Karanlık

Як Тарас Шевченко став українським ідолом? «Реальна історія» з Акімом Галімовим 

РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ
görünümler 1,3 Mn
99% 55 000 1

Тарас Шевченко - безперечний символ України. Але що саме зробило звичайну людину - ідолом та найвідомішим українцем за всю нашу багатовікову історію? І яким він насправді був у житті? Про феномен Шевченка сьогодні розкаже Акім Галімов в проекті «Реальна історія».
Підписуйтесь на Акіма Галімова у соціальних мережах:
akimgalimov
akim.galimov
У проекті "Реальна історія" Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія. Ми хочемо, щоб ви знали правду про підписані Хмельницьким угоди з росією. Про те, як росія анексувала і штучно насаджувала російську політику на українських територіях. Про безпощадність каральної системи російської імперії та СРСР. Що пов'язує Україну та Крим. Ви маєте почути правду, щоб більше ніколи не піддаватися на маніпуляції кремля. Окрім того, саме час розказати українцям справжні історії її героїв. Бандера, Чорновіл, Плахотнюк - ці та інші люди віддали своє життя за незалежну вільну Україну. Ми маємо знати реальні історичні факти, щоб правильно розуміти все, що відбувається сьогодні. Всі факти перевіряють професійні історики.
#акімгалімов #реальнаісторія #тарасшевченко

katma

 

9 Mar 2023

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR    
Gen Gabruk
Gen Gabruk 3 aylar önce
Акіме, важко переоцінити ту надзвичайно важливу роботу, яку Ви так якісно робите! Здоров'я, сил і натхнення!
Юлия Бойко
Юлия Бойко 5 aylar önce
Ну на стільки цікаво, легко, доступно подана інформація, що не можу відірватися і передивляюсі усі ваші відео. Дякую, ви робите надзвичайно важливу роботу і вклад у пробудження українського народу.
Світлана Денисюк
Дякуємо за чудову роботу! Так мало часу на вивчення історії, так мало виявляється знаємо про видатних українців. А ви у своїх змістовних недовгих історіях так багато встигаєте нам відкрити нового.
Alisa Lebed
Alisa Lebed 3 aylar önce
Неймовірно дякую Вам за це відео! Надзвичайно на мене вплинуло…до сліз. Як же мені пощастило мати відношення до такого народу, бути його частиною, бути краплиною цієї талановитої, сильної, доброї нації ! 💛💙😭
Жизнь с Иисусом
Якщо ти раб гріха і хвороб, Але визволить, вилікує Ісус Христос. Так живу. Євавнгеліє працює. ДИВИСЬ
Ростислав Ігорович
Якщо ти раб німця чи поляка. Але визволить і вилікує тебе Українська держава. Я так живу. ДИВИСЬ І ПІЗНАВАЙ
Eagle
Eagle Aylar önce
А у него еще и крылья росли
Olena Golovko
Olena Golovko 4 aylar önce
Дякую. Ви робите дуже важливу роботу для всієї України зараз та наступних поколінь.❤❤❤
Helen Xelenar
Helen Xelenar 2 aylar önce
Це найцікавіша розповідь, яку я колись чула!😍 Якби нам так викладали в школі, то я б була закохана вже в ті часи історію наших відомих митців. Дякую, що зараз доносите в такій живій та цікавій формі. Натхнення Вам та нових ідей🙏
Олена Лавренюк
❤ поїдьте в Моринці,там вам набагато краще розкажуть.З приводу дрібної шляхти,Грушевський шукав спільні коріння,але не підтвердилось.Чому ніхто з блогерів,,істориків ''не розповідає,що Софія Енгельгард навчила його іноземних мов,читати й писати.Так,що вивчайте більш глибоко біографії великих українців ❤
Наталья Малкова
Дякую за нашу історію, за Вашу працю🇺🇦🇺🇦🇺🇦💙💛
L. Blonsky
L. Blonsky 6 aylar önce
та тут не історія а більше журналістика
Yana Sydorenko
Yana Sydorenko 6 aylar önce
@L. Blonsky чому ви так вважаєте?
