Karanlık

В українській владі - безліч російських агентів - Соня Кошкіна

Радіо НВ
görünümler 135 000
% 0 0

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 804
Віталік Коваленко
П'ята колона активізувалася: переобуваються, підлаштовуються, примазуються, шифруються і шкодять!!!
Svitlana Engstrom
Svitlana Engstrom Aylar önce
А чому Медведчук дає покази тільки про Порошенка? Якщо він розкаже про всих украінських політиків , то не доживе до ранку у буцегарні. Те, що він розказує (чи читає текст) украінці знають вже не перший рік. Нехай краще розкаже про російських діючих агентів в украінській владі. Про копупцію украінцям відомо вже не перший рік серед влади, серед олігархів . Найбільшу корупцію в Украіні і олігархат започаткував Кучма, чому немає запитань до нього? Навіть сьогодні у Давосі на Украінському сніданку на стіні реклама (про Пінчука) " Victor Pinchuk Foundation "позаду ведучих Це він здав ядерну зброю Украіни Рашці ! Медведчук був при Кучмі віцеспікером ВРУ. Ганьба !!!
Mykola
Mykola 19 gün önce
Неприятно даже смотреть и слушать. Правда должна наконец занять достойное место в нашей жизни и государстве. И многое зависит от «честных»журналистов. Пр моему их развелось сейчас как мух нерезанных. Сократить этих «говорунов»раза в четыре- пять раз а может и более. Людей интересует то, Что действительно происходит, а не измышления «журналюг». По пустяковым вопросам занимают эфир и время людей. Все президенты в той или иной мере виноваты и в создании олигархата (главный Кучма), раскрадании собственности государства. Порядочного , за исключением последнего не вижу. Хотя и здесь не все однозначно- никто из главных мафиози не понес должного наказания. И все они в Киеве и РФ. «Ребята»- что вы творите!!!!
katt4924
katt4924 Aylar önce
@Надежда Новосельская Психолог Коуч сама тема выгодна только зеленскому, и это во время войны, и это в такое тяжёлое время, больше ничего интересного он не знает? или сейчас не время критиковать зеленского, но время устраивать разборки с конкурентами? противно
Надежда Новосельская Психолог Коуч
В його інтерв’ю не один порошенко Послухайте
Галина
Галина Aylar önce
Бо порохобот - главарь мафії
Juliya Dolishna
Juliya Dolishna Aylar önce
У мене лише одне запитання: а чому мертвечук не здає нікого, хто є в оточенні нинішньої влади, особливо до призначення яких причетний президент і його близьке оточення? Дивно, правда ж? Тобто, кротів і колоборантів немає... ні татаров, ні єрмак, ні демченко, ні бойко, ні інші! Капець який!
Manuella Ep
Manuella Ep 29 gün önce
Майте розум таке писати за Зеленського. От хто його оточує , згідні всі. Просто не можна раптово все залякувати. Треба ще більше розкручувати клубок, до самого кінчика.
Алена Минаева
ЕРМАК ,главный колоборант! У него даже гражданство российское
Ольга Грабко
Як ви там написали, у владі українській багато зрадників?? Я думаю, що серед журналістів їх не менше. Та і журналістами назвати всіх - велика помилка!!
Лидия Миколайчук
Багато зрадників? Огласіте весь список!
architoliy
architoliy Aylar önce
А доверять можно,пока,только ВСУ.
Valentina Valentina
@eliane korobkova В тероборону теж напхалось дуже багато хитрозроблених флюгерів.
Людмила Волченко
А ЗСУ довірили нам свій тил і наш обов'язок не зрадити іх сподівання. Вони б'ються за нас і ім ніколи розбиратися ще й з цііми проблемами. Вони покладаються у цьому на нас. Що ми у всьому розберемося. Хто ворог, хто друг і не підведемо іх як на минулих виборах, до яких і Соня доклала ручку також.
eliane korobkova
eliane korobkova Aylar önce
Насправді тільки теробороні, бо вони добровольці, а у ВСУ теж є сумнівні командири. Нажала у тероборони немає можливостей і обладнання ВСУ, а армійці повинні виконувати прикази без суперечать.
Надежда
Надежда Aylar önce
Це точно!!!!! 100% !!!!!
Lyubov Dozortseva
Lyubov Dozortseva Aylar önce
на месте масквы вообще должна быть Большая воронка! после всего ужаса в Украине это будет справедливо , главное, безопасно для последущего мирного существования!!
katt4924
katt4924 Aylar önce
@Лида Дякович они, может, и находятся на одной параллели, но у них нет в соседях путина, так что врядли... кто будет убивать мирных жителей, не вы же? и не я...надо быть психопатом, чтоб сделать то, что сделано в Мариуполе, так что Москве повезло больше
Лида Дякович
АСТРОЛОГ ПРЕДСКАЗАЛА,ЧТО МОСКВУ ЖДЕТ ТО ЖЕ,ЧТО И С МАРИУПОЛЕМ ПОТОМУ ЧТО ОНИ НАХОДЯТСЯ НА ОДНОЙ ПАРАЛЕЛИ,БУДЕМ НАДЕЯТЬСЯ И ЖДАТЬ.МИРНОГО НЕБА
katt4924
katt4924 Aylar önce
не надо воронку, лучше саркофаг, надёжнее
Надія Р
Надія Р Aylar önce
Золоті слова!
