Karanlık

Хто насправді заснував Харків? Реальна історія з Акімом Галімовим 

РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ
görünümler 707 B
99% 36 000

✅VIOLITY - найбільший в Україні маркетплейс для колекціонерів!
На VIOLITY є велика кількість категорій: від старовинних грошей і книжок до картин і одягу, що, навіть, пам'ятають події, про які ми розповідаємо у Реальній Історії!
🚩Переходь за посиланням і обирай особливий, змістовний подарунок для своїх близьких:
▶️violity.me/487LT2Y
Харків мужньо протистоїть російській навалі з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну. Сміливість і принципову проукраїнську позицію харків’яни показували протягом століть. Сьогодні ми розповімо про українське місто Харків, звідки протягом історії лунали проукраїнські гасла, радикальніші ніж з Києва чи Львова. Чиїми нащадками насправді є харків’яни, розкаже Акім Галімов у проєкті "Реальна історія".
Підписуйтесь на Акіма Галімова у соціальних мережах:
/ akimgalimov
/ akim.galimov
У проекті "Реальна історія" Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія. Ми хочемо, щоб ви знали правду про підписані Хмельницьким угоди з росією. Про те, як росія анексувала і штучно насаджувала російську політику на українських територіях. Про безпощадність каральної системи російської імперії та СРСР. Що пов'язує Україну та Крим. Ви маєте почути правду, щоб більше ніколи не піддаватися на маніпуляції кремля. Окрім того, саме час розказати українцям справжні історії її героїв. Бандера, Чорновіл, Плахотнюк - ці та інші люди віддали своє життя за незалежну вільну Україну. Ми маємо знати реальні історичні факти, щоб правильно розуміти все, що відбувається сьогодні. Всі факти перевіряють професійні історики.

katma

 

14 Eyl 2023

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR : 2,3 B   
@mikegreen04
@mikegreen04 2 aylar önce
Не дарма зараз Харків називають містом університетів, дивно не Київ, а саме Харків. Тепер все зрозуміло, привіт всім харків’янам від киянина!)) тримайтесь рідненькі)
@user-us8fu3ve8h
@user-us8fu3ve8h Aylar önce
Наша дума , Наша пісня , не вмре , не загине! Ось де люди наша Слава. Слава України!🫡🇺🇦
@user-dc6zi5yi7v
@user-dc6zi5yi7v 28 gün önce
Харків був, є й буде Україна! Слава нашим мужнім захисникам. Шана справжнім харків'янам, котрі борються й волонтерять у тилу. Дякую, пане Акіме. Я харків'янка й пишаюся моїм незламним містом❤
@Eugene1969
@Eugene1969 2 aylar önce
Аким! Огромная к Вам просьба. Воспользуйтесь Вашей известностью и добейтесь, чтобы вместо постоянных новостей, ВЕЧЕРОМ (не ночью как это было ранее), показывали все части "Возвращение своей истории". Каждый день!!! По кругу!!! Если хотя бы 10% населения Украины посмотрят этот цикл, пользы будет в разы больше, чем от крутящих по кругу новостей. Спасибо Вам за труд! Это самые мощные исторические разоблачения, которые мне довелось видеть и читать. Спасибо Вам миллион раз!!!
@sonechko_y_vikonechko
Знала, що Харків українське місто, але не мала конкретних історичних фактів. На уроках історії в школі розповідали дуже поверхнево, тому ваш випуск просвітив мене і відкрив очі на багато речей. Цікаво, коли ви розповідаєте конкретно історію одного міста від заснування і до сьогодні. Привіт харківянам з Поділля! Дякую, Акіме, за чудове висвітлення історії України ❤
@user-qk1jt9hl4m
@user-qk1jt9hl4m 16 gün önce
Вы вообще видео смотрели? Судя из вашего комментария, выходит, что не смотрели. Так вот из видео следует, что Харьков - это город Российской империи. Это не я придумал, а в этом видео сказали
@allakrupenya2562
@allakrupenya2562 19 gün önce
Акіме, дякую за Ваші випуски - цікаві, змістовні!
@user-yc6in9vw5v
@user-yc6in9vw5v 2 aylar önce
👏🏻 Браво авторам! Маю 45-річний досвід жити в Харкові, тут народилися мої діти. Завжди здогадувався про непересічну долю і місію свого міста. Історично Харків не просто «підпорядкована білгородському коменданту прикордонна фортеця», не можлива столиця половців Шурукань, або місто з радіально-проміневою структурою побудови, яка енергетично все вбирає і нікого не віднускає. Багато епітетів і історичних визначень чекає на це місто у майбутньому ❤ Вірю
@user-jo7hf3bz3n
@user-jo7hf3bz3n 2 aylar önce
Дякую за таку цікаву інформацію про наш рідний Харків! Харків - це Україна!!!❤❤❤
@user-eq7if6sm2o
@user-eq7if6sm2o 2 aylar önce
Слава Україні і нашим захисникам!
@ihor9086
@ihor9086 2 aylar önce
Народився, та виріс в Харкові. Вся моя сімʼя з Харківщини. Батько і його батьки говорили українською та були націоналістами, хоч це і не захистило мого батька від переходу на російську… Місто було дуже сильно зросійщенне і тому перехід на українську це вже моя персональна боротьба за мій рід та український Харків.
