Karanlık

Величні українські науковці, які змінили світ | У пошуках істини | Історія | Україна | Наука 

У пошуках істини
görünümler 583 B
99% 3 600 1

Eğlence

katma

 

9 Kas 2022

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR    
У пошуках істини
Які відомі вам українські науковці долучилися до розвитку світової науки? Пишіть імена у коментарях нижче.
Tamara Karmazina
Tamara Karmazina 8 aylar önce
Іван Пулюй
NS CHANNEL
NS CHANNEL Aylar önce
Л😊
NS CHANNEL
NS CHANNEL Aylar önce
😢
Tetiana Cartisano
Tetiana Cartisano 5 aylar önce
Дякую за таку важливу роботу! 💪🇺🇦 Потрібно щоб були англійські субтитри обов’язково , щоб можна було показати це англомовним людям. Світ повинен знати хто такі Українці ! 💛💙 🇦🇺
Крістіна Іванова
Переповнює гордість за наших видатних,відомих всьому світу українців.Таки щоб не говорила бункерна плєшива моль на нашу Україну,що Україну" створив"Ленін,плодовита українська земля видатними людьми.
Polina Mykhailenko
Polina Mykhailenko 10 aylar önce
Яка прекрасна ідея згадати і/або вперше дізнатися про нас самих - про українців. Це не манія величі. Просто кожна людина є не сама по собі. Усвідомлення того, що наші співвітчизники змогли - дає віру у свої власні сили.
Едуард Вейс
Едуард Вейс 6 aylar önce
1 Коринфянам 10:11 11 Всё, что с ними случилось, служит предостерегающим примером и записано для нас, тех, кто живёт в конце этого времени*.
Едуард Вейс
Едуард Вейс 6 aylar önce
Евреям 6:12 12 Не ленитесьа, но подражайте тем, кто благодаря вере и терпению получил обещания.
Ніколай Клімчук
Слава Украине.
sams72"
sams72" 4 aylar önce
Дуже дякую за велику працю❤🙏🌖🌐🙏🇺🇦👍👍👍
Марина Савчук
щиро дякую вам за вашу працю, це дуже важливо й цікаво!!!! Треба щоб батьки пропонували своїм дітям!!!! 🙏🙏🙏👍👍👍🤔🌹🌹🌹
Татьяна Драч
Нам є чим пишатися. Слава Україні 🇺🇦 і українцям💙💛
Natalia Smotrina
Natalia Smotrina 8 aylar önce
Дякую Вам за чудову передачу, дуже інтересно, Талант Українців найкращий в світі, Слава Богу Слава Україні Героям Слава,Українці Ми Найкращі.. Бережіть себе і Україну...
Tamara Makuts
Tamara Makuts 5 aylar önce
Дуже цікаво!
Alla Segal
Alla Segal 5 aylar önce
Thanks for your interesting heart touching video, Gloria to Ukraine 🇺🇦
Ольга Передрук
Які ми унікальні Українці. Наші люди великі учені і артисти в цілому світі. Ми виживали як би нас ни знищували. Ми завжди хотіли жити в мирі і ніским не хотіли воювати. А просто робити свою справу і жити понад усе. Ми виживали як тільки могли а нас завжди хотіли знищити і нашу мову. А ми виживали завдяки Богу. Но одне унас є погано що ми хочим все робити самі і маємо надію тільки на себе. І це нас грубе. В союзі ми жили тому що наші батьки з маленька учили як сибе висоти і що кому можна казати а де мовчати. А коли розпався союз ми не боролися за нашу Україну і незвиртали на знищення того що так наші рідні будували і жили в голоді щоб ми жили в прикрасній Україні і захищені. Ми просто дивилися з боку як при розвалі союзу прийшли ті до влади які просто усе нищили і розвалювали усе. А ми як завжди виживали і їхали в чужі країни щоб будувати свою будинки і вчити своїх дітей і створювали відомства для прикрасного життя з удобствами. І це є наша помилка тому що не можна жити добре там де кожен сам. А навкруги хай робиться що хочиться лишень не в моєму домі. Тому сьгодні у нас війна бо ми це допустили самі бо ми були байдужі що робиться у нашій Україні і як нищеться все що для нас робили наші рідні. Мені хочиться вірити що наші діти і онуки після війни не будуть такі як ми. І станеть інші і будуть відновлювати в Україні справедливий і прикрасний світ в любові і мирі. Вони недозволять щоб при владі були ті які нищуть і наживаються і нищуть долі Українців. Господь завжди нас беріг і любить тому що ми любляні і миролюбні люди працьовиті і нам все одно хто наш сусід лише щоб жити в мирі. Но нам все одно потрібно знати що тільки на своїй землі ти є господар і ціна людина а в чужому ким би ти не був ти є просто слуга і раб. Мені би дуже хотілося щоб це прочитали ті які будуть відбудовувати нашу Україну. І вчили своїх дітей цінити свою землю. Бо той хто на твоїй землі збагачується а годує життя десь в іншій країні і вкладає кошти в інші країни в банки. Це є злодій і його потрібно гнати від влади.