Lybov Syrzhok
Lybov Syrzhok 6 aylar önce
Каким бы не был Шевченко, а служил при дворе царя и рисовал для царя... (((
Валерий Иванович Майборода
@Lybov Syrzhok Пані Любов, це ваші забаганки імперського мислення. Автор ролика не повністю розкриває сам арешт Тараса Шевченка і чим він так розгнівав Николая1. І не тільки поезією, особливо поеми "Сон", в якій він показав портрет цариці в досить неприємному для царя вигляді. Якщо вірити критику Белінському : цар сміявся над своїм поетичним портретом, а ось від: слів: " мов та цяця між птахами, ходить бадьориться" про царицю, це його розлютило, і він дав вказівку на арешт молодого бунтівника, з висилкою на солдатську службу з забороною писати і малювати. А чому заборонив ще й малювати? Тому що при арешті серед поезій були малюнки з еротічними сценами. Наскільки вони не пристойні?.. Швидше за все на той час багато таємно малювали такі еротичні на замовлення, тільки про це не розповсюджували в пресі. Хоча поетичні твори з порнографією та матюками були відомі. І одна така поема Лермонтова, як "Уланша", дуже неприємна для читання, хоча і талановито написана, розповідає про групове гвалтування жіночки декільками гусарами. (в інтері вона опубликована). Балувались І віршами з матюками Пушкін, Лермонтов, Толстой, Бунін, Єсенін і тд.
Olga Svitla
Olga Svitla 2 aylar önce
@Валерий Иванович Майборода Потрапила якось до рук книжка видана в С. Петербурзі ніби 2007 р або близько того "Русские пословици, поговорки, стихи и поєми " Щось таке, то там не було рядка без матюка, правда, з крапками. Такий у них фольклор і культура.
Ирина Алексеева
Мечтала увидеть "Катерину".Несколько лет назад посетила Национальный музей Шевченка.Шедевр.В одном полотне-целая история.
Тетяна Шкромида
Такий виклад історії повинен бути у наших школах! Дякую за Вашу працю!
Александр Липс
Ваші дурниці
Александр Писаревский
Що ж це відео єссе Може стати тепер доступним матеріалом для шкільної програми як допоміжний матеріал. Єдине що мене дивує так це " український ідол" поруч з з "батьком нації"-- не зрозумілий десонанс
Станислав Лопатниченко
Дякую авторам,немає слів,а можна про Панаса Мирного"Руданського","морозко"оповідання"харитя" Коцюбинського"ялинка"
Amy Rose Rose Amy
Amy Rose Rose Amy 4 aylar önce
Яким був Тарас Григорович насправді вже ніхто ніколи не дізнається , але те, що він зміг вибитися з кріпаків заслуговує на особливу повагу
Лариса Скрипник
Жаль,що це не розповідають на уроках в школі. Дякую,було цікаво ❤
Natalia Stets
Natalia Stets 3 aylar önce
ТАК ! ТЕПЕР БУДУТЬ БІЛЬШЕ ........!!!❤❤❤
Jerry
Jerry 3 aylar önce
ну мені в школі розповідали тільки тоді мені не було цікаво)
Luydmyla Kozachok
Luydmyla Kozachok 3 aylar önce
Я к це н е р о з п о в і д а ю т ь? Ц е в ч а т ь!
Лариса Скрипник
НІ ТАК МАТЕРІАЛ НЕ В И К Л А Д А Ю Т Ь !!!!! А ви напевне вчитель,так от,в школі розказують сухо,не цікаво,без барвно,ти не відчуваєш,що це реальна людина,просто вона жила в інший час .
Василь Василь
Хто вам сказав, що не розповідають. В початкових класах, починаючи з першого, є уроки присвячені його життю і поезії. І в старших класах теж.
Андрій
Андрій 2 aylar önce
Респект та повага за такий освітній проект, який неможливо переоцінити. Дякуємо🇺🇦🤝🇺🇦
Люба Івасюк
Люба Івасюк 6 aylar önce
Дякую пане Акіме за таку яскраву, багато ілюстровану розповідь про нашого генія. Отримала велику насолоду. Дай Вам Боже здоров"ячка і всіляких гараздів.
стася николанко
Бред.. откуда такие подробности.. или новую историю пишут для нас.. дураков. Тогда быть популярным и прочие членом современности и не знали люди.. А мы хаваем((((
Акім Галімов
Дякую вам!
Людмила ***
Людмила *** 5 aylar önce
​@Олександр Білань Загугліть, то й побачите. Але ж таки цікаво , чому дійсно ніколи і ніде я навіть не чула , щоб були виставки картин Шевченко...... Такий геній , а виставок не було..... Гмммм однако.....
Svetik I
Svetik I 4 aylar önce
​@стася николанко Для дураков конечно это не интересно, не слушайте! А суть истории в её переписывании! Историю переписывали, переписывают и будут переписывать! И если вы не понимаете, что открывается новые источники, происходит переосмысление, то это ваши проблемы!
