Karanlık

ТАКОГО НЕ ОЧІКУВАВ НІХТО - відверте інтерв'ю ПРЕЗИДЕНТА України американському телеканалу NBC

Вікна-новини
görünümler 96 654
100% 3 700 0

Чому важливо, щоб Україна не була "сірою" геополітичною зоною? Яких заходів вживають для звільнення з полону українських військових та легіонерів? Завдяки чому Україна мала "фору" в перші дні й тижні війни? І чому Україна неодмінно переможе?

Про це та інше Володимир Зеленський розповів в інтерв’ю американському телеканалу NBC, яке показали в межах Фестивалю ідей Інституту Аспена.

Стань спонсором каналу: trvid.com/u-ViknaSTBjoin/
Рахунок Вікна СТБ ➜ vikna.tv/donate/?donate=menu_...

Усі ключові новини України та світу та історії, що не залишать вас байдужими читайте ТУТ ➡️ vikna.tv/
Побач більше!
----------------------------------------------------------------------------------
Підписуйтесь на TRvid канал «Вікна-Новини»: goo.gl/8rSzB
Вікна-новини на Facebook: facebook.com/viknaSTB/
Вікна-новини у Telegram: t.me/viknatv

katma

 

28 Haz 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 440
Любов Постыка
Я дуже пишаюсь своїм Президентом,своєю нацією!!Україна не переможна !!!!Дякую всім дружнім країнам за допомогу в цей тяжкий час для України. Ви ніколи не пожалкуєте що надали нам допомогу.
Олена Магера
Зеленский самый лучший, самый грамотный, самый толерантный, самый достойный президент Украины и мира! Слава Украине! Героям Слава!❤❤❤🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Galina Galina
Galina Galina Aylar önce
🤣🤣🤣🤣🤣
Валентина Пономарева
Он настоящий, у него повышенное чувство справедливости, его так воспитали. Здоровья и долголетия родителям! Вы воспитали достойного человека!
Vlad Tsaur
Vlad Tsaur Aylar önce
Абсолютно согласен с Вами: отлично сформулировали!!
Zaika Zaika
Zaika Zaika Aylar önce
@Пабло Беляев досить вже. Заїло платівку?
Валентина Пономарева
@Пабло Беляев а у нас свобода!!!! На якій мові хочу на тій і розмовляю!!! И не нужно мне указывать!
Пабло Беляев
чому мовою путлера?!
lyudmyla kozak
lyudmyla kozak Aylar önce
Який він замучений,але сильний,справжній❤
Ирина Иринина
Дякуємо, пане президент, за Вашу невтомну працю. Наш народ непереможний! Віримо в Вас і Збройні сили! З нами Бог і Правда!
Валентина Антропова
Владимир!Вы выглядите очень уставшим! Берегите себя - высыпайтесь! Отдохнувший человек - более правильно оценивает ситуации! Здоровья вам,любви и поддержки родных людей.Пожалуйста,почаще встречайтесь со своей семьёй - они грустят и скучают!
Аллочка Кравцова
Хай американській журналіст розповість всю правду що робить Путін на нашій землі всім людям ми не здамося ніколи слава Україні Героям слава
Tamara
Tamara Aylar önce
@Людмила Руденко отчасти, с Вами нельзя не согласиться.
Людмила Руденко
Це не повинен робити американець, це повинні наші журналісти показувати стрічки-відео і розказувати про кожну добу справжньої війни за межами в різних країнах ЄС і світу. А американці і так роблять багато для нашої країни і не дуже афішують це наші розказують ворогу, що і як вони присилають з деяких пір наші ЗМІ почали набридати
Оксана Васильева
Молюсь за нашого Президента кожного дня! Велика людина і божий дарунок - стовідсотково, прагнучий за Україну та її розквіт. Він прийшов на цю посаду виключно для того, щоб розвивати свою країну. Наповнений великою любов'ю та шаною до кожного громадянина України. Порядна людина зі сталевими стержнем. Справжній та свідомий. Я відчуваю до нього велику повагу від усього серця. Слава Україні!!!
Людмила Степанова
Дорогой наш Президент, держись! Очень тяжёлая работа досталась Вам - сохранить УКРАИНУ! А в Буче, Ирпине и сейчас страшно и больно смотреть на разрушенные дома.Верим Вам и нашей армии. Да, хранит Вас Господь!