Ніколай Клімчук
Супер. Це голос народа Украины.
Наталка
Наталка 5 aylar önce
Супер, супер, супер! Дякую за фільм! Наші ріднесенькі пращури найкращі! Слава Україні!
Канчук
Канчук 5 aylar önce
Не треба ляля, як і серед інших народів є негідники, і просто телепні! І цього добра більшість населення України! Інакше ми не мали б того, що маємо на сьогодні! Про це змістовно розповідає Портніков! Поцікавтеся! Не пошкодуєте!
тіна ткач
тіна ткач 10 aylar önce
ДУЖЕ ЦІКАВО,ДЯКУЮ. ПИШАЮСЯ НАШИМИ СЛАВНИМИ УКРАЇНЦЯМИ,МИ ТАЛАНОВИТА НАЦІЯ.СЛАВА УКРАЇНІ СЛАВА НАЦІЇ СМЕРТЬ ВОРОГАМ ШАНУЙМОСЯ УКРАЇНЦІ БО МИ ТОГО ВАРТІ.
Ніколай Клімчук
Слава Украине. Героям Слава.
Ruslana Ratz
Ruslana Ratz Aylar önce
Дякую за чудову роботу!Надзвичайно цікаво довідуватись про долі людей,про які ніколи не чула!І наплакалась і мороз по шкірі від трагедії людських доль!💙💛😢
Yaroslav Gorovyi
Yaroslav Gorovyi 8 aylar önce
Є неточність, на батьківщині, в Україні, його шанували й шанують. А совєти, як були тюрьмою, так і залишилось. З тих часів нічого не змінилося
Ніколай Клімчук
Неправда.Советов уже(и в Березани Даже тюрьму закрыли"ИТК".) -НЕТ.
Oksana Stoj
Oksana Stoj 5 aylar önce
Thank you for your hard work for showing the real history. This should be part of history lessons in middle and high school in Ukraine.
Ingwar S
Ingwar S 8 aylar önce
Українці - не визнані генії людства, минулого, теперішнього та майбутнього всього людства! Ігор Сікорський, Юрій Кондратюк (Олександр Шаргей) та Юрій Котермак (Дрогобич) - імена українських науковців, які змінили хід історії. Слава Українській Нації! Слава королю Данилу, князю Галицькому та його війську! Слава Івану Мазепі та його однодумцям! Слава Степану Бандері та бійцям ОУН й воякам УПА! Слава Україні-Русі! Слава Українській Нації!
