Karanlık

Чому ніхто не знає походження козаків? | Історія України від імені Т.Г. Шевченка 

імені Т.Г. Шевченка
görünümler 1,4 Mn
50% 1

Радимо подивитись:
15 ПРИЧИН ПИШАТИСЬ УКРАЇНЦЯМИ - • 15 ПРИЧИН ПИШАТИСЬ УКР...
Найтемніша пляма в історії України! - • Найтемніша пляма в іст...
Книга Вільгельма де Рубрука: vsiknygy.com.ua/books/travel_...
Підтримати канал на Патреон: / imtgsh
Підтримати гривнєю: privatbank.ua/sendmoney?payme...
Підтримати $ чи €: IBAN: UA583052990000029008828900113 ГО ЦГРО «Велет»
Книжки Братів Капранових: bit.ly/kapranov_books
Стікери у телеграм: t.me/addstickers/imthsh
Помилково вважається, що вперше термін «козак» було згадано в Таємній історії монголів в 1240 році, але насправді слово «qazaq» було вжито не в оригінальному творі, а в пізнішій переробці - татарській хроніці XVII століття «Дафтар-і Чингіз-наме». У 14 ст. цей термін вміщено в словник половецької мови (Кодекс Куманікус) і в додаток грецького збірника житій святих[12]. Перша згадка про козаків у слов'янському тексті була в «Никонівському літописі», у 1444 році «козаки рязанські» взяли участь у відбитті татарського набігу.
Найперша згадка про козаків в Західній Європі зустрічається в генуезькій хроніці за 1474 рік. Перша в історії офіційна згадка про дії козаків на морі й офіційна згадка про запорозьких козаків узагалі - 1489 у Хроніці Польській М. Бельського, яка описує похід польського війська під проводом королевича Яна Ольбрахта проти татар. Козаки тоді жили на території сучасних Вінниччини та прилеглих районів Кіровоградської, Черкаської та Одеської областей - це було Східне Поділля. Перші козацькі слободи розташовувались обіч сумновідомого татарського «Чорного шляху» вздовж річки Тясмин, що біля Чигирина, річки Ташлик, що біля Сміли, а також річок Конилка та Гірський Тікич неподалік Умані. Отож колиска всього козацтва знаходиться на території сучасної Київської, Черкаської та Вінницької областей України.
Вітаємо на каналі імені Шевченка. Для просування на ютубі дуже важлива кількість коментарів під відео, тому, якщо ти вже сюди зазирнув, не полінуйся залишити коментар під цим відео. Якщо не знаєш, що написати то напиши "Слава Україні!".

katma

 

15 May 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR : 2,6 B   
@imtgsh
@imtgsh 2 yıl önce
Наша зброя в цей момент - вподобайка та комент! Підтримати нас на Патреоні - www.patreon.com/join/imtgsh Купити книги - bit.ly/kapranov_books
@niliit
@niliit 2 yıl önce
Зробіть будлазка ролик за історію Одеси з заснування. Дуже цікава ваша думка , версія. Є версія що Одесі 700 років та заснував її українець Кацюба.
@enottube
@enottube 2 yıl önce
Розскажіть про Роксоланів
@Daniel_Poirot
@Daniel_Poirot 2 yıl önce
Якби слово "козак" було тюркське, воно б походило від якогось кореня. Немає вдалого кореня, щоб пояснити тюркську версію цього слова. Але якщо знайдете такий корінь, то на нього можна буде звернути увагу. Але поки ніхто такий корінь не знайшов.
@user-wb2vh8ps3v
@user-wb2vh8ps3v 2 yıl önce
Чёрные Клубуки-Черкесы-Черкасы.. В 19 веке всё еще казаков называли черкасами. А Черные Клубуки, это воинствующее племя, на территории нынешних Черкасс и области.Обитающее еще со времен княжей Руси и вместе с дружинами князей Руси, ходивших совместно в боевые походы.Позже ассемилировавшись и растворившись, все же удаль предков, сохранившие..А название козак с тюркского,это вольный человек, разбойник....
@user-ot5js1gy5j
@user-ot5js1gy5j 2 yıl önce
Розповіли ніби про якийсь лицарський орден часів хрестових походів. 😺👍
@user-pc5uu3ux7r
@user-pc5uu3ux7r 2 yıl önce
Не можна зупинити не зламаний дух і світлий розум.Дякую.
