Karanlık

В'єтнамська війна: від поразки Франції до повномасштабної участі США // Історія без міфів 

Історія Без Міфів
görünümler 782 B
99% 15 000

Більше інформації про оновлений ноутбук Acer Aspire 5 👉 geni.us/Aspire5_HWM
ЗБІР ЗАКРИТО!
secure.wayforpay.com/button/b...
Друзі! Разом із волонтерською організацією Group 35 ми відкриваємо збір на 17 комплектів антен для повітряного командування «Центр». Щоби бійці, які захищають небо на Києвом та над усією центральною Україною мали якісний шифрований зв’язок і могли збивати російські ракети та дрони швидше та якісніше. Необхідна сума 118 тисяч гривень.
🔥 Наш мерч 👉 / historywithoutmyths або t.me/HWM_merch
Ставай нашим спонсором 👉 / @istoriyabezmifiv
Пригостити команду "Історії без міфів" кавою 👉 www.buymeacoffee.com/bezmifivua
Підтримай нас на Патреоні 💰 / historyua
Наша monoБанка 💳 send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598
PayPal 💳 istoriya.bez.mifiv@gmail.com
ФБ 👉 / historywithoutmyths
Instagram 👉 / historywithoutmyths
Співпраця 👉 hwm.cooperation@gmail.com
Музика 👉 Богдан Ярмоленко / bogdanjarmolenko
«Друга Тридцятилітня війна» - так називають конфлікт в Індокитаї 1945-1975 років. Насправді він тривав ще довше - протягом усієї Холодної війни. Ще в другій половині 19 століття В’єтнам був колонізований французами. Під час Другої світової його окупували японці, а 2 вересня 1945 року Хо Ші Мін проголосив у Ханої Демократичну Республіку В’єтнам. Однак то виявився лише початок. Попереду була тривала боротьба з Францією, розкол на два В’єтнами, повномасштабне залучення США, а потім ще й агресія з боку КНР та участь в’єтнамців у війні в Камбоджі.
“Історія Без Міфів” - це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту - спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
00:00 Початок стріму
00:57 Хай квітне Український TRvid!
04:14 Збір на комплекти антен для Повітряних Сил України
05:49 В’єтнам: від французької окупації до японської
15:06 Хто такий Хо Ші Мін?
20:28 «Друга Тридцятилітня війна»
25:10 Початок першої Індокитайської війни
30:32 Контакти Хо Ші Міна зі США, комуністичним Китаєм і СССР
40:21 Битва при Дьєнб’єнфу та поразка Франції
55:46 Війна між двома В’єтнамами та Стежка Хо Ші Міна
01:07:04 Тонкінський інцидент
01:17:10 США вступають у повномасштабну війну
01:20:45 Відповіді на запитання глядачів

katma

 

27 Kas 2023

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR : 665   
Історія Без Міфів
*Друга частина розповіді про війну у В'єтнамі* trvid.comyslEaBe4OL0 Не забувайте про підписку tinyurl.com/ybm3kdz9 та дзвоник 🔔, щоб не пропустити нове відео! А допомогти нам створювати нові відео можна через платформу BuyMeACoffee www.buymeacoffee.com/bezmifivua, Патреон www.patreon.com/historyUA, через нашу monoБанку 💳 send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP, на картку ПриватБанку 💳 5168 7574 1861 1598 або через "Спонсорство" тут - на TRvid.
Danny English
Danny English 7 aylar önce
Ви ще на Patrion? Вам треба дуже швидко знайти якусь другу платформу.
Andrew James
Andrew James 7 aylar önce
NO MORE PATREON
Amen Amen
Amen Amen 7 aylar önce
по Криму 2014 го - я ще в жовтні 2013 ,,самооборону,, з Чєбаркуля на Мангупі бачив.