Yaroslava Pus
Yaroslava Pus Aylar önce
Щиро дякую Президенту за Його дуже важку роботу. Шановний пане Зеленський, хай Вам Бог благословить і оберігає. Слава Українським Захисникам!!!! Слава Героям!!!! Все до Перемоги!!!♥️♥️♥️🙏🙏🙏🌈🌈🌈
Мария Степановна
Я також пишаюся своїм Президентом Світовим ЛІДЕРОМ Володимиром Зеленським 👍👍🙏🕊️🕊️❤️
Наталья Баранова
Я горжусь украинским президентом
Оксана Зубаль
Господи оберігай нашого президента Володимира Зеленського , благослови його у всіх державних справах, даруй йому мудрість та силу для керування нашою країною, нашою Україною... Боже змилуйся над нами зупини цю війну, нажени ворога з нашої землі, забери у нашого ворога всі сили ...
Milla Kolmakova
Milla Kolmakova Aylar önce
@Оксана Зубаль зая , не объясняй ей !! Она если после всего не поняла , так безнадёжна как человек и явно не за Украину 😵‍💫!!
Оксана Зубаль
@MariAnna UA до відповіді за законами воєнного часу треба притягувати Вас , бо під час війни зовсім не маєте поваги до президента своєї ж країни , сієте розбрат між народом України тоді , коли ми маємо бути всі одним цілим , щоб врешті решт перемогти і нагнати ворога геть з нашої землі...і взагалі закрилися би вже зі своїм порохом і заспокоїлися , бо більше йому президентом вже не бути ніколи , щоб він для цього не робив і ви з ним разом...отже дурно розноситесь бо нас більше, тих хто молиться і підтримує Зеленського , бо він є дійсно людина в ньому є ця людяність , якої ще не було в жодного з минулих президентів нашої країни...утріться
All Moiseienko
All Moiseienko Aylar önce
Амінь.Алілуя.
Галина Миколаївна
Мій стомлений Президент... Тримайся, синочку, без тебе ми не виживемо..
Евгения
Евгения Aylar önce
@Zaika Zaika він не порохобот,а реально дивиться на речі
Zaika Zaika
Zaika Zaika Aylar önce
@Voice Mind Боже, яке дивне створіння порохобот!
Галина Миколаївна
@Voice Mind ніхто карму не відміняв Україна очищається
Natali Verber
Natali Verber Aylar önce
@Voice Mind , русский бот, иди вслед за русским военным кораблем.
Voice Mind
Voice Mind Aylar önce
Вижемо , скільки вже із за нього та його недолужньої політики людей загинуло.Йому кричали готуй країну до війни,а ніт він дорогами та своїми відпустками займався!!!!
Orysya Hrechana
Orysya Hrechana Aylar önce
Іноземні добровольці, які потрапили в полон то справжні ГЕРОЇ УКРАЇНИ і їх треба вирвати з полону, обов'язково!!!!!!
Светлана Коваль
Піди і вирви! Хто за роги тримає?!
Lesya
Lesya Aylar önce
Благодарна нашему президенту за его честь , справедливость , смелость и благородство !!! Слава богу он у нас именно такой !!!!
Nely Shyan
Nely Shyan Aylar önce
Це проста, добра, щира людина... Господи милосердний!!! Дякуємо Тобі за великий дар мати такого Президента.... Ми горді за вас.. Ви показали у світі хто такі українці, беруть у будуть брати приклад ...Це Богом подарований нам Володимир Великий... Боже !!! Бережи його для усіх нас, мати Божа покрий його своїм Омофором... Щиро від усіх нас ДЯКУЄМО... Низький вам уклін....
Nadya Naumova
Nadya Naumova Aylar önce
Храни тебя господь, наш президент, от злых людей и дай тебе здоровья.
Anna Antonino
Anna Antonino Aylar önce
Классный мужик! Ну настоящий! Настоящий! Нравится он мне! …. Даже при всех его косяках…. Он человек и не сдрефил в саааамый тяжелый момент!!!! Я даже только за это буду его всегда уважать!!!!
Lubov Ostapenko
Lubov Ostapenko Aylar önce
Святых нет.
Zaika Zaika
Zaika Zaika Aylar önce
Згодна. Є вчинки, які виправдовують купу невдач
anelet
anelet Aylar önce
Я також!!!!Він спражний!!!!