Степа Чёрный
Погоджуюсь з думкою, що Росія Медведчука не збирається забирати,бо йому тут забезпечують прекрасні умови підривної роботи.Успішно розколює суспільство і владу, за що і платили
Сергей Григоренко
@Svitlana Rudaya Та там горлянка-"Москвою" не заткнеш.Але потихеньку кисень гуртом перекриім. Слава ЗСУ і всім хто допомагає!
Svitlana Rudaya
Svitlana Rudaya Aylar önce
Рашка захлинається
Юрий Дерюгин
Соня, а по каким ещё уголовным делам показания свидетелей публикуют? У тебя тоже, не все однозначно?)
Volodymyr Pixel
Volodymyr Pixel Aylar önce
так та соня - то дно рівня гордоніща, то не журналістика.....
Инна Герасименко
Ну конечно. Как же не верить медведчуку. Кристально честньій человек! Ни слова о агентура, прелателях и колаборантах!
Петро Черешнюк
@Igor Kostys так,я і цих діячів "культури" теж мав на увазі,але нам це нав'язали ті які себе вважають "мудрим нарідом" так же само цей "мудрий нарід" і шапкокрадія в крісло гетьмана посадив,і до тих пір доки цей "мудрий нарід" не порозумнішає то ми ще довго будемо корпатися в цьому совковому лайні.
Петро Черешнюк
@Slava Kalyn 👍я теж так думаю.
Slava Kalyn
Slava Kalyn Aylar önce
@Петро Черешнюк коли закінчиться війна я думаю багато цікавого випливе саботаж злочинна бездіяльність це допомога ворогам Думаю що вони це роблять свідомо В першу чергу це стосується офісу зе 🇺🇦
Петро Черешнюк
@Slava Kalyn 👍👍👍 на мою думку більшість з них просто недорозвинені...але є і вороги які раніше голосували за опзж і другі кремлівські утворення.
Cool vine Anatоly
Cool vine Anatоly Aylar önce
Окрім московїї, маємо ще й місцевих ворогів.
Валя Слпова
Меня лично больше интересует что Мертветчук и Бойко делали в рашке ?
Lida Yakovenko
Lida Yakovenko Aylar önce
Кремль готував Медведчука на спікера ВР, а Бойка на прем'єра.Тому і їздили до Москви.Опзж знали про напад.
Вася Прокіп
Волонтерили( лекарст от патрушева вьіпрашьівали а то сцьікотно както)
Шура Кремінь
Слідство не закінчене,а медведчук вже дає покази по телевізору ! А як же таємниця слідства? Це все абсолютно алогічне !
Лілія Бордунова
Так, я теж думаю, що поки слідство йде, то медведчук не мав права давати покази по телевізору. Так він про свою зраду нічого не сказав, він все розповідав про Порошенка.А де тут він?
Roxana Horobets
Roxana Horobets Aylar önce
В мене таке враження що наші"журналісти "намагаються нав'язати власну думку суспільству. І взагалі Журналістів у нас мало.
Лілія Бордунова
@Дмитрий СукрухоТак у мене теж таке запитання. Як-же швидко вони перевзуваються, на цих журнашлюх противно дивитись, і гидко їх слухати.
Roxana Horobets
Roxana Horobets 27 gün önce
@Рвов Ововоа от якраз Бутусув пургу не несе. Правда завжли очі коле. Чи Мусійчук журналістка , вона те говорить що подобається владі або заказуху.
Рвов Ововоа
Рвов Ововоа 27 gün önce
Так! Так! Журналiсти вже давно перегинають палку ! З якогось дубу хтось колись з них назвав себе ЧЕТВЕРТОЮ владою ! I це дуже сподобалось ! I понеслось! Ти журналicт не несеш нiякоi вiдповiдальностi за те що вiдбуваеться в Державi але ти тут при справах ти вештаешся в кулуарах та й льготи якiсь е це ж не секрет тебе знають з тобою радяться ти можешь тиснути договорнячок ( слово може вилiкувати слово може вбити) ! А якщо Влада погано контролюе та фiльтруе iнформацiйнi потоки !??? А зараз пiд час вiйни зовсiм не зрозумiло повилазили до мiкрофонiв кому не лiнь кому заманеться та користуючись можливостями сучасних технологiй збираються з навушниками в групи i давай позбирати подii на фронтах та Хто що погано зробив та переливати з пустого в порожне ! Потiм мiняються складом i давай чесати тему яка вже була вчора чи позавчора на iнших платформах потiм знов помiнялись складом i всi на кожен день при справах ! Це вже не смiшно а ось Бутусов взагалi самовключив себе до перших трьох гiлок ВЛАДИ i закружилась голова вiн думае що якщо одiв каску та бронежилет то можна гнати любу ПУРГУ ?
eliane korobkova
eliane korobkova Aylar önce
@Roxana Horobets у нас 74%- просто насєлєниє, враження вірусом " какая разница ". А серед можновладців прямі агенти рашистів. Тому і маємо зараз боронитися майже голі, бросі, випрошуючи зброю по всьому світу. І це при тому що маємо свою потужну воєнну промисловість.
