Karanlık

Павло Скоропадський: еволюція «не надто переконаного українця» // Історія без міфів 

Історія Без Міфів
görünümler 485 B
50% 1

Друзі! Разом із колегами з волонтерської Group 35 ми продовжуємо збір на засоби звʼязку для підрозділу Головного управління розвідки. Переходьте за QR-кодом або за посиланням pay.fondy.eu/s/iOE69rebSgx0H. Кожен ваш внесок наблизить Перемогу над російськими окупантами!
🔥 Наш мерч 👉 / historywithoutmyths або t.me/HWM_merch
Ставай нашим спонсором 👉 / @istoriyabezmifiv
Пригостити команду "Історії без міфів" кавою 👉 www.buymeacoffee.com/bezmifivua
Підтримай нас на Патреоні 💰 / historyua
Наша monoБанка 💳 send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598
PayPal 💳 istoriya.bez.mifiv@gmail.com
ФБ 👉 / historywithoutmyths
Instagram 👉 / historywithoutmyths
Співпраця 👉 hwm.cooperation@gmail.com
Голос запитань @nudniypens
Музика 👉 Богдан Ярмоленко / bogdanjarmolenko
Останній Гетьман України Павло Скоропадський перебував при владі всього-на-всього 7 із половиною місяців - із 29 квітня до 14 грудня 1918 року. Але дискусії про цей період не лише тривають - останнім часом вони навіть загострюються. Основна полеміка точиться стосовно двох взаємовиключних тверджень: Скоропадський був переконаним українським державником і самостійником; Скоропадський був русофілом та відроджував єдину росію. Сучасна повномасштабна війна росії проти України лише накладає додатковий відбиток на сприйняття його політики.
Насправді ж погляди останнього Гетьмана дуже сильно еволюціонували протягом життя. Скоропадський до Лютневої революції 1917 року, Скоропадський під час Української революції 1917-1921 років і Скоропадський в еміграції - практично три різні людини. Еволюцію його особистості ми аналізуємо у цьому відео.
“Історія Без Міфів” - це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту - спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 20.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
00:00 Початок трансляції
00:43 Хай квітне Український TRvid!
05:44 Засоби зв’язку для ГУР
06:57 Скоропадський до 1917 року: від німецькомовної дитини до російського генерала
21:06 Лютнева революція і народження «не особливо переконаного українця»
23:36 Українізація 34-го корпусу й конфлікт Скоропадського з лідерами УНР
29:01 Що таке новітній Гетьманат?
33:44 Підтримай «Історію Без Міфів»!
34:41 Скоропадський зразка 1918 року - самостійник чи русофiл?
47:01 «Сентиментальний дегенерат» чи «делікатний аристократ»?
56:21 Наш мерч
56:46 Політична команда Гетьмана: інсайдерська інформація
01:10:28 Дамоклів меч Гетьманату: збройні сили та земельне питання
01:21:33 Поїздка в Німеччину як смертний вирок Українській революції
01:28:23 Антигетьманське повстання: між українським молотом та російським ковадлом
01:36:11 Перші роки у Швейцарії та Німеччині: прощання з федералізмом
01:45:25 Монархізм Липинського та монархізм Скоропадського
01:53:20 Скоропадський рятує Бандеру: гетьманці-державники у Другій світовій
02:04:07 Відповіді на запитання глядачів

katma

 

21 Şub 2024

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR : 722   
@IstoriyaBezMifiv
@IstoriyaBezMifiv 9 aylar önce
Не забувайте про підписку tinyurl.com/ybm3kdz9 та дзвоник 🔔, щоб не пропустити нове відео! А допомогти нам створювати нові відео можна через платформу BuyMeACoffee www.buymeacoffee.com/bezmifivua, Патреон www.patreon.com/historyUA, через нашу monoБанку 💳 send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP, на картку ПриватБанку 💳 5168 7574 1861 1598 або через "Спонсорство" тут - на TRvid.
@edwardbuffalo1375
@edwardbuffalo1375 9 aylar önce
Багата робота.
