Karanlık

Ніхто не повернеться до Донецька - Станіслав Асєєв І Говорить Жадан

Радіо НВ
görünümler 81 078
50% 1 1

Журналіст, письменник і колишній в’язень «ДНР» Станіслав Асєєв та Сергій Жадан говорять про те, в якому світі ми живемо, про сепаратизм, коли прийшло усвідомлення, що війна в Україні справжня, як світлий шлях веде до концтабору, чи ідеологія має значення та про що нам нагадує Ленін.Дивіться інші ефіри цієї програми тут:
trvid.com/u-playlist?list...

Слідкувати за Радіо НВ. Без політики можна тут: trvid.com/show-UCQ6D...

Слідкувати за Радіо НВ можна тут:
Facebook: facebook.com/radioNV.ua
Instagram: instagram.com/radio_NV
Telegram: t.me/nv_podcasts

Читай всі закриті статті розділу НВ Преміум. Перший місяць 1 грн: bit.ly/33yDdUa

katma

 

6 Tem 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 423
Olga Pavluck
Olga Pavluck Yıl önce
Спасибо за интервью - интересно, печально (до слёз), горько и обидно (за народ в изоляции) и смешно (про Ленина). Хочу рассказать маленькую мою историю про Ленина - Когда я училась в начальной школе и была октябрёнком, имела смелость (именно так) спросить учительницу: "А Ленин какает или нет?". долго рассказывать что со мной 8леткой было, когда меня за руку таскали по кабинетам "учительская", "завуч", "директор", вызвали родителей.... Сейчас мне 68 лет и я до сих пор терпеть не могу слово "ленин" и что за ним спрятано.. А вот моя родная сестра (всего на полтора года старше меня) = обожает Ленина и каждый од отмечает его день рождения, возложением цветов к его памятнику. Я родилась и 30 лет прожила в СССР, а остальные 38 - в Украине. А моя сестра всю жизнь живёт в одном городе на территории бывшего СССР, теперешней РФ.
Павел Потемкин
Ты была в детстве ду ро й, ей и осталась до седых волос!! Вот и всё!
Я и моя Люся
@FirstName LastName Еще раз повторяю: пойди напомни, что тебе забыли дать таблетку.
SuperBerenika 2009
В США свалили все памятники отцам основателям США. Всему свое время. Не надо лишать людей детской памяти об условном "артеке". Ничего не надо было навязывать. Пришло бы время, дончане сами бы его сбросили. А тут глянули на Киев и наежачились
sofia kosinska
sofia kosinska Yıl önce
Я конкретно підсіла на ваші інтерв'ю. Настільки цікаво і корисно відкривати людей нашої сучасної культури. Величезне вам дякую!
Надія Юрченко
@Валерий Климюк Валерію, подивіться, скільки помилок зробили ви!
sofia kosinska
sofia kosinska Yıl önce
@Валерий Климюк У вас бачу теж якась біда, правда з клавіатурою. Дякую за виправлення, так і є, досконало правил не знаю, але це не ознака не знання мови. Багато хто не розмовляє за усіма правилами. Я теж часто помічаю, як хтось робить помилки і це нормально, ми всі живі люди, а не роботи. Тим більше, у мене немає такої необхідності у досконалому знанні мови. В побуті спілкуюсь виключно українською, музика здебільшого українська ( і англійська), підтримую український контент, виховую свою дитину у любові та повазі до мови та батьківщини. Тому думаю, що це не біда, робити помилки, але старатись їх виправляти, однозначно потрібно. Тому, ще раз дякую, буду знати🌷🇺🇦.
Валерий Климюк
Свою мову нэ знаеш. Правильно- " вэлычезна вам подяка" или"...вдячнисть" 30 лет как уехал.
Петро Дармограй
Подяка за передачу, респект пану Асєєву за здатність бути Людиною за будь яких обставин.
Захист Андрій
дякую Станіславу за мужність! Бажаю Вам здоров'я та щастя в особистому житті!
Alla megdal
Alla megdal Yıl önce
@ПЕТР КОРЗИНКИН вы или бот, или... пень
Люба Супик
@ПЕТР КОРЗИНКИН , а ти побудь деякий час в "Ізоляції", а тоді суди Станіслава...
ПЕТР КОРЗИНКИН
А в чому мужність? Чи запис відбувався на Донбасі?
Оріяна Сотник
~,,Умом Россию не понять,,.. /Ф. Тютчев, 1866 рік/ ~,,НЕ надо, братцы, напрягаться.... НАМ Г л а в н о е : в е з д е н а с р а т ь---- И НИ ЗА ЧТО н е п р и з н а- в а т ь с я ,,....~ /рос. поэт Виктор Остров- ский, 2020 год/ Як ВЛУЧНО, САМОКРИТИЧНО!!! СЛАВА УКРАІНІ ! ! !