@mariusjasinski8274
@mariusjasinski8274 2 yıl önce
Kozakom, życzę zwycięstwa w walce z Moskwą o wyzwolenie całej Ukrainy. Sława Kozakom! Niech żyje wolna Ukraina! Kozacy są symbolem walki o wolność. Wolna Ukraina, wolna Polska, wolna Litwa, wolna Białoruś i wolna Łotwa może zrozumieją, że jedynie razem jesteśmy w stanie przeciwstawić się Moskwie i Niemcom. 🇺🇦🇵🇱🇱🇹🇧🇾🇱🇻🇪🇺✌️
@user-kj1ic5zv8q
@user-kj1ic5zv8q 2 yıl önce
Dziękuję
@ar.nazarenko
@ar.nazarenko Yıl önce
Дякуємо🇺🇦🇵🇱
@user-jk4ut9zi9i
@user-jk4ut9zi9i Yıl önce
Дякую. Ми почали розуміти це всі разом. Знала, що Німеччина пов'язана з Московією , але щоб так, то тільки завдяки війні. Німеччина і Московія бояться цього більше кінця світу. Але треба спочатку перемогти орду.
@Vlasnijdosvid
@Vlasnijdosvid Yıl önce
Відновимо Рєч Посполіту???
@hanssiceberg8837
Dziękuję bardzo! Jeszcze Polska nie zginęła!
@user-ni9on2kg4f
@user-ni9on2kg4f 2 yıl önce
як економіст просто кайфую коли ви історію розказуєте на економічній основі, чому так не вчать в школі з економічним обгрунтуванням все стає на свої місця.
@bobmar7417
@bobmar7417 2 yıl önce
В школе Вас ни чему не научат. Мы все учились понемногу чему-нибудь и как-нибудь. Если не лодырь и любознательны, то интернет в помощь.
@DgimaYugadge
@DgimaYugadge 2 yıl önce
Хай Бог даэ нам знати правду !
@user-ft4qt2nm8g
@user-ft4qt2nm8g Yıl önce
Економiст? 🤣🤣🤣
@e.a.7718
@e.a.7718 Yıl önce
@@user-ft4qt2nm8g ти по ходу , нове слово почув, задрот?))
@babibon
@babibon Yıl önce
В школі вчать не дуже, але вчити історію по економиці ідея такая собі. Люди минулого не думали як ми, жили в зовсім другому культурному і інформаційному світі, а тому багацько логічних з нашої точки зори та с точки зору нашої сучасної економіки речей були б недійсним в реаліях того часу.
@user-kx9jp2pg9r
@user-kx9jp2pg9r Yıl önce
Дякуємо всім сердцем за Вашу працю. Вона надзвичайно корисна, особливо для молодшого покоління. Без минулого немає майбутнього. Ви даруєте нам майбутнє.
@antontereshchenko3827
Ніщо не зупинить ідею! Час якої настав... Слава УКРАЇНІ
@liubovi9578
@liubovi9578 Yıl önce
Як гарно ,легко, майстерно ведеться розповідь, так хочеться слухати, як в дитинстві бабусині казки, я їх так любила.Не перестаю хвалити кожний раз лектора, завжди вражає вмінням віртуозно донести цікаву інформацію. Жаль,що раніше не потрапила на цей захоплюючий канал. Наша справжня історія надзвичайно цікава, а з Вашої подачі- неймовірна насолода, як цілюще джерело, так хочеться пізнавати минуле нашої славної України, щоб ще більше любити її і пишатися нашими предками. Щиро дякую каналу, дуже поважаю Вас.❤️🌹
@e.a.7718
@e.a.7718 Yıl önce
потрібно було згадати автора , даних слів, а автор для тих , xто щось пропустив , Степан Бандера!
@rimmabaranenko2473
@rimmabaranenko2473 2 yıl önce
"Рідко минає 7-8 років, щоб вони не бунтувалися проти утисків" - це 1000!)) Такі знайомі риси народності...) Волелюбність - це у нас в крові!...
@robertrudenko5897
@robertrudenko5897 2 yıl önce
Лайк та велика подяка панам Капрановим! 💙💛👍✌
@user-fp4rc3xq6y
@user-fp4rc3xq6y 2 yıl önce
Прийшли щоб ми жили
@user-zo9yq4ul3f
@user-zo9yq4ul3f 2 yıl önce
Шановні брати Капранови! Відколи випадково переглянула перше Ваше відео, зразу ж підписалася. Відтоді переглядаю їх систематично, оскільки Ви подаєте інформацію оригінально і дуже захоплююче, - вже як починаєш дивитись, то додивляєшся до кінця! Надзвичайно цікаво і повчально! Дуже дякую за Вашу працю!
