Karanlık
No video :(

Карабах-Арцах: біль, який не вщухає // Історія без міфів 

Історія Без Міфів
görünümler 338 B
99% 30 000 1

katma

 

6 Eki 2020

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR    
Історія Без Міфів
*Друзі, а яка ваша думка: чий Карабах? Азербайджанський, вірменський чи ви "глибоко занепокоєні"?* Лайк, комент і репост - саме так більше людей побачить це відео! Не забувайте про підписку tinyurl.com/ybm3kdz9 та дзвоник 🔔, щоб не пропустити нове відео. Наша нова мета - 500000 підписників! А допомогти нам створювати нові відео можна через Патреон www.patreon.com/historyUA, через нашу monoБанку 💳 send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP або на картку ПриватБанку 💳 5168 7574 1861 1598
Axmatov Raxmet
Axmatov Raxmet 3 yıl önce
Не розказали про спроби мирного врегулювання і як обидва боки цьому опираються, а так відео дуже цікаве.
Ru Bi
Ru Bi 3 yıl önce
Які спроби є 4 постанови щоб вірмени забиралися геть
Axmatov Raxmet
Axmatov Raxmet 3 yıl önce
@Ru Bi під вірменами маєте на увазі збройні формування чи взагалі всіх людей вірменської національності?
Samaya T
Samaya T 3 yıl önce
Колись у мене була приказка "Що Іран, що Ірак" що мало означати хто їх розбере. Тут такі глибини конфлікту, що краще триматися нейтралітету. Велика Вірменія простягається і на турецьких теріторіях, а повернення їх надідея для вірмен. Тому що Іран, що Ірак, схід - то тонке павутиння відносин і розрішити іхні багатовікові претензії одне до одного не можливо. Тут все на розсуд долі.
Клим Клим
Клим Клим 3 yıl önce
Карабах це Азербайджан !!!
Олександр Залізняк
Від сьогодні Азербайджан офіційно повернув Карабах під свій контроль і відновив суверенітет та територіальну цілісність держави. 🇦🇿✌️🏻
Віка Кривошликова
👏👏👏🇦🇿🇺🇦🫶
Ринка Че
Ринка Че 5 gün önce
Територіальна цілісність це добре. Тепер для Азербайджану краще змінити внутрішню політику і відношення до вірмен, не робити з них ворогів, не пропагандувати у школах ненависть до вірмен. Скандальна заява Алієва про те що вірмен не існує, і що вони повинні бути знищеними-неприпустима!!!
Ами миа
Ами миа 2 gün önce
Вітаємо🇦🇿🇺🇦 Крим, Донбас, приготуйсь, ви наступні ❤
Олександр Залізняк
@Ринка Че Азербайджан все робить вірно !!! Жодного пієтету до окупанта не має бути !!!
Білий Горват
Це чудово, що робите матеріал "на злобу дня" -як казав мій вчитель української, але, було б чудово почути Ваше розслідування з приводу Василя Вишиваного ).Наперед вдячний ).
Історія Без Міфів
Не одразу, але про нього обов‘язково буде програма
Микола Грищенко
@Історія Без Міфів Можете зняти будь-ласка відео про рід Острозьких або про Вишневецьких.
Сергій ASR
Сергій ASR Yıl önce
@Історія Без Міфів чекаємо. 😀
Julia Win
Julia Win 17 gün önce
Дякую. Неймовірно цікаво розповідаєте. І так болить не лише за Україну, а й за інші землі через імперіалістичну політику росії😢
Volodymyr Ivanov
Volodymyr Ivanov 3 yıl önce
Важливе уточнення: вірмени НЕ Є православними. Вони християни-монофізити. А щодо конфлікту, то ми пам'ятаємо Сергія Нігояна, а також довгу і багату історію вірмен в Україні. Тим не менше в політичному сенсі, наш союзник на державному рівні, це Азербайджан. Кримське питання все розставило по місцях. Отже на чиєму боці Україна в цій війні, питанням, як на мене не є. Україна на боці міжнародного права та теріторіальної цілісності. Отже Карабах, це Азербайджан, так само, як Крим - це Україна.
K Kekee
K Kekee 3 yıl önce
Згідний, кордон повністю повинен бути під контролем Азербайжану, а потім в діло повинна піти дипломатія.
Татьяна _
Татьяна _ 3 yıl önce
Сравнения Крьім-Арцах некорректное.
Volodymyr Ivanov
Volodymyr Ivanov 3 yıl önce
@Татьяна _ Сорян: голосування Вірменії в ООН - некорректне((
Oles Drow
Oles Drow 3 yıl önce
Думав писати коментар під відео, та дивлюся, краще ніж цей вже все одно не напишу
Dima
Dima 3 yıl önce
До чого тут Крим, визнання чи не визнання, не дає мотивів для вибору сторони; хочу нагадати що Азербайджан є не меншим товаришем РФ ніж Вірменія
Лілія Корнійко
Дякую, чудово розповідаєте - зважено та максимально обʼєктивно. Шкода, що двом сусіднім країнам так важко прийти до мирного співіснування особливо коли Московія повсякчас розбурхує конфлікт. Мої співчуття всім хто постраждав від війни
VnukDarvina
VnukDarvina 3 yıl önce
Все висвітлено правильно, без акценту на користь жодної зі сторін. Герою і патріоту України - Сергію Нігояну вічна подяка і слава. Як і кожній мирній людині і кожному воїну, який боровся за майбутнє нашої прекрасної країни. У війні між Азербайджаном і Вірменією завжди перемагатиме Росія. І чим швидше Азербайджан і Вірменія дійдуть згоди, тим краще для всіх. Дивно, що Вірменія, як і наприклад Грузія(Сакартвело) при транслітерації не використовують рідні назви країн. На політичному рівні - моя повна підтримка Азербайджану, тому що Крим=Україна.