ДужеЗлаХарків'янка
Купила вашу книгу Станіслав, буду читати. Дуже дякую вам за неї. Шкода, що вона написана через такий сумний досвід( Наснаги вам! Дві чудові людини в студії
Ольга Київська
Два роки тому син подарував мені книгу «Аєропорт» Сергія Лойко. Я не можу ії читати, бо сльози на очах, це наче рвати серце.
TarsBor
TarsBor Yıl önce
велике шанування цим двом Українцям.
Вера Заславская
Сергію, дякую за гостя) Дуже важлива і цікава бесіда) а про Леніна - прийшла до нас в офіс жіночка і почала жалітися, що як так у нас пам"ятник в Харкові знесли, кому він заважав? Я їй відповіла, що конкретно мені дуже заважав, вона на мене з подивом подивилась (бо ми з нею приблизно одного віку) і замовкла, більше про леніна нічого не чула. Дуже правильно зробили, що знесли, думаю, більшість вже і забули про нього)
Tatiana Bondarenko
Tatiana Bondarenko 4 aylar önce
@FirstName LastName киньте ссылку в каком конкретно суде и какие конкретно дела, что бы можно было ознакомится.
Alla Malezki
Alla Malezki Yıl önce
Підтримка Сергія Жадана! Все буде Україна!!! 🇺🇦
Donya
Donya Yıl önce
Уже жопа. ЯКА УКРАЇНА? МАРАЗМАТИКИ БЛ.
виктория вита
Дуже змістовна і потрібна розмова, дякую!!
Иван Zander
Иван Zander Yıl önce
Спасибо Станиславу за его книгу. Очень впечатлила.
Valentyna Silnitska
Станіслав в своїх роздумах починає глибше занурюватись у вибрані теми. Рівень глибини виріс за той час, як він повернувся з полону. Бажаю йому енергії і творчої наснаги. Дуже непересічна людина.
Світлана Абрамова
Дякуємо! Дякуємо! Величезна повага обом співрозмовникам за непохитну патріотичну позицію. 🇺🇦
Людмила Кулль
Дякую за бесіду двох інтелектуалів, які були російськомовними, але зараз українська звучить бездоганно, молодці!
Berehynya
Berehynya Yıl önce
❤ 🇺🇦
Светлана Белоконь
Дуже дякую за прекрасного у всіх відношеннях гостя! Завжди приємно зустрічати та слухати розумних людей, які мають потужний інтелект та залізний характер! Пишаюся такими людьми! Дякую від усього серця!
GGalyna Lishchinska
Цікава бесіда, дякую вам за співрозмовника.
Евгений Ройко
Дякую Жадану і Асєєву за цікаву розмову і підняття важливих критичних питань
ICE
ICE Yıl önce
Спасибо за правду..интересно..но очень горько!
Anna Kretova
Anna Kretova Yıl önce
Дякую за цікавого гостя і за вашу діяльність в будівницьтві України
1 1 8 2/L
1 1 8 2/L Yıl önce
🤟Дякую й пану Сергію Жадан ,й 👌Станіславу Осєєву за сумлінну вмотивовану бесіду ,надзвичайно✌ інтеліґентно...,політично із межею (!)запитання й Відповіді. ...Продовження,напевно буде ще...,Кримці підтримують. Кримці- ці Люди,які складаються із майже народів 100 національностей та є жителями міст,сіл🌱🌻🌳🐬🌊 Кримського Краю.
Aleksandr Novak
Aleksandr Novak Yıl önce
Северный поток это вам не высокооплачиваемый пост Шредера,а покупка с потрохами (взятка)целой страны ,расчет может быть произведен европейскими ценностями
Міккі Маус
один з найцікавіших гостей за останній час
Алекс Бандерас
Велика подяка за гостя.
Лина Аксененко
Дякую, дуже цікаве інтерв"ю.
Oleksiy Prosyanko
Люди після 30 років дуже добре міняються за умов наявності певних переломних моментів. Мені було 32 коли я перестав бути російськомовним і став 100% україномовним. Був біль, дискомфорт і купа комплексів, але переломний момент 2014 надавав наснаги. Просто у кожного був свій переломний момент. Більшість моїх колишніх змеляків нажаль повернуло до Росії.
anton Go
anton Go Yıl önce
@Лекс Cтоунхендж про новую Родину это не только про Украину, а про людей живущих на территории СССР.
anton Go
anton Go Yıl önce
@FirstName LastName не беспокойтесь, в России люди умеют отличить прекрасный народ Украины от власти, пропагандонов, хамов.
Oleksiy Prosyanko
@Лекс Cтоунхендж ваша батьківщина Україна? Чи що ви маєте на увазі?
Oleksiy Prosyanko
@FirstName LastName згідно офіційних українських даних ніяких "ДНР и ЛНР " не існує, а є ОРДЛО. Так що прошу пана нахуй.
