Karanlık

Співпраця з німецькими окупантами: руйнуємо російський міф // Історія без міфів

Історія Без Міфів
görünümler 670 011
99% 48 000 1

Рекомендуємо подивитися:
🔸 Українці у військах СС: дивізія “Галичина” без героїзації та демонізації 👉 • Українці у військ...
🔸 Бандерівці у вермахті: за що воювали “Нахтігаль” і “Роланд”? 👉 • Бандерівці у верм...

Підтримай нас на Патреоні 💰 www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💰 send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 5168 7574 1861 1598

Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

Колабораціонізм - найчутливіша і найнезручніша тема в історії Другої світової війни. Російська пропаганда заявляє: українці були найбільшими “зрадниками Батьківщини”, радо присягали Гітлеру, стріляли в спини радянським солдатам і партизанам, видавали окупантам підпільників, масово знищували євреїв. Ми зруйнуємо цей міф, порівнявши реальні масштаби української та російської співпраці з ворогом.

“Історія Без Міфів” - це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту - спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14:00 та в суботу "10 запитань історику" о 12:00.

katma

 

22 Ara 2020

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 3 813
Історія Без Міфів
*Друзі, яким є ваше ставлення до українських формувань, які в роки Другої світової воювали на боці гітлерівської Німеччини?* Не забувайте про підписку tinyurl.com/ybm3kdz9 та дзвоник 🔔, щоб не пропустити нове відео. Наша нова мета - 500000 підписників! А допомогти нам створювати нові відео можна через Патреон www.patreon.com/historyUA, через нашу monoБанку 💳 send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP або на картку ПриватБанку 💳 5168 7574 1861 1598
Sam98
Sam98 Aylar önce
​@Володимир Гегельський за яку?
Sam98
Sam98 Aylar önce
​@Георгий Павленко а чим краще родянська армія якщо перераховувати кого ана знищіла то житья не хвате тому родянська армія набогато гірше фашизма і ті кто знею боровся е Героі
vitalka vuyko
vitalka vuyko Aylar önce
Треба булоб разом з німцями добити комуняк і спалити Москву, якщо це сталось ми б здобули незаляжність ще у 50-х аможе й раніше, зараз би не відставали б по рівню життя від європи, і головне не було б війн ні Авганської ні Чеченської ні Грузинської не сьогоднішньої. І на відміну від радянських офіцерій у німецьких була офіцерська честь, совість і порядність
Микола Гунько
@Станіслав Кабаці Якраз таки Франція та Британія були винні в розв'язанні Другої Світової на стільки скільки й Німеччина. Після приходу до влади нацистів Франція та Британія могли знищити Рейх ціною десяти тисяч життів. Але із-за того що Рейх був ворогом СРСР вони дозволили йому мілітаризуватися, захопити Австрію, Чехословакію, а потім Польщу. Вони хотіли щоб СРСР та Німеччина виснажили один одного , а потім Франція, Британія та США зробили б з Німеччини та СРСР свої колонії. Але Гітлер знав що вони того чекали й замість цього підписав пакт з СРСР використав їхнє очікування й після перемоги над Польщею захопив Францію, Бельгію, Нідерланди, Данію та Норвегію.
Александр Захарченко
Я був змушений служити в радянській армії, але здобутий досвід став у пригоді, через 30 років, у війні з Росією.
Tatiana
Tatiana 8 gün önce
​@Игорь Захарченко Александ свою фамилию прославил, а тебе не стыдно коллаборантом быть?
Нікіта
Нікіта 8 gün önce
​@Иван Аверков ))
Epictetus Epictetus
Epictetus Epictetus 2 yıl önce
Проживаючі в Канаді, я мав можливість трохи поспідкуватись з одним ветераном Дивізіі Галичина. По його словам він вступив добровольцем у віці 14 років. До цього його спонукало те, що під час Голодомору загинули два його брати і сестра. Сам він був з нинішньої Жмельницької області
Анатолій Марчишин
@Perst Proroka Мій пес краще за тебе історію знає. На Хмельниччині голод був не меншим. За хлібом на Тернопільщину їздили.
Влад Чайка
Влад Чайка 3 aylar önce
@Иван Bиванов Как раз в этом случае, мерилом есть материальное благосостояния. Нацист-лейтенант как ты его назвал, получил квартиру, которая не уступала по крутости квартире Рокоссовского. А потом сидишь и удивляешься, как страна-победительница своих ветеранов в дерьме оставила (после войны даже некоторых из них расстреляли), и страна которая проиграла, причём второй раз смогла построить сильную економику ещё и умудрялась выплачивать репарации за две мировые войны. Подумай.
Иван Bиванов
@Epictetus Epictetus нашел кого-сравнивать, какого-то лейтенанта нациста с маршалом Победы). Не все меряется деньгами.
