Karanlık

2021 YILINDA KOVA VE YÜKSELEN KOVA

Dinçer Güner
görünümler 176 319
100% 5 600 0

KOVA VE YÜKSELEN KOVA;
8 Ocakta Merkür’de Kova burcuna geçiş yapacak ve ileri geri hareketi derken 16 Marta kadar bu burçta seyahat edecek. Tüm yönetim özelliklerinizi rahatlıkla sergileyebilecek, isteklerinize, hedeflerinize ulaşmak size çok daha kolay gelecektir. Geçtiğimiz sevimsiz bir ayın ardından bu gireceğimiz bir aylık süreç size ilaç gibi gelecektir. Ben buradayım ve istediğim her şeyi elde edebilirim moduna geçiş yapabileceksiniz. Daha çok bilecek, öğrenecek, bilgi sahibi olacaksınız pek çok konuda. Yine bu dönem irili ufaklı seyahatler gündeminize sık sık gelecek. Bu süreçte yeni bir eğitime de başlayabilirsiniz.
30 Ocakta ise Merkür geri hareketine başlayacak ve 3 hafta sürecek. Bu 3 haftalık süreçte imzalar atmamaya, yeni elektronik aletler almayın. Yarım kalan işlerinizi tamamlayın.
1 Şubatta Venüs Kova burcuna geçiş yapacak ve 25 Şubata kadar bu burçta seyahat edecek. Güzelliğiniz ile etrafınızı adeta aydınlatacaksınız, doğal bir çekim alanı oluşturacaksınız, fiziki anlamda güzelleşmek adına adımlar atabilirsiniz, saç renginizi değiştirebilir, estetik operasyon yaptırabilirsiniz ya da ne bileyim, güzelleşmek uğruna ne gerekiyorsa araştırıp yaptırabilirsiniz. Aşkı hayatınıza daha rahat çekeceksiniz, şöyle ki siz aşık olan değil olunan taraf olacaksınız. Flörtler peşi sıra! Bu süreci iyi değerlendirmeye bakın. Daha eğlenceli, sosyal, dışa dönük ve hayattan çok daha fazla keyif alabileceksiniz. 11 Ocakta ise Kova burcunun 23. Derecesinde bir yeni ay meydana gelecek. Önümüzde ki 10 günlük süreçte; İkili ilişkilerinizde gerginliklerden kaçınarak, hayatınıza yenilikler için yer açmanızın vakti gelmiş olarak görünüyor. Tek başınıza hareket etmek yerine gruplar içinde hareket edebilir, kişisel yeteneklerinizi daha kolay ve rahat bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Yeni iş projeleri, yeni başlangıçlar, adımlar atmak, proje üretmek için harika bir süreç. Öncelikle fiziksel olarak daha fit görünmek için kolları sıvayabilir, spora başlayabilir, egzersizler yapabilirsiniz. Belki de daha güzel görünmek adına küçük bir operasyon yaptırabilirsiniz. Hayatınızın gidişatı ile ilgili radikal bir takım kararlar alabilirsiniz. Bazılarınız kişisel bir takım yeteneklerinizi eğitimle süsleyebilir mesleğe dönüştürebilirsiniz. Yalnız ikili ilişkilerde, partner ilişkilerinizde özgür hissetmek adına biraz huzursuzluk çıkartabilirsiniz. Yine yeni ay sürecinde kendinize yeni elektronik aletler alabilir, elinizdeki elektronikleri değiştirebilirsiniz. Kendi işinizi kurmak içinde yeni ay ile birlikte yakın çevreniz veya yakın akrabalarınızdan destekler alabilirsiniz. Yalnız Merkür’ünde Kova burcunda geri hareket ettiğini unutmayın ve bu konularda adım atarken dikkatli olun. Bir takım gecikmeler, engeller söz konusu olabilir.