Galyna
Galyna Aylar önce
Україні миру! Богу слава за наших людей! Спасибі пане Президент за вашу працю 🇺🇦 💗 🇺🇦
Ирина Гимари
Зеленский Вы наш Призедент мы Вас любим и верим Вам верет Наша Украина.Пусть Вас и вашу семью бережет Боженька.Слава Украине
Larisa Yarysh
Larisa Yarysh Aylar önce
Міцного здоров'я нашому президенту!!! Справжньому патріоту України!!! 💛💙❤ Бережи нас всіх Бог!!! 🙏🙏🙏 Віримо с силу ЗСУ і чекаємо на нашу перемогу! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Ирина Кузнецова
Наш Президент самый лучший! Я верю что Украина возродится!
Светлана Артемьева
Ми дуже вдячні Воїнам з усього Світу , які прийшли на допомогу нашим Захисникам із зброєю в руках захищати нашу Землю від ворогів . Для нас вони такі самі Захисники, як і українці , незважаючи ні на що . І всі вони Героі . Ми дякуємо їм за тепло іхніх Сердець, за дружнє плече, на яке можна обпертися у нерівному бою зі злом і за те, що не побоялися стати на захист Украіни . Спасибі вам, наші рідні ! Любимо вас ! Бережи вас, Боже !
Myla Porter
Myla Porter Aylar önce
Боже какая тяжелая работа досталась ему! Дай Бог ему сил! Рашисткую нечесть ждёт тоже что и немецкий фашизм!
Milla Kolmakova
Milla Kolmakova Aylar önce
Я тоже думала !! Это жесть конечно !! Он достойнейший человек !! Он достучался до Европы !!! Вспомните изначально все вокруг молчали и сидели !!
Sergei Starchevoi
Sergei Starchevoi Aylar önce
Первый президент Украины,которым нужно гордиться!!!!Человек с большой буквы! То,что он остался с своим народом,дало веру в победу. Слава Украине!
Milla Kolmakova
Milla Kolmakova Aylar önce
@Voice Mind а вам ?? Да даже сказать больше вам нечего если честно !!
Milla Kolmakova
Milla Kolmakova Aylar önce
@Voice Mind он с народом ! Я говорю о победе Украины !! Они выстоят !! Однозначно !! Достойнейшие люди !! Никакой огоровочки !! Они едины и они одержат победу !!
Voice Mind
Voice Mind Aylar önce
@Milla Kolmakova он победит - це оговорочка по Фреду ?? Я би сказала вона переможе
Milla Kolmakova
Milla Kolmakova Aylar önce
@Voice Mind у Украины все будет !! Он победит вместе с Украинским народом !!
Муся С.
Муся С. Aylar önce
@Wonderful_Shot Q заткнись
Чёрный кот
тримайся Володимир Олександрович…тримайся!! Ми з тобою тримаймося❤️ Тільки разом ми вистоїмо!!! 🇺🇦 Слава Україні!! 💙💛 Слава ЗСУ!!! 😘😘 Слава президенту України В.О. Зеленському ❤️
Возраста. net
Дорогий наш президенте, тримайтесь!!!❤ Все буде добре! Переможемо!🇺🇦
Мария Дермо
Наш президент виглядає дуже втомленим , але воїнам на передку ще важче , кожна секунда життя може бути останньою. Тому треба держатись ВСИМ і йти до перемоги .
Ucranian@
Ucranian@ Aylar önce
Ми маємо найкращого Президента України за часи незалежності. Це так і тільки так!
Надтока Світлана
Пане Президенте, Ви праві, той Ваш виступ із соратниками, справді додав впевненості простим людям, бо всі були налякані, шоковані, але коли побачили і почули Вас, люди зрозуміли, що потрібно жити і боротися і все "пішло". Дякую Вам.
Валентина Смак
@Oксана їж і ти шашлики, хто тобі не дає.
Zaika Zaika
Zaika Zaika Aylar önce
@Oксана що, дуже зголодніли? Чи душа дуже просить хейту?
Марина Ярмолюк
@Oксана от недалекого ума пишите
Юлія Шальнова
@Oксана та що вам ті шашлики заїло?!
Ganna Kysylytsya
Ganna Kysylytsya Aylar önce
@Oксана Після перемоги обов'язково!А чому би і ні?