Станислав Кочетков
💛💙💛💙💛💙👌👌👌👌👌👌👌💯💯💯💯💯💯💯
Tsu Mi
Tsu Mi 6 aylar önce
01:53:00 Я в шоці! Мараєв начеб то не дурна людина і знає дуже добре 10ки, якщо не сотні випадків захоплення влади, але не розуміє/не хоче/боїться казати як є - що янукович, що зеленський - це 5та колона кремля. Дискредитація та захоплення змі, програмування населення серіалом, за кілька місяців з усіх помийок перед виборами рейтинг зелі підскочив до небес, з тих самих помийок багато років повторювались безглузді наративи кремля, а з 2020 після назначення віцепрезидентом єрмака - це було червоне світло для путіна, який мріяв про ссср2.0 з 1991. Останні роки вони майже не прикидаються навіть... а коли чуєшь від начеб то притомних людей - зеленський змінився після вторгнення, вілкул/терехов/трухонов/шуфріч стали патріотами - ЩО?! Ви серйозно?!
Vitalii Bill
Vitalii Bill 3 aylar önce
Дуже дякую за вашу роботу 🙏👍🇺🇦
cringe
cringe 7 aylar önce
Дякую, Владлене та командо Історії без міфів! Як і завжди - цікаво, ґрунтовно доступно. Чекаю на 2 другу частину. Слава Україні!
Vladlen Maraiev
Vladlen Maraiev 7 aylar önce
Героям Слава!
Ирина Малиновская
Змістовно, професійно, доступно, цікаво, аргументовано! Дякую!
Anna Barvinchenko
Anna Barvinchenko 6 aylar önce
Найкраща медитація для українців 😅 Ваш голос треба патентувати! 😊 Хай квітне український Ютьюб.
Історія Без Міфів
Хай квітне)
bogush 88
bogush 88 7 aylar önce
Дякуємо за стрім! Дуже, дуже цікаво!
Oksana Angel
Oksana Angel 7 aylar önce
Господи, яка насолода ( інтелелтуальна, моральна, естетична, фізична) Вас слухати !!!! Дякую Вам надзвичайно за Вашу працю, пане Владлене ❤🖤🇺🇦. Також -- подяка Вашій команді !
Владимир Хуйло
Дала б йому?
Ievgen Salov
Ievgen Salov 7 aylar önce
Щиро дякую за чудовий стрім!
Неля Линник
Слава Богу!Героям слава!Дякуємо за корисну інформацію
Alina Ra
Alina Ra 2 aylar önce
Однозначно улюблений канал. Дякую за вашу працю!
Sn iv
Sn iv 7 aylar önce
Я зараз дивлюся на продовження намагань Франції будь-якою ціною стати важливим гравцем, і окрім нудоти нічого не відчуваю. Не маючи жодної сильної сторони, вони лізуть усюди зі своєю "величністю", зі своєю нікчемною думкою. Все, що у них є, це технічний потенціал, який був відновлений з руїн за американські кошти. І при цьому, вони хочуть щоб "США менше впливали на Європейську політику". Та без США вже давно на тріумфальній арці висів би серп і молот. Людський фактор завжди був слабкою ланкою Франції, і рішення їх завжди програшні.
Nataly Zjuman
Nataly Zjuman 7 aylar önce
Підтримую. А ще варто згадати всі їх загравання з совєтами, готовність закрити очі на що завгодно заради вигоди. Шалено дратує їх лицемірство.
vik wasp Ukraine
vik wasp Ukraine 7 aylar önce
А французькі тепловізори в россічнських БМП.
Nataly Zjuman
Nataly Zjuman 7 aylar önce
@vik wasp Ukraine до речі, так-так, я вже й підзабула ще й про цей факт
Зінаїда Школьна
Щиро дякую за працю Владлен 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦💪💪💪💪Слава Україні Героям слава слава ЗСУ слава нації смерть ворогам московитам 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦💪💪💪
OmyLeg
OmyLeg 7 aylar önce
Добре що є такі адекватні історичні канали
Vasily
Vasily 7 aylar önce
Дякую за вашу безцінну працю, ви як завжди на висоті. Сподобався ваш підхід що не соромно сказати "я не знаю" ще можна додати я не розумію і головне я був не правий, зараз цього багатьом публічним особам не вистачає😡
Василий Ящук
Дякую за випуск! Чудова тема! Завжди з нетерпінням чекаю нових випусків.
oi
oi 7 aylar önce
Дякую за вашу роботу! Чекаю кожне нове відео з нетерпінням. Будь ласка, зробіть випуск про діяльність Петра Могили та взагалі історію Української церкви. Бо, для багатьох людей незрозумілі події та церковні тонкощі того, як московія вкрала з Києва митрополію. Той самий феномен УГКЦ для великої кількості людей на Сході я впевнений невідомий. Цікаво, як українська церква продовжувала існувати в часи поглинання Гетьманщини московією. Відомо, що багато козацької старшини були повʼязані з церквою.
