Karanlık

“Mesleğim Influencerlık, Kabul Etmeseniz De Başarılı Bir İnsanım” Şeyda Erdoğan Buyrun Benim'de

pena
Abone ol
görünümler 147 482
100% 4 400 0

pena kanalına katılın:
trvid.com/show-UCxBO...

“Emin ol, benim sosyal medyamda bir gün geçirsen, her yerini yaptırmak istersin.”
“Mesleğim influencerlık. Çoğunuz kabul etmese de kendi sektörümde başarılı bir insanım.”
“Madem influencerlık bu kadar kolay, lütfen sen de yap”
“Bir insan beni kişisel olarak sevmese bile en azından bu işi severek yaptığımı bilsin, bana saygı duysun; benim için çok, çok yeterli zaten.”
“Kendimi aynada nasıl mutlu görüyorsam öyle mutlu olmaya çalışan genç bir kadınım.“
“Sosyal medyada neysem, aslında oyum. Sadece tabii ki hayatımın bazı gerçekleri var, onları kendime saklarım.”

-
eksisozluk.com/ben-seyda-erdo...

-
Facebook: facebook.com/videopena/
Instagram: instagram.com/penavideo/
Twitter: twitter.com/penavideo
Ekşi Sözlük: eksisozluk.com/biri/pena
-
‘Music by Epidemic Sound ( www.epidemicsound.com)’
-
Yönetmen: Emre Akagündüz
Kamera: Umut Çelik
-

katma

 