Roxana Horobets
Roxana Horobets Aylar önce
@Вячеслав Кобыжский а ви не здогадуєтесь ? Це ваші проблеми. Я живу і маю очі, вуха і розум щоб думати , аналізувати і робити висновки.
Sacha Sichcar
Sacha Sichcar Aylar önce
Боротьба за незалежність ,це боротьба із зрадниками.
Viktor Miniailo
Viktor Miniailo Aylar önce
Медведчук знає, що він буде живий у 2 випадках. 1 - якщо зберігатиметься можливість його обміну. 2 - даючи покази проти Порошенка. В інших випадках - самогубство шляхом повішання. Оптимістичний Конспіролог.
Larysa Meininger
Larysa Meininger Aylar önce
100%
Roxana Horobets
Roxana Horobets Aylar önce
Соня Кошкіна не права , в наших судах є правда? Мені видається це крута спецоперація рашки по розколу суспільства. Не треба недооцінювати ворога. Нічого нового Медведчук не прочитав з суфлера) це до війни Венєдіктова і Баканов говорили. Тільки Венєдіктова чомусь підозру Порошенко не підписала)
Сеня Горбунков
@eliane korobkova згіден з вами. слава богу що є люди думаючі.
eliane korobkova
eliane korobkova Aylar önce
@Сеня Горбунков нехай чешутся, а ми послухати і усі висновки зробимо. Ворогів теж потрібно слухати, щоб знати слабкі міста. А СБУ-це ще один біль. Чому армійці проходять навчання на заході, а безпеківці ні. От і маємо зрадників або неучів серед тих хто повинен викривати ворогів та їх агентів.
Сеня Горбунков
@eliane korobkova Стільки "спеціалістів", стільки "журналістів"... матір божа. кожен чЄше в що гаразд. Я так думаю, я б так зробив і т.д. Баламутять мозги людям. СБУ ще й на Чаусі прокололися як діти, ще й себе викрили. Тепер ще ось цей цирк. Совсім клепки немають , так себе підставляти. Там що (в СБУ) по оголошенню набирали та без навчання, тупо зброю, повноваження дали і крутись як хочеш?
eliane korobkova
eliane korobkova Aylar önce
Звідти висновок: українське СБУ працює на ворога, або отримає і вивонує накази того, хто є зрадником.
zakon zahyst
zakon zahyst Aylar önce
"Дуже розумна" Соня кошкіна : "Сівкович ніколи не був головою РНБО він був - народним депутатом " . Шановна, зрадник сівкович був заступником секретаря РНБО. "Дуже розумна" Соня кошкіна : "Вісім років, це дуже великий термін". Шановна, "вісім років" це великий "строк". Насправді, якби ви були розумною, то ви би навіть не згадували про український прапор на червоній площі, оскільки 1 це нічого не має спільного з реальністю, 2 український прапор на червоній площі, це життя українських військових , 3 повернення української территорії це вже просто космічний за досяжністю результат , який під дуже нереальним, великим сумнівом. Язиком молоти, це Вам не воювати і втрачати життя .
елена дзержинская
"святые во власти "судят Пороха,а в это время , партия опзж ,переубувается в партию "за мир"Чудеса... Не стоит забывать про Херсон и море и порты и херсонскую обдасть- житницу. При какой власти назначили предателей и отловили ли их?Как обстоит дело Трухина? Сколько денег потрачено на дороги для раша танков,почему сократили бютжет на армию.перед войной ? Сколько всего странного и не желательного произошло до войны. Ответа -НЕТ.Кто ответит?Опять про Порошенко?Это уже не интересно и даже странно.
Українська квітка
Браво!
St Одессит97
Почему Медведчук не сбежал до начала войны и какая задача была у него в Украине, может этот арест и есть его миссия
Галина Карпенко
@Iryna Vesth-Hansen согласна с вами 100%,началась травля Порошенко, хотя зелёным тоже можно много чего предъявить д
Iryna Vesth-Hansen
Iryna Vesth-Hansen Aylar önce
@Людмила Сіденко А висер Арахамiя дати воду в Крим та Ермак та ЗЕ з вагнер.операцiею ми теж не забули!
Людмила Сіденко
Смішно,коли воза ставлять попереду коня!!Висер зелі про справу Шеремета ми пам'ятаємо!! А чому не має справ про Коломойського???
Людмила Сіденко
Митна водичкаяківсе в оп!!
Roxana Horobets
Roxana Horobets Aylar önce
Люблю людей які відкидають тещо кидається в очі , і дивляться під іншим ракурсом
architoliy
architoliy Aylar önce
те,кто окружают президента,и про кого знает медведчук,не дадут ему дожить до разоблачения.либо все спустят на тормозах
Ирина Канюка
@Slava Kalyn Придумай что то новое в своей методичке.
Slava Kalyn
Slava Kalyn Aylar önce
OFIS ZE -5 KOLONA
Людмила Ткаченко
Свідчення адвоката Стуса - це дцжк серйозно. Доречі, може його призначать державним адвокатом і самого Порошенка, щоб вже напевно...?
Galyna Ilyina
Galyna Ilyina Aylar önce
Соня- гарний флюгер! Чую її голос і виникає картинка інтерв’ю, коли вона «лібєзіла» перед коломойським
Olga UA
Olga UA Aylar önce
і зараз "лібєзає"!!!
