Karanlık
Ayşe Tolga
Ayşe Tolga
Ayşe Tolga
Abone ol
Önce bir oyuncu, sonra kabına sığmayarak Klinik Aromaterapist ve Bütünsel Dönüşüm Şifasıyla başlayan, aysetolga.com / TRvid kanalım, sosyal medya hesaplarımla size her boyuttaki güzelliğinizi hatırlatmaya rehberlik etmek. Çok geniş yaşlarımda çıktığım iyilik yolculuğumda; kendime sorduğum soru benim yaşam amacım nedir sorusunun cevabı da, insanlara ışık tutarak kendilerinin en iyi versiyonları haline gelmelerine yardımcı olmak.

Sevgiyle
Akupunktur Nedir ?
5 aylar önce
79 YORUMLAR
Bir Vatandaş
Bir Vatandaş Saatler önce
Akgünlük ağacı yağını kullandınız mı
Bitter Çikolatam
Bitter Çikolatam 2 saatler önce
Kur’an-ı Kerim’de et on iki yerde zikredilmiştir. Hayvanlardan bahsedilirken; “Eti yenen büyük ve küçükbaş hayvanları da O yarattı. Onlarda sizin için soğuktan koruyucu şeyler ve başka yararlar vardır, ayrıca onlardan beslenirsiniz.”(Nahl Suresi - 5. Ayet Tefsiri ).
Bitter Çikolatam
Bitter Çikolatam 2 saatler önce
Hz. Aişe (r.a.), peygamberimizin karpuzla yaş hurmayı birlikte yiyip şöyle dediğini nakleder: “Hurmanın hararetini karpuzun soğukluğu ile karpuzun soğukluğunu da hurmanın harareti ile kırıp gideriyoruz” (E. Davud et’ime Hadis 3836).
Bitter Çikolatam
Bitter Çikolatam 2 saatler önce
Bal ile alakalı olarak Cenab-ı Hakk Kur’an-ı Kerim’de şöyle buyuruyor: “Rabbin, bal arısına, ‘Dağlarda, ağaçlarda ve hazırlanmış kovanlarda yuva yap, sonra her çeşit bitkiden ye; sonra da -bal yapman için- Rabbinin gösterdiği yollardan boyun eğerek yürü’ diye öğretti. Onun karınlarından renkleri çeşit çeşit bir içecek çıkar ki, onda insanlar için şifa vardır. Düşünen bir millet için bunda ibretler vardır” (Nahl Suresi 69. Ayet Tefsiri)
Bitter Çikolatam
Bitter Çikolatam 2 saatler önce
Cenab-ı Hakk: “İncire, zeytine, Tûr-i Sinâ’ya ve şu emin beldeye (Mekke’ye) yemin ederim ki gerçekten biz insanı en güzel şekilde yarattık” buyurmaktadır. (Tîn Suresi - 1-4 . Ayet Tefsiri)
Bitter Çikolatam
Bitter Çikolatam 2 saatler önce
"Size kara üzümün kurusunu tavsiye ederim. Çünkü bu; insanın sofrasını terbiye eder, sinirleri takviye eder, yorgunluğu giderir, insanın hilkatini güzelleştirir, içini ferahlatır, insanın gamını kederini giderir." (Râmuz El-Hadis,318.syf no:11)
Bitter Çikolatam
Bitter Çikolatam 2 saatler önce
Hz. Vasile (ra)'dan naklen: ''Size mercimeği tavsiye ederim. 70 peygamberin ağzından methedilerek kutsallaştırıldı'' (Râmuz El-Hadis,318.syf no:10)
Bitter Çikolatam
Bitter Çikolatam 2 saatler önce
Peygamber Efendimiz(SAV), çörek otunun her hastalığın ilacı olduğunu haber vermiştir. Ebu Hureyre'nin rivayetine göre; Hz. Peygamber(SAV) "Çörek otunda ölüm hariç her türlü hastalığın şifası vardır" demiştir. (Buhârî, "Tıp", 7; Müslim, "Selam", 88; İbn Mâce, "Tıp", 6; Tirmizî, "Tıp", 5). İbn Şihab, bu hadiste geçen "sâmm" kelimesinin "ölüm" anlamına geldiğini ifade etmektedir.