Rency
Rency 3 yıl önce
ППКС
Гуманитариум
Про Крым - согласен. Но Карабах - всё-таки Армения. Ну или, по крайней мере, как один из вариантов, армяно-азербайджанский кондоминимум.
Serhii Yermolyk
Serhii Yermolyk 2 yıl önce
Миру Гайяста́ну і Азербайджану.
Настя Варчук
@Гуманитариум Арцах всегда будет Армянским!
Գարեգին Առաքելյան
К сожалению, кремлёвские шавки, которых и у вас хватает, в своё время поддержали аннексию Крыма Россией, но в 2018 году народ Армении их попёр с властных мест и сегодня они в оппозиции. Наш действующий премьер-министр, Никол Пашинян, не празнавал Крым российским, как и большинство армян. А вот в Азербайджане диктатура сродни российской, и агрессорами в поледней войне были они. Такую же диктатуру Кремль хочет восстановить в Армении, из-за чего и были оккупированы Азербайджаном части спорной территории и следом проведена попытка свержения Пашиняна. Сегодня продолжаются азербайджанские провокации уже на международно признанной территории Армении. Так что подумайте хорошо, перед тем как как кого-то поддержать.
Ентоні Вець
З точки зору історичної справедливості землі Карабаху належать Вірменії. З точки зору міжнародного права - Азербайджану. Значно більша частина населення Карабаху це вірмени, які живуть там з прадавніх часів. Водночас Азербайджан не підтримав анексію Криму, а Вірменія підтримала. (Але тут варто зазначити, що підтримала не тому, що вона так хоче, а виключно через своє патове геополітичне становище - довкола майже одні тюрки, які століттями їх витісняли з власних земель і вирізали, і ворожий мусульманський світ.) Насправді питання не просте, тому люди, які проводять паралелі із Донбасом і Кримом або помиляються, бо не володіють глибиною питання, або це не від великого розуму. Донбас, Крим з одного боку і Карабах з іншого - це два різні конфлікти. Єдине спільне в них це факт порушення норм міжнародного права. На цьому схожість закінчується.
VnukDarvina
VnukDarvina 3 yıl önce
Я волію спочатку повернути наших людей і рідні території Криму, Донбасу - додому, в Україну, а тоді шукати пояснення ворожому голосуванню Вірменії проти моєї країни. Карабах - Азербайджан, Крим - Україна. Згоден з тим, що це - не тотожні приклади. А якщо всі країни почнуть відновлювати "історичну справедливість" в 21-му сторіччі, весь світ вмиється у крові.
Slawa Saporogez
Slawa Saporogez 3 yıl önce
З правової точки зору більшість все ж має рацію. Карабах це Азербайджан.
Ентоні Вець
@VnukDarvina Незрозуміло як пов'язано повернення наших окупованих земель із ворожим до нас голосуванням Вірменії у 2014 році. Начебто це голосування щось легітимізувало і голос Вірменії був вирішальним. Знову, це два непов'язаних між собою питання. Я зазначив й інший аспект, крім "історичної справедливості" - більшість населення Карабаху це вірмени й так було завжди. Саме не вирішення по суті й справедливості ось таких конфліктів і створює ситуації, коли світ умивається кров'ю. Є вислів: кожне правило має винятки. І якщо ми хочемо, щоб це правило працювало, то час від часу мають бути винятки, інакше тоді буде війна всіх проти всіх.
Ентоні Вець
@Slawa Saporogez Тактично для нас наразі вигідно визнавати Карабах за Азербайджаном. Стратегічно, якщо дивитися в дальню перспективу, то Україна мала б бути зацікавленою в сильній і самодостатній християнській державі в цьому регіоні.
Ентоні Вець
@Slawa Saporogez Немає вічних союзників і постійних ворогів є вічні й постійні інтереси.
Valera Lysak
Valera Lysak 7 saatler önce
Очень полезный экскурс в историю этого конфликта огромное спасибо за вашу работу
Oleksandr Zalishchuk
Так тримати, пишаюся цим каналом. Прошу висвітлюйте історію й надалі, без міфів та упереджень 👍
Валерія Сафонова
Дякую за цей випуск . Він розклав все по поличкам у моїй голові. У 2023 ця тема досі актуальна(
Віка Кривошликова
Азербайджан ми з вами❤🇺🇦🇦🇿
Ринка Че
Ринка Че 5 gün önce
А що напишете з приводу заяви Алієва що вірмен не існує, і вони є ворогами Азербайджану?
qwefak
qwefak 3 yıl önce
Только Вас канал смог дать полный анализ этого конфликта. Спасибо за Вашу работу!
Kirill
Kirill 3 yıl önce
7:02 ключевым моментом стал 1926 год. Когда в рамках "Разделяй и властвуй" большевики определили Нагорный Карабах с 90% армянским населением в состав Азербайджанской ССР. Это было сознательно сделано для создания там нестабильности чтобы легче было контролировать регион. Теперь уже надо смотреть на международные договоренности, копаться и искать справедливости смысла нет. Это искусственно созданный конфликт россиянами
andriy
andriy Yıl önce
Если бы не голомор страна Украина была бы полностью по всей территории украинской без русских....
