Karanlık

Місія NASA Artemis. Повернення на Місяць з думками про Марс.

Всесвіт UA
görünümler 130 698
50% 1 1

Bilim ve Teknoloji

katma

 

2 Ara 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 535
Charles Darwin
Charles Darwin 3 aylar önce
Повернення людства на Місяць, це початок неймовірної епохи експансії космосу. Від місячних баз до марсіанських "один стрибок". Головне, щоб до того часу одна дика недокраїна не спричинила кінець людства. Тому невпинно допомагаємо ЗСУ та робимо усе, що можемо, для швидшого наближення перемоги України.
Толя Корнеев
Насправді диких країн не одна їх кілька і поки вони не будуть ліквідовані як небезпека людства і воно після цього дійсно обєднається лише після цього ми маємо шанс на розширення в космос на інші планети і можливо зоряні системи, тільки тоді можливий якісний стрибок в науці
Michael Thorn
Michael Thorn 24 gün önce
Гелій-2, 3,
Volodymyrr Hapon
Volodymyrr Hapon 2 aylar önce
💛💙
Mikolay White
Mikolay White 2 aylar önce
Вражений рівнем подачі, та грамотною українською мовою! Надзвичайна подяка за контент! Так тримати!
Игорь Долгополов
Дуже радий що на ютубе все більше якісного контенту про космос українською мовою
Natalia Melnik
Natalia Melnik 3 aylar önce
Дуже гарний та якісний спеціалізований канал інформації ! Успіхів !
Миша Лепа
Миша Лепа 2 aylar önce
@Natalia Melnik 😂😂😂
Natalia Melnik
Natalia Melnik 2 aylar önce
А шо такоє? Что Ви злітєсь? Кавота нету?
Some One
Some One 2 aylar önce
Хіба шо поширення мороку і байок для невідаючих людей)
Денис Скидан
Дякую за випуск! Як завжди - на на висоті, дуже захопливо та інформативно.
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 aylar önce
Дякую, Денисе!
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 aylar önce
Олеже, дякую!
Oleh RÅ
Oleh RÅ 3 aylar önce
Підтримую. Іван виготовляє дуже якісний контент. Талант!
Володимир LivePege
Ви все зібрали в одне інформативне відео. Дяк! Було дуже цікаво!
Юрій За
Юрій За 3 aylar önce
Росте , росте аудиторія , і я росту інтелектуально на твоєму каналі . Дякую тобі Іван за неймовірно чудову роботу . Слава Україні ! Слава ЗСУ ! Дивимося українське .
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 aylar önce
Дякую, пане Юрію) Героям Слава!
Sir Kuchmada
Sir Kuchmada 3 aylar önce
Файно. Весь цивілізований світ неупинно розвивається, ставлячи все більш амбіційні плани. Тільки в заліссі(запоребрик) одна мета. Нагадити в себе вдома і прийти до сусіда навалити на порозі і розрушити будинок.
Dio
Dio 3 aylar önce
Дякую за цікаву інформацію)Чекаю нових випусків)
Сергій М
Сергій М 3 aylar önce
Дуже цікавий та інформативний випуск. Дякую. Героям Слава!!!!!
Kristos Vasishtha
Kristos Vasishtha 3 aylar önce
Неймовірно круто!
Roma Klapchuk
Roma Klapchuk 3 aylar önce
Дякую за роботу 🇺🇦👍
Владислав Глухоманюк
Дякую за таку інформацію ♥️
EibOnTheHil
EibOnTheHil 3 aylar önce
Дякую за новий випуск! Бажаю успіху науковим каналам України!
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 aylar önce
Дякую!
Михайло Дуда
Дякую за хороше та цікаве відео.
Шана. Ukrainian tongue drum
Дякую за цікаве відео. Конкуренція - двигун прогресу. Тому SLS теж стане у пригоді. Більше гравців - ніжче ціна та якісніше послуги. Закон ринку!)