Satürn/Uranüs etkileşimi ile hayatınızda güçlü değişimler yaşayacaksınız. Eski alışkanlıklar, eski düzenlerin yerine yeni yapılar ve yöntemler gelecektir. Bu değişim sürecine direnmek yerine gelen tüm yenilikleri kabul etmek gerekir. Uranüs etkisi ile; ailesi ile yaşayanlar ilk defa onlardan ayrılarak, yalnız başına yaşamak adına risk alarak ailelerinin yanından ayrılabilirler. Eğer haritalarınızda göstergeleriniz işaret ediyor ise, ilk evinizi satın alabilirsiniz. Yaşamınızı ailenizden çok uzakta hatta ülke dışında kurmak için büyük adımlar atabilirsiniz. Köklerinizle ilgili araştırmalara dalabilir, bir çok sizi şaşırtacak sonuçla karşılaşabilirsiniz. Satürn etkisi ile; kişisel yeteneklerinizi bu süreçte daha çok parlatabilir ve bunları kazanca dönüştürebilirsiniz. Bu dönem adeta hayatınızı ince bir elekten geçirmek gibidir, gereksiz, size yük olan, ağır gelen ne varsa kurtulmanızı sağlar. Bu transit zamanı kişisel yeteneklerinizi çok daha fazla farkına varabilir, bunları keşfedebilirsiniz. Kendi kendinizle yarışma zamanı olacak sizin için ve hayatınızı yeniden yapılandırmaya başlıyorsunuz. Size gereksiz olan ne varsa hayatınızdan çıkarma vakti artık. Korkularınızla savaşma ve güçlü olma zamanı olacak. Satürn disiplin gezegenidir, ve kişiliğinizi yaşamınızı kısaca disipline etme ve düzene koyma zamanı olacak. Kendinizi değişimin dayanılmaz hafifliğine, yaşamın akışına ve sizi olgunlaştırmasına direnmeden bıraktığınız takdirde bu dönemi daha rahat belki atlatabilirsiniz. Hayatınızı ciddi, soğuk, kurallı, katı bir şekilde yeniden şekillendirme zamanına işaret eder. Bu dönem evden ayrılabilir, yalnız yaşayamaya başlayabilir, evlenebilirsiniz, ya da kendi işinizi kurarsınız kim bilir?
14 Mayısta ise Jüpiter bir süreliğine (28 Temmuza kadar) balık burcuna geçiş yapacak. Bu tarihe kadar fırsatlar; parasal konular, kazançlar, gelirlerin artması, alım-satım ile ilgili konular üzerinden gelecektir. 26 Mayısta ise 5 derece Yay burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Dostluklar, arkadaşlıkların gündeminizde yer tutacağı bir zaman olacak. Yeni kültürler, yeni insanlarla tanışabilir, hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Eğlence

katma

 

17 Ara 2020

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 1 022
Nur sahn
Nur sahn Gün önce
Kasimda bir araba, ev,karavan sahibi olablrsnz demistniz... Araba aldm cok iyi biliysnz gercekten 😍
Gamze Doğan
Gamze Doğan 19 gün önce
Ev, mal, mülk ve aşk hariç diğerleri kısmen çıktı
Caner Pullu
Caner Pullu Aylar önce
Hayatimda en çok para kazandığım yıl oldu
nuray yıldız
nuray yıldız Aylar önce
Söyledikleri doğru çıktı looo
sutaşıyan doğa
sutaşıyan doğa 3 aylar önce
Bugün 2021 EYLÜL 6 ......VE BURCU YÜKSELEN MERKÜR Ü KOVA YIM.SON 20YILDIR OLDUĞU GİBİ BUGÜNE KADAR MALESEF AŞK OLMADI BANA..HİÇ OLMADI.ÜSTELİK SİZE İNANDIĞUM İÇİN BOL DIŞARDA GEZDİM.TUR'LARA KATILDIM.ÖMRÜMDE İLK. BİYERDE ÇIKAR BU AŞK DEDİM..IHI CIK..ÇIKMADI.YÜZÜME BAKMIYORLAR.ÇİRKİN DEĞİLİM.ORTA YAŞTA YIM.NEYSE SONUÇ YANİ SENİN BU TAHMİN BENDE OLMADI..PARADAN SONRA AŞKTADA DUVARA TOSLADIM BU AN İTİBARIYLA..