Руслан Удовиченко
Блін, і я про це подумав. Жваво Соня й тут щебече.
Iryna
Iryna Aylar önce
Теж одразу згадала це інтерв'ю
patronklful
patronklful Aylar önce
причинно-наслідкові зв"язки взагалі відстутні в голові цієї пані. особиливо смішно, як вона включає дурочку і вдає, що тема з відосом від сбу це лише медійна справа, а на єдність країни вона не впливає. мабуть добре так міркувати, сидячи десь за кордоном)
Юра Шопов
Юра Шопов Aylar önce
Это был не секрет, за последние семнадцать лет, эта агентура была везде, где только есть
Куц Віктор
На Медведчуке, как и на братьях Ермаках, давно клейма негде ставить, к их словам должно быть соответствующее отношение.
Куц Віктор
@Ignat Petrovich, Действительно, Игнат, это каким же надо быть порохоботом, чтобы не доверять показаниям агентов КГБ!?))
Ignat Petrovich
Ignat Petrovich Aylar önce
Это так Пороха теперь отмазывают? Медведчука кинула масква, менять не хотят, ему терять нечего и он сливает всех предателей, так как он агент КГБ многие годы и знает все про всех
Анатолий Резников
Верно, что-бы сохранить свою жизнь и богатство, скажешь все что требуют тебя задержавшие и увьязнившие. При Сталине, Гитлере и Инквизиции еще и не такое "свидетельствовали", что-бы оговорить самого себя или кого требовали дознаватели в тюремных застенках.
Василиса
Василиса Aylar önce
При этой власти уже вернулись многие соратники. Януковича и прекрасно себя чувствовали
Віктор Богачук
@Маргарита Гусаренко Портнов, Татаров... Цих замало ?
Василиса
Василиса Aylar önce
@Маргарита Гусаренко Портнов, татаров сейчас вообще в оп ,Коломойша и т д
Маргарита Гусаренко
Василиса...можно фамилии?Кого много и где?
Галина Берекета
@Yaroslav Zelenskiy Ми говорим за теперішню владу.Світлана права. На марафон зібрали всіх журналістів,крім Панченко,які працювали на каналах Медведчука і Мураєва. Їх вина пряма в розв'язанні війни.
Yaroslav Zelenskiy
Yaroslav Zelenskiy Aylar önce
@Bruno Ferrari у попередників президент був соратником янека і вся компанія😆
Petro Sakovets
Petro Sakovets Aylar önce
Якщо медведчук так гарно викриває Порошенка, то він ,мабуть, розказав СБУ і про інших високопоставлених агентів кремля в українській владі.
Українська квітка
Особливо прогетьманцева, який у сівковича в помічниках був. Ця влада це януковщина 2! А люди не хочуть і не вміють думати! Їм так хотілося казки про простого хлопця, що вони ральності не просто не бачать, а не хочуть бачити!
Juliya Dolishna
Juliya Dolishna Aylar önce
гарний стьоб
Вячеслав Кобыжский
Врагов нужно выковыривать не после войны,а постоянно! С их подачи война началась,льётся кровь,а вражина продолжает заниматься своим делом. (((
Наталія Пасічник
@Людмила Лавренова Медведчуку,коли дали зелене світло?Не після 2014 року?Як агент кдб з кінця 70-х років став перемовником у Мінську?Як він купив канали ,на яких відкрито лилася російська пропаганда?А хоч одну гучну справу довели до логічного кінця до 2019 року?Дуже прикро !Всі винні (за роки незалежності ) повинні понести покарання!
Вячеслав Кобыжский
@Людмила Лавренова И старые вернулись,и новых добавилось... Работы непочатый край,..пока снова не смылись.
Людмила Лавренова
Чомусь до влади Клоуна всі зрадники, які втікли в 14-15 роках, боялись навіть думати повернутись в Україну, а як тільки-то недолуге стало препіздентом, то моментально всі вони повернулись і зараз сидять в ОП на банковій, дивно, чому досі ще тут нема Азарова і Януковича, а Клоун нам не росказує "что ето другое" і ані нє вчьом нє вінавати... Да. Херсон очень
Віталік Коваленко
Очистити владу, ане панькатися! Час іде!!!
Тата Ким
Тата Ким Aylar önce
А що СБУ робить- чистити зрадників України треба нещадно і по закону воєнного часу.
Roman Verba
Roman Verba Aylar önce
Про ОАСК якийсь треш. З одного боку добре, що його роботу заблокували. Але схоже, що зробили це явно неправовими методами, що може колись і аукнутись. При цьому нормальні шляхи ж були, і законопроект про ліквідацію ОАСК більше року лежить у ВР, та й Вовка є за що посадити.
Valera R
Valera R Aylar önce
Дело не в моральном праве а в элементарной безопасности. Раненного зверя добивают иначе
Mariia Iatsenko
Mariia Iatsenko Aylar önce
Однозначно, що Соня кошкіна нехоче сказати ,що ідеться на тиск не тещо на Порошенка , і на опозицію! Соня і вашим,і вашим )))! Викручується!