Honest
Honest 7 aylar önce
Плюсую! Дуже цікавить про Петра Могилу та виживання української церкви під час московсько-російської окупації
YAN OMP
YAN OMP 7 aylar önce
Давно вже слідкую за Історією Без Міфів, і чим далі, тим тематика все більше стосується різних маловідомих для нас епізодів та нюансів, що аж здивований, що про В'єтнам, який на поверхні, досі не було випуску 🤔
Kinik Alex
Kinik Alex 7 aylar önce
Як завжди випуск на висоті. Також прохання, щоб в описі додавали список цікавої літератури за темою
Ruslan Derevjanko
Ruslan Derevjanko 19 gün önce
Владлен ви дуже розумна і врівноважена людина. Одне задоволення слухати ваші історичні доповіді а особливо відповіді на запитання аудиторії. Дякую що в Україні є ВИ.
Gustav von Koschytz
Gustav von Koschytz 7 aylar önce
Давненько не було випусків про Азію, дужецікаво було дізнатись про В‘єтнам купу нової інформації. Історія Індокитаю напрочуд цікава, хоча у нас про неї малувато говорять.
Максим Стар
Максим Стар 7 aylar önce
Дякую вам пане Владлене та вашій команді Історія без міфів. Цікаво послухати про В 'єтнамську війну. Чекаю на другу частину. З мене лайк перегляд коментар та поширення відео в соцмережу. Хай квітне український ютуб. Героям Слава!
Julia Kazmirchuk
Julia Kazmirchuk 7 aylar önce
Дякую за чудовий контент! Обожнюю Ваш канал❤ Стрім, тривалістю понад дві години, пролетів на одному подиху, чекаю на другу частину☺
дима луговой
Дякую каналу Історія Без Міфів і ведучому Владлену Мараєву за цю лекцію про війни у В'єтнамі!!!
Яна Рикун
Яна Рикун 6 aylar önce
Дуже Вам дякую за Вашу роботу!!! Героям Слава!!!!💙💛
Olha Dragoi
Olha Dragoi 7 aylar önce
Не втомлююся дякувати команді каналу за роботу. Дуже чекала цієї теми і сподівалася, що то буде в форматі файного довгого стриму. Окремо проплюсую тему про Пунічні війни, саме з художньої книжки про падіння Карфагену в далекому дитинстві почалося моє захоплення історією.
Sportivny20
Sportivny20 7 aylar önce
Слони ГанIбала?
Іван Шишка
Іван Шишка 7 aylar önce
Дякую, цікаво було. Успіху каналу. Слава Україні.👍✌✌
Історія Без Міфів
Героям Слава!
Samart Ost
Samart Ost 6 aylar önce
Дуже змістовно! В черговий раз враженний глубокими знаннями пана Владлена при відповіді на запитання у стрімі! Хай квітне український ютуб!
Історія Без Міфів
Хай квітне!
Alex
Alex 5 aylar önce
Без мифов это есть преступная деятельность Франции и США над народом Вьетнама и нет ответа по факту военных преступлений.
Алла
Алла 2 aylar önce
Дякую, Владлене, за чергове блискуче висвітлення важкої теми, до перегляду якої наважилась далеко не одразу. Як завжди, зважено і об"єктивно, не захищаючи відверто жодну з воюючих сторін. Раніше майже нічого про цей період війни не знала. Паралелі Дьєнб'єнфу та оборони Маріуполя-Азовсталі більш ніж очевидні. Знову прошу зробити випуск про Українську Господарську Академію в Подєбрадах, тим більше у поточному році спливає 100 років з часу її відкриття. Узагалі зробіть випуск про українські політичні, наукові та культурні інституції в еміграції.