@user-fl8lj4lb8o
@user-fl8lj4lb8o 2 yıl önce
Пускай не хватит сил устоять то пусть хватит сил не покариться
@nataliiadiachenko4866
Вподобайка! Книгу" Мальована історія Незалежності України "всім рекомендую. Надзвичайно цікаво написано. Стисло, зрозуміло і не складно. От би таку книгу та й включити до шкільної програми Історія України 😇 Дякую Братам Капрановим за автографи на всіх книгах, які я замовила🌹Ваші книги читати одне задоволення. Неможливо відірватися просто. Кобзар 2000 - це взагалі шедевр🇺🇦💪
@user-zd4qz5cy2p
@user-zd4qz5cy2p Yıl önce
надзвичайно обгрунтована версія, котра має дуже велике право на життя!! Я в захваті! Дякую
@user-xs3bo1cw4s
@user-xs3bo1cw4s 2 yıl önce
Капранови! Ви круті неймовірно! Жаль вподобайку дозволено 🤩👍👍👍👍👍🇺🇦👍👍👍 одну,а не тисячі! Дякую за працю і позицію!
@julianelson3225
@julianelson3225 Yıl önce
Дай Боже Вам міцного здоров‘я, завжди і всюди відкритих дверей, легкого досягнення наміченого та багато грошей!! 🤞🏻😍❤️ Амінь ❤️
@_sbrshchuk
@_sbrshchuk 2 yıl önce
Супер! Із задоволенням ставлю вподобайки, адже теми надзвичайно цікаві!
@user-ht3uk9on1c
@user-ht3uk9on1c 2 yıl önce
Вподобайка це лайк?
@user-ne6tq6vu8y
@user-ne6tq6vu8y 2 yıl önce
@@user-ht3uk9on1c так
@user-hd6qo6xq9p
@user-hd6qo6xq9p 2 yıl önce
Так погоддуюсь
@borysholiakov4280
@borysholiakov4280 2 yıl önce
@@user-ht3uk9on1c "Лайк" англійською,"вподобайка"- українською,а як буде "російською"?
@user-ht3uk9on1c
@user-ht3uk9on1c 2 yıl önce
@@borysholiakov4280 хз
@Taronimus
@Taronimus 2 yıl önce
Фраза "Наша зброя в цей момент - вподобайка і комент" вже стала моїм девізом у соц. мережах, і, завдяки вашій роботі, я такий не один
@jittyasvoboda2582
@jittyasvoboda2582 2 yıl önce
Девіз повинен бути : шабля, кінь та чисте поле !
@Taronimus
@Taronimus 2 yıl önce
@@jittyasvoboda2582 якусь ви сумну картину намалювали, додайте козака
@andrzejzawarynski9943
Глибоко, цікаво і захоплююче! Дякую, шановні Брати Капранови і всі, хто творить цей канал!
@valeraraldugin5027
@valeraraldugin5027 2 yıl önce
я из Запорожья и очень люблю историю своего края... как раз территориально у нас накопилось очень много исторического барахла которое нужно раскладывать по полочкам
@oxanaevans8522
@oxanaevans8522 Yıl önce
Я тоже запорожская козачка.
@150987kta
@150987kta Yıl önce
Я тоже из Запорожья, когда в школе проходили историю появления козачества, тоже донимала учителя как так пустые были? Чернозем, река, все для того чтобы люди жили есть!))
@mariannakorchynska6626
Як завжди - низький доземний уклін Вам, брати Капранови за Вашу працю! Час пролетів непомітно і з користю. Дуже цікаво відкривати нові, незвідані раніше( на великий жаль) сторінки історії… дивимось усією родиною:)
@Mark...avrelie1._
Дай Бог усім нашим захисникам здоров'я!
@user-eu9lu6sd5p
@user-eu9lu6sd5p 2 yıl önce
Панове Капранови - на сьогодні це Ваша найкраща розвідка на Каналі! Неперевершено! Це справді потрібно викладати у школі!
@Daniel_Poirot
@Daniel_Poirot 2 yıl önce
Що саме?
@olenakalt3689
@olenakalt3689 2 yıl önce
@@Daniel_Poirot увімкніть сірі клітини.ви ж пуаро!
@Daniel_Poirot
@Daniel_Poirot 2 yıl önce
@@olenakalt3689 , я спитав, щоб побачити, що ви напишете.
@user-eb2ud5nk9r
@user-eb2ud5nk9r 2 yıl önce
Дякую за інформацію !!!!!!
@Oleksalos
@Oleksalos 2 yıl önce
А хто такі анунаки)?
@user-jy5cv5ti2k
@user-jy5cv5ti2k 2 yıl önce
Дякую, зв прекрасно поданий матеріал. Ваша робота закриває штучно створені біля плями нашої історії. Слава Україні
@vlabogd
@vlabogd 2 yıl önce
Автохтонна теорія козацького етногенезу все-таки домінує в цьому дослідженні. Дякую, дуже цікавий випуск!