@Viktoria-vy2ct
@Viktoria-vy2ct Aylar önce
Круто що ви повертаєтесь до мови свого роду❤❤❤
@Sunshine-Siyana
@Sunshine-Siyana Aylar önce
Дякую вам❤
@user-vm8pv2vd5c
@user-vm8pv2vd5c Aylar önce
Російську насаджували скрізь. Я народилася і майже 40 років прожила у Донецьку. Мої батьки і ми з братом розмовляли російською. І тільки з війною замислилася, що мій батько з Черкащини, мати з Полтавської обл. І вони ж з народження розмовляли рідною мовою, але чомусь, переїхавши до Донецьку, вже дорослими людьми , перейшли на російську і з нами, з народження, теж розмовляли російською, хоч батько книги читав українською і нас привчив читати на рідній мові.Все життя казав, що треба пам'ятали своє коріння і що москалям не можна довіряти,і радів, коли Україна получила самостійність, але при всьому цьому розмовляв чужою мовою...
@ihor9086
@ihor9086 29 gün önce
@@user-vm8pv2vd5c так само і мій батько з Сумщини перейшов на російську. Все дуже просто було налаштовано. Окрім пропаганди та маргіналізації української мови, вони ще зробили всі екзамени у вузи, та навчання російської. Багато людей не здатні були поступити через те, що говорили ти навчалися українською ну і переходили на російську…
@lucysmith6850
@lucysmith6850 2 aylar önce
Дякую. Я зі Слобожанщини, а конкретно з міста Сватове. Нині це Луганська область і місто окуповане. Мої пращури були вільними людьми, козаки, а місто було козацькою заставою. В моїй крові тече наснага до свободи. Воля це сутність моїх земляків. Тож я вірю, що обов'язково ми повернемо і моє місто, і свободу, і людей. Дякую вам за вашу надважливу працю.
@valentina-gz4kc
@valentina-gz4kc 2 aylar önce
Дуже цікавий випуск,дійсно деякі факти вразили.Дякую за реальну історію нашого Харкова і чекаю нових відкриттів!
@user-tr9tw5tk6w
@user-tr9tw5tk6w 2 aylar önce
Приветствую! Доброго времени суток! Братоубийство можно остановить. Среди исследователей, нашёлся один супер. Узнай правду, посмотри, Как раскреститься, и нужно ли это вам. Будешь удивлён и благодарен.
@halynaternavska1729
@halynaternavska1729 2 aylar önce
Насамперед, слова вдячності за українську солов'їну. Це прекрасно. Дякую за Вашу працю, Ваші такі цікаві, актуальні і потрібні розповіді. Здоров'я, миру і процвітання.
@user-gh1pj9to9s
@user-gh1pj9to9s 11 gün önce
Вы, уже договорились, что у вас птицы, собаки и т. д. Заговорили на украинской мове. Испугались, что их вы проводите из Украины.
@lyudmylayeldynova9267
Дякуємо за україномовні пояснення!! Харків - це Україна!!
@user-dp6pt3er8g
@user-dp6pt3er8g 2 aylar önce
Дякую Вам за таку важливу просвітницьку роботу. Інформація надважлива. Слава патріотам - подвижникам України всіх часів і всіх національностей.
@monkeykulak1516
@monkeykulak1516 2 aylar önce
Дякую Акіме! Мені як харківʼянці дуже приємно дивитися і знати що не тільки харківʼяни вважають себе Україною а і Ви доносите це до людей! Це дуже важливо зараз! Коли мова йде про Харків, зʼявляються сльози, бо українське місто страждає, українські люди страждають. Дякую Вам за цей випуск❤❤❤
@user-wz1ce5br9o
@user-wz1ce5br9o 2 aylar önce
Донбасс терпел и вам велел. Когда 10 домов на Северной Салтовке восстановят? Уже 1,5 года прошло. Ты будешь, наконец-то, что то делать, или только языком чесать?
@tetyanaotto-gorkuschyna9894
Дуже цикаво !!
@maryna_huzii
@maryna_huzii 2 aylar önce
Ми, харківці, будемо боротись до останнього за свою країну 💓
@alinaostashevska5208
@alinaostashevska5208 2 aylar önce
Дякую за Харків ❤❤❤
@milakovalua
@milakovalua 2 aylar önce
Ґречно дякую за Вашу просвітницьку працю! Як і завжди цікавий і пізнавальний випуск! Розповіді про міста не менш цікаві ніж про постаті і події. Розказуйте іще!👍 Спасибі за якісний україномовний контент!❤💙💛 Слава Україні!🔱🇺🇦
@denkrasa
@denkrasa 2 aylar önce
Харків - це Україна! Я зараз не бачу в столиці стільки наших флагів на вулицях та, особливо, в автівках , скільки в Харкові
@oleksandryerokhin7930
Харьков это Украина, так было есть и будет!!!❤
@user-qk1jt9hl4m
@user-qk1jt9hl4m 16 gün önce
Странно, а в ролике говорится, что Харьков - город Российской империи. Или вы только название к ролику посмотрели, а само видео не видели?
@user-be1ub6ej3m
@user-be1ub6ej3m 2 aylar önce
Харків - молодець! Козацький рід не помре ніколи і житиме в нас, українцях, вічно!
