Karanlık

Доця .Тамара Горіха Зерня Доця

Bohdan Shvets
Abone ol
görünümler 35 314
99% 1 000 1

facebook.com/BooksGorihaZ... автор книги , можна в неї її купити....
Анотація

Ця книга про любов. У ній немає жодного слова на "лю...", але вона про любов. Про магію, не лубочну, розтиражовану з екранів телевізора, а справжню, від роду і кореня, коли пірнаєш з головою у Прадавній Океан і виринаєш звідти з рибиною в зубах. І ще про відвагу. Про безумовну відвагу знайти своє, впізнати його, впертися руками і ногами і нікому не віддати. Свій дім, свою батьківщину, своє серце, своє право ходити з високо піднятою голово.
Події роману розгортаються навесні-влітку чотирнадцятого року у Донецьку. Донбас - це точка обнуління, місце сили, де прозвучали найважливіші запитання. І тільки там заховані потрібні відповіді. Та де все починалося, там все і завершиться, коли історія пройде чергове коло, і вічний змій Уроборос знову вкусить себе за хвіст. Саме тут героїня втратила родину, дім, роботу, ілюзії - і саме тут зібрала уламки життя заново, віднайшла новий смисл і нову опору.

Читати все
Про книжку

Проза сучасних українських письменників нерідко торкається такої важливої теми, як війна на Сході України. Особливе місце в цій тематичній ніші займає ветеранська література.

«Доця» - дебютна книжка української письменниці Тамари Горіха Зерня, відзначена премією «Книга року BBC-2019». «Доця» - це, як стверджує анотація, твір про любов. А ще про надлюдську віру у свою справу, патріотизм і справжню дружбу.

У романі зображено один із найскладніших періодів війни на Донбасі, а саме - її початок. Час, коли української армії майже не існувало, коли вся оборона трималася на запалі добровольців і волонтерів, коли українське суспільство ще не до кінця усвідомлювало, що відбувається навколо взагалі.

Книги про війну в Україні допомагають переосмислити й проаналізувати нашу сучасну історію. Зокрема, в «Доці» авторка робить екскурс у довоєнні часи: життя головної героїні та Донецьк безпосередньо до початку війни. Так вона намагається показати, що передувало початку кровопролиття, які були передумови.

Доця - мешканка Донецька, волонтерка, одна з тих, хто своїми руками будував українську армію у 2014 році, одна з тих, хто втратив усе, але не втратив надію та віру. Роман кишить жахами справжньої війни, але динамічний сюжет, сповнений своєрідними волонтерськими пригодами, по-справжньому перехоплює подих.

Цікаво, також те, що роман має документальне підґрунтя: чи не всі персонажі мають своїх прототипів, чи не всі події відбулися насправді.

Твори про Донбас подекуди викликають багато суперечностей та дискусій, адже ця тема досі залишається надто болючою та складною.

Müzik

katma

 

