Karanlık

🧬 Genetik kodlarında 'Voleybol' var I Naz Aydemir Akyol

4Bir4Bir
Abone ol
görünümler 83 181
99% 2 500 1

🏐 Voleybolcu olmaya ne zaman karar verdi?

🏆 CEV Şampiyonlar Ligi'nde kırdığı rekor ne?

🤔 Rusya'da tedavi görmesinin nedeni neydi?

1️⃣ Eczacıbaşı'nda kaç yaşında birinci pasör nasıl oldu?

✍️ Hangi başantrenörün transfer listesinde ilk sıradaydı?

🇧🇷 Ze Roberto'nun Fenerbahçe’ye gelişindeki şartı ne oldu?

🎥 Türk voleybolun yetiştirdiği en büyük pasörlerden olan Naz Aydemir Akyol'un hikayesini sizlere anlatacağız.

Etkileyici spor hikayelerini izlemek için videomuzu beğenmeyi, kanalımıza abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın.

► ABONE OL - trvid.com/u-4bir4bir

★ Instagram - @4141sport
★ Twitter - @4141sport

★ Mail (Contact) - 4141sport@gmail.com

Spor

katma

 

19 Nis 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 245
Elif Ozsoy
Elif Ozsoy 5 aylar önce
Naz Türk voleybolunun en önemli karakteri, zekası, naifliği, kendinden küçüklere desteğiyle bambaşka birisi keşke milli de onu Vargası oynatırkende görseydik ama olsun..
Sea
Sea 2 aylar önce
@ฉันระยำวิวัฒนาการ ?
Melisa
Melisa 5 aylar önce
çok duygulandım.. keşke bu sene vnl'de de izleyebilseydik de öyle bıraksaydı milli takımı. dünyanın en iyi pasörleri arasında bence. ve kesinlikle ülkemizde yetişmiş net en değerli pasör. oyun zekası çabukluğu her şeyiyle çok iyi. not: cansu'yu da çok severim beğenirim, yazdıklarım ona hakaret gibi anlaşılmasın. sadece naz bambaşka bir seviye. umarım bir gün cansu için, nazdan daha iyi deriz.
ฉันระยำวิวัฒนาการ
Cansunun blok yeteneği gayet iyi h4terlar boş yapmış. Cansu bu febe aklını fena kdurtmuş:)
Rabia Dilara
Rabia Dilara 3 aylar önce
@Ayşenur katılıyorum yorumunuza, çoğunlukla aynı fikirdeyiz. Tek katılmadığım nokta blok konusu. Elbette Cansu bir pasör olduğu için sürekli file etrafında bulunmasından kaynaklı ister istemez sürekli blok pozisyonu almak durumunda kalıyor ve haliyle blok tabii ki yapacak. Orada Naz'la kıyaslama yapıyordum. Belki "blok yeteneği sıfır" demek yanlış olabilir ama amacım kıyaslamaktı sadece.
Ayşenur
Ayşenur 5 aylar önce
@Rabia Dilara diğer dedikleriniz hakkında bir bilgim yok ama blok yeteneğine 0 demeniz büyük bir hata. yanılmıyorsam Avrupa şampiyonasının bir maçında sırf bir setin 7-8 sayısını bir pasör olarak o almıştı. herkesin de bildiği gibi pasörler sayıları ace ve bloktan alır. tabii ki tek maçtan bir kıyaslama yapılmaz ama milli maçların neredeyse hiçbirini kaçırmayan birisi olarak söyleyebilirim ki cansu kendini mental olarak güçlü tutarsa dünyadaki sayılı yıkılmaz pasörlerden birisi olur
quentalor
quentalor 5 aylar önce
@Rabia Dilara kesinlikle katılıyorum cansu stresini hiç yönetemiyor
Deniizzz
Deniizzz 5 aylar önce
Türkiyenin yetiştirdiği en yetekli kadın pasör kesinlikle Naz. Milli takımı bıraktığını öğrendiğimde çok üzülmüştüm. Çocukların gözü kapalı örnek alabileceği bir sporcu.
Ahmet Taştabanoğlu
Ahmet Taştabanoğlu 5 aylar önce