@user-su6id2on8l
@user-su6id2on8l 29 gün önce
Полюбився ваш канал ! Вдячна вам за цікаві історичні росповіді! Приємно слухати! ❤❤❤❤❤❤❤
@rocketPower111
@rocketPower111 2 yıl önce
Як завжди дякую Вам!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
@user-dt6hz4tb8y
@user-dt6hz4tb8y Yıl önce
Щиро дякую за таку змістовну розповідь про історію наших народів💛💙🙏
@bonkoss4663
@bonkoss4663 2 yıl önce
Дуже дякую за крутий україномовний контент ! Дивлюсь з великим задоволенням та підтримую обома руками!
@asiatmaterik6911
@asiatmaterik6911 2 yıl önce
то дяка за кулевшивку? "прызыв у вийсько" тоби до втобобання? Куды дилася грамота кирилла та мэтодия?
@user-lm5zg5hh5g
@user-lm5zg5hh5g Yıl önce
Приєднуюсь до вашого коментаря.
@rymarenko04
@rymarenko04 2 yıl önce
Дуже цикаво вдячнисть и подяку за вашу невтомну працю и просвиту громадян Украины.
@user-kh8ed1tq1u
@user-kh8ed1tq1u 2 yıl önce
Щиро дякую Вам, Брати! Ваша версія беззаперечна.
@user-uw7zc6km7j
@user-uw7zc6km7j 2 yıl önce
Кожне Ваше пояснення є дуже цікавим, адекватним, вивіреним!!! Дякую!!!
@user-dr3rr4xp7e
@user-dr3rr4xp7e 2 yıl önce
Велика подяка Дмитрові та Віталію за натхнену роботу. Мій улюблений канал 👍🇺🇦🙂 - свій до свого по своє.
@angelababych1836
@angelababych1836 2 yıl önce
Дякую за таке змістовне дослідження,можливо наші внуки вивчатимуть справжню історію України. Слава Україні!
@gansgans5616
@gansgans5616 2 yıl önce
Вподобайка та комент на підтримку каналу, як завжди! Здоров'я та наснаги вельмишановним братам!
@user-hq2cm1xe4w
@user-hq2cm1xe4w 2 yıl önce
Слава Україні! Дякую щиро за правдиву історію нашої Батьківщини!
@yrich3915
@yrich3915 2 yıl önce
Дякую Вам за цікаві історичні дослідження! Слава Україні! Україна понад усе!
@vitalikksnapp2709
@vitalikksnapp2709 2 yıl önce
Дякую, ви неймовірні!😊Слава Україні 🇺🇦
@user-ur4tf8pu9d
@user-ur4tf8pu9d 2 yıl önce
Величезне дякую за вашу працю!😍
@user-lm5zg5hh5g
@user-lm5zg5hh5g Yıl önce
Приєднуюсь до вашого коментаря.
@user-lt8ru5mc1l
@user-lt8ru5mc1l Aylar önce
Від своєї прабабусі чув таку казочку❤ що Бог колись давно дав українцям не тільки кращу землю а ще дав курочок які несли золоті яйця❤ і от прочули про ціх курочок люди по всьому світу ❤і почали всіма правдами і неправдами виманювати цих курочок собі❤але на чужині ці курочки починали нестися звичайними яйцями❤ тоді вони почали селитися разом з українцями і так перевелися ті курки❤ але кажуть що коли українці згадають про тих курочок і зберуться до купи то курочки знов почнуть нести золоті яйця❤ що Ви про це думаєте дорогі українці
@irayamko1286
@irayamko1286 2 yıl önce
Дякую. Тепер розумію чому украінці такі талановиті, стільки різномаітних предків.
@user-xh4lm6sp7z
@user-xh4lm6sp7z 2 yıl önce
Пропоную до Вашої уваги поезію Тараса Шевченка - Мені однаково trvid.com/video/video-11-LfJFBigU.html (Наперед дякую за виявлене бажання підтримати українську поезію підпискою)
@stepanz.8712
@stepanz.8712 2 yıl önce
@@user-xh4lm6sp7z Дякую за поселання.
@user-lo3mj2qo2c
@user-lo3mj2qo2c 2 yıl önce
@@oldaviator авіяторе, кого ти тролем назвав?
@user-lo3mj2qo2c
@user-lo3mj2qo2c 2 yıl önce
​@@oldaviator ти своє питання видалив, бо зрозумів, що воно дурне?
@user-lo3mj2qo2c
@user-lo3mj2qo2c 2 yıl önce
​@@oldaviator відкрию тобі очі, питання бувають дурними, навіть приказка така є: "один дурень може стільки запитань поставити, що й сотня мудреців йому не дасть не відповіді"
@user-dl6ou4up4w
@user-dl6ou4up4w 2 yıl önce
Тут цікавіше ніж на уроках історії в школі)
@user-ry3iu5fv1h
@user-ry3iu5fv1h 2 yıl önce
Дякую! За Вашу надважливу діяльність. Слава Україні!