Norm Bert
Norm Bert Aylar önce
Ну как можно быть такими простодушными?🤷 8:42 Это же маневры. Ему занижают значимость, чтоб потом взять его без проблем, якобы в довесок к чему-то. Это раз. А второе - его никто не искал, не ловил. Ему дали отсидеться на конспиративной квартире, но не стояла задача дать ему удрать, был расчет на блицкриг и оно должно было стать и.о. путинского ставленника по Украине. Ермаки, Татаровы, Бени Коломойские, их актеры и шавки, типа Безуглой, заигрались в свой циничный ситком. За что, eстественно, будут caдиcтcки кaзнeны в будущем.
Norm Bert
Norm Bert 24 gün önce
@Игорь Рябов "Не будем говорить о плохом. А лучше сделаем". Война снимает предохранители с морально-ценностных выборов, расчеловечивание врага происходит быстрее, практически на автомате, в результате найдут тело какой-нибудь дуры, типа безуглой, с признаками насильственной смерти, как черную метку кротам офиса Зермака.
Игорь Рябов
Игорь Рябов 24 gün önce
Интересное предложение по поводу изъятия жизни у предателей...депутаты также должны отвечать за свои деяния,и эти ермаки татаровы гетьменцевы и т.д и т.п..???
Norm Bert
Norm Bert Aylar önce
@Валентина Заборона боится народного гнева. Уж что-что, а выборки соц.исследований и трендов читать в офисе есть кому, умеют.
Валентина Заборона
ну и как продолжение сказанному Вами, по-моему мнению, потому сегодняшний БОНЕВТІК и не смьілся и ничего и не делал, хотя знал о вторжении, продолжая играть роль (или вьіполнять задание)в ожидании новой роли после "прихода" орков.
Ирина Крестинина
Сонечка, Вас бы хоть на денек в " библиотеку"
Ирина Кулага
Згодна на всі 100! В наший владі є росфашисти, які здали південь України
Лариса Любота
Доки ті в кого є можливість не знищать внутрішніх ворогів, перемоги України не буде
Вікторія Верба
Передивіться фільм "Собака на сіні". Епізод , де Караченцов співаю серенаду для Терехової. Із - за своєї спини Караченцов витягає в момент, коли не може витягнути високу ноту, підспівувача. Це і є метафора про медведчука. Але соло то належить актору ! актору! " Караченцову" !
Ekaterina Derevenska
Чего ж эта "страшна" журналистка не росскажет о Ермаке, Татарове и пр. швали и агентах которые находятся рядом с Зе и ОП !!!!!
ingvar Hot
ingvar Hot Aylar önce
Ловить и на кол прилюдно и за что обьявлять а Медведчук уже как минимум 5 лет черноземом должен быть. А разборки с Порошенко после войны ,не время сратыся.
Натали Ковальчук
Почему то я не удивляюсь что во власти есть российские агенты.Когда была предвыборная компания по выборам президента ,то было видно что по крайней меры там в его сборной команде было шесть групп влияния,и из них 4 группы как раз были группы за которыми стояли агенты России.Об этом тогда не просто говорили,об этом кричали,но народ не слышал и все равно проголосовал.
elenaygres
elenaygres Aylar önce
Цікаво, чи розслідування по діянням Зеленського так же швидко будуть відбуватись? Не згодна з Кошкіною. За час війни жодної заяви проти Зелі від Порошенка не було. Жодної
Олександр Коновал
Я даже знаю прізвища цих агентів московії,на жаль не всіх.І знаю цілу організацію агентів,на Д починається,на Р закінчується.Вгадайте самі хто це-підказка, дуже люблять знімати клістрони з систем ПВО
Valentina Topag
Valentina Topag Aylar önce
Медведчук (агент Соколовський) працює на рф з 2002 року Цю інформацію злили Кучмі ще в тому ж 2002 році.
Tania Kuzyk
Tania Kuzyk Aylar önce
Чи має бути перевірена активна торгівля Зеленського з рф в тому числі і відновлення купівлі електроєнергії, використання грошей оборонпрому на велике крадівництво :)
Валерій Кобиляков
Назва цей ролик! Якщо є злочин, збирай документи і в суд. Це все виглядає низько і підло з боку корумпованої влади. Виглядає більше, що підіграють путіну, тим більше все вказує на це підготовка до здачі України перед війною
Світлана Манзюк
Якесь не приємне відчуття залишилось від,, соні кошкіної,,якимсь душком тхне
Наталія Лія
Дякую Вам за важливу інформацію.Очевидно якби при владі не було б трьохпаспортних осіб агентів з інших країн , які їх сімї та вони самі мають громадянство інших країн то в Україні не було б війни.., грабежу, геноциду..Саме такі розвели корупцію, брехню, обман, дерибан народних ресурсів ..Над-то великою ціною народ розплачується за такі помилки, над- то багато жертовнестей покладено в боротьбі за відьну Україну..Вся біда в тому ,що усі структури в Україні 'є приватним, які слугують кучці пахано - олігархату.., які довгий час діяли проти народу..А в тім , значно пізніше люди будуть дізнаватися правду ..
