeden atmasin, Ben haticeye degil neticeye bakarim, haa basi secdeye degmeyip cumadan cumaya Camide gorunen kisilerede bir cift lafim var, bu yorumumu iyi okusunlar , oyle anlamadan abuk subuk cvp yazana da, hic de kibar olmam, Ben dini islami sizden hele palavradan muslumanlardan ogrenecek hic degilim, son olarak diyorum ki once akil mantik, sukunet . Oyle ruzgara gore siyaset olmaz, politika ve siyaset tutarli ise, kararli ise guven ve huzur verir,gerisi Bos laf derim,,,,
iroda tagayeve
iroda tagayeve 26 gün önce
Hocam lutfan bise yazin ozbekistanda heberlerde veriyormuş russiya aşi buldu diye bunlar gercekmi benim yalniz oglum var lutfan 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥
Ahmet Nesin
Ahmet Nesin 26 gün önce
Hocam biz yüz yıldır özgür değilmiydik te bu zamana kadar bekledik
Yafesoglu Türk
Yafesoglu Türk 26 gün önce
Ayasofya herhangi bir camii değildir. ‘Cami’i Kebir’dir… Ayasofya fetih camisidir… Ayasofya, padişahların Cuma selamlığına çıktıkları camilerden biridir. Ayasofya, Osmanlı’da bir protokol camisidir… Ayasofya, fethin sembolüdür. Ayasofya, İstanbul’u fetheden o güzel komutan Fatih Sultan Mehmet’in bize emanetidir… Ayasofya, Osmanlı’dan bize mirastır… Ayasofya, bizim geçmişle olan bağımızdır... Ayasofya, kimliğimizdir… Ayasofya, sadece Türkiye için değil tüm İslam Âlemi için önemlidir… Ayasofya, bir çağın kapanması, başka bir çağın açılmasıdır… Ayasofya, Hilal ile Haç’ın mücadelesidir… Ayasofya, bağımsızlıktır, egemenliktir… Ayasofya, meydan okumaktır.., ‘hedefim var, iddiam var’ demektir… (alıntıdır)
Saffet Sirin
Saffet Sirin 26 gün önce
Eksik olma hocam bilgilerinizden severek dinleyerek yararlaniyoruz
recep dalar
recep dalar 26 gün önce
Rothschild grubu (küreselciler) rusya, yunanistan, ve diğer ortadokslara para ve silah yardımı yaparsa aynı şekilde ermenistanada o zaman türkiyenin işi zorlaşır büyük israil devletinin kurulmasının önü açılır inşallah öyle olmaz
Istanbul
Istanbul 26 gün önce
Chp ne zaman bombalanacak hocam, onu söyle
Mehmet Birlikbaş
Mehmet Birlikbaş 26 gün önce
Esselamun aleykum hocam nasilsiniz.
ilker Sakarya
ilker Sakarya 27 gün önce
Yorum yapan tüm arkadaşlar..!! Hüseyin Hakkı Kahveci ile Abdullah Çiftci. Iki aydın, araştırmacı, stratejist beyefendiler. Sizler de bu iki aydın insanımızın bir program ayarlayıp çıkmalarını, tartışmalarını istemez misiniz?
ilker Sakarya
ilker Sakarya 27 gün önce
Yine de sizi severek, beğenerek, izliyor, dinliyorum. Tıpkı Hüseyin Hakkı Kahveci' yi severek izlediğim, begendigim, takıp ettiğim gibi.. Ama Sayın Kahveci ile mutlaka bir program ayarlamalısınız. Ikiniz de maşallah çok birikimlisiniz. Işte bu yüzden yüzleşmelisiniz. Tabi önce CESARET..!!! Sayın Kahveci her zaman hazır.. Siz de hazır mısınız Sayın Çiftçi?
ilker Sakarya
ilker Sakarya 27 gün önce
Umarım cesaretiniz vardır.
İbrahim GÜLER
İbrahim GÜLER 27 gün önce
Hocam Allah razı olsun , takipteyiz
Sonraki