Bahar'ın arkasından olağandan çok çok genç yaşta oynamasına çok şaşırmıştık fakat olağanın çok çok üstünde bizleri şaşırtmayı başardı.🙂 Uzun yıllar spora hizmet etmesini sevgili Pamir'in annesine babasına ülkesine ve dünyaya faydalı bi birey olmasını dilerim.Naz&Cenk Akyol çiftinden aksini bekleyemeyiz zaten.🙂
Feride Yalçın
Feride Yalçın 5 aylar önce
Lütfen milli takıma dönsün. Naz, Ebrar ve Vargas'lı bir takım olursak şampiyonluk kaçınılmaz olur.
Feride Yalçın
Feride Yalçın 2 aylar önce
@Metehan Gemici Cansu'ya güzel manşet gelmediği için pasları dengeli bir şekilde dağıtamadı millide
Metehan Gemici
Metehan Gemici 2 aylar önce
cok arıyoruz bu arada nazı ya
Feride Yalçın
Feride Yalçın 3 aylar önce
@meltem çelik Biliyorum canımın içi, o yüzden diğeri smaçör olarak oynatılırsa diyorum. (ikisinden biri smaçör olarak oynatılırsa ikisi aynı anda sahada olabilir.) Yine de smaçör olarak etkin bir oyun sürdürmezlerse birbirlerinin yedeği olup birbirlerini dinlendirebilirler.
meltem çelik
meltem çelik 3 aylar önce
@Feride Yalçın ikisinin mevkisi aynı pasör çaprazı o yüzden oynatılamaz
Feride Yalçın
Feride Yalçın 3 aylar önce
@meltem çelik İkisinden biri smaçör olarak oynatılabilir ama en azından birbirlerini yedeklerlerse iki büyük silahımız olur.
elektra cnntpc
elektra cnntpc 5 aylar önce
Gözlerim dolarak izledim. Böyle bir kadın bir kere gelir ve ona denk geldiğim için çok mutluyum. Voleybol için yaratılmış ve voleyboldan da kopacağını hiç sanmıyorum. İyi ki varsın Naz. Aktif sporculuk kariyerini ve Milli Takımı lütfen bırakma. Daha kazanacak çok kupa, kırılacak çok rekorun var.
Yarenaltn
Yarenaltn 5 aylar önce
sporculuğuyla, konuşmasıyla, karakteriyle kendini çok iyi yetiştirmiş aynı zamanda kendinden sonraki nesile idol olma yolunda ilerleyen bir voleybolcu kendisi. Türk voleybolunun başına gelmiş çok iyi bir pasör. ( bence en iyisi). Ayrıca türk kadınınıda çok iyi temsil ettiğini düşünüyorum. Her şey için teşekkürler Naz Aydemir Akyol.Her şey gönlünce olsun güzel anne. (Milli takım sensin çok eksik olacak.)
Fatihan
Fatihan 5 aylar önce
Kesinlikle Milli Takım Naz sız yarım kalacak... Keşke bir Olimpiyat Madalyasını boynunda görebilseydik... Değil Ülkemiz, Dünyanın sayılı Pasörleri arasında çoktan yerini aldı...
salih çakır
salih çakır 5 aylar önce
Umarım kararından döner Türkiye olimpiyatlara hep Naz varken gitti. Uğurumız Naz olsun ve kadroda Naz olsun ya da saha ardında milli takım kampında yer alarak Cansu Özbay , Elif Şahin , Lila Şengün ve daha nice pasörlerin yetişmesinde rol oynasın isterim .
Merve 123
Merve 123 5 aylar önce
Naz Aydemir Akyol en iyi Türk pasör olmasının yanı sıra dünyanın da en iyi pasörlerinden biri çok seviyoruz kendisini
tuncay karakaş
tuncay karakaş 5 aylar önce
O gerçekten bir efsane. Ve kıymetini maalesef bilmiyoruz. ❤️❤️❤️
Sude Yüce
Sude Yüce 5 aylar önce