Oleksiy Prosyanko
@Лекс Cтоунхендж дебільне зауваження
Ludmila Myrko
Ludmila Myrko Yıl önce
ЛАЙК ПАНУ АСЕЕВУ. МУДРА ТА ГЛИБОКА ПАТР1ОТИЧНА ЛЮДИНА
Любовь Лясковец
Дуже відповідає дійсності, то велика смута та сум. Але то наше сьогоднішнє життя.
Ninel R
Ninel R Yıl önce
Дякую за цю бесіду. Багато спільних думок. Багато відповідей на питання, на які шукаю відповіді. Багато спільного пережитого з моїм земляком. Теж не повернусь...
Надія Юрченко
@Larisa Dvizova я вже туди ніколи не повернусь. Перегоріло, переболіло, відрубані всі кінці. Одне дивує - як можна жити в тому гетто,( навіть в лапки не хочеться брати), де люди мовчки живуть в стойлі, позбавлені всіх благ сучасної цивілізації - залізничного зв'язку, аеропорту, літнього відпочинку, такого звичного в довоєнні роки. Як можна жити в тих депресивних, безробітних містах, які стрімко розвивались та росли в роки при Україні?
Larisa Dvizova
Larisa Dvizova Yıl önce
@Надія Юрченко Дякую Вам за толерантність та врівноваженість, яких мені бракує, коли мова йде про "народданбаса". Так, поки ще живі окремі особистості з проукраїнською позицією, та таких мізерний відсоток з загальної вато-маси, я знаю це з власного досвіду. Але ж у неймовірній прогресії множиться підростаюче покоління, яке ототожнює себе з ненавистю до України.
Надія Юрченко
@Larisa Dvizova згідна дещо з вами, Ларисо. Але ж там (я свідок), ще є люди які щиро люблять Україну і мріють про її повернення, як і багато відвертих ненависників України, та дуже великий прошарок простих обивателів, для яких не існує поняття Батьківщини. Зі всіми ними можна буде якось владнати співіснування - головне, щоб Україна на той час стала могутньою економічно та проводила там тверду соціально-правову політику. Але ж до цього ще треба дійти.
Larisa Dvizova
Larisa Dvizova Yıl önce
Не повертайтесь. Ви не зможете співіснувати у соціальному середовищі, яке там зформувалося за останні 7 років. Це навіть не те, що було до війни, це суцільні "зомбі" російського тв без усякого критичного мислення.
Red Panda
Red Panda Yıl önce
Всього вам найкращого, також намагаюся дізнатися деталі і відрефлексувати цю трагедію
Людмила Викто
Знайомий гість, читала його історію, людина з великої букви
Raisa Ihnatenko
Raisa Ihnatenko 4 aylar önce
Спасибо. Вопрос радостной встречи России некоторых дончан непонятен хоть я сама дончанка. Сегодня многие изменили свое отношение из-за постоянных обстрелов. Устали. Город пустой , многие и сейчас выезжают. Едешь по городу и не узнаешь его. Разбитый. Ждут окончания этой войны.
Максим Недригайло
Гарний і корисний етер. Саме наші політики реальну війну перетворюють на гібридну без чіткої і принципової позиції. З позицією агресора і загарбника наРосії все зрозуміло.
Alex T.
Alex T. Yıl önce
@FirstName LastName ваша аргументация так же не работает для меня, как и моя для вас. Знаю, что и в ВСУ не одни герои. Но надо помнить, что именно жители теперешних Л/ДНР принесли войну в свой дом. А война она такая, совсем не как в кино. ВьІ мне школу, ну а как там "изоляция"? Это просто громкий пример. Я своё отслужил. Нада будет, снова пойду. С чистой совестью, так как защищаю свою Родину. Всего доброго, мьІ всёравно останемся при своих мнениях. Разница в том, что я свою страну не предавал.
Alex T.
Alex T. Yıl önce
@UCieil2qgCd685Eiba-aPBCQ для меня? А мне зачем? Это же не я утверждаю, что в Украине всё так плохо, что люди назад в Л/ДНр едут. Я вижу своими глазами что тут и как. Не всем доволен, но учитьІвая войну ( хоть и необъявленную ), движемся скорей вперёд. А тем кому люба рф, а Украина не нужна, дак собирайтесь и в добрьІй путь. Там места много. Посмотриш, как там тебе местньІе обрадуються. Повторю, кто сам ничего делать не хочет, а ищет разньІе оправдания, не нужен нигде! А тем более предатель своей страньІ. Всего доброго.
Alex T.
Alex T. Yıl önce
@FirstName LastName адрес, видно дома.... Г. Камень-Каширский. Поедь да посмотри. За одно в соседних сёлах можеш поснимать как устроились парни, которьІм бьІло 18-21год в 2014. Но тьІ ж никуда не поедеш. Проще "нужньІми" ссьІлками спамить, и интерпритировать как тебе удобнее. Пример реальньІй, из моей жизни. Можеш верить, можеш не верить, можеш проверить. Мне побоку. Я для себя вьІвод сделал. ВьІше его написал. БьІвай.