Дотик душі 📚
Героям Слава! 💛💙 Дякую за чудовий контент. Як завше лайк та комент для просування. Сподіваюся незабаром зможете дозволити собі лишень роботу над контентом. Тим більше реально дуже цікаво ви про все розказуєте.
Башня Алексея Муратова
@Дотик душі 📚 то же эх за то за
Дотик душі 📚
@Всесвіт UA то файно. Приємно чути. Дай Боже щоб перейшли нарешті на те, що вам більше подобається. Принаймні я відчуваю, що контент даний вам подобається робити. Тому чекатиму від вас багато цікавого контенту)
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 aylar önce
Дякую дуже) працюємо у цьому напрямку. Насправді вже перейшов на часткову зайнятість на основній роботі, щоб більше займатися каналом.
valerioua
valerioua 3 aylar önce
Весьма информативный и интересный канал. Выходите чаще!
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 aylar önce
ок, дякую
Oskar Schindler
Oskar Schindler 3 aylar önce
Цікаво та інформативно !
Oleksandr Andriychuk
Oleksandr Andriychuk 3 aylar önce
Лише зараз звернув увагу, не без вашої допомоги, на чудовий символізм з назвами місячних програм Артеміда-Аполон).
Tetjana Polishchuk
Tetjana Polishchuk 3 aylar önce
Дякую за чудовий і інформативний випуск! Ваш контент - один з тих, хто тримає мій психічний стан в нормі)) Час від часу передивляюся попередні випуски і жалкую, що не можна поставитимільйон лайків)
Leon One
Leon One 3 aylar önce
@Всесвіт UA а ты про космос )) небыло там никого
Leon One
Leon One 3 aylar önce
@Всесвіт UA шо Армстронг заявил )) вкурсе
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 aylar önce
Дякую!
Intelligent Rabbit
Intelligent Rabbit 3 aylar önce
Неймовірно цікаво! Дякую за відео!
ARAhorn
ARAhorn 3 aylar önce
Дякую за круте відео! Героям слава!💪🇺🇦
Real Life
Real Life 3 aylar önce
Люди на Місяць летять, а тут по сусідству тварина яка нападає о 4тій ранку. Різні світи.
Виталий Коваленко
@Владимир ВлГ. Сияешь познаниями! ) Нет, я не о блоке 30 лет... У сшашников средняя зп 100-120К в год, но не у детей, а если учесть 20 млн голодающих-безработных (статистика от их дедушки)... Короче - скучаю...) Ехай туда, дядя Ешта, купайся в роскоши )) И мост, ведь, не упал ... По твоему и получается: чтобы быть успешными и технологичными нужно за полвека (+-) на 33 страны напасть, неся в них "демократию", обеденным ураном пострелять (в Югославии) , а перед этим, без военной необходимости, двумя ядерными ударами стереть два города с лица земли с их жителями? Видимо, на севере к тебе прислушались )) 20 млн неработающих-побирающихся граждан США с тобой абсолютно солидарны, ну и граждане тех 33 стран вместе с японцами, соответственно - тоже ))) Пс: и как бы компьютер появился если бы китайцы порох не придумали? )))
Владимир ВлГ.
@Виталий Коваленко Космос? Это ты о блоке который строили 30 лет? Не смеши меня, я помню публикацию первого фото с Венеры. Даже близко ничего подобного нет. 200? )) Ты их зп знаешь? Это для нас это сумма. Мост? Тот что упал? Для закрытия темы, тому кто созидает, и у которого все в порядке, воевать не нужно. А то ты ещё эту сказку про расширение НАТО вспомнишь. Экран китайский? Нет, как и ПК. Откуда бы они у них взялись, если бы не Европа и США. А дальше. Дальше я смотрю уже лет 50..так что не нужно мне обещаний, и родителям моим тоже обещали ещё в 60х, а ЖИЗНЬ оказалось проходит здесь и сейчас.