Артур Арутюнян
Верно
Natalya Pruymak
Natalya Pruymak Yıl önce
@andriy , Андрію , будьте ласкаві, говоріть ,пишіть українською! Бо якось однією задницею на двох стільцях не зручно .
Любов Ординська
вітаємо Азербайджан з поверненням своєї землі!
MrMisc0
MrMisc0 13 gün önce
Хто з 2023 і хоче розібратись в темі з вас 👍
alyoshkatheketyah
alyoshkatheketyah 14 gün önce
У 2023 році почуваюся якимось вестерном, для якого "все складно в цьому *конфлікті*, де обидві сторони..." 😢
Davydko
Davydko 3 yıl önce
Хочу подякувати вам за вашу нейтральну та зважену подачу інформації, бо ця тема справді дуже делікатна. Я не люблю коли люди порівнюють Україну з іншими державами, бо кожна держава унікальна і кожен територіальний конфлікт має своє коріння. Тому я маю своє особливе ставлення до кожного конфлікту, хоч воно може бути й не "типовим" для українця з політичної точки зору. Арцах - складний регіон з давньою історією. Сьогодні його населяють вірмени. На мою думку, добре що регіон врешті став мононаціональним, бо таким чином можна було б уникнути майбутніх міжетнічних конфліктів. Зараз що почнеться. Допустимо, Азербайджан взяв під контроль цю територію, що він робитиме? Він повертатиме в нього азербайджанське населення, це ж очевидно. Складність питання не тільки у тому, що вірмени і азербайджанці дуже різні народи, але й у тому, що вони належать до двох різних вірувань. Таким чином, етнічне питання стає й релігійним і більш напруженим. Висновок. Я прихильник того, щоб вірмени жили у Вірменії, а азербайджанці в Азербайджані (так буде краще для всіх). Стосовно Арцаху, то я б лишив там статус-кво, тільки заради уникнення міжетнічної різанини у майбутньому. Хоча я поважаю міжнародне право і т.д. і т.п., але це моя особиста, закону не цікава, думка про людей, а не про кордони. 🇦🇿✌🏻🇦🇲 PeaceCaucasus
Наталья Ткаченко
А може, це шанс для двох народів шукати і знайти, а потім розвивати точки взаєморозуміння, терпимості, мирного співіснування? Бо вони ж разом живуть вже дуже давно, а до сьогодні бачать тільки ворогів біля себе. Може, вони стануть прикладом, на який зможуть орієнтуватись інші? Хотілося б... Разом с тим, якщо взяти аналогію з нами, українцями, то знайти взаєморозуміння, навіть просто його шукати з росіянцами - викликає огиду, хочеться, щоб воно щезли кудись поза очі назавжди. Дуже складне питання.. Мабуть, міжнародне право - це поки що єдине, на що можна спиратися в цьому конфлікті.
Rency
Rency 3 yıl önce
Я, як і завжди, в захваті! Таку слизьку тему і так вправно подали! Чисто емоційно, мені однаково чужі обидві сторони конфлікту, але у відео все сказано вірно, тому ні додати, ні відняти!
Oleg Makey
Oleg Makey 13 gün önce
Дякую за якісний україномовний контент, намагаюся завжди коментувати, підтримувати і поширювати
Yuriy Boychenko
Yuriy Boychenko 13 gün önce
Слава Україні !!! Слава Збройним Силам України !!! Велика подяка за Вашу працю !!! 🔱 🇺🇦
Василь Колядинський
Гарний матеріал з ретроспективою. Молодці. Війна - велике горе для людей всім хто на ній наживається, продає зброю, нехай воздасться.
Катерина Ольшанская
зробіть, будь ласка, відео про спротив селян в 17-20-х роках на сході. ми багато знаємо про спротив радянській владі на заході, але майже нічого про схід. нас годують байками, що радянська влада увійшла легко, харків - перша столиця і все таке, але ж це неправда. були бої, були схрони селян. дякую🙏
Dogevision
Dogevision 3 yıl önce
По-моему, в этом конфликте обе стороны и правы, и неправы одновременно. С одной стороны есть принцип неделимости границ, а с другой - право народов на самоопределение. С одной стороны есть фактически оккупирующая регион Азербайджана Армения, с другой - там живут этнические армян, а регион является азербайджанским лишь потому что коммуняки так нарезали карту. Туда бы миссию ООН с миротворческим контингентом, который взял бы Карабах лет эдак на 50 под международное управление, расследовал все преступления сторон и уже затем, спустя 50 лет, когда раны зажили бы, провел бы референдум о дальнейшем статусе этой земли. А так, кто бы не победил - этот конфликт еще многие десятилетия будет источником напряженности на Кавказе Украине же, как государству, регионы которого тоже оккупирует враждебно настроенный сосед, конечно, следует оказывать дипломатическую поддержку Азербайджану - это будет последовательной позицией, даже несмотря на то, что в деталях вопрос Крыма и Донбасса имеет ряд ключевых отличий от проблемы Карабаха
Георгий Павленко
Один із небагатьох справді адекватних коментарів.
Axmatov Raxmet
Axmatov Raxmet 3 yıl önce
В 2007 році вже розробили Мадридські принципи, але обидві сторони не збиралися й не збираються їм слідувати.