Елена Савина
Дуже цікаво! Аж захотілось посидіть у музеї перед Катериною! Велике спасибі за ролик. Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Luyda Melnikov
Luyda Melnikov Aylar önce
Слава Господу!!!
Alla megdal
Alla megdal Aylar önce
Героям Слава!
марианна барбарова
Геніальний художник, геніальний поет, український пророк. Дякую вам, Акім за прекрасне відео. 😊
Valery Timoshenko
Valery Timoshenko 5 aylar önce
Дякую за Вашу дуже важливу працю!
Дана Гутчак
Дана Гутчак 4 aylar önce
Дякую, п.Акіме за таку правдиву лекцію.Ви знаєте,що ні в школі,ні в Університеті я майже нічого не знала про Т.Г.Шевченка.І от я, як завжди чи не останньою приперлася до всього викладача за темою Дипломної роботи.Вона сказала, що всі теми розібрані,залишилися ,Неофітом" Шевченка.Я ,навіть не знала, що таке " неофіти". І ось почала я входити в життя Шевченка і його творчість.В ті, закриті часи, я дістала ,навіть , дідугана з 1- го відділу, який дав мені дозвіл ритися в архіві.І тоді мене приголомшив дійсний Шевченко.На сьогодні, все, що можливо було про нього знати, я знаю.Але бачу,що вже мені пізно про це розказувати.Вдячна, що є молодь, яка знає і ділиться цими знаннями.
Viktor Lunych
Viktor Lunych 5 aylar önce
Честь і слава Українським Героям !
Nadiia
Nadiia 6 aylar önce
Дякую за вашу роботу. Дякую за цей випуск. Обожнюю Шевченка і дуже рада, що міфи про нього і про усю нашу історію нарешті розвіюються.
Сергей Вампир
В 2022 году израильский Технион окончили 1993 студента. Среди них были инженеры-электрики, компьютерщики, механики и авиаконструкторы, математики, физики, химики, биологи и преподаватели этих предметов в средних школах. Кроме того, 886 студентов института закончили аспирантуру и 212 докторантуру, а 134 врача окончили медицинский факультет. Аналогичное количество студентов по тем же разнообразным специальностям окончили другие исследовательские университеты и колледжи по всему Израилю, принадлежащие к системе высшего образования страны. Все эти выпускники присоединяются к предшествующим поколениям - все они продукт израильской системы высшего образования - и составляют тот костяк, который до недавнего времени делал Израиль экономической сверхдержавой, одним из мировых лидеров в области научных и технологических инноваций. Эти инновации, включая систему «Железный купол», которая всего полторы недели назад спасла столько жизней, были созданы теми же инженерами и учеными, и именно они защищают нас и обеспечивают наше выживание здесь. Каков годовой бюджет Техниона? Во сколько обходится налогоплательщикам обучение этих тысяч инженеров, ученых и врачей? Около 1,1 миллиарда шекелей, которые скупо выделяет комиссия по планированию и бюджетированию Совета по высшему образованию Израиля, возглавляемая в настоящее время министром образования Йоавом Кишем. Более или менее аналогичные бюджеты у других университетов, у колледжей - гораздо меньше. В целом бюджет системы высшего образования Израиля - да, всей системы - составляет 12,5 миллиарда шекелей. А теперь нам сообщили, что религиозные и ультраортодоксальные партии получат от коалиции 13,5 миллиарда шекелей в основном на религиозные цели. 13,5 миллиарда - это сумма, которая может профинансировать 13 университетов, ориентированных на исследования, в то время как на рынке требуются тысячи инженеров, ученых и врачей. В настоящее время израильтяне ждут много месяцев, чтобы попасть на прием к врачу-специалисту. Не будем даже говорить о хронической нехватке учителей в невообразимых количествах. Эти учителя необходимы для обучения следующего поколения. Я не буду углубляться в вопрос о культурных, национальных и исторических преимуществах поддержки религиозных потребностей - они, несомненно, жизненно важны. Однако большая часть этого фантастического бюджета тратится на «образование» и подготовку сотен тысяч детей к жизни в Средневековье, к преступно непростительной нищете и невежеству. Для удовлетворения всех своих потребностей, включая жилье, здравоохранение и социальные нужды, они будут и впредь полагаться на других, на тех, кто работает, чтобы заработать на жизнь. Сомнительно, что знания, которые ученики получают в ультраортодоксальных школах, могут быть использованы для разработки новых лекарств, спутников, систем