Karanlık

Тарас Шевченко СОН Читає Олексій Заворотній 

Олексій Заворотній
görünümler 49 B
99% 1 800 1

katma

 

7 Mar 2015

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR    
Oleg Kovtun
Oleg Kovtun 8 aylar önce
Зараз саме актуально. Шевченко живе в наших Українських серцях
Irine West
Irine West 5 aylar önce
Не в серцях "Слуг народу" які обрали зЕ, якій глузує з українців
Тетяна Лисюк
Вражаюче виконання, пане Олексію! Отримала не аби яке задоволення! Велике Вам дякую, за ці хвилини насолоди.Ви, неперевершений! Дуже актуальні на даний час " Шевченкові сни". Він як ніхто вмів все бачити наперед. Бажаю Вам міцного здоров'я, всім нам миру. Слава Україні! Героям слава!
КостянтинП
Нейморна правда, скромна така і така влучна. Блискавичне читання. Якби ще мультик чи кіно з позначкою - знято в Україні.
Галина Зелінська
Дякую , пане Олексію, за таке вражаюче виконання Шевченкового "Сну". За фахом я вчитель української мови та літератури. Звісно, "Кобзар" читаний, перечитаний. І все ж таки Тарас залишається для мене непізнаним і непізнанним. Він - незглибимий.
Лариса Линская
Боже, це Ти нам Тараса подарував.
Yana Tomechek
Yana Tomechek 2 yıl önce
Летим. Дивлюся, аж світає, Край неба палає, Соловейко в темнім гаї Сонце зустрічає. Тихесенько вітер віє, Степи, лани мріють, Меж ярами над ставами Верби зеленіють. Сади рясні похилились, Тополі по волі Стоять собі, мов сторожа, Розмовляють з полем. І все то те, вся країна, Повита красою, Зеленіє, вмивається Дрібною росою, Споконвіку вмивається, Сонце зустрічає... І нема тому почину, І краю немає! Ніхто його не додбає І не розруйнує... І все то те... Душе моя, Чого ти сумуєш? Душе моя убогая, Чого марне плачеш, Чого тобі шкода? хіба ти не бачиш, Хіба ти не чуєш людського плачу? То глянь, подивися; а я полечу Високо, високо за синії хмари; Немає там власті, немає там кари, Там сміху людського і плачу не чуть. Он глянь,- у тім раї, що ти покидаєш, Латану свитину з каліки знімають, З шкурою знімають, бо нічим обуть Княжат недорослих; а он розпинають Вдову за подушне, а сина кують, Єдиного сина, єдину дитину, Єдину надію! в військо оддають! Бо його, бач, трохи! а онде під тином Опухла дитина, голоднеє мре, А мати пшеницю на панщині жне.
Viktor Sharko
Viktor Sharko Yıl önce
Пане Олексію , ваш голос чудовий і наш Тарас не перевершений .
Aleksey Zavorotniy
Aleksey Zavorotniy 8 yıl önce
Бесподобно!!! Очень приятно слушать, слышать и видеть!
Наталья Степаненко
Дякую за чудове прочитання!
Cat Nap
Cat Nap Yıl önce
Such truth and pain. Only Shevchenko is able to put such truth and emotions into words. His words punch and punch until the truth becomes unbearable. Ukrainians, fight, be strong and stay united at this time. Remember never to trust that northern neighbour who is waiting to finish you off in order to rob and destroy your precious bountiful Ukraine! Slava Ukraiini!!! 💙💛
Василь Поляков
СКІЛЬКИ СТОЛІТЬ БОРОЛИСЬ БОРОЛИСЬ , СКІЛЬКИ КРОВІ ,,, А ВІЗ І НИНІ ТАМ ???...
Даниил Лысенко
У всякого своя доля І свій шлях широкий: Той мурує, той руйнує, Той неситим оком За край світа зазирає,- Чи нема країни, Щоб загарбать і з собою Взять у домовину. Той тузами обирає Свата в його хаті, А той нишком у куточку Гострить ніж на брата. А той, тихий та тверезий, Богобоязливий, Як кішечка, підкрадеться, Вижде нещасливий У тебе час та й запустить Пазурі в печінки,- І не благай: не вимолять Ні діти, ні жінка. А той, щедрий та розкошний, Все храми мурує; Та отечество так любить, Так за ним бідкує, Так із його, сердешного, Кров, як воду, точить!.. А братія мовчить собі, Витріщивши очі! Як ягнята; «Нехай,- каже,- Може, так і треба». Так і треба! бо немає Господа на небі! А ви в ярмі падаєте Та якогось раю На тім світі благаєте? Немає! немає! Шкода й праці. Схаменіться: Усі на сім світі - І царята і старчата - Адамові діти. І той... і той... а що ж то я?! Ось що, добрі люди: Я гуляю, бенкетую В неділю і в будень. А вам нудно! жалкуєте! Єй-богу, не чую, І не кричіть! Я свою п'ю, А не кров людськую!