19 Tem 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 100
Maria Pavlikovska
Maria Pavlikovska 8 aylar önce
Віддаю перевагу паперовим книжкам,а от сьогодні я просто зачарована тим ,як озвучила текст Римма Зюбіна. Знаю, що акторка подорожує багато Україною,відтворює на екрані героїнь з різних регіонів України, тому її читання бездоганне:що вимова,що дикція,що (ахілесова п'ята багатьох акторів) наголос. Щиро дякую за цю бомбезну озвучку. НЕПЕРЕВЕРШЕНА!
Asd Asd
Asd Asd 13 gün önce
Паперова книжка - дар, але, коли очі проблемні, то аудіо - дар та ще в чудовому читанні пані Рими .❤️🇺🇦
Tatiana Gul
Tatiana Gul 3 aylar önce
Бжг т¹11
Maria Pavlikovska
Maria Pavlikovska 8 aylar önce
@Valentina Pereyaslovska слухати аудіокниги деколи не хочеться через те,що читають їх актори- початківці,які не володіють досконало українською мовою,тому мене це дратує. Пригадую,як чудово читав Ігор Мурашко,а ще я думаю,що неперевершеними читцями є самі автори. Слухати, скажімо, Сергія Жадана - це знаходитися у вирі подій,про які йдеться у творі.
Valentina Pereyaslovska
Хочу додати ще тембр голосу. Я взагалі віддаю перевагу аудіокнигам, що озвучені чоловічими голосами, якось мені легше сприймати. Але тут книжка від першої особи і голос актриси звучить дуже природньо. Дуже приємний тембр.
Катерина Гержан
Слухати цю книгу, коли на сході України йдуть важкі бої, ще те вибробування, але і захоплення також. Автору - повага і подяка. Римма Зюбіна - шедевр!
Людмила Правдивая
А слушать когда с Донецка сбежала в 2014м..и до сих пор бомж? А вот папа меня всегда звал доця..
lesya Bolmot
lesya Bolmot 2 aylar önce
Дві ночі не спала. І книга і читання Римми Зюбіної - це щось неймовірне. Дуже емоційно, по-доброму написано. Зараз війна і ця книга як ніколи дає нам зрозуміти що росія це вічний наш ворог який не міняється і завжди буде намагатись знищити і Україну і українців. Дякую !!!
Lyudmyla Isayeva
Lyudmyla Isayeva 3 aylar önce
Вважаю, що цю книгу потрібно включити до шкільної програми.
Людмила Миколаївна
Дякую! Не прослухала, а прожилп . Переживала, плакала, сміялася, вірила і зневірювалася разом із героїнею. Дякую, пані Тамаро! Шукаю паперову книгу, куплю, хочу мати її у власній бібліотеці і на подарунок.
Andzelika Wiech
Andzelika Wiech 2 aylar önce
Господи… це перше , що після 24 проковтнула . На реченні : «звільнили Марік», я померла… Автору наснаги творити далі і щире дякую. Пані Римі дякую за професіоналізм і любов до цього неймовірного твору. Цей твір має бути в шкільній програмі! 🇺🇦❤️
Олена Поліщук
Прекрасний твір! Неперевершене читання! Цей роман обов'язково потрібно екранізувати. Дякую!
Людмила Васильченко
Дякую, дуже дякую.... Світ перевернувся..... Я пережила ці події.... Такі твори треба в школах вивчати - щоб ніколи не забути, щоб ніколи більше....
Наталка Полтавка
Дослухала до кінця, це сильніше, ніж я думала на початку. Це більше, ніж емоції, це наше жахливе теперішнє з надією на вільне майбутнє. Найщиріша подяка всій команді, що створила цей шедевр.
Mob Mobila
Mob Mobila 2 aylar önce
Як болить за Україну.... Дякую Тамарі Горіха Зерня за книгу. Дякую Риммі Дзюбиній за чудову озвучку . І дякую дівчатам з мовного клубу за те що вибрали цю книгу для обговорення на зустрічі. Прослухала з величезною цікавістю.
Елена Сушко
Елена Сушко 8 aylar önce
