Karanlık

Çıkış Yolu - 19 Ekim 2021 - Sinan Sungur - İlker Yücel - Utku Reyhan - Dr. Doğu Perinçek

Ulusal Kanal
Abone ol
görünümler 10 082
100% 257 0

ABD'NİN KAOS PLANI DEVREDE

• Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek:

- Kaos planı bir devrimle yerle bir edeceğiz

• Abone ol ➤ trvid.com/show-UC6T0 ...
• Bildirimleri aç
• Ulusal Kanal'a destek olmak için ➤ KATIL

• www.ulusal.com.tr
• twitter.com/ulusalcomtr
• twitter.com/ulusalspor
• twitter.com/ulusalkanal
• facebook.com/UlusalKanal
• instagram.com/ulusalkanal
• t.me/ulusalkanal
• channels.bip.ai/join/ulusalcomtr
• open.spotify.com/show/6fY9W5P ...
• yaay.com.tr/ulusal_kanal

katma

 

19 Eki 2021

Paylaş:

Paylaş:

Herunterladen:

Yük bağlantısı.....

Ekle:

Çalma listem
Daha sonra izle
YORUMLAR 48
Kemal PALO
Kemal PALO 10 saatler önce
Doğu Perinçek ABD le yaptığı nikahı nasıl bozacak bunun için bir yere baş vurdumu bir oyu yok kim bunu konusturuyor
sadi kocbay
sadi kocbay 8 gün önce
Asil gayri mesru kasetle getirilendir.
nr
nr 9 gün önce
Memur yasaya ve millet çıkarına gore hareket etmek zorunda tayyip kendi kolduğunu korumak için askeriyenin içini boşaltıp kendi trollerini aldı bunlar ortaya çıkacak
Cico Koko
Cico Koko 12 gün önce
Hanimefendi, Hatayin kaderi hangi tarihde yazilmişsa...o mekanin altina...hellaleşme zamani...
Cico Koko
Cico Koko 13 gün önce
Ah eskileri hatirladim... daha kaç kişi helalleşme yoluna çikacak bakalim
Ommar Hayyam
Ommar Hayyam 16 gün önce
Kıçoğlu daha geçen bir açıklamasında. çok az kaldı biraz sabrederseniz göreceksiniz biz iktidar olunca hayat güzel olacak abd egeye boşuna yığınak yapmaz niyet beli benim anlayamadığım tc bu yığınağı neden seyrediyor daha başında abd,yi uyarması lazımdı yığinağa başlarsan vururum diye adamlar hazırlığı bitirdikten sonra bir bahane ile vuracak zaten muhalefetle anlaşmış içerden desteği var bunu tc kurumları görmüyormu yok görüyorsa neyi bekliyor saldırıya geçerlerse zaten gözün aydın uçaklarını bile kaldıramasın çünkü öyle gözüküyor,ki ruslarlada anlaşmışlar Ok almışlar
Mehmet Culha
Mehmet Culha 18 gün önce
Doğu bey çok olumlu konuşuyor eyvallah ama yapıcı muhalefet olarak neden genel başkanlar düzeyinde bir istişare kurulu kurulmuyor, Söz konusu vatansa gerisi teferruat demenin zamanı gelmedimi, Millet ittifakı hariç " onlar herşeyi yıkmaya çalışıyor" yani bir dayanışma içine girmek bukadar zormu, Kimin yönettiğinin ne önemi var, İlla yönetimde yer almak bukadar önemli mi, Kayıtsız kalmaz ve elinizi taşın altına korsanız, Elbette görev alırsınız, MHP kendi görev istemedi diye biliyorum, Ama bence de görev almalı , En azından seçmenine karşı " sadece destekleyen" parti olmamalı
HamaratÇA
HamaratÇA 19 gün önce
Yahu Perinçek iyi söylüyorsun doğru söylüyorsun gidip Suriye’yle işbirliğine bağlıyorsun: Suriye diye bir ülke mi var ABD nin sözünden çıkar mı onlar, kimle neyi anlaşıp kime nasıl güveneceksin? Şunu anlamıyor musun anlamak mı istemiyorsun? Suriye’ye güvenip ABD ye kafa mı tutucaz. Rusya da aynı ABD de aynı İran da aynı. Hükümet harika bir dengeyle duruma göre mevzi alıyor.
Salih Duyar
Salih Duyar Aylar önce