Василь Ліщішен
...,той неситим оком за край світу зазирає,-чи нема країни щоб загарбать і з собою взять у домовину ! Історія повторюється...
Радивилів.info
Прекрасно! Талановито!
Андрій Кобзаренко
Дуже гарно, дякую
Валерий Иванович Майборода
Феноменальне виконання яскравої антикріпосницької поеми, наповненої теплою Любовію до простих людей, Любовію до Чарівної української Природи, а також, гнівом проти царату та його приспішників і посіпак... За цю невелику за розміром, але незвичайно глибоку за змістом поему про гірку людську долю і долю України, Тарас Шевченко був засланий в солдатчину. Бо як ніхто інший показав всю мерзотність і весь цинізм тієї побудови життя, тієї системи "управління" московської сатрапії, яка з вільної людини робила раба. І не просто раба, алей й винахідливого в своєї мерзотності і угідливості. Вільним українцям і взагалі всім нормальним людям, для яких Людська Гідність має неаби яке Величезне Значення, ця поема є нічим іним, як Взірцем НЕСПРИЙНЯТТЯ тих соціальних відносин, тих НЕсправедливостей між людьми на всіх соціальних рівнях, які існували і продовжують існувати в московії, навіть зараз, в нових реаліях 21 століття. А в зв'язку коварним нападом мордору на нашу вільну Україну, весь Цивільний Світ побачив СПРАВЖНЮ СУТНІСТЬ цинічного руZZкаго "миру"... Який несе з собою мирному українському народові (а до цього: афганцям, чеченцям, грузинам, сирійцям, тощо...) -- руйнування міст, містечок, сіл, горе і страждання людей всіх національностей, кров і смерть. А також: незвичайно агресивно-брехливу мерзотню і зловону пропаганду, що перетворює московитів в НЕлюдів і намагається ввести в оману, шахрайськими методами інформаційних технологій весь Цивільний Світ. Ось чому в ООН Піднялося Питання про ПОЗБАВЛЕННЯ ерефії членства в цієї Всесвітньої Організації. (тим паче, що навіть в ООН ерефія обійшла закони і НЕ ЗАРЕЄСТРОВАЛА свого юридичного статуса після розпаду совка) . Актуальність цього великого твору Тараса Шевченка, як ніколи: СУЧАСНЕ. Велика подяка Олексію Заворотньому за глибоке і артистичне виконання поезії. 💐🌹🌸🌷🏵️🥀🌻
Георгій Кравченко
Чудово! Дуже дякую, що заради ідіотської сучасної вигадки - т.з.політкоректності - не кастрували текст, як деякі інші читці!
Мелетий Ярмолюк
Дякую, Брате!
Андрій Дзюба
Дякую, Майстре. Неймовірно і наскрізно сучасно.
La-la-la-la putin...
La-la-la-la putin... 5 aylar önce
Цей пан, поки найкращий з усіх, кого я слухав. Слухатиму лише вірші в його виконанні!
Sashko S.
Sashko S. 2 yıl önce
Дякую за вашу працю
Alina Dom
Alina Dom 4 yıl önce
Ви самий кращий і достойний виконавець ,,Сну"!!!!!!!лайк!!!
Tania Grek
Tania Grek Yıl önce
ДЯКУЮ ДЯКУЮ ДЯКУЮ ЗАСЛУХАЛАСЯ👍👍👍👍👍
Володимир Сокульський
Чудово👍
Myroslava Kosareva
Myroslava Kosareva 4 yıl önce
Наш улюблений ,талановитий актор.
Glen
Glen 2 aylar önce
Цей поважний пан віддав душу цьому твору. Я можу слухати лише його виконання, ну дуууже круто. Молодець, моя повага!
MykolaKyivUA
MykolaKyivUA 4 yıl önce
Браво!!!
Shakty
Shakty Yıl önce
Гарна декламація , дякую щиро .
Валентина Русін
Дякую, вас слухати одне задоволення)))
Аndrii Nagornyi
Аndrii Nagornyi Yıl önce
Дякую, пронизливо, досконало!