Наталья Абашина
Не о чем((( Все врут все говорят полуправду( Как это надоело _ тошнит
Олександр Дмитренко
Не перевертайте з ніг на голову. Не Азаров з компанією спровокували війну. Ні напад росії на Україну це СУТЬ російської імперії. Воно мало статись, рано чи пізно, якщо в держдумі росії в 1992-у році була створена група яка займалась питаннями "повернення" Криму. На словах мир-дружба, "братні народи", а на ділі думають як би урвати шмат чужої території. І всі подальші дії влади в росії свідчать про РОСІЙСЬКИЙ ІМПЕРІАЛІЗМ. Це і Чечня, Абхазія, ну а далі Україна. Подивіться фільм "Советская история" (2008 р.). Війна в Україні, в ракурсі цього фільму, виглядає цілком логічно. Вона не могла не відбутись.
Українська квітка
Війну то розпочала раша, але руками своїх агентів ! Азаров був одним із них
Леонид Домбик
Соня Кошкина одна из тех, благодаря кому их много.
Мумі Мама
Мумі Мама Aylar önce
+++++++!!!!!!!👍👍👍👍👍👍👍
Светлана Акопова
Если нет еднисти то чего бояться войны……позитивного ни чего не хотите сказать?
Cool vine Anatоly
Cool vine Anatоly Aylar önce
Одні воюють, другі пиздять. Других будемо пиздити .
1 1
1 1 Aylar önce
Огидно шо ви під час війни мусолити те, що не приносить користі країні...... СБУ краще б своєю роботою займались, зрадників скільки, зелені, як були тупими, я маю на увазі депутатів, так і є тупими.... Безугла і її,, друзі,, які закони подають
Avmana
Avmana 28 gün önce
Цікаво чи знайшли СБУ винуватців розмінування шляхів, мостів в Херсоньку область ?!!!
Bhole Nath music band
Дякую Вам сердечно
Олег Борко
п***ц журналістика) Я потрохи втрачаю віру в притомність нашого суспільства. Ви навіть не задаєтесь питанням що мертвечук мав би зараз здати всіх рашистських агентів з якими працював, розказати що робив для підготовки цього вторгнення? Всі його помічники і партнери досі працюють і піаряться в нашому інфопросторі. Неупередженість ваша просто вражає, замість того щоб використати ситуацію для збереження нашоі краіни і виявлення зрадників зайнялись усуванням конкурентів зе. Чим ви краще росфйських пропагандонів?
Volodymyr Somyk
Volodymyr Somyk Aylar önce
Володимир Ар‘єв: Коли до тебе, як верховного головнокомандувача, накопичується купа питань, як то: - хто дав рашистам вийти з Криму і легко захопити Херсонщину та оточити Маріуполь? - чому не організували оборону з півночі, де рашисти стояли рік, через що половина Київської області знищена? - чому не чув західних партнерів і замість армії продовжував витрачати кошти на дороги, потім знищені агресором? - чому в твоїй адміністрації досі працюють люди фсбшного агента Портнова? Коли на ці та інші питання немає відповідей, командуй Баканову руйнувати єдність політичних сил і випускати з брехнею Медведчука. Медведчук зараз, як колись Чаус, все що завгодно на Порошенка скаже. Особливо, якщо дружбан попросить… - Агент «Козир» робить свою справу… - Ситуація на Сході вкрай складна. І Той, Хто Ухвалює Всі Рішення (цитую арєстовіча) відволікає увагу суспільства від здачі Сходу України. Під час трагедії Маріуполя вони влаштували цирк із відловом мертвечука. Тепер (вочевидь, за погодженням кума) Зе+Ме взялися за Порошенка… - Шоу стає 95 дедалі дорожчим для українців. І дедалі менш цікавим для західних партнерів, з якими пу доручив своїм кротам посварити Україну... - Самое время Байдену опять уголовку клеить. Как соучастнику…
Леонід ШКЛЯР
Справу Порошенка безумовно треба розслідувати і встановлювати істину. Безумовно! Але питання у тому, що медвечука затримали та утримують у в'язниці не по справі Порошенка, а у справі державноі зради! Питання, як так звані покази медведчука кореспондуються з підозрою, по якій він сидить? Прямо і безпосередньо = ніяк! Правий ведучий, котрий сказав, що всі очікували, що підозрюваний розповість Украіні і світу як він зраджував державу і підривав іі безпеку, розповість про зв'язки, транші, мережу тощо, а натомість, що ми почули? Ми фактично почули з вуст підозрюваного підтвердження версіі, з якою приблизно рік тому виступала Генпрокурор Украіни Венедиктова у студіі Шустер лайв! Нічого собі покази, підозрюваного у державній зраді, правда?Xтось дуже підставляє президента, бо справа Порошенка явно не є і не має бути серед пріоритетів під час війни! Цю справу можна відкласти до кращиx часів! Є версія, що у такий спосіб путлєру надсилається сигнал для обміну медведчука, бо бачте, він нічого не видав, а лише компроментує Порошенка! То ж давайте скоріше міняймо вашого агента=резидента на полоненич. Не знаю не знаю наскільки це коректно і доречно.
Леонід ШКЛЯР
@Светлана Назаренко Шановна пані Світлано! Я не адвокат Порошенка і його особиста доля мене не цікавить Мене цікавить інше = якщо мертвечуку висунуто звинувачення по держзраді, то давайте покази по цій статт! Зрозуміло?