Марія Суварова
Героям слава
Семен
Семен Aylar önce
Туда еще вальцманов и остальную современную хрень забыл докалякать. Это ж тоже украинцы, "великие"😉
Люда
Люда Aylar önce
Діти великих Атлантів❤
Фан MikFin
Фан MikFin 29 gün önce
Интересно ! Но..Ещё в Киеве ,в школе заинтересовался рассказами родителей о бермудском треугольнике у берегов США и понятием телепортации. Родители доставали книги об этих явлениях.. Мой вывод был следующим : 1. телепортация -полная профанация и жульничество ! 2.О треугольнике читал книгу главы центральной библиотеки Америки , Очень скучно, но она объяснила многие "тайны" , очень просто ! Поэтому воспринимаю это только , как песню Высоцкого.. Уже к окончанию школы вышла на украинском "книга" в которой многие изобретатели " оказались" украинцами.. После окончания Института , в командировке в Усть Каменногорске , на русском, купил книгу, в которой многие открытия совершили, " как удивительно"- этнические казахи! Когда работал в киевском ТЭПе, был в командировке в Снечкусе , с пересадкой в Вильнюсе.. Там хотел купить книгу, в которой утверждалось о том, что всё изобрели этнические русские, том2. Тома 1 не было... А в Снечкусе наоборот.. Итого я не купил ни тут, ни там... Тем более все пред идущие книги я отдал приятелю, который это собирал!! Теперь по этой публикации .. В Киеве таки есть памятная доска - Сикорскому . Читал его биографию ( так, что не могу согласиться, что его не знают!) .Несколько фактов или не знал, или там ошибка. Самолёт " Муромец" потом был с таким названием, но другой и предписывался другому конструктору... У Леонардо- два винта и сверху меньший и вращается в другую сторону! ( это такая конструктивная вещь !) Но идея таже. Про Юрия Кондратюка слышал , но совсем по другому поводу.. Проект ветряка на Ай Петри скорее гибрид башни Эйфеля и башни Сухова в Москве.. А Останкинская телебашня , просто несколько большая копия башни в Штутгарте.. Вот о Котермаке слышу впервые.. просто не помню , где что то подобное читал ... Это вполне возможно ( вот только в предсказания не верю). Ведь и Ломоносов сперва учился не в Питере, а в Могилянке ! И что украинские католики были и бывают в Италии- точно. Мы в Ватикане встретили одного украинца там на стажировке.
doula ua мама доула
Дуже дякую за ваш проект. Ви зробили величезну роботу для нашої країни. Тільки намагайтеся не іти на бажанні зробити художньо Історію. Бо на той час, справді, це було виправдано. Але зараз ні
Ирина Станиславовна
Яка гордість!!!Прям задираємо носа!!!Велика Українська нація!!!💛💙💪👍
Veritat
Veritat 10 aylar önce
Дякую за випуск, дуже пізнавально. Навіть, якщо вже щось бачили, звертаєш увагу на якісь інші, більш дрібні подробиці
уляна чапля
уляна чапля 10 aylar önce
дякую за цікаві та змістовні передачі
Нове життя
Нове життя 6 aylar önce
Слава Богу за такого творчого чоловіка Сікорського. Бог і душу забрав у сні.
Ira Tretiakova
Ira Tretiakova 4 aylar önce
Дякую за вашу працю . Дуже цікаво . Здивувало що в західній Україні ходили в лаптях
Alex Svyrydov
Alex Svyrydov 5 aylar önce
Щиро дякую вам за дуже цікаві історії! Ці матеріали треба внести у шкільну програму ОБОВ‘ЯЗКОІВО!
Наталия Викторовна
Якість шкільних підручників викликає занепокоєння. Складається враження ,що їх пишуть невігласи та вороги всього українського. Дуже нецікаві та не спонукають для подальшого розвитку .
Василь Гольонко
Слава Україні. Героям Слава. ❤
Алла Реміцькі
А скільки мільйонів таких мрійників знищила та клята московська імперія...і нищить зараз.
Канчук
Канчук 5 aylar önce
А ще людська просто заздрість, точніше сказати, жлобство! Коли живуть по приказці - у чужому оці тріску помітив, а в своєму колоди не бачить!
Ніколай Клімчук
Правильны слова. От бога. Слава Украине.
Wlodzimierz Zawierucha
Так во Дурнонваті , Сікорський взагалі то був ярий Руский патріот який втік із Київа в часи УНР Петлюри .Навіть за Океаном на засіданях Російського монархічного Товаристсва Председателем якого він був , то якщо там появлялися Українці то Сікорский власноруч Шваброю їх гонив ....При чому тут М0сковська імперія , треба правильно називати Радянський Союз як Союзом Юдас які мучали голодом руські народи ( саме так назвав всесвітньо відомий політик 20 стол. аДОЛЬФ .....
Алла Реміцькі
@Wlodzimierz Zawierucha правильно руський,бо Русь це Україна,а ви орки...а шваброю гонив запроданців,як ви.