@pogulanka
@pogulanka 9 aylar önce
Скоропадський завжди видавався мені імперським малоросом, навіть попри політику українізації, яку він проводив. Проте, ви заставили мене дещо переосмислити його постать. Чудова робота, дякую! Приєдналась до спонсорів. Чекаю на нові відео на тему Української Революції. Продовжуючи тему Скоропадського та його Української Держави, хотілось би трішки більше почути про його уряд (не тільки упереджених великоросів), реформи, вплив на культуру та інше.
@vladlenmaraiev1867
@vladlenmaraiev1867 9 aylar önce
@@pogulanka Дякуємо, будемо продовжувати)
@user-qk5os4df6n
@user-qk5os4df6n 9 aylar önce
П.Скоропадський був не останній гетьман України !!! Був ще один гетьман --- колишній керівник його Канцелярії Іван Васильович Полтавець- Остряниця !!! Коли буде передача про нього ?!!!
@vladlenmaraiev1867
@vladlenmaraiev1867 9 aylar önce
@@user-qk5os4df6n Він проголосив себе Гетьманом в еміграції, тож це вже чиста умовність. Скоропадський - останній, хто був правлячим Гетьманом в Україні. Але Полтавець-Остряниця - постать маловідома і варта уваги, справді.
@user-si1kc4fp6g
@user-si1kc4fp6g 9 aylar önce
Я приголомшлена. Росіяни так добре розуміють і артикулюють, що росія не може існувати без України. І в чому тут велич? Що твоє існування тримається на окремій сусідній, як вони кажуть «страна 404» державі, яку вони не вважають хоч чогось вартою? Як тільки росія розхитується - одразу шукають «острівець спокою» в Україні. Дивовижно просто, вєлікій народ. Дякую дуже за випуск, ви так гарно розкрили особистість Скоропадського. 🔥
@Vespidm
@Vespidm 9 aylar önce
Ну тому що близькі народи.
@dmytrol1210
@dmytrol1210 9 aylar önce
Вони просто зробили собі міф (і намертво вбили його собі в голову) про те, що Росія походить з Києва і українських земель. Хоча здавалося б яка різниця? А ні століттями пнуться в Україну.
@Vespidm
@Vespidm 9 aylar önce
@Inspired performance хто тобі так сказав? Твій дід? Це геополітика
@Vespidm
@Vespidm 9 aylar önce
@Inspired performance ого, я не знав, дякую
@notyou5703
@notyou5703 9 aylar önce
@@Vespidm геополітика - це економічний і військовий вплив на регіони і далекі країни задля ресурсів та політичного впливу. Напад росії - це банальна загарбницька війна, а ніяка не геополітика.
@olhaverbetska8221
@olhaverbetska8221 6 aylar önce
Дуже гарно Владлен наголосив, що Скоропадський, як розумна та гнучка людина, змінював свою думку протягом життя. Бо дійсно, у сучасному світі неможливо щось для себе вирішити у 20, наприклад, років і все життя триматися цього та не розвиватися
@dekorol_11
@dekorol_11 6 aylar önce
Дуже гарний випуск, дуже чітко показує, шо нема ніякого змісту шукати якихось хороших росіян, бо як і 100 років тому, так і тепер і в майбутньому для всіх них ми будем в кращому випадку 2 сорт. Завжди коли слухаю про детальний опис розвитка подій нашої історії в голові ну ось ось і в них все вийде, навіть знаючи що все провалилось, всерівно така думка є, не знаю чим це пояснити))) дуже дякую за випуск! Скинув всім своїм друзям)
@helenkrasovska4401
@helenkrasovska4401 9 aylar önce
Подобається, що автори каналу не намагаються ідеалізувати або ж вішати усіх собак на будь-яку історичну постать. Тільки об'єктивні факти і нічого окрім них! 🤍
@duff0497
@duff0497 8 aylar önce
♥😎😎😎😎😈🔥😈😈😎😈😎😈😎😈😈😊😈😈😈😎😎😎🤔🤔👏👏😋👏👏😊😋👏👏👏👏👏😋👏👏
@duff0497
@duff0497 8 aylar önce
@duff0497
@duff0497 8 aylar önce
Э0😔👌👌🎉😑😑😑
@duff0497
@duff0497 8 aylar önce
Эхэ
@serzhvovk
@serzhvovk 8 aylar önce
Та ти шо???? А тільки що у відео що було??? Скоропадський- Z нацист, його оточення "хорошие рускіе"
@anonym58063
@anonym58063 9 aylar önce
Скоропадський пройшов тією ж еволюцією ставлення до росії, якою пройшли майже всі українські лідери. "Після розмови з росіянами про Україну стаєш українським націоналістом"
@anastasiiazdorikova
@anastasiiazdorikova 8 aylar önce
Мабуть найкраще відео про Скоропадського, яке я бачила. Відчувається вплив саме джерел, а не особистих переконань авторів. І при цьому ніби вперше я побачила Скоропадського як людину свого часу, а не просто маріонетку
@vitaliyziabrov
@vitaliyziabrov 29 gün önce
Величезна подяка українським захисникам, нашим волонтерам! Величезна подяка нашим союзникам за допомогу!