киберзащиты или «Железного купола». Также неясно, соответствует ли действительности утверждение о том, что изучение Торы вдохновляет инженеров и исследователей в их работе. Возможно, их вдохновение проистекает из желания жить свободной достойной жизнью в своей еврейской и демократической стране? Теперь ко всему этому добавился еще один вид грабежа в виде передачи налогов на недвижимость из более богатых городов и местных советов в более бедные. Это грабеж на большой дороге, ибо некоторые слабые местные советы слабы по идеологическим причинам, сознательно и добровольно: их население входит в число тех, кто получает выгоду от этих коалиционных платежей. Они не предпринимают никаких усилий, чтобы выбраться из нищеты. В эти дни ведутся вялотекущие переговоры в попытке найти хоть какой-то компромисс в усилиях по перестройке судебной системы. Это бессмысленная трата времени. Груда из 150 законов, более или менее серьезных, а также перекрученный закон о госбюджете и другие странные постановления, призванные разрушить основы государства, а не только его юридические основы, ждут, угрожая физическому существованию государства. Непрактично идти на компромисс по тысячам деталей, и даже соглашение о составе комиссии по назначению судей не спасет страну от грабежа и превращения Израиля нынешним правительством в страну третьего мира. Этот процесс происходит со скоростью света, средь бела дня и на наших глазах. Наше существование здесь находится под угрозой, и каждый, у кого есть зрение, кто беспокоится не только о судьбе своих детей, но и о собственной судьбе, должен выйти на демонстрацию и протестовать любыми доступными средствами против пожара, намеренно разожженного в этом доме.
Василий
Василий 3 aylar önce
​@Сергей Вампир qqeeeeeeeeeqeqeŵqeqeqeqeqqqqqqqqqqqqqqqewqqqqqqeqqwqqqqqqqq😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊
Виктор Цепковский
Я вырос на его стихах. Как жаль, что его нет в наше время. Он Гений!!!
Марія Солонинка
Дякую за вашу працю! ❤
Анна Сенько
Анна Сенько 5 aylar önce
Він не був кріпаком із кріпацтва він один не міг вийти то все казки лапша
Mila Malyutina
Mila Malyutina 4 aylar önce
​@Анна Сенько так він сам і не вийшов.. росіяни допомогли.. ви чим слухали??
Kate Badger
Kate Badger 4 aylar önce
Дуже цікаво вас слухати! Дякую, що розкриваєте історію з тієї сторони, про яку ми навіть не здогадувалися! Підписалася на ваш чудовий канал!❤️
Виктория Каменская
Дякую за дослідження. Це необхідно зараз не менше ніж зброя, пробудження до самоідентифікації нас як українців!❤
Olga Eremina
Olga Eremina 4 aylar önce
Дуже гарне відео.Слава Україні!!!Слава усім талановитим людям України!!!💙💛
Ростислав Ігорович
Тому і не дивно що наші жінки виїхали в країну де говорять мовою кохання 🥰
Volodya Kovaliv
Volodya Kovaliv 3 aylar önce
ШАНА чи слава ? Чи ви бачите різницю і силу і важливість слів ! ( Слова мають значення в будь якій мові ! ) Слова сказані написані в ІСТИНІ НЕСУТЬ СИЛУ БУДУЮЧУ а не в ІСТИНІ несуть прокляття і розруху ! Згідно Святого Письма ? Написано з любов'ю до ближнього ! МИР БОГА ЛЮБОВ нам усім і ПРОЗРІННЯ в ІСТИНІ !
Volodya Kovaliv
Volodya Kovaliv 3 aylar önce
Слава і Хвала Богу ! Шануймо Україну і її герої метців і один одного !
Volodya Kovaliv
Volodya Kovaliv 3 aylar önce
Навчаймося шанувати все Творіння Бога Творця !
Galyna Kovalchuk
Galyna Kovalchuk 6 aylar önce
Дякую за Вашу плідну працю.Безперечно, Т.Г.Шевченко- унікальна творча Особистість,Великий Українець.
Nadezhda Ukrainskaya
Nadezhda Ukrainskaya 5 aylar önce
Спасибо вечная память этому поэту
Viktoriia Voloshchuk
Viktoriia Voloshchuk 4 aylar önce
Дякую Вам велике за те, що відновлюєте історію України 💖
Nadiya Shumak
Nadiya Shumak 4 aylar önce
Дякую автору за цікаву і змістовну розповідь про Шевченка. На мою думку, саме така інформація про відомого всьому світові поета мала б увійти до шкільних підручників. Але дозволю собі зауважити шановному авторові, що українські прізвища з закінченням -енко відмінюються, отже повинні звучати так: Шевченко, Шевченка, Шевченку, Шевченком і т.д. Я уважно дослухалася до тексту та чула лише Шевченко в називному відмінку. Однак, наголошую, розповідь автора мені дуже сподобалася, як і всі історичні розвідки, що дивилася раніше. Дякую.