kariyeri şu an çok başka bi noktada olabilirdi eğer anne olmak istemeseydi ama hayatın bi akışı var ve o bunu seçtiyse söylenicek söz yok sadwce bu fizik bu yetenek bu zeka ben yıllarca daha milli takımda izlemek istiyorum seni be final four kadın
Zeno11
Zeno11 5 aylar önce
Çok zeki ve kaliteli bir pasör Naz Aydemir Akyol. Böyle başarılı bir sporcuya hayran olmamak elde değil. Milli takıma yeniden dönse o kadar mutlu oluruz ki.. Onu milli takımda izlemiş olmak büyük şans. Onu çok seviyoruz.
Fatihan
Fatihan 5 aylar önce
Sevgili Naz Aydemir Akyol, Seni Sen henüz 19 yaşındayken takip etmeye başladım. Son derece iyi yetişmiş bir insan (akademik, kültürel, sosyal), örnek bir sporcu, şimdide mükemmel bir ANNE'sin... Hayatın bütün güzellikleri Seninle olsun inşaallah... Sakın Voleybolu da erkenden bırakıp bizi mahrum bırakma...
şeyma
şeyma 5 aylar önce
pasörlük zeka işi ve kendisi de zeki çevik ve her zaman enerjik onu izlemiş bi nesil olmak ayrıca çok iyi :)
Sinan Yücel
Sinan Yücel 5 aylar önce
Naz'ı birisi milli takım kararından vaz geçirmesi lazım. Olimpiyatlarda Kore maçı onun olmayışından dolayı kaybedildi. Aksini iddia eden varsa, o maçın son setini dikkatli izlesin anlayacaktır. Naz Türkiye'de oynayan en kaliteli oyuncudur kim ne derse desin, Dünya biliyor onun kalitesini.
Sea
Sea 2 aylar önce
@ฉันระยำวิวัฒนาการ ?
yağmur domruk
yağmur domruk 5 aylar önce
Gerçekten bir sürü voleybolcu paylaştınız ben bir Naz Aydemir Akyol eksik dedim.Gururla izledim videoyu💗Maja Ognejonovic,Volosh gibi pasörler kadar iyi belki de onlardan daha üstün.Bana göre Naz Aydemir Akyol demek tecrübe demek işte bu yüzden ŞAMPİYON NAZ AYDEMİR AKYOL♥️🥇🏆
JDJDLD
JDJDLD 5 aylar önce
@michael scott ognjenovic neyse de wolosz daha kaç yıldır başarı kazanıyor? İmoco ile birlikte son 2-3 senedir.Tamam Şu an wolosz daha iyi olabilir belki ama Naz kadar bir başarısı yok
Caner C
Caner C 5 aylar önce
@michael scott komşunun tavuğu komşuya kaz görünürmüş. the grass is always greener on the other side of the fence : )
michael scott
michael scott 5 aylar önce
abartmayiniz bi maja wolosz olmak kolay degil
Organik Kimyadan Nefret Ediyorum
Aynı zamanda çok tatlı bir insan kendisi. Hayranlarını hiç kırmıyor. Hiç unutmam migreni tuttuğu halde bütün isteyenlerle fotoğraf çekilmişti. Umarım fenerden gitmezsin Naz.
Aleyna
Aleyna 5 aylar önce
Fener'den gitmesin diye dua ettiğim tek oyuncu olabilir. İyi ki varsın Naz 💙💛
ฉันระยำวิวัฒนาการ
Puhahahaha zoooort ucubebahçe
Fatihan
Fatihan 5 aylar önce
@Caner C Haklısın malesef... inşaallah Naz ile ilgili bir daha sorun yaşamayız...
Caner C
Caner C 5 aylar önce
@Fatihan Biliyorum, biliyorum dostum. Sırf Rus milli takımından pasör çaprazı Lazareva'yı, Sırp milli takımından Popoviç'i kesmemek için oluyor bunlar. Naz ile ise ne alıp veremediği var tam anlayabilmiş değilim doğrusu.
Fatihan
Fatihan 5 aylar önce
@Caner C Doğrusu Terziç hiçbir FB taraftarı ve gerçek Voleybolsever için güven telkin etmiyor... Bağıra bağıra Vargas'ı pasör çaprazı oynattık. Buse bu takımda oy-na-ya-maz... Hele ki Naz varken asla...