Wetter Lina
Wetter Lina 6 aylar önce
Дякую ❤за вашу роботу! Прошу,люди проробили роботу ,давайте ставити Валера у гору👍❤💙💛❤
Людмила Переверзева
Я знала про Сікорського,але поверхньо.Дуже дякую за розповіді.
Елена Ромашкова
Цікавий фільм про Великих Українців Великої України ! Дуже дякую! І всіх їх намагався знищити совєтській союз... "...гідроплан у стрічці подати як радянський..." - гнилий і брехливий радянський союз як і його сьогодняшня приємниця - російська педерація.
Jshell07
Jshell07 10 aylar önce
Шановні адміни каналу, ви би не могли зробили окремий плей-лист з одиночними випусками, які не склеювали в одне? Тяжко моніторити, що вже дивилася, а що ні
Ирина Станиславовна
Нічого дивного!!!Можна дивитись безкінечно!!!
Сергей Чёрный
Дуже цікаво дізнатися які видатні люди жили в Україні
янина куцик
янина куцик 7 aylar önce
Цікаво👍. Добре що ви в нас є
Едуард Вейс
Едуард Вейс 6 aylar önce
1 Коринфянам 10:11 11 Всё, что с ними случилось, служит предостерегающим примером и записано для нас, тех, кто живёт в конце этого времени*.
Natalka Sirka
Natalka Sirka 5 aylar önce
Дякую! Багато цікавої інформації.
Ivan Petrovich Sidorenko
Геть кожному хочеться пишатися своїм родом, досягненнями представників свого роду. Підсвідомо ми переносимо часточку слави геніїв - вихідців зі свого роду і на себе, адже я є представником цього роду - розмірковує кожний. Щасливий той народ, досягненнями представників якого, можна пишатися. Може саме тому деякі народи, не маючи власних славних досягнень (крім кривавої агресії), намагаються перетягнути на себе чужі досягнення. А щоб зручніше було це здійснювати, вони вигадали назвати себе «аднім-народом» з талановитими слов‘янами-українцями.
ОЛЬГА Стецун
Фантастика. Дякую за відео❤
NickS Sun
NickS Sun 4 aylar önce
А виявляється українці і гелікоптер подарували світу, і політ у космос. Я не здивуюсь якщо є ще багато наших земляків, які мали феноменальний внесок у розвиток людства. Дійсно неймовірна земля породжує неймовірних людей🤌
Izyaslav ua
Izyaslav ua Aylar önce
Що за дичина? Які ще українці подарували гелікоптер? Сікорський ніколи не вважав себе українцем... тому спускайся з неба
NickS Sun
NickS Sun Aylar önce
@Izyaslav ua а тобі погано бути українцем? Сікорський народився українцем, і живи він хоч в Китаю, українцем і залишиться.
Izyaslav ua
Izyaslav ua Aylar önce
@NickS Sun Ще раз, Сікорський не вважав себе українцем, більше того він відкрито про це заявляв. Те що він народився на території сучасної України не робить його - українцем. І живи він хоч на Марсі, він не українець!
Тетяночка
Тетяночка 5 aylar önce
Дайте будь ласка номер картки для того, щоб зробити свій благодійний внесок за вашу роботу неоціненну, дуже важливу для нас українців.
Mila 🌻☘️
Mila 🌻☘️ 9 aylar önce
Свята людина
Tolia Mogul
Tolia Mogul 4 aylar önce
Дякую всім вам
OlenaOlena Olena
OlenaOlena Olena 8 aylar önce
Заради красного слівця... Першим у Києві злетів "князь Кудашев Олександр Сергійович (* 21 лютого 1872-1917) - київський інженер-конструктор, професор Київського політехнічного інституту (1906-1911), автор конструкції першого діючого літака в Російській імперії, нащадок князів Кудашевих, які з ХVIII ст. були власниками земель на території міста Мала Виска, Кіровоградської обл. (Україна). До нашого часу у м. Мала Виска зберігся родинний маєток князів Кудашевих".
Ольга Передрук
Божи прости нас за наші помилки і ви діти бо ви платети велику плату.