@jhongolt5110
@jhongolt5110 9 aylar önce
Дзякуй за Вашу працу - файны прыклад, яе трэба падаваць гісторыю, без перабольшвання і стварэння штучных мітаў, некалі пачынаў глядзець ледзь не ўсе украінскія каналы па гісторыі - але праз паўгады і ўжо апошнія гады тры гляджу ўжо толькі Вас🤩👍
@andy_berk
@andy_berk 9 aylar önce
Чудова ідея розкрити еволюцію постаті Скоропадського, адже про гетьмана думки різняться, зокрема через спрощений підхід до його поглядів. Сподобався розбір міністрів часів Скоропадського через їх висловлювання у ставленні до Української держави. Дякую за чудовий випуск!
@Hrystyna1234
@Hrystyna1234 Aylar önce
Дивовижний випуск! Дві години не можна було відірватися. Стільки цікавих фактів, ніким раніше не озвучених. Є бажання ще більше заглибитись у вивчення періоду Перших визвольних змагань. Дякую!
@IstoriyaBezMifiv
@IstoriyaBezMifiv Aylar önce
Спасибі Вам!
@dmytronahorniak6
@dmytronahorniak6 9 aylar önce
Дякую за висвітлення невідомих сторінок історії. Був колись в Тростянці, в садибі-музеї пов'язаній з родом Скоропадських. Дуже приємне місце. Слава Україні! 🇺🇦
@IstoriyaBezMifiv
@IstoriyaBezMifiv 9 aylar önce
Героям Слава!
@user-mv8cc2bh8y
@user-mv8cc2bh8y 9 aylar önce
Дякую за якісний контент, особливо важливий сьогодні.
@JTChee
@JTChee 9 aylar önce
2 години такої складної теми! Витримали майже без перекосів!) Респект хлопці! Кращі!! Дякую
@user-ex4qv2fh4j
@user-ex4qv2fh4j 8 aylar önce
я навіть не помітила, що відео блищько 2х годин, бо дуже все цікаво
@user-vp2mh4um5r
@user-vp2mh4um5r 9 aylar önce
Величезна подяка,пане Владлене,за Вашу роботу і за неймовірно цікаву лекцію.За Вашою допомогою ми наздоганяємо шкільний провал,бо то було ,,совєтскоє обучєніє", за яким стоїть чорна справа. І дуже дякуємо за Ваш справжній патріотизм.
@user-yj7ie1wf8o
@user-yj7ie1wf8o 7 aylar önce
Дякуємо Вам п.Владлен за цікаву, розумну, чудову, патріотичну, правдиву лекцію. Як надоїло чути від поважних істориків брехню!
@olegb354
@olegb354 8 aylar önce
Дуже цікава та пізнавальна відеолекція. Вважаю що було б не погано повернути останки гетьмана Павла Скоропадського в Україну та перезахоронити. Уклінна вам подяка за вашу безцінну працю. Ви робите більше користі для нас українців, ніж міністерство освіти та культури разом узяті. Тож міцного вам здоров'я для наступних захоплюючих розповідей з нашої історії. Слава Україні та її Героям !
@Maria_Fedosova
@Maria_Fedosova 23 gün önce
Ну тоді треба вже треба і останки Петлюри,і Бандери,і Коновальця повернути,не тільки гетьмана 🤷🏼‍♀️
@olehhavrysh9881
@olehhavrysh9881 9 aylar önce
Дуже грунтовна розповідь про гетьмана Скоропадського і його політичне оточення. Дякую.