Мария Алексевич
Велике спасибі за таку змістовну розповідь , а також за вашу працю 👏
Tetyana Meysar
Tetyana Meysar Aylar önce
Как же все правители в любые времена и в разных странах Боятся Правды По-моему, и сейчас происходит то же самое
Ольга Задорожна
Шановний Акіме, дякую велике за Вашу працю! Дослідження Ваші завжди дуже цікаві, змістовні, ґрунтовні та затребувані! 💙💛
Акім Галімов
Дуже дякую!❤
Sunny Play
Sunny Play 2 aylar önce
Добрий вечір. Акіме, Ваші роботи треба демонструвати в школах. Я думаю, що історію знали б всі, і ще б просили! Дуже захоплюєче!
Валентина Сальник
Клоун з могылянкы,замисть дида панаса,😂😂😂
Валентина Сальник
Аким цэ нэ тытульный украйинэць,
Світлана
Світлана Aylar önce
@Валентина Сальник Валю, не показуйте свою тупість. Не вмієте писати українською, розумію. Різниця між нами в тому, що ми дуже добре розуміємо російську. Бачите ми і тут мудріші за вас. 🤷‍♀️😂
Наталья Толубаря
Дякуємо Вам Акіме! За невтомну працю!
Kseniia Benkovska
Kseniia Benkovska 4 aylar önce
Обожнюю Ваші відео! Дивлюсь на одному подиху, і не можу відірватися! Все зрозуміло, захлюєче і дуже добре запам'ятовується. Велика вдячність Вам за Вашу роботу, за історію! P/s. Записала собі у справи похід в музей Т. Г. Шевченка. Ще раз Дякую!
Vita Pionna
Vita Pionna 6 aylar önce
Завжди цікаві історії ! Дякую за вашу роботу 😊
Тетяна Пірус
Дякую за пречудове відео 💙💛Я була в музеї Шевченка, в Києві. Раджу усім! Авторам каналу бажаю успіхів у творчій роботі та натхнення 💐🇺🇦
Ирина Дніпро💛💙
Чудова розповідь! Дуже цікаво слухати та відкривати для себе таких відомих людей.
Микола Автомонов
Дуже дякую Вам за цікаву біографію нашого кобзаря.Щиро бажаю успіхів та міцного здоров'я.
Marina Melnichuk
Marina Melnichuk 6 aylar önce
Дуже цікаво.Про Шевченка слухат ,пізнавати його глибину,творчість ,життєвий штях надзмчайно цікаво і важливо для нас,українців.В усіх куточках України його люблять українці.Його портрети висять на стінах у простих хатах .Т.Г.Шевченко- Батько нації України.
Василь Василь
В яких хатах ви бачили портрети Шевченка? За роки СРСР з нас так старалися витруїти українськість, що одужувати нам довго. Якби в школі розповідали про нього з душею, а не просто викладали факти, то і цікавість до його особи і творчості була б більша. Під час навчання вчителі рос мови так цікаво проводили уроки, використовуючи кращі приклади поезії, прози. А уроки укр мови були нудні, вправи "Ленін, партія, комсомол."
Fotynia Fotynia
Fotynia Fotynia 6 gün önce
​@Василь ВасильНе узагальнуйте. І були, і є, і будуть прекрасні, патріотичні вчителі української літератури і мови. Напевно були і нікудишні, якщо ви так пишете.
Валентина Минаева
Дякую за чудову і правдиву розповідь про Тараса Григоровича Шевченка.
Ґала Казка
Ґала Казка 6 aylar önce
Дуже дякую, уклін вам за вашу працю🙏 Тарас Григорович - дійсно пророк для нас!
Oyo Artman
Oyo Artman 4 aylar önce
Дуже вдячний Вам за працю,полюбив Ваш канал!❤
Майя Бджілочка
Як добре, що є такі відео! Дякую вам за колосальну працю♥️ продовжуйте, будь ласка 🇺🇦
Василий Хитрый
Бджілочка, як зворушливо! Ти за клубом була? Я там купу наклав. Ой Миколо, не ЗАІГРУЙ!