Рада що мені трапилась ця книга, в такому неперевершеному виконанні , я просто приголомшена , скільки всього людина може витримати...
Ростислав Копей
Декламація просто божественна!!! Як після такого почутого не закохатися в українську?!
Darhan ковальська майстерня
Я слухаю зараз. Ще тільки третина. Я не просто у захваті - я вражена. Дякую Тамаро, Дякую Рима. Ви геніальні. Євгенія Ейдер.
Наталія Максимча
Сьогодні 16.07.2022 року, 143 день війни в Україні. Раніше, до війни, я слухала багато аудіокниг на російській мові, але з її початком шукала сучасну аудіокниг на українській. Я її знайшла. Дякую Тамарі за чудову книгу. Дякую Римі за чудове неймовірно приємне прочитання книги. Я у захваті. Мабуть не вистачить слів, щоб виразити моє захоплення. Дякую! Дякую! Дякую! Бажаю Вам сили і наснаги на нові книги!
Rina Orion
Rina Orion 25 gün önce
191 день війни. Іван Шмельов писав про російських (русскіх, блін):"Це не народ, а історичне прокляття людства". Як відчуває їх людство не знаю, а для Українців - це дійсно прокляття, тягар, який несемо століттями.
Галина Кузьмова
Сьогодні 29.серпня.
Valentina Pereyaslovska
Вчора прослухала цю аудіокнига, але вона все ще не відпускає. Майстерно написана, майстерно прочитана. Що мені далі робити? Я поки ще на притомній території, завдяки Господу Богу в першу чергу, і батальону Дніпро в 2014, а потім ЗСУ. Але, коли гаряче було в Пісках, ДАП, Карлівці тощо, то обстріли чути було і в нас, особливо вночі. Якщо орки посунуть далі, щоб захопити, як мінімум, всю область, то легко можна опинитися на місці героїні. Іхати звідси зараз, щоб не дертися з паспортом у кишені на третю полицю вагона і вважати, що тобі пощастило, чи залишатися на тій землі, яку знизу підпирають твої рідні мертві?
Rina Orion
Rina Orion 25 gün önce
Боже милостивий, як настраждались українці за всих часів російської окупації: за царської росії, за совєтьскої росії, за нинішньої федерастії. Пані Валентино, ви написали свій твір страждань. Чи прочитаєте наше: "де Ви, як Ви?"
olenaz
olenaz Aylar önce
Где Вы сейчас? У Вас все нормально?
Юлия Каракая
Неймовірна вдячність автору книги! Дуже гарна озвучка! Як сумно, що така тяжка доля спіткала нашу Україну, як болить душа... Але точно знаю, всі ми будемо жити! Перемога за нами! І все буде Україна!
Наталія Зорій
Прослухала на одному подиху - не могла відірватися! Дуже потужно... А озвучка - трепетна і щира, неперевершено!
Mario Rossi
Mario Rossi 3 aylar önce
Дякую, прекрасне виконання і чудовий твір. Боляче, бо орки прийшли у Херсон і Маріуполь… Але, будемо жити і переможемо.
Halyna
Halyna Aylar önce
Просто подякувати автору за працю-це нічого не сказати.Така майстерність передавати відчуття мовою, така чесність,правдивість, така передача справжніх українців!!!!! Низький уклін письменниці та за таку озвучку!! Ще більше люблю нашу неньку Україну, українців та нашу чарівну мову, хоча ця книга- суцільна трагедія!!!
Лара Марія
Лара Марія 10 aylar önce
Давно хотіла прочитати цю книжку, але ніяк руки не доходили. Дякую за можливість прослухати її на ютубі 💛
Валентина Данилевська
Сильно! Дякую автору за правду! Саме ось такі прості люди відродили нашу армію, не дали знищити нашу Україну. Ціною власного життя, ціною власного здоров'я. Вірю в наш народ, вірю в ЗСУ, вірю в нашу перемогу. Усе буде Україна! А осліплені, дай Бог, все ж прозріють!
Светлана Волкова