@user-ji9bw8if5e
@user-ji9bw8if5e 2 aylar önce
Казацкий род - потомки запорожцев, живут на Кубани. Всегда служили России, равно как и слободские полки Харьковщины. Не было никакого государства Украина до 20 века.
@user-bg5gb9xc9n
@user-bg5gb9xc9n 2 aylar önce
Дуже дякую за вашу роботу!!! бо про наш Харків знають тільки те, що він був столицею у більшовиків. А те що це землі вільних людей забули
@user-yg1eo6by3w
@user-yg1eo6by3w 2 aylar önce
Харьков Украина ктобы что не говорил. Лучший город и молодежьный центр. Научный потенциал Украины и просто город Герой. Спасибо вам харьковчане за любовь к своему городу. Слава Украине.
@afron47
@afron47 2 aylar önce
А в чём слава Украине? В национализме?
@kvitka888VN
@kvitka888VN 2 aylar önce
Это в нас, харьковчанах, взыграла козацкая кровь против такого зверского вероломства русских. Не хотим плясать под их балалайки. Харьков защитил собой от этих варваров пол Украины, это точно. Слава Украине!
@afron47
@afron47 2 aylar önce
@@kvitka888VN Не стоит всех русских мазать одним мирром. Я, например, различаю умных и не очень украинцев.
@kvitka888VN
@kvitka888VN 2 aylar önce
@@afron47 а умных и нет русских вы различаете? Умно или нет прийти в чужую страну и убивать её жителей, не зависимо от национальности, ведь гибнут все подряд. Стирать города и села, это умно и это разве не варварство?
@SamsungAs-ml8it
@SamsungAs-ml8it 2 aylar önce
Дякуємо, пане Акіме, за безцінні знання з історії України! Сподіваємось, що історія Харкова і його видатних громадян увійдуть до підручників і не тільки
@user-ib1td6ev8q
@user-ib1td6ev8q 2 aylar önce
Вероятнее всего многие войдут в списки кладбищ.
@AkimHalimov
@AkimHalimov 2 aylar önce
Дякую вам!❤
@user-hl9gb7vw6b
@user-hl9gb7vw6b 2 aylar önce
@@user-ib1td6ev8q На росії?
@user-ib1td6ev8q
@user-ib1td6ev8q 2 aylar önce
@@user-hl9gb7vw6b не, на усраине.
@user-hl9gb7vw6b
@user-hl9gb7vw6b 2 aylar önce
@@user-ib1td6ev8q Ну я ж все вірно написав,на усрасії,вірно?!
@marinamelnichuk1474
@marinamelnichuk1474 2 aylar önce
Яке прекрасне подання матеріалу.!Вишукана мова, знання історії України, в даному випадку, історії Харкова , дає нам можливість одержати просвітню інформацію про одне із кращих українських міст- Харків.Дякуєма пану Алімову.
@user-rc5fx2jn6z
@user-rc5fx2jn6z 16 gün önce
Ну.да вспоминает про козаков, а про то, что в Харькове выпускались самолеты, танки, системы управления ракет, тракторы, можно уже забыть
@user-wn6wm1qu8n
@user-wn6wm1qu8n 2 aylar önce
Величезне дякую Акіму!!! Бережи вас Боже. ❤❤❤❤❤
@user-ju1wm9pw6u
@user-ju1wm9pw6u 2 aylar önce
Случайно открыла видео , получила море удовольствия ! Подписалась ,лайкнула и пересматриваю все стримы от Акима . Огромное спасибо за такую качественную работу.
@ihorbaran450
@ihorbaran450 2 aylar önce
Щира подяка вам за відео та Слава всім захисникам неньки України 🙏🙏💙💙🙏🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
@QvPartner-ju6uw
@QvPartner-ju6uw Aylar önce
Харків,тримайтесь! Ми з вами! Харків-це Україна!❤
@igorsolodovnik7451
@igorsolodovnik7451 2 aylar önce
Велика подяка від ізюмчанина за цікаву розповідь про нашу українську Слобожанщину! Слава Україні! 💙💛🇺🇦
@YaroslavVoyak
@YaroslavVoyak 2 aylar önce
Героям Слава 💛💙
@user-dr3tf9yx2j
@user-dr3tf9yx2j 2 aylar önce
Досить Чорного моря, яке викопали.
@user-wz1ce5br9o
@user-wz1ce5br9o 2 aylar önce
В 1637 году царь Михаил Фёдорович в своей грамоте указывал на необходимость строить город возле изюмского кургана. Первое упоминание о селении относится к 1639 году. Скажите, пожалуйста, дорогой изюмчанин, а Михаил Федорович - это украинский царь, а Слобожанщина - это Украина?
@user-iv6gt2gc9t
@user-iv6gt2gc9t 2 aylar önce
@@user-wz1ce5br9o от того, что какой-то там московский самозванец прихватил кусок чужой земли, эта земля не стала московской. Та и "собственность" была сугубо номинальной. Слобожанщина - это именно Украина. В период Руси там находилось городище Донец, относящееся к периоду 8-13 веков. Та и украинцы всегда составляли подавляющее большинство населения на Слобожанских землях.
@user-jy9mn7zp8i
@user-jy9mn7zp8i 2 aylar önce
Вподобайка і підписка українського контенту ♥️. Вдячність пану Акіму за цікаву лекцію.
@eugeneberegovenko4389
Дякую від харків'ян за вашу працю та за правду! Слава Україні!