@Deklard
@Deklard 9 aylar önce
Те саме відчуття, коли прийшов на кінець етеру👍
@user-wd9bn4sb3p
@user-wd9bn4sb3p 9 aylar önce
Ось так могло б скластися наша украхнська державаетьманство монархія культура єдина незалежна і вільна едність,комуністидовго тривала боротьба двух государств ,Слава Україні
@IstoriyaBezMifiv
@IstoriyaBezMifiv 9 aylar önce
Героям Слава!
@byalikkostyantyn1004
@byalikkostyantyn1004 9 aylar önce
​@@user-wd9bn4sb3pщооо???!
@andriypetryshyn9855
@andriypetryshyn9855 9 aylar önce
Дякую, було неймовірно цікаво, хоч і сумно. В черговий раз підтвердилося, що ми на своїх помилках не вчимося навіть більше, ніж інші. Сподіваюсь, що Ваш і схожі проекти будуть цими помилками тицяти в очі, і це нарешті виправиться. Дякую за роботу, за атмосферу. Слава Україні і ЗСУ)
@IstoriyaBezMifiv
@IstoriyaBezMifiv 9 aylar önce
Героям Слава!
@Sasha-jc7dm
@Sasha-jc7dm 9 aylar önce
Як не вчимося? Навчилися і поводимо так як треба. Все буде Україна!)
@user-ff2xo8qc3b
@user-ff2xo8qc3b 9 aylar önce
Хай квітне український ютюб. Дякую. Героям слава,!
@user-bf4is3ky3r
@user-bf4is3ky3r 9 aylar önce
Уррра, я нарешті додивилася💪💪💪 Велика подяка творцям такого чудового та важливого контенту!
@vladlenmaraiev1867
@vladlenmaraiev1867 9 aylar önce
Дякую навзаєм:)
@Maria_Fedosova
@Maria_Fedosova 23 gün önce
Я 3 дні дивилась)бо дуже важко знайти час,щоб подивитись "одним махом".
@Sharaievskyi
@Sharaievskyi 9 aylar önce
В школі писав наукову роботу про освітню політику Скоропадського. Дуже цікаво. Дякую
@ToxaKaRp
@ToxaKaRp 9 aylar önce
- Пане Скоропатський, то Ви все таки ЗА самостійну Україну? - Так. Ой тобто, ні. Можливо... а хто питає?
@byalikkostyantyn1004
@byalikkostyantyn1004 9 aylar önce
Д, а не Т
@ihtac
@ihtac 9 aylar önce
Мгм. Добре, що Директорія УНР знала точну відповідь на це питання - ні
@user-ws3dd6yd1k
@user-ws3dd6yd1k 9 aylar önce
У вигнанні він конкретніше визначився, але було вже пізно.
@Durachok_zvychainy
@Durachok_zvychainy 12 gün önce
@@ihtac Та сама, яка хотіла об'єднання з большевиками, зємлю крєстьянам, та в цілому були націонал-комуністами.
@ihtac
@ihtac 12 gün önce
@@Durachok_zvychainy перечитай комент вумнік, там сарказм + що директорія точно була не за самостійну Україну, на відміну від "вагань" ЯВПГ Скоропадського.
@tktilk3878
@tktilk3878 9 aylar önce
Класний відвертий матеріал про суперечливу особистість у нашій історії
@user-ex4qv2fh4j
@user-ex4qv2fh4j 8 aylar önce
Кожне відео, як частина великого дослідження. Вся інформація має різні витоки і виринає в нашій свідомості кожного разу незнаними знаннями, які ми чи забули, або не до кінця вивчили в школі, технікумі, університеті. Дякую всій команді за вашу працю до нашого усвідомлення.
@user-lv9cu8nh4g
@user-lv9cu8nh4g 3 aylar önce
Один з найкращих стрімів! Так багато про Скоропадського я ще не чув! Хай квітне український Ютуб!🇺🇦🇺🇦
@_dmytrO__
@_dmytrO__ 9 aylar önce
Порадив усім друзям, не дивлячись на дві години, переглянув на одному подиху, було б супер,зробити схожі відео і про інших відомих українських діячів) дякую за працю!