Bitter Çikolatam
Bitter Çikolatam 2 saatler önce
Yine kaynaklardan Peygamber Efendimiz‘in meyvelerden kavun, karpuz, salatalık, üzüm ayva, acur ve misvak ağacının meyvesini yediğini öğreniyoruz.
Bitter Çikolatam
Bitter Çikolatam 2 saatler önce
Misafirlikte kendisine yapılan ikramları severek yiyen Hz. Peygamber "Sirke ne güzel katıktır, Ya Rabbi, sirkeyi mübarek kıl. Zira o benden önceki peygamberlerin de katığı idi. Sirke bulunan ev, muhtaç duruma düşmez" buyurmuş, kendisine et çorbası ve kabak yemeği ikram eden bir terzinin evinde kabağı iştahla yemiş bir başka davette et ikram edilince "et, dünya ve cennet yemeklerinin şahıdır" buyurmuştur. Bir başka münasebetle de hurma varsa başka katığa ihtiyaç yoktur anlamında "hurma bulunmayan ev, yemeksiz (katıksız) ev gibidir." buyurmuştur.
Bitter Çikolatam
Bitter Çikolatam 2 saatler önce
Hz. Peygamber, sofrasında iştah açıcı olarak kullanılan salata, turşu baharat vb için bir kap bulundurmazdı. Hiçbir zaman alıştığı miktardan daha fazla yemek yemezdi. Kaynakların verdiği bilgiye göre Peygamber Efendimiz en fazla iki öğün yemek yemişlerdir. Bu iki öğünden birisi daima hafif yiyecekler şeklinde olmuştur. Onun hafif yiyeceği ise hurmadan oluşurdu. Akşam öğününün ihmal edilmemesini tavsiye eden Hz. Peygamber‘in "akşam öğünü" olarak nitelediği yemek gün batımından veya akşam namazından hemen sonra yenen günün ikinci yemeğidir. Alınan her gıdanın, insanın iyi ya da kötü davranmasına yol açan enerjiye dönüştüğünün farkında olan Hz. Peygamber ve ashabı, yedikleri yemeğin nasıl bir davranışa vesile olacağının endişesini taşımışlar, hayırlı işler yapmalarına vesile kılması için Allah‘a şükür ve niyazda bulunmuşlardır Yenilecek yemeğin miktarı olarak "midenin üçte birini yemeğe, üçte birini içeceğe, üçte birini de nefes payına" ayırmanın tavsiye edildiği hadisten, iyice doymadan ve iştahı tam kesilmeden sofradan kalkmanın tavsiye edildiği anlaşılmalıdır.
Bitter Çikolatam
Bitter Çikolatam 2 saatler önce
Misafirlikte kendisine yapılan ikramları severek yiyen Hz. Peygamber "Sirke ne güzel katıktır, Ya Rabbi, sirkeyi mübarek kıl. Zira o benden önceki peygamberlerin de katığı idi. Sirke bulunan ev, muhtaç duruma düşmez" buyurmuş, kendisine et çorbası ve kabak yemeği ikram eden bir terzinin evinde kabağı iştahla yemiş bir başka davette et ikram edilince "et, dünya ve cennet yemeklerinin şahıdır" buyurmuştur. Bir başka münasebetle de hurma varsa başka katığa ihtiyaç yoktur anlamında "hurma bulunmayan ev, yemeksiz (katıksız) ev gibidir." buyurmuştur. 🌯🌮🥙🥗🍜🥬🥖
Bitter Çikolatam
Bitter Çikolatam 2 saatler önce
Avokado 🥑 nun fazlası da zarar, kuruyemişinde. Fazlası vücudu yağlandırır. Bütçemize göre az az ama sağlıklı beslenmeliyiz 🥒🥬🥝🥗🌯💪🏻 Ben uzun zamandır paket gıdaları almıyorum. Evde herşeyi temizleyip kendim yapıyorum.