Mit P
Mit P 6 aylar önce
Під час голодомору Галичина була під Польщею, щось дивне розповідаєш
Виталик Беседа
Оставлю здесь и я что знаю о своих двух прадедах... прадед по маме погиб в первые дни войны когда немцы и румыны наступали на Винницкую обл. Прямо недалеко от родного села , получил тяжелое пулевое ранение и вместе с другими ранеными был доставлен райенную больницу но уже где то через сутки эту месность оккупировали и немцы "выбросили" и добили всех раненых и положили в больницу своих*... Все это узнала моя прабабушка со слов очевидцев , тела раненых были сброшены в ярок возле больницы и присыпаны , она пробовала искать что бы нормально перезахоронить но так и не нашла своего мужа... Прабабушку помню, очень строгая была, выростила сама четырех детей , повлияла на воспитание внуков и правнуков... Прадед по папе 1900 года рождения, поучаствовал в финской войне и уже в возрасте за 40 попал на фронт... в первые недели войны попал в плен под Уманью ( насколько я понял Уманьский котел) пленных было очень много и немцы еще непонимали что с ними делать тогда, его жена узнала об этом и пешком пошла за 100+ километров в Умань. Говорили что что если за пленными приходили их родня то отпускали по домам... Но прадед сбежал сам и прабабкой разминулся и встретился уже в родных местах , незнаю как попал на фронт опять но дошел до Будапешта получил ранение и вернулся ... много всего "трофейного" было в его вещах, крепко пил и имел тяжелый характер но хорошее здоровье... например когда только появился сельский клуб и в нем электричество и первая лампочка , он в прыжке разбил ее сапогом со словами " шо за ..йня?" Еще пример , заходил в месную "чайную" пил и угощал всех кто там был , потом когда кончались деньги кусал и "грыз" огромные советские пивные стеляные бокалы... в нетрезвом виде рассказывал довольно серьезные и страшные вещи о войне : как в бою стреляли в спину офицерам и всяким НКВДшникам , как доставались "трофеи" и еще кучу "интересных" осторий... в конце 70х начале 80х пил совсем много и доставалось от него его родным. Выганял из дому жену и детей а самого его как то раз утром нашли еле живого в луже замерзшей так с кусом льда говорят его подняли и отвели домой... а внуков наоборот любил , так мой папа все эти "истории" и подробности и узнал. Прадед умер в 1986, прабабушка на лет 7 его пережила но очень просила хоронить ее максимально далеко от могилы мужа.... Все боялась с ним встретится опять ...
Maria Babiy
Maria Babiy Yıl önce
Дякую, дуже цікаво! Я в школі такого від вчителів не чула, хоча вчилася вже в незалежній Україні. Можливо, якби українські діти отримували б крім оцінок ще й знання, то зараз було б простіше в багатьох конфліктних ситуаціях в нашому суспільстві) Vivat academia🤘
DarkBiker98
DarkBiker98 Yıl önce
Все внимательно прослушал и не совсем могу согласится с вашими выводами. Ввиду того, что украинские территории были оккупированы сначала совком, а потом Польшей ни одного украинца нельзя винить с сотрудничестве с немцами. Те, кому душа болела за Украину и ее народ в то время использовали любые возможности для борьбы за независимость.
Денис Петров
@Tatiana их реабилитировали при Хрущёве, и сказали что сталинизм не хорошо.
Tatiana
Tatiana 7 gün önce
​@Денис Петров а жертвам советской оккупации, которых убивали НКВД, ссылали в Сибирь, унижали на своей земле что сказать?
Kristina
Kristina 11 gün önce
@АХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХА Бандера в концлагере сидел в это время
dallas
dallas 19 gün önce
@ALEX OLEF нужно разделять россиян и русских, более подробно изучай в интернете
dallas
dallas 19 gün önce
@Андрей Мурыгин расскажи это каким-нибудь финам, которых совок хотел русифицировать. Расскажи украинцам и беларусам, которых после мнимой коренизации опять стали насильственно отторгать от национального наследства. Да, Германия была скорее бОльшим злом, чем союз. Но и тут надо заметить, что попытки наладить сотрудничество с немцами продолжилось не долго, я сейчас имею в виду ОУН(б) - Бандеровцы. Уже в конце 41 бандеровцы сражались и с немцами, а в конце войны вообще начали сотрудничать с союзниками. Сейчас нам, ретроспективно, легко рассуждать о том что третий рейх творил ужасные вещи, в гуще исторических событий я думаю все участники старались ухватить свою долю любым способом.
ПлощаDо4ка 53
Дякую, друзі, за вашу роботу. Це дуже важливо для України,що в нас є такі канали як Історія без міфів
Кирилл
Кирилл 10 aylar önce
@Сергей Митленко заплач
Сергей Митленко
Этот канал и есть миф!
Praffil L
Praffil L Yıl önce
І ще канал Імені Т Г Шевченка
Lil z
Lil z Yıl önce
Актуальна тема! Дякую за пророблену титанічну роботу🙏
Нам добре у нас все своє!
Найкращий ютуб-канал про історію України. Так тримати!!!
Мисливець
Мисливець 20 gün önce
@Nicolas Iden ну як мінімум 3 роки назад їхній канал стал фігнею.
Nicolas Iden
Nicolas Iden 20 gün önce
@Мисливець на початку були прикольні, потім з'їхали.
Мисливець
Мисливець 20 gün önce
​@Nicolas Iden фігня повна.
о
о 2 aylar önce
@Ааааа да главное насрать в комменты никому не нужным говном
Leonid Avkhimenko
Leonid Avkhimenko 2 yıl önce
Щира подяка Вам за працю і правду !
Ликвидатор рагулья
Українці отупіли до рівня швабри .