@user-hk1pe2cp2e
@user-hk1pe2cp2e 9 aylar önce
Слава Україні! Слава ЗСУ! Спасибі за роботу
@IstoriyaBezMifiv
@IstoriyaBezMifiv 9 aylar önce
Героям Слава!
@svitlana1534
@svitlana1534 9 aylar önce
Супер, що розповідаєте все як є! І це правильно, знати свою історію, а не вигадувати собі героїв. І дивитись все це в контексті того часу!
@user-ru7ks8nr5l
@user-ru7ks8nr5l 9 aylar önce
А Вінниченко багато шкоди наробив Україні!
@user-uh7io2yw1x
@user-uh7io2yw1x 9 aylar önce
Дякую за цікавий матеріал. Дійсно постать Скоропадського потребує аналізу і осмислення.
@mazeppa5208
@mazeppa5208 9 aylar önce
Дякую велике, за такий якісний і достовірний контент! Слава Україні!🇺🇦
@IstoriyaBezMifiv
@IstoriyaBezMifiv 9 aylar önce
Героям Слава!
@user-nh3wu4nv3e
@user-nh3wu4nv3e 5 aylar önce
Круте та інформативне відео. Радий що мені в рекомендації залетіло. + 1 підписник)
@user-lv9hc2km9w
@user-lv9hc2km9w 6 aylar önce
Дякую за чудове викладання історії України. Скоропадський, його діяльність, на жаль, не оцінена більшістю українців.
@user-yc6tc2gg5f
@user-yc6tc2gg5f 9 aylar önce
Дуже дякую Вам за розбір такого суперечливого і цікавого політика. Дуже захоплювався ним, читав книгу В. Савченка про нього... Гарна лекція!
@user-hg7md7te5o
@user-hg7md7te5o 9 aylar önce
Дуже велику працю Ви зробили, дякую за розгонуту історію!
@olekserb9714
@olekserb9714 9 aylar önce
Це наша історія. І не важливо хто з ким співпрацював, і не все так просто робилося. Нація шляхом проб та помилок йшла до державності і незалежності. Критика тут безпідставна. Дякую за інформацію! Слава Україні 🇺🇦!
@IstoriyaBezMifiv
@IstoriyaBezMifiv 9 aylar önce
Героям Слава!
@El-Mariachi
@El-Mariachi 9 aylar önce
Дякую, пане Владлене. Тепер зрозуміло чому ми 100 років тому програли. Інакше і бути не могло. Зараз зе вше інакше, будемо надіятись що історія не повториться, і будемо робити все щоб вона НЕ повторилась.
@mykola5394
@mykola5394 9 aylar önce
Дякую за Вашу працю 👏 Хай квітне Український ютюб 💙💛 Слава Україні 🇺🇦
@IstoriyaBezMifiv
@IstoriyaBezMifiv 9 aylar önce
Героям Слава!
@SecretHistoryUA
@SecretHistoryUA 5 aylar önce
Дякуємо за дослідження! Відео багато чого прояснило про Скоропадського! Слава Україні!
@stepaniyapetriv1241
@stepaniyapetriv1241 2 aylar önce
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!❤
@oi-tw8uo
@oi-tw8uo 9 aylar önce
Кожного разу чекаю на ваші стріми! Героям Слава!
@olegmakey
@olegmakey 7 aylar önce
Дякую за якісний україномовний контент, намагаюся завжди коментувати, підтримувати і поширювати
@forest.spirit
@forest.spirit 9 aylar önce
Як би було файно, якщо б нам так у школі/університеті викладали історію, вас завжди дуже цікаво слухати!
@81_75
@81_75 9 aylar önce
Чудовий випуск, крута робота, дякую. Справді, такі були часи, ні Скоропадський, ні його сучасники, не знали всієї ситуації. Що ж наступні 105 років дуже чітко показали, чи можливе рівноправне існування України в складі росії. Шкода, що тоді не знали про справжнє походження російської культури, якою вони так захоплювались.