D B
D B 3 aylar önce
yılın üçte iki değerlendirmesi: mayıs hiç beklemediğim dev bir zam aldım. haziran ev aldım. aşk yok.
Yasemin Aygün
Yasemin Aygün 3 aylar önce
Ağustos bitti eylül geldi, söylediklerinin biri bile olmadı be
merve meşedüzü
merve meşedüzü 4 aylar önce
Agzindan bal damlıyor hepsi de oluyor gerçekleşiyor 😀😀🤩🤩
WESİ ATÖLYESİ
WESİ ATÖLYESİ 4 aylar önce
saydıklarının hepsini yapıyorum. :)
Turuncu mutfak
Turuncu mutfak 4 aylar önce
Yine izledim dinledim🧿🧿🧿
Lale Qurbanova
Lale Qurbanova 4 aylar önce
2021i boş verib 2022ni gözlüyürəm😂😂😂
Nuray Yeniturk
Nuray Yeniturk 4 aylar önce
Hiç dedginiz gibi gitmiyor dincer bey
Nunu's Channel
Nunu's Channel 5 aylar önce
Ne kadar güzel anlattınız.Teşekkürler
şaziye can
şaziye can 5 aylar önce
Çok iyi 2022 ağzınız sulansııııııın...GÜLDÜRDÜN .
Alper Şen
Alper Şen 5 aylar önce
Yılın ortasına geldik hala kova çağını hissedemiyoruz yılın ortasına geldik
inci wing
inci wing 5 aylar önce
Hani kovaların senesiydi. Dolunaydan önce 9haz kullandığım kolun kemiği kırıldı,ders çalılamadım,işlerimi ertelemek zorunda kaldım. ne seyahat oldu ne aşk. Elime normalden daha fazla para da geçmedi. Her şeyim tepetaklak oldu.hele bu hafta her zamankinden daha iğrenç bi hafta geçiriyorum
Sevda BAYKARA
Sevda BAYKARA 5 aylar önce
Harika
S Elif İLBAY
S Elif İLBAY 5 aylar önce
Dinçer Bey para kovaya gelecek dedinix yükselenim kova diye dinledim ve öğrenciyim şuan haziran ayındayız ve eğitim dediniz yeni bir okula başladım evet notlarım çok iyi, öğrenci kredisi aldım ve altına yatırdım evet parada geldi yani zengin olacaksınız derken yatlardan katlardan elbette bahsetmiyor hayal kurmayın herkesin bütçesine yaşamına göre gerçekten para geldi ve geliyor. Şimdi yayını tekrar açtım 28 temmuz kısmını kaçırmışım 28 temmuza kadar cüzdanı sıkıp biraz daha biriktireyim eminim ki 2022 de dediğiniz gibi meyvesini yiyeceğim. Sağ olun var olun iyi ki varsınız...
Pınar
Pınar 5 aylar önce
Ya nasıl güzel temmeniler... o kadar değişti ki hayatımız .umarım daha iyi güzele doğru sağlıkla. Sizede mutluluklar dinçer bey.
Ekser ACELE
Ekser ACELE 5 aylar önce
Hadi bakalım olacakmi
Büşra Akyüz
Büşra Akyüz 5 aylar önce
Valla bu videoda güzel şeyler söylemişsiniz ama tarih 11 haziranı gösterirken bende dediklerinizin hiçbiri olmadı hatta bok gibi bir sene geçiriyorum YİNE...
