Karanlık

Совєцькі партизани - бандити чи "народні месники"? // 10 запитань історику

Історія Без Міфів
görünümler 161 824
99% 7 900 1

🔥 Наш мерч 👉 instagram.com/p/CYjpgYboVe5 або t.me/historywithoutmyths
Ставай нашим спонсором trvid.com/show-UCXx3...
Підтримай нас на Патреоні 💰 www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598
PayPal 💳 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

ФБ 👉 facebook.com/Historywitho...
Instagram 👉 instagram.com/historywith...
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com
Голос запитань @Нудний Пенс

Діяльність “червоних” партизанів в окупованій Україні 1941-1944 років - дуже суперечлива тема. З одного боку, вони боролися проти нацистів, їхніх союзників і колаборантів. З іншого, поширеними явищами серед партизан були мародерство, пияцтво, розпуста. Часто їх звинувачують у провокуванні окупантів на репресії проти цивільного населення, як у містечку Корюківка в березні 1943-го. Про Ковпака, Руднєва, Федорова, Сабурова, Попудренка, Наумова й про те, наскільки реальним є пропагандистський образ “народного месника” розповідає історик Ігор Бігун - редактор веб-сайту “Історична правда”.

“Історія Без Міфів” - це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту - спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.

katma

 

1 Tem 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 858
Історія Без Міфів
Не забувайте про підписку
дeнис можарівський
Зніміть будь ласка відео про Буковину, бо вона в Історії України згадається мимоволі!
Олександр Доманов
Як я пишаюся нашіми воїнами ЗСУ ! Дай Бог Вам хлопці та дівчата усього самого найкращого у житті Перемога буде за Україною ! С
Andrew Iskorostensky
Дякую за вашу роботу -- разом до перемоги.
Олег Бабич
В радянських книгах їх героізували, в школі нам про місцевий загін розповідали, як про героїв боротьби з німцями! Очевидці подій розповідали що тільки огороди і курники обносили єдиний «подвиг» застрелили двох відпущених з полону червоноармійців місцевих.
Oleksandr Matros
Дякую за відео. Дякую за історію.
Hot Rod
Дякую за роботу! Хай квітне український ютуб!
Serghii Serghii9
Вподобайка на підтримку україномовного каналу. Дякую за Вашу роботу
Jon Rembo Ser
У нас на Галичині партизани якраз з радянською владою і боролись
Zenek Kwiatkowski Ukraińska Historiografia
Dziękuję za to co robicie Czekam na ten temat długo i będzie kolejny ciekawy odcinek
сергій смолін
У сусідньому селі колгосп назвали ім.Ковпака і поставили бюст, на другий день- бюст був у р.Горинь. Його відновили...Історія повторилася кілька разів. Хепі енд -колгосп назвали ім Т.Г.Шевченка. Ковпаківці показали себе як істині головорізи західних українців(Рівненська обл., Сарненський рн)
Lena Dzubuk
Дякую за працю !
Алла Мельник
При перелічені втрат від партизан чомусь нагадалася "стая байрактаров". Дякую ! Тема цікава і фактів, мабуть, набагато більше. Може ще один випуск зробите, коли небуть. Удачі !!!
Виктор Рад
В 70-х роках мені розповідав один чоловік що більшість "партизанських загонів" були "створені" в райкомах і обкомах КП в 60-х роках.До 20 річчя перемоги райкоми змагалися в "створені" "партизанських загонів" і багато комуністичного бидла яке ховалося по селах окупованої України в 60-х стали героями.Я вірю в це,бо іудо-комуністи це самі брехливі створіння.
Kamikura Yokosuka
Якось дуже академічно. Я в дитинстві (1985 році) отримав шок від розповіді прабабусі про ковпаківців на території Чортківського району (Тернопільської обл.). Прабабуся розказувала, що копаківці були гірше німців, забрали всю худобу та збіжжя залишили сім’ю голодувати. Легше стало коли село почали контролювати «наші» партизани… Тільки в через 5 років я зрозумів, що «наші партизани», то УПА…
Meldark
Дякую за вашу працю! На ниві історії України ще так багато цілини
Сергей Мацько
Чітко, професійно і без "заносів" вправо чи вліво. Дякую.
Лариса Балко
Дякую, друзі, за вашу працю
Георгий Павленко
Професійна подача, зрозумілий виклад. Видно, що людина добре розбирається у своїй темі.
Максим Ткаченко
Дякую вам за вашу працю
Sonraki
Mixing Every Oreo Flavor Together
18:59
Mixing Every Oreo Flavor Together
18:59