Jabhoook Dewaumke
Jabhoook Dewaumke 6 saatler önce
Merhaba ayşe hanım videonuzu izledim ve abone oldum gözaltı morlukları için ne yapabiliriz
Merve K
Merve K 9 saatler önce
Teşekkür ederim🤍🤍🤍
Pınar Karaman
Pınar Karaman 11 saatler önce
❤🌹
mualla özel
mualla özel 12 saatler önce
Çok çok çok güzel bir çalışma .Harikasınız bana sonsuz mutluluklar verdiniz .Çok teşekkürler iyiki varsınız🌼
Levize Karabüber
Levize Karabüber 14 saatler önce
Muhteşem ve bilgilendirici bir sohbet dinledim sizden, varlığınıza şükran.
Seval Kurt
Seval Kurt Gün önce
03:36
Zeynep Melis Yılmaz
saçlar ağırlığını kaybeder yanmış bir görüntüdeyse ne yapmalız
Emirhan Akbaba
Emirhan Akbaba Gün önce
Sonsuz sukranlarimi kabul edin lutfen
Emirhan Akbaba
Emirhan Akbaba Gün önce
Sizi sonsuz sevgi selamliyorum
Emirhan Akbaba
Emirhan Akbaba Gün önce
Tesekkurler
ONDAN BUNDAN ŞUNDAN
Ayşe Hanım çok kıymetli bir çalışma ,bu bilgilerinizi insanlığın hizmetine sunduğunuz için teşekkürler.Sağlıkla kalın
ğ
ğ 2 gün önce
emcuğunuza süreceksiniz tamam baba ok
Yasemin Yalçın
Yasemin Yalçın 2 gün önce
Sanırım al ci bir şekilde karşıdan okuyorsunuz çok aşırı hızlı iyi olmuyor değiştirin biraz yavassssssss
Yasemin Yalçın
Yasemin Yalçın 2 gün önce
Süpersiniz
Deniz Arıcan
Deniz Arıcan 2 gün önce
söz kesmeden nasıl saygıyla dinlenir <3 çok kalp
Emirhan Akbaba
Emirhan Akbaba 2 gün önce
Şükranlarımı kabul edin lutfen
nilgün metiner
nilgün metiner 3 gün önce
hocam 4 seviyeyide gayet guzel tamamladim.fakat bu seviyeden hic birsey anliyamiyorum neyi nasil yapacagimi anlayamadim dolayisiyla hissedemiyorum..sizce yapmamim bi anlami varmi?
ferah yaşam
ferah yaşam 4 gün önce
Küs oldugum kişileri rüyamda görmeye başladım 7. Günden sonra nedendir?
Hasan Güven
Hasan Güven 4 gün önce
Sen yemek tarifi için dogmamisin. Sen izlenmek için doğmuşsun
Dilara Muhitdin
Dilara Muhitdin 4 gün önce
Bu arada çok kaliteli bir hanım sınız.
Dilara Muhitdin
Dilara Muhitdin 4 gün önce
Behind her eyes bu diziyi izlemenizi öneririm,harikadır.
Betul Uslu
Betul Uslu 4 gün önce
Marka önerilerinde arifoğlunun yağlarını beğendiğinizi söylemiltiniz fakat şuan arifoğlu ortakları ayrılmış 2 tane firma var 1 tanesi arifoğluonline olarak satış yapıyor ve şuan kamoanyada uygun fiyatlar aynı kalitedemi acaba siz hangisini öneriyorsunuz bilgi verirseniz çok sevinirim
Hatice Tuztaş
Hatice Tuztaş 4 gün önce
4. Kitap benim anksiyetemi artırabilecek bir kitap gibi geldi ama diğer üç kitabı kesinlikle okuyacağım
Tenzile Çavuş
Tenzile Çavuş 5 gün önce
😍😍
Sara Deskenazi
Sara Deskenazi 5 gün önce
Hayvan deneylerine müsamaha gösteriyor olmanızı hiç anlayamadım Ayşe hanım…Hayalkırıklığı yaşamaktayım….