inci wing
inci wing 5 aylar önce
Ben de hatta dolunaydan önce 9haz tarihinde kemiğimi kırdım ders çalışamadım her şeyim tepetaklak oldu
Murat
Murat 6 aylar önce
Mayıs sonuna geldik du bakalım temmuza kadar paralar gelecek mi 😁
Naz Bas
Naz Bas 6 aylar önce
Peki bu yorumlarınız ay burçları için de geçerli mi acaba? Ay burcu kova olarak dikkate alayım mı?😄
Naz Bas
Naz Bas 6 aylar önce
Vedik astrologlar kova burçları (özellikle de ay burcu kova olanlar için) olumsuz şeyler söylüyorlar ama batı astrologları da çok olumlu yorumlar yapıyor. Umarım siz haklısınızdır😄Zira ay burcum kova:)
Bir Yaz Gecesi Rüyası
Şimdiye kadar tutanlar: -8/16 ocak mart arası seyahat denildi. Ocakta seyehat edildi -1 ocak/14 mayıs kendine yatırım denildi. Kaç aydır ertelediğim bir eğitim var. Kariyerimi farklı bir alana yönlendirmek için almak istediğim bir eğitim. En son yeter artık bu kadar ertelediğim dedim gözümü kararttım kaydımı yapacağım eğitim 14 mayısta başlıyor Tutmayan: 1 şubatta aşk. Ah ahh en çok istediğim, hatta uğruna o içinde yüzeceğimizi söylediğiniz parayı bile düşünmeden elimin tersiyle iteceğim uzun süreli karşılıksız aşkımla aramdaki mesafe 1 milim bile azalmadı. Hadi o belki olmayacak duam diyelim hani yeni gelen bir aşk, o da yok.
Funda kaya
Funda kaya 7 aylar önce
Agziniz bal yesin 🤗nasil iyi geldiniz🥰
Hatice Gülkaya
Hatice Gülkaya 7 aylar önce
Hadi hayırlısı 👏👏👏👏💜
Fani Orva
Fani Orva 7 aylar önce
Aminnn
İpek böceği zeynep
İpek böceği zeynep 7 aylar önce
Senin enerjin beni hayata döndürüyor.seni çok seviyorum güzel insan
Bahçe Perim
Bahçe Perim 7 aylar önce
26 mayıs ay tutulmasının olduğu yer de benim natal güney ay düğümü üzerinde oluyor. Bana etkisi ne olur?
Enel
Enel 8 aylar önce
12 Şubat doğanlar kova degilmi ya , niye cikamiyorum depresyondan?
Enel
Enel 8 aylar önce
Bir kova olarak intihar eşiyindeyim, (etmiyorum o ayri, yıllardır edemiyorum zaten) Ölüyorum ya, ama duzeliceeeem.
Fidan Ay
Fidan Ay 8 aylar önce
Valla açınızdan bal damlıyor heyecanla olması için dua edicem 😍
alisoy
alisoy 8 aylar önce
Kova deyilem yeqin 😅 aprel ayidir amma hele de para yoxdur.
Necla Kaya
Necla Kaya 8 aylar önce
Bunca senelik kovayım böyle züğürt tesellisi duymadim 😁😁🍂🤭🤭🍀
Emine &&&&&
Emine &&&&& 8 aylar önce
Bu video üç ay önce yayınlandı izledim ve ozamandan bu yana hiç bişey olmadı kova burcuyum saçma sapan şeyler iste dinleyip duruyoruz tarihleri söylüyor e bugün yine izliyorum ve bugün tarih 27mart 2021 eski hayatımızı yaşayıp duruyorum
inci wing
inci wing 5 aylar önce
Günü ayı geç sene bile tutmadı
Meral Özkan
Meral Özkan 8 aylar önce
Kova eğitim hayatı nasıl olcak burcum kova yükselenim ikizler
Kadir Gündüz
Kadir Gündüz 8 aylar önce
👑👑👑
Kadir Gündüz
Kadir Gündüz 8 aylar önce
İyi ki kova burcuyum yıl kova yılı hızlı olan her şekil kazanır.arkadaşlar bol şans yeni çağımız hoş geldi
Zeycan Yıldırır
Zeycan Yıldırır 8 aylar önce
2021 sonunda muhasebe var desene 😂😂
Aysgl
Aysgl 8 aylar önce
Üç ay önce dinledim şu duyduklarımı hala daha yaşamadım. Gidip gelip yeniden dinliyorum ama yılı yarıladık hala mutlu bir gün görmedim... İnancım kalmadı Dinçer bey..