Костянтин Шраменко
🇺🇦✌🏻
Микола Швець
Яка така рОсія в часи життя Юрія Дрогобича?!
Anna Gavrish
Anna Gavrish 5 aylar önce
СЛАВА. БОГУ, ЧТО УКРАИНА РОДИЛАСЬ Заново и ВЕСЬ Мир унал, что ЕСТЬ и Народ - Украинцы, КОТОРЫЕ продолжают ИДТИ Дальше, ЧТОБЫ нести ответственность за свои дела и сеять в народах Земли. Мир, Правду и Заботу друг О друге, т. е." ...ЛЮБИТЬ БЛИЖНЕГО КАК САМОГО СЕБЯ" ( а Ближний это посланный на наши пути Человек.) Призыва людей Читать БИБЛИЮ и размышлять о прочитанном И Исполнять.... ЧТОБЫ ИИСУС ХРИСТОС,Пийдя на Землю во Второй раз НАШЕЛ ВЕРУ на ЗЕМЛЕ,которую мы -люди изуродовали Своими МЫСЛЯМИ и и ЖЕЛАНИЯМИ иметь ещё..... больше,... ДА ОЗАРИТ ГОСПОДЬ ВАС ВСЕХ СВЕТОМ ЛИЦА СВОЕГО И СОХРАНИТ и УКРЕПИТ ВАС ВСЕХ - ищущих ЕГО, и ДАСТ МИР, ЗДОРОВЬЕ И УСПЕХ ВО ВСЕХ СФЕРАХ ВАШИХ ЖИЗНЕЙ и НАПОЛНИТ ВАШИ МЫСЛИ и Сердца СВОЕЙ... ЛЮБОВЬЮ!!!❤❤❤. Ганна
Таїна Шевчук
Скільки геніальних людей, погубила влада, совок - це найгірше, що могло трапитися з Україною.
_bila_troyanda
_bila_troyanda 10 aylar önce
🔥🔥🔥
Kristina Davidenko
Kristina Davidenko 8 aylar önce
Ілля Муромець подолав вінстань від українського Мурома, а не російського міста
Сергей Бочаров
Мистер Хеликоптер! Дякуемо! Слава Украине! Р.S. этим миром правят мыслеобразы и человеки могут научиться это использовать!
Kurulo Kogymaka
Kurulo Kogymaka 10 aylar önce
👍💪👍
Helen Skirta
Helen Skirta Aylar önce
Скільки совєти загубили науковців та винахідників, скільки безвинно людей загубили
Ольга Корженко
Капец, сколько мозгов выехало(
Алекс Игнатенко
🤔👍🇺🇦
Михайло Іванович
Добриї калал: молодець
Toha
Toha 2 aylar önce
Гелікоптер не зовсім машина, тобто дійсно летюча машина на гравітаційних двигунах ще не зроблена
Юра Гольдштен
В США компания Сикорского существует, а в Украине знаменитую киностудию Довженко уничтожили уже сегодня...
Канчук
Канчук 5 aylar önce
І хто ж це такий шкідник? Га? Констатацією факту любий телепень зафіксує! Що далі?
Лариса Казымова
Якби тоді Україна була незалежною, то визнала б свого геніального співвітчизника Ігоря Сикорського. А так, коли заправляв оркостан, то, звичайно все замовчувалося і знищувалося!!!
Сергій Мельничук
Висновки невтішні.Переворот столітньої давнини знищив Шидловських.Сікорських і Шаргеїв поставив на шлях Дрогобича.Спостерігаємо і сьогодні труди сучасних інквезиторів.Відомі їх фамілії.Відомий і їх вислів:"не на часі"...
Anna
Anna 5 aylar önce
Тобто??? Склав іспит і став героєм. Тобто університет є а іспит до нього ніхто не складав?
Едуард Вейс
Едуард Вейс 6 aylar önce
Евреям 6:12 12 Не ленитесьа, но подражайте тем, кто благодаря вере и терпению получил обещания.