Nigar Budaqova
Nigar Budaqova 5 aylar önce
Naz Türk voleybolunun altın deyeridir.hiç bir zaman unutulmayacak💛💙
Deniz Yener Güngördü
Yüksek zekası, başarı hırsı ve hem anaç hem de baskın karakteri gerçekten takdire şayan. Spor tarihine adını altın harflerle yazdırmış ve üst düzey başarılar kazanmış bir sporcu. Umarım daha uzun süreler izleme şansımız olur ve voleybolu Fenerbahçe'mizde bırakır.💛💙
Nisaa
Nisaa 5 aylar önce
Gözlerim dolu dolu izledim büyük tecrübe, mükemmel anne iyi ki varsın Naz ❤️
Tuanna Koç
Tuanna Koç 3 aylar önce
Naz en iyi pasör ve aynı zamanda bence maçı en iyi okuyan voleybolcu.. Milli Takımdan bir Naz Aydemir Akyol geçti!!
Burcu Odabaşı
Burcu Odabaşı 3 aylar önce
Kendisi dünyanın en iyi pasörlerinden biri bence. Saygısı, zekası ve tecrübesi kendisine hayran bırakıyor.
Ülkü Nur Ateş
Ülkü Nur Ateş 5 aylar önce
Umarım önümüzdeki sezonlarda Eczacıbaşı formasıyla izleriz. Her şeyin başladığı noktada onu seyretmek ve form düşüklüğü yaşayan Eczacıbaşı'nı yıllar sonra yeniden şahlandırışına şahitlik etmek inanilmaz bir zevk olur.
Nur Dilara Yılmaz
Nur Dilara Yılmaz 5 aylar önce
Milli takım sezonunda ay yıldızlı forma için yıllardır emek veren sayısız başarıya imza atan milli pasörümüz Naz Aydemir Akyol'u bu yaz da milli takımda görmeyi çok isteriz 17 yıllık milli takım serüveninin sonu Kore maçı olmamalı.Hikayemiz yarım kalmasın #millitakımnazsızolmaz
ayse uysal
ayse uysal 5 aylar önce
Gözlerim yaşardı Nazo'm.Seninle gurur duyuyorum❤🇹🇷👏
Yaren Bahar
Yaren Bahar 5 aylar önce
Tartışmasız en iyi Pasör🧡 Harikasın Naz
Elif Öztürk
Elif Öztürk 5 aylar önce
Naz Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi pasörüdür ve yenisi bir daha çok zor gelir hem karakteri hem oyunu çok kaliteli umarım yeniden milli takıma katılır 🙏🏻
Emre Çakır
Emre Çakır 5 aylar önce
@Elif Öztürk bence ona bişey demedim iyi oynuyorlar ama ben onlara ısınamıyorum
Elif Öztürk
Elif Öztürk 5 aylar önce
@Emre Çakır ben sana Ebrar veya Zehra şu an kötü demedim ama o zamanlar kötüydü ve giovanni onları geliştirdi şimdiki performanslarına asla laf etmedim
Emre Çakır
Emre Çakır 5 aylar önce
@Elif Öztürk zehra ya katılmıyorum ve ebrara katılıyorum
Elif Öztürk
Elif Öztürk 5 aylar önce
@Emre Çakır bence bunu anlamak çokta zor değil :d Gio geldiği gibi Vakıfbankın alt yapı oyuncularını (zehra,tuğba,ebrar) geliştirmek için takıma kattı ve bu oyuncular vakıfbankta yedek oturup hiç oynamıyordu o zamanlarda as oynayıp takımına çok büyük katkı sağlayan oyuncular yerine kendi alt yapı oyuncularını milliye aldı. Olimpiyat elemesinde Tuğba ve Ayça son milli takım kadrosunda yokken onları olimpiyat elemesi kadrosuna aldı sırf vakıflı oldukları için ve hiç bir gelişimleri olmadığı halde aldı. Bu senede açıklanacak milli takım kadrosunun 8 oyuncusu vakıflı her sene olduğu gibi bu senede yarısı vakıflı oyunculardan oluşan kadro kuruyor. Eğer yönetim ve antrenör değişmezse yakında milli takım kadrosu ful vakıf oyuncularından oluşacak şimdiden diğer takımların oyuncularının fişini çekme derdindeler. Gio geldiği gün "benim işime kimse karışmayacak" diyerek imza attı