Vitalii Krasovskyi
Vitalii Krasovskyi 3 yıl önce
Хороший варіант вирішення проблеми, конфлікт і дійсно не простий. Щодо самовизначення народу, цей народ вже давно самовизначився і має свою легітимну, суверенну, всіма визнану державу яка називається - Вірменія. На території конфліктної зони проживає не якийсь окремий народ, нація - що прагне самовизначення, на кшталт чеченців у Росії, чи курдів в Туреччині, там живуть вірмени, а у вірмен є своя держава яка давно самовизначена. Тобто я веду до того якщо люди на території Нагірного Карабаху називають себе вірменами і хочуть жити там, то ласкаво просимо у Вірменію, просто через те що ти вірменин і хочеш жити у Вірменії це не привід захоплювати чужі території, вже були судетські німці, які хотіли жити у Німеччині - все закінчилося плачевно.
Гуманитариум
Украине в этом конфликте лучше занимать нейтральную позицию. Позиция поддержки Азербайджана по принципу "брат по несчастью" - весьма примитивная и не дальновидная. Тем более, что, как вы справедливо заметили, ситуация в Крыму и Донбассе отличается от ситуации в НКР. Я бы сказал принципиально отличается.
Георгий Павленко
@Гуманитариум Победа Армении крайне невыгодна Украине. Потому что это усилит позиции России. А Украине выгодно все, что ослабит позиции России.
Дмитро Пархоменко
Азербайджан правий бо то їх території визнані ООН та всіма поважними країнами! По цій же логіці Крим - це Україна
Evgenia Berestiana
Evgenia Berestiana 3 yıl önce
Дякую за змістовне відео. Моя думка, що Азербайджан має право захищати свою територіальну цілісність
Артур Арутюнян
Зрозуміло. Надаль це не так.
Юра Голенко
В питанні Карабаху, мене завжди турбувало таке питання: Як так сталося, що на землі Азербайджану є нагірний Карабах, де є більшість Вірмен, а у Вірменії, є на півдні країни, область, з більшистью Азербайджанців? Хто це зробив, щоб внести розлад між двома сусідніми народами?
Wezes
Wezes 11 aylar önce
Нам це явно не розкажуть
Alina Hrytsunyk
Alina Hrytsunyk 11 aylar önce
прям зовсім нема ідей?)
eugen Molev
eugen Molev 11 aylar önce
@Alina Hrytsunyk Ви про що?
Alina Hrytsunyk
Alina Hrytsunyk 11 aylar önce
@eugen Molev просто у відео було сказано, що це зробила влада срср для контролю над цим регіоном
vladimir basovsky
Нет здесь справедливости. Это исторический конфликт, который может быть разрешен либо войной, либо временем, либо народной дипломатией.
Лариса Федина
Так армян живе у нас багато,та багато їх живучи в Україні - підтримувало росію з 14 року! Я бачила такі висловлювання! Звичайно не всі! А Мігояну- вічна слава і память!
Богдан Марченко
В цілому було б цікаво взнати більше про історію Кавказу, та особливо Кавказької війни. Теж не заважало б зробити серію відео про українські шляхецькі роди.
Володимир Сидоренко
Азербайджан має всі права на ці території по принципу недоторканності кордонів. А вірмени мають свою державу, до якої можуть перебратися, або жити далі в складі Азербайджану
Микола Лазоренко
Кожна нація на території будь якої держави, незалежно від існування інших держав та їх національного складу має право на самовизначення та незалежність. Тобто одна національність має право створити стільки держав скільки буде потрібно, нагадаю у 20му сторіччі існувало одночасно 4 окремі незалежні України.
Helga Fox
Helga Fox 11 gün önce
Так хай тоді віддають анклав який захопили при совку. А якщо ні тоді і нефіг казати про якусь недоторканість, їх кордон ніхто не чіпає. Просто історичне проживання вірмен.
Karpych1717
Karpych1717 11 gün önce
@Helga Fox "Просто історичне проживання" чи незаконне непідконтрольне утворення на території держави?
Void_Playツ
Void_Playツ 3 yıl önce
Ви найкращі ютубери у світі!!!!!!😀😀
Ruslan Uruskyi
Ruslan Uruskyi 3 yıl önce
Дякую, що так швидко підготували дуже актуальну інформацію
may _
may _ 3 yıl önce
Для мене війна - це взагалі якесь безглуздя. Спасибі за вашу працю.
z3rks tr1ple s1x
z3rks tr1ple s1x 10 aylar önce
Коли не можеш вирішити конфлікт дипломатією а по другий бік сидить диктатор-агресор йде війна. Війна завжди останній та крайній метод у політиці усіх держав, навіть у Росії
may _
may _ 10 aylar önce
@z3rks tr1ple s1x Як мінімум одна зі сторін здоровий глузд втратила. Тоді так, доводиться воювати. Щодо Росії - не впевнена. Як на мене, то це все, що вона вміє.
Evgen S
Evgen S 2 yıl önce
Дякую за історично об’єктивний ролик. Як свідчить історія союзники це дуже важливо для існування держави. Вірменам не пощастило.
Vitalii Shevelov
Vitalii Shevelov 2 yıl önce
Окремо, не до теми відео: Дякую команді вашій! Ви чудові! Якісно, цікаво, стисло, пізнавально! Вдячний!
Олександр Кошман
Дякую за Вашу працю!
Roman Pryshlyak
Roman Pryshlyak Yıl önce
Дякую, що прояснили історію питання. З неї випливає, що справедливість на боці вірмен, але ми мусимо бути на боці азербайджанців. Порада: в українській мові немає слова "учба", тож немає і "учбовий". Кажемо "навчальний".