Юрий У
Юрий У 2 yıl önce
Не дякуйте, тому що вами зманіпулювали, свідомо чи через незнання теми. Викривлена інформація (стосовно кількості російських колаборантів) і є маніпуляція
8atrushka s surom
8atrushka s surom 2 yıl önce
Ні
fritz mortadella
fritz mortadella 2 yıl önce
Дякую за те, що піднімаєте важкі та неоднозначні історичні теми!
Антон Пупко
"Не дивіться вгору"
Deni D.
Deni D. Yıl önce
Порушуєте*
Антон Пупко
Цікаво б подивитись дослідження Історії без міфів про "парадокс" Порошенка
Ямбур
Ямбур 2 yıl önce
Дякую за вашу працю Слава Україні
Vladlen Maraiev
Vladlen Maraiev 2 yıl önce
Героям Слава! 🇺🇦
ivon kulba
ivon kulba 2 yıl önce
Правдива історія України це демократичне майбутнє України ... Тому вам подяка за працю ... Удачі
atenon_31
atenon_31 2 yıl önce
Правдива історія - то ж шлях до майбутнього, але не вже готове майбутнє
Old Bike Garage
Old Bike Garage 7 aylar önce
Було б дуже круто, якби була онлайн трансляція уроків історії дітям в школах подібним чином.
Олександр Мартинюк
Моя бабуся Ліда сказала " За своє життя саме найкраще було жити за Польщі"! В нас були молотарки,млин,сестри і брати вчились у Львові в інститутах. Були наймані робітники,з СССР,хоча ми були просто селянами. Були багатші, які мали машини,слуг,землі в десятки разів більше . А прийшли совети, все забрали,сестри і брати відседіли в лагерях. Я як внук за кого воював би??????????
L-4-S
L-4-S Yıl önce
@Георгий Павленко так
Георгий Павленко
@Вікторія Степанюк За УПА?
Вікторія Степанюк
За вільну Україну.
Георгий Павленко
@Tschela Tschela Мабуть, що так. І це дуже погано. Так що за Польщі жити було зовсім не так райдужно. Навіть зараз набагато краще.
Tschela Tschela
Tschela Tschela 2 yıl önce
Ви були як пани. Вам дiйсно було краще у Польщi. Мабуть тi, якi були багатшi, cлуг своiх за бидлоту вважали?
Кирило Юрченко
Дякую за ваші відео. Ви робите надзвичайно великий вклад у розвиток українського ютубу.
Славянин Руси
Щиро дякуємо вам за створення цього потрібного каналу та надання шикарних та правдивих історичних відомостей! 👍👍👍
Ol Molly
Ol Molly 8 aylar önce
Щиро вдячна за такий якісний український контент! А щодо ставлення до українського колабораціонізму з фашистською Німеччиною, то як на мене, його мету найкраще сформулювали самі тогочасні українці: "Ні за Сталіна, ні за Суворова, ні за Гітлера, на розум хворого, - за Україну, за безмежную, ні від Йоськи, ні від фріца незалежную!"
Такой То
Такой То 5 aylar önce
І не за Україну, а за арійців які українців в печі бачили...
Vladlen Maraiev
Vladlen Maraiev 8 aylar önce
Найбільш правильний підхід.
Алла Борисова
Щиро вдячні вам за історичну правду! Шанування за важку працю! З нетерпінням чекаємо нових дописів!
The ArtStyle
The ArtStyle Yıl önce
Крутий матеріал, дякуємо за роботу!
Fulyuku
Fulyuku 2 yıl önce
Дякую, що невпинно продовжуєте подавати правду людям!
Muchi Michi
Muchi Michi Yıl önce
Я вас кохаю..
Олександр Мулярчук
Завжди з цікавістю дивлюся ваш канал. Особливо, коли розвінчуєте міфи московської пропаганди.
Dima Amid
Dima Amid Yıl önce
@Олексій Тимошенко Слава Вакарчук. Причому тут РОА? Вони то для кого герої?
Dima Amid
Dima Amid 2 yıl önce
@Япиз Долиз а те шо нацисти то міжнародні злочинці то не важливо? Принцип ворог мого ворога-мій друг можна зрозуміти. Але якихось супердосягнень нема. Так шо героїзувати теж сенсу нема особливого.
Igor Murnuj
Igor Murnuj 2 yıl önce
Дуже потрібний матеріал. Потрібно було його випустити скоріше до дати " побєдобесія". Передача про дивізію СС Галичина необхідна для зняття ідеологічних штампу як каральний підрозділ.
Роман Медведев
Щиро дякуємо за цікаву інформацію. Правда такі є за неї варто боротися. 😎✌️🇺🇦
Ольга Нечипоренко
складна тема, в якій важко без емоцій. Дякую, що робите це для нас. Звичайно робіть відео про СС Галичину. Хіба можуть бути інші варіанти?
Александр Александр
@Avolipot 1666 г основание "русскАго языка"!!
Александр Александр
@mihanich тот коментар був написаний на штучно створенной болгарами російській мові!
Александр Александр
@Вале Вале ну давай...118 батальон шуцманшафта сжег Хатынь из 1000 человек бывших советских войнов вошедьших в его состав 750 были ЭТНИЧЕСКИМИ РУССКИМИ! Как тебе ТАКОЙ вариант? "Диды" говоришь "воевали"...ну-ну...))))
Avolipot
Avolipot Yıl önce
@mihanich так званий рускій язік своє КОРІННЯ веде від болгарської мови
Толя.
Толя. 2 yıl önce
Спасибо,очень интересно и правдиво.14 год нам всем раскрыл глаза на россию. Привет с Донбасса.