Аркадий Аркадий
Безграмотнын, Сикорский Харьковчанин
Сергей Романюк
Ахпхахаахахах розраховано на даунів біля ТВ
Павло
Павло 5 aylar önce
Треш невже не можна було знайти українських спікерів. Чому я маю слухати російську. До побачення хоч до моменту з рос спікером все було гаразд
Aleks Mes
Aleks Mes Aylar önce
Обидва. Ідіть у каюту
Edinorog Baba
Edinorog Baba 9 aylar önce
А, хто така російська імперія?! І дє була Украіна???
Ходячие Приколы
Така маячня. На кого ця вся брехня розрахована. Майже весь світ знає, що ніякі американці не були на місяці. Ще нікого там не було. І лише зараз розпочинають програму висадка людини на місяць. Може і був такий вчений в Україні, та тільки нічого спільного він не має з польотом на місяць Не робіть українців дурними і не нав'язуйте брехливу історію яку написали самі американці' щоб зараз використовувати українській народ проти Росії.
Франц Боровский
Великие украинские ученые, изменившие мир. Вони ніколи навіть не здогадувались що вони українці, бо якби ви у 17-му столітті сказали: Jerzy Franciszek Kulczycki ти українець, то важко навіть уявити що він відпавів би, бо україною в той час була земля, цілком зрозумілим було б сказати що ти руській шляхтич, це лише лиш один з можливих прикладів, можна говорити про пращурів східних слов'ян, православних, греко-католицьких бо де факто та де юре Україна як незалежна країна відбулась лише у 1991 році, так само як Бєлорусь, Російська Федерація, бо навіть Росія ніколи не істувала, та й РФії у совку не було. а руССкие, це як Баба Яга, усі чули, розповідають у різних місцях, країнах, а чи є вона взагалі?
Izyaslav ua
Izyaslav ua Aylar önce
для чого ця шароварщина? Сікорський ніколи не вважав себе українцем і про це чітко заявляв
Ветер с юга
Я ляпну, а вы докажите обратное. Да? Есть свидетельство Светланы Свириденко, которая очень хорошо знала И. Сикорского, он был другом их семьи. Так вот, Игорь Ивановичь считал себя по гражданству американцем, а по происхождению украинцем. И никогда они между собой не общались по руски, а только по английски или по украински. И причем здесь шароварщина?
Izyaslav ua
Izyaslav ua Aylar önce
@Ветер с юга притому, що він не рахував себе українцем
Ветер с юга
​@Izyaslav ua Ну, ну. А кем?
Izyaslav ua
Izyaslav ua Aylar önce
@Ветер с юга росіянином
Ветер с юга
@Izyaslav ua Русский, принадлежащий украинской диаспоре, а не русской? Разговаривающий на украинском, считал себя русским? Ну это же чушь? Уже одно то, что Сикорский принадлежал украинской диаспоре, а не русской подтверждает, что он считал себя украинцем. А все вот эти ваши утверюждения созданы на пустом месте.
Alexandr Lisnyk
Alexandr Lisnyk 4 aylar önce
Українці ! Так що, Україна --все? Ви ж тільки послухайте, що робиться?!! То ви тут живете? Ви теж громадяни України, чи Хто ви є? ВИ є громадянами України, чи Хто ви є? То схаменiться!!! trvid.com/video/video-alWaj6lVP74.html
Юрій Глібов
Юрій Глібов 5 aylar önce
а знаете ли вы что программу распознавания лиц, которую юзает весь мир создали два брата украинца, програмер и хирург....
Dima Kosetskyy
Dima Kosetskyy 2 aylar önce
цінуэмо нашу історію)
Irina Zvol
Irina Zvol 9 aylar önce
А гвіздків і сьогодні нема на Росії
Professor TV
Professor TV Aylar önce
То что Игорь Сикорский поляк по национальности никого не смутило в Украине видимо
sams72"
sams72" 8 aylar önce
Перейдіть до каналу п. Фаріон - видатні українці.
Oleg -
Oleg - 24 gün önce
великие учены по строительству телег и курятников .....ну и свинарников
Sonraki
Dyson vs PS5..😭
00:14
görünümler 411 B
full watch this video
00:30
görünümler 7 Mn
Yazıklar olsun
0:39
görünümler 149 B
Eğer Cehennem Varsa...
0:21
görünümler 240 B
#behindthescenes #results
0:30
görünümler 33 Mn
Back at it with the hips 🤣
0:28