Микола Кучеренко
1:31:40 НАЙГОЛОВНІШЕ питання в чаті!!! Нам, українцям, потрібно проявити справжню волю і не допустити зеленої диктатури. Дякую пану Мараєву за правильну громадянську позицію!!!
Mykola
Mykola 7 aylar önce
Слава Україні 🇺🇦 Дякую за Вашу працю👏 Хай квітне Український ютюб 💙💛
Vladlen Maraiev
Vladlen Maraiev 7 aylar önce
Героям Слава! Хай квітне!
Lil z
Lil z 7 aylar önce
Найулюбленішому українському історичному каналу мільйон вподобайок і 1 млн підписників❤
Павло Панчишний
Велике дякую пане Владлен та команда! 😍
Honest
Honest 7 aylar önce
Дякую за вашу роботу. Мене теж дуже цікавить тема про українську церкву, про важливих історичних діячів української церкви. Особливо в контексті нинішньої боротьби з недобитками московської секти, яка імітує православʼя!
Катерина Пилипенко
Щиро дякую за Вашу працю. 💙💛❤️🖤
Діма Кукурудза
Героям слава! Дякую за вашу працю!
_JamFest_
_JamFest_ 7 aylar önce
Смотрю как говорится на одном дыхании.Лчень интересно.
Наталія Горопаха
Щодо ставлення сучасного В'єтнаму до подій в Україні, швидше за все більшість людей там просто нічого про це не знають. Маю таке цікаве спостереження, захоплююся не лише історією, а й кулінарією, підписана на декількох кулінарних блогерів, в тому числі й українців за походженням, що волею долі опинилися в інших країнах. Серед них є одна пані, киянка за походженням, яка багато років живе у В'єтнамі. Ще є блогери з Канади, США, інших країн. Так ось, ця пані єдина з усіх, яка навіть ніяк не відреагувала в сторіз чи в інстаграмі, не те що в своєму основному блозі, на війну. Так, ніби нічого не відбувається. Хоча з її попередніх відео я знаю, що у Києві живуть її батьки, родина сестри, є молодий племінник, який, теоретично міг би воювати зараз. Чесно кажучи, мене така позиція просто шокувала. Що вже тоді говорити про самих в'єтнамців.
HI MARS
HI MARS 7 aylar önce
Дякую Владлену Мараєву за цікаву розповідь про першу в'єтнамську війну. Дуже шкодую, що не можу подивитись відео зі всіма ілюстраціями, картами, фото та відео документами, а змушений лише слухати у фоновому режимі. Хай квітне український Ютуб!
Історія Без Міфів
Хай квітне! Дякуємо за підтримку)
Владислав Зубар
Шановна Історіє без Міфів, дякую за першу частини розповіді про війну (війни) у В'єтнамі. Чи плануєте ви додавати англійські субтитри під відео про Корейську війну? Стріми набрали досить багато переглядів, і, наприклад, у мене є знайомі іноземці, котрі б із великою цікавістю послухали Вашу розповідь про цю подію.
Юрий Немирич
переглядаю зараз всі інші ваші стріми, цей також згодом подивлюся і буду насолоджуватися найкращим історичним контентом на ютубі!)
Viktor
Viktor 7 aylar önce
Якщо країна не взмозі зробити демократію ефективною, та не може протистояти викликам ворожих диктатур - вона обов'язково впаде під диктаторською навалою, хто б її не допомагав. Україні потрібно вчитися на помилках Південного В'єтнаму, та робити свою демократію ефективною.