Emre Çakır
Emre Çakır 5 aylar önce
Birileri derken
Hanife Yiğit
Hanife Yiğit 5 aylar önce
O hem işinin en iyisi hem de tam bir Mommy, seviyoruz seni Naz mommy inşallah hiç Fenerimden gitmezsin ve milli takıma dönersin. 💛💙
Rumeysa Türk
Rumeysa Türk 5 aylar önce
Naz Aydemir Akyol gerçekten mükemmel biri ve çok da güzel anne umarım milli takıma geri döner
Hasan hüseyin Turkusev
Çok erken milli takımı bıraktı keşke devam etseydi. Saygıyı sonuna kadar hakediyor. Reklamsız sade olduğu gibi örnek bir karekter. keşke ülkemizde naz gibi değerlerimiz artsa.
Ergun Ataman
Ergun Ataman 5 aylar önce
Sizi gerek spor kariyerinizden dolayı gerekse güzel bir anne olarak kutluyorum. Size tekrar milli takımda görebilmek dileğiyle, başarılar diliyorum.
HK
HK 5 aylar önce
Çok duygulandim izlerken, o kadar ayrı o kadar başka bir oyuncu ki 🥰🥰
yaren
yaren 5 aylar önce
kadro daha açıklanmadı umarım bir sürpriz yapar ve vnl'de son kez de olsa bir daha izleriz canım nazo🥺❤️
zeynep
zeynep 5 aylar önce
gözlerim dolu dolu izledim nasıl etkilendim anlatamam iyi ki varsın naz ve muhteşemsin👏👏🌟1️⃣1️⃣ video için teşekkürler 4bir4bir ekibi
Büşra Kaplan
Büşra Kaplan 5 aylar önce
Çok güzel bir video olmuş.Ellerinize sağlık.❤️❤️
Buse Tecer
Buse Tecer 5 aylar önce
Fenerbahçe’yi hiç bırakmaman dileği ile❤️
meLih Orw
meLih Orw 5 aylar önce
@SÜLEYMAN ŞAH insanlardan bu diye bahsedilmez ayi. esya mi naz
SÜLEYMAN ŞAH
SÜLEYMAN ŞAH 5 aylar önce
@elif fenere macris geliyormuş bunun yerine doğru mu
elif
elif 5 aylar önce
gidiyor :(
Oğuzhan Serttaş
Oğuzhan Serttaş 2 aylar önce
Naz Kesinlikle milli takımı bırakmamalısın. Sen hala bu toprakların en iyi pasörüsün.
Fatihan
Fatihan 5 aylar önce
Ahh Naz Ahhhhhh!!! Sana bir Olimpiyat Madalyası ve Avrupa Şampiyonluğu çok yakışırdı... Keşke bu kadar erken bırakmasan da o günleri görebilseydik... Yine de bunca yaşattıkların için Sana sonsuz TEŞEKKÜRLER...
aydan şahiner
aydan şahiner 5 aylar önce
Umarım bir gün milli takımın antrenörü de olursun 🍀🤞🏿
Duygu Kaya
Duygu Kaya 5 aylar önce
Umarım milli kararından döner onu daha çook görmek istiyoruz. Ağlayarak izledim 😔
Selma Durmaz Kibar
Selma Durmaz Kibar 5 aylar önce
Mükemmel bir pasör NAZ AYDEMİR AKYOL🏐🏆🥇
Zeynep
Zeynep 5 aylar önce
En sevdiğim ve örnek almaya çalıştığım canım Naz ablam, en büyük hayallerimden biri Naz mommy ve kaptanımı voleybolu bırakmadan izleyebilmekti tabii milli forma içinde de bu hayalim pek gerçek olcak gibi değil artık ama İnşallah milli takıma geri döner ve umarım voleybolu tamamen bırakmadan izleyebilme şansım olur. Bu arada aylardır beklediğim isim sonunda, çok güzel video olmuş emeğinize sağlık aynı şekilde Demir Lady'yi de yaparsanız çok memnun oluruz 🙏🏻🤗🤗.
ufuk yılmaz
ufuk yılmaz 5 aylar önce
Voleybola olan katkınız için teşekkürler. Bu içeriğin devamını diğer efsane voleybolcularımız için de bekliyorum. Emeğinize sağlık.