Vera Meinert
Vera Meinert Yıl önce
👍🏼👍🏼👍🏼-- ♥️🇺🇦🍀🌻
Ната Н
Ната Н 11 aylar önce
Прекрасно!
Славо Курґан
Дуже захоплююче! Дякую
Имя Фамилия
Имя Фамилия 10 aylar önce
дякую слушала с удовольствием нет слов хочу плакать
Катруся
Катруся Yıl önce
🥺💛💙
Олег
Олег 2 yıl önce
Дай Боже, здоров’я !
Vlad_210 І
Vlad_210 І 5 yıl önce
Круто! Это тянет на сон
Лариса Линская
Геніально! ДЯКУЮ
janenotjane
janenotjane 6 aylar önce
3:22:00 Дивлюся, аж світає, Край неба палає, Соловейко в темнім гаї Сонце зустрічає. Тихесенько вітер віє, Степи, лани мріють, Меж ярами над ставами Верби зеленіють.
Иван Иванов
Иван Иванов 6 aylar önce
ОЛЕКСIЙ!!! ВИ - ЕДЕНЫЙ - ХТО ПЕРЕДАВ ШЕВЧЕНКА З I ВСIМА ДУМКАМИ I ЕМОЦIЯМИ НАМ!!! ДЯКУЮ ЩИРО!!!
Иван Русский
После Богдана Ступка все чтецы кажутся оматорами . Но какие то агрессивные
ТАТЬЯНА КРАСАВИЦКАЯ СУМЩИНА
Нет... как по мне, идеальное чтение поэзии нашего, украинского Великого Кобзаря, ТАРАСА ШЕВЧЕНКО... История повторяется вновь и вновь. Тарас Шевченко горько бы плакал, поднявшись с могилы и взглянув на нашу, его родную Неньку, Украину...
Иван Русский
@ТАТЬЯНА КРАСАВИЦКАЯ СУМЩИНА это точно сказано .
Imagine Friend
Imagine Friend 5 aylar önce
3:23 Летим. Дивлюся, аж світає, Край неба палає, Соловейко в темнім гаї Сонце зустрічає. Тихесенько вітер віє, Степи, лани мріють, Меж ярами над ставами Верби зеленіють. Сади рясні похилились, Тополі по волі Стоять собі, мов сторожа, Розмовляють з полем. І все то те, вся країна, Повита красою, Зеленіє, вмивається Дрібною росою, Споконвіку вмивається, Сонце зустрічає… І нема тому почину, І краю немає! Ніхто його не додбає І не розруйнує… І все то те… Душе моя, Чого ти сумуєш- Душе моя убогая, Чого марне плачеш, Чого тобі шкода- хіба ти не бачиш, Хіба ти не чуєш людського плачу- То глянь, подивися; а я полечу Високо, високо за синії хмари; Немає там власті, немає там кари, Там сміху людського і плачу не чуть. Он глянь,- у тім раї, що ти покидаєш, Латану свитину з каліки знімають, З шкурою знімають, бо нічим обуть Княжат недорослих; а он розпинають Вдову за подушне, а сина кують, Єдиного сина, єдину дитину, Єдину надію! в військо оддають! Бо його, бач, трохи! а онде під тином Опухла дитина, голоднеє мре, А мати пшеницю на панщині жне. 5:14
Nina Sivchenko
Nina Sivchenko 6 aylar önce
Дякую , до сліз пробирає.
Isea
Isea 4 aylar önce
Прекрасно розповідаєш вірш!
Vitya Rusuy
Vitya Rusuy 3 yıl önce
Дякую гарний вірш.
Анатолій Гніровський
Молодець!
Любов Кіфорук
Щиро дякую!!
victor victorov
victor victorov 10 aylar önce
Що казати- слова кобзаря дiйсно нарештi збуваються! 🤷‍♂️🔱🇺🇦
Полина Красова
Супер!
micron micronicn
micron micronicn 5 yıl önce
Полина Красова Отличная поэма.Написана более 200 лет тому назад,а как будто бы описано наше время .Ведь с тех времён ничего то и не изменилось.
людмила прудникова
СЛАВА УКРАИНЕ! УКРАИНА,МОЕ СЕРДЦЕ С ТОБОЙ!
Валерий Иванович Майборода
Героям Слава!!! 🇺🇦❤️🖤💙💛
Віра Крупчак
Як же це сьогодні 😭😭😭 Ніякі ми не брати
Grigoriy Sitnichenko
Зараз, як ніколи.