Alex T.
Alex T. Yıl önce
@FirstName LastName два примера переселенцев в наш маленький город на западе УкраиньІ: Неполная семья( мать и две дочери ) получили очень старьІй дом. Не расстроились. Мать и старшая дочка нашли работу, а через два года примерно уже имели свой магазин! На месте старого дома сейчас новьІй. Живут и возвращаться не собираются. И вторая семья ( муж, жена, взросльІй сьІн) получили примерно такой же дом. Жена всё ходила и жалелась что дом плохой. Никто из них так и не искал работу. В итоге не найдя понимания среди местного населения уехали в неизвестном направлении. ВьІвод: возвращаются люди, которьІе считают что им все вокруг должньІ, а сами делать ничего не хотят. Понимаю, что не всегда так. Однако есть много похожих примеров из других регионов. Кстати, у женщиньІ из первого примера прозвище "сепарататистка")). Но это чисто в шуточном контексте. Так как очень добрая и активная женщина.
Alexander Los
Alexander Los Yıl önce
@FirstName LastName как раз хамство у вас - ни одного из упамянутых вами выражений у меня в тексте нет. А у вас нет ни одного аргумента против фактов, которые я вам предоставил. И чему радоваться жителям оккупированных территорий и тем, кто верил, что россия их заберёт к себе как забрала Крым? Российским паспортам, которые они получают в ростовской области? Ну покорители новых земель дарили аборигенам бижутерию, а взамен забирали землю и то ценное, что находили на этой земле. Ну Россия с Донбассом поступила жёстче - окончательно угробила регион, а местным взамен дала бумажки с двухглавым орлом, что бы они гордились ... Только было бы чем...
Людмила Ляшенко
Якраз нещодавно прочитала Інтернат Жадана. Раджу всім. Там якраз усі відповіді на питання, чому Донбас здали...
Elena Vigovska
Elena Vigovska 3 aylar önce
@VVD VLAS коли це Донецьк був європейським???? Перенедопив чи що?? НІКОЛИ НЕ БУВ! Анклав тітушок бритоголових і все... Менталітет рабства завжди там був на першому місці. Штучно профінансований регіон ще з часів ссср, штучно нафарширований дефіцитом, штучно завищена зп, через що ті донецькі "возомнілі сєбя кармільцами" України. В європейських містах НЕМАЄ такої кількості бандюків і люди не живуть по бандюківським законам. В Європі люди живуть по законам держави. Так що нехер трендєть про європейськість донецька. Бидло яке поклало хер на всю країну з 2014 року не може бути європейським.
VVD VLAS
VVD VLAS Yıl önce
@Броварське телебачення Славка Не совсем так. Донецк был почти европейским городом. Даже думаю, что российская операция захвата это учитывала, что Донецк уходит в Европу - надо поторопиться. Поэтому нужно было быстро делать смертельную инъекцию российскими ихтамнетами.
Броварське телебачення Славка
І слава Богу, що здали..він би нас знищив, як нишить і зараз((
Ігор Біланін
Дякую за передачу!
Valentina Днепрова
Очень полезная и содержательная беседа. 👍👍👍
Юрий Корешков
Шахтеры просто стадо в феодальном строе, их бригадир, не говоря́ уже о горных мастерах и начальстве, повыше будет любого президента, потому как президент далеко и никто ему не верит, а бугор решает в жизни работяги все, от закрытия нарядов, начисления премий и предоставления работы как таковой до сокрытия прогулов с дальнейшей отработкой. Никакой идеологии, только выживание его и семьи, так было, есть и будет. Кстати, рассказы о шахтерских бунтах, забастовках и прочих протестах это правда, но проходили они под руководством и часто в интересах таких, как Е.Звягильский, элита из элит угольного ворья.
Эд Ли
Эд Ли Yıl önce
Глубокий анализ , очень содержательно- благодарю за программу !
Татьяна Ребдева
Дуже корисна бесiда - велике спасибi !!!!
Maria Maria
Maria Maria Yıl önce
Дякую,почула багато нового, неочікуваного і сумного.Коли Україна залатає свої рани?
Світа Мирошнікова
з повагою до Гостя
Світа Мирошнікова
дякую за підказку
Lubov Sviatchenko
Гість, але гОстя. Вибачте!
Оксана
Оксана Yıl önce
Мы уехали с Харцызска 26 июня 2014 г с документами и личными вещами и точно уже не вернемся в тот гадюшник
Valentina Днепрова
@FirstName LastName Бот, никто не читает такие огромные посты .Сразу видно бот на работе, выставляет методички. Киш, бот.
leger x
leger x Yıl önce
@FirstName LastName Ну что может предложить воевавший за идеи моторолы и живший на распространении лжи про Украину.Да процветание вы там стеми кого позвали помочь избавиться от нас.Живите мне подсматривание со злобой на весь мир.Мы можем выехать хоть работать хоть жить куда угодно а ты будешь только пропагандоном.
