Karanlık

⚔Міністр Оборони Олексій Резніков. Рамштайн, західна зброя, відносини з партнерами, забезпечення ЗСУ

РБК-Україна
görünümler 42 528
50% 1 1

На німецькій авіабазі Рамштайн в однойменному форматі відбулася п’ята зустріч міністрів оборони країн-партнерів України. За кілька днів до чергового "Рамштайну" РБК-Україна поспілкувалося з міністром оборони України Олексієм Резніковим - про те, чого не вистачає ЗСУ, невіру Заходу на початку війни в українське військо, плани про власну систему ПРО, а також очікування щодо можливих результатів війни, переговори з Кремлем та майбутню капітуляцію росії

Посилання:
www.rbc.ua - наш сайт з топовими інтерв'ю та новинами 📰
t.me/RBC_ua_news - читай перевірені новини в телефоні 📲
facebook.com/www.rbc.ua - обговорюй останні події 🗣

Підпишись на наш канал:
trvid.com/u-RBCUkraine?...

Таймкоди:
00:00:22 Резніков про Рамштайн
00:06:11 Чому Захід не дає літаки і танки
00:12:03 "Я не вірив, що вони настільки "кончені"
00:16:15 Скільки триватиме війна в Україні
00:23:57 Що буде після смерті путіна
00:25:59 Державні закупівлі для ЗСУ
00:31:51 Про Ленд-ліз
00:39:00 Коли буде протиракетна оборона
00:43:41 Резніков про Білорусь
00:45:32 Дружба росії з Іраном і КНДР
00:49:08 Чому навчився у військових
00:50:42 Про виїзд чоловіків за кордон
00:52:23 Про призов жінок
00:58:37 Про зрадофілію
01:02:26 Про переговори України і росії
01:07:53 Капітуляція росії

katma

 