Valt Svch
Valt Svch 6 aylar önce
Жодне гниле слово, хай не зійде з вуст ваших, а тільки добре, щоб доставляло благодать слухаючим
Ярко Гулій
Ярко Гулій 4 aylar önce
​@Василий Хитрый це рівень твоїх духовних потуг! На більше ти не здатний!
Olga Shevchenko
Olga Shevchenko 5 aylar önce
Дякую за таку розповідь, це зараз актуально як ніколи ❤
Рита Крупина
Дуже дякую!!! Успіхів та вдячності Вам та Вашій команді!!!
Nat Vovk
Nat Vovk 5 aylar önce
Дякую за цікаву подачу матеріалу. Все так, як нас вчили у школі понад 40 років тому. Відомі факти скомпановані дуже вдало. Хороша робота. Підпишусь на цей канал. Творчої наснаги Акиме, удачі!
IS IS
IS IS 5 aylar önce
Дякую за Вашу працю. Хто б памґятав того Енгельгарда, якби не Шевченко.
Iryna Mariiko
Iryna Mariiko 6 aylar önce
Вау, вау, вау! Просто немає слів! Саме так треба викладати про Шевченка у школі! Дякую, що відкриваєте нам очі на нашу історію!
Svetik I
Svetik I 4 aylar önce
​@Александр Липс Дурницю пишете! Не розуміючи, що таке історія і як вона розвивається, краще промовчить!
Svetik I
Svetik I 4 aylar önce
@Александр Липс Не влада викладає, а відкриваються нові істочники, відбувається переосмислення, ви ж маю надію не заперечуєте репресії в срср, тому і переписується історія! І це не має відношення того, що ви пишете!
Борис Шалагінов
Шановна! Я з Вами згодний. Тільки один момент (не ображайтеся): английський вигук "wow-wow-wow!" перекладається нашою мовою як "гав-гав-гав!". А захват і палка згода передається українським словом "овва!" Хай щастить!
Nataly B’
Nataly B’ 6 aylar önce
Дуже дякую за уроки історії! Завжди цікаво!
Taya
Taya 5 aylar önce
Дякую за Вашу працю 💙💛Боже бережи Україну 💙💛Боже бережи ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ❤️
Люба Бабкина
Велика подяка за Вашу працю,хороше діло робите.Всю нашу історію потрібно знати усім Українцям.Низький уклін,з повагою Любов.
Антоніна Басан
Акіме, дякую за Вашу просвітницьку працю, адже це дуже важливо!!!💙💛
Iryna Kaban
Iryna Kaban 6 aylar önce
Дуже дякуємо Вам за вашу працю, успіху і будь ласка продовжуйте.
Maria Kol
Maria Kol 2 aylar önce
Bardzo dziękuję za program potrzebny i ciekawy ❤
Ольга Иваницкая
Дякую👍ви дуже гарно, послідовно і чітко викладаєте факти👍дуже б хотілося ,щоб наприклад шкільні підручники мали такий формат-все стисло ,конеретно і добре запамятовується -просто певна, що дітям би це не набридало і сприяло засвоєнню інформацвї🙂
Лариса Васильева
Велика Вам подяка за потужну працю💞 🌻Слава Украïнi!!!... 🇺🇦Слава Нацiï!!!...
Raisa
Raisa 7 gün önce
Очень интересно и познавательно! Спасибо огромное, напомнили то, что забылось, ведь школу окончила почти пятьдесят лет назад.
Дмитро Сканія
Щиро дякую за гарний матеріал! Чудова історія! СЛАВА УКРАЇНІ! 🇺🇦💙💛🇺🇦💯👍🤙🤘🤟✌️👌🖖✋️🖐❤️❤️❤️
Rostyslav
Rostyslav 3 aylar önce
Дай бог вам здоров’я за таку роботу! ❤ Дуже важливо показувати людину, як «живу», справжню, веселу і глибоку, а не виключно як похмурого та вічно сумного діда. Це мегаважливо!
Жизнь с Иисусом
Живим радісним можна бути тільки в Ісусі. Бо ти чесний, ане срібролюбивий. Позитивний і молишся за ворогів сусідів. Атеїсти на це не здатні.
Неля
Неля 5 aylar önce
Дякую. Отримую задоволення за підібрану інформацію, за цікаву подачу. Борімося! Слава Україні!
Натали Олексюк
Дякую Вам за такі чудові пізнавальні історії.Нашої історії🇺🇦
Светлана Флоренс
В школі де я навчалась в семидесяті роки було не мало уроків з вивченням творчості Шевченка і ми з великим задоволенням вчили його вірші і в клубі сільському на концертах декламували і ставили сценки присвячені Шевченку ,а також з задоволенням вчили вірші Пушкіна Лермонтова......такий був час і було весело цікаво.