@vykryvachdemoniv
@vykryvachdemoniv Aylar önce
Дякую Вам за висвітлення важливих фактів про історію мого рідного міста!
@user-kg6vo3zz5x
@user-kg6vo3zz5x 2 aylar önce
Дякую за дуже цікаве і пізнавальне відео! Дякуємо за розуміння і підтримку харків'ян . І дякуємо за цю чудову історичну цінність для народу ,який повинен знати свою історію.
@user-hq9su4vg1n
@user-hq9su4vg1n 2 aylar önce
Щиро дякую за правдиву та глибоку історію Харкова. Особлива подяка про В.Н. Каразіна, я закінчила Харківський Університет. Дуже багато цікавих фактів відкрила для себе! Дякую за освітній контент. Слава Україні!🇺🇦
@user-ui6yt8mi2w
@user-ui6yt8mi2w 2 aylar önce
Цікаво та пізнавально. Таку історію необхідно вчити не тільки у школах а й інститутах, університетах та вдома. Головне, щоб вдома українці читали та дізнавалися свою справжню історію, культуру і ніколи не забувати своє коріння. Завжди говорити українською.
@sydniukyuriiolegovich
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
@user-my3iv8bn2u
@user-my3iv8bn2u 2 aylar önce
Побрехеньки деда Акiма😅
@user-tw9tb1pj4g
@user-tw9tb1pj4g 2 aylar önce
Взагалі-то історію ітак викладають в університетах на 1му курсі...
@Anonim-is8mn
@Anonim-is8mn 2 aylar önce
Мели Емеля - твоя неделя!
@Dragon-fx4rg
@Dragon-fx4rg 2 aylar önce
Дякую,Акіме! Кожна історія цікава і пізнавальна. Щоразу дізнаюсь щось нове. Нам,як харків'янам особливо важливо знати свою історію❤
@oksanan2952
@oksanan2952 2 aylar önce
Підтримка якісного українського контенту! Смерть ворогам
@user-tr9tw5tk6w
@user-tr9tw5tk6w 2 aylar önce
Дорогой человечек! Правды и добра тебе! У тебя возможно призывной возраст, есть один офигенный эзотерик, уверен на все сто, что такой инфы ты ещё не видел. Отыщи, Как раскреститься, и нужно ли это вам. Мозги закипают от истины.
@valerien6514
@valerien6514 2 aylar önce
Дякую за таке відео. Я Харків'янка і мені дуже приємне чути про патріотичне минуле міста, бо нам дуже довго нав'язувалося що це було саме російське місто. Про зв'язок з галичинами взагалі вперше чую!
@user-bx4qf4he8g
@user-bx4qf4he8g Aylar önce
Велика вдячність за надважливе просвітництво, пане Акіме! Шануймось!... 💛💙
@user-oz4up4vy7q
@user-oz4up4vy7q 2 aylar önce
Дякую за чергове цікаве відео! Дякую, що популяризуйте Історію України!❤
@Jayden-xb5qz
@Jayden-xb5qz 2 aylar önce
🇺🇦 Харків був є і буде Україною.
@user-he8ip5oq6x
@user-he8ip5oq6x 2 aylar önce
Только тогда Харьков будет Украиной, когда на карте не будет России! А Россия будет всегда.
@user-he8ip5oq6x
@user-he8ip5oq6x 21 gün önce
@@user-wd9fg7hd3s . Историческая правда всегда за Россией. Отсюда и уверенность. Так было и так будет!
@user-wd9fg7hd3s
@user-wd9fg7hd3s 21 gün önce
@@user-he8ip5oq6x Ну це навряд, на счастье.
@user-ku2kb8pt4i
@user-ku2kb8pt4i 2 aylar önce
Аким,мало сказать Вам большое спасибо!!!!!Спасибо за мужество и огромный труд на благо украинского народа и Украины!!!!
@user-tr9tw5tk6w
@user-tr9tw5tk6w 2 aylar önce
Дружище! Быть добру! Братоубийство на земле создаётся самим высшим разумом, и человек не виноват. Есть офигенная инфа, ты не поверишь, но тебе будет интересно отыщи, Как раскреститься, и нужно ли это вам. Поймёшь, кто истинный враг человечества.
@alicein-stitchland9781
@@user-tr9tw5tk6wми вже зрозуміли давно хто ворог людства
@user-tr9tw5tk6w
@user-tr9tw5tk6w 2 aylar önce
@@alicein-stitchland9781 Хто?
@light_is_victory
@light_is_victory 2 aylar önce
Ех, цей випуск би рік тому. Коли мої знайомі кричали, що Харків "ісконно руський город". А в мене було мало фактів. Дуже вдячна вам за вашу роботу!
@SergSuchkoffKharkovUkraine
Вони в зараз так будуть казати. Просто вони - зросіщені !
@user-pb9xm3gk8t
@user-pb9xm3gk8t Aylar önce
Харків і є руським, бо Русь-то Україна, а мова українська- то руська мова, так називали наші пращури українську мову- руською. Русь і росія- то різні країни, та різні народи, русини та московити(росіяни).
@taniakrivorot8740
@taniakrivorot8740 Aylar önce
Так що вони роблять після повномасштабного нападу?