8 Eyl 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 127
Maksym Chort
Maksym Chort 2 aylar önce
Якщо проект постанови КМУ про дозвіл виїзду за кордон чоловіків, що не підлягають мобілізації, був готовий так давно, тоді чого його досі не ухвалили?
Miriam
Miriam 2 aylar önce
Відповідь у питанні. Чоловіки, які не підлягають мобілізації, і так мають право виїхати. Це дуже короткий перелік. І це не зміниться до кінця війни.
Very Good
Very Good 2 aylar önce
По тому что это демократия по зеленскому! Где у нас всё хорошо только по телевизору.
יהודה שפירא
יהודה שפירא 2 aylar önce
В мировых СМИ надо постоянно говорить : "Всем , всем всегда надо молиться за уничтожение любого фашизма всегда и везде !!! " В мировых СМИ надо постійно говорити : «Всем , всем всегда надо молиться за уничтожение любого фашизма всегда и везде !!! » In the world mass media, it is necessary to constantly say: "Everyone, everyone always needs to pray for the destruction of any fascism always and everywhere!!!"
Natali CHANHLI
Natali CHANHLI 2 aylar önce
Україна переможє та буде відбудована ,бо з нами БОГ, та ЗСУ !!!
bloodmaden
bloodmaden 2 aylar önce
Вірю в ЗСУ! Україна переможе ! І весь народ України підтримує і допомагає ЗСУ, волонтерам і президенту Зеленському!
AndyMod
AndyMod 2 aylar önce
Все окей, без приколів. От слухаю, дивлюся, слідкую - офігеваю, як то наша влада змогла все зробити настільки добре під час війни (не забуваємо того факту, що вся країна піднялась на боротьбу, і перемагаємо ми всі разом - але все таки уряд і в цілому всі гілки влади працюють на перемогу дуже ефективно). Але викликає один дисонанс - чому, коли влада виявилася спроможною на абсолютно нереальні речі у військовому, економічному та дипломатичному фронті, ця сама влада влаштувала сраний совок з питанням виїзду чоловіків закордон (зараз 6-й місяць війни, вже точно ясно зо до чого і можна було прийняти якісь рішення). Я ще поясніть пану Данілову (і всім іншим), що вони нікому тут на папочка і не мамочка, щоб читати нотатки. Ті люди, кого влада називає "боягузами, що хочуть сховатися за жіночими спідницями" - це виборці, і з їх податків вонги отримують зарплатню. Не применшуючи ваших заслуг, панове, не забувайте, все таки, що ви всі - напряму чи опесеродковано - потрапили на ваші посади в результаті виборів, і не маєте жодного права так розмовляти з тими, хто вас обирав. І "в нас же війна" не може бути виправданням подібної поведінки. В нас вже був один президент, який був дуже впевнений в своєму кріслі і що йому нічого не буде що б він не робив - зараз десь в ростові переховується, якщо не помиляюсь. Про студентів взагалі без нецензурної лексики важко виразитись: пан Шмигаль каже про те, що там було вирішено щось з керівництвом ДПСУ, але, по факту, ця ДПСУ не випускає студентів нікуди взагалі.
SuverenRV
SuverenRV 2 aylar önce
Мін.Оборони не має відношення до вертикалі ЗСУ, а ДПСУ (прикордонники) якраз входять у підпорядкування ЗСУ. Тобто потрібна постанова Кабміну, або прийняття закону всією Верховною Радою. Не віриться що шмигальський Кабмін (як і сам шмигаль) зацікавлений в цьому, не кажучи вже про наших "тяжко працючих" нардепів.
VWOЯR
VWOЯR 2 aylar önce
👍
Юрій Поляков
"Ми давно цю роботу зробили" - і тепер студентів не випускають
Kaniel Autis
Kaniel Autis 2 aylar önce
Дуже грамотно сказано. Ніколи на покоління вперед жодної віри росіянам. Україна вже заплатила величезну ціну за незалежність тому тільки капітуляція рашки!
Ден199
Ден199 2 aylar önce
💙💛💪
Кут Тук
Кут Тук 2 aylar önce
Хули дату пишете 10.09. Когда интервью вышло как минимум 5.09
Nikolay Ladijenskyy
Nikolay Ladijenskyy 2 aylar önce
Таке враження, шо вас хтось змусив вести то інтерв'ю
Hut
Hut 2 aylar önce
Слава Україні
Dmytro Mykhailyshyn
Dmytro Mykhailyshyn 2 aylar önce
Від 14-го Вересня будь-яких студентів з будь-якими документами заборонила виїзд ДПСУ
Іван Івановоч
Чому не розпустили парламент під час стану війни і не забрали у олігархів фінанси для війни і народу України.
Andrei Platonov
Andrei Platonov 2 aylar önce
Дякую!
Lucky Boy
Lucky Boy 2 aylar önce
Дякую за топ контент! Це дуже неймовiрно корисно 🙏🇺🇦❤️
Expand40up
Expand40up 2 aylar önce
Коли знято?
Юрій Поляков
Випустили фейкових студентів, тепер справжні студенти втрачають місця у своїх університетах
Jacques-Yves Cousteau
Jacques-Yves Cousteau 2 aylar önce
Тайм коди ДЕ?