Opővidky Gałiczėnyna
​@Ирина Гордиевская :)))))) perekonujte. borit sì. Może, vstysgnyte wśih perekonaty skorsze, aniż vony prosto vymrut... ;)))
Opővidky Gałiczėnyna
​@Ольга Адамьянц a czo ste poperly vidrazu v Galìczėnu, a ne, zkażimo, v blyźkyj za mentalnistiu Харькафф?? dlia tego, aby prodowżuvaty nesty svoju malorusskiju dali na Zahid?? Aby j dali zkacapliuvaty Galìczėnu, jek vaszi брацішкі-NKVDìsty to robyly vid 1939-go, jo??
Samuel
Samuel Yıl önce
@FirstName LastName Ну во первых Гордон не украинский пропагандист, он работает на свой карман а во вторых, если он это заявлял в 2021 то либо он не знает что минимальная ЗП в Украине составляет 6000 грн, либо скорее всего он сказал это спонтанно по приколу. Касательно ДНР, я говорю гривневый эквивалент средней ЗП в так называемых ЛДНР
Vera Zadorozhnyaya
Асєєв дужа розумна молода людина ,,, а ще патріот України!!! що дивно було для Донбасу
Vitaliy Dyshlovy
Vitaliy Dyshlovy Yıl önce
Пане Сергію, дякую за цікаві передачі та чудових гостей! Слухаю як подкаст на Ютубі кожен випуск.
Елена Котенко
Уважаемый Станислав, книга Ваша "волшебная" - сначала тот, кто взялся читать, не может оторваться, так она захватывает, а на следующий день не может заставить себя снова начать читать........
Mark Xodak
Mark Xodak Yıl önce
Велика повага гостю!
adel surkova
adel surkova Yıl önce
Можновладці не займаються ідеологією та займаними територіями тому, що Україна для них кормова база. Вони й самі не розуміють навіщо УКРАЇНА існує, окрім збільшення статків для них.
Константин
Всегда интересно слушать асеева
Katrin Filipicheva
Маю книгу "Світлий шлях", але дуже страшно читати! Слухала його короткі інтерв'ю, і вже моторошно та боляче, а що буде якщо це все з деталями. Прочитаю обов'язково, але пізніше.
Павло Островерхий
... Чим більше пізнаю людей, тим більше починаю любити звірів
Antin Tynytsia
Antin Tynytsia Yıl önce
НЕ конфлікт, а АГРЕСІЯ що ТРИВАЄ БІЛЬШ ЯК СІМ РОКІВ !!! Це вже документально доведено .
Opővidky Gałiczėnyna
nu zahtila perevażna bilszistt tego dambassa i lugandonii żyty sobi w Qassabii. Nu to czo' lüdej syluvaty i tėgnuty wzad v УССР??
Antin Tynytsia
Antin Tynytsia Yıl önce
Наголоси неправильні - агресія триває, оборона повинна перейти у знищення агресорів в "ордло" ... !
paranoid
paranoid 2 aylar önce
@Barhat вже.
Валерий Климюк
Норм.
Валерий Климюк
@FirstName LastName Всё гом. Я понял.
Валерий Климюк
@FirstName LastName я не " офiцер" , я офицер советской, российской армии.
Валерий Климюк
@Лекс Cтоунхендж я хоть и запаса но офицер. Присягал. Пойду.
ptn xyilo
ptn xyilo Yıl önce
захід втомився від благополучного мирного життя... треба їм трошки бойових дій, щоб нарешті прокинулись від ситої сплячки
Jewgenia Komarova
Мені 67 років, мій дід був комуністом, моя бабця плакала, коли помер Сталін. Я теж була і піонеркою, і комсомолкою. Але мене завжди страшенно дратував пам‘ятник Леніну на бульварі Шевченка в Києві - я вважала, що там має стояти пам‘ятник Шевченкові
Валерий Чичель
@Лидия Бегерус +++++
Дмитро Самара
@Сергій Тихий їх і в Черкаській достатньо
Сергій Тихий
@Наталя Корчак Важливо, щоб сєпарами не були. Я з Дон.обл. їх тут хмара.
Наталя Корчак
@Сергій Тихий я в дитинстві навіть не задумувалась над тим якої національності в нашій школі вчителі , навіть в українській школі їх було приблизно половина , я це зрозуміла потім коли підросла , Кременчук до війни на 80 процентів був еврейский , українців було десь п'ять процентів , потім за рахунок селян процент змінився , більше всього дивувало те що взагалом україномовні селяни віддавали своїх дітей в російські школи . Після розпаду союзу багато виїхало в Ізраїль .