Andrii Hryshchyshyn
Andrii Hryshchyshyn 7 aylar önce
Чудове відео і все докладно викладено!! Я відкрив для себе ваш канал на початку війни - і дуже його всім рекомендую!!❤
Українці в Техасі
Були у В’єтнамі, в Камбодже, і Китаї. Дуже відчувається вплив війни на перших двох. Кулі, які залишилися у стінах храмів 💔А музей війни в Хо Ши Міні, страшна сторінка історії. І в’єтнамська китаєфобія, як в українців зараз інша фобія, сильна та теж 100% надовго. Бо загроза нікуди не поділася, і вони це знають і з цим живуть 😢
Kasumi Rina
Kasumi Rina 7 aylar önce
Чи через сінофобію вони зараз нормально до США ставляться? Бо я бачу ми через росіян перестали пам'ятати зле на поляків і це добре. Бо колоніальна загроза у нас зараз тіки з росії як в них тіки з Китаю.
Ἀνδρέας Χρυσός
@Kasumi Rina Польща - один з найбільших, послідовних та надійних союзників України, але В'єтнам ставиться добре до США через сінофобію. У вас в голові - каша із бузини і київського дядька.
Emotions of a stone🗿
​@Ἀνδρέας Χρυσόςтак,але з Польщею у нас теж не завжди все було гладко,але зараз на фоні війни з Росією вигідніше висвітлювати позитивні сторінки нашої історії Але те що було з Польщею зараз у минулому
OneZhaldi - Play
OneZhaldi - Play 7 aylar önce
Только захожу сразу ставлю лайк, вы лучшие, спасибо за ваше дело. Хай квітне український ютюб
Viktoras Kuzmenko
Viktoras Kuzmenko 7 aylar önce
Український історичний ЗМІСТ! Повага!
Валерий Запольский
Дякую за вашу працю! Як і завжди - цікаво, ґрунтовно доступно.
Олексій Легедза
Excellent historical review! Дякую!
Dmytro Nahorniak
Dmytro Nahorniak 7 aylar önce
Чудовий випуск котрий дає розуміння сьогоднішньої політики колективного Заходу. Слава Україні! 🇺🇦
Історія Без Міфів
Героям Слава!
Ksusha Vit
Ksusha Vit 5 aylar önce
Дякую за працю! Як завжди дуже інформативно і цікаво!❤
Öugen Rammbock
Öugen Rammbock 7 aylar önce
Ви шикарні! Keep on going!!!! Дякуємо)
Vlad Havryliuk
Vlad Havryliuk 6 aylar önce
У секції запитань та відповідей кілька разів згадують про пунічні війни. Справді, хотілося б бачити більше контенту про стародавні часи Відео, як завжди, дуже цікаве, дякую за роботу!
Хэвлок Витинари
Дякую за вашу роботу. Хай квітне Український ютуб!!!
Ihor Dzesa
Ihor Dzesa 7 aylar önce
Дуже дякую вам за 4 години прекрасного історичного екскурсу в історію вʼєтнамської війни
Оксана Щур
Оксана Щур 5 aylar önce
Щиро Вам дякую та Вашій команді за пізнавальну та корисну інформацію.Бажаю Процвітання Вашому канвлу.
Yevheniia Ohii
Yevheniia Ohii 6 aylar önce
Дуже цікаво. Класні теми, передивлятися не встигаю ❤ І так, було б не менш цікаво про становлення Європи епохи Відродження. Та й пізніше що там відбувалось
timi 306
timi 306 7 aylar önce
Дуже дякую вам за роботу і за цікаву подачу 🇺🇦🇺🇦
Ігор Маркевич
Щодо диктатури в Україні. Ту, яку уявляють собі більшість навряд чи можливе. І хіба після цього всього, що було, є шанс у тих, хто захоче запровадити диктатуру? Я думаю шансу не буде. Подивимось, що буде. Владлен, Пенс та всім причетним, дякую за ваші відео. Вмикаю собі регулярно. Чомусь саме ваш канал найприємніше дивитись. Ненав'язливо, цікаво та спокійно. + Тема цікаві.
vik wasp Ukraine
vik wasp Ukraine 7 aylar önce
Військова диктатура уже от прям ось.
ДОМБИЛ БИМБАСС 9 ЛЕТ
А ермак - не диктатура?)(причем и до полномасштабной войны было) янык - тоже нет?)
Олександр Незмінний
Дякую, як і завжди - цікаво! Слава Україні!
Історія Без Міфів
Героям Слава!