@user-ky5id5mw5j
@user-ky5id5mw5j 9 aylar önce
Героям Слава! Дякую вам пане Владлене та вашій команді Історія без міфів за вашу працю та просвітницьку роботу. Цікаво послухати про Скоропадського. Лайк перегляд коментар та поширення відео в соцмережу. Хай квітне український ютуб
@user-st6mp4xf6d
@user-st6mp4xf6d 9 aylar önce
Щиро вдячна за кожен випуск і ту просвітницьку роботу,яку проводить канал "історія без міфів"❤️
@user-rh8uk3vi3b
@user-rh8uk3vi3b 9 aylar önce
Дякую! Слухаю Ваші стріми на одному диханні, знаходжу відповіді на багато питань, які раніше замовчувались або перекручувались. Дуже актуально в наш час , бо зараз ми не маємо права на схожі помилки. Дуже велика ціна, яку українці продовжують плати досьогодні.
@koshowyi
@koshowyi 8 aylar önce
Це неймовірно... Дійсно, ходили б по спіралі, аби не озиралося на пройдений шлях і не працювали над помилками. Дякую за просвіту! Слава й перемога Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦✌️
@vitalygerasimets9625
@vitalygerasimets9625 5 aylar önce
Ваша праця на ниві просвітництва в контексті історії України та світу загалом, справді надихає. Дуже вдячний вам за це. Бо в орді до прикладу багато приділяють уваги такій тематиці а в нас мало (що дуже погано), але завдяки таким людям як ви це нарешті змінюється! І слава Богу! Принагідно хотілось би почути вашу пораду щодо вибору якоїсь фундаментальної праці по історії УНР бо хочеться знати якомога більше про той час а поверхневі дослідження не дають бажаних знань. Дякую ще раз.
@serhiishchebetiuk9756
Ви неперевершені у своїх дослідженнях нашої історії !!! Щира Вам подяка за вашу працю!!! Слава Україні !!!
@IstoriyaBezMifiv
@IstoriyaBezMifiv 9 aylar önce
Героям Слава!
@irynakoval5611
@irynakoval5611 9 aylar önce
Дякую! Про свою історію ми знаємо дуже мало і дуже покручено. Ви робите дуже потрібну справу!
@afx8699
@afx8699 9 aylar önce
Дякую за працю. Бо то біда якась з цим полярним відношенням до Скоропадського, як не дивишся\читаєш, постійно натикаєшся на присмак субєктивного ставлення, не розумієш де тебе намахують. А тут, історія, як має бути - без героїзації чи демонізації, суто факти і дослідження, а висновки вже хай кожен сам робить.
@OVsilence
@OVsilence 9 aylar önce
Дуже суперечлива особистість, але дуже було цікаво слухати. Дякую за випуск💙💛
@nikol_ova_19
@nikol_ova_19 7 aylar önce
Мені було важко дивитися цей стрім, бо Скоропадський наче український гетьман, але "Історія без міфів" мені відкрила очі, що Павло Петрович тяжіє до рос. дворянства. Але, як уже підмітив пан Владлен, мені легше судити, так як я чудово згори пройдених літ видніше.
@user-rv4sl7yc8i
@user-rv4sl7yc8i 9 aylar önce
Героям Слава!Хай квітне Украінський ютюб!
@IstoriyaBezMifiv
@IstoriyaBezMifiv 9 aylar önce
Хай квітне)
@LehAn4a
@LehAn4a 7 aylar önce
Дякую дуже за стрім і за пораду книжок!👍 Особливо Пана Потульницького 📚
@KoschytzGustav
@KoschytzGustav 9 aylar önce
Певно відео з рекордною кількість розвінчаних мітів за раз! Дякую за цю неоціненну працю
@vitaliymelnyk6852
@vitaliymelnyk6852 9 aylar önce
Дуже цікавий підхід до донесення іеформації про таку постать, дає дуже багато розуміння контексту
@user-tx5my6lx1w
@user-tx5my6lx1w 4 aylar önce
Таке наче нічого не змінилося з 1919 р і в 91 р до влади незалежної України знову прийшли комуняки, і русофіли і меркантильні! Чи то москофіли, так правильніше ! Але Україна переможе ,Слава нації !