KosmoStyle
KosmoStyle 8 gün önce
«Учба» - давньоукраїнське слово; рідко, але і тепер вживане. Наприклад, ним користується Олесь Гончар, зокрема, в романі «Людина і зброя». Слово «учба» у свій час було запозичено російською (московською) мовою, його наводить у своєму тлумачному словнику Даль.
Zenek Kwiatkowski  В'ятрович Володимир я підтримую
Ten konflikt ma długą historię i sięga czasów I wojny światowej Warto też przedstawić historię obu państw od 1917 roku.
Vladlen Maraiev
Vladlen Maraiev 3 yıl önce
Абсолютно правильно. Буде розповідь навіть від часів античності - й до сьогодення.
michael zhupanin
michael zhupanin 3 yıl önce
вижу ты славянин -наверно поляк но ты пишешь как словаки и я тебя понимаю -сори за руССизыг
Andrii Bondar
Andrii Bondar 3 yıl önce
Naprawdę, ten konflikt ma znacznie dłuższą historię niż od czasów 1 wojny światowej.
Настя Варчук
@Vladlen Maraiev Можу з цим допомогти.
наталія каганюк
Дякую дуже цікаво.та хотілося б почути про геноцид вірмен в Османській імперії та можливу причетність до цієї події російської імперії.
Людмила Габриелян-Немашкало
Здається, геноцид вірмен був так давно. А в мене загинув дядько і перший чоловік бабусі. І геноцид армян досі не покараний. Для мене турки окупанти.
Сpусский Шашлычек
@Людмила Габриелян-Немашкало Ви вірменка?
Будь Справедлив
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ в 1915 году в 10 раз больше погибло мусульман (черкессов , турков, арабов, курдов) в Османской империи чем армян и в 1914 году войну 1-ую мировую развязала Европа
Будь Справедлив
Просто армяне Дашнакцютун во время первой мировой войны пошли с русскими и англичанами примкнули и пошли против Османской империи и напали на деревни тюрков и курдов хотя сами вместе с ними жили и предали, просто Америка и Россия обещала независимость армянам и помочь им
Будь Справедлив
А Османы раньше называли армян садики миллет преданный и честный народ, но потом когда они получили высокие должности в Османской империи и сдружились с турками то они предали во время первой мировой войны я не про всех именно про Арменикан и Дашнакцютун партии вместо того чтобы защищать Османскую империю они примкнули к русским и англичанам которые напали на Османскую империю Дашнаки мородёрствовали убивали турков и курдов
Таня Тетянка
Війна це горе😢 історія розставить по своїх місцях воюючі країни, та нажаль без рф в війнах не обходиться 😕😏
Виктор Виноградский
Нажаль россійскі націоналісти цього не признають, замість цього вони ствержують що лише допомагають іншим країнам.
GreatSarmatae
GreatSarmatae 3 yıl önce
@Виктор Виноградский до дідька ЇХ визнання, важливо щоби НАШІ націоналісти діяли)
Марина
Марина 3 yıl önce
Спасибо за вашу работу.
Маріанна Марків
Дякую за відео! Інформація подана максимально обʼєктивно. Не знаю хто правий, а хто ні. Сподіваюсь люди перестануть гинути через територіальні конфлікти. Це так безглуздо…
Игорь Сергеев
Спасибо за труд. Как всегда обьективно.
Віктор
Віктор Yıl önce
Дякую вам за вашу працю!
Alexandr Seliscev
Alexandr Seliscev 3 yıl önce
Щиро дякую за важку та важливу працю.
Сергей Вампир
Недавно было замечено, что у изображенных на картине голландского художника Яна ван- Эйка «Брак Арнольфини» (1434 г.), есть сильное сходство с российским президентом Путиным, его женой и собакой. На картине изображен итальянский торговец Джованни Арнольфини (очень сильно похожий на президента Путина), его жена, маленькая собака и очень интересное зеркало на заднем плане, в котором отражаются жених и невеста и два свидетеля церемонии.Всё это имеет отношение к скрытой символике этой картины того, что Путин - Антихрист. На ней есть одна деталь, и символика которой очень глубока. В люстре горит одна-единсственная свеча, которая, вероятно, олицетворяет Христа. Но самое интересное на картине - это зеркало со сценами из жизни Христа, нарисованным по краям, и отражающиеся в зеркале пара и два свидетеля церемонии. Это может означать, что зеркало показывает зеркальное отражение Христа, человека который является современным Антихристом, президентом Путиным. Как и Христос, Антихрист будет казаться спасителем человечества. А два свидетеля напоминают о двух свидетелях из главы 11 «Откровения..», свидетелей правления Антихриста…… Отмечу, что, если вы посмотрите поближе на голову жены на картине, то вы увидите у неё на голове как бы небольшой рог прикрытый платком, этот рожок указывает на связь с Сатаной….. И заметьте, что невеста Арнолфини одета несколько как мусульманка, её голова покрыта и одета она в зеленое, за исключением синих рукавов, зеленый - это цвет Ислама. Возможно, невеста - это мусульманский Иран. Брачное ложе красное. Возможно, это - Путин, объединяющий Красного дракона России и Китая с зеленым драконом мусульманского Ирана, вооружая Иран ракетами и ядерным оружием. В гл. 13 «Откровения..» Антихрист получает власть от дракона (Китай) , имеет пасть как у Льва (в прошлом лев был символом Ирана), и ноги как у медведя (Россия).