Света Косянчук
Президент який любить. Свій народ
Оксана Козенко
Достойно!💙💛 Все буде Україна!
anelet
anelet Aylar önce
Я пишаюся своїм Презідентом!!! Дякую Вам за все що ви робите для нашої держави! Здоровʼя Вам і Ваші родині!
Ольга Правилова
Кривой рог гордится вами ДОРОГОЙ наш ПРИЗЕДЕНТ ,бешенной УДАЧИ и СИЛЫ ДУХА
germanika
germanika Aylar önce
И мы гордимся нашим Президентом! Запорожье.
Наташа Горбань
Боже благослови нашего Владимира Зеленского на мудрые поступки. Всемогутнiй збережи Неньку Украину i славний народ
All Moiseienko
All Moiseienko Aylar önce
Амінь.Алілуя.
Лариса
Лариса Aylar önce
Я пишаюсь Вами, пане президент, дуже відверте спілкування. Нам пощастило що Ви у нас є! Здоров'я Вам і натхнення!!! ❤️❤️❤️🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Dmytro Rybchenko
Dmytro Rybchenko Aylar önce
Александрович Держись.Уважаем и Гордимся Вами,Наш Президент!!! Слава Украине 🇺🇦🌻
Марія Гайдук
ВОЛОДИМЕРЕ ПРИЗЕДЕНТ ВИМОЛОДЕЦ ВИ ПРАВІ , ЩО УКРАЇНА ЦЕ ШАШ СКАРБ , Я ВАМИ ГОРЖУСЯ ЩО ВАС НАУЧИЛИ БАТЬКИ ЛЮБИТИ ЇХ І НАШУ УКРАЇНУ , ДАЙ БОГ ВАМ ТЕРПІННЯ
Liliya Solomko
Liliya Solomko Aylar önce
ПрЕзИдент!
Vasylisa Korneva
Vasylisa Korneva Aylar önce
Дякуємо Богові за нашого Президента! А російське божевільне, потворне зло зітре зуби від заздрощів, але ніколи не переможе Правду та волелюбний нарід наш. Слава Україні, Героям слава!
Нина Бушева
Мне очень понравилось интервью. Благодарю Президента, за его содержательные ответы на все вопросы. Слава Украине.
Людмила Гродецька
мощно
Astra
Astra Aylar önce
Не злословьте,співгромадяни, наш президент заслуговує поваги ,подяки і пошани.
Оксана Лахно
@Voice Mind є
Milla Kolmakova
Milla Kolmakova Aylar önce
@Voice Mind это загубил Путлер и его армия !! Вы о чем ?? Или ботик и здесь ?? 🐷
Валентина Смак
@Voice Mind Провокатор, вперед в рашу, якщо щось не подобається.Другий президент здавби країну в перший день, але таким...не зрозуміти.
Voice Mind
Voice Mind Aylar önce
@Zaika Zaika хочеться Вам так відповісти як Ви пишете,але може й добре ,що у Вас наразі так як є.Виглядає так,що Ви задоволені
Voice Mind
Voice Mind Aylar önce
@Светик Белка шашлики були за три дні за повномасштабного вторгнення ,а знаєте таких як Ви і не жалко,самі вибрали собі те ,що маєте
Vodafone 2019
Vodafone 2019 Aylar önce
Лично я, хотите верьте, хотите нет, ни секунды не сомневалась, что наш Президент никуда не убежит, он самый мужественный и целостный лидер современности💙💛
Валентина Смак
Я теж, не сумнівалася.Україна переможе обов'язково!!!
Света Серебро
Шановний ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТ. Ви Великий. Здоровья Вам и и вашим близким. Удачи нам Усим. Ми Обовьязково переможемо. Тому що ви в нас э. Навить маленька дивченка висловилась словами Поворзнюка. Такого ПРЕЗИДЕНТА Николи не было и Не Буде. СЛАВА УКРАИНИ ГЕРОЯМ СЛАВА ❤️
Томара Трошина
Первый президент, за последние десятилетия, говорящий без написанных текстов достоин огромного уважения. Он смотрит в глаза собеседнику, а это говорит о многом
Евгения
Евгения Aylar önce
А нічого, що у вусі навушник? Придивіться до тієї сторони обличчя, де не на камеру
lord lem
lord lem Aylar önce
ВОЛОДИМЕРЕ ПРИЗЕДЕНТ ВИМОЛОДЕЦ ВИ ПРАВІ , ЩО УКРАЇНА ЦЕ ШАШ СКАРБ , Я ВАМИ ГОРЖУСЯ ЩО ВАС НАУЧИЛИ БАТЬКИ ЛЮБИТИ ЇХ І НАШУ УКРАЇНУ , ДАЙ БОГ ВАМ ТЕРПІННЯ
Валентина Гавриленко
Гордість за нашого президента!Гордість за країну,яка смиливо бореться сам на сам с жостокім ворогом.Слава Україні !
Zaika Zaika
Zaika Zaika Aylar önce
@Voice Mind заспокойтесь, будь ласка. Страшно, що кондратій вас вхопить. Лікуватись негайно!
Voice Mind
Voice Mind Aylar önce
Він бореться сам на сам????!!!! Ви що несете?
Надежда Иванова
Змістовне інтерв'ю. Чіткі, відповідальні, емоційні відповіді президента. Слава нації! Україна переможе!
Варвара Петровна
Володимир Олександрович 💙💛✌️👍❤️
Tamila Rusina
Tamila Rusina Aylar önce
Віримо Вам пане Президент,віримо у Збройні Сили України,віримо у перемогу України!!!
Ирина Гимари
Александрович вся Ураина молится за Вас и вашу семью.Вы настоящий презедент своей страны.Спасибо вашим родителям низкий поклон
Dmitro Rudik
Dmitro Rudik Aylar önce
Талантливый человек, талантлив во всем: был хорошим актером, стал хорошим президентом. А в кого -то наоборот.
Зоя Колесникова
Наш президент--лучший и заслуживает уважения! Не слушайте и не читайте росгазет , особенно пропагадканалов с их ведущими и гостями!!! Это вообще пародия того, как нельзя делать, это преступление против своих же людей! Господи, вразумить эту шайку!
Svitlana Rudaya
Svitlana Rudaya Aylar önce
Ці пародії що робить рашка це не для українців
LNV
LNV Aylar önce
Вразумит Господь!Из ждёт суд Божий!Никто не избежит наказания.Это невозможно.
Anna Gap
Anna Gap Aylar önce
В том-то и отличие россиян от фашистов 1939-го. Всё у них есть - ВСЯ информация со всего мира. Они САМИ выбрали слушать ту инфо, что слушают сейчас и до этого тем более.
Vetal Pospish
Vetal Pospish Aylar önce
Дайте,будь ласка, нашому Дорогому Президенту хоча б трішечки відпочити. Який же він виснажений!
Natali Verber
Natali Verber Aylar önce
@Voice Mind , ти ж нікого не переконаєш в тому, що ти не бот, в тебе риторика бота. А дискутувати з ботом безглуздо.
Voice Mind
Voice Mind Aylar önce
@Наталія Карпіна не потрібно було доводити країну до такого стану зі своїм кварталом ,а віддати владу людям які в цьому тлумачать ,про кабанова останні новини слухали??? Хочете ще щось розповісти?
Voice Mind
Voice Mind Aylar önce
@Natali Verber це не важливо,що ти писала,важливо і факт те,скільки українців загинуло через його недолугу політику.Доречі,шашлик був смачним на 9 травня? 😜
Natali Verber
Natali Verber Aylar önce
@Voice Mind , я вже писала, куди тобі прямувати?
Татьяна Пархоменко
Дякую, нашому Президенту за Все! Слава Україні! Слава Богу, що у нас такий президент!Бережи його Боже!
наталья зубенко
Дякую , Володимире Олександрович , за вашу невтомну працю на те щоб країни не устали від війни , щоб не забували про підтримку України .
Queen8of8Darkness
Queen8of8Darkness Aylar önce
Владимир Александрович, пожалуйста, не плачьте! Мы очень вас любим и тепло обнимаем! Вы самый лучший президент в мире, самый человечный, с чистой и ранимой душой и добрым сердцем! Сил вам и мужества пережить и завершить эту войну. И пускай как можно больше людей оберегают вас и согревают своим душевным теплом.
Queen8of8Darkness
Queen8of8Darkness Aylar önce
@Milla Kolmakova Так это понятно. Он уже давно не актёр. И вернётся ли он к этому - большой большой вопрос. В комедию он уже наверно точно не вернётся((
Milla Kolmakova
Milla Kolmakova Aylar önce
@Queen8of8Darkness он уже давно не комедийный актёр !! Чтоб он был здоров !!
Queen8of8Darkness
Queen8of8Darkness Aylar önce
@Евгения Он комедийный актёр. ТАКИЕ эмоции не входят в его функционал.
Евгения
Евгения Aylar önce
Та відкрийте всі очі- він актор,грає свою роль, за нього все роблять його спічрайтери,а воює ЗСУ мід мудрим керівництвом Залужного! Допомагають не завдяки його проханням і наполегливості, а через волю українського народу, якби народ вчинив інакше, то й Зеленський вже давно здав би Україну
Алексей Дубравин
Слава Президенту Героям Слава ❕🇺🇦
Victoria Roytberg
Victoria Roytberg Aylar önce
What a Great Lider and Human!
Антон Николаевич
Лучший президент!
Людмила Гродецька
аплодую президенту стоя
Xiaomi Redmi5
Xiaomi Redmi5 Aylar önce
Захоплююся своїм президентом за стільки років нам Господь дав таку людину
Valentina Sergachova
У нас - найкращий Президент! Перший,для якого важлива Держава, Незалежність, Єдність!
Maria Bokhonko
Maria Bokhonko Aylar önce
президенте сили терпіння,хай господь помагае
nataliya verestyuk
nataliya verestyuk Aylar önce
Дякуємо, пане президент, за вашу важку і важливу роботу. Народ України з вами до кінця. Молимся за вас і бажаємо вам Володимире здоров’я і витримки. Україна переможе!!!
Николай Опришко
Дуже важливо коли призедент -,політик розмовляє на Українській мові і англійській мові .Для переговорів ,интерв,ю на международних форумах це дуже важливо.
Zaika Zaika
Zaika Zaika Aylar önce
Так, але українською мовою і англійською мовою - так точніше українською. Перепрошую, просто підказала
Nina
Nina Aylar önce
Любим и нереально гордимся!!! 💙💛
Максим Надеен
Самый лучший...
Александр Ц
Можливо він не спеціаліст...багато помилок...я би сказав пройобів,але це перший народний і справжній президент України!!! Син свого народу зі своїми плюсами і мінусами,але він наш! Тримайтеся Володимир Олександрович!!!
Svitlana Rudaya
Svitlana Rudaya Aylar önce
Олександр підтримую
Nora Golding
Nora Golding Aylar önce
@Voice Mind,та досить брехати .Якби щось було то тв1й поросенко разом з юлькою вже би б1гди до провоохороних орган1в 1 в1зэали би про 1мп1чмент.
Оксана Одинцова
@Voice Mind він збагатився до того, як став президентом, бо він трудяга, і зараз його статки не за ваші копійки, він талановитий, розумний, наполегливий, людяний і цивілізований чоловік, тому статки має, і не заглядай нікому в гаманець, дивись завжди за своїм розвитком
Voice Mind
Voice Mind Aylar önce
@Nora Golding ви подивіться як він та все його оточення збагатилося!!про яку чесність Ви говорите? Подивіться хто його оточує,не тіште себе
Antonina Shymko
Antonina Shymko Aylar önce
По земним міркам не витримати такої напруги президент достойний ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ ЗЕЛЕНСЬКИЙ БОГОЛЮДИНА ІСТИННО АМІНЬ СЛАВА ЧЕСТЬ ХВАЛА ПОКЛОНІННЯ ГОСПОДУ БОГУ ІІСУСУ ХРИСТУ МАТЕРІ БОЖІЙ В СВЯТІЙ ТРОЄЦІ ЗА ВАС БОГОЛЮДИНУ ВСЕ В РУКАХ БОЖИХ керуючись ЗАПОВІТОМ ІІСУСА ХРИСТА ЄВАНГЕЛІЄ ВІД МАТФІЯ ГЛ 18 ПП 19 -20 ІДЕОЛОГІЯ
Milla Kolmakova
Milla Kolmakova Aylar önce
@Voice Mind смотри как вы стараетесь !! Хоть бы раз про орков сказали иди про фашиста Путина , и какой геноцид украинцев он устроил!??
Voice Mind
Voice Mind Aylar önce
Ну трошки інша ситуація,а ніж відпустки по два рази на місяць
Viktorija 1
Viktorija 1 Aylar önce
Дякую, пане Президент!!! Слава Україні!! Героям слава!
Мирося Коцовська
велика самопожертва нашого президента викликає велику повагу! хай береже Вас Господь!
NADIA KUPCHAK
NADIA KUPCHAK Aylar önce
Достойний Президент достойного Народу. Разом Ми сила.
Svitlana Hnatiuk
Svitlana Hnatiuk Aylar önce
Молодчинка наш президент сильна і мудра людина.
Liliya Solomko
Liliya Solomko Aylar önce
Чого там "не очікував ніхто"??? Наш Президент ЗАВЖДИ ВІДВЕРТИЙ! ДУРНІ, ХТО "НЕ ОЧІКУВАВ"!!!
Maria Bokhonko
Maria Bokhonko Aylar önce
президенте борись ми вам вірим слава украіні,божє поможи
SWITLANA STOYANOVA
SWITLANA STOYANOVA Aylar önce
Дякую батькам нашего президента!Вы воспитали прекрасного человека,который понимает,что такое хорошо и что такое плохо,а это главный результат для родителей!
Игорь Иванов
Болезнь Путина - это его гордыня. Самый тяжкий грех из 10, она порождает все остальные.
Игорь Иванов
@Tamara Я с вами согласен, но настаиваю на том, что болезнь это гордыня. В свое время фараон не хотел отпускать евреев. Чем это кончилось мы все знаем- 10 кар небесных...
Tamara
Tamara Aylar önce
он здоров, как конь. Это фейки распространяют те, кто хочет "отмыть" его от ответственности в Гааге. Дожить бы до этого момента! Поскорее!
Ирина Васютина
Поважаю нашого президента! Пишаюсь ним та нашим народом! Низький уклін президенту, нашим захисникам за все що ви робите для нас! Сподіваюсь мій коментар прочитають і президент і захисники! 🙏🙏❤️❤️
Лариса Ткаченко
Слава Україні!!!💛💙💛💙
Nadya Naumova
Nadya Naumova Aylar önce
Береги себя , сын народа
Nataha Lazarenko
Nataha Lazarenko Aylar önce
Дякуємо нашому Президенту, що не залишив нашу країну в страшну годину, це вселило надію що ми разом, що нас захистять, що ми переможемо.
Светлана Климчук
президент Зеленський! ми до вас з повагою!
LNV
LNV Aylar önce
Наш драгоценный Человек! Зеленский достойный Президент Украины,дан Богом защищать Украину вместе с нами!
Olga Chiolo
Olga Chiolo Aylar önce
Il migliore presidente al mondo signior Zelenskii ❤️❤️❤️ Найлучший призидент в мире пан Зеленский 💙💛💙💛💙💛
Ирина Голь
Дякую Богу , що Зеленський в нас є !!!! Якби був Порошенко ...
Ирина Голь
@Виктория Тодорюк Війну готували для України довго і нудно
Виктория Тодорюк
тогда не было бы такой страшной войны, мы наверняка были бы гораздо лучше полготовленными
Мила Иванова
Вов,мы любим тебя!Держись, ❤️ родненький!Мы все за наших людей,наших защитников,за настоящего мужчину,проверенного поступками,за нашего президента!❤️🇺🇦🙏🌞🥰
Короленко
Короленко Aylar önce
❤️❤️❤️🇺🇦👏
Lyudmila Pavlova
Lyudmila Pavlova Aylar önce
Уважение Зеленскому !!!
Валентина Дєнєжка
Україна понад усе!!! І в нас в Україні найкращий президент!!! СЛАВА Україні!!!
lyudmyla kozak
lyudmyla kozak Aylar önce
приємно,що спілкується вільно англійською.А не так,як інші.❤
Наталья Харченко
Велика повага Вам, як людинi, як Президенту!
Zaika Zaika
Zaika Zaika Aylar önce
Пане Президент, саме те, що Ви залишились, згуртувало українців у самі складні години. Я згадую вкид, що Ви покинули Адміністрацію. До Вашого виходу в ефір було дуже складно зосередитись, і я досі відчуваю вдячність і полегшення від того, що Ви на місці. Дякую Вам і пишаюсь Вами.
Biblioteca Carti Scanate
Prompte et sincere!
Алена ГАркуша
Выбор не легкий: предать и при этом сохранить дицо.
Яна Королёва
Теперь я понимаю американцев, которые любят своего президента,и я счастлива,что смогла испытать это чувство. Слава Украине,нашим воинам,народу,президенту!
Svitlana Rudaya
Svitlana Rudaya Aylar önce
Яна супер коментар вітаю це сильно
Ксиоми Редми
Тримайтеся, Володимир Олександрович 💞💞💞, віримо в Вас та ЗСУ. Ви-справжній Президент нашої країни, велика подяка за Вашу важку працю🙏🙏🙏Україна понад усе🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Ирина Статникова
Володимир Зеленський - найкращий ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ. The BEST.
Tanya Litvina
Tanya Litvina Aylar önce
Какой у нас великий президент!! И очень мудрый! Господь, бережм Украину
Людмила Гродецька
Зэлік просто молодець. Очі сповнені сліз. Я за нього порву
Svitlana Rudaya
Svitlana Rudaya Aylar önce
@Валентина Шабалина чи можна довіряти росіянам не ображайся
Валентина Шабалина
Володимир Олександрович Зеленский. Я русская, всегда поддерживала Украину, люблю Украину и плачу каждый день, когда смотрю украинские программы. Слава Украине, народу и президенту. Такого президента нельзя называть пренебрежительно
Zoia Melnyk
Zoia Melnyk Aylar önce
Людочка, уважая президента не нужно опускаться до фвмильярности.
Antonina Shymko
Antonina Shymko Aylar önce
ІСТИННО хочеться бачити ВСІХ нас народ вам подібними небайдужими сміливими рішучими діючими віруючими в ПРАВДУ ДОБРА І ЩОБ МИ ЛЮДИ БУЛИ ЖИВИМ ЩИТОМ НАТОМІСТЬ барикадам що в СУМАХ придумали понаставляти січас після 16 червня2022 на центральних проспектах ПІЗНО прокинулися ПРОЇХАЛИ в СУМАХ війна закінчилась дякувати Богові ще в березні ВЛАДА МІСЦЕВА НА ЧОЛІ З ЄПАРХІЄЮ ДАВАЙТЕ ЦІЛОДОБОВО НА ПЛОЩІ ЖИВИМ ГОЛОСОМ НАШИМ ЩИТОМ ЗВУЧАВ ОТЧЕ НАШ ОБ'ЄДНАНО ДО ПОВНОГО ЗАКІНЧЕННЯ ВІЙНИ ГЕНОЦИДУ В УКРАЇНІ ЗАРАЛИ ВСЬОГО СВІТУ ВИ НАС НАДИХАЄТЕ СВОЄЮ НЕВТОМНІСТЮ ЦІЛОДОБОВОЮ ВЕЛИКИЙ ПРЕЗИДЕНТЕ СВІТЛОГО МАЙБУТНЬОГО СВІТУ ІСТИННО АМІНЬ очистіть Сумські проспекти від завалів встановлених після історичного 16 червня вони просто стали аварійні а які затрати пального немає хворих доставляти в лікарні а ми розбазарюємо на пісок ........
Jeka Ty3
Jeka Ty3 Aylar önce
Юмориста тільки дурень буде вважати дураком.,,А Юмор це хіба не інтелект .,а хіба анекдот не є тестом на розуміння ?,за який відповідає та штука яка на шиї держиться,.єслі тормоз то жартів мало,..,?хіба не так.?У нашій країні Молодий,грамотний і
Tamara
Tamara Aylar önce
@Jeka Ty3 )))и ти, здаеться, розумний))))))))))))
Jeka Ty3
Jeka Ty3 Aylar önce
Розумний і просто .,мужик
Olga Chiolo
Olga Chiolo Aylar önce
Grazie a tutti militari di tutto mondo, che venuti come volontari difendere Ukraina. Noi pregiamo per voi. Siete uomini coraciosi ,state vi attenti e tornate a casa vivi ❤️❤️❤️💙💛 Спасибо всем военными всего мира ,которые пришли защищать Украину. Мы молимся за Вас .Вы храбрые мущины, будьте осторожны и возвращайтесь домой живыми. ❤️🙏🙏🙏
Sonraki
Starlink Mission
19:16
görünümler 345 296