@orangekush1441
@orangekush1441 3 aylar önce
Дякую вам бережіть себе! Ви велику роботу робите! Щоб були здорові і щасливі ! Слава Україні!
@vladimirhovanov3128
Большое спасибо за Ваш Труд. Браво! Отличный ролик.
@yngvarrinke8781
@yngvarrinke8781 2 yıl önce
Козаки-харктерники це українці з майбутнього, що повернулися для того, щоб створити найміцніше військо свого часу - Козаків (Використовуючи власні вміння та навички, які ніхто з минулого не розумів та не знав). Саме така моя теорія їх виникнення, назву ж вони обрали таку неоднозначну спеціально, щоб ніхто не зміг викрити їх і дізнатися про могутність та винахідливість майбутніх синів України! У цьому ж наша сила) Каналу нових поціновувачів, швидкого й неймовірного процвітання! Слава Україні!)
@niliit
@niliit 2 yıl önce
Дуже дякую за працю!🇺🇦🇺🇦👍
@lina195
@lina195 2 yıl önce
Дуже вдячна за чудовий екскурс в глибоку історію! Наснаги вам брати Капранови!
@user-dw6rz4ej5y
@user-dw6rz4ej5y 2 yıl önce
Дуже дякую братам Капрановим!!! Єнергіі та натхнення!!!
@user-qk8ky5vg7g
@user-qk8ky5vg7g 2 yıl önce
Кожне відео, це просто свято якесь! Дякую братам! І ще було б дуже цікаво, як шо б і походження прізвища окремою книжкою надрукувати. Здоровья та натхнення вам!
@halinakrauchuk9170
Мови мене навчила мама, а історію України буду вивчати на вашому каналі. Дякую за цікаві та корисні розповіді!
@annanna8075
@annanna8075 2 yıl önce
Неймовірно цікаво і з гумором!👍 Дай Боже вам здоров'я і натхнення!🇺🇦🇨🇦
@LeopoldWicked
@LeopoldWicked 2 yıl önce
Повага братам , історія важлива для майбутнього.
@user-nh5vt3fy6x
@user-nh5vt3fy6x 2 yıl önce
И сколько вы готовы платить за уроки истории? Нисколько . Вот и все
@TheVedalex
@TheVedalex 2 yıl önce
Щиро дякую! Дуже цікаве дослідження, я також подумала, що теоріі походження не надто суперечать одна одній. Базовою є походження з місцевих, бо узбережжя річок рідко бувають не заселені. Про те, що долучалися селяни, бояри та мисливці це теж цілком логічно. Інші народи також, але їх частка була явно значно меншою від решти груп
@sviatoslavavramych6866
Однозначний лайк ! Надіюсь прийде час і таку історію будуть вчити в школах , формуючи національну свідомість і патріотизм ! Ваші відео повинна бачити кожна людина вважюча себе Українцем !
@GerVolf-60
@GerVolf-60 3 gün önce
Дуже гарні оповіді і ще гарніші версії, дякую, пане Брат Капранов. Але є одне але! Ви повторюєте вигадану версію, яка базується на всього одній-єдиній фразі, скоріш за все, пізніше вставленій московитами, це "шлях з варяг у греки" ця фраза їм потрібна, як соломинка потопельнику, а нас Українців вона смертельно ранить, бо варяги це не шведи і не скандинави взагалі, а просто озброєні люди, воїни, вільні козаки пізніше, недаремно європейці називали Чорне море морем Варяжським. І це не від народу, чи нації, а що саме ще тоді, у древні часи існувала Січ, форпост з озброєними людьми - варягами, або пізніше - козаками, чиїм основним зай😊няттям була війна, і от тому вони були воїнами-найманцями, здебільшого живучи зі свого ремесла - війни. І дійсно у самій Січі міг бути закон, подібний до целібату, але більшість навколишніх сіл жили сім'ями, з жінками і дітьми. І головне - що вони себе до якоїсь одної нації не відносили, хоча звісно ж більшість була з Руси-України... Ще раз, щиро дякую, до нової зустрічі!
@DavidGarrick1515
@DavidGarrick1515 2 yıl önce
Спасибо за интереснейшее повествование !!!! Слушаю потихэньку все Ваши серии - очень интересно, кое что знал, но много и близко не чуял
@bohdanmiller
@bohdanmiller 2 yıl önce
"Кожні 7-8 років повстання". Все таки вільними народжуються, воля у нас в крові. Звідси і те,що у нас в історії такий сильний акцент на кріпатстві і поневоленні, просто ми не могли з цим змиритись. А багато інших змирились і жили далі, тому так сильно це й не висвітлювали.