Andrey Gorban
Andrey Gorban 8 aylar önce
@Alpha Beta у 2014 році очі відкрилися у 30-40% людей, хто така росія. 24 лютого 2022 очі відкрилися у сіх інших українців. І тільки невеликий % людей знав що це за нечість, росіянє, далеко до 2014 року, бо читали історичні книги про долю україни, глибоко вивчали питання. Росія - це соплі, іржа, і тд, в світі існує, несе тільки шкоду. Так і терористичне утворення, країна терорист з населенням терористів - російська федерація
Alpha Beta
Alpha Beta Yıl önce
а что он вам раскрыл? Вы думали безнаказанно сможете воткнуть нож в спину России?
Dmitry K
Dmitry K 2 yıl önce
Велику справу робите. Дякую Вам!
Роман Ситник
Дуже якісний та цікавий матеріал з доречними порівняннями та доцільними статистичними даними, які найбільш повно показують тодішню ситуацію. Велика подяка авторам та розробникам відео за якісний український контент
Hanna Koniushok
Hanna Koniushok 2 yıl önce
процвітання вашому каналу! завжди із задоволенням слухаю, цікаво, непомітно час пролітає. Дякую!
231rosslyn
231rosslyn Yıl önce
Щира подяка за вашу працю! Я слухаю з захопленням!
Andriy Dukhniak
Andriy Dukhniak 2 yıl önce
Чудове відео. Холодно і по фактах. Це і є справжня історична наука.
Chouten Kruk
Chouten Kruk 6 aylar önce
Дякую вам за вашу працю
Valera Valiev
Valera Valiev 2 yıl önce
Дуже контраверсійна тема сьогодення, на якій можете дійсно гайпанути. Якби декілька ще таких відео, то ціль в сто тисяч була б набагато ближче.
Michael Miller
Michael Miller 2 yıl önce
Дякую , дуже цікаво! СЛАВА УКРАЇНІ! 🇺🇦👍👍🇺🇦🇺🇦❤❤
Vladlen Maraiev
Vladlen Maraiev 2 yıl önce
Героям Слава! 🇺🇦
Alex P
Alex P 2 yıl önce
Одне з найважливіших Ваших відео, супер, дуже дякую. То готовий урок історії в старших класах!
Bogdan Demchenko
Bogdan Demchenko Yıl önce
@Тур Диванний вояка
Виктор Апрышко
тЫ хтел сказать сладкая брэня?
На Смак та Колір
Вообще по жизни.
Vira Teliuk
Vira Teliuk 2 yıl önce
Дякуємо за вашу працю Слава Україні !!!
Vladlen Maraiev
Vladlen Maraiev 2 yıl önce
Героям Слава! 🇺🇦
Vadym Ostapenko
Vadym Ostapenko 2 yıl önce
Як чітко розставлені акценти! Дякую! 🇺🇦
Юрій Бублик
Дякую за Історію без міфів!
masterbashen
masterbashen 2 yıl önce
Було дуже цікаво. Добру справу робите. До українців які виборювали незалежність нашої двох думок бути не може. Героям Слава!
Alter Cattus
Alter Cattus 2 yıl önce
то ж, браття-сестри українці - подивіться на класичного мишебрата: ані сумнівів в бездоказових тезисах іхньої пропаганди, ані докорів сумління за підтримку свого нацистського режиму, ані сприйняття об'єктивних фактів, що йдуть врозріз з доктринами міфології "руцького мОра". це треба запам'ятати і, в майбутньому не вірити русєССівцям і не пробачати русєССівців. вони невиліковні.
Alter Cattus
Alter Cattus 2 yıl önce
ты не тянешь. транслируешь бред и требуешь чтобы тебе же его объясняли. на вопросы не отвечаешь - ибо нечем. тратить на тебя время и внимание дальше - смысла не имеет. ты продемонстрировало свою сущность, на этом твоя функция здесь завершена.
Alter Cattus
Alter Cattus 2 yıl önce
-борьба УПА против нацистов, примеры: гугл > бои УПА против нацистов гугл > 8 февраля 1943 Володымырець гугл > 6-16мая г.Лопата (Львовская обл.) и т.д., и т.п. о чем еще нужно "рассказать"? или текст с архивными фотографиями непонятны для твоего слабенького надглоточного ганглия ?
Alter Cattus
Alter Cattus 2 yıl önce
ндааа... ты - "чукьча писатель, не читатель" . -примеры "шизофрении" на украинском ТВ - ВСЕ ЕЩЕ НЕ ПРЕДОСТАВЛЕНЫ. . -как Бандера мог "мстить" нацистам, находясь у них в заключении или вне тюрьмы под конвоем - ответа ТАК ЖЕ НЕТ. как и ответа на вопрос "что важнее - месть за родственника тем, кто и так обречен или продолжение дела всей своей жизни и борьба с главным врагом?".. . -почему того, кто "искрене и добросовестно служил нацистам", они держали за решеткой - науке неизвестно..
John Baton
John Baton 2 yıl önce
Що тут сказати, коли один дід був партизаном, інший - поліцаєм? А взагалі хороша тема, допомагає адекватніше сприймати такі непрості речі. Дякую, і розвитку вашому каналу)
Нокиа10
Нокиа10 4 aylar önce
Що таке партизан?Безжальний терорист,що руйнує та забирає життя мирних мешканців?Що таке поліцай?Той,хто допомагає налагоджувати мирне,правове життя людей?Як вам такий кут погляду?
