Karanlık

Іловайськ Євген Положій

Bohdan Shvets
Abone ol
görünümler 958
50% 1 1

Євген Положій (м. Суми) - відомий журналіст і письменник. У видавництві «Фоліо» вийшли його романи «Потяг», «Мері та її аеропорт», «Дядечко на ім’я Бог», «Вежі мовчання», «Юрій Юрійович, улюбленець жінок», «Риб’ячі діти».

«Іловайськ» - книга про мужність, неймовірний героїзм і людяність українських солдат і офіцерів, бійців добровольчих батальйонів, батальйонів тероборони, всіх тих, хто опинився в кінці серпня 2014 року в «Іловайському котлі», що став найбільшою поразкою української армії в ході війни на сході. Це чесна книга про війну, яка, як відомо, нікого ще не зробила краще, натомість, серед крові, вогню та заліза люди залишаються людьми.

Автор почув історії близька сотні учасників Іловайської трагедії, книга побудована на реальних подіях. Тим не менше, просимо вважати всі збіги імен, прізвищ та позивних випадковими.

katma

 

10 Tem 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 4
Виктория Ситало
Дуже дякую! Важка книга! Тим більше, коли розумієш, що все це зараз повторюється!
Ольга Дмитренко
Дякую за прочтеніє роману самим автором. Серце стискається, душа ні раз плакала. Якість, стійкість людини проходит провірку і загартовується в такій боротьбі Світла зі злом. Україна переможе! Слава Нації! А муз. паузи дійсно дратують, особливо коли на полуслові включають😢
Галина Коваленко
Що тільки наші люди не пережили... Вражена твором, навіть не думала, що є такі. Щось що треба вивчати, слухати і читати. А не за російською культурою задовольнятись. Запис так собі, музичні паузи дуже дратують.
Наталка Полтавка
Дякую.
Sonraki