Karanlık
Hastalık Bu Futbol
Hastalık Bu Futbol
Hastalık Bu Futbol
Abone ol
Vizyonumuz; dünya standartlarında içerik üreten, yeniliklere öncülük eden, platformdaki tüm paydaşlar tarafından saygı duyulan ve örnek alınan, Türk futboluna değer katan, izleyicilerinin tarafsızlık konusunda kendisini güvende hissettiği bir futbol kanalı oluşturmak ve bunu mütemadiyen korumak.

Misyonumuz; futbolu hastalık derecesinde seven insanlara bir bakışı açısı sunmak. Ele alınan her konuyu, herkesin keyif alabileceği, akıcı bir hale getirmek. Kalite olarak her yeni içerikte, bir öncekinin üstüne koymak.

2021 Hedefimiz; 600.000 abone!
Birlikte çok daha büyük hedefleri başaracağız.
27 YORUMLAR
Ryze
Ryze 13 saatler önce
sondaki şarkının adı ne ?
Yusuf Avşar
Yusuf Avşar 15 saatler önce
Tabiki alex de souza bizim efsanemizdir Fenerbahçenin efsanesidir ama şöyle bir durumda var hiç kimse bir kulüpten bir camiadan daha büyük olamaz insanların bu bilinçte olması gerekiyor bence başkanımız sayın aziz yıldırıma yanlış yapıldı adamın sözleri birer birer çıkıyor yarın burdan üzülerek gidersiniz dedi ve oldu ve alex de souzayıda o getirdi geldiği zaman taraftar beğenmedi ama aziz yıldırım onu yine kulüpte tuttu ve zaten gideli artık 10 yıl oldu artık geçmişe değil geleceğe bakmamız lazım alex tekrardan gelip top oynayamaz ama başkanımız sayın AZİZ YILDIRIM tekrardan gelebilir diyeceklerim bu kadardır inşallah Fenerbahçemiz iyi günlere gelir.
nobody memeleri komik değil
Hacı metin oktay yok
Irina Ermolaeva
Irina Ermolaeva 18 saatler önce
Futbol icinde en sevdigim karakter . Mourinho ve Zlatan a asigim❤️💛
Tugay Kaya
Tugay Kaya 19 saatler önce
Bence en büyük kaptan maldini ya yada ben cok hayrandım o adama...
Gürkan
Gürkan 21 saatler önce
Abi biz uzun bir aradan sonra ilk kez sampiyon olacagiz bundan iyisi gelmezse vallahi bozusuruz
Alperen ÖREL
Alperen ÖREL 23 saatler önce
son defa izlermiyiz acaba ...
Adnan Oruç
Adnan Oruç 23 saatler önce
Abi şu kumpas çıkmasaydı farklı yerlerdeydik. Bir de Ali Koç'a sesleniyorum en az iki tane daha yıldız oyuncu alması lazım sahaya çıktığında rakipleri çekinmeli
Mkadir Pozan
Mkadir Pozan 23 saatler önce
bu şehrin adı İSTANBUL bu sevginin adı FENERBAHÇE yensende yenilsende bizi bu kadar çok üzsende herzaman sen her zaman FENERBAHÇE
IchBinCan
IchBinCan Gün önce
saian dinleyen krallara respect
Furkan Bozkurt
Furkan Bozkurt Gün önce
Bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum özdisiplini olsa Beşiktaşta oynayacak adam değildir Q7. Disiplin ve istikrar sağlasa Real seviyesindeki takımlarda oynayacak adamdı. Türkiye'de Hagi Alex Sneijder ile beraber gelmiş en yetenekli futbolculardandır. Ayrıca Beşiktaş'a gelmeden önce en sevdiğim futbolculardandı.
mert özdemir
mert özdemir Gün önce
Çok iyi olmuş, emeğinize sağlık. TRABZONSPOR
Cuma İnce
Cuma İnce Gün önce
Ortalığın...
Srony
Srony Gün önce
Dino Endlovu Pedro Enreki ve Michel bu 3 taniyan tanidi 😟😟
rakun faruk
rakun faruk Gün önce
Kopkoyu FENERBAHCELİYİM ama büyüksün TAÇSIZ KRAL METİN OKTAY
Batuhan Topaloğlu
Bir nesile futbolu öğreten adam çocukluğumuzun efsanesi seni canlı izleme şerefine nail olduk Dünya Kupasında bizi yıkan adamdı cok büyük topçuydu futbol hayatı tabiri caizse tek bacakla bu işleri yapmış bir topçudur sakatlıkları ve kilo problemi olmasa Tarih şuanda tek bir adamı konusuyor olurdu nazario lima
Vygotsky
Vygotsky Gün önce
24:10 Torrent
Burhan Yavuz
Burhan Yavuz Gün önce
Muslera olmadigi icin 13. Yuz
Murat D.
Murat D. Gün önce
Tartışmasız klopp
clturkish
clturkish Gün önce
6:10 müzik adı
Akın Hamdi Mutlu
HİÇ KİMSE FENERBAHÇEDEN BÜYÜK DEĞİLDİR
A999
A999 Gün önce
Hatay klusic Atınç marafona rıza çağdaş ve bir ton şikeci sayesinde şampiyon oldukları gün bu takım Şampiyonlar liginde 0 çekecek dedim TRvid sayfalarının birçok paylaşımında yazılarım mevcuttu illaki görenler vardır.Peki nasıl bu kadar emindim çünkü orada şike yapamazlardı ve Allah’ın adaleti onları çarpacaktı bundan emindim.Ertesi yıl hakem kollamaları olmayınca patladı uzay takımı.Ölü Gs,doğranan Gs Averajla şampiyonluğu kaybetti.Avrupa’da en iyi pozisyonda olan takım.
Burcak Celik
Burcak Celik Gün önce
gol beklentisi tamamen doğru bir tanım bence. gol beklentisi yüksek takım maçı iyi oynamıştır ancak ya şanssızlıktan ya da son vuruştaki kalite eksikliğinden maçı kazanamamıştır. bir takımın gol beklentisi ne kadar yüksekse ofansif anlamda o kadar iyi işler yapmıştır diyebiliriz. hatta ofansif anlamda bir teknik direktörün öncelikli hedefi gol beklentisini arttırmak olmalı. tabi ki defansif anlamda da rakibin gol beklentisini düşürmek olmalı.
Who run the World ?
🇵🇹 ❤ 🇦🇷
Tayfun Cotok
Tayfun Cotok Gün önce
son 20yilin milli takimi guzel olurdu...
Reckless Demon
Reckless Demon Gün önce
7:45 kaleci messiden korkunca kendini Allah'a havale ediyor izle mucizeyi
Yunus emre Akalın
Manisa'dan ne istediniz amk