Karanlık

2 POĞAÇA ALAMAYAN ADAM ŞİMDİ AYDA 100 BİNLERCE LİRA KAZANIYOR!

Tuger Akkaya
Abone ol
görünümler 311 460
50% 1 1

İstifade Ettiren Fikirler serisinde bu hafta konuğumuz Sercan. Aile mesleği olan fotoğrafçılık ile iş hayatına başlayan Sercan ne zaman işlerini büyütmeye çalışsa zorluklarla karşılaşmış ve maalesef başarısızlığa uğramış. E ticaret girişimleri de hüsranla sonuçlanan Sercan, aynı zamanda kişisel hayatında da birçok sorunla boğuşmak zorunda kalmış. Mücadeleyi ve denemeyi hiç bırakmamanın bir sonucu olarak şansı dönen Sercan, şimdilerde %60 kâr ile haftada 100 Bin TL ciroyu aşan satışlara ulaşmış durumda.

Kanalımıza abone olmayı unutmayın:
trvid.com/u-tugerakkaya?s...

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
trvid.com/u-TugerAkkaya...

🛎️ UYARI: Videoda anlatılan, gösterilen uygulama ya da kişiler; bir yöntem ya da bir fikrin geliştirilmesi, uygulanabilmesi amacıyla oluşturulmuş içeriklerdir. Video içeriğinde geçen kişi ya da markalar, videoda aksi belirtilmediği sürece sponsorlu içerik değildir.


*********************************************

🔥Özel ipuçları ve diğer özel içerikler için Instagram'da Tuğer Akkaya instagram.com/tugerakkaya takip edebilirsiniz 🔥

*********************************************

❇️ Mastermind E-Ticaret (Amazon ve TR Pazaryerleri) Eğitimi: tuger.us/e-hizmetler

❇️ Udemy Amazon Başlangıç Eğitimi: bit.ly/udemyamazon

❇️Whatsapp Gruplarımız: bit.ly/whatsappgruplari

❇️E-posta Adresimiz: help@tuger.us

*********************************************

🏆HELIUM10’e yarı fiyatına sahip olmak için aşağıdaki linke tıklayıp kupon kodu kısmına TUGER50 yazın, fiyat yarıya düşsün. Sonraki aylarda ise %10 indirim almak için TUGER10 kupon kodunu kullanabilirsiniz.

🔥İndirim Linki: bit.ly/helium10tuger

*********************************************

🔥NESATILIR.COM'A İNDİRİMLİ ERİŞİM FIRSATI 🔥 Nesatılır.com yazılımına %15 indirimli sahip olmak için bit.ly/nesatilir-tuger bu linke tıklayın ve satın alma sayfasında TUGER15 kupon kodunu kullanın.

*********************************************

Sosyal medya hesaplarımız:
➡️TRvid: trvid.com/u-tugerakkaya
➡️Instagram: instagram.com/tugerakkaya
➡️Twitter: twitter.com/tugerakkaya
➡️Linkedin: www.linkedin.com/company/tuger...
➡️Facebook Grubumuz: facebook.com/groups/tuger

*********************************************

🔔Aşağıdaki linkten abone olun, tüm eğitim ve bildirimler ilk sizin e-posta adresinize gelsin:
bit.ly/abonetuger

*********************************************

katma

 