@Ugo_Fantozzi
@Ugo_Fantozzi 2 yıl önce
"7-8 лет" - это был толстый и совсем даже не прозрачный намёк, что время очередного подошло))
@bohdansavych2237
@bohdansavych2237 2 yıl önce
@@Ugo_Fantozzi і нас таких багато. І в нас є сила, яку сотні років московити та інші загарбники намагаються заперечити.
@Ugo_Fantozzi
@Ugo_Fantozzi 2 yıl önce
@@bohdansavych2237 + Гори москва! Карфаген должен быть разрушен!))
@user-xq4rb1uk9d
@user-xq4rb1uk9d 2 yıl önce
@@bohdansavych2237 маски медецинские снимите с лица при походе в магазин и отовартесь,вояки.Так от России бежали ,что попали в империю Великобританию,все госучереждения зарегестрированы зарубежном,нет Украины,есть корпорация Украина частная контора.
@Ugo_Fantozzi
@Ugo_Fantozzi 2 yıl önce
@@user-xq4rb1uk9d это тебе скабеева сказала или такое типа замысловатое г... в методичке наПИсали?)) Или просто головой стукнутый?))
@user-qf3tm9xb1f
@user-qf3tm9xb1f 2 yıl önce
Панове Капранови - ви молодці! Велике спасибі вам за доступний та цікавий матеріал
@user-qh6jq5cw8i
@user-qh6jq5cw8i 2 yıl önce
Вподобайка. Дякую за працю. Ось хто повинен навчати наших дітей історії. 🇺🇦
@vadimd2524
@vadimd2524 2 yıl önce
У князя Олега была прическая чуб и серьга в ухе как и спустя пятьсот лет у многих козаков.
@Mika_r
@Mika_r 8 aylar önce
Есть Описание что что он это сделал чтобы быть похожим хазар
@vadimd2524
@vadimd2524 8 aylar önce
@@Mika_r дело в том что в те века многие народы имели влияние на других. Понятно, что на славян Руси Украины имели влияние и скифы и перенеги и хазары.
@user-eq8te9wf1d
@user-eq8te9wf1d 3 aylar önce
Это пошло из Индии и шаровары тоже. Наши предки индо-арии. Хозары -- это предки современных чеченцев. Один из их предков со своим отрядом разбил Египтян и стал египетским фараоном. В Передней азии и сейчас есть их люди которых там называют -- друзы. Наш историк Грушевский в своей истории о них писал : "Хозары, козары або козлы"!
@user-ks3ey9ng8g
@user-ks3ey9ng8g 2 yıl önce
Брати, Ви мегамолодці!!!)
@galinochka0_o
@galinochka0_o 15 gün önce
Я завжди цікавилася історією свого народу. ваші вадео дозволяють мені краще розуміти свої коріння та ідентичність.
@sebastiyanzaicev2970
Підписка- за талант до Вчительства, дуже цікаво Вас слухати, за гумор 💋Слава Украіні!
@user-zd5kd3en6b
@user-zd5kd3en6b 2 yıl önce
Героям слава!
@mnbogdan98
@mnbogdan98 2 yıl önce
Надзвичайно цікаве і корисне відео, дуже вам дякую за таку працю!❤️
@alexshudrik
@alexshudrik 2 yıl önce
Дякую за дуже зрозуміле та логічне дослідження, так потрібно викладати історію в сучасних підручниках з істроії ! Ви як завжди на висоті!
@Eholov
@Eholov 2 yıl önce
Усе чітко, логічно, по полицям, без містики й образ іншіх народів. Дякую.
@hoodyman55
@hoodyman55 Yıl önce
Українці - нащадки козаків, а про них не дуже багато інформації збереглося. Дякую за чудове дослідження!
@user-he2po4dl7n
@user-he2po4dl7n 2 yıl önce
Дуже. Дякую. За історичні матеріали. Натхнення. Вам панове. Здоров'я. Ваші дослідження історичні дуже потрібні для патріотичного виховання українського населення. Слава. Україні. Слава нації. Україна..понад усе.
@user-vs6hh4jo7z
@user-vs6hh4jo7z 2 yıl önce
Героям Слава🇺🇦🇺🇦🇺🇦
@user-xh4lm6sp7z
@user-xh4lm6sp7z 2 yıl önce
Пропоную до Вашої уваги поезію Тараса Шевченка - Мені однаково trvid.com/video/video-11-LfJFBigU.html (Наперед дякую за виявлене бажання підтримати українську поезію підпискою)
@sandpiper2949
@sandpiper2949 2 yıl önce
Нам не потрібне штучне псевдопа тріотичне виховання "населення". Нам потрібна правда.