Firdevs
Firdevs 5 gün önce
Yapılan yorumlarda "gereksiz uzatmışsın" diyenler nasılda cahillik etmişler .Bir bilgi verilirken sebep-sonuç ilişkisi olması gerekir. Faydalı bilgi için 7 dakika ayıramayanlar boş muhabbetler için saatler veriyorlar. ben video için Ayşe hanıma tşk edeyor ve çizgisini bozmamasını temenni ediyorum.
Melek Gül
Melek Gül 6 gün önce
Bembeyaz cilt için diyorda kendine yaramamış kadın çok esmer
Dilara Muhitdin
Dilara Muhitdin 6 gün önce
Çok tatlısınız
Dilara Muhitdin
Dilara Muhitdin 6 gün önce
Çok ama çok pozitif enerjiniz var.Insan dinledikçe dinlemek istiyor.
Salih Ateş
Salih Ateş 6 gün önce
Ne çok şey biliyorsunuz ya. Nereden öğrendin de nasıl tutun aklında tebrik ederim sizi.
Derya Vural
Derya Vural 7 gün önce
Şükürler olsun ben de bugün başladım bu güzel 3. şifaya. Ayşe hanım aracılığıyla gelen bu hediyelerle bizi buluşturan Allah’a , evrene kainata sonsuz teşekkürler ve sonsuz şükürler 🤍🌷 Ve öyledir Ve öyledir Ve öyledir ⭐️ 19.10.2021 (23:50)
seval yıldız
seval yıldız 7 gün önce
Yatarken yapılırmı? Ve ses niye bu kadar rahatsız edici
Serpil Susoy
Serpil Susoy 7 gün önce
🙏🏻💫💖💫🙏🏻
Ferah Kutlu
Ferah Kutlu 7 gün önce
Teşekkür ederim Ayşe Tolga 🙏😌
Mehmet Ali
Mehmet Ali 8 gün önce
M.S 2150’yi tavsiyeniz üzerine okuma fırsatım oldu. Hayata bakış açınızı değiştirebilecek bir kitap, aynı zamanda çok sürükleyici. Şiddetle tavsiye ediyorum hâlâ okumamış olanlara.
öykü hanbey
öykü hanbey 8 gün önce
Ayşe Tolga
Şeval Özdemir
Şeval Özdemir 9 gün önce
ben bu meditasyonu yaptığım her gün yoğun bir esneme tutuyor beni. 8 saat uyuyup uykumu almama rağmen meditayon başladığı an yoğun bir esneme tutuyor ve gözyaşı akmaya başlıyor. Ayşe hocam bir şeyleri ben mi yanlış yapıyorum yoksa enerji diyebilir miyiz buna ? 🤔😂
Hanife Yılmaz
Hanife Yılmaz 9 gün önce
Bu seviyeleri bir kez mi yapılıyor tekrar etme aralığı nedir
Zeynep Göçmen
Zeynep Göçmen 9 gün önce
Merhabalar Ayşe hanım size bir sorum olacak limon ve karbonat maskesine yüzümüze yapsak sıkıntı olmaz değil mi ?
Tenzile Çavuş
Tenzile Çavuş 10 gün önce
😍😍
Nazmi Yildiz
Nazmi Yildiz 10 gün önce
Tesekkurler👍
Hakan Karatas
Hakan Karatas 10 gün önce
Sizi cok seviyoruz ama bogazz boynunuz cok kirismis tum saamimeyle benim arkadasiminkide oyle bir kür varmi. Sevgiler
Hakan Karatas
Hakan Karatas 10 gün önce
Kutuphanenen muthis slmlr amsterdam. Hakan..
Bak devrim gördün mü?
ablam bu ne güzellik beeeeee
Emine Tilkici
Emine Tilkici 10 gün önce
Merhana ayse hanim.sizi severek takip ediyoruz.sizin doğal taşlarla ilgili videolarinizida ilgi ile izledim ama guvenilir bi yerden almak cok zor.güvenerek alabilecegimiz dogal taş sitesi önerebilirseniz.bizde sizin tavsiyelerinizi rahatlikla uygulayabiliriz tesekkurler simdiden🙏
Tansu Tuncer
Tansu Tuncer 10 gün önce
Acıktımmm ♥️
fatma bülbül
fatma bülbül 10 gün önce
Dolunaya kadar tuzlu suda beklettikten sonra dolunay gecesi sudan cikarip mi bekleticez yine ayni suyun icinde mi bekleyecek
Metehan Cetin
Metehan Cetin 10 gün önce
Elma sirkesi yerine beyaz sirke olur mu ?