Сергій Тихий
@Наталя Корчак Я спочатку подумав в Ізраілі.))) Не знаю , як у Вас. У мене родичі там. Один з них на День Вишиванки іде на роботу в укр.сорочці, інший родич із Дімони у авто висить "колорадська " стрічка. До чого це ? Перший дивиться укр.канали, новини. Другий росс.тв та Оплот (в Ізраілі ДНР вєщает.!). Проблема України, особливо Сходу-немає патріотичной пропаганди. При Пороху не було, і зараз так само . Ті укр ТВканали, що є донбас не дивиться Проблема
volodymyr suprun
volodymyr suprun Yıl önce
Це була реально цікава розмова. 👍👍👍👍👍
Halyna Vyshnevska
Halyna Vyshnevska 11 aylar önce
Асеєву,респект,чесний ,розумний журналіст✌️🇺🇦здоров'я та перемоги. Миколаїв.
Оцелот
Оцелот Yıl önce
Треба зняти фільм "Ізоляція". Для поширення зміни свідомості.
Люба Ляшенко
Треба було в 2004 році всіх організаторів Северодонец кого з'їзду засудити за зраду. Тоді б не було в 2010 харківських угод і все пішло б по іншому шляху. Але історія не знає слова якби. Чому всі вирішили, що незалежність можно задекларувати і все буде само йти. Народ треба виховувати. А порівняння з Німеччиною не просто не коректне, а взагалі вони різні. Щоб ви розуміли, ніхто з переселенців не повернеться.
марта ломакова
@FirstName LastName хорошо что вернулись, нам тут сепаров не надо. Нормальные люди остались. Куда возвращатся? Разве можно сравнить Одессу и разебаный донецк? Кто в здравом уме вернется? На подвалы?
Сонячна система
@FirstName LastName повернулись щоб розказати вам, що треба вивчити мову пращурів і більшості цієї країни, вивчити історію та правду як москва знищувала корінне населення і завозила натомість звідусіль переселенців у випустошені хати. А вже після цього можна і приїхати або говорити про інтеграцію. Вивільняйте свої мізки від тої московщини
Antin Tynytsia
Antin Tynytsia Yıl önce
Керував недопрезидент і недоукраїнець, нема культури політичного мислення в перших осіб держави, підприємництво в мозгах все перегиджує, а могли би стать історичними українськими постатями як Аденауер в Німеччині ...
Сонячна система
@SuperBerenika 2009 дядя, 29 квітня 1918 року весь кримський флот підняв жовто-блакитні прапори (біля 400 кораблів). Не знаєш чому?
Nina Yasina
Nina Yasina Yıl önce
@Katrin Filipicheva ,а может у вас хватит способности погуглить "Карта Украины 1916 -1919 годов " Поинтересуйтесь!! Для вас будет сюрпризом узнать,что Краснодарский край ,также относился к Украине !! А с 1919 года Украину захватили большевики из России...
Lena Tsvirkun
Lena Tsvirkun Yıl önce
Дякую! Дуже корисне інтерв"ю.
Ирина Гладкова
Я тоже против памятника Ленину Место ему на свалке
Ирина Гладкова
@Олена Кудря Я из России У нас их как грязи
Олена Кудря
А де ті пам'ятники тому утирку є?
Pray4Ukraine
Pray4Ukraine Yıl önce
Донбас є і буде українським!
Дмитрий Шульга
Дуже цікава бесіда. Дякую!
Jewgenia Komarova
Польща - практично моноетнічна та моноконфесійна держава. І поляки віками мали власну державу, і дуже добре знають, хто й коли відбирав в них державність. Ніякого порівняння з Україною…
Олена Уманська
Ми теж завжди знали, хто в нас відбирав державність. І що з того?!? На жаль, ми не Польща.
Олена Уманська
Вони САМІ ЗРОБИЛИ ЦЮ МОНОЕТНІЧНІСТЬ!! А МИ З КОЖНИМ ПАНЬКАЄМОСЬ- СВОЄ ВІДДАМО, НАВІТЬ СВОЮ МОВУ ЗГОДНІ ВІДДАТИ АБИ " ГОСТЮ" В НАС БУЛО, ЯК У СВОЄМУ ДОМІ. А ПОТІМ ЦІ " ГОСТІ" ТАК НАХАБНІЮТЬ, ЩО НАМ ХОЧ З СВОЄЇ ХАТИ ТІКАЙ!
27sergant
27sergant Yıl önce
Поляки мали завжди свою шляхту, віддану Польщі а не різним загарбникам
Света Башко
Единственное,чем Польша отличается от Украины:выучила свои уроки
Valentina Sekirina
Ні, не мали, довгий час була розділена між імперіями. У маяковського: на польский глядят как на... Коза.. откуда, мол, и что это за географические новости
vasylchenko valentyna
Як же все це сумно,аж за край! Безвихiдь!
Лаврентий Дубчак
56:35 "Ізоляція" --- це маленький Донбас. * Донбас --- це велика Ізоляція.
Ірина Шевченко
Дякую за гостя. До полону читала Стаса на фб. Дякую йому за його пости.
Yura Byt
Yura Byt Yıl önce
Дякую!