Александр
А через 70 лет будет видео Про ВСУ сепоров и рфьян
ivon kulba
ivon kulba 2 yıl önce
Подяка каналу і автору за інфо ... Це потрібно ... Успіхів
Людмила Сіренко
мой знакомый защитил степень по теме " Роль КПСС в создании колхозов" один наш профессор когда это узнал сказал что с этой работофй автора можно садить как соучасника
В К
В К 2 yıl önce
Дуже дякую за чудову роботу.
Ksusha Vit
Ksusha Vit 2 yıl önce
Так , я згодна, потрібно вивчати нашу історію з усих сторін! Дякуємо за вашу працю!!!
Саша Сологуб
Дякую за ваше просвітництво!
FORD Mustang
FORD Mustang 2 yıl önce
Интересно ? Можно ли считать колоборантами людей , которые на момент 39-того года , не являлись гражданами СССР ?
Александр Александр
@Вале Вале )))))) после 2014 года к вам даже таджиков калачом не заманишь - нищеброды!))))) Вяличие - ваша "тема" и ваш"конек" - нам оно не присуще, но вот то, что за счет УКРАИНСКОГО хлеба ( отобранного у украинцев, что привело к Голодомору в 1932-33гг) на России были построены 149 предприятий, оборудованных в соответствии с последними достижениями отечественной и мировой техники. В их числе Магнитогорский металлургический комбинат, Уралмашэавод, Челябинский тракторный, Красноуральский медеплавильный комбинат, Челябинский завод ферросплавов, Березниковский химкомбинат, Соликамский калийный комбинат, Калатинский химический завод и многие другие - это ПРАВДА и то, что основная тяжесть второй мировой войны легла на плечи украинцев и белоруссов - тоже ПРАВДА, а русские храбро давали драпа и бежали бы и дальше - за Урал, если бы заград. отряды за спинами не встали! Так что не надо тут ерничать - ни к чему это покажи -ка мне "храбрец" хоть одну войну за последние 150 лет, которую Россия выиграла бы сама, без помощи оккупированных ей народов и/или США и Великобритании!
Александр Александр
@Вале Вале нет. Украинцы продолжили свою борьбу с карателями НКВД вплоть до 1960 года!
Александр Александр
@Вале Вале а какая "польза" для Украины в большевичках? - Три голода - 1921,1932 и 1946 насильственное выселение украинцев в Сибирь ( теперь эти земли заняты пАнАехавшими потомками лаптей - возись с ними!), расстрел украинской интеллигенции, уничтожение украинских сел и насилственная русификация...я вроде бы все перечисил? Или может расскажешь как в 1932-33 Россия жрала от пуза украинский хлеб и строила свои заводы, за золото, полученное от его продажи, пока украинцы умирали от искусственн устроенного большевичками- карателями голодомора?
Nicolas Iden
Nicolas Iden 2 yıl önce
Красно дякую вам за якісний український контент
Невер Дай
Невер Дай 10 aylar önce
Дуже крутоб дякую, саме те що я шукав. Послідосвно, аналітично, без пафосу. Аплодую!
Роман Романів
Цікава тема. Владлен - ну Ви просто молодець! за те що співпрацю у відео разом з Тайлером Андерсоном для "Твоя Підпільна Гуманітарка". Наукові Украютуб канали співпрацюють - це супер!
Квіткова Веселка
Дякую за висвітлення цікавих і важливих тем.
Слава Україні! Все буде добре!
Дякуємо автору за інформацію.
apex Predator
apex Predator 2 yıl önce
@DanyWene А як вірно розуміти Дано Вене
Victor Movchan
Victor Movchan 2 yıl önce
Які ж ви неймовірно круті! Дякую за вашу роботу.
Oleksandr Matros
Oleksandr Matros 2 yıl önce
Актуальна тема. Подяка авторам.
Киевская Русь
Дякую за ІСТОРІЮ. Ви і канал Капранових робите більше ніж підручники з історії.
Георгій Ткачук
Було би круто, зробити субтитри для росіян. Дякую за працю!
украина некастрюля
@Георгій Ткачук полностью с вами согласен.....на все 💯
НаFFталин Скамейкин
@Perst Proroka та что же как не росианин так пафосные погоняла - епрст пророка, слИва беркут, то иван иванов, то сеня сенин, то дзюба дзюбин? Это вызвано болячкой и она половым путем что-ли передается от росианиа к росианину?
Георгій Ткачук
@Богдан Сташинский читать запретили?, ужас))) Пруфы Билли, нам нужны пруфы. Слыхали мы уже про снигерей и распятых мальчиков, иди на свои вялироссские каналы и там пакасничай, от шкодник.
Богдан Сташинский
@Георгій Ткачук один умный киянин написал " А вы какие читали? - Никаких я ваших стихов не читал! - нервно воскликнул посетитель. - А как же вы говорите? - Ну, что ж тут такого, - ответил гость, - как будто я других не читал? ". Жаль тебе запретили читать его произведения;)
Yaroslav Kirmach
Yaroslav Kirmach 2 yıl önce
Дякуємо за роботу, що виконуєте. З Новим роком!
Ivan A
Ivan A 2 yıl önce
Дякую за відео. Хотілося б побачити окремий випуск про Дивізію Галичина, УВВ, УНА, їх взаємодію з ОУН-УПА, та погляди на набуття незалежності.