Виталий Коваленко
@Владимир ВлГ. Или от китайцев экраны? )) Не в "помогло" дело, а в том, что дальше будет... Как будут у семьи дела где каждый член по 200К баксов должен? )) Каждый сшашник столько и должен нынче, не взирая на технологии... ) Если изучишь и захочешь - найдешь достижения... В космос летают - все же... И мост построили - тот, который невозможно было построить )) А так - и к столбу доколупаться можно... Всех благ - взаимно!
Владимир ВлГ.
​@Виталий Коваленко Другое дело. Теперь интересно)), слышал, слышал. Долга как бы нет. Да, но вот только ... а кому это помогло? Чиновники сыты я понимаю. А все прочее? Как там пенсионеры? Отдыхают на Гавайях? А может ВАЗ занял, ну второе место по технологиям в мире? Процветает сельское хозяйство, передовая медицина? Может Уэбб сконструировали, и запустили? Нет. А ведь мы говорим о крупнейшем государстве мира. Ресурсы да, есть немеряно, а вот покруче на выходе почти больше ничего. Есть примеры, когда у меленькой страны нет, ну ничего (!) нет, а какое развитие, технологии...каждый 3-4 экран на столе от них. Ладно, почитаю чего ни будь. Всех благ...
Виталий Коваленко
@Владимир ВлГ. 31трлн баксів боргу проти 0 у півночі - ось і вся конкретика, друже. І коли за ними прийдуть... А за ними вже вирушили... Займай місце в першому рядочку, соколине око! ))
Игорь Реверс
Спасибо за интереснейший выпуск. Поражают порой научники, для детекции силы гравитации использующие на корабле игрушку )))
Red duck
Red duck 3 aylar önce
Думаю, це більше як данина якійсь древній, можливо мореплавській, традиції
Володимир Телепко
Дякую за вашу роботу.
Васил Рівненський
Де ваш розсудок, не маєте турбот чи не хочете бачити, що землю запаскудили і рветесь звести вавілонську вежу до неба, щоб і небо спаскудити.
Володимир Телепко
Знову подивився із задоволенням, дякую.
Телеграф Телефонович
Загалом, Артеміда більше не про Марс і навіть не про перманенту базу на Місяці - вона про орбітальну станцію (в рази меншу, аніж МКС, з якою теж до речі треба щось робити) довкола Місяца (там складна орбіта для станції). Власне SLS це щось гібридне між Saturn 5, Space Shuttle і Constellation, хоча є доробки того ж Маска, але політика і бюрократія внесли певні правки.
Charles Darwin
Charles Darwin 3 aylar önce
Зрозуміло, Марс - це вже наступний крок та зовсім інша місія.
Oleg Betsel
Oleg Betsel 3 aylar önce
Дякую! Дуже цiкаво та iнформативно 👍
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 aylar önce
Друзі, фраза "кольорова людина" - це лише переклад англійського терміну "person of color", який широко використовується в США, та інших країнах і є чи не єдиною фразою, яка не ображає почуття багатонаціонального населення Америки. Звісно можна було не використовувати це словосполучення у відео, але NASA чи не в кожній статті, присвяченій Артеміді, про це пишуть, тому не міг не сказати. А так, звісно ніякого расизму, я всіх люблю та поважаю (крім м0ск@л1в). Майте гарний день! p.s. бляха, Ютуб вже двічі видяляв цей комент... шо йому не подобається?!
Volodymyrr Hapon
Volodymyrr Hapon Aylar önce
@Протитанковий Борщ це науково-популярний канал. Кінець дискусії.
Протитанковий Борщ
@Volodymyrr Hapon особисто у твоєї точно є відмінності, що стосуються частини мозку, яка відповідає за сприйняття такого лінгвістичного феномена як пунктуація.
Volodymyrr Hapon
Volodymyrr Hapon Aylar önce
@Протитанковий Борщ НІ ,в різних рас ,Дууужжже багато відмінностей в анатомії.