Maksym Samofalov
Maksym Samofalov Yıl önce
Дякую за працю
Pugach Tetiana
Pugach Tetiana Yıl önce
Дякую! Цікаве інтерв'ю, важливі питання.
Oleh
Oleh Yıl önce
...очень правильные слова ....все по делу говорит
Вика Витковская
Супер випуск
Angela Pätynen
Angela Pätynen Yıl önce
Дякую!
Olga Mykhailenko
Olga Mykhailenko Yıl önce
дякую!
Ирина Мальцева
Слава Героям Слава України спасибі за єтер
Ярослав Виноградов
А вот давайте не будем говорить о войне! Сейчас войны нет! Есть определённая территория для отработки боевых навыков солдатами российской федерации. А Украинские солдаты являются живыми мишенями! Так как ответный огонь открывать запрещено, отведены артилерия, снайперские группы и запрещено использование БПЛА.
Maria Maria
Maria Maria Yıl önce
Ще Зе сказав: давайте просто не будем стрелять, и война закончится" Не получилось, потому что другая сторона стрелять не перестала. Мы должны думать о войне и думать о защите, потому что другая сторона и не думает оставить нас в покое.яИз Донбасса они не уйдут и угроза продвижения Раши вглубь Украины существует вполне реально, так что думать надо. стрелять не перестала.
Володимир Скиба
Дякую що піднімаєте такі глибокі і важкі питання, після цієї розмови є над чим задуматись. Але в любому випадку Україна мусить повернути свої землі і Мудрими зваженими рішеннями повернути прихильність до України людям на тимчасово окупованих територіях.
Игорь Караван
Хто ж буде приймати " мудрi та зваженi рiшення"? Виконувати??? Велика проблема!!!
Somasha
Somasha 8 aylar önce
Слухаю вже 3 квітня 2022. І розумію, що саме зараз воно на часі. Шкода, що багато хто відклав вивчення цього уроку. Іноді прокидатись боляче.
Serhii Piankov
Serhii Piankov Yıl önce
👍
Мумі Мама
вовКАПУТІН - 🐐 !!!!!
Константин
🐖🐕
Pavel Pymachov
Pavel Pymachov Yıl önce
У нас свой примеры есть .В 39 присоединили Львов к Украине а сейчас Львов ближе ментально к Киеву чем Донецк.Все повторяется все перемелится...
Стефания Сергеева
ДЯКУЮ ЗА ЦЕЙ ЭФИР.
ulu mulu
ulu mulu Yıl önce
Там другая ситуация, там украинцы бились за право быть вместе с другими украинцами и "выгрызали" свое право на самоидентификацию и право жить в своей стране. Если хотите аналогию, это как будто бы завтра жители Донецка и Луганска начали войну с Россией за право быть Украиной , согласитесь, разные вещи немножко
Надежда Чугай
Слава Україні! Смерть ворогам!
V. Bezuglyi
V. Bezuglyi Yıl önce
Без "загальної концепції" не зрозумієш очей сусіда, який радісно йде воювати проти України.
Nataly
Nataly Yıl önce
Станіслав - неймовірна людина! Дякую йому за позицію та за мужність!!! Зараз читаю його книгу і не передати словами емоції. Цю розповідь мають внести у шкільну програму, щоб діти змолоду розуміли що таке є "рускій мір"
em Emeraldfield
em Emeraldfield Yıl önce
Щіро дякую! Дуже цікава і змістовна бесіда. Нажаль так гірко на душі, від розуміння правди.
Таня Таня
Дякую за етер.
Mari Demchuk
Mari Demchuk Yıl önce
Підтримую і розумію Станіслава: ніколи Донбас не буде спокійним. Як людям жити поряд з тими, хто воював за казна-що, незрозуміло. Покоління, які бідуть відходити (помирати) будуть з собою цю ворожнечу забирати і тільки через десятиліття трошки притихне біль і ненависть.
Neveda
Neveda Yıl önce
@VVD VLAS хватает местных. Кто по дури влез, поверив в распятых мальчиков, кто просто - работы нет, а туда берут всех подряд, и на общем фоне - зарплаты высокие. Как пример - на заводе зарплаты 7-15 000 рублей, а у вояк - от 15 начинаются только, а так и 20, и 25.
Mari Demchuk
Mari Demchuk Yıl önce
@VVD VLAS там хватає і донбаських придурків і немало.
VVD VLAS
VVD VLAS Yıl önce
На самом деле, воевали и воюют там не много людей с Донбасса. Из моих знакомых никто не воевал. Там значительное количество ихтамнетов. Большинство в 2014 жили вполне хорошо, экономика росла. Но многие почувствовали - откуда "прислали доктора" и что это "очень профессиональный доктор", который "может повторить".