Ната
Ната 2 aylar önce
Всі, хто ЗА добровільний військовий облік для жінок, підписуйте петицію! petition.president.gov.ua/petition/148478
Богдан Вандюк
👍💯🇺🇦♥️🌟
Miriam
Miriam 2 aylar önce
1. Українці замало говорять про тих "героїв", які за газ повіддавали ППО та літаки в росію. Які "не будуть вступати в НАТО, щоб не дратувати росію". І взагалі, "Одєса - рускій ґород". 2. Тим українцям, які кричать що треба дати усім чоловікам виїжджати - дістанте голову з дупи. Йде війна. Є воєнний стан. Ніхто цього не дозволить - подобається вам це чи ні. Можете підписувати петиції кожен день - тільки будете виглядати зовсім інфантільними.
Max Berry
Max Berry 2 aylar önce
Архітектура безпеки складається не тільки з партнерів інших країн як ми вже бачимо що той хто обіцяв нам безпеку в так званому будапештському меморандумі напав на нас, гарантом буде дуже сильносучаснотехнологічна армія України бо на когось покладатися не стоє результату 0 і країни партнери, і основою це буде НАТО бо іншого вибору нема бути в одному союзі з НАТО і сильна армія це і є гарантія !!!
Оксана Шпичак
І скільки тоді можна чекати цього рішення по студентах ,якщо вже більше місяця ви його не розглядаєте.Під кожним постом КМУ коменти тільки про студентів,скільки можна ігнорити це питання!!!Йде навчання,змилуйтесь прийміть рішення!!!
Andrew Black
Andrew Black 2 aylar önce
Змилуйтесь - це некоректна постановка питання. Так холопи на росії з баріном розмовляють. В нас один такий був, зараз в Ростові десь сидить
Valentyn Solomko
Valentyn Solomko 2 aylar önce
+++
Сергій Поліщук
а що означає "дратися"?
Сергій Поліщук
@Igor Glushenok трястя...
Igor Glushenok
Igor Glushenok 2 aylar önce
не матюкайся😄
Олександр Дубас
Резніков,коли буде впроваджена програма контролю за поставками озброєння (розроблена ІТпрограмістами США)?.Чому не проводиться розслідування розмінування Чонгара ?ДЕ була оборона Півдня?Чому не звільнений голова наглядової ради "Укроборнпром"дебіл Меліванов(так він назвав себе в прямому ефірі)? Очевидно, що МО не військова людина,не професіонал,не знає своїх обов'язків (юрист) повинен не ганьбитись і добровільно подати в відставку.Адже іде війна і некомпетентність МО приводить до тяжких наслідків,загрожує національній безпеці.
SuverenRV
SuverenRV 2 aylar önce
Наразі ДПСУ ганебно маніпулює нормами права, розділяючи студентів на тих, що вступили "до" та "після" 24.02. При цьому в них явний юридичний нонсенс: - ті, хто "до" - можуть виїхати і їм чомусь не заважає Постанова Кабміну №57 (де зараз вказано, що в них НЕМАЄ права перетину кордону), - ті, хто "після" - НЕ можуть виїхати, бо їм ЦЯ ж сама Постанова Кабміну №57 вже заважає виїхати. При цьому прикордонники опираються на лист Залужного (хоча лист не є законом), бо там, бачте, є слово "продовження" поруч зі словом "навчання". А те що: 1) весною випускали взагалі всіх - то це фігня, на це закриваємо очі, 2) на те що до 08.08.22 не було розділення на "до/після" - теж закриваємо очі, 3) на роз'яснення ДПСУ від 17.03.22 "Про порядок організації виїзду за кордон на період дії правового режиму воєнного стану" №23-6855/0/6-22-Вих., в якому теж НЕМАЄ розділення на "до/після" - на це теж закриваємо очі. 4) з офіційного сайту зникає інструкція щодо "чоловіків, що щойно поступили на навчання" (вона досі збережена у веб-архіві) - це що таке взагалі?? Дуже гарна вибірковість. Не забувайте, панове, що ми як були на 4-му місці в світі по корупції, так і на ньому залишаємося... і при цьому на словах ми йдемо в Європу (до євро-стандартів), так?
BayanTheOne
BayanTheOne 2 aylar önce
оголтелые феминистки уже и до украинского парламента добрались какое же это равенство, если оно во вред?
_ Ukraine
_ Ukraine Aylar önce
@Expand40up, у ізраїлі жінки не воюють на війні. Тільки армію проходять і одразу додому.
Expand40up
Expand40up 2 aylar önce
@Ната жінко, сказали що треба медиків та поварів, хіба мужики втікли за кордон всі, пластинка бла бла, всі втечуть.
Ната
Ната 2 aylar önce
Ні, не має. Ми не Ізрахль. Примус жінок до обліку і військового обов'язку викличе недовіру жінок до влади і чоловіків, втрату частини населення Уураїни, як результат. Україні потрібна контрактна добре оплачувана армія вмотивованих професіоналів по стандартам НАТО,. Це очевидно. Так як про гендерну рівність жінок говорять тільки ті чоловіки, які аамі не хочуть воювати.
Expand40up