@eugene_lesin
@eugene_lesin 9 aylar önce
Дякую за розлоги аналіз. Прикро, що сьогодні до фігури Скоропадського часто звертаються саме симпатики його ранніх русофільських поглядів. Так багато людей до нас проходили цей шлях розвіювання ілюзій про хороших росіян, і все ще знаходиться безліч інтелектуалів, які ігнорують цей спадок поколінь.
@igorbondarenko3386
@igorbondarenko3386 7 aylar önce
Що до світової підтримки не треба будувати ілюзій. На сьогодні для послаблення Р підтримка є, а от що буде далі подивимося..
@tw-pp9is
@tw-pp9is 9 aylar önce
Прекрасно поданий матеріал!!!
@redfox9961
@redfox9961 9 aylar önce
дякую за дуже цікаву розповідь, з нетерпінням чекаю наступний стрім!
@sergeym6681
@sergeym6681 9 aylar önce
Як завжди неперевершено. Дякую всій команді Історія без міфів за шикарний український контент. Багато років тому цікавився постаттю й періодом гетьмана Скоропадського, а тут багато нової та цікавої інформації, якої я раніше не чув
@Lastivka_ua
@Lastivka_ua 9 aylar önce
Дякую за ґрунтовний розбір теми! Ви зібрати стільки цікавих цитат і фактів, що дають зрозуміти складність особистості Павла Скоропадського і еволюцію його поглядів на Україну.
@serhii1509
@serhii1509 9 aylar önce
Дякую, за цікавий українськомовний контент!
@IgorMafon
@IgorMafon 8 aylar önce
Дякую, цікаво. Окреме дякую за те, що акцентуєте увагу на тому, що завжди потрібно зрозуміти контекст, перед тим як формувати думку про щось, когось 👍
@user-xj7kb2wh1g
@user-xj7kb2wh1g 8 aylar önce
Дуже Вам дякую за Вашу працю. Чудовий канал, важливі теми завжди висвітлюєте і дуже необхідні для порозуміння наших як помилок, так і досягнень. Дякую.
@iskorostensky
@iskorostensky 9 aylar önce
"....ЗНИЩУЄ ЇЇ" - ось єдиний правильний вихід!
@user-ir9bn3sj5j
@user-ir9bn3sj5j 4 aylar önce
Всім раджу щоб ознайомились з вашими коментарями Ви справжній історик Дуже цікаво дуже!
@usernadi
@usernadi 9 aylar önce
Лайк на користь укр.ютюбу❤️❤️
@user-ny7nl3it2q
@user-ny7nl3it2q 9 aylar önce
Дякую! Дуже цікаво і змістовно!Героям Слава!
@user-wp2cs8ox2e
@user-wp2cs8ox2e 9 aylar önce
ДЯкую каналу "Історія без міфів". Відео про Скоропатського дуже сподобалося, я дізнався багато цікавого і корисного для себе.
@xerox831
@xerox831 8 aylar önce
Наша біда отакі гетьмани " скоропацькі" які малороси та люблять гроші понад усе, а як докеруються, виїджають за кордон сім'ями, лишаючи українців сам на сам з наслідками свого керування.
@Maria_Fedosova
@Maria_Fedosova 23 gün önce
Повністю згодна. Як прийшли більшовики,так всі "націоналісти" повиїжджали закордон і кинули країну на потур червоним мурахам!
@user-gr4wc6kv1x
@user-gr4wc6kv1x 9 aylar önce
Дякую всім причетним за цікавий етер. Хай квітне український ютюб💙💛
@vladlenmaraiev1867
@vladlenmaraiev1867 9 aylar önce
Хай квітне)
@user-lb5mb6zn8l
@user-lb5mb6zn8l 9 aylar önce
Дякую вам за вашу роботу👍👍👍👍👍 Вподобайка. Слава Україні 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
@IstoriyaBezMifiv
@IstoriyaBezMifiv 9 aylar önce
Героям Слава!
@HavrSerhii
@HavrSerhii 9 aylar önce
Як завжди неймовірно цікаво та приємно дивитись, з мене чашка кави. До речі, раджу почитати книжку пана Владлена: Україна 1918, Хроніка.
@RiO-ky5ki
@RiO-ky5ki 6 aylar önce
Із захопленням дивлюся Ваші відео! Дякую за корисну працю!