Nermin Sözer
Nermin Sözer 10 gün önce
Hocam verdiğiniz güzel bilgiler için teşekkür ederiz,🌺peki bu uygulamayı ağda yapımı öncesi yapabilir miyiz ?
Zeynep Metin
Zeynep Metin 10 gün önce
Çok mülakkattan elendim buraya düştüm. Bi iki bir şey ögrenirim diye yorumlara da bakıyım dedim kahkaha attım yeminle. Harikasınız yorumlar dkdkd
vahap
vahap 11 gün önce
Bu Zamana kadar niyetle ilgili izlediğim en güzel en açıkalayıcı videolardan birisiydi 👏
Tenzile Çavuş
Tenzile Çavuş 12 gün önce
😍😍
Hamide Bayrak
Hamide Bayrak 12 gün önce
Artık seni takip etmiyorum sayın tolga yanlış insanları destekleyenler yanlış yoldadır, senin yolunun yanlış olduğunu anlamış oldum.
Esin Sezgin
Esin Sezgin 12 gün önce
Ayşe Hocam kötü insanlara nasıl sevgi duyacağız ki görmezden mi geleceğiz
Tenzile Çavuş
Tenzile Çavuş 12 gün önce
😍😍
Tenzile Çavuş
Tenzile Çavuş 12 gün önce
😍😍
Fatma Boz
Fatma Boz 12 gün önce
Ayşe hanım hergunmu yapıcaz lekesiz cilt istiyorum
Hatice Dinç Doğuç
Hatice Dinç Doğuç 13 gün önce
Bende başlamak istiyorum.Seviyeler var.Her seviyeyi 21 gun mü uyguluyoruz?
yakışıklı Ahmet Emir
Ayşe Hanım TAMER KARADAĞLI BEYFENDİYE çok haksızlık etmişsiniz..size hiç yakıştıramadım sizin duruşunuzu çok beğeniyordum şookk oldum sizide tanımış olduk...👎
Kaçış Rotası
Kaçış Rotası 13 gün önce
6 köşeli yıldız (Davut Yıldızı) kolyem var, görünür olmayacak şekilde giysimin içinde tutuyorum, aldığım günden beri hayatımda olumlu gelişmeler oldu, dövmesini yaptırmayı düşünüyordum, önceki videonuzdaki tavsiyeniz ile üç boyutlu modeli olan Merkaba versiyonuna karar verdim 🙏. Çok değerli bildiler için teşekkürler. Sağ elinizin baş parmağında oje olmamasının özel bir sebebi var mı? 🙂
Kaçış Rotası
Kaçış Rotası 13 gün önce
Teşekkürler 🙏
mistalion1
mistalion1 13 gün önce
Tamer Karadağlıya çok ayıp ettiniz....
haluk aksu
haluk aksu 13 gün önce
Antidepresanlara paydos artık, gerçek reçetemi buldum. İyiki varsınız Ayşe Tolga
Gulshen Kutsal
Gulshen Kutsal 13 gün önce
Çok teşekkürler muhteşem bir maske tarifi .👏🏾👏🏾👏🏾👏🏾💓
Öz Er
Öz Er 14 gün önce
Çok uzun geliyor gün içinde toplamda evde 2 saatim var o yüzden çok vakit ayıramıyorum her gün yapıyorum ama maalesef atlayarak yapıyorum.yaklasık 10-15 dk da bitirmeye çalışıyorum. Uygun olur mu acaba Ayşe hanım?
Elif m.
Elif m. 14 gün önce
Ne güzel bir seri olmuş tebrikler ve teşekkürler Ayşe Hanım. Serhat hocayı ilk kitabından beri takip ederim. Hayatın içinden, olduğu gibi, kasmadan nokta atışı bilgi ve tespitler yine çok faydalı oldu. Sohbet içinde dinlemek de ayrı güzeldi.