@user-ce3yj1dj5x
@user-ce3yj1dj5x 2 aylar önce
Закончила Харьковский университет почти пол-века назад,но многого из услышанного сегодня-не знала.Спасибо огромное,очень интересный канал,подписана на него и Вам-лайк.Буду ждать новых встреч с прекрасным историком.Успехов Вам и каналу!!!❤❤❤
@mmxxii5663
@mmxxii5663 2 aylar önce
Как вы могли знать то, что придумали совсем недавно?
@bat9288
@bat9288 Aylar önce
​@@mmxxii5663 как бы вы не старались уничтожить украинский народ и асемилировать его в свой,ничего из этого не получится.Правда как иголка с мешка,всегда вылезет.И пержде чем нести чушь,изучи хотя бы русских историков,и не слушай разные мифы и легенды с вымыслами,преподаваемые в современной России сегодня в школах и вузах.Только не те,что писались через несколько веков и не чем не подтверждены.А то как то описывает кто то через 200-300 лет,а доказательсв в мире нет и никто ни духом ни слухом об этой истории.
@mmxxii5663
@mmxxii5663 Aylar önce
@@bat9288 нельзя уничтожить то, чего нет.
@oleggrach1197
@oleggrach1197 2 aylar önce
Дякую за вашу працю. Головне, щоб ми робили висновки. Слава Україні та її героїчним захисникам!!!
@user-tr9tw5tk6w
@user-tr9tw5tk6w 2 aylar önce
Дружище! Быть добру! Братоубийство на земле создаётся самим высшим разумом, и человек не виноват. Есть офигенная инфа, ты не поверишь, но тебе будет интересно отыщи, Как раскреститься, и нужно ли это вам. Поймёшь, кто истинный враг человечества.
@lenbriz607
@lenbriz607 2 aylar önce
Дякую вам за великий вклад у поглиблення знань з історії нашої неймовірної держави! 🔰🔱
@user-lc3ov6qn7v
@user-lc3ov6qn7v 2 aylar önce
Мы Харків'яни завжди це знали. Я маю наувазі потомки переселенців. Харків завжди був націоналістичним містом, навіть коли ми розмовляємо російською.Слава Україні!
@sergius9246
@sergius9246 2 aylar önce
Харків завжди був націоналістичним містом з Кернесом на чолі? взагалі на жаль не відчувалося
@user-vv8ry9ee9b
@user-vv8ry9ee9b 2 aylar önce
​@@sergius9246і хто вам доктор? Сприймайте і далі тільки терехова та переселенців з білгородщини та курщини
@denisgolovko825
@denisgolovko825 2 aylar önce
​​​@@sergius9246, а з Садовим відчувається ?)))) Він вже майже Лєнін. Але то не те, то інше, ага угу. Кожному місту є чим дорікнути.
@helenahelena4320
@helenahelena4320 2 aylar önce
Дуже дякую за чудовий матеріал про історію мого рідного та найкращого у світі міста!
@mariasydoruc681
@mariasydoruc681 2 aylar önce
Тільки тепер я починаю розуміти, чому на початку 90 років минулого століття, я зі своїми друзями в Харкові ( ми там вчилися) в метро співали "Червону калину" і нам аплодували! Ніхто з тих хто нас слухали ( а був час, коли поверталися з роботи) не сказав нам замовчіть, не співайте! Тому - Харків був, є, і буде Україна!!!
@natashaorlova140
@natashaorlova140 2 aylar önce
Дякую за вашу працю, це дуже велика підтримка та сприяє підніття духу Украінця, бо знання то сила. Харків - Украіна 🇺🇦💛💙✌️
@user-jd2no5ni3x
@user-jd2no5ni3x 2 aylar önce
Народ мій є, народ мій завжди буде, Ніщо не перекреслить мій народ! Пощезнуть всі перевертні й приблуди, і орди завойовників-заброд
@user-tp1sj7ur1b
@user-tp1sj7ur1b 2 aylar önce
К всегда очень интересно. Как жалко что в школе раньше не изучали историю Украины, не знаю как сейчас. Спасибо большое за Ваш труд❤
@nataliyakuts2428
@nataliyakuts2428 2 aylar önce
Тепер розумію чому, приїхавши до Харкова у справах зі Львова, відчувала себе дуже затишно і «як вдома»… а ще, коли вчила історію у школі, дуже бісило, що перша українська столиця стала зросійщеною.. але козацький дух не знищити!! Слава Україні 💙💛
@pollyglott99
@pollyglott99 2 aylar önce
Боже, як цікаво! Дякую, отримала безцінне поповнення інформації про історичну спадщину нашої України.
@janemyronova1815
@janemyronova1815 2 aylar önce
Дуже дякую за цю безцінну інформацію! Крила розкриваються та дихати легше, коли слухаєш реальну історію замість радянських побрехеньок! Краще пізно, ніж ніколи!
@user-qf2qd6ph3b
@user-qf2qd6ph3b 2 aylar önce
Велике дякую від харків'янки ,Акіме,за вашу працю .Своя РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ безцінна! Наснаги Вам! Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Моих прадедов тоже раскулачили(Богодухов),слава Богу не расстреляли!И крепостных у них не было,а были наемные работники.И хозяева трудились "на равных " с работниками.Бабушка рассказывала,что к работникам относилсь с уважением,обедали с ними за одним столом.Дети ходили в школу(5 детей).По воскресеньям приходил батюшка и велись долгие беседы со всей семьей.