Expand40up 2 aylar önce
@Ната в Европе похуй на свою армию было. НА Примере Израиля должно быть.
Ната
Ната 2 aylar önce
Согласна с Вами абсолютно, две депутатки решили за всех женщин Украины?! Не существует никакого равенства. Женщины и мужчины разные и выполняют разные задачи в этом мире. В Европе гендерное равенство, но даже там женщины не военнообязанные.
Ольга Мороз
Ольга Мороз 2 aylar önce
А коли наших зрадників чекає покарання і тюрма?
WarOne [ Новини та Аналітика ]
Карта бойових дій, Ізюмський напрямок trvid.com/video/video-dSbpnwRFXN4.html
Cyber System
Cyber System 2 aylar önce
@WarOne [ Новини та Аналітика ] Ну получше, чем ваша эвакуация из Азовсталь и деблокада Мариуполя, который вы "прописью не сдадите" 🤣 Так что ты чемоданы-то собирай все равно.
WarOne [ Новини та Аналітика ]
@Cyber System как там у ваших дела в Купянске? Изюме? Балаклее? Лимане?. Пока меня мобилизируют, воевать не скем будет😄
Cyber System
Cyber System 2 aylar önce
долго рисовал ее? Или надеешься избежать мобилизации? А ник-то у тебя какой боевой! Вот покажешь че можешь 🤣
Cath Rine
Cath Rine 2 aylar önce
У нас шикарная команда, которую собрал Зеленский! Резников, Буданов, Ермак, Подоляк - низкий поклон. И низкий поклон нашим защитникам! С такими людьми, с такой командой очевидно одно - победа уже виднеется!❤
Пажілой
Пажілой Aylar önce
А что сделал Ермак?
Cyber System
Cyber System 2 aylar önce
Не понял, так у вас же прямо щас перемога! Какие такие потери?!
петя
петя 2 aylar önce
Квартал-95, звезды, дети чинуш пусть покажут пример как нада воевать, а не пропаганду гнать уже все понимают где шо и как..
Leo White
Leo White 2 aylar önce
Сейчас уже идет разработка соглашения, по которому, принимая капитуляцию РФ, будут сдаваться данные всех сотрудников ботоферм, участвовавших в разжигании этой войны. В частности, для ольгинских будет свой спецтрибунал, для граждан Украины, пишущих нижеприведенные комменты, свой трибунал
Al Go
Al Go 2 aylar önce
Это ты кому написал?
Keep Kalm
Keep Kalm 2 aylar önce
@Al Go диви який цікавий бот, нервуєш?
Зина Гринченко
Ти гівно - чого всих трибуналами лякаєш. Краще б про себе подумав. Он дивись зеля вже попродавав свою нерухомість в Україні і потихеньку за кордоном скупляється. Так що тримай ніс за вітром.
Al Go
Al Go 2 aylar önce
😱 ох бля... Хочется иди воевать иди воюй для вас всё сложилось... Никто не в праве решать судьбы! Тем более эти "куля в лоба" очередное !
Димон
Димон 2 aylar önce
Он рэп читает?? Что за дичь на экране🥱
Александр
Александр 2 aylar önce
Министр за всех всё решил… Да лучше по ст. 336 ККУ получить от 3-х до 5-там лет за отказ идти воевать/умирать (быть «потерей», как назвал гибель человека министр).
Very Good
Very Good 2 aylar önce
@Keep Kalm есть претензии?
Александр
Александр 2 aylar önce
@Keep Kalm Созданный мной бизнес в Украине при «порохе» отжали. Бизнес в Польше (в который инвестировано было пару сотен ТЫСЯЧ евро) я потерял из-за дебильного (а главное незаконного) запрета «зели» на выезд, так же работы лишились 15 человек (все граждане Украины, с официальным трудоустройством и официальной зарплатой). Это меня не сломало, сейчас в Украине реанимировал бизнес коллеги, создав при этом рабочие места. Поэтому не нужно тут бла-бла обо мне развозить, умник-судящий людей по себе….
Keep Kalm
Keep Kalm 2 aylar önce
@Александр а всі, це Ви? У Вас що не комент, то словосполучення "за всех решил-ла", а Ви, хоча би раз, за себе можете щось сказати, чи зробити, чи навчилися за життя ховатися за натовпом і якщо щось одразу у кусти,такий добрий громадянин совка.
Евгений W
Евгений W 2 aylar önce
Лучше сиди в рашке и не пи=ди))
Александр
Александр 2 aylar önce
@Keep Kalm ты самый умный я смотрю, за всех решаешь… Ну-ну
Vadym Kravchenko
Vadym Kravchenko 2 aylar önce
Я не думала що витакі кон...ні що закрили студентів у країині та вони не можуть їхати на навчання
Vadym Kravchenko
Vadym Kravchenko 2 aylar önce
@Ter Fokin ви хоч розуміете що ви пишете ?))))дуже тупі))
Ter Fokin
Ter Fokin 2 aylar önce
@Vadym Kravchenko Немає питань , клади паспорт на стіл , відмовляйся від громадянства і вперед . Що тобі заважає ? У тебе все одно немає батьківщини .
Vadym Kravchenko
Vadym Kravchenko 2 aylar önce
@Ter Fokin добре, випустіть бо нас закрили с дебілами як ця людина ))
Ter Fokin
Ter Fokin 2 aylar önce
Їдь нах тільки не вертайся назад . Фу бля , вбога істота .