Demet Kilic Kangür
Demet Kilic Kangür 4 aylar önce
Aynen bende suan dinliyorum tik yok 🤣
bolingoli00
bolingoli00 8 aylar önce
Bu dayi zengin kovalara göre yapıyor bacım gariban ne yapsın burcunu bile yasiyamaz. Garibanın yüzünü burç mu güldürür
tatlı hayat
tatlı hayat 8 aylar önce
Uc ay once yorum yapmisim.yine videoyu izledim.aynen bugunlerde nerede yasamaliyim diye dusunuyorum ulkenin gidisatindan dolayi.yurt disina oglumun yaninda yasama karari aldim..her ay donus yapip videoyu izleyecegim
Sevgi Arslan
Sevgi Arslan 8 aylar önce
Aaaay çok güzel lüküs hayyaat sevgiyle almaya hazırım. Evrene teşekkürler müjde verenede kucak dolusu sevgiler
Cetin Yılmaz
Cetin Yılmaz 8 aylar önce
Allah razı olsun moralımı düzeltiniz ağzınıza yüreğinize sağlık teşekkürler
Buket Kayahan
Buket Kayahan 8 aylar önce
Gercekten yeteneklerim para kazandırmaya başladı bu eylül 2020den beri fazlaca değişti hayatm ve yeni hayat düzen 21ocakta evlendim devrim oldu cidden kovaya oğlagim yaşadığım alan değişti para akiyoooo🤩🤩🤩😍😍😍😍yeteneğim fal bakıyordum astrolojiye fena merak saldım ders alcam geliştirmem gerek kendimi böyle isteğim var🤩😍🥰
denizkizi
denizkizi 8 aylar önce
O ne güzel " 2022 yi para icinde yüzerek geçireceksiniz YaHuuu " degis Öyleee Yahuu, sok oldum 15 yil sefalet icinde geçirince,ben duraksadim bi an, dogrumu duyuyorum diye🤣🤣
Gulcin Cabuk
Gulcin Cabuk 8 aylar önce
Oğlak burcum ve yükselenim kova, o kadar doğru ki dedikleriniz. İlk defa ben ne istiyorum. Ben önemliyim diyorum.36 yıllık hayatımda . Ve gerçekten devrimler olacak gibi☺️Şubatı geçtik , haziran ve aralıkta beklediğim şeyde olursa ... Emeğinize sağlık
mavi
mavi 8 aylar önce
Burcumu değıştiricem kova bahtsız
Cansu
Cansu 9 aylar önce
yükselenimize göre bakıyoruz değil mi?
Sema Özkan
Sema Özkan 9 aylar önce
İnansammı
Serpil Ceribasi
Serpil Ceribasi 9 aylar önce
Kovalar insanları bu dünyaya fazla çok merhametli yım empatiden olucem
Konak Ais
Konak Ais 9 aylar önce
Emeğinize sağlık çok teşekkür ederim!
Konak Ais
Konak Ais 9 aylar önce
Bütün güzelikleri kabul ediyorum!🙏💫
somut insan
somut insan 9 aylar önce
2022 de parayı bulursam seni bulup seni de görücem lan dinço hadi iyisin gene :D
allizwell
allizwell 9 aylar önce
düzennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn istiyorum dinçeeeeeeeeeeeeeeerr
Yona
Yona 9 aylar önce
morelım bozulunca buraya gelıyorum 🤭
Dilara Babacanova
Dilara Babacanova 9 aylar önce
Zaten sani konuştukların dogri çikyo
Dilara Babacanova
Dilara Babacanova 9 aylar önce
Bayıldım çok güzel teşekkürler
Gamze DEMİRCİ
Gamze DEMİRCİ 9 aylar önce
hay ağzın bal yesin canım benim.