Ігор Прокопик
Найцікавіший канал з історії. Дякую за Вашу працю!
Severus Bob
Severus Bob 7 aylar önce
Дуже вам дякую не знав про французів у В'єтнамі було цікаво СЛАВА ЗСУ!!!СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Історія Без Міфів
Героям Слава!
Sergej Matsjupa
Sergej Matsjupa 7 aylar önce
Дяки великие пане Владлен - Ви найкращий! ❤
Oleg Makey
Oleg Makey 5 aylar önce
Дякую за якісний україномовний контент, намагаюся завжди коментувати, підтримувати і поширювати
Serhii Bykov
Serhii Bykov 7 aylar önce
дякую, чудовий випуск🔥
VladiK
VladiK 7 aylar önce
Дуже пізнавально. Дякую ! Героям Слава!
Fantomas
Fantomas 7 aylar önce
як завжди, чудовий випуск!
Ostap Dordiuk
Ostap Dordiuk 7 aylar önce
Дякую за гідну працю!
Тоня Вільчур
Героям слава, Владлене ) Дуууууже люблю Вас слухати Завжди ясне і цікаве пояснення подій !
Ірина Вєдєніна
🧐в мене відчуття того, що історія минулого явно накладається на сьогодення ...ВелиЧезне дякую .Хоч зараз починаєш розуміти світ навколо нас.❤
Владимир Брынзяник
🙂 Дуже інтересує "питання" - Як ПРАВИЛЬНО "називається" місто де було необхідно "Віті вИйти",межигір'я (як територія),чи Міжгір'я(як місто в Закарпатті)🤔
Yehor Tymoshov
Yehor Tymoshov 7 aylar önce
Зробіть випуск про те, як Сінгапур з рибацького селища став однією з найрозвиненіших країн світу 😊
oi
oi 7 aylar önce
І ще прохання, зробіть, будь ласка, відео про взаємовідносини Івана Мазепи (та Гетьманщини в ширшому контексті) зі Слобожанщиною. Мене дуже засмучує абсолютно порожнє за суттю перейменування вулиць у Харкові - одні Вишневі, Сонячні, Лагідні, Харківські вулиці.. Якась повна порожнеча замість ідентичності / історичної памʼяті.
Влад Марченко
Вулиці,які ви назвали,ніхто й не перейменовував,вони завжди так називались. Вулиці Каштанова,Світла,Оранжерейна,Зернова та багато інших зберегли своЇ назви.Чимало вулиць повернули історичні назви.Ще немало названо іменами видатних особ,пов'язаних з Харковом.Нейтральні назви теж з'явились,звичайно. Наприклад,проспекти Науки,Юбілейний,але таких не так й багато.
Honest
Honest 7 aylar önce
@Влад Марченко Відсоток назв, які не несуть ніякого наповнення набагато більший. А для того, щоб пересвідчитись, що багато харківʼян навіть не знають несовєтських історичних особистостей - достатньо попросити назвати їх пʼять важливих для них особисто історичних постатей-харківʼян. Звичайно, що це ніяк не значить, що в інших регіонах люди набагато свідоміші. І тим паче, ніяк не підважує внесок харківʼян у боротьбу з окупантами у такий важливий час. Але в цілому, я з повною впевненістю можу сказати, що розуміння українського культурного та історичного контексту - бракує.
гроза
гроза 7 aylar önce
​@Alex Andr ти взагалі українець?
Honest
Honest 7 aylar önce
@Alex Andr "Впихнути" та "порожній звук" - це лєніни / косіори / жукови / пушкіни / лєрмонтови та інша московська шваль. Суть у тому, що московська окупація цілеспрямовано та системно намагалася ЗТЕРТИ памʼять та ПЕРЕКРУТИТИ ідентичність українців. І частково це вдалося. Тому у таких ОДНОЗНАЧНО українських містах, як Харків, люди часто не знають / не памʼятають своїх ГЕРОЇВ. Що, окрім просто порожнечі замість ідентичності, також НЕ єднає Харків в загально-український контекст. Саме тому НЕОБХІДНО підтримувати пантеон українських Героїв. А не вигадувати велосипед, типу "ми харькавчані" та називати 90% топонімів - Харківське щось. Має бути топонім конкретний.