Тетяна Павлосюк
Так чому досі не випускають студентів на навчання, Що за ганьба.??? Якщо всі не заперечують......
Толя Молодцов
Он с Зеленским и Ермаком, Подоляком много навоевали? Языки не болят ещё?
Андрій Прохорчук
Ахахахахах
Kyrylo Horbenko
Kyrylo Horbenko 2 aylar önce
Важкі часи, породжують сильних людей. Дуже радий що в такий час у нас є саме це військове керівництво. Міністр Резніков топ
Vladislav Shevlyakov
Vladislav Shevlyakov 2 aylar önce
Сказал о бо всем и не о чем....
Madeira
Madeira 2 aylar önce
Студентов должны были не прекращать выпускать, чтобы потом выпускать. Все в этой стране через одно место
Very Good
Very Good 2 aylar önce
@Madeira та кого ты слушаешь оно ущербное ни одного аргумента не имеет.
Madeira
Madeira 2 aylar önce
@Keep Kalm куда ложится и по какой причине?
Keep Kalm
Keep Kalm 2 aylar önce
@Madeira так зроби собі довідку не скулі у коментах, зроби хоть щось для себе сам,за...и зрадойоби,все одно толку від вас у армій не буде,лягай у шпиталь і роби довідку та їдь.
Madeira
Madeira 2 aylar önce
@Ирена Бешкета да держут, не дают выехать
BayanTheOne
BayanTheOne 2 aylar önce
@Ирена Бешкета а вы где были до сих пор?
Tak Treba
Tak Treba 2 aylar önce
Класне інтерв'ю. Люблю слухати Резнікова, справжній, не боїться помилок, вчиться. Молодець. П.С. Горінням русні в коментарях, задоволений 😂😂😂
Ter Fokin
Ter Fokin 2 aylar önce
РБК в країні крім всього інформаційна війна . На біса я повинен читати коменти працівників московитських ботоферм ? Повинна бути якась інформаційна гігієна .
Slava Orvin
Slava Orvin 2 aylar önce
Боти і «уклоністи» погабігли.
Андрей Арсенин
Храни, Господи, Россию!
Very Good
Very Good 2 aylar önce
@Андрей Арсенин США это предводитель папуасов! Но США кроме того что папуасы,они ещё и величайшие из воров и мошенников.
Андрей Арсенин
@Very Good Т.е. США - папуасы?
Very Good
Very Good 2 aylar önce
@Андрей Арсенин я не побывал во все частях мира,но Япония и Канада однозначно имеют право попадать под это определение,в принципе наверное любая страна которая ставит акцент на развитии и технологиях и без траты триллионов на поиск внешнего врага,я уже молчу про войну! Воевать в 21 веке это уровень папуасов
Андрей Арсенин
@Very Good Режим, построенный на поддержке умников и счастливцев где находится, по-вашему?
Very Good
Very Good 2 aylar önce
@Андрей Арсенин оба режима.
Марьянома Шарий
иди сам воюй дураков шукаеш..воевать за вашу землю...скосили пшеницу хлеб ни на копейку не подешевшав.
bloodmaden
bloodmaden 2 aylar önce
З приводу студентів...Якщо хлопцю до 18 років і так без проблем виїде. Якщо більше, то сфіга він хоче втекти під приводом студентства? Інші значить в 20 років захищають, а він за круасан готовий зрадити батьківщину. В південній Кореї всі чоловіки обов'язково проходять службу в армії, і на її час беруть академ відпустку в університеті і ідуть служити. Тож боягузам, які прикриваютьчя навчанням треба закрити рти ! Якщо ви не готові служити державі, то чого держава має вам щось давати.
Andrew Black
Andrew Black 2 aylar önce
З того фіга, що людина могла здобувати освіту, наприклад медичну, проходити ординатуру, зараз навчатись далі, тощо. Людині на цей час може легко бути 26. Що тепер? Хай воно горить вогнем, хрін з ними з десятками тисяч євро, витраченими на освіту, та роками життя. Піду копати окопи?
олег иванюк
олег иванюк 2 aylar önce
Меньше болтай а поставляй ребятам качественное оружие и оборудование.после твоих поставок много чего пропадает.
Марія Герцюк
Тому,що право на освіту мають усі незважаючи,що їм 19-20р.
Roma Shlagin
Roma Shlagin 2 aylar önce
Адвокат разбушевался. Он просто не доживёт до Победы над Россией.
BayanTheOne
BayanTheOne 2 aylar önce
в истории ещё нет прецедентов капитуляции ядерной державы Германия была разгромлена, но разгромить россию почти невозможно, во всяком случае не в результате российско-украинской войны
Ter Fokin
Ter Fokin 2 aylar önce
Россий оппа , ядерка ей не поможет . Україна не только победит РФ а сделает это максимально унизительно и сокрушительно для нее . Изоляция , позор и нищета , вот будущее Россий . А оккупировать ее конечно же никто не будет . На кой эта помойка кому то нужна .
Віталій Кліндух
Резніков коли запрацюють наші заводи бо ми все просимохїї
Sonraki
Christmas With My Son!
13:09
görünümler 1 157 719
Christmas With My Son!
13:09
görünümler 1 157 719