Но у Путина, если он - Антихрист, также есть ключи от ада и смерти, потому что он обладает ключами к ядерным ракетам России, которые все еще остались у неё. Имейте в виду, что одна российская АПЛ может поразить США двумя сотнями водородных бомб, уничтожив 200 городов. Таким образом, это зеркальное отражение [Христа] может развязать ядерный Холокост, Армагеддон. Кроме того, если Путин - Антихрист, то невеста - женщина по имени Вавилон, это Европа Отметьте подобие президента Путина одному из трех царей Востока, которые приносят подарки Младенцу Христу на этой картине Мабюза (Ян Госсарт (Gossaert), по прозванию Мабюз, (Mabuse; 1479-1541) - нидерландский живописец, график и резчик по дереву , примечание переводчика, perevodika .ru ). Также отметьте, что царь, напоминающий Путина, носит корону и дает подобный короне золотой предмет Младенцу Христу, как будто Христос короновался тем, кто считает себя равным Христу, т.е. будущим Антихристом. В 2002 году Путину фактически подарили стоящую много миллионов долларов корону из золота с драгоценностями и с крестом на ней, подобную короне Петра Великого....Кроме того, Путин напоминает князя Юсупова, который убил Распутина, безумного монаха и целителя, фаворита жены последнего российского царя царицы Александры…..Отметьте подобие имени Распутин имени Путин Кроме того, отметьте, что Путину нравится отравлять своих врагов, «вкладывая» («Put in») что-то им в еду….. Людьми, которых Путин приказал отравить, были - бывший шпион, бежавший в Великобританию, Александр Литвиненко, и кандидат [тогда] в президенты Украины, Виктор Ющенко, отравленный диоксином.כשהטמפרטורות עולות והקיץ מגיע, משקה או ארטיק קרים הם הדרך המושלמת להתרענן ולהצטנן. עם זאת, כשנדמיין את עצמנו יושבים בים או על שפת הבריכה, השתייה או הארטיק שביד שלנו כנראה יהיו מלאים בסוכר. בקיץ הזה תבחרו בבריאות בלי לוותר על ההתרעננות - שתו מים קרים איכותיים וטעימים, או מתכונים קרירים מבוססי מים ופירות טריים. הדרכים לשדרג את כוס המים שלנו הן אינסופיות, ואנחנו דאגנו לכם ל מתכוני קרח מרעננים וטעימים שיקררו לכם את לקוחות לאומית נהנים משירותי אופטיקה מקצועיים, במגוון חנויות אופטיקה מובחרות שבהסדר בפריסה ארצית רחבה ובמחירים מיוחדים. בחנויות האופטיקה שבהסדר תוכלו לבצע בדיקת ראיה להתאמת המשקפיים ולרכוש משקפיים מתוך מבחר גדול של דגמים, מותגים ובטווח מחירים רחב עם הנחו
Пошлий Їжачок
Дякую за актуальність теми!
Алексей ФОК-Мачта
Контент - ВЫСШИЙ КЛАСС! Ребята, вы лучшие.
Прибудинкова Територія
Дуже корисне відео, так детально я не знав. Розкажіть, як Московія стала росією.
arsavak
arsavak 3 yıl önce
Це відео дає дуже-дуже хібне враження на крнфлікт, тому що історічні факти змішуються з гіпотезами (а іноді і з міфами), а частина їх взагалі ігнорується та замовчується. До того ж цей конфлікт - лише частина куди більшого,
Serhii Yermolyk
Serhii Yermolyk 2 yıl önce
@arsavak Дуже схоже на Косово.... історично земля сербів (та край їх військової доблесті), а фактично більшість мешканців - албанці....
arsavak
arsavak 2 yıl önce
@Serhii Yermolyk Да, это не тождественные, но в чем-то похожие истории.
Serhii Yermolyk
Serhii Yermolyk 2 yıl önce
@arsavak согласен, просто война, это очень плохо, Косовскую закончили, нужно и Арцахскую (Карабахскую) заканчивать
arsavak
arsavak 2 yıl önce
@Serhii Yermolyk Ну, здесь пока Эрдогана не успокоят будет война, по-сути, несмотря на всю армянофобию взрощенную Алиевым в собственной стране и все его пламенные речи о возврате "исторических земель", он отнюдь не главный бенефициар войны до полной победы, для него образ вечного врага всегда был замечательной ширмой для собственного обогащения и удержания власти. А так да, войну надо заканчивать, гибнут молодые парни с обеих сторон, много, очень много для такого короткого срока, бои идут с очень высокой интенсивностью.
Taras P.
Taras P. 3 yıl önce
Так тримати Ненці потрібен Україно мовні канали, де можливо з’єднати українский дух 😉🙏
Andrii Serdiuk
Andrii Serdiuk 2 yıl önce
Владлен та Команда ! Низький поклон за загальну роботу
Клим Клим
Клим Клим 3 yıl önce
гарний українській канал тому вперед !!!
cтепан степанов
Мира всем народам..
Анатолій Долинський
Дякую, за глибоке і всебічне висвітлення цієї ситуації!
Volkul
Volkul 3 yıl önce
Актуально. Цікаво би знати історичні витоки цієї війни
Steppenwolf
Steppenwolf 3 yıl önce
Якщо дуже узагальнити, то тут 2 причини: релігійна і територіальна
Steppenwolf
Steppenwolf 3 yıl önce
Валерій Вікторович Семенюк дуже вдалий приклад. Тобто, на стику двох світів - християнського і мусульманського не відбувалося жодної війни на релігійному грунті? Не мало наслідку те, що, як йшлося у випуску, Російска імперія натравлювала два народи один на одного? Чи, можливо, безслідно пройшов геноцид вірменського християнського населення османами в 1915-му?