@user-ej6wp6fg6x
@user-ej6wp6fg6x 2 aylar önce
А ты за всех Харьковчан не говори спасибо.
@user-my3iv8bn2u
@user-my3iv8bn2u 2 aylar önce
Вот именно, за всех вписываться не надо! И пиши на своём родном языке - русском, ведь ты и так на него переходишь с неродного, украинского...
@user-qf2qd6ph3b
@user-qf2qd6ph3b 2 aylar önce
@@user-my3iv8bn2u ,читай внимательно!:....від ХАРКІВ'ЯНКИ!(від однієї особи). И на русском,для особо злобных:попей валерьянки, не поможет -к врачу! А ты знаешь свой "истинно родной язык"? В моём роду были :евреи,украинцы, поляки.А про русских надо изучать реальную историю,а не переписанную !
@user-qe2qz3ng6p
@user-qe2qz3ng6p 2 aylar önce
"грамотей" ты, проплаченный! Не (від одній особи), а від ОДНІЄЇ особи.
@user-ej6wp6fg6x
@user-ej6wp6fg6x 2 aylar önce
@@user-qf2qd6ph3b троекровец Иуд 🤣🤣
@user-nd6oi9yq8p
@user-nd6oi9yq8p 2 aylar önce
Низький Вам уклін за Вашу роботу! Ми повинні знати свою історію, розуміти витоки своїх здобутків і своїх бід, розуміти себе і свою місце в світі. Хоча щодо наших бід все просто - більшість наших бід і нашого горя йдуть на нас від скаженого сусіда - московитів.
@alicein-stitchland9781
До чого тут уклін, ще й низький… праця дійсно важлива. Подяка велика. Але нащо кланятися на кожному кроці , ми ж не з расії
@user-dr3tf9yx2j
@user-dr3tf9yx2j 2 aylar önce
​@@alicein-stitchland9781ну да, ви ж не привикли дякувати.
@user-hj6rq2ug2h
@user-hj6rq2ug2h 2 aylar önce
Ээээ» Медной или
@edelweis5364
@edelweis5364 2 aylar önce
​@@user-dr3tf9yx2jне знаю кто Вы(специально по-русски пишу, украинский знаю), но если Вы наш человек, а не из поганой рашки-- пишите"звикли", а не"привикли", никого не хочу обижать и унижать, возникает только подозрение, что человек -- враг из рашки/ЗАХВАТЧИЦЫ и пользуется электронным переводчиком, таких сейчас полно
@VadimPetrovicOfficial
Як автор й казав, що будуть деякі факти, які навіть харків'яни не знають, так і є. Я був здивований, що Харків заселяли селяни з Галичини. Вітання зі Львова від харків'янина)
@user-no7yc2zu6n
@user-no7yc2zu6n 2 aylar önce
Я , харків‘янка, по лінії батька . Мені мій батько казав, що його прадід з Галичини.
@user-wq1yy5lr7o
@user-wq1yy5lr7o 2 aylar önce
Ми горді бути харківянами !!! Дякуємо за інформацію !!!
@dmitriydigger771
@dmitriydigger771 2 aylar önce
Дякую за чудову працю і за те, що даєте можливість людям дізнатись справжню історію 🙏 Слава Україні 🇺🇦
@user-ph8gq6rf3s
@user-ph8gq6rf3s 2 aylar önce
вітаю пана Акіма і всю команду каналу з виходом у тренди Ютубу! дякую за вашу роботу
@user-of5yf6ro1l
@user-of5yf6ro1l 2 aylar önce
Велика подяка Вам від нас - Харків'ян! З трепетом у серці продивилася цей сюжет ❤️ Дякую! Дякую! Дякую! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Слава Україні!
@user-tr9tw5tk6w
@user-tr9tw5tk6w 2 aylar önce
Приветствую! Доброго времени суток! Братоубийство можно остановить. Среди исследователей, нашёлся один супер. Узнай правду, посмотри, Как раскреститься, и нужно ли это вам. Будешь удивлён и благодарен.
@user-dx7eh8bs2c
@user-dx7eh8bs2c 25 gün önce
Сала Украине .
@julia_andrieieva
@julia_andrieieva 16 gün önce
@@user-tr9tw5tk6w а що ж брат пішов на брата? Може той хто напав піде нафіг з чужої теріторії, і тобі точно війна закінчиться
@user-qk1jt9hl4m
@user-qk1jt9hl4m 16 gün önce
Вы посмотрели, но так и не поняли, что Харьков - город Российской империи
@oleksdv5067
@oleksdv5067 2 aylar önce
Я корінний Харків,янин , але не знав усього цього.Більше б таких публікацій.Пишаюсь , що я Харків,янин.
@user-nx5tp7wl9t
@user-nx5tp7wl9t 2 aylar önce
Як Ви зараз? Бережіть себе
@user-nt3hd6wm9y
@user-nt3hd6wm9y 2 aylar önce
Не знав це гарно Хлопець вирішив що він біль знає ніж Багалій
@Alex_Himars
@Alex_Himars 2 aylar önce
​@@user-nt3hd6wm9y А також Микола Сумцов.
@user-mh5wr6rd2w
@user-mh5wr6rd2w 2 aylar önce
Холодна Гора вітає всіх! Величезна подяка авторам каналу за таку просвітницьку роботу!