Nata Zarubey
Nata Zarubey 3 aylar önce
Думаю, что Тарас Шевченко, если бы мог с того света видеть сегодняшнее глумление над памятниками Александру Пушкину ( и уничтожение в библиотеках его книг) - то точно бы не одобрил этот вандализм...
Wlodzimierz Zawierucha
Це в теперішніх школах Шевченка не вчать а вчать творчість Негрів .....
Max Norman
Max Norman 3 aylar önce
Чудовий екскурс в історію, дякую за твою роботу, дуже цікаво!
Natalka
Natalka 6 aylar önce
Дякую за Ваш контент. Слухала з великим задоволенням. Як завжди змістовно, цікаво і захоплююче. 💙💛
Varvara Zinchenko
Varvara Zinchenko 6 aylar önce
дякую вам за вашу роботу!
Станіслав Пересипко
Ідол - не той термін. Бо він передбачає несвідоме поклоніння. Для нас Шевченко цінний саме підняттям рівня совісті і свідомості. Ми свідомо любимо Шевченка і шануємо його.
Maria Kol
Maria Kol 2 aylar önce
Wszechstronny Talent wybitny najlepszy Syn Ukrainy ojciec narodu
Vladimir Vlasov
Vladimir Vlasov 5 aylar önce
Дякую за вашу роботу!!!
Татьяна Резников
Я русская. Школу закончила украинскую. Шевченка люблю с детства. Очень жаль, что когда мой внук учился в школе, Шевченка изучали совсем мало. Мне не важно какая национальность у Брюлова. Он помог талантливому человеку стать свободным. Не нужно даже в биографии пропагандировать русофобию. Стихи Тараса Григорьевича помню наизусть и имею всю подписку его произведений. Классик всегда остается классиком.
Елена Якимова
Кто вам дал право указывать кому что надо или не надо знать? Правду русские никогда не приветствовали. И к чему это ваше "пропагандировать русофобию"? Это значит, что вы, лично, пропагандируете украинофобию.
Алексей Рябоконь
Ви найкращі! Як завжди;) Дякую за вашу працю!❤
Maria Kocherhan
Maria Kocherhan 4 aylar önce
Неймовірна історія неймовірної людини. Дякую за це відео!
Ольга Яценко
Дуже багато чого переосмислюється після перегляду кожного вашого випуску. Продовжуйте 🙏🏻
Mark Popandopalo
Mark Popandopalo 3 aylar önce
Я с дитинства любив твори Тараса Шевченка і плакав, справді він бував в Росії но не забував про Україну.
Oleksii
Oleksii 6 aylar önce
Чудове відео. Брати українці розповсюджуємо слово про нашого батька. Нарешті відбувається ренесанс українства 🇺🇦
Tetjana Polishchuk
Tetjana Polishchuk 6 aylar önce
Дякую за цікаву розповідь. Хотілося, щоб якнайбільше людей познайомилося з правдивою біографією Тараса Шевченка.
Тетяна Магденко
Дякую, дуже цікаво. І матеріал більш ширший ніж у школі. Історію має знати кожен, це і цікаво і без цього ніяк. Дуже дякую за ілюстрації, картини, що у відео, це велика праця все знайти і так цікаво подати. Також дуже люблю ваші Документальні фільми історії, що викладались на 1+1
Наталья Омельник
Дуже Вам вдячна , Аким, за всi Вашi труди , такi щирi та глибокi , iстиннi в своїй історичній дiйсностi .Багато чого не знала . Все дуже цiкаво ! Велика подяка ))))
Светлана Вечеровская
История мне знакома. Мне нравится ваше произношение. У вас правильный язык. Классическиий. Я так учила и говорю😊 . Каждый день должны были стих из Кобзаря выучить и рассказать.
Vania
Vania Aylar önce
Вау!~ Просто супер, оказывается крутой чел был, а в школе нам будто специально единственный стих про "мені тринадцятий минало..." дали по программе и сразу интерес отбило, что "про ягнята", и ничего общего с современной жизнью. А вон оно как! Спасибо за материал, обязательно почитаю его теперь!
Irina Myr
Irina Myr 6 aylar önce
Дякую за вашу Роботу! Кожного разу переглядаючи новий сюжет, розумієш, наскільки нам десятиріччями (а то й більше) задурювали голови імперською пропагандою, стираючи нашу ідентичність😔 І так боляче і прикро від цього.