Алексей  Прядкин
Расскажите о событиях в Ферганской долине в 1989 году и об этом конфликте
DD D
DD D 3 yıl önce
Мені цікаво, як би Ви поставились до того щоб у Вас забрали земельну ділянку, дачу,або маєток??? Без Бою , не буде Перемоги . Слава Україні !!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Марися Черняхівська
Героям Слава! Ви зараз про вірмен чи азербайджанців? Бо втрачають обидві сторони
Данилов Максим
Очень толковый канал.буду вас постоянно смотреть.
Лариса Балко
Війна,це страшно. Дякую, друзі.
Maia Labounskaia
Maia Labounskaia 2 yıl önce
Спасибо за информацыю к размышлению, ужастно что гибнут люди...
Aleksey Aleksey
Aleksey Aleksey Yıl önce
Дякую за Вашу роботу! 👍👍👍🇷🇼🇷🇼🇷🇼
Refua (ACG)
Refua (ACG) Yıl önce
А руанда тут до чого?
Олександр Купецький
Дякую за цікаву розповідь про історію цього міжетнічного конфлікту.
viktor popov
viktor popov 3 yıl önce
Дякую пане Владлене! Приємно послухати фахових істориків. Historia est mater studiorum...
Vladlen Maraiev
Vladlen Maraiev 3 yıl önce
Спасибі за підтримку! 👍
Микита Бурий
Дякую за відео! Як завжди дуже цікаво і пізнавально! Так тримати! Слава Україні!
Ярик Сус
Ярик Сус 2 yıl önce
так надо действовать и нам!!!
Tfffhhdf Rfgjgffh
Спасибо. Каждый ваш выпуск очень интересный.
masterbashen
masterbashen 3 yıl önce
Дякую за цікаву, виважену, сучасну лекцію.
SWOP GT
SWOP GT 3 yıl önce
Ось це мені подобається. Тільки факти, без усяких насмішок, зверхнього ставлення до інших поглядів на ситуацію та й взагалі без втюхування власної позиції
Mary P
Mary P 13 gün önce
Цікавий випуск! Дякуємо вам за працю !
Цікава Історія
Важка і актуальна тема. Дуже вже в ній багато різних нюансів і своїх правд з кожного боку.
michael zhupanin
michael zhupanin 3 yıl önce
правда одна карабах -азербайджан и больше никаких правд
Георгий Павленко
@michael zhupanin Карабах принадлежит Азербайджану, а что делать с местными армянами?
michael zhupanin
michael zhupanin 3 yıl önce
@Георгий Павленко а шо с оккупантами делают с гитлеровцами что делали
Георгий Павленко
@michael zhupanin Ну вот именно поэтому Карабах не вернут никогда Азербайджану. Сколько бы он ни старался. Или вернут, но только небольшую часть. Потому что сразу начнутся этнические чистки.
michael zhupanin
michael zhupanin 3 yıl önce
@Георгий Павленко какие чистки ара -нафиг откуда пришли и все
Анна Анновна
Ох, яке складне питання: "Що там далі робити". Так завжди при заморожених конфліктах. Нам треба робити висновки
Марися Черняхівська
Нас чекає така ж доля?
GreatSarmatae
GreatSarmatae 3 yıl önce
@Марися Черняхівська нас ніщо конкретне не чекає, бо це ми маємо майбутнє становити. Але коли нічого не робити - то так, "добре" не майорить попереду.
мед ромашковий🌸
@GreatSarmatae )
GreatSarmatae
GreatSarmatae Yıl önce
@мед ромашковий🌸 зірки зійшлись сприятливо, ворог нам виніс епохальний шанс постановити Велику Українську Державу та завершити Національну революцію ✊
Der Alte Soldat
Der Alte Soldat 3 yıl önce
Нічого не змінилося в мізках московитів , що і маємо нині.
Квіткова Веселка
Дякую за цікаві і актуальні теми випусків 👍
Володимир Сидоренко
Підтримав давно. І вже більше 700 тисяч підписників у вас❤. Хай квітне український ютуб 🎉
Макс Лук'янов
Дякую за цікаву та важливу розповідь)
Т Sv
Т Sv 9 gün önce
Дякую! Екскурс в історію конфлікту доречний.
avpanas
avpanas 2 yıl önce
очень хороший, сбалансированный материал
Oleksandr Razbeikov
дякую за відео! В 22-ому році ще по іншому дивишся на події. Я проти будь яких війн, окрім війн на території росіі і їх союзників. Тож бажаю вірменам мужності, щоб змінити проросійську владу і тоді вже врегулювати конфлікт
Physically embodied knowledge
АХАХАХАХАХХА с каких это пор в Армении пророссийское правительство? Ты случайно не спутал с Азербайджаном со своими султанами и Турцией? Ты слышал заявления Эрдогана? Явно не прозападный политик
Olga L.
Olga L. 12 gün önce
Дякую за вашу роботу! Шкода, що у школі цього не дізналася
Mik Petr
Mik Petr Yıl önce
Дякуємо за працю!
N0NameV1
N0NameV1 3 yıl önce
Дуже цікава розповідь, дякую!