Catherine Zab
Catherine Zab Aylar önce
Чому у школі, то було сумно і погано, а зараз через 10 років так гарно
Ирина
Ирина 4 aylar önce
😂❤
Татьяна Красвитина
Чи бог бачить наші сльози???.......у цій клятій і проклятій, наче б то чужинській стороні, але чи у нашій Україні, бо продажні нелюди зараз правлять нашою державою, та ще й пани.......і малі, і великі, і худі, і пузаті: та все віршомази, та все без'язикі --- кати-людоїди пихаті, недовго ж вам панувати у нас в Україні.
Name Other
Name Other 2 yıl önce
3:24 початок уривку "Летим..."
Анастасія Верич
тоже учишь? ахаха
Андрей Бруско
Скорочений текст.
Yulia Briz
Yulia Briz 6 aylar önce
Коментар на підтримку❤
Irine West
Irine West 5 aylar önce
Не знають сучасні молодики, які за Зе, Т Г Шевченко творів...
Владимир 72
Владимир 72 4 aylar önce
Нiчо не змiнилось i тепер .Кругом неправда i неволя народ замучений мовчить а на апостольськiм пристолi кабан годований сидить.
katigaroshka
katigaroshka 7 aylar önce
15:25
ДИТЯЧА ЛІТЕРАТУРА аудіоказки,оповідання.
НАЙМИЧКА Тарас Шевченко trvid.com/video/video-09v6S6kVxrI.html
М
М Yıl önce
Бродский в стиха писал, про Тараса брехуна
Валерий Иванович Майборода
Ця точка зору Бродського, ще раз вдосконалює, наскільки імперське мислення навіть єврея по національності, до тогож видатного талановитого поета, пронизує тих, хто наповнився культурою московії!!! А що це за культура, в чому її справжня сутність Весь Цивільний Світ побачив в Бучі, Ірпені, Гостомелі, Мариуполі, Дніпрі... а також величезну кількість злодіянь, які приносить з собою цей руZZкий "мир" там, де він з'являється : в Афганістані, Чечні, Грузії, Молдові, Сирії, Лівії...
Marina
Marina Aylar önce
помилок багато
lyuka antonin
lyuka antonin Yıl önce
Слухаймо! Бо написано: "Що було́, воно й бу́де, і що робилося, бу́де робитись воно, - і немає нічо́го ново́го під сонцем!" Слухаймо Сократа і своїх не цураймось?! Між тим, обох, обдарував Один. Той, що сказав: "Не за плату отримане, - оддавайте, не чекаючи винагороди!"
Валерий Иванович Майборода
Вірно: "Людина починається тоді, коли вона віддає" (Японска мудрість) В тому і сутність творчої людини, що вона жити без ВІДДАЧІ не може! А економічний успіх, їй потрібен остільки - оскільки, щоби активно діяти для суспільства.
Василь Поляков
СКІЛЬКИ ПРАВДИВОСТІ ПРО УКРАЇНУ ТА УКРАЇНЦІВ - ДІЙСНО ПРОРОК Т. Г. ШЕВЧЕНКО ...
Олександр Собінов
Ну ніяк не можу зрозуміти, чому єфійоп перекладів з європи до москалів - русіський гжєній?
Олександр Шевченко
Не дооцінений Шевченко!
Валерий Иванович Майборода
Про це дуже добре говорить в своїх лекціях пані Оксана Забужко, в яких вона показує незвичайно високу етичну культуру нашої літератури в творах Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка, Ліни Костенко, Василя Стуса, Миколи Бажана і всіх інших наших надзвичайно прекрасних митців, яких свідомо затмівали у нас московити. А в часи советські, або фізично знищували, забороняли, чи просто не давали можливість повноцінного розквіту їхнього таланту.
Nnn NNN
Nnn NNN Yıl önce
"Чи немає де країни..." Класичне "Чи нема країни..." не влаштувало?! Не подобається поема, то не варто братися її читати, а вже взявшись, не треба перебріхувати, до того ж руйнуючи ритм вірша. Невже хтось справді думає, що зуміє "покращити" Шевченка?!
ТАТЬЯНА КРАСАВИЦКАЯ СУМЩИНА
Вещий "сон", бесконечно воспроизводимый и в наше, беспокойное, время... Актуальные звуки прошлого эхом откликаются в настоящем... Тарас Шевченко, истинный пророк.
Сергей Хамзаев
Мы плачемо
Валентина Русін
Дякую, вас слухати одне задоволення)))
Валентина Русін
Дякую, вас слухати одне задоволення)))
Sonraki
Safir 4. Bölüm @atvturkiye
2:25:56
görünümler 4,3 Mn
Safir 4. Bölüm @atvturkiye
2:25:56
görünümler 4,3 Mn