Оксана Гаращенко
Дякую. Цікавий і правдивий контент на україномовному You Tube 👍
Anastasiia Honcharova
Anastasiia Honcharova 7 aylar önce
Лайк перед переглядом, неймовірно радію новому випуску на таку цікаву тему! Дякую!
Andrii Storozhuk
Andrii Storozhuk 7 aylar önce
Дякую за тему, вона мені дуже цікава своєю багатогранністю і унікальністю. Тим хто цікавиться темою, дуже раджу верхню книжку у стосі - Г. Мур, Ми були солдатами і молодими. Вона цікава не тільки своєю енциклопедичністю в описі невеликого фрагменту, а великою увагою до найдрібніших деталей. Мене вразило як його дружина змінювала порядок інформування родин про загибель солдата.
Федор Федоров Поэт Писатель
Очень интересно и полезно всегда Вас слушать. Огромное спасибо за Ваш труд! Великолепный канал для людей, которые хотят знать правду и думать!..
Тоха Карпо
Тоха Карпо 7 aylar önce
З приводу "почитати", особисто я раджу усім книгу Роберта Мейсона "Chickenhawk". На жаль, не знаю, чи видана вона українською. Читав її в ті далекі темні часи, коли про переклад книг на українську ми навіть і мряти не могли. Книга буде дуже цікава усім любителям авіаціїї. Автор дає вичерпну розповідь про те, як воно було бути пілотом гелікоптера UH-1 "Г'юї" (він же "Ірокез") на тій війні.
Andriy Lutsk
Andriy Lutsk 7 aylar önce
Дякую за Вашу роботу!
Laytovuy
Laytovuy 2 aylar önce
Дякую за Український вміст.
Свій серед чужих, чужий серед своїх.
Цікавий початок. Впевнений, що і продовження буде захоплювати увагу.👍
Mykola Morozov
Mykola Morozov 7 aylar önce
Героям Слава! Дякую за відмінну роботу!
Bambini Bambini
Bambini Bambini 7 aylar önce
Дякую за працю !! Слава Україні!! Героям слава!!
Альона Громик
Подяка та вподобайка за Вашу працю, як завжди цікаво
Snig Den
Snig Den 7 aylar önce
Дякую за цікавий та ґрунтовний матеріал. Ваш канал неймовірний❤
Bogdan Chumak
Bogdan Chumak 10 gün önce
Дуже цікава та обширна тема. Ще цікаво послухати про теперішнє економічне зростання В'єтнаму
Злата Виктория Скидан
Дякую за випуск, мені завжди було цікаво як все так сталося, а інфа була доволі сухою. Дякую також за випуск про Корею. Маю надію та дуже прошу , зробіть і про Тайвань також, і про Сингапур.
Panthera Onca
Panthera Onca 7 aylar önce
Дякую за вашу працю. Дуже хотілося б побачити у вас на каналі випуск по темі геноциду в Руанді, бо, нажаль, надзвичайно симптоматична для сучасності подія яка показує повну неспроможність ї міжнародних організацій таких як ООН. І більше того - відсутність у керівництва ООН волі і бажання виконувати взяті на себе зобов'язання, навіть у випадку коли в них вже є засоби (вже розташований в Руанді миротворчий контингент)і можливість вплинути.на безпеку в регіоні. Тим більше було б добре почути ваш виклад цієї теми, з вашою послідовністю та увагою до деталей, бо їх там не бракує. І доволі прикметних, як в безпосередніх так в опосередкованих подіях. До прикладу як Кофі Аннан вдало по кар'єрних сходах рухався і посів посаду генсека після свого невдахи-попередника Галі, за каденції якого сталися геноциди в Руанді і в Боснії, і потім використовував згадки про ці трагедії в своїх промовах. Хоча в тому щоб сталася як мінімум одна з них немало його власної вини як тогочасного очільника департаменту миротворчих операцій. (Ігнорування повідомлень про недостатню кількість миротворчих сил, заборона командувачу місії ООН в Руанді Даллеру проводити обшуки і взагалі будь-які активні дії з підтримання порядку . А між тим в цій бійні загинули зокрема і його, Аннана, земляки з Гани, котрих було немало серед миротворців UNAMIR.
timur200🇺🇦
timur200🇺🇦 Aylar önce
Зараз ООН та МКЧХ офіційно заслуговують на звання найбезглуздіших організацій у світі.