Alexander Zubenko
Alexander Zubenko 5 aylar önce
@Виктор Апрышко при чем тут второй фронт к фашизму вообще? Вы в курсе что воевали со странами Оси, а не только с Германией?
Ivan A
Ivan A 2 yıl önce
@Виктор Апрышко 🤦‍♂️ ну звісно а до 1944 союзні війська сиділи чай вдома пили. І це при тому, що хтось вибив німців та італійців з Африки, Італії, здобув перемогу в небі Європи. І тому ж Совку на 1944 рік передав мільйони тонн вантажів, завдяки яким Совок так-сяк міг воювати. Це при тому, що Третій Райх і Совок розв'язали війну в 1939 і совок радо постачав все необхідне німцям аж до 21.06.1941.
Виктор Апрышко
@Ivan A Когда открыли второй фронт? Правильно в 44, Где были войска СССР? Правильно, под Берлином, так кто освободил Европу?
Вася Ибрагимов
так з оун чи з упа?оун-упа такого нема
Ivan A
Ivan A 2 yıl önce
@Виктор Апрышко "победили фашизм и спасли мир" - фашизм в основному перемогли американо-британські війська в Італії. СССР бився зі своїми колишніми союзниками по соціалізму - нацистами. Ну і про мир просто смішно слухати. Захоплення східної і центральної Європи Совком - це перпемога ГУЛАГу над Бухенвальдом.
Oleh Piddubnyi
Oleh Piddubnyi 2 yıl önce
Вподобайка за працю!
Наталя Роздобудько
дякую, дуже цікавий випуск ❤️❤️❤️
IGWT
IGWT 2 yıl önce
Дякую! Дуже якісно, та професійно! Розповсюджуйте!
Ingvar Rom
Ingvar Rom 2 yıl önce
Дякую за змістовний український контент! Лайк та підписка!
Boris Taran
Boris Taran 10 aylar önce
Дуже добре відео, інформативне й корисне!!! Вперше почув інформацію, котру довґо шукав, а саме: яка кількість населення мешкала на окупованій німцями території України (37 мільйонів), й яка -на території росії (30 мільйонів). Дякую!!!
Mark Bran
Mark Bran 2 yıl önce
Подписка ! 🇺🇦 жду от вас книгу, желательно с хорошими иллюстрациями и современной подачей материала
BaSyi Komak
BaSyi Komak 2 yıl önce
Правда!!! Дякуємо за працю!
Гордей Китайгородский
Дякую за дуже актуальну і корисну роботу!
Lyudmyla Shokhonova
Lyudmyla Shokhonova 2 yıl önce
Дякую за Вашу роботу, за розмову Шандрука з Власовим дуже цікаво, уся ницість московитів вилазить.
Ksusha Vit
Ksusha Vit 2 yıl önce
Дякуємо за ваші відео, завжди дуже цікаво і пізнавально!👍👍
Цікава Історія
Гарно і по поличках все розкладено.
Oxi Dragom
Oxi Dragom 2 yıl önce
Якщо не знати історіі то гарно розповідає автор,а якщо навпаки,то великий сумнів виникає
Марія Тетянівна
Дякую за ліквідацію моєї історичної необізнаності👍
Dmitry Gricenenko
Dmitry Gricenenko 2 yıl önce
👍🏻дуже цікаво. Дякую!
Садова Квітка
Дякую за вашу працю, вподобайка 👍
History of mine
History of mine 2 yıl önce
Повторю свій комент, адже ви поновили прем’єру. Дякую авторам цього ролика на перед за класний ролик (я знаю він такий, ви мене не переконаєте в протилежному). Я також переходжу на своєму каналі на українську, надіюся, що буде такий же успішний шлях як і у вас. Привіт всім)
History of mine
History of mine 2 yıl önce
@Ingvar Rom дякую!!
Ingvar Rom
Ingvar Rom 2 yıl önce
Бажаю успіху! Підписку та підтримку україномовного контенту гарантую.)
History of mine
History of mine 2 yıl önce
@Історія Без Міфів згода)
Історія Без Міфів
Дякуємо! Розвиваймо власний сегмент ютубу
Juju Ukrainian Girl
Juju Ukrainian Girl 7 aylar önce
Чудове відео! Історія мені подобається саме цим - своєю складністю, купою нюансів які треба знати і враховувати і можливістю зрозуміти а як люди жили і про що думали н-років тому. Треба досліджувати і розповідати все як було, це єдине вартує витраченого часу. Дякую за чудовий і корисний контент, як завжди❤️🇺🇦
vitvinni
vitvinni 2 yıl önce
Чтоб понять действия людей того ужасного времени, надо понять что у украинцев не было своего государства. Сначала были под поляками, потом под советами. И ощутили все "прелести" Сталинизма. Так вот поставьте себя на их место. Никто в здравом уме не пойдет воевать за ту власть, которая принесла террор и репрессии. Коллаборационизм сложная тема, пусть её исследуют историки, а не рашисткие пропагандоны в своих целях. Однозначно лайк каналу. Больше такого контента, чтоб советскую бацилу излечить.
Назар Попель
Не всегда ми били под поляками и под русскими а например в час галицко-волинского княжества,гетьманщины и Запорожской сечи мы были независимы.