Dimidopulos
Dimidopulos Aylar önce
Ведеться слідство, тому ніякі покази не можуть бути оприлюднені та коментуватись публічно. Суспільство не повірить в покази зрадника. Сама операція по затриманню кума, також викликає багато запитань. Це все виглядає, як брудна медіа-технологія від провладної команди.
Валерий Хохол
Очевидно що декому дуже бажан теза:не на часі. Те що в нашій країні війна не може дозволяти всім хто порушуе закон залишатись не покараними,Порошенко,це Тимошенко,Бойко чи будь хто з представників діючої влади включаючи і дії представників прокуратури,судьїв,таможенної служби -будь кого. Начасі!!! Ви всі помиляєтесь якщо думаєте що по закінченні війни люди-народ України який разом з ЗСУ життями і своею кровью боронить країну-дозволить комусь залишитись не покараними! Буде,безсумнівно величезне очищення від всього сміття у всьому його прояві і не доводьте щоб це відбулось великою кровью. Начасі,якраз на часі!
Любовь Кабыш
Питання до СБУ. Чому замість того, щоб опублікувати агентурну сіть росіян, почали разхитувати Україну з середини? Може саме для цього росіяни і злили його.
Alexandr Jushin
Alexandr Jushin Aylar önce
Как любите вы поговорить...а там хоть трава нерости. А судьи кто? ... там полная тишина и у них все классно. Вот так и во всей стране...мы не успели переформатироваться и вступили в войну. Безнаказанность продолжается...
Nica 60
Nica 60 Aylar önce
Опять раскалывают страну?задрали своими заявлениями,если есть доказательства,можно было дождаться конца войны ,а потом всю грязь выплескивать на головы уставших от войны и коррупции украинцев
colyskafund
colyskafund Aylar önce
Всех агентов КГБ СССР - в окрытый доступ, списком! Это самый эффективный антидот против рашизма!
egorb56
egorb56 Aylar önce
Ох и соня, ох и кошкина! Скользкая даже страшно! И куда делся "творческий" запал до 2019 года?
Олег Шрам
Олег Шрам 20 gün önce
Сонечка,опубликуйте весь список с адресами фактического проживания!
Yevgen Buhkalo
Yevgen Buhkalo Aylar önce
А ви двоє, можете сказати чи на часі розслідування про діячів зеленої влади, хоча б ті, які стали резонансними.
Роман Баніт
Слід розуміти, що фсб коріння пустило в усі сфери нашого суспільства
kotovski108
kotovski108 Aylar önce
Оаск поновив роботу (не знаю в якому складі), пані Соня щось не знає, або не говорить)
Лидия Блощицкая
Я впевнена,що третина чиновників,зустрічали б хлібом орду,на жаль!!!
Romanromanda Romanromanda
Господи, не все рівно, а ВСЕ ОДНО! )))
Маргарита Гусаренко
Админы,я обращаюсь к вам!Вы вообще фильтруете тот базар,который разворачивается в обсуждениях?Вы чего срач разводите?!Полно мало адекватных людей повылазили из щелей, и по-моему не отдают себе отчёт,в какой ситуации страна,что идёт война,и что критиковать власть,армию и военные действия, нравится или нет,запрещенно в военное время!Вы тоже об этом забываете? И все ЭТО НЕ ОДНОСИТСЯ К "СВОБОДЕ СЛОВА".
Валентина Банева
Медведчуком должны заниматься не СБУ, а ДБР!
Zoya Litvinova
Zoya Litvinova Aylar önce
Слишком длинные вопросы, да и не похоже на вопрос, скорее на монолог, а нам хочется слышать гостя
Мирон Колодко
А чи дасть Медведчук свідчення, точніше - чи будуть брати свідчення про таємну поїздку в січні 2020 р. в Оман Єрмака з Зеленським (яку організував сам Медведчук), де, як подейкують, вони мали зустріч з головним ФСБешником Патрушевим.
loraa off
loraa off Aylar önce
Всех политиков на фронт сидят скучают как они надоели война пройдетопять борьба за кресло как надоели все политики
Viktor Boiko
Viktor Boiko Aylar önce
Зрозуміло що до показань проти Порошенка. А Медведчук дає покази тільки про Порошенка? А як що до зради Медвведчука проти України?
Нетуристка из Германии
Однозначно, флаг Украины должен развеваться на красной площади, а на заднем плане должен красоваться зруйнованний Кремль. До последнего камешка
Вита Дубровская
@Дмитрий СтепановичОткуда столько ненависти к Украине....Зашли в нашу страну и считаете себя правым....А когда может быть ответа у всех Рашке истерика.
Валентина Ващенко
Я думала, що Кошкіна професіонал, але ні.. Розкривайте консерви, а не знищуйте того, хто створив армію.
Олена Стеценко
Проверять на детекторе лжи и подключить экстрасенсов.
Валентина Ярошик
Огидно, що в країні нема журналістів (по пальцям можно порахувати на одній руці), а є "писаки-журнопродажники" наймані олігархами (чорновол навіть яника біографію відмивав від бандитизму), тому нема довіри до таких балачок....
Bob Marley
Bob Marley 24 gün önce
труба називалась "Прикарпатзахідтранс", а не "обленерго".Ці двое розумах будуть мусолити тему, не знаючи навіть про що.