Ceyda Oner
Ceyda Oner 5 aylar önce
Türk voleybolunun en büyük değerlerinden biri. Sırf voleybolculara değil herkese örnek bir insan. Onu ay yıldızlı forma ile tekrardan görmem çok isterim. Belki bir gün yeniden milli formayı giyer neden olmasın.
newjersey74
newjersey74 5 aylar önce
Türk voleybolunun efsanelerinden.
Bilge
Bilge 5 aylar önce
Çocukluğumdan beri izliyorum. Daha ufacıkken sahada ilk dikkatimi çeken kişi olmuştu. Kraliçem ❤️
Tenzile Delihasan
Tenzile Delihasan 5 aylar önce
Cansu iyi bir pasör olsa da Naz'ın oyun zekası, soğukkanlılığı ve blok yeteneği onda yok. Keşke milli takım süreci daha iyi yönetilseydi, 2024 olimpiyatlarında Naz'ın oynamasını isterdim.
Alper Olgun
Alper Olgun 5 aylar önce
Oyunculuğu ile ilgili en önemli özelliği bence en önemli anlarda sakin kalmayı başarabilmesi. İkincisi takımın tümünü oynatmayı başarabilmesi. Üçüncüsü de ne zaman plase ile sayı alacağına karar vermesi, bunları genelde en doğru zamanlarda yapıyor. Cansu çok iyi pasör ama Haak'ı çok fazla kullanıyor ve bazen gereksiz yerde plase kullanabiliyor. Tecrübe ile çok daha iyi olacak, bence Naz da Cansu'ya güvendiği için milli takımı bıraktı.
turhan özkan
turhan özkan 5 aylar önce
Bu takımın içinde her zaman olmalı. Çok büyük karakter nokta.👏👏👏
Kekosavar
Kekosavar 5 aylar önce
Naz'ın, Ebrar'ın, Vargas'ın, Alexia'nın olduğu bir milli takım düşünsenize. Ben düşünemiyorum cidden. Uçar be uçar o takım birinciliklere doymaz. İyi bir pasör kontrollü bi güç demek. Naz gibi sporcular, siz hep efsane olacaksınız.
Zülal Kaya
Zülal Kaya 5 aylar önce
Çocugu oldugu icin artik milli takimi birakmis olabilir, kamplari uzun sürüyor, bilincli anne baba ile bir Naz dogmus resmen
F
F 5 aylar önce
Millide ve Fenerde Naz ve Vargası birlikte görmek istiyoruz
Sinan Danacı
Sinan Danacı 5 aylar önce
Dünyanın en iyi pasorleri arasında, belki de en iyisi. Ama en önemlisi de naifligi, rol model olması. Cansu da hemen arkasında geliyor.....
Kübra Elm.
Kübra Elm. 5 aylar önce
Kariyerini Fenerbahçe’de noktalandırmasını isterdim
Ayarsız Fenerli
Ayarsız Fenerli 5 aylar önce
Ze robertonun naz varsa imzalarım demesinde ayrı gurur duydum. İzlerken tüylerim diken diken oldu. Çok sevgi annecim. #NazAydemirAkyolFenerdeKalsın #NazAydemirAkyolMilliyeDönsün #millitakımnazsızolmaz
Max
Max 5 aylar önce
HARİKASIN NAZ AYDEMİR AKYOL!💖
Irem Turkay
Irem Turkay 5 aylar önce
Her anlamda çok kaliteli biri. Türkiye'nin en iyi pasörü demek de yanlış olmuş, lerinden biri demeye hiç gerek yok.
Soner Uzanır
Soner Uzanır 5 aylar önce
Naz kararından donmez. Gui onu bu saatten sonra 1. pasör olarak cagirmayacagi icin Naz ikinci pasör olarak oglunu bırakıp bir de milli takim antremanlarına çıkmaz.
Hakan Kelleci
Hakan Kelleci 5 aylar önce
Şu tek eli ile attığı paslar varya işte o paslar kolay kolay her pasör un yapabilecegi paslar değil
White 768
White 768 5 aylar önce