@user-jk1zj3pt3r
@user-jk1zj3pt3r 2 yıl önce
@@sandpiper2949 Хто вам забороняє створити власний контент і ліпити там не псевдо, а правду-матку, як ви її розумієте? Чи витрачати час на шкрябання подібних коментарів комфортніше, аніж на проведення пошуків, дослідів, досліджень у архівах, музеях по всьому світу, вивченні наукових і порівнянню псевдонаукових матеріалів?
@user-yr9tk5ki4t
@user-yr9tk5ki4t 2 yıl önce
С вами бог
@izoldanizelska
@izoldanizelska 2 yıl önce
Дякую, дуже цікава пізнавальна лекція. Бажаю здоров"я, добробуту і творчої наснаги!
@user-zu6eo3gi6l
@user-zu6eo3gi6l 11 aylar önce
Щиро дякую, дуже цікаво і пізнавально! Слава Україні!
@makartereshchenko2324
Почав дивитись Ваші відео і не можу зупинитись... Це надзвичайно потужно!!!!!
@user-tr3ny1ex8c
@user-tr3ny1ex8c 2 yıl önce
Щиро дякую, братам Капрановим та всім творцям українського TRvid!
@ihorhryzhak2465
@ihorhryzhak2465 8 aylar önce
Нічого не скажеш усе геніальне є простим. Непросто до цього додуматися. Дякую братам Капрановим!
@Oksana_V
@Oksana_V 2 yıl önce
Вподобайка та коментар для розвитку українського TRvid
@user-vt8zu8gl1t
@user-vt8zu8gl1t 2 yıl önce
Я так само думала ще з самого спочатку, що всі версії правильні)
@user-cb6qy6rx1o
@user-cb6qy6rx1o 2 yıl önce
Дякую! Неймовірно захоплююча розповідь! Як у житті немає чисто чорного та білого, так і одна теорія не може бути виключно правдивою. Ви дуже зрозуміло поєднали усі. Гадаю ваша версія до дійсності найближча. 💙💛
@KaKolibri
@KaKolibri 10 aylar önce
ДЯКУЮ!!! Займалася вивченням свого роду і... По батьковій лінії стикнулася з глухим кутом... Дійшла до кінця 17 століття і все... Кут... Подивившись Ваше відео, зрозуміла що де і коли копати, шукати, що робити... Сім'я батька жила і переміщувалася від Дунаю до Бугу, всі родичі осіли в верхньому Побужжі. З Півдня країни і з її території ніколи не виходили! І традиції сімейні незвичайні, святкування свят і шанування Бога, Божої матері. ДУУУУУУЖЕ важко було шукати бо пра пра під час російської імперії міняли прізвища... Мозок поламала звичайно. Ще раз ДЯКУЮ🙏♥️
@user-lc1di5je9z
@user-lc1di5je9z Yıl önce
Ви робите добру справу, щоби ми знали свою історію, своє коріння. І це дуже важливо. Дякую.
@user-dr7ht6mm5b
@user-dr7ht6mm5b 2 yıl önce
Дякую вам за гарний контент ! Україна понад усе ! Українці нехай щастить !
@lesialisnyak6054
@lesialisnyak6054 2 yıl önce
Дякую моєму улюбленому каналу та неймовірним братам Капрановим!!!❤️❤️❤️ як завжди, ну дуже цікаво!!!👍👍👍👍👍
@user-cz7md7ll4m
@user-cz7md7ll4m 2 yıl önce
Дякую. Як на рахунок звідки взялися Гуцули. Було дуже цікаво.
@user-tm1ug4tm4e
@user-tm1ug4tm4e 2 yıl önce
Чудове дослідження! Дякую 👍
@user-kg1gr2mk8n
@user-kg1gr2mk8n 2 yıl önce
От молодці! Так тримати! Ваші відео супер! У московитів підгоріло!!!
@olenavashchenko4242
БРАВО! Дуже доступно викладено. А дослідження яке проведено - просто колосальне! Мені особисто було б цікаво дізнатись, як підняті вами питання викладаються зараз у школі. Це трохи не формат, я розумію, але все ж як ідею тут залишу😊 Дякую вам за вашу працю!
@irynairyna3739
@irynairyna3739 2 yıl önce
Неймовірно! 👏👏👏👏👏👏👏Дякую за вашу працю! 💖💖💖💖💖💖
@grigorijshemet2551
@grigorijshemet2551 2 yıl önce
Вподобайка та коментар на пiдтримку каналу !!!