@ninavirchenko3586
@ninavirchenko3586 9 aylar önce
Дякую!!! Разом з вашим (нашим) каналом вивчаю історію своєї країни! СЛАВА Україні 🇺🇦💙💛
@IstoriyaBezMifiv
@IstoriyaBezMifiv 9 aylar önce
Героям Слава!
@user-lb5sb5nk9v
@user-lb5sb5nk9v 9 aylar önce
Щиро вдячна за подану безцінну інформацію!!!! Бідна, бідна наша така безталанна Україна!!!! Ваша праця так потрібна нашій країні! Ви це робите висококваліфіковано! Дякую!
@user-km6yz6vo8r
@user-km6yz6vo8r 8 aylar önce
Дякую Вам за просвітницьку роботу.
@Volynskyy_shlyakhtych
Неймовірно ґрунтовний вийшов стрім про ясновельможного пана гетьмана👏👏👏
@serhiydobrzhanskyy4193
Багато цікавого дізнався для себе. Дякую. Сподіваюся на створення нових якісних відео.
@e.l.cooper1470
@e.l.cooper1470 9 aylar önce
Це ваш найкращий випуск. Дякую.
@ihorbaran450
@ihorbaran450 9 aylar önce
Щиро дякуємо вам за працю та Слава всім захисникам неньки України 🙏🙏🇺🇦🔆🇺🇦🇺🇦🇺🇦
@IstoriyaBezMifiv
@IstoriyaBezMifiv 9 aylar önce
Героям Слава!
@romabregovich793
@romabregovich793 9 aylar önce
Шикарно, дякую, дуже глибока і цікава подача. Як завжди
@IstoriyaBezMifiv
@IstoriyaBezMifiv 9 aylar önce
Дякуємо:)
@user-qd1sg1lx8t
@user-qd1sg1lx8t 9 aylar önce
Во віки слава...Дякую за вашу працю , вподобайка за змістовний екскурс історичну подію нашої держави.
@aleksandrsij8080
@aleksandrsij8080 9 aylar önce
Героям слава!!!!!! Дякую за вашу роботу!
@stanisawaturewicz
@stanisawaturewicz 9 aylar önce
Bohaterom chwała
@talib333
@talib333 9 aylar önce
Дякую Вам за Вашу величезну роботу.
@KaterynaLyakhno
@KaterynaLyakhno 9 aylar önce
Дякую за етер! Було б цікаво більш докладно дізнатися про уряди часів Скаропадського, про міністрів, їх діяльність, детальніше про реформи і нововведення. Цікаво було б почути про діяльність і постать Лизогуба
@sulfur32066
@sulfur32066 9 aylar önce
Дякую Історії без міфів за матеріал! Живіть і процвітайте! Слава Україні!
@IstoriyaBezMifiv
@IstoriyaBezMifiv 9 aylar önce
Героям Слава! Спасибі за підтримку!
@user-eh9us8wg4p
@user-eh9us8wg4p 9 aylar önce
Дякую, дуже цікавий та важливий випуск !
@user-pn6kd1ju5k
@user-pn6kd1ju5k 9 aylar önce
він звичайна людина зі своїми помилками та досягненнями
@WhiskiPriest
@WhiskiPriest 9 aylar önce
Героям слава! Дуже дякую за нове цікаве відео, особисто мені дуже багато висвітлило цікавих взаємозв'язків в українському самостійницькому русі
@mykolapro6243
@mykolapro6243 9 aylar önce
Дякую за роботу, Ви як завжди круті!
@user-fz3hy3hm5g
@user-fz3hy3hm5g 9 aylar önce
Прекрасне відео, чудова робота! Дякую усим хто долучився!
@olegpushenko9998
@olegpushenko9998 5 aylar önce
Велика подяка колективу каналу за цікавий етер.
@Hrygoriy_Maksymets
@Hrygoriy_Maksymets 9 aylar önce
Дякую Вам за змістовну доповідь про історичні події, про які дуже мало інформації!
@glibfortunskyy7653
@glibfortunskyy7653 9 aylar önce
Подяка, дуже цікаво. Продовжуємо підтримувати ЗСУ.
Sonraki
2000 Golf Balls Vs Ski Jump ⛳️
00:42