Sayın Perinçek.Ulusalda seyrediyoruz .da..Fatih Aytaylı.la.bir purogram yapsanız ..
Murat Kaya
Murat Kaya Aylar önce
Ulan Perinçek, %1 oyun yok, güttüğün 2 keçi, ıslığın dağı taşı tuttu....
Cengiz KURT
Cengiz KURT Aylar önce
Kılıçdaroğlu'nun anyasa ile ilgii söyledikleri çok ilginç...
BLUNT T HUBES
BLUNT T HUBES Aylar önce
DEVRI SABIK ARAYAN MUHALEFET CEPHESI HANGISI BEN BEN BEN DEMIYOR KI KALKIP DININ KURDUGU COGRAFYA DEVLETINDE EN BEN BENIM DIYEN CUMHUR REISI SUCLARLA BOGMAYA ÇALISIYOR.. BEN DEMEK BIZ DEMEK MILYONLARCA YILDIR IKI AYRI ŞEY..DEVRI SABIK 20 YILDIR TEHTIDN DAHA DOGRUSN 300 YILDIR TEHTIDIN TABI TEBA ICINDEKI TERAKLAR ARASINDAN BIZ DIYEBILEN ERDOGAN DEVLETINDE DEVRI SABIK KENDILERINDEN BAŞKASI DEĞİLDIR..AYNAYA BAKSINLAR VE SINE I MILLETI ICAT ETMIŞ DUNYA NIN DEMOKRASI TARIHINDE KAYBOL BAK YERINE 20 YIL GEÇ DE OLSA SINE I MILLETI ICAT ETSELER ARTIK DERIM.ADAMLAR DOGALGAZ ICAT ETTI.DDD DEVRI SABIK HERBIRIDIR BIR BIR TEK TEK TUM TC TBMM SI MUHALEFETLERI TEK TEK SUCLU VE DEVRI SABIK YARATACAKLARINA AYNAYA BAKSINLAR..SINE I MILLET DOGALGAZ GIBI BIR ICATTIR VELHASILI ICAT ETSELER DE KURTULSAK..TEŞEKKURLER IQ..XYZ...ALPHA GENERASYONU BUNLARDAN BIHABER CESUR YENI DUNYAYI AYAKLARININ ALTINDA BULACAK..YAZIK OLDU HALKIN 100 YILLIK ÇABASINA MILLETIN IKI MILYON KUSUR YILLIK 2 MILYON KELIMESINDEN DEVRI SABIK ZARF TAMLAMASINI ÇIKARABILDILER. FAKAT..HALBUKI SINE I MILLET GIBI N BIR ISIM TAMLAMASI HALIHAZIRDA ICAT IKEN....H_EY HAT!..MERDIVEN LAZIM BAZEN ...
Noah Akın
Noah Akın Aylar önce
Apoya verilen kırmızı gül soldumu acaba..!
Zeynep Deveoglu
Zeynep Deveoglu Aylar önce
Türklerin en büyük düşmanı iran ve rusyadır
turco
turco Aylar önce
teyze git kocana yemek hazırla
salvador odin
salvador odin Aylar önce
Soru yoksa hersey anlaşilmiştir demek ne gerek vardı ?
La galibe illallah
La galibe illallah Aylar önce
Herşey Kılıçdaroğlu na göre gayrimeşru kendisi kasetle geldi normal mi diyecek çok şey var yalan makinesi Kılıçdaroğlu na suç olmasa.
Zülkarneyn TV
Zülkarneyn TV Aylar önce
İslamın son beşinci çöküşü 2018 gerçekleşti, Yaşar Paşaoğlu Uluata
Hafzullah Danış
Hafzullah Danış Aylar önce
Yapmayın sayın Perinçek sizi tanıyamıyoruz ben çok aydınlık dergisini okudum pişmanım bir insan bu kadar mı değişir 2002 yılında sanırım792 aydınlık dergisinde Ak balon sönüyor manşetleri vardı bugün ne oldu.
00 01
00 01 Aylar önce
Ülkemiz tehlikede
Cem Romancı
Cem Romancı Aylar önce
vatan bütünlüğü
Yüksel Demirkiran
Yüksel Demirkiran Aylar önce
Peki kılıçtaroğlu meşrutiyesini abd,den mi alıyor?sormak lazım
Cevdet Cushac
Cevdet Cushac Aylar önce
Hocam, o zaman Rusya misak-ı milli sınırlarımızı tanısın. Buna Kıbrıs'ın tamamı, adalar, batı Trakya dahil. Biz buraları zaten alacağız, madem karşılıklı çıkarlar var, o zaman bunlar biran önce olsun. Akdeniz'de yer mi istiyor, Suriye'de biyer veririz ve insanlarını oraya yerleştirir. Suriye zaten bizim misak-ı milli sınırlarımız içinde. Nato gibi Rusya ve Hatta Çin ile bir pakt oluşturabiliriz. Hem Ruslar, o zaman Akdeniz'e inen boğazları da kendi malı gibi kullanır. Madem Ruslarla bu kadar senli benlisiniz, o zaman bu fikirleri bi önerin kendilerine. Hatta Aya Sofya'yıda Rus ortodokslara verebiliriz. Bildiğim kadarıyla onlar da Camilere izin veriyor.