@elenatranquil2289
@elenatranquil2289 2 aylar önce
Сьогодні, коли у Харків знову прилітало, я з великою вдячністю дивлюся цей сюжет, відправляю посилання всім знайомим харків'янам і точно знаю, що ми Переможемо, тому що Правда і Добро перемагають завжди. Слава Україні, нашому народу і нашим захисникам!
@AkimHalimov
@AkimHalimov 2 aylar önce
Дякую за вашу силу і мужність!
@user-wi5wy8rx1y
@user-wi5wy8rx1y 2 aylar önce
героям слава!
@user-qn7uz7qv9h
@user-qn7uz7qv9h 2 aylar önce
@user-fn8mt2bg9c
@user-fn8mt2bg9c 2 aylar önce
Харків - місто герой.
@OlesMenzer
@OlesMenzer 2 aylar önce
Та, останнім часом щось кцп моцно взялись нас поливати(((.
@yaroslava1979
@yaroslava1979 2 aylar önce
Щира подяка Вам пане Акіме від харків‘ян за цей випуск. За історії людей які стоять за відомими нам назвами - університет Каразіна, вулиця Алчевських ...Харків - українське місто - герой💛💙
@nadiiagyr4145
@nadiiagyr4145 2 aylar önce
Це правда, що деякі люди із заходу України переселилися на Слобожанщину. Я жила у Харкові і знала там жінку, яка мені розказувала, що рід по батьковій лінії походить з Волині. Вони історію свого роду передавали з покоління в покоління. Велика подяка авторові за такі цікаві відео🙏🙏🙏
@3430417
@3430417 2 aylar önce
Слава місту Героїв Харкову!!!!
@darynagoncharenko940
@darynagoncharenko940 2 aylar önce
Велике дякую за цей випуск! В одному відео змогли зібрати факти того, як харків'яни впродовж століть боролись за свою українську ідентичність. Було цікаво дізнатись про імперський період, бо не знала про тарасівців і як важко Каразіну було відкрити університет, який дав такий поштовх культурному розвитку Харкова.
@centawww
@centawww 2 aylar önce
Це круто, але зберегти українство мало яким містам зі сходу вдалося. Але села деякі змогли це зробити
@reginatfiwsakus2591
@reginatfiwsakus2591 2 aylar önce
@@centawww Просто в селі над тобою ніхто не сміється за мову...
@hochkudik
@hochkudik 2 aylar önce
@@reginatfiwsakus2591И в городах тоже, ботяра никто не смеётся.
@user-nd8th7rg1d
@user-nd8th7rg1d 2 aylar önce
Я приєднуюся до подяки! Підпишуся під кожним Вашим словом! Окрім «Велике дякую»… Пробачте, будь ласка! Але, якщо мова має значення, не можна використовувати та поширювати цю інвалідну кальку з московської. «Велике дякую» - це безглузде мавпування «Большое спасибо». «Дякую» - це дієслово. Тож, українці щиро дякують, сердечно дякують, дуже дякують тощо… То московити навіть не скажуть одразу, яка то частина мови - оте «спасибо», тому воно у них «большое»… Але українською «велике дякую» - безглуздя. Дякую як? - щиро, дуже, безмежно… Але не «велике дякую»… Ще раз прошу вибачити, але ж МОВА МАЄ ЗНАЧЕННЯ!!!
@natalimar6282
@natalimar6282 2 aylar önce
Дякую Вам і Вашій команді за,як завжди,цікаву і реальну історію!
@user-wi8jt3ri1q
@user-wi8jt3ri1q 2 aylar önce
Дякую Акіме! Дійсно здивували фактами про Харків!
@user-rb5dk4rl6p
@user-rb5dk4rl6p 2 aylar önce
Русіфікація Харкова продовжувалася і в 20 столітті. На нашій вулиці,це Холодна гора) ,в 50 х роках говорили українською. Зараз майже н всі говорять россійською
@kkirmen
@kkirmen 2 aylar önce
Як корінному харків’янину , було неймовірно приємно дивитися це відео. Історичні знання зі школи та універу швидко забуваються , а от такі систематизовані і компактні розклади по поличкам -це супер ! Дякуємо !
@user-up3es5ud4h
@user-up3es5ud4h 2 aylar önce
Дякую Вам за Вашу невтомну працю, пане Акіме. Ви - дуже цікавий і талановитий український історик!💙💛
@user-yo5cf5yt4w
@user-yo5cf5yt4w 2 aylar önce
Дякую за неймовірно пізнавальні лекції.Акім Галімов талановитий журналіст, історик, продюсер.
@user-tr9tw5tk6w
@user-tr9tw5tk6w 2 aylar önce
Дорогой человечек! Правды и добра тебе! У тебя возможно призывной возраст, есть один офигенный эзотерик, уверен на все сто, что такой инфы ты ещё не видел. Отыщи, Как раскреститься, и нужно ли это вам. Мозги закипают от истины.