İyi bir sporcu, zeki, kültürlü bir kadın olduğu, her halinden belli.Kendisine, aktif voleybol hayatına, son verdikten sonra, kitap yazmak yerine, antrenör olmasını öneriyorum, şahsen😅 Kadın takıma kadın antrenör daha çok yakışır.
izzet özkan
izzet özkan 5 aylar önce
koyu bir beşiktaş taraftrı olan ben naz hangi takıma giderse ben o takımın taraftarıyım ve şu anda fenerbahçeliyim veleybol seyircisi olarak .mükemmel bir sporcu iyi bir anne ve eş tam genç kızlarımıza örnek gösterilecek bir insandır .
aydan şahiner
aydan şahiner 5 aylar önce
Nazoooo✨💜seni çok seviyoruz💜milli takıma geri dönmeni diliyorum 🍀🙏🏿🤞🏿
Selin Sağesen
Selin Sağesen 5 aylar önce
The one and only legend!
Merve Dağlı
Merve Dağlı 5 aylar önce
Naz Aydemir Akyol her zaman bir marka❤
Ayşegül d
Ayşegül d 4 aylar önce
❤️❤️
Taha Yasin Tuncer
Taha Yasin Tuncer 5 aylar önce
Kesinlikle milli takıma geri çağrılmalı federasyon en başta istifasını kabul ederek hata yaptı zaten!..
J&S
J&S 4 aylar önce
Bahar Toksoy ve Naz Aydemir milli takımı çok erken bıraktılar 😢
Zeromero
Zeromero 5 aylar önce
Kadın her gittiği takımda şampiyonluk yaşamış büyük başarı
tevfik yılmazer
tevfik yılmazer 2 aylar önce
kariyer dediğin böyle olmalı
Berk Karataş
Berk Karataş 5 aylar önce
Muthis bi insan harika bi sporcu
Erdal KARA
Erdal KARA 5 aylar önce
Kisa ve yüzeysel olmuş biraz. Naz çok daha ayrintıyla anlatılmasi gereken bir yıldızdir.
Fatma Terim
Fatma Terim 5 aylar önce
NAZ AYDEMIR AKYOL EFSANESIN MILLI TAKIMA GERI GEL
Zeh Ra
Zeh Ra 5 aylar önce
Şu an türkiyenin en iyi iki pasörü naz ve cansu ✌🏻
turgay_dem
turgay_dem 5 aylar önce
Gözlerim 2020 olimpiyat elemeleri polonya maçındaki bloğunu aradı.
Gökay Adabaşı
Gökay Adabaşı 5 aylar önce
Naz Turkiye'nin yetiştirdiği en degerli sporculardan biridir, bunun disinda duyarliligi, profesyonelliği tartisilmaz bile! Ornek bir sporcudur. Ancak su bilgileri düzeltmek lazım ki Naz aslında Galatasarayliydi, hatta butun aile fertleri öyledir. O donem transfer olurken rekor bir ücretle Fenere transfer oldu.Buna ek olarak, Ze Roberto takıma gelirken de Naz degil Fofao sarti koymuştu. Naz o sene ful yedekti.
Aleyna
Aleyna 4 aylar önce
@Gökay Adabaşı Naz'ın değeri ile alakalı bir şey demedim zaten. Kendinizden emin bir şekilde Ze Roberto Naz değil Fofao şartı koymuştu dediğiniz için söylemek istedim. Üstelik Ze Roberto'nun Naz şartı, Naz'ı dünya voleyboluna kazandırmak içindi.
Gökay Adabaşı
Gökay Adabaşı 4 aylar önce
@Aleyna Naz'i herkes ister, Naz'in degerini tastirmiyorum burada Ze Roberto gelirken Turk paso Naz saati doğal olarak koydu çünkü yabancı sinirinden dolayi zaten takımda 6 yabancı vardi. O kadar Naz'a güvendiyse Fofao'yu neden aldi hem de o yasta?
Aleyna
Aleyna 4 aylar önce
trvid.com/video/video-IGvRfVCivgM.html şu videonun 10:38 bölümünü izleyip Ze Roberto'nun kimi istediğini öğrenebilirsiniz.
Selim Kavuncuoglu
Selim Kavuncuoglu 16 gün önce
O inanilmaz bir anne... O muthis bir kahraman....💓💓💓 Ne olurdu 1 senecik daha oynasaydin Muthiş anne