Nadya Kashuba
Nadya Kashuba 5 aylar önce
Розуемо зараз скiльки неучiв було в Украiнi, якi не хотiли вчитися... Вiдкив oчi iм Ютуб. Соромно.
Barbaris
Barbaris 4 aylar önce
Пора в Питер на учебу )))?
victor borisiuk
victor borisiuk Aylar önce
Amazing story and amazing composition
Lesa Nedolis
Lesa Nedolis 5 aylar önce
Дякую, дякую за таке відео. Дуже сподобалося розповідь і такі відомості про генія Тараса Шевченка. Ваша праця потрібна для народу :старих і малих. Здоров'я вам і вашій родині. Ще раз дуже вам вдячна.
Любовь Коршунова
Тиха украинская ночь. Прозрачно небо. Звёзды блещут. Своей дремоты превозмочь Не хочет воздух. Чуть трепещут Сребристых тополей листы. Луна спокойно с высоты Над Белой Церковью сияет И пышных гетманов сады И старый замок озаряет. И тихо, тихо всё кругом; Но в замке шёпот и смятенье. В одной из башен, под окном, В глубоком, тяжком размышленьи, Окован, Кочубей сидит И мрачно на небо глядит. А. С. Пушкин. 1828 г. Вот это есть поэзия
Оксана Афанасиевская
Дякую за вашу працю 👍
Vasco Maybach
Vasco Maybach 5 aylar önce
СЛАВА УКРАЇНІ! 🇺🇦💙💛!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gene Chulkov
Gene Chulkov 6 aylar önce
Дуже цікавий випуск, щиро вдячний за вашу працю і контент! Було б надзвичайно цікаво подивитись аналогічні історични нариси про інші відомі історичні постаті, таких як Франко, Українка, Котляревський, Тичина і багато-багато-багато інших ❤
Jezzyo_Beats
Jezzyo_Beats 6 aylar önce
Спасибо за такой познавательный рассказ,привет из Германии.
Olga demanenko
Olga demanenko 4 aylar önce
Хочу подякувати ведучому ,голос і мова просто зачаровує і хочеться слухати годинами.Дякую .
ВІталій Загоруйко
Дякую за Ваш канал, просвітницьку працю, адже це важливо для цілої нації!!!
Людмила Коваленко
Щиро дякую за історію України!
Алексей
Алексей 5 aylar önce
Чуть-чуть правды, чуть-чуть подтасовок, добавить толику передёргиваний, смачно приправить всё откровенной выдумкой-брехнёй, и вот уже готова "новая правдивая история" Украины. Многократно использованный рецепт, успешно работающий для малодумающего населения.
O K
O K 6 aylar önce
Цікаво почути багато фактів з біографії Шевченка. Вражає що він вчився всього 2 роки.
Nik P
Nik P 3 aylar önce
Дуже гарна збірка віршів "Кобзар". Там велика любов до всього. До людей, до природи, до України.
Eva Brooklyn
Eva Brooklyn 5 aylar önce
Дякую за вашу працю. Коли Котляревський писав Енеїду, він українською мовою не користувався в житті і є свідчення, що соромився свого твору 'малоросійською'. Шевченко ж точно знав, що хоче писати українською мовою, для українців, не соромлячись і тому він є наш пророк, ідеал 🙏🇺🇦
анна крюкова
Цікава історія. Дуже потрібно знати нам українцям. Дякуємо Вам.
ThePheanor
ThePheanor 3 aylar önce
Шикарне відео, насолода і слухати і дивитися. Дуже висока якість, пишаюся вами ❤
Паньків Христина
Прекрасне відео про глибу українського мистецтва і поезії ,Тараса Григоровича Шевченка. Дякую вам за справжню реальну історію про цю особистість.Дуже цікаво😊😊💙💛
Anna Ivanova
Anna Ivanova 5 aylar önce
Чудова і пізнавальна програма!!!!))) Дуже цікаво, потрібно такі передачі дивитися кожен день, щоб витіснити сусідів.В інтернеті має бути тільки українське!!!!
Alise
Alise 3 aylar önce
Це саме те, що я так довго шукала: легка, цікава і структурована інформація. Дякую вам за вашу роботу ❤
Жизнь с Иисусом
Якщо ти раб гріха і хвороб, Але визволить, вилікує Ісус Христос. Так живу. Євавнгеліє працює
Ірина
Ірина 6 aylar önce
Дякую за вашу працю ❤
Oleg Sharapov
Oleg Sharapov 3 aylar önce
Не тратьте куме сили! Т. шевченко є людиною свого часу.
Sonraki