Дурачок звичайний
@BoyfriendXML УНР було знищено, та розпиляно між Польщею(яка нас кинула) та Радянською Росією.
Kulegema
Kulegema 6 aylar önce
@BoyfriendXML а, трипільські племена?, А Русь?
BoyfriendXML
BoyfriendXML 7 aylar önce
Не было государства.... Да, УНР, зелёный клин,гетьманщина и дальше слишком давнее никогда не былой
Байда
Байда 2 yıl önce
Спасибі за об'єктивне висвітлення інформації. Буде дуже цікаво побачити ваш випуск про дивізію СС Галичина
Dima Amid
Dima Amid 2 yıl önce
@Иван Крутов War...War never changes
Байда
Байда 2 yıl önce
@Иван Крутов вони люди, які потребують вшанування їхньої пам'яти, як і кожен загиблий в будь-якій війні, окрім військових злочинців
Байда
Байда 2 yıl önce
@Иван Крутов і взагалі в своєму коменті я ніяким чином не прославляв чи, навпаки, критикував дивізію. Просто хочеться почути про неї на сьому каналі, але у вас, чуючи "дивізія СС Галичина" виникає ефект "червоної ганчірки"
Байда
Байда 2 yıl önce
@Иван Крутов Я взагалі-то не хотів, але бачу, що ви замість мене на свою пропозицію відповіли. Отакі ви улізливі, росіяни. Вас дуже зачіпає ся тема і ви не можете пройти повз. Впевнений, що ви дуже пітніли, пишучи такий здоровецький комент. Ну що ж відповім і я вам, аби не було несправедливости. 1. Галичина тоді лише в 39 році ввійшла до складу СРСР. До сього ж вона була в складі Польщі та Австро-Угорської імперії. Тому ясно, що для німців був просто зручний такий поділ. А те, що вони не вважали Галичан українцями - се ви за них самі визначили, молодець. 2. Так само ви вирішили за 80 тисяч людей, що вони там розуміли і усвідомлювали. Набір до СС Галичини українцями відбувався, бо існувала вже традиція воювати у складі австрійської армії. Навіть самі вояки розшифровували СС як "Січові стрільці". Також люди побачили, що таке совєцький союз і робили все, аби протидіяти йому. Звідкіля ж в людей може взятися патріотичність до сієї держави, якщо вони пробули в її складі всього півтора роки. 3.Ви все розказуєте через призму наших років, знаючи, що таке Рейх, СС і які злочини вони скоювали. Тоді ж були інші часи, і місцеві жителі використовували будь-яку можливість, для протидії ворогові і се була основна причина вступу до дивізії. 4. Емблема дивізії Жовтий лев на синьому щиті - давні символи ще Галицько-Волинського князівства. 5.На Нюрнберзькому процесі не визнали дії Дивізії СС Галичина злочинними. Згадки про неї немає в обвинувальному акті і жоден вояка засуджений не був 6. Українець - нова модерна назва Русинів, Руських і Московити тут абсолютно ні до чого Ви б краще за своїми колаборантами дивились, росіяни, ніж лізти в чужу країну
Вова Яременко
матеріал просто бомбезний, дякую
Slavik lishkovich
Дякую за вашу працю!
History of mine
History of mine 2 yıl önce
До речі, совєти хотіли видачі Шандрука як "совєтського" громадянина. Йому допоміг генерал Андерс, який разом з ним служив в польській армії, та сказав, що він є громадянином Польщі. Так він врятував йому життя
Катя Сорока
ДЯКУЮ. Підтримка та вподобайка.
66 litres aquarium
66 litres aquarium 2 yıl önce
Дуже важливий та цікавий випуск.
Dmytro Steblin
Dmytro Steblin 2 yıl önce
Ми повинні пам'ятати нашу історію, вивчати її та аналізувати, а не ховати ганебні сторінки "в шухляду", як це прийнято на Московії. Усвідомлення того, що було зроблено правильно, а що ні - це шлях до подальшого розвитку здорового, успішного громадянського суспільства.
Галина Ячная
Як на мене, що ви маєте на увазі висловом" ганебні сторінки" /у нашої землі було багато сурових часів, але аж ніяк не ганебних.
Igor qqq
Igor qqq Yıl önce
Кожна передача добре аргументована, добре прочитана та добре пiдготовлена. Дякую.
Kostiantyn Hula
Kostiantyn Hula 2 yıl önce
Було б чудово, якби ви добавляли перелік рекомендованої літератури під відео. Як мінімум тієї, що у вас на столі. А якщо це будуть ще й посилання на онлайн книгарні, то зможете домовитись з ними про партнерство :)
Натан Френкель
Вподобайка і комент! Слава Україні!
Vladlen Maraiev
Vladlen Maraiev 2 yıl önce
Героям Слава!
Георгий Павленко
ПИШІТЬ УСІ ПО ДЕКІЛЬКА КОМЕНТАРІВ, ЦЕ ПРЕКРАСНЕ ВІДЕО ПОТРІБНО ПРОСУВАТИ!
Георгий Павленко
@Любомир Шупенюк Згоден!
Любомир Шупенюк
Я вже три написав.Щодо відео воно безперечно круте.
Alex Quick
Alex Quick 2 yıl önce
дякую за правдиву інформацію! вподобайка!
N0NameV1
N0NameV1 2 yıl önce
Дуже важлива тема! Дякую, що так добре її розібрали!