Протитанковий Борщ
Бляха, та заспокойтеся вже. У Наса не дебіли, і не стануть відправляти непідготованих людей. Про жінку та людину із альтернативною варіацію шкіри сказали не просто так, а тому, що за часів останніх пілотованих польотів на місяць і жінці, і іншим расам було важче стати космонавтами. Раса, до речі, залежить лише від десятих долей процента різниці геному, спричиненою ассиміляцією неандертальської людини у європейську та азіатську гілки людства. Білий коліш шкіри та азіатський розріз ока це лише набуті незначні зовнішні риси, що абсолютно не впливають на те, як людина думає або на ще щось у цьому дусі. Це, бля, лише пігмент шкіри, або кусок м'яса коло ока. Але ж через них людина, що має більший талант, краще знається на справі та присв'ятила більше часу навчанню, не потрапляє туди, де їй місце. А тому це ледве не епохальна подія.
Volodymyrr Hapon
Volodymyrr Hapon 2 aylar önce
Я образився , Я краще справлюсь із леді-астронавтом в усіх наукових дослідах, ніж той реrsone
DroneStories
DroneStories 3 aylar önce
Дякую за пророблену роботу!!!! Тримаймося!
МІТОЛОГІЯ
МІТОЛОГІЯ 3 aylar önce
Аж не віриться, що так давно на Місяць літали 🤯
Nick K
Nick K 3 aylar önce
Дуже цікаво! Дякую за працю!
beduinnn1
beduinnn1 3 aylar önce
Переклав щойно: Директор по запуску отказался от запуска примерно в 11:17 по восточному поясному времени (15:17 UTC). Команды произошла утечка жидкого водорода при загрузке топливо в основную ступень космического запуска Системная ракета. Инженеры продолжают сбор Дополнительная информация.
Ertora
Ertora 3 aylar önce
Прекрасне, якісне відео. Гарна робота! Дякую. Закликаю всіх хто має можливість підтримати цей канал фінансово!
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 aylar önce
Дякую 🙏
Sylvanas Cry
Sylvanas Cry 2 aylar önce
10:15 - Вважаю, що добре, що саме так все й виходить, як виходить. Нехай окремо розвивається і, ймовірно, прийде до логічного закриття SLS. І окремо SpaceX Starship та його носій Super Heavy. Адже підходи теж зовсім різні. NASA має ставку на архаїчну архітектуру проекту, але перевірену. SpaceX на багаторозовість, але в масштабах Super Heavy ще не перевірену. Ще велика різниця між ними в тому, что NASA витрачає гроші, котрі ніколи не заробляло, нерозуміння, що вони не беруться з нізвідки їх і загубить. Ну добре, здорова конкуренція та азарт - це добре. Краще ніж усі яйця в одному кошику. Дивишся і Безос схаменеться і перестане страждати безглуздим судовим шантажем і образами на Маска, а займатися справою. А у Rocket Lab трохи інша ніша.
Artem Zolotarov
Artem Zolotarov 3 aylar önce
Твої відео - просто космос))
Artem Zolotarov
Artem Zolotarov 2 aylar önce
@ꑭ Alyona Ostrowska ꑭ ахаха🤣
ꑭ Alyona Ostrowska ꑭ
Космоса не існує, запам'ятай друже, бо це є правда 😌
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 aylar önce
Дякую)
sashko UA
sashko UA 3 aylar önce
випуск супер, дякуємо
Бронислав Вінцковський
Дякую за випуск! Просто супер!
СМАРТОЛЕ Я
СМАРТОЛЕ Я 3 aylar önce
Як завжди цікаво!!!!
Stanislav Stashchuk
Nepogano! Tak trymaty! Keep going!!! 🔥🔥🔥
Sergiy Moysyak
Sergiy Moysyak 3 aylar önce
Супер!!!
Oleg Filenko
Oleg Filenko 3 aylar önce
Дякую, дуже цікаво! 👍
Oleg Zemlianskyy
Oleg Zemlianskyy 3 aylar önce
Дякую ! ) ЛАйк як завжди )))
stretch cotton
stretch cotton 3 aylar önce
Дуже цікаві відео! Дякую🙏
Olena Anopka
Olena Anopka 3 aylar önce
Дякую!Дуже цікаво!