В конце войны немецкое население отправляли в концлагеря смотреть на трупы жертв этих лагерей,а этот роман нужно заставить прослушать или прочитать народ РФ,чтобы этот народ понял, ЧТО они принесли народу Украины,россияне должны понять,что они должны покаяться,а будет ли им прощение...Предлагаю отправить ссылку на этот роман всем российским знакомым
Ann Marchukova
Ann Marchukova Aylar önce
Вони ж не розуміють людської мови). А якщо серйозно, годі вже сподіватися достукатися до нелюдів.
Эжени Кошкина
Не поможет.
Леся Кирпичник
Як страшно , коли знаєш, що це було реально. Читання дуже професійно емоційне. Дякую
Наталка Полтавка
Прослухала перші 1,5 години, емоції від почутого переповнили так, що мушу поділитися! Попри весь трагізм даного твору мене заповнює радість від якості та простоти написаного. Дякую автору і читцеві- все супер!
Libra JK
Libra JK 4 aylar önce
Це неймовірно. І сам роман, і читання Римми Зюбіної. Дякую від душі за можливість це прожити…
Jatoj Tschogreblurve
Jatoj Tschogreblurve 18 gün önce
Дякую за таку можливість! На мою думку це шедеврально,як сам твір, так і його прочитання!💙💛❤️
Polina Velyko-Ivanenko
Неймовірний твір! Геніальне виконання. На одному подиху прослухала.
Денис Возов
Шикарна озвучка. Дякую!
Катерина П
Катерина П 2 aylar önce
Дуже дякую і авторці, і читачці. З такими приємними інтонаціями прочитано. Отримую прекрасне естетичне задоволення 😊
Nat Derek
Nat Derek 23 gün önce
Як це правдиво! Страшна і правдива українська історія! Пані Римо, ви- неймовірна! Дякую
Людмила Васильченко
Читання неперевершене. Дякую
you can call me Ann
you can call me Ann 8 aylar önce
Сильна книга! Надія є♥️
Леонід/Leonid Ґольберґ/Golberg
Гарна проза. І геніальне читання. Римма Зюбіна - велика актриса.
Tanya Kinzerska
Tanya Kinzerska Aylar önce
Дякую за твір вам обом, дівчата!
Irina Gil
Irina Gil Aylar önce
Слухала із задоволенням! Дякую автору і тому, хто озвучував.
Vl Rd
Vl Rd 8 aylar önce
Це найкраще що я чув з українських аудіокниг!
Марія Коваль
Книга чудова,я її вже раніше читала .Але прослухати в такому прекрасному читанні !!! Спасибі величезне! Аудіокниги українською в такому читанні дуже дуже потрібні! Риммочко це прекрасно!
Slava Lytovchenko
Slava Lytovchenko Aylar önce
Неймовірний роман! Дякую!!! Дуже плакала у кінці. Книга пояснює всю суть війни... Як же боляче
Maria Dyshko
Maria Dyshko 7 aylar önce
Слухаю плачу , а це пережито кимось , війна це страшно .
Галина Гордеева
Чудова повість, гарна, професійна озвучка.
Анастасія Чайковська
Чудовий запис, найкращий з тих які я слухала до цього моменту. Ну і книга звичайно, заслуговує окремих слів - вона чудова але болюча.. Ми так мало кричали про війну у 2014, але це було ні на грам не легше ніж у 2022, так само страшно, жорстоко..
Ліда Конюх
Ліда Конюх 24 gün önce
Неймовірно. Все пережила. Кожною частинкою тіла. Респект автору. Чудове виконання акторки Зюбіної. Хочу книжку. Придбаю із задоволенням.
Ann Marchukova
Ann Marchukova Aylar önce
Неймовірна книга! Читала ніч поспіль, не могла відірватися. Нажаль, мій екземпляр лишився вдома. Дуже вдячна за можливість переслухати книгу. Слава Україні!
Svitlana Yanchuk
Svitlana Yanchuk 8 aylar önce
До слухала…. Без сліз не можоиво
Oksana Mylyan
Oksana Mylyan Aylar önce
Дуже вдячна за твір і за акторське прочитання.
Lyudmyla Shokhonova
Lyudmyla Shokhonova 2 aylar önce