Юзер
Юзер 7 aylar önce
Героям слава!💜
Рудий
Рудий 7 aylar önce
Історія як завжди повторюється, як добре,що ми живемо в час технології, інтернету і можемо фільтрувати інформацію, не всі проте більшість
ОЛЕКСАНДЕР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Дякую усім за викладення істотних історичних подій й тлумачення хто сприймав участь у формуванні та сприяв..........................!!!!!!!!!!!!!!!!¡!!!!>)
Марина T
Марина T 7 aylar önce
Шановні засновники каналу, дуже прошу Вас створити, або підібрати за вже існуючими, цикл коротких пізнавальних відео до підручників Історії України за шкільною програмою. Вже чотири роки поспіль діти України не вчаться в школі належним чином то через ковідні обмеження, то зараз через загарбницьку війну. Школярі катастрофічно не доотримують потрібні знання і розуміння того хто такі українці і що значить бути українцем. Шкільні уроки здебільшого є сухим викладенням матеріалу і мало кому подобаються з дітей,а особливо запам'ятовування купи дат. Можливо Ви особисто, або в об'єднанні з іншими істориками і творцями ютуб каналів з історичним контекстом зможете допомогти за цікавими відео курсами легко і наочно засвоювати українську історію нашим українським дітям,особливо зараз коли багато шкіл не працюють, адеякі діти взагалі знаходяться за кордоном і вже зараз навчаються в школах за місцем фактичного проживання і вивчають історію і культуру тої країни де перебувають, стаючи фактично мігрантами.
Роман Матросов
Супер, із нетерпінням чекаю 2 частини. Дуже сподіваюсь, що в блоці про участь українців у війні буде звернуто увагу на Мирона Дідурика!!!
Oksana Bilyuk
Oksana Bilyuk 6 aylar önce
Дуже цікавий канал, дякую за вашу роботу, приємно слухати ведучого. Слава Україні!
Історія Без Міфів
Героям Слава!
Vladyslav Goloshchapov
Цікавезний контент, дякую. Давайте ще
Anastas!ia Gavryliuk
Anastas!ia Gavryliuk 7 aylar önce
Дуже цікава тема, дякую. Щодо Патреона: Ви в курсі, що вони забанили акаунт Стерненка нещодавно і не погодилися на його вимоги забанити акаунти російських пропагандонів, після чого він вирішив не відновлювати свій акаунт? І ще рік тому вони також видалили акаунти Повернись живим і Айдера Муждабаєва. Може, і вам варто піти звідти? Є ж і інші платформи (окрім спонсорства на самому ЮТ), які не мають шлейфу підтримки русні й банів українських патріотів...
Vladlen Maraiev
Vladlen Maraiev 7 aylar önce
Ми вже є на Buy me a coffee
б Марина
б Марина 7 aylar önce
Дякую,дуже цікаво. Після 24 лютого багато разів згадувала про В'єтнам та війну і їхню перемогу проти США, це мене надихало та заспокоювало. Але я так і не дійшла до пошуку літератури чи відео про ту війну, а тут Ваші відео
Надія Сніжко
Дякую за цікавий, як завжди, випуск. Дізналась багато нової інформації, і систематизувалось те, що знала. Взагалі, викликає повагу стійкість в"єтнамського народу в боротьбі із зовнішніми ворогами.
Iryna Satsukevych
Iryna Satsukevych 7 aylar önce
Дякую 🌻 Перемоги і миру 🇺🇦
Oleniev Art
Oleniev Art 7 aylar önce
Дякую, Владлене і Команда, дуже цікавий контент.
Светлана Иванущик
З задоволенням дивлюся ваші передачі!
Sonraki
Konuşanlar 122. Bölüm Shot
10:27