Dmytro Ryabenko
Dmytro Ryabenko 3 aylar önce
Класне відео! Дякую, 👍🏻👍🏻👍🏻🔥🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Vlad Lva
Vlad Lva 3 aylar önce
Дякую за контент 🇺🇦
John Revelator
John Revelator 3 aylar önce
як це чудово. слухати про космос, чудовим українським голосом. перфектно
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 aylar önce
@John Revelator знаєте, я думаю, що над ним ще треба стільки працювати)) і особливо приємно чути позитивні відгуки про голос, адже завжди вважав дикторство своєю слабкою стороною. Дякую)
John Revelator
John Revelator 3 aylar önce
@Всесвіт UA воістину чудовий голос
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 aylar önce
Дякую 🙏
Дмитрий Скоропад
Дякую, дуже цікаво, бажаю успіхів та продовження
Вова Тотар
Вова Тотар 3 aylar önce
Український контент!!!💪
Анатолій Пасько
Очікуймо на нову версію пісні "Американці не літали на Місяць, це все знято в Голлівуді")
Андрей Bez
Андрей Bez 2 aylar önce
Дякую за вашу роботу, хотілося б більше подібного контенту.
Isaac Ishimura
Isaac Ishimura 3 aylar önce
Іване, дякую! Місячний лайк! Слава ЗСУ!
Дмитро
Дмитро 15 gün önce
Дякую за контент!!!💛💙
Артем Артемов
Гідний український контент, дякую!
kiev kiev
kiev kiev 8 gün önce
На іншому краю планети люди живуть, як наче у іншому вимірі... Дякую за докладну інформацію ! Хай і Ваші мрії здійснюються!!!
Alex Kholl
Alex Kholl 2 aylar önce
Грамотно, цікаво та яскраво. Дякую!
Red duck
Red duck 3 aylar önce
Класна добірка матеріалу😍 цікаво, чи будуть на ранніх етапах освоєння місяця будувати підземні чи купольні будинки. Бо були такі проекти, наче. Купольні - типу того, що у вас в кінці ролику
Andrii Rozhylo
Andrii Rozhylo 3 aylar önce
Дуже приємно отримувати якісний україномовний контент про космос
NEOSSS
NEOSSS Aylar önce
Сподіваюсь я доживу то тих часів, коли людина буде ходити по Марсу!🌕
Валентин Костюк
ЗСУ підтримуємо. 😉 Слава нашим героям! Дякую за чудовий контент. Цього разу випуск вийшов досить об'ємним.
Ганна Паст
Ганна Паст 3 aylar önce
Дякую за таке цікаве відео!
Bohdan Plikhivskyi
Bohdan Plikhivskyi 2 aylar önce
Дякую за чудове відео!
Volodymyr Popov
Volodymyr Popov 3 aylar önce
Дякую за цікаву інформацію. Неймовірно поважаю всіх людей, що займаються мирним освоєнням космосу. Слава геніям науки.
Volodymyrr Hapon
Volodymyrr Hapon 2 aylar önce
Я також хочу полетіти з леді-астронавтом для наукової роботи💕
Андрій Цвик
Андрій Цвик 3 aylar önce
Гарна робота. Дякую. Продовжуйте в тому ж дусі.
Andrey Pronko
Andrey Pronko 2 gün önce
Слава Украине. Героям слава. 💙💛
Dimon Bond
Dimon Bond 3 aylar önce
Топчик. Дякую! 💪🇺🇦
Максим Вікторович
Супер!) Дякую ! 👍👍👍
Volodymyr Pinchuk
Volodymyr Pinchuk 3 aylar önce
Щиро дякеую за такий змістовний ролик. Особлива подяка за україномовний супровід. Молодці.
Sergii Redka
Sergii Redka 3 aylar önce
Цікаве відео. А що з програмою Ілона Маска з освоєння Марса? Здається, вона не залежить від Артеміди. Хотілося б дізнатися і про участь українців у цих програмах. Дякую.