21 Oca 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 656
Tuger Akkaya
Siz de hikayenizi aşağıdaki linke tıklayarak bize yazın, sizinle de benzer bir video çekelim:
Muhammet Zeyneddin Kılıç
Soluksuz izlediğim bir hikaye gerçekten helal olsun. Bu iş kesinlikle kolay değil çünkü kolay olsa herkes yapardı. En önemli husus asla pes etmeden hayallerine doğru belki emekleye emekleye ilerlemek. Başarılar dilerim Sercan Bey
Jewell Collection
Dinlerken duygulandığım iki kısım oldu. Bir insan her seferinde çabalayıp nasıl batabilirmiş Sercan Bey'in hikayesinde gördük. Ayrıca para yoksa huzur yoktur diye düşünen kötü düşünceli eşi ve ailesi dediği insanlar hayatından çıktıktan sonra her şeyin yoluna girip çabaladığı şeylere ulaşması beni çok etkiledi. İzlerken iyi ki dedim resmen. Yolu açık olsun, darısı da bizler gibi girişimcilerin başına olsun...
Pınar
Doğallığına, samimiyetine, azmine, çalışkanlığına, mücadelene hayran olmamak elde değil 👏👏👏Allah her daim yüzüne gülsün İnşallah 🙏
Jonathan Wick
Sercan'ı bu şekilde yetiştiren ebeveynidir. Babasına Allah rahmet etsin. Temiz bir evlat yetiştirmiş.
Kubilay DEMİR
Zor duruma düşüldüğünde açıp tekrar tekrar izlenip ders alınması gereken bir video olmuş. Sercan beyin azmi, mücadelesi müthiş. Kendime dönüp tekrar bakmamı sağladı.
Fatime Başpınar
Bisiklet bölümünde ben niye ağladım ki 😢
berna akkaya
bu çocuğun yüzü ne zaman gülecek diye dinledim sonuna kadar. kalpten kutluyorum tebrik ediyorum. emek verip sebat edenin yolu açık olsun
ilyas fidan
Sercan Bey'in ticari yaşamı ve azmi , başarısı gerçekten takdire şayan . Burada çıkarılması gereken ders ; çok istemek ve pes etmemek .
cem gökçen
bu arkadaşın anlattığı her olay bire bir benim başımdan da geçti..meslekler farklı. düşülen durumlar insanların sana bakışı hepsi birebir benim de gectigim yol.
ahmet fidan
Dene , kaybetmezsin , ya kazanırsın ,ya öğrenirsin !
Organik Mühendis
İzlerken duygulanmamak elde değildi. Bu ülkede gerçekten çabalayan insanlara değer verilmemesi sadece para odaklı düşünülmesi en çok gördüğüm kötülük. Bunları kulak arkası yapıp başarabilen bu adam her şeyi hak ediyor. Daha iyi yerlere gelebilmesi dileğiyle.
Kendime Notlar
Müthiş akıcı, sıcak bir hikaye. Yer yer gözlerim doldu izlerken. Tüm zorluklara rağmen bu kadar güçlü kalabilmek çok önemli bir şey. Tebrik ediyorum, hayırlı kazançlar diliyorum.
emincan yılmaz
Gerçek bir girişimcilik, başarı hikayesi budur işte. Tebrikler.
Beyza xx
Allah iyi insanlarla karşılaştırsın. Gönlü güzel biriymiş hak ettiğini almış inşallah yolunuz hep açık olur dinlerken çok hüzünlensem bile ben de keyifle dinledim. Ders alınacak o kadar çok şey vardı ki bu video için aracı olan herkese ayrıca teşekkürler 💪🏼
YAŞAR SERKAN ÖZDOĞAN
Girişimci hayatımın 2.senesindeyim pes etmek üzereyken bu video ile asla pes etmemeye karar vermiş bulunmaktayım.
BAHÇEMİZDEN
Sercan seni kutluyorum gururlu terbiyeli azimli calıskan biri olman çok etkiledi ailenin katkısı tabiki kişiliğini geliştirmiş sende kendimi gördüm başarılarının devamını diliyorum oğlum
Pınar Keser
Birde, 10-20TL kazadığını anlatirken gayet rahat ve yüksek sesli iken şu anki cirosunu söylerken, kısık sesle söylemesi👏 yolun açık olsun Sercan..
Mustafa Uğur TAŞDELEN
Sercan kardeşimizin yaşadıklarını şu an yaşıyorum.Babasız yaşamak, Düğünüme 4 ay kala iş bulamayıp ne yapmalıyım diye her gün kendini yiyip bitirmek.Gercekten çok kötü bir psikolojik.Allah zorda olan herkese yardım etsin..
Ferit KESKİN
Bulunduğumuz coğrafyada hayatta kalabilmek için aklıda, bedenide, piskoliojiyide sonuna kadar kullanmamız gerek. Bir yandan hüzünle diğer bir yandan umutla izledim... 👏👏👏
Sonraki
Archery World Records
7:51
görünümler 3 584 053
BATTIKTAN SONRA PAZARDA BOXER SATTIM!
33:23
SADECE TAKI SATIYORLAR
46:53
görünümler 18 000