Cevdet Cushac
Cevdet Cushac Aylar önce
Hocam, Kırım'a da Amerikan bayrağı koymuşsunuz; orada da mı Amerikan üssü var?
Aysen Ayisa
Aysen Ayisa Aylar önce
Siyasi cinayet Kilicdaroglunami islenecek, Biden kendi borozanini oldurecek degilya. Erdogani 2016 da oldurmeye kalktilari ailesiyle birlikte, basaramadilar, simdi Biden agziyla tekrar Erdogana seni oldurecem diyor.
Aysen Ayisa
Aysen Ayisa Aylar önce
Hukumete ve kanunlarina gayrimesru derken ABD tanimiyor demektir, secimle gelse bile. Kilicdaroglunun agzi Bidenin agzi diye gorurseniz kartlar yerine oturur. Devletsiz degil otoriter ve devlet ABD, basimizi ezende PKK.
nyguney
nyguney Aylar önce
Ne adamlar gördüm kanalı ve ne kanallar gördüm adamı yok, burası da öyle, eskilerin deyimiyle gavur parası ile beş kuruş etmez insanlar bir araya gelmiş, dillerine dikkat ettiniz mi, yalamaktan şişmiş. Binde bir oy bile alamaz ekonomi politikaları varmış, sahibinin sesi (kelptir anlamında)
Mohammad Bathayi
Mohammad Bathayi Aylar önce
جناب اقای پرینچک ما ایرانیان شما را خیلی دوست داریم حیف شماست از اردوغان پشتیبانی میکنی چرا قبول نداری اردوغان نوکر آمريکاست و شعور سیاسیش را از دست داده شما خودتان را مطرح کنید.و درسایه ی کسی نباشید اردوغان رفتنی است، ،،،،،،،
Sibel Özdemir
Sibel Özdemir Aylar önce
Selâm Sayın Perinçek'in yaptığı iç cepheyi güçlü tutmak. Kuranı anlarsanız Sayın Perinçek i daha iyi anlarsınız. Kuran hayat Kitabıdır. Her çağa her zamana hitap eder. Hayat devam ediyor. En doğru yola ben iletirim diyor Allah Kuran'da. Doğruyu yanlışı iyiyi kötüyü güzeli çirkini daha kolay ayırt edebilirsiniz diyor Allah Kuranda. Gönül gözünü açan beyanlardır diyor Allah Kuran'da. Çoğu insanın Allah'ın Ayetlerinden haberi yoktur diyor Allah Kuran'da. "Çağımız Kuranın gerisinde müslümanlarda çağın gerisinde. Kurtuluş Kuran'da."İlahiyatçı Pŕof.Dr.Rahmetli Yaşar Nuri Öztürk "Kuran'da Allah konuşuyor.Ne dediğini ne demek istediğini anlamak hepimizin hakkı insan bu hakkını kullanmaktan sorumludur. İslâm iyi insan projesidir. Kurana göre seçtiğiniz insanların yanlışlarından hatalarından Allah katında sorumlu olduğunuzu bilmeniz namaz kılmasını bilmenizden daha önemlidir."İlahiyatçı Prof.Dr.Hüseyin Atay "Dinin direği Salattır."İlahiyatçı Araştırmacı Yazar Hakkı Yılmaz Herkesin Kuran-i anlaması araştırması tanıması arınması aydınlanması bilinçlenmesi bilgilenmesi yaşaması hayatına rehber edinmesi dileği ile... Tek yapmanız gereken şey Kuranı okurken araştırırken samimi dürüst önyargısız ve kimsenin etkisinde kalmadan okumak araştırmak. Yoksa Kuranı anlamaz tanıyamaz ve yaşayamazsınız. Hükmüme ortak koşanları sevmem diyor Allah Kuran'da. Dünyanın Kurtuluşu Kuran'da.
Dirilis Erturul
Dirilis Erturul Aylar önce
Güzel de sayın Perinçek devrimi karşı devrimcilere nasıl yapacaksın?
Cevdet Cushac
Cevdet Cushac Aylar önce
Gerekirse kanla icabında! Lale vererek devrim yapılıyor mu? Ama gerilme, karşı devrimcilerin soyu kurudu, tek tük kaldılar. şeker şeker yapılacak!
Hasene Goksu
Hasene Goksu Aylar önce
Doğu Perinçek gerçek Türk evladıdır.Hiç bir zaman iç siyaset uğruna Türkiye’nin dış politikada arkadan hançerlemiyor!!! CHP, Akşener, HDP gibi dış maşa değil!!!!