Ülkü Menekşe
Ülkü Menekşe 10 aylar önce
Seni seviyorum Dinçer ❤
Handan Yılmaz
Handan Yılmaz 10 aylar önce
Emeğenize sağlık🙏👍🕊
PENCERENIN GÖZÜ
PENCERENIN GÖZÜ 10 aylar önce
Kova burcuyum.İşlerim 2 seneden beri başım yolunda gitmiyor.Karabasan gibi herşey üstüme basıyor
Loli Boli
Loli Boli 10 aylar önce
Ay 1 şubatta aşk geliyor kollarınız açın dediğiniz için bir teklifi kabul ettim gibi ama hiç istemiyorum. Vazgeçmek istiyorum ama sanki iş işten geçmiş gibi.. Offffff
azize akyel
azize akyel 10 aylar önce
2022 para içinde yüzeceksiniz yahuuuu 😁😁 valla agzim sulandı 😁
cansu öğüt
cansu öğüt 10 aylar önce
3-4 yıldır çektiğim maddi sıkıntılardan bıktım artık şu para bize bi gelsin. zengin olmayalım ama borç içinde de yüzmeyelim
Gülay SAĞLAMÖZ
Gülay SAĞLAMÖZ 10 aylar önce
Teşekkürler .
Gülay SAĞLAMÖZ
Gülay SAĞLAMÖZ 10 aylar önce
Anlatımınız çok eğlenceli .
Gügü Alyv
Gügü Alyv 10 aylar önce
1 şubat doğum günüm
Serdar Togran
Serdar Togran 10 aylar önce
yükselen kova da dahil mi bu güzel yıla
Scall Zalbar
Scall Zalbar 10 aylar önce
Arkadas bu para yillardir hep geldi kalmadi hep gitti🥰😍😄
Filiz Kilci
Filiz Kilci 10 aylar önce
Aynen de dediğiniz gibi oldum Ocak da öyle bir giriş yaptım ki bazı kararlar aldım bana ne oldu ben bile şaşırdım bi silkelenme geldi
Demetce
Demetce 10 aylar önce
Kovalaaaaaaaar. Merhabaaaa canlar
Gülseren Bakır
Gülseren Bakır 10 aylar önce
İzlerken bir hoşuma gitti sormayın ama içimde bir burukluk hiç inanasım yok inşallah ben yanılırım
Sıla Balım
Sıla Balım 10 aylar önce
Çok ama çok tatlı anlatıyorsunnn
Ultraviolence
Ultraviolence 10 aylar önce
Ben de diyordum 1 haftadır ticarete atılma fikri nerden aklıma düştü durup dururken mdmdkdkdkd
Ozan Altaş
Ozan Altaş 10 aylar önce
Dinlerken mest oldum Dinçer Bey... Şahane haberler verdiniz iyi ki varsınız 🤗👍
Aslı Ayvaz
Aslı Ayvaz 10 aylar önce
Tin tin hareket eden gezegenler 😂😂😂
Arif Sögüt
Arif Sögüt 10 aylar önce
Kovalar kendi aramızda bir iletişim grubu kuralım kismeti getirelim kendimize. Bizi bizden baska anlayan yok canolar
Burcu Kalaycıoğlu
Burcu Kalaycıoğlu 10 aylar önce
Eski sevgilimin yeni sevgilisininde kova burcu olması ...