@user-id5hk9tu8g
@user-id5hk9tu8g 2 aylar önce
Дякую Вам за працю Слава Україні ❤
@raisakavalerska4819
@raisakavalerska4819 2 aylar önce
Дуже схвально ставлюсь до праць Акіма Галімова: рада щиропояві цього молодого вченого на Україні.Проте хочу акуратно підказати, що с.Олексіївка ( де була школа Христі Алчевської) знаходиться на Луганщині поблизу м.Алчевська ( Комунарська ).В Олексіївці є хата-музей Х.Алчевської.Справа у тому, що до Жовтневого перевороту нинішня Луганщина була територією Єкатеринославської губернії.Мій тато Величко А.М.( 1900р.н.) мені малій багато разів повторював ( с.Целуйково Білокуракинського р-н).❤
@michaels897
@michaels897 13 gün önce
все сказане вами вірно, крім того що все лівобережжя Сіверського Донця знаходилось в Харківський губернії, а це більше 60% території Луганщини
@user-oi7vy3ks7h
@user-oi7vy3ks7h 2 aylar önce
Велика подяка вам! Зараз, як ніколи, виникла необхідність в більш ретельному вивченні історії України. Ви робите неоціненний вклад у цю сферу.
@tonyydanshina8431
@tonyydanshina8431 2 aylar önce
Щира подяка Вам ,пане Олександре,за Вашу чудову працю.❤❤❤❤❤❤❤😂❤❤❤❤❤
@user-je8wi2dg6q
@user-je8wi2dg6q 2 aylar önce
Дякую за працю . Слава Україні 💛
@user-yo7gx6qp9w
@user-yo7gx6qp9w 2 aylar önce
Дякую! Великий внесок робите, відкривая очі на нашу історичну правду! Слава Україні!❤
@user-mj4nb5el9h
@user-mj4nb5el9h 2 aylar önce
Дякуємо за цікаву історію українського Харкова! Відкриваємо своє та пишаємось! Відроджуємо національну свідомість та гордість! Дякую за вашу працю🙌
@user-tw4zr5vj6v
@user-tw4zr5vj6v 2 aylar önce
Слобожанщині навіки Слава!!!!
@user-vm6dx3te2f
@user-vm6dx3te2f Aylar önce
Слава Україні! Слава всім регіонам України ! 🇺🇦❤️🖤
@evgenyamalinovskaya8813
Аким, спасибо тебе за видео о нашем родном городе, очень большая проделана работа, очень познавательно для меня и всех харьковчан, я так думаю!
@user-ep4iw3sr4z
@user-ep4iw3sr4z 2 aylar önce
Щиро дякую всьому вашому професійному колективу! 💙💛🇺🇦🇺🇦🇺🇦
@nataliyaortynska8302
@nataliyaortynska8302 2 aylar önce
Дякую вам Акіме за вашу працю.
@yavoryna468
@yavoryna468 2 aylar önce
Дякую, пане Акіме. Дуже важливий випуск. Це ніби зчищати нашарування бруду з золотого злитка. Де не копни, усе вкраїнське. А роками видавали за ісконно... вкрадене. Здоров'я Вам! Копайте далі! З радістю очікую нових досліджень. ПЕРЕМОЖЕМО!💙💛❤🖤🇺🇦
@olgagevorgyan5991
@olgagevorgyan5991 2 aylar önce
Нигде ничего подобного за незнанием не встречала и не искала. Тем больше ценен подаваемый материал.благодарности.любите свою родину, она того достойна.
@user-fx5ir6xc3y
@user-fx5ir6xc3y 26 gün önce
Вітання з Харкова Моя Батьківщина - це наше Городище , древнє місто Донецьь ,за 5 тисяч років до нашої ери Дякуємо за вашу працю !!!
@user-ni4pt6ux5g
@user-ni4pt6ux5g 23 gün önce
Неймовірно цікаво і пізнавально! Завдяки вам , Акіме, полюбила історію. ОБОЖНЮЮ ваші випуски. Щиро дякую за можливість пізнання нашої справжньої історії. Пишаюсь , що я українка❤
@user-ny8tq6cd7p
@user-ny8tq6cd7p 2 aylar önce
Аким, спасибо за блестящий эфир! Как обычно, лайк и репост! Ждём новых видео. 💛💙
@user-hh1ev4fr2j
@user-hh1ev4fr2j 2 aylar önce
Щиро дякую за історію мого Харкова,самий краще місто для харків,ян.
@yanettatyschuk
@yanettatyschuk 2 aylar önce
Дякую за неймовірно цікаві випуски, мурашки по шкірі від цього відео про Ха, як майже і від усіх інших ❤
@user-hu9ju5vp3r
@user-hu9ju5vp3r 2 aylar önce
Дякуємо, дуже цікаво ! Акіме, розкажіть, будь ласка, про місто Запоріжжя.Привіт з Італїї, Слава Україні!
@user-rd7ww6in4x
@user-rd7ww6in4x 2 aylar önce
Дуже дякую! Мій любий Харків - незламний. Це найкрасивіше місто і люди в ньому живуть найкращі!!!❤❤❤❤
@user-vy5gz9qe8j
@user-vy5gz9qe8j 2 aylar önce
Я харків'янин , і дуже вам вдячний за цей контент,
@user-jj7mt5qo8d
@user-jj7mt5qo8d 2 aylar önce
Дякую за рідний Харків, дякую пращурам і дякую Автору. Серце радіє....
@user-no7mu8nx9f
@user-no7mu8nx9f 2 aylar önce
Дякуемо за Вашу роботу и нашу просвиту.
@lenabel6800
@lenabel6800 2 aylar önce
Дякую, пане Акіме! Дуже інтересно. Тепер можна сказати, що Харків'яни не просто східняки, а борці за незалежну Україну!
Sonraki