Can Canbazer
Can Canbazer Aylar önce
Çok yakışıksız yorumlar.. Çok Ayıp . düşmanca çarpıtmalar...
nazım avcı
nazım avcı Aylar önce
Ahali uyandı, demokrasi ayaklarınıda yemez oldu.
bulent a
bulent a Aylar önce
Bu kerkenezin yaninda ne isiniz var 3 kurus para icin deger mi yaziklar olsun.
bulent a
bulent a Aylar önce
Bir mucadele vermek istiyorsaniz nicin chp ye girip mucadele etmek yerine seytan parmakli ismini bile sarfetmek istemedigim bunagin yanindasiniz uc kurus para icin nicin deger mi sizlere yaziklar olsun.
Kemal Ozcan
Kemal Ozcan Aylar önce
bahçelinin amerikaya,avrupaya veryansın etmesi birilerini rahatsız ediyor gibi bi durum var sanki kanki..
Muammer Al
Muammer Al Aylar önce
TŞK
Mustafa Tunçer
Mustafa Tunçer Aylar önce
Videolar çok uzun. Lütfen konu başlıklarına göre bölerek paylaşın.
prol kro 2121
prol kro 2121 Aylar önce
Doğu bey kozey Kore Rusya, Güney Kore Japonya Tayvan ABD batı dostu, Belçika Hollanda Danimarka batı dostu Romanya Macaristan Doğu Avrupa ülkeleri Rusya, suriye Venezüella Rusya, Kuveyt Katar bea ABD batı, İran Rusya Türkiye batı dünyasına yakındı, Türkiye Rusya'ya 2015 ten sonra Rusya'ya yanaştı biraz daha gitse İran Suriye Macaristan olacağız, sayın Doğu bey bu ikilemlere nasıl bakıyorsunuz, Doğu Almanya açtı Rusya, Batı Almanya Batı'nın yanındaydı tüm Doğu Almanya batı Almanya'ya kaçıyordu Berlin duvarı öyleydi, ve siz diyorsunuz Rus ve Çin bloğuna girelim bunlar zaten aç ülkeler bize faydası varmı çin bir kaç yıl öncesine açtı, batıya açılınca Çin'de gelişti
BAGIMSIZ
BAGIMSIZ Aylar önce
Aynı KIL ıçtaroglu köprüdeki EMPERYALİST faşistlerin askerleri için demiyor kanunsuz emirleri ugulamasaydılar DİYE 🇮🇱😈👌😬😬😬😬
ahmet yaşar demirağ
🤔😷👍👏🐓🇹🇷🍀🌙
Hamdullah Zagora
Hamdullah Zagora Aylar önce
Kaos, kaos ile yok edilemez!
Attilla Kahveci
Attilla Kahveci Aylar önce
GİZLİ PKK LI KILIÇDAROĞLU ARTIK KENDİNİ GİZLEMEDEN AÇIKCA PKK HDP YPG ABD SAVUNUCULUGU YAPARKEN EGER SEÇİMLE TÜRK DEVLETİNİ ELE GEÇİRİP AŞAMA AŞAMA TÜRKİYE Yİ PARÇALAMAYA ÇALIŞACAK. EĞER SEÇİMİ KAZANAMAZSA TÜRKİYE'DE İÇ SAVAŞ ÇIKARMAYA VE İÇ SAVAŞI BAHANE EDEREK ABD FRANSA YUNAN MÜDAHALESİYLE TÜRKİYE Yİ BİTİRMEYE HAZIRLANIYOR. BU VATAN HAİNİ ABD UŞAĞI DERHAL TUTUKLANMALI VE YARGILANMALIDIR.
Pasa Secen
Pasa Secen Aylar önce
Helâl olsun perinçek hocamıza.iyi ki varsın.
Mahide Yılmaz
Mahide Yılmaz Aylar önce
Allah uzun hayırlı ömür versin inşallah 🇹🇷
Mehmet Aydin
Mehmet Aydin Aylar önce
Yaw bu Bizdeki muhalefet gibi muhalefet oldukça ABD ve AB ye gerek yok Bu vatanın bir karış toprağına göz dikecek gavurlar in gözlerini oymak için canım ve malım bu vatana feda dır . Denemesi bedava bakalım o gün el mi yaman bey mi yaman
Mehmet Aydin
Mehmet Aydin Aylar önce
ABD ve AB nin içimizdeki uzantılarını etkisiz kılmanın zamanı geldi ABD ye haddini bildirmenin bu alçakların ve mankurtların kaos planını kafasına geçirmenin vakti geldi de geçiyor. Sayın Perinçek'e de teşekkür ederim gündemi çok iyi analiz ediyor
Sonraki
JAILBREAK [DREAM SMP FINALE]
2:2:30
görünümler 5 128 606
Günümüzde Dolar Bozdurmak
0:36
görünümler 3 650 791
Ekonomide Ani Fren Günleri Geliyor
17:40