Karanlık

Ülker Mega çikolata atıştırmalıklar serisi Ülker Smartt Sürpriz yumurta Kremini Candy albeni biskrem

Toys and Fun
Abone ol
görünümler 6 764 257
% 0 0

Ülker Mega çikolata atıştırmalıklar serisi Ülker Smartt Sürpriz yumurta Kremini Candy albeni biskrem Ücretsiz Abone Ol : goo.gl/OzCiV5 HanimisH TV Abone Ol : goo.gl/xR2qHK Ülker Candy Mini Kremini aburcubur atıştırmalık ları açıyoruz. Ülker’in Kremini Tropikal ve Ülker Kremini ekşi aburcubur ürününü tanıtıyoruz. Ülker Kremini Candy Mini Tropikal paketinden sizce neler çıkıyor? Ülker Kremini kaptırırsın kendini yeni ürünü Kremini Candy Mini Tropikal ve Kremini Candy Mini ekşi şekerleri için kutu açılımı ve ürün tanıtımı yapıyoruz. Ülker Kekstra Jölebol paketi açıyoruz. Ülker Smart sürpriz yumurta açıyoruz. Ülker Smart yumurta dan bakalım neler çıkıyor? Ülker Biskrem atıştırmalık paketi açıyoruz. Ülker 9 Kat Tat aburcubur paketi açıyoruz. Ülker Smar Dondurmalı ve Ülker Dido çikolatası açıyoruz. Ülker Smart Sütkek ambalajlı aburcubur ürünü açıyoruz. Ülker Metro ve Ülker Cici Balık Kraker açıyoruz. Ülker sütkekaçıyoruz. Ülker Halley ve 9 Kat Tat aburcubur açıyoruz. Ülker Çokoprens atıştırmalık açıyoruz. Ülker Çokonat ve Üker Bonbon aburcubur ları açıyoruz. Ülker Yupo Kola lı lelibon paketi açıyoruz. Ülker Canpare ve ardından Ülker Finger açıyoruz. Ülker Çikolatalı gofret açılımı yapıyoruz. Ülker Haylayf ve Ükler Coco Star açıyoruz. Ülker Albeni ve Ülker Çikolata aburcubur ları açıyoruz. Ülker Çiziviç ve Ülker Krispi peynirli çubuk kraker açıyoruz. Ülker Oneo paketi açıyoruz. Ülker hanımeller ile Ülker İkram paketi açıyoruz. Ülker Caramio ile Ülker Petibör bisküvi açıyoruz. Ülker susamlı çubuk kraker açıyoruz.
Ülker aburcubur atıştırmalıkları açıyoruz. Sizler de bana en çok sevdiğiniz aburcubur atıştırmalıkları yazar mısınız? Ülker in en yeni ürünü olan Kremini Candy Mini Tropikal ve Kremini Candy Mini ekşi aburcubur paketleri açıyoruz. Ülker candy mini paketinden rengarenk şekerler çıkıyor. Açılır kapanır paketimizi kapatıyoruz. Ülker Kekstra Jölebol paketimizin içinden bir tarafı kek diğer tarafı kekstra şeklinde kremalı bir ürün çıkıyor. Sürpriz yumurta lardan Ülker Smart aburcuburu açıyoruz. Ülker Smar yumurta mızdan oyuncak bir araba ve bina çıkıyor. Ülker Biskrem paketini açıyoruz ve içinden bir tanesini kestiğimizde içindeki çikolatasını görüyoruz. Ülker sütkek aburcubur ürünü açıyoruz. Ülker 9 Kat Tat aburcubur paketimizi açıyoruz ve merak ettiğimiz için kaç kat olduğunu sayıyoruz. Çilek aromalı gofretimiz gerçekten de tam 9 katlı çıkıyor. Fındıklı Ülker Çokonat ımızı açıyoruz. Szilerde en çok sevdiğiniz Ülker aburcubur ürününün hangisi olduğunu bana yazar ısınız? Portakallı Ülker Kremini Toffe mizin içinden Çıkan aburcubur umuzun ne olduğunu bana yazar mısınız? Ülker Smar Dondurmalı abur cubur paketimizi açıyoruz ve üzerinde patlayan şekerler çıkıyor. Sırada ki aburcubur paketimiz Ülker Probis. Ambalajlı aburcubur paketimizi açtığımızda üzerinde geometrik şekillerin olduğu bir ürün görüyoruz. Ülker süt kremalı ballı kekimiz paketin üstündeki bıcırık kız resmim ile aynısı çıkıyor. Ülker Metro yu kestiğimizde içinde harika bir karamel çıkıyor. Balık krakerimizde vazgeçemediğimiz lezzetler arasında yer alıyor. Ülker Çokonat ürününü kestiğimizde içinden maşmelov çıkıyor. Ülker Bonbon ambalajını açtığımızda karışık meyve aromalı bir şeker görüyoruz. Dev bir Ülker Çubuk Kraker açıyoruz. Ülker Yupo Kola lı jelibon paketimizin içinden kola şeklinde jelibonlar çıkıyor. Ülker Canpare çikolatalı kremalı ürünümüzü açtığımızda arasındaki krema dolgusunu görebiliyoruz. Ülker Çikolatalı Gofret imizi açıp ikiye kestiğimizde yine güzel bir görüntü ile karşılaşıyoruz. Ülker Haylayf paketini açtığımızda tatlı bisküvinin üzerindeki şekerleri görüyoruz. Ülker Albeni ambalajını açıyoruz ve kestiğimizde lezzetli bir görüntü ile karşılaşıyoruz. Uzunca bir Antep fıstıklı küp küp olan Ülker çikolata mızı da açıyoruz. Ülker Çiziviç peynirli kremalı sandviç kraker imizi açtığımızda kat kat peynirli çizi leri görüyoruz. Ülker Krispi Peynirli çubuk kraker paketini açtığımızda peynirli krakerlerimizi görüyoruz. Ülker Krispi acılı çubuk kraker paketimizi de açıyoruz. Ülker Oneo paketini açtığımızda karpuz aromalı sakızları görüyoruz. Kurabiye sevenler için İlker Hanımeller açıyoruz. Hanımeller paketimizden çikolatalı kurabiye çıkıyor. Ülker ikram çikolatalı kremalı sandviç bisküvi açıyoruz.
goo.gl/8IZqpO Tümünü izleyin
Toys and Fun kanalımızı izlediğiniz için teşekkür ederiz. Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için ücretsiz abone olun. Çocuk kalın mutlu kalın.
Sevgiler. Toys and Fun

katma

 

8 Oct 2017

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 0
Sonraki
LAY '莲 (Lit)' MV
5:18
görünümler 4 844 310
DDG - Case (Official Audio)
2:21
görünümler 194 454
hamburg muhtarı
14:58
görünümler 312 886
Reynmen - Aykız (Official Audio)
2:54