nihal atılan
nihal atılan 10 aylar önce
Dinçer bey ağzınızdan bal damlıyor ilk defa kova burcu ile ilgili güzel şeyler duyuyorum uzun zamandan sonra izledim izledim ve kaydettim tekrar tekrar izlerim artık ayy valla çok duygulandım 🥰 Kilo verme olayı zaten beni bitirdi 😁 hayallerimdeki herşeyi söylediniz ev araba karavan 😍
Derya Dağdelen
Derya Dağdelen 10 aylar önce
Dinçerim bu söylediklerinle aklımızı çıtlattın , bir olmasın varya seni arar bulurum 😁😁😁😁
PINAR AKYÜZ ŞAHİN
PINAR AKYÜZ ŞAHİN 10 aylar önce
Ağzından bal damlıyor maşallah. Söylediklerin çıksın dile benden ne dilersen
ELMAS GÜNGÖR
ELMAS GÜNGÖR 10 aylar önce
HARİKASIN HARİKAAAAAA
jennie
jennie 10 aylar önce
KOVA olan bne (KOVA olmayan ben yorumu atmak istemiştim ama vazgeçtim)
Esra Çapkurt
Esra Çapkurt 10 aylar önce
Merkür hani nerdesin koçum hala evde yatıştayım🤦‍♂️
Gügü Alyv
Gügü Alyv 10 aylar önce
İnsallah ya nevrim döndü kaç yıldır
B. Y.
B. Y. 10 aylar önce
İngilizce kursuna gitmek istiyorum👍
Mehmet Rukiye
Mehmet Rukiye 10 aylar önce
Artık ben bu hayatı yaşıyorum dedirtebilecek kadar güzel bir aşk diliyorum hem bana hem kovalara🙏🏻
Muazzez Kaman
Muazzez Kaman 10 aylar önce
Kova burcunu anlatan sözler Akıl Zekâ Deha dır
NLRockstar
NLRockstar 10 aylar önce
💜♒🧿♒💜
Turuncu mutfak
Turuncu mutfak 10 aylar önce
5 kez izledim duyamıyorum sizi dinlemeye helal olsun🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🧿
Zakire Kalyoncu
Zakire Kalyoncu 10 aylar önce
Çok yükseldim, bu yıla gelene kadar bir kova olarak her açıdan mafoldum nolur gerçekten çıksın bu söylenenler yoksa ben delirmeye karar verdim.
deniz Satgun
deniz Satgun 10 aylar önce
Ne güzel anlattınız da bu pandemi dönemin de iş yok calisamiyoz nasıl olcak bu güzel şeyler.allahim sağlık huzur para istiyoruz.
serap çolak
serap çolak 10 aylar önce
Oynatma hizi 1,50 yapip izledigimde asiri tatlis oluyorsunuz 🙃 hemen abone oldum 👍🏻
Selvi Alk
Selvi Alk 10 aylar önce
Ay ay hadi İnşallah Yeter bu sıkıntılar yıllardır çekiyoruz😔
taylan TÜRKDOĞAN
taylan TÜRKDOĞAN 10 aylar önce
Söylediklerini istiyorsun hiçbiri olmuyor
Mert Akar
Mert Akar 10 aylar önce
Darbukacı Bilal . .
Vildan Akar
Vildan Akar 10 aylar önce
Gelsin gelmekle olan 🍀❤️
Shuhrat Hojamuradov
Shuhrat Hojamuradov 10 aylar önce
bande kova burcugum turkmenistandan izliyorum malesef kova burcu olmak cok zor
syalns 2
syalns 2 10 aylar önce
çok güzel, genel olumlu şeyler söylemişsiniz umalım ki gerçek olsun çabamızla birlikte :))
Sonraki
Diriliş Ertuğrul 123. Bölüm
2:33:39
görünümler 9 300 000
2021 YILINDA AKREP VE YÜKSELEN AKREP
15:30
2021 YILINDA OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK
15:52
Aralık 2021 Kova ve Yükselen Kova
11:05
2021 YILINDA YAY VE YÜKSELEN YAY
15:27
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA 2021
14:59
görünümler 184 000
Alparslan Büyük Selçuklu 4. Bölüm
2:12:07
Kimler böyle ? 😂🤣
0:16
görünümler 715 067
I WANT SUMO DORITOS 😂 #shorts
0:25
görünümler 21 969 373
KATİLE EN SON YAKALANAN KAZANIR 2
23:08
görünümler 1 741 939