Людмила Гривачевская
Володимир Сівкович був не тільки народним депутатом, але і Заступником Секретаря РНБО Украіни в 2010-2013 роках. Це інформація для С. Кошкіноі.
Владимир Бруй
Небезпечно коли хтось стоїть насметь а в нього за спиною один перед другого займаються чварами.Де спецслужби якщо вони не напередку то чим вони займаються чи знов бізнесом займаються.
Maria Popovics
Maria Popovics Aylar önce
Тут недоречно говорити,що недоречно, бо справа ведеться по Модведчуку а параленько і по іншим показам і по Порошенку також. Все на часі.
Love Sivaeva
Love Sivaeva Aylar önce
Те кто разжигает эти страсти сейчас сами предатели Украины расследуйте но зачем сейчас поднимать бучу на радость врагам это очень подозрительно
Галина Гурна
Нікому вже не цікаві політичні трупи типу януковича , азарова , і т.д.Чому не говорите про теперішні кремлівські агенти , які зараз при владі ?!
Olga UA
Olga UA Aylar önce
соня, поки йде слідство, докази не оприлюднюються, інакше вони стають недійсними для суду. просто це не докази, а оббріхування політичного опонента. Еспресо, Прямий і П'ятий канали закрили з тієї ж причини: переслідування опозиції. іде війна, а зелень уже почала виборчу кампанію. типу журналіст соня кошкіна не розібралась? І "формує" суспільну думку
Светлана Бодю
Что ведущий, что Соня - два "оппозиционных " выкрутаса. Смешно смотреть и слушать
Юлія Київ
Юлія Київ Aylar önce
Кошкіна відверто розчарувала. По перше видання ДТ колись давно зазнало рейдерської атаки і те, що привласнило собі цей бренд було відверто антиукраїнське. Те, що залишилося під редакторством Мостової, нажаль, втрачало будь-яку об'єктивність, коли мова йшла про Порошенка, на якого дуже образився Гриценко, залишившись за бортом влади. І по друге - зачистка опозиційних каналів і затоплення ефіру тими ж медведчуківськими ведучими (цікаво, як їм коментувати свого шефа в кайданках)) вже привід бути невдоволеними наслідуванням владою методів ворога. Розпочинати війну компроматів під час війни - м'яко кажучи, безглуздо. І, головне, в якій правовій державі прийнято викладати на провладному каналі досудові свідчення? А якщо справа не дійде до суду? А якщо ці свідчення не будуть підтверджені? Тоді опонент має цілковите право позиватися за захист честі і проти перевищення повноважень владними й силовими структурами (канал контролює уряд, ролик монтували СБУ)... Колись вже була ця цікава схема, проти якогось недолугого чиновника завели справу, що розвалилася в суді, а перед тим пропіарили і потім за державний кошт йому ще й виплатили компенсацію за рішенням Європейського суду.
As As
As As Aylar önce
Барыга один из них? 5 арт. складов подорвал, ВС не подготовил, его предприятие работало на территории РФ, свою страну обворовывал...
Ludmila Kudarenko
Ludmila Kudarenko Aylar önce
Шановний!Що значить не на час1? А 1 накше,ви сам1 би сказали, що не дали знати сусп1льству.Особисто мен1 гидко слухати про ваш1 припущення,що сьогодн1 на час1,а що н1!!!
Galina Onoiko
Galina Onoiko Aylar önce
любителей порошенка хочу вам сказать что порошенко сам нарвался это он нарушил перемирье хотя вы врете что он соблюдает договоренности
Igor Kostys
Igor Kostys Aylar önce
Єдність то відносне поняття. От наприклад в сімї. Є єдність щодо того що має бути плита справною і продукти смачними. А от щодо того, варити борщ чи фасольовий суп, час від часу виникають суперечки... Так і в Україні. Щодо того що Путін - ху*ло і росіян треба гнати - повна єдність. А от щодо деяких деталей внутрішнього життя .. тут вже думки розходяться. І все це по суті правильно. Повна єдність то лише в сталінському совку.. Тепер може ще в КНДР існує... Повна єдність в усьому це не та ціль, яку може ставити перед собою демократична держава. Тому що повна єдність то ознака тоталітаризму.
oleksiy chernoruk
oleksiy chernoruk Aylar önce
Цель Украины НЕЗАВИСИМОСТЬ!!! ГАРАНТИЯ БЕЗООПАСНОСТИ Украины!! КАПИТУЛЯЦИЯ РФ!!!! И важно чтобы политики не мешали в этом военным тау как в ОП много таких кротов,готовых пожертвовать и жизнями за Украину погибших героев,и территорией и т п.
Павел Баламут
Медведчук сказал про Порошенко то о чём все давно уже знали
Галина Деревянко
СОНЯ МАЛАДЕЦ, ТАК И НАДО. ПУСТЬ ИДЕТ ВСЕ СВОИМ ЧЕРЕДОМ. НО НЕ СЕЙЧАС.
Boris Golovko
Boris Golovko Aylar önce
Медведчука " затримали" , не тому що він не зміг втекти, а тому що так треба було путіно- єрмако- зеленим.
Александр Чеботарёв
Показала Кошкіна свою некомпетентність- Сивкович с жовтня 2010 до лютого 2014 був замсекретаря РНБО.
Sonraki
Lizzo Carpool Karaoke - #LateLateLondon
14:40