25 Ağu 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 1 351
pena
videoyu beğenmeyi ve kanala abone olmayı unutmayın!
Eren Kamilçelebi
Galata önünde bir çiftin fotoğrafını çekmişimdir:ben fotoğrafçılıkta yaptım
Ders Hesabım
Ders Hesabım 28 gün önce
Çok güzel bir kadın bir kere başarısı beni alakadar etmez bende fenomen olarak bu ülkenin geleceğine katkı sağlayabileceğimizi düşünmüyorum gençler olarak ama ne bu linç etme çabası.
Andelib
İlk yorum vasatin da dibi konumunda olan bu hanim kızı magma tabakasına göndermeye yetmiş. Okuduğu cümle bittikten sonra o takıntıgi yalandan gülümseme ve konuyla alakasız saçma sapan cevap vermesi, olayı kendisi için daha da trajik bir hale sokmuş.
Aria Turk
En komigide nefret ettikleri insanlari sapikca takip edip yorum yapmalari degilmi ya.. Ne çirkin kalpli çürük insanlar var vay canina. Ne olursan ol naparsan yap insanlar illa bir kulp bulur takar. Dönüpde kendilerine baksinlar önce.
smart
Şu ekşi sözlükteki sözde yazarlara ki bence hayatsız ve içleri nefret dolu, umutsuz mutsuz insan topluluğuna acıyorum. Git hayatını kur bir şeyler yap, kudurma entrylerde. Şeyda seni sonuna kadar destekliyorum, başarılar
Bizim
Aşırı Şeyda cı biri değilim, kırk yılda bir bir videosunu izlerim. Biri onun girdiği yıllarda youtube a her giren tutuluyordu yazmış, o yıllarda ailesinin yurt dışından özel getirdiği makyaj malzemeleri ve profesyonel fırçalarla makyaj yapmaya çalışan ama yapamayan ünlü arkadaşına kanalında makyaj yapan yani parası olduğu bir çok ürüne ulaşma şansı olduğu için makyaj videosu çeken kızlar vardı silinip gittiler Şeyda hala burada ve global markalarla da işler yapabiliyor. Hani vaktinde, belki de asla alamayacağı markaların işbirlikleri. kozmetiğin bir sektör olduğuna inandığım anız için kozmetiğin tarihine bakın bir çok sektörden çok daha eski bunu iş kabul etmesi mi tuhaf? Dijital içerikler çok yeni, ancak her alanda dijital içerik üretilirken kozmetik alanında içerik üretiliyor olması mı tuhaf? Bambudan eşyalar üretimi de iştir, makyaj da iştir, diy de iştir. Aksini söyleyenler her evde tv olamaz, atlar varken kimse arabayı tercih etmez diyen zamanın sabit fikirleri gibi mallıkları ile anılacaklar
Es Den
Bence gayet kendisini güzel açıklamış. Bunu birçok insan yapamazdı. Ekşidekiler kendini ciddi olarak çok önemli sanıyor.
artaemis
Bir şey diyeyim mi ben şeydayı severdim. Şu videoya kadar. Çok iyi makyaj yapıyor kendisi, normal ve konsept makyaj olsun. Videolarını da önüme geldikçe izlerdim eskiden ama bu videoda kötüye doğru değişmiş bir şeyda gördüm. Ha burda ekşicilerin abartı saçma yorumlarına haklı demiyorum, hiçbir şeyden memnun olmayan bir kitle var. Dediğim gibi anlayamadım böyle kinayeli konuşmalar, aşırı ve sürekli kendini övmesi, ilk defa garip geldi harekerleri.
sisifos
seydanin duzenli takipcisi degilim ama ortaokuldayken seneler once izlerdim severdim sonradan da bi antipatim olusmadi takip etmiyordum. videoyu seyda simdi kesin millete gecirmistir keyfim yerine gelsin diye actim ama galiba kafamdaki kadar vizyonlu(?) bir insan degilmis kendisi her soruya ayni cevabi verdi BASARİLİYİM BASARİLİYİM BASARİLİYİM. tamam en iyi sensin seyda kusura bakma da saaacma sapan cevaplar vermissin gercekten bence sen makyajini yap gec onu takdir edelim cunku assssiri bos yapmissin
Kaan Kılıç
8.dakikadaki yorumu ve üstüne influencer hanım kızın cevabını dinlerken sinirden inme inecekti bana
Free Soul
Şeyda'nın bahsettiği kemik kitle fake hesaplarından başka bir şey değil. Ve 18 yaş altı ergen çocukların instagram hesabı açarken kendi yaşını kullanmadıklarını hepimiz biliyoruz. Maalesef anlattıkların bize geçmedi şeydoş.
Free Soul
Kamera önünde elit ve kibar görünmek istiyorsan sorulara cevap verirken kafanı yılan gibi sağa sola slide yapma bari. Varoş karakterini daha çok eğitmen gerekiyor şeydacım. Biraz da buna yatırım yap istersen?
deniz şevval gengönül
Ekşideki bu zorbaların bilmem kaç yaşına gelmiş işi gücü olan insanların olması ve gencecik bir kadına bu kadar nefret kusmaları abi bu kadar mı hayatsızsınız siz bu kadar rahatsızsanız silin tüm sosyal medya hesaplarınızı yaşayın ot gibi
Zehra Bal
Herkes tanımıyorum demiş tanıtayım. Kendisi sıfırdan tuhafiyelerde vs. satılan xp markalı vs makyaj malzemeleriyle makyaj yaparak bu günlere gelmiş bir insan. Utanmadı elindeki imkanlarla en iyisini yaptı. Dişiyle tırnağıyla kazıdı diyebiliriz. Şu an rihanna nın makyaj markasını ülkemizde temsil eden kişi. Birçok global marka ile iş birliği yaptı. Makyaj videoları öyle bildiğiniz vizyonsuz makyaj videolarından değil. Yaptığı makyajlara hikaye yazdığı bir serisi bile var. Ayrıca sırf bu işi yapıyor diye cahil muamelesi yapan, bilmiş bilmiş prof kesilen yazarlara söylemek isterim ki alanında en iyi üniversite olan mimar sinan üniversitesi öğrencisi kendisi. Link muhabbetine gelince haftada sadece birkaç link paylaşır en fazla ona da çok fazla sorulduğu için sadece belli ürünleri ekliyor. Önüne gelenin linkini eklemiyor. Sosyal medyasında toplumsal olaylarda insanları bilinçlendirme konusunda çok aktif. Kadın hakları hayvan hakları vs.
Rigel
7:52
Enes Kanberoğlu
Kızı tanımıyorum, hayatımda ilk kez falan görüyorum ancak ekşi tayfanın ne kadar kendini beğenmiş ve aslında "loser" olduğunu tekrar görmek çok kısa sürdü (:
Calico Jack
ilk yorum o kadar doğru ki tüm bu grubu özetlemiş. çok doğru bir tespit olduğu için ve konuğun zaten bildiği ama başkasından duymak istemediği bir şey olduğu için yoruma bozulmuş konuk, vergi mükellefiyim falan diye cevaplamış ama vergi vermiyorsun dememiş ki sistemin içinde piyonsun çıkarların için ve canlı reklam tabelası işlevi görüyorsunuz demiş.
emre tuna
Müsaitse haftaya da ben çıkayım buyrunbenim'e
Sonraki
İPLİK | Bölüm 3 | Dersler
26:34
görünümler 790 000
OUR NEW EMPTY HOUSE TOUR!!
18:20
görünümler 415 925
The First Phineas Drawing
0:40
görünümler 390 350
OUR NEW EMPTY HOUSE TOUR!!
18:20
görünümler 415 925