Aleksandr Germash
Шановний пане Серг1ю,дякуемо за гостя й за надзвичайно ц1кавий,важливий етер!Пану Стан1славу -низький укл1н!ГЕРОЯМ-СЛАВА!(Родина Михайлових-Муратових,Ерусалим)
Алла Черепаха
Дякую за цікаву бесііду. Я пишу з Харкова Моя сусідка ,родом з Сумщини,людина з вищою освітою питає мене:"А за що ж Леніна звалили?Він же кожну травинку,кожну тваринку любив." Мені річ одняло.Людина з дитячого садку,мабуть,не прочитала жодної книжки,не подивилась жодної передачі чі документального фільму
Asd Asd
Asd Asd 10 aylar önce
Цікаві особистості, детальна аналітика реальності сучасного Донбасу. Дякую за культуру діалогу. Є чому повчитися, почути, зробити висновок. Підписуюсь на перспективу. Творчої снаги Вам, пане Сергію і пане Станіславе, любові, миру, спокою, безпеки.🇺🇦🥰
Honest
Honest Yıl önce
Топ! Прекрасна бесіда. Ось саме про ці важливі речі треба думати та розмовляти нашому суспільству замість того, щоб верещати про «зраду» де попало!
Iryna Skvortsova
Iryna Skvortsova Yıl önce
"Я б не хотів зводити нашу розмову до політики?" Що означає ця сакраментальна фраза?
Аэлита Соловьева
Повернути молодь можна, треба тільки зробити успішну, квітучу у всіх сенсах країну з потужною економікою та високим рівнем життя... але як то зробиш, коли можновладці турбуються тільки про свої інтереси.(((
Марго
Марго 4 aylar önce
Підтверджую про Маріуполь, я звідти, і там багато вати...( якось вона стихла за всіці роки після 14. Скільки моїх знайомих ходило га той референдум ... я просто в щоці( Моя громадянська позиція і любов до Украінибула завжди, з подіями у 14 вона ще посилилась, але в мене багато родичів на заході України, я з дитинства часто там буваю, Ада багато людей, які все життя твльки в Маріуполі були, або їздили на відпочинок до Криму, мають рідню в росії в їздили туди. Там все пропитано російськими наративами... скільки на ТБ будо російського. Мама моя працювала у ПДТУ старшим викладачем, і от 85% з їх кафедри любітєлі руского міра та ностльгатори СРСР, комунізму і червоних прапорів От і маємо... я вважаю, що саме через таких людей, моїх співгромадян в минулому, сталась така величезна трагедія. Смерті десяток тисяч людей і вщент зруйноване місто....
Nata Egorova
Nata Egorova 3 aylar önce
Сергію, Станіславе, дякуємо за ефір! Сильно, щемно, зворушливо і дуже щиро.
ETO UA
ETO UA Yıl önce
Самым выдающимся по опросу в РФ сейчас Гитлер.
Cool vine Anatоly
Нічого , на разі, не може бути поза політикою . Це щоб не стати північною кореєю або московією.
Marie
Marie Yıl önce
Таке круте інтерв'ю. Сергію, дякую за такого гостя. Станіславе, обов'язково куплю і прочитаю Вашу книгу. Я з центральної частини України, і вся моя родина і родина чоловіка теж проживають в центральній частині. Серед моїх друзів переселенців немає, якось так склалось. І я собі якось дуже по-своєму уявляю те життя там, до війни і під час. І тому мені надзвичайно цікаві і важливі ті теми, які ви піднімаєте і обговорюєте. Вони відкривають для мене завісу, доповнюють мої уявлення і роздуми про причини. А в цьому інтерв'ю так взагалі - як кажуть, з перших рук. Я відчуваю глибоку подяку, Сергію і Станіславе.
Regulanka Inoplanetanka
Когда воротимся мы в Портленд, я первый сам взбегу на плаху, но только в Портленд воротиться нам не прийдётся никогда....Тримайтися хлопці!!!Слава нації, а ворогам все одно - смерть!!!
V. Bezuglyi
V. Bezuglyi Yıl önce
Нижній клас потребує патерналізму, якого він отримує від верхнього класу. За автократії нижній клас складає більшість населення, він сподівається на верхній клас (і ніколи на себе), тому він є партнером верхнього класу і є опорою автократії. Нижній клас не потребує свободи, тих, хто прагне свободи (трудовий середній клас і просунута молодь), він вважає ворогами, адже вони руйнують стабільність автократії. Майдан для них був подвійним ворогом - тому, що проукраїнський і тому що продемократичний.
adel surkova
adel surkova Yıl önce
+++++++
Зоя Клебаш
Шахтарі - залежні на 100% від начальства. Немає думки шахтарів, є думки та розрахунки власників шахт.
Hooli Ganka
Hooli Ganka Yıl önce
Читала книгу Станіслава. Кожному українцю варто прочитати цю книгу. А ще було б непогано росіянам прочитати і зрозуміти нарешті, що це саме вони ведуть війну проти України, а не якісь міфічні "правітельства" щось не поділили.
Sonraki