ENERJİ ADAMI
ENERJİ ADAMI 4 aylar önce
Bu video açmadan önce heyecan bastı.. Çok da iyi bir anne haaaa ellerinden öperim
Gülşah Ciner
Gülşah Ciner 5 aylar önce
Kim ne derse desin Naz mükemmel bir oyuncu, hatta dahi diye gelen nadir oyunculardan birisi. Keşke milli takımı bırakmasaydı. En azından son olimpiyatı oynamalıydı. Gio yine birini daha harcadı.
ฉันระยำวิวัฒนาการ
@Gülşah Ciner Nazın eski performansı kalmadı, febede ki son dönem performansını hatırlatırım. Hiçte son dönem iyi değildi, oynatılmaması doğru hamleydi
Gülşah Ciner
Gülşah Ciner 2 aylar önce
@ฉันระยำวิวัฒนาการ Öyle bir şey demedim. Yaşlılar da oynayabilir. İyi oynayan kimse o oynar. Naz gibi bir dahiyi kaybetmek saçmalıktır.
ฉันระยำวิวัฒนาการ
Gio kadar başınıza taş düşsün. Oynatsa ve kötü oynasa yaşlı oyuncuları oynatıyor dersiniz. Bi bitm3diniz.
Melike
Melike 5 aylar önce
milli takım nazsız olmaz
Songül Terzioğlu
Songül Terzioğlu 5 aylar önce
izlerken ağlamam normal mi
Soft Karen
Soft Karen 3 gün önce
Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim "ATATÜRK" Tam Naz'ı anlatmış. { Kötüleme amaçlı bir yorum değildir }
Selim Kavuncuoglu
Selim Kavuncuoglu 16 gün önce
Dönsünnnnn ne oluuuuuuur...Evet izledik, şansliydik...ama doyamadiiiiiiikkkkkk😍
Osman Öngör
Osman Öngör 5 aylar önce
Milli takıma geri dönsün
yavuz bayram
yavuz bayram 5 aylar önce
Neslinin de yapın lütfen
Tulay Can
Tulay Can 5 aylar önce
Naz geri dönnnn MT de seni istiyoruz
Samet Osman Kenar
Samet Osman Kenar 5 aylar önce
Naz bir efsane Neslihan ne zaman gelir
elif minel kara
elif minel kara 5 aylar önce
vargas ile alakali daha cok video gelsiiiin
DT. EREN
DT. EREN 5 aylar önce
Neslihan Demir de gelsin lütfen
DT. EREN
DT. EREN 5 aylar önce
@4Bir4Bir teşekkürler 🙏🏻
4Bir4Bir
4Bir4Bir 5 aylar önce
Mutlaka 💪
Büşra Yılmaz
Büşra Yılmaz 3 aylar önce
Naz 💙
VOLKAN S.
VOLKAN S. 5 aylar önce
daha 31 yaşında nasıl bırakır milli formayı bence eda bile 34 yaşında milli forma giyiniyor bence devam etmeli
A
A 5 aylar önce
Naz benim için en iyisi en 😻
DeepSeaBlue
DeepSeaBlue 5 aylar önce
nazdan cansuya düşmek! birilerinin _italyan eniştesi_ voleybolumuzun yetişmiş değerlerini bozuk para gibi harcıyor...
ฉันระยำวิวัฒนาการ
Bsg spor c4hili lale
Fatıma Uysal
Fatıma Uysal 4 aylar önce
Neslihan DEMİR de gelsin
Mehin Mustafayeva
Mehin Mustafayeva 5 aylar önce
Naz👍👍👍👍👍❤️❤️❤️
Figür Adam
Figür Adam 5 aylar önce
💖💖💖
Sena Nur Soğanyemez
Sena Nur Soğanyemez 5 aylar önce
Meliha İSMAİLOĞLU ne zaman gelecek merakla bekliyorum
Emre
Emre 5 aylar önce
gelmese de olur
Zeze_Guness #400
Zeze_Guness #400 5 aylar önce
Artık meliha ismailoğlunun hikayesini yada Kübra akmanın
Aleyna Karaca
Aleyna Karaca 5 aylar önce
Naz♥️
gov10
gov10 5 aylar önce
Annie Drews videosu ne zaman gelicek söyler misin
Uyumsuzluğun Uyumu
Uyumsuzluğun Uyumu 5 aylar önce
#millitakımnazsızolmaz
Sonraki
This Kitten cured my Depression
16:36
görünümler 333 845
Respect Jamie Vardy#shorts
0:26
görünümler 12 302 185