Хат Про
Хат Про 2 yıl önce
Необходимо чтобы народы и Азейбарджана и Армении перестали проливать кровь друг друга и стали жить мирно и спорные моменты решать за столом переговоров. Как бы небыло сложно но лучше плохой мир чем хорошая война.
Виген Айвазян
В Азербайджане при власти авторитарный клан Алиевых, который активно пропагандирует армянофобию среди населения, это официальная политика, выжить всех армян из региона (не Карабаха, а вообще из Закавказья) и объединиться в Туран с Азербайджаном и тюркскими государствами средней Азии - цель турков. Пока во главе Турции и Азербайджане - автократы, армяне не смогут спокойно жить! Это утопия!
Сергій ASR
Сергій ASR Yıl önce
Дякую Вам що підняли це питання і дали об'єктивну розповідь. Відповіддю на питання хто не правий у тому конфлікті є твердження що кордони між країнами світу є непорушними. І коли вони змінюються у силовий спосіб це є неприйнятним. От і все.
Semen Kovbasenko
Semen Kovbasenko Yıl önce
От тільки якшо вони намальовані від балди, а не по національним міркуванням конфлікти будуть. Вихіда два - або депортація або мінять кордони
Marharita Husyeva
Marharita Husyeva 3 yıl önce
Дуже цікаво,повчально! Підписана, рекомендую
LK
LK Yıl önce
Це Дуууууже складне питання! Якщо взяти до уваги , що при розвалі союзу карту перекроїли з Нагірним Карабахом на користь Азербайджану з навмисним певно задумом створити штучний конфлікт між народами, адже цей конфлікт мав би бути неминучим, через те, що історично більше століття ці території населяло >90% вірменів. Політично виходить, що це територія Азербайджану згідно радянського поділу, але історично - це вірменська земля, а враховуючи, що після останньої війни там 100% вірменів проживає, то якщо теоретично Азербайджан військово відвоює ці землі, то вони мають фактично вигнати із своїх домівок всіх вірменів, і заселити туди азербайджанців. Мені здається, що все таки якщо брати до уваги, історичну справедливість, то цей регіон має бути Вірменським, бо там живуть в критичній більшості вірмени історично. Звісно несправедливою є депортація цих 10% азербайджанців після останньої війни. А порівняння їхнього конфлікту з Кримом мені здається невдалим. Бо історично Крим - це скоріше земля кримських татар, яких з 19 століття методично винищувати, а в 20 столітті ще й депортували всіх до одного.
Ната Мороз
Ната Мороз 10 gün önce
Вподобайка на підтримку канала та просування у топ. Дякую за працю.
ПСИХ
ПСИХ Yıl önce
Круте відео, а круте воно тим що воно на українській мові і дуже цікаве, слава Україні 🇺🇦❤️❤️💪
Історія Без Міфів
Героям Слава!
Павло Карпенко
Дякуємо за роз'яснення ситуації навколо Нагірного Карабаху
1Zmei Bymajnui
1Zmei Bymajnui Yıl önce
Шановні автори! Ви почали далеко не з початку цього конфлікту. Турки, а азейбарджанці саме турки (один народ--дві країни), почали геноцид вірмен з самої своєї появи в Анатолії. Вірмени, за будь якої можливості, платили тим же, але можливостей було незрівнянно менше. Не треба забувати і про тотальну різанину вірмен в північній Турції, на початку 20х років 20го віку, під час становлення Турції сучасної. В наявному стані речей, Вірменія зайняла вкрай згубну для себе позицію. Якщо не буде кардинальних реформ і переорієнтування з РФії на захід, Вірменія просто зникне, а вірмени залишаться лише в діаспорах.
Cyril ViXP
Cyril ViXP 12 gün önce
Вірмени свій вибір зробили. Мені плювати на геноцид людей, які підтримують рашистів. При чому підтримують ділом. Карабах - це Азербайджан. І ні, турки і азербайджанці - далеко не один народ.
Olga Melnyk
Olga Melnyk 3 yıl önce
Дякую за дуже актуальний контент.
Олександр Володимирович
Дякую за Вашу роботу. Бажаю Вам удачі.
Ростислав Жибак
Хороше відео, сподобалося коротка історія Вірменії , аналіз причин конфлікту ,нагадало Індійсько -Пакистанський конфлікт .
Maksym Savchenko
Maksym Savchenko 3 yıl önce
Дякую, гарний матеріал! Вподобайку вам 👍
Людмила Сіренко
где москва там и бойня
Сергій Миколайович
Пізнавально ,а головне вчасно ,ще цікаво про Ізраїль і Палестин .
Pavel Sudoplatov
Pavel Sudoplatov 3 yıl önce
Слава Азэрбайджану! Слава Азэрбайджанским Героям!
TV_World
TV_World Yıl önce
героем слава
Інна Бойко
Інна Бойко 3 yıl önce
Дякую за відео! Дуже сумно 😢 !
Дмитрий Denay
Дмитрий Denay 12 gün önce
Дуже цікаво дивитись це відео з 2023 року. Особливо, коли ти є свідком, закінчення такого розтягнутого у часі конфлікту.
Misha Karpiuk
Misha Karpiuk 3 yıl önce
Цікаво і по суті! дякую!
Pavel Coach
Pavel Coach 3 yıl önce
Спасибо ребята, очень интересно
ABLE
ABLE 3 yıl önce
Актуальна тем!!! Спасибі за зважену та неупереджену думку!!!
gg ff
gg ff 11 aylar önce
а можна нове вілео, за подіями, які стались за ці 2 роки? Дякую!