PROфріланс
PROфріланс 3 aylar önce
Обожнюю твій канал, завжди дивлюся топ контент про космос
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 aylar önce
☺️ дякую 🙏
Nikolay GNG
Nikolay GNG 3 aylar önce
Дякую! Все добре пояснив
николай мал
николай мал 3 aylar önce
Дякую, дуже пізновально. Чекаємо на подальші випуски.
s
s 2 aylar önce
В целом супер!!!
Nadiya Tytykalo
Nadiya Tytykalo 2 aylar önce
Чудова робота, щиро Вам дякую.
Petro Pyatakov
Petro Pyatakov 2 aylar önce
Дякую за цікаву інформацію!
Павло Білоус
Дуже цікаво! Дякую!
Дмитро Лозянко
Дякую, цікаво👍👍👍
Piotr Pavliuk
Piotr Pavliuk 2 aylar önce
Дякую за канал, було дуже-дуже цікаво, особливо в умовах сьогодення!🇺🇦👍😀☀️
Artur Anastasia Ukraine
Я прошу тебя Друг,этого тела как планета луна,несуществует,этот обьект является совершенно другим,нежели нам поясняют,вот поверь ты это скоро услышишь от официалов...даже найти тот модуль с помощью самого,самого телескопа невыйдет,вот попробуй если есть возможность...
Igor
Igor 2 aylar önce
Підписався. Дуже гарна робота,дякую.
Max
Max 3 aylar önce
дякую за дуже цікаве та інформативне відео💙💛
Raya V
Raya V Aylar önce
Широт дякую за дослідницький матеріал. Особливо сподобалося «…дика західна країна..» 🤩 Дуже важливо, що нарешті українці, зможуть отримувати якісні знання. Гарна Справа!
Дмитрий Скоропад
Дякую, дуже цікаво, бажаю успіхів та продовження
Denis Shov
Denis Shov 3 aylar önce
🔥🔥🔥
Tetyana Sergiyenko
Tetyana Sergiyenko 3 aylar önce
Вподобайка каналу. Подяка Івану за цікавий космос українською.
Сергей Бобошко
Хорошу справу робишь
Marshalll_M
Marshalll_M 3 aylar önce
Дуже б хотілось за період свого життя побачити повернення на Місяць та першу висадку на поверхню іншої планети😌
Всесвіт UA
Всесвіт UA 3 aylar önce
Бажаю здоровья. Все побачимо!
Александр Данилов
Дякую.Дуже подобається канал.
Lion Kozak
Lion Kozak 2 aylar önce
Ставлю 10 баксів, що перший полетить Starship) Вдячний за український космо-контент! Все буде Україна!!
Alex Quick
Alex Quick 3 aylar önce
дякую за цікаве відео! вподобайка! 👍👍👍
Денис Линкевич
дякую за цікавий випуск. як щоб все людство було би занято наукой, цікаво на скільки вже був би вивчен космос? На жаль люди заняті войнами🙄😮‍💨
Микола Котюх
Дуже класна робота!
Vlad Vlad
Vlad Vlad 3 aylar önce
Оооо...раслабуха...ніяких новин.....а тут.....цікавинка...:) Дякую за файне відео! Дивлюсь з Ізраїлю,перемоги Вам любі Українці! Слава Україні!
nadiya uhrynchuk
nadiya uhrynchuk 2 aylar önce
Дякую друже за труд. Все буде добре. Слава героям України.
Игорь Викторович
Дякую ,як завжди дуже цікаво !
Дмитрий Скоропад
Дякую, дуже цікаво, бажаю успіхів та продовження
Микола Васкул
Коментар у підтримку каналу, особлива подяка за українську, все буде Україна 🇺🇦💪🇺🇦
Mark Sher.
Mark Sher. 3 aylar önce
Чудовий огляд, окремі розрізнені відомості тепер лягли в загальну зрозумілу картину. Дякую !
Sonraki