@oksanaorlenko6978
@oksanaorlenko6978 2 yıl önce
дякую, дуже ретельний і вдало обгрунтований огляд на вкрай важливу тему. все це має суцільний сенс, зокрема, якщо провести паралелі з понтійськими греками та євреями ашкеназі, що біль менш походять зі близьких терен та часів - тих також відрізняли в окремі "групи" при тому все ж таки визнаючи їх первинний етнос - саме на підставі більш тісних стосунків та взаємовпливу з іншими культурами - бо мешкали і вели діяльність свого часу в культурному "плавильному котлі"
@cherevoleg
@cherevoleg 2 yıl önce
Дякую за вашу працю, дуже цікавий контент! Як завжди вподобайка!!!
@user-vd1gc7dk4v
@user-vd1gc7dk4v Yıl önce
Я завжди важала,що козаки,це така собі тогочасна "тер. оборона". Вільні люди, які зібралися разом щоб заснувати свою республіку. Вони мали свій політичний устрій, свою ієрархічну систему,релігію, та закони. Це своєрідні патріоти-бунтарі.
@Barlog2012
@Barlog2012 2 yıl önce
Дякую, що освітлюєте нашу історію. Дуже дякую. Дивимось.
@user-gt9nx3ry6g
@user-gt9nx3ry6g 2 yıl önce
Інформативно, цікаво, корисно! Щиро дякую за ваші дослідження та обґрунтовані факти. Чим більше ми вивчаємо історію, тим більше пізнаєм себе.
@user-ji1tm2ky9v
@user-ji1tm2ky9v 2 yıl önce
Дякую вам за вашу працю. Продовжуйте розкривати очі українцям (і не тільки) на нашу історію.
@user-nx3pl8pq4j
@user-nx3pl8pq4j 2 yıl önce
Дякую вам за вашу працю! Цікаве та змістовне відео !💛💙
@user-rf6em5jz7e
@user-rf6em5jz7e 2 yıl önce
Надзвичайно цікаво слухати Ваші ролики! Дякую за те, що Ви так стисло і просто викладаєте купу- силенну матеріалу!
@user-er8rl9mt6w
@user-er8rl9mt6w 2 yıl önce
Слава братам Капрановим! Героям інформаційного фронту України! Правда про історію України переможе. Україна - це Русь
@Onischenko_Maxim_1976
А кто отрицает, что Украина это Русь? Другое дело в том, что вы искусственно выделяете украинство в антагонизме к России. Вот это проблема. Ее и решаем.
@BETEP_BECT
@BETEP_BECT Yıl önce
@@Onischenko_Maxim_1976 не искусственно а естественно, тартария это не русь
@hanssiceberg8837
@@Onischenko_Maxim_1976 , "искуственная" - это выдуманная страна восточнее Смоленска. Была себе Мокша, так нет. 1/6 захотелось ((( и это в 21 веке!
@Yakomon
@Yakomon Yıl önce
@@Onischenko_Maxim_1976 а хто це тут такий розумник, що досі пише "параша" з великої літери ? Ти дурнику з тих, для кого до цих пір "нє всьо так адназначна" ?
@Onischenko_Maxim_1976
@@Yakomon с зомби не общаюсь.
@volodymyrpuziy3426
@volodymyrpuziy3426 2 yıl önce
Щиро вдячний за оригінальне та нетривіальне викладення погляду на історію. Але все ж таки виникло питання щодо татарськості у назві Борисполя (33:09). Здавна цікавлюся історією цього містечка. Мої предки були в складі козаків Бориспільської сотні. Ніде, ні у яких матеріалах я не зустрічав подібного твердження. Може трохи і не коректно з моєї сторони, але потрібні пруфи.
@olganagel3865
@olganagel3865 Yıl önce
Дякую за Вашу працю! Слава Україні!💙💛🇺🇦
@user-md3et9tr2f
@user-md3et9tr2f 2 yıl önce
Дуже класна тема. Чекаю. Дякую за Вашу роботу на розвиток України
@ihorfinko2615
@ihorfinko2615 2 yıl önce
Всі ми козацького роду! 🇺🇦💪
@user-fj2sf2tr4p
@user-fj2sf2tr4p 2 yıl önce
Ага , особливо ті , що уніатського роду ! " Що уніат , що собака ознака однака " ! Слава Козацькому Роду !!!
@user-is4qg3lx5l
@user-is4qg3lx5l 2 yıl önce
Дякую! Поважаю за те, що ви робите.
@user-yl3kf4yv1o
@user-yl3kf4yv1o Yıl önce
Підтримую всіх дописувачів.Хотів би почути про Житомирщину. Особливо про Ярунь,Звягель.Дякую,всім.БУДЬТЕ ЗДОРОВІ.
@user-en3qr2yz5w
@user-en3qr2yz5w 2 yıl önce
Надцікаво!!! І вірогідно таки))) бо в школі сказали, шо з Києва тікали от і назбирались козаки
Sonraki
How to Break Every Bone in Your Body
00:19
How to Break Every Bone in Your Body
00:19