Щиро дякую за книгу, окрема подяка Риммі Зюбіной!
марія музика
Дякую автору, дякую Риммі Зюбіній... Сильно, щиро... боляче...
Татьяна Кондратюк
Нарешті я знайшла цю книгу.Дякую!!!!!!
Михайло Сваричевський
Чудова книга, гарна озвучка!
ЛЮДМИЛА ВАКАЛЮК
Супер.. Із задоволенням слухаю.
Halyna Lewis
Halyna Lewis 2 gün önce
Як добре,що є ця книжка! Дякую автору і за прекрасне озвучення. Страшна правда. 😢
Тетяна Тоцька
Дуже гарне,професійне читання,дякую! Автору- особлива подяка!
Леся Гаврилюк
Чудова книга! Дякую.
Nadia Roman
Nadia Roman Aylar önce
Я неймовірно щаслива що ця книга озвучена талановитою п.Риммою.Авторці вдячність за геніальний твір
Artem Bilashov
Artem Bilashov 11 gün önce
Дякую! Дякую! Дякую! Це неймовірний твір у виконанні неймовірної жінки❤
Елена Сірош
Елена Сірош 5 aylar önce
Дякую!
Вадим Еременко
Страшно.Но это все правда.
Маргарита Мудрик
Дякую ,кохана Римма Зюбіна ❤️
Галина Кузьмова
Дякую, мені цікаво.Приємно,що слухаю рідну мову.
Тетяна Ялова
Дякую, Тамаро! Дякую, Риммо!
Tatyana S
Tatyana S Gün önce
Неймовірна книга, неймовірна озвучка, велику справу робите для України, Дякую!!
Anna Salnikova
Anna Salnikova 8 aylar önce
боже спасибо!
Tatyana S
Tatyana S 2 gün önce
Геніальний актуальний твір про сьогодення України, професійна озвучка, дякую! Українці - геніальна непереможна нація!! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦💙💛❤️
Юрій Євстратов
Отримав емоційну насолоду
Елена Дорошенко
Чудова книга...
Olga Mazur
Olga Mazur 8 gün önce
Чудовий роман, чудове виконання, захват
Оля Люба
Оля Люба Gün önce
Автору велике шанування за талановиту працю і чарівну мову твору. Інша пані, автор особливо неповторного читання, викликала захоплюючі почуття гармонії любові до слова. Щастя і успіхів обом самодостатнім жінкам. Краса і досвід у всьому.
Галина Фурсович
Дякую!!!
Роксоляна Наливайко
Дякую!!!
Ivan Hrygorchuk
Ivan Hrygorchuk 7 aylar önce
Дуже,дуже дякую усим причетним--авторці книги,команді,яка зробила озвучку!
Tatyana S
Tatyana S 2 gün önce
Неперевершене СМАЧНЕ читання чудового українського талановито написаного, майже документального твору. Гарно змальовано донецький край, то все правда!!! Дякую!!
Svitlana Yanchuk
Svitlana Yanchuk 8 aylar önce
Дуже гарна озвучка. Взагалі цей канал для мене відкриття. Буду слухати й інші книги.
Тетяна Безручко
Щиро дякую за неймовірно цікавий твір рідною мовою Тамарі Горіха Зерня! Чудове виконання Римми Зюбіної!!! Слава Україні!!!
Oksana Petrova
Oksana Petrova 10 gün önce
Дякую,дуже гарно
Karina  Vorobey
Karina Vorobey 10 saatler önce
Дякую! Вже сім місяців йде війна!🌻🍒🇺🇦
Natalia Shanchenko
Natalia Shanchenko 28 gün önce
Дякую....
Світлана  Кімлайчук
Дуже мало переглядів та підписників. Шкода.....
Игорь М
Игорь М 17 gün önce
Читав коментарі, жодного критичного. Якийсь перл!
Andriy
Andriy 4 gün önce
Не люблю осучаснений тембр жіночого голосу відштовхує ,інша справа Галина Довгозвяга,яка озвучує новели Григора Тютюнника!
Vetochka
Vetochka 4 aylar önce
А ви не знаєте, де можна скачати цю книгу безкоштовно почитати ?
Vetochka
Vetochka Aylar önce
@Kate Maksymiuk дякую!
Kate Maksymiuk
Kate Maksymiuk 2 aylar önce
На якабу є,там треба оформити підписку,але вона 2 грн/місяць коштує
Sonraki
Любко Дереш Намір
9:02:31
UZI - SENIN UGRUNA FT MAVI
2:02
görünümler 1 766 485
UZI - UNUTTUM
2:43
görünümler 3 552 006
Ağlaya Ağlaya
3:24
görünümler 257 717