Николай
Николай 2 yıl önce
Продвигаем, пусть узнают больше людей
Валентина Хлопчанюк
Шкода, що не можу поставити із сотню лайків. Тема неймовірно цікава! Ніколи навіть не здогадувалась про такі цифри і таку багатогранність ситуації. Здається, що подання шкільного матеріалу стосовно Другої світової все ще однобоке, неймовірно швидкоплинне і по-максимуму націналене на те, аби не залишатись в голові довш ніж на один урок. Дякую, що даєте можливість відновити любов до історії!
Олег Кузьменко
Дуже важливий канал!
Oleksandr Matros
Oleksandr Matros 2 yıl önce
Хороший канал, цікаві теми, професійні спікери. Все на рівні. Не спиняйтесь.
hiutiu
hiutiu 2 yıl önce
Тема 🔥🔥🔥 Чекаю з нетерпінням!
Iryna Zinkevych
Iryna Zinkevych 2 yıl önce
Цікаво, сподобалось, краще знати правду, яка би не була, ніж брехню,👍👍👍🙋‍♀️
Євгеній Шевченко
Дуже цікава тема.чекаю з нетерпінням....
Ataus Сірий
Ataus Сірий 2 yıl önce
Ай справді, чому враховують території і населення які півтора роки як були окуповані?! Не справедливо
Ярослав Сенченко
@Вале Вале Украина била до СССР а когда пришли красние окупанти они просто окупирували Украину она перестала сущестовать как независимая страна а стала частью придатком совка
Ярослав Сенченко
@Вале Вале Совок окупирувал Украину в 1920 году тоесть Укарина била уже в окупации
Андрій Литвинов
@Вале Вале тут про імперію Совєцький союз, який окупував
Guilford Cornelia Li Britannia
Интересная тема. Надеюсь ролик будет таким же: впрочем каждый ролик на канале такой.
Alexander Zubenko
Alexander Zubenko 5 aylar önce
@Verify Your Clock ты уверен, что хочешь переходить на личности? В КПСС нельзя было не сидеть, ты же прекрасно это знаешь, а вот из генсеков был только Брежнев украинец и Сталин грузин. Брежнев был в Украине до своих 17 лет, с 17 лет он все время находился на територии современной рф. Столица в Москве, правительство в Москве, главные управления в Москве, съезды партии в Москве, революция которая привела к власти большевиков тоже совершалась русскими и для русских. Все народы СССР кроме русского так или иначе были оккупированы политическим или военным образом, какие страны кроме РФ вступили в СССР без угроз, ультиматумов, оккупаций и прочего, сколько так называемых республик вступило добровольно? Одна империя сместила другую и да, все эти народы имели право бороться за свою независимость. Совок это аналог Рейха, использовал те жи методы для тех же целей только в войне победил, вот и вся разница да и то не для кого не секрет что победил не самостоятельно и с очень большой мировой поддержки еще и руками насильно присоединенных народов. По официальной статистике самого совка во Второй Мировой погибло 1337400 украинцев при населении Украины в 28 миллионов, 252900 белорусов при населении Беларуси в 5275393 и 5756000 русских при населении России в 99 с половиной миллионов, это перепись населения за 39 год. Но это не страшно, страшно то, что в 1926 году по той же переписи совка был 32 миллион украинцев, а в 1939 году уже 28 миллионов. В то время как русских стало 99 миллионов вместо 77. Так и кто же тут титульная нация и кто больше пострадал?
Verify Your Clock
Verify Your Clock 5 aylar önce
@Alexander Zubenko Дурачек. Ттитульной нацией совка были новый советский человек. И в кпсс точно также сидели ещё и украинцы. Раскулачиванию и коллективизацией подверглись не только украинцы, а все народы ссср, поэтому глупо тут выделять только украинцев. Тем более им повезло, некоторые части значительно позже вошли в состав ссср.
Alexander Zubenko
Alexander Zubenko 5 aylar önce
@Verify Your Clock поболее чем россияне которые будучи титульной нацией совка воевали против совка в составе рейха) Украина была оккупирована большевиками за 20 лет до начала Второй Мировой войны, все же разжевано, украинцы хлебнули коллективизации и раскулачивания с искусственным голодом, который принесли большевики. За что должны были воевать украинцы? За собственную свободу или за булочку с трамвайчиком?
Verify Your Clock
Verify Your Clock 2 yıl önce
@Dmitry Geleverya С чего вдруг больше всех то.
Dmitry Geleverya
Dmitry Geleverya 2 yıl önce
Я изучал много материалов для служебного пользования по этой тематике. В составе вермахта воевали Туркестанский, два татарских, грузинский легионы. Кроме Власовской армии были РОНА , казачки вафен СС и другие. Украинцы явно не были первыми, хотя оснований воевать против сталинского большевизма имели больше всех.
Vasyl Khmara
Vasyl Khmara 2 yıl önce
наша зброя в цей момент!)
Дина
Дина 2 yıl önce
Вподобайка і комент😌
Євгеній Єрін
Дякую за цікаву подачу та свіжий погляд!
Maria Kozyrenko
Maria Kozyrenko 2 yıl önce
Дякую вам за цікавий матеріал!
Сергій Семенюк
Дякую за історичну правду!👍🇺🇦🥇
Tanja Mayer
Tanja Mayer 2 yıl önce
Дякуєм